Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31255 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #765 Dátum: 2019. November 13. 20:12:26 »
Roxana

A celládban van lehetőséged magadban puffogni, és élsz is a lehetőséggel. De azon kívül, hogy esetleg egy kissé jobban érzed magad utána - a helyzetedben lényegi változást nem okoz. Elvégre továbbra is be vagy zárva.
A nyomozónőnek pedig van egy vizes lepedője, és szorgosan azon ügyködik, hogy rád húzza. Roger és Black pedig érzésed szerint mintha jobban lavírozna - mert talán őket nem rángatják be pár óránkét a kihallgatóba újabb felesleges kérdésekre...
A két felvigyázód, aki a celládig kísért - bár jó kondiban van - de fegyvertelennek tűnik. Már ha nem számoljuk a bilincset az övükön, és az oldalukon lógó sokkolót. Ez utóbbi testvérét volt szerencséd már kipróbálni - de akkor te álltál a szerencsésebb végén. A pasas, akibe belenyomtad, görcsbe rándulva a földet kaparta - pedig ő sem volt épp szerény méretű. Úgyhogy kétséged nincs afelől, hogy te sem járnál jobban ha előkerülnek ezek a zsebráják.

A celládban egy idő múlva feltalálod magad - és úgy döntesz, válaszolsz - és bediktálod az igényeidet. Mindenféle komolyabb hökkenet nélkül érkezik is a válasz

/Angol/ A rendelését felvettük! Köszönjük, hogy minket választott! - susogja a hangszóró, hogy tíz perc múlva újra megszólaljon
/Angol/ Mondja csak, van szüksége valamire? - érdeklődik újra. Akár leadsz új rendelést, akár nem - újabb tíz perc múlva újra felteszik neked a kérdést - de a kért dolgok közül semmit nem hoznak, és semmi más nem történik.
/Angol/ Mondja csak, van szüksége valamire? - érdeklődik újra a szőke női hang.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #766 Dátum: 2019. November 13. 20:15:24 »
Rina

Az idő áll, te pedig olyan hiányérzettel és gondolatokkal foglalkozhatsz, amikkel nem szívesen töltöd az időt. Főleg itt nem - ahol csak semmittevéssel ütheted el az időt más helyett. Márpedig a semmittevéssel az a fő gond, hogy soha nem tudod, hogy mikor végeztél vele. S mivel már a fegyvermustrán is túl vagy, így itt valóban drasztikus módon beszűkültek a lehetőségeid.

Rod szomorúan megrázza a fejét.

/Angol/ Nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára - érti a gyújtó lőszerre - Jetinek talán van még valahol egy tár fáradt urános lőszere - ami ellen a golyóálló sem sokat ér - pletykálja.
/Angol/ Mióta kis lázadó csoport vagyunk szigorú belső szabályokkal. Igaz, ezek a szabályok nem feltétlen egyeznek a helyi törvényekkel... - válaszolja nevetve Rod. Úgy tűnik, hogy legalább az ő hangulatán nem fog úgy az unalom. Persze ő jobb helyzetben van, mint te - neki legalább van mit nézni rajtad...
/Angol/ Tedd azt, de próbálj meg időben visszaérni! - javasolja Rod, amikor megpendíted a távozást.

Végül csak lelépsz, hogy magad mögött hagyd az unalmat. Könnyen és egyszerűen érsz ki az utcára, ahol látszólag semmi nem változott. Kilépve az utcára máris tucatnyi új lehetőség merül fel! Elsőre összekötöd a kellemeset a hasznossal - és elindulsz a Jégverem felé, hátha út közben akad valaki, aki kikezdene veled...
Talán négy sarkot haladhattál, amikor az egyik kapualjban felparázslik egy szivarvég, majd egy elég szögletes állú férfi lép elő



/Angol/ Hé, jieh-jieh, gyere ha te is a vörösökre buksz! - szólít meg, miközben jókora mennyiségű szivarfüstöt ereget magából. Aztán választ sem várva kilép a kapualjból, és elindul az utcán...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #767 Dátum: 2019. November 19. 07:18:40 »
 Mind a ketten meg akarják úszni, én meg mehetek követ törni, köszi szépen aranyosak vagytok kis kapitány meg szakács, hogy r...tok meg ott helyben ahol vagytok! Ezt a még biztonsági személyzetet nem értem, az ügyvédem már sokkal régebben elmondta. Illetve magam is tudom ebben a tetőtől talpig kék gúnyában  a szökés a hóban?  Két sokkoló két bilincs, ezért ez túlzás. Leadtam egy rendelést, ami majdnem teljesíthetetlen. Ha az van amire gondolok, akkor hűűű mit is mit is?Újra kezdi!
-A igen szükségem van az arany színű tollamra és az igazságszérumokra ja egy boszorkánynőre, egy varázslóra lehetőleg Merlin legyen a neve, ha ne ő  más is jó de minimum 2555 évesnek kell lennie, némi gyógyfűre szarkaláb, kikerics, gólyahír, macskagyökér, ezer éves sólyom karma, rozmaring levél de csakis ééés csakis szárítva, erdei fenyő illóolaja, búzavirág, ennyi. Köszike!-Na és most jöhet a lényeg! Valamivel el kell ütni az időt, mire megjön ez a sok cucc. Egyszer az őrületbe akartam kergetni Rinát a hangommal, nem sikerült. Elég ha csak magam szórakoztatom, énekelni imádok addig se hallom a csajt. Előszedek a tudatomból mindent amit ismerek opera operett film musicel, az ujjammal verem a taktust mivel pálcám nincs. Éneklek, mit csináljak sírjak? Azzal nem leszek előrébb, ezzel se, de jobban telik az idő.




Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #768 Dátum: 2019. November 21. 10:04:25 »
Rina

/Angol/ Az a gyengém, honnan tudtad? – kíváncsiskodom, majd óhatatlanul felmerül a kérdés – Miért, még ki? – dobom oda, hogy aztán alaposabban is szemügyre vegyem az illetőt, majd egy vállvonással felzárkózzam mögé, végül mellé ha akad ott hely – S milyen van még arra? – érdeklődőm társalgási stílusban, mintha nem is valami kevésbé legális dologról beszélgetnénk – Azt jól látni, hogy neked mi a gyengéd! Sokat szívsz? – kérdezem ártatlanul

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #769 Dátum: 2019. November 21. 22:12:20 »
Rina

A férfi, aki leszólított - határozott, de ráérős léptekkel halad az utcán, úgyhogy nem esik nehezedre mögé majd mellé sorolni. A hideg aszfalton halkan ropog a dér, miközben megpróbálsz beszédbe elegyedni vele.
/Angol/ Az egyik ismerősöd is az - válaszolja arra, hogy honnan tudta, hogy mit kell tőled kérdezni.
/Angol/ Elég sokan - böki ki a szivar mellett, de úgy veszed észre, hogy ő nem próbál meg kidumálni a bugyidból. Konkrétan szószorulása lehet, vagy legalábbis a szivartól nem férnek ki hosszabb mondatok a száján. Nincs ellenére, hogy mustrálod, de nem is különösebben foglalkozik vele. Megállapíthatod, hogy könnyedén fölébe tudnál kerekedni, és beledöngölni a szivarját, majd a fogait a járda szélébe - akármilyen nagy darab is.
/Angol/ Nincs nagy választék - tudatja, hogy másra nagyon ne számíts, mint amit az előbb reklámozott.
/Angol/ Csak gondolom, hogy mostanában kevesebbet, mint te - jegyzi meg - az első díj üvegből van? - teszi fel a kérdést, és nincs kétséged, hogy a Jégfutás díjára gondolhatott.

Két-három perces séta után bementek egy bérház földszintjén található élelmiszer boltba. Talán negyven négyzetméter lehet, mindössze egy, a pulton támaszkodó, kávét szürcsölő telt ötvenes, kissé slampos eladóval. Felnéz, int a vezetődnek, aztán nem is foglalkozik tovább veletek, hanem inkább belemélyed a digitális táblán terpeszkedő napilapjába.
Átvágtok két sor között, és a hátsó ajtón át a raktáron, majd a bérház udvarán - hogy a 2. emeletre felsétálva egy ködkártya segítségével kinyissátok a 22-es számú ajtót.
Egyszerű berendezésű, de meleg előszoba fogad. Bentebb már látszik, hogy minőségibb anyagokat használtak, és lágy, hangulatos félhomály váltja az előszoba világosságát. A nagyszoba klubszobának van berendezve. Süppedős szőnyeg, öblös bőr fotelok, kanapé, szép dohányzóasztal. A falak mentén nagyobb könyvszekrények, töményes asztal, súlyos csiszolt üvegekben aranyló nedűvel, a falakon digitális képkeretek - ahogy jelenleg az egyiken a város térképe látszik - néhány pöttyel díszítve. De az igazi érdekesség a kanapén van. Mia egy szűk pólóban és farmerban kényelmesen elnyúlva ül rajta, és amikor beléptek, feláll, és odalépdelve hozzád, belekortyol az italba, majd neked nyújtja a poharát.

/Angol/ Úgy hallom, nagy baromságra készülsz! - ölel át, és miközben a keze a fenekeden pihen, folytatja
/Angol/ Köszönöm! Most már elmehetsz Dmitrij! - szól a mögötted szivarozó férfihez, aki kissé dörmögve megfordul, és távozik a szobából.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #770 Dátum: 2019. November 21. 23:30:12 »
Roxana

Megvan a véleményed a két jómadárról! Csak pasikkal ne kezdjen az ember, mert a hajhullás garantált! Jól el tudod képzelni, hogy amíg te itt dekkolsz a celládban, addig ők a hasonló esetre évek óta csiszolgatott történetüket szépen előadják. S mivel feltehetőleg mindkettő szépen illeszkedik a másikhoz, még hihető alibijük is van. Neked meg a pengeszájú jutott, aki feltehetőleg téged tart a trióból a leggyanúsabbnak - mert olyan lelkesedéssel próbálja meg rád verni az ügyet, hogy az bűn.
Hogy mit mondhatott az a két pasas nem tudod, de az extra óvatos kíséreted is azt mutatja, hogy amit nem lehet kimagyarázni - azt rád fogják.


Az újabb rendelésedet leadod, és egy unott kérdés jön válaszul
/Angol/ Csak ennyi? - tudakolja, és szinte látod magad előtt, ahogy közben az ujjára tekeri fel a szájából kilógó rágógumi szálat. Aztán magára talál mert a szokott módon folytatja
/Angol/ A rendelését felvettük! Köszönjük, hogy minket választott!
Aztán míg várakozol, elkezdesz énekelni, hogy legalább jobban teljen az idő. Bő három óra után már kezd kaparni a torkod, és ez alatt az idő alatt megszámoltad - 18x kérdezte meg a szőke női hang, hogy van-e szükséged valamire. Persze érkezni nem érkezett meg semmi. De ennek ellenére pontosan tíz percenként megreccsen a hangszóró, és felteszi ugyanazt a kérdést:
/Angol/ Mondja csak, van szüksége valamire?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #771 Dátum: 2019. November 22. 21:23:50 »
Rina

Kényelmes nekem is, hogy nem kapkodunk, amúgy sem sietek sehova. Úgy döntöttem, hogy minden megvár, amíg másképp nem gondolom. Így a beszélgetést sem erőltetem amúgy sem vagyok elégedett azzal amit itt láttam és éreztem, egyetlen kíváncsiságom a vörös, akármilyen nemű legyen is.

/Angol/ Nem tudok olyanról, aki a vörösökre bukik. – közlöm vállvonogatva – Szőkét esetleg. – tanakodom, de nem túl sokat a dolgon, ahogyan azt is, hogy látszólag semmilyen módon nem képes a figura megmozgatni – A kevesebb néha több. – jegyzem meg, hogy nem tartom fontosnak a mennyiséget – Nem tudom, különösebben nem is érdekel. – teljesen mindegy miből van, megnyertem.

Az út további részében elengedem a beszélgetést, sokkal inkább érdekel, hogy hol és miképp vagyunk, hiszen ki tudja milyen rejtett meglepetések várnak, de úgy tűnik semmi sem akar kötekedni vagy épp ólommérgezést kapni és ettől nincs, nem lesz jobb kedvem. Sosincs egy jó kis balhé amikor kéne… bár egy pillanatra eljátszom a gondolattal, hogy a vén szatyor előránt valami jó nagy flintát, de sajnos csak az én tökéletes fantáziám elég élénk és még csak hasonló sem történik. Elszomorító.

Felsétálok, úgy tűnik szobára megyek. Ez megmosolyogtat, talán még kuncognék is, de nem akarok. A sok kettesre felvonom a szemöldököm, kicsit olyan mintha valaki üzenni akarna, de aztán megrázom a fejem, ekkora hülyeséget se gondoltam már egy ideje. Tényleg marhára unatkozom. Belépve már épp szóvá tenném, hogy ha átvertek akkor én is verekedni fogok, de felfedezem, hogy tényleg elkurvult a világ…

A félhomály a kedvemre van, de a gőzgép aki itt fújtat már annyira. Igazából épp csak annyira nézek körül, hogy tudjam, milyen veszély fenyegethet és honnan, mikor felfogom és megértem, hogy kit látok. Igazából azt nem tudom, hogy miért nem lőttem le ott helyben. Inkább csak végigmérem, majd amikor odalép a kezem úgy fonódik a nyakára, hogy abban nincs semmi forrón vágyódó, sokkal inkább méreg és halál vasmarka.

/Angol/ K*rva gyorsan kezdj el magyarázkodni.

Nem ígérek semmi halálosat, az ujjaim elég nyomást fejtenek ki szavak helyett miközben az elfogadott italba kortyolok. Nem elég, hogy eltűnt és nem üzent és valami baromságra készültem, még képes az orrom alá dörgölni. Elfelhősödött tekintettel nézek rá, miközben ha próbál tapogatni akkor erősebben szorítok. Amennyiben kinyögte, hogy a fickó lépjen le, úgy csak biccentek az ajtó felé, hogy de nagyon gyorsan, ellenkező esetben magam teszem társalgási hangnemben szóvá:

/Angol/ Ha nem akarod, hogy kiűzzem ezt a kis vörös démont a testéből, akkor b*szott gyorsan tiplizel.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #772 Dátum: 2019. November 25. 06:00:24 »
Hamarabb kell felkelni a pengeszájúnak a két szövetségesnek, akikben többet nem bízom, hogy engem kikészítsenek. A fenébe! Elfelejtettem kérni Legolas íját, és nyilait. Nem mintha számítana, az ezeréves sólyomnak nincs is karma. És persze,  nem jön semmi. Csak az ügyvédemet, a kávét, és a tollam hiányolom a felsorolt marhaságokból. Énekléssel ütöttem el az időt, a szőke nő folyamatosan dumált, kit érdekel, hozzá lehet szokni. Már mikor odafigyelek rá, olyan mint egy papagáj aki rossz vásár volt mert nagyon buta a többi fajtásainál,  mivel csak ezt pár mondatot volt visszamondani. Apám mindig utálta az ilyesmit, Klasszikus mozit. Szerinte mindent meg lehet nézni holokivetítőn. Apám maradi, pedig ott jöttem rá milyen jót lehet csókolózni a hátsó sorban. Muszáj ilyesmikre gondolnom elterelni a figyelmem a jelenlegi helyzetemről. Majdnem olyan jól mint Black! A francba!  Inkább eszek úgyis megéheztem a nagy éneklésben.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #773 Dátum: 2019. November 25. 19:32:39 »
Roxana

Nem kell csalódnod - a kért dolgokból nem érkezik semmi. De az ügyvéded, a kávéd és a tollad sem. A tolladat lefoglalták a többi személyes holmiddal együtt - és feltehetőleg azokkal együtt kapod vissza amikor elengednek. Kávét eddig is az ügyvédedtől kaptál - kávétablettából pedig mindössze egy nyomorúságos darabot adnak naponta. Egyet! És azt is csak azért, mert sikerült némi kedvezményt kicsikarnia az ügyvédednek - különben ez sem lennie, csak a papaya ízű kék zselé. Amit talán azért imádnak itt, mert nehéz lenne elrejteni benne bármit is az opálosan áttetsző anyagban. Úgyhogy egyedül vízzel tudod leöblíteni az ebédre felszolgált zselét. Emellett van egy tablettád, és az a nem túl nagy igényed, hogy igyál egy kis kávét! Legalább csak egy kortyot, mert nagyon hiányzik a civilizáció ezen alapvető vívmánya! Közben újra bántóan megreccsen a hangszóró, és a szőkeség felteszi neked a mostanra unalomig ismert kérdést:
/Angol/ Mondja csak, van szüksége valamire? - de persze tudod, hogy kérhetsz bármit - a végén ugyanazt kapod mindig - semmit... Nem is kellemes belegondolni, hogy nem hogy egy órát, hanem lehet hogy egy napot is ki kell bírnod kávé nélkül!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #774 Dátum: 2019. November 25. 19:34:54 »
Rina

A séta során nincs lehetőséged jobban megismerni a pasast, de feltehetőleg nem is bánod. Egyike lehet azoknak, akik személyiség nélkül születtek - és úgy is maradtak. De láthatólag őt sem hozza izgalomba veled a párbeszéd, mert szimplán rád hagyja a jó részét egy "ha te mondod..."-al, majd amikor kiderül, hogy nem érdekel, hogy miből van a díj, egykedvűen megjegyzi
/Angol/ Jó veled beszélgetni! - azt nem tudod megmondani, hogy ironizál, vagy tényleg így gondolja-e - mert olyan sekélyes és unalmas élete van.

Az út pont olyan, mint a kísérőd. Szürke és unalmas - no meg eseménytelen. Várhatsz te csapdát, támadást - orvlövészt vagy fondorlatot - az egyetlen meleg pillanatot az okozta, hogy a boltban elhaladtál a radiátor mellett.

A bérház legalább szintén unalmasan kiszámítható - és még az ajtó számozása sem állít szellemi kihívás elé, ha véletlenül meg akarnád jegyezni.

Odabent hamar kiderül, hogy nem kell csalódnod a kísérődben. Elvégre helyette csalódhatsz akár Miában is, ha akarsz! Rajtatok kívül nem látsz semmit, ami veszélyesnek tűnhet. Mia enyhe fintorral jelzi amikor megmarkolod a nyakát, hogy nincs megelégedve a dologgal. Kissé rekedtesen szólal meg, mint akinek valami kaparja a torkát.

/Angol/ Erre semmi szükség - paskolja meg a kezed barátságosan, és jó időre el is akad a szava, ahogy rászorítasz a nyakára. Aztán az ajtóban ácsorgó pasast inted óvatosságra, és próbálod meg mozgásra bírni, de láthatólag az sem hatja meg
/Angol/ Ne zavartasd magad - felőlem azt csinálsz vele, amit akarsz - vonja meg a vállát egykedvűen. Aztán beleszív a szivarjába
/Angol/ Bár én a helyedben inkább kezet csókolnék neki - jegyzi meg, miközben behúzza maga mögött az ajtót, és csak a szivarfüst fojtogató szaga marad utána. Mia pedig beszélni nem beszél, csak int neked hogy enged el a torkát, hogy valamivel több levegőhöz jusson. Most te uralod a helyzetet - Mia karcsú és törékeny nyaka és élete szó szerint a kezedben van - és te döntöd el, hogy kíváncsi vagy-e bármiféle magyarázatra, kaphat-e levegőt, vagy hogy mikor roppannak a csigolyák a kezed alatt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #775 Dátum: 2019. November 27. 20:00:14 »
Rina

Körülbelül se tudnám megmondani mennyire nem érdekelt a fickó miután veszélytelennek ítéltem minden téren. Az ilyesmi pontosan arra jó amit épp csinál. Egyáltalán nem érdekel, hogy megjátssza e, mert szerintem ennyire Buhn Dahn senki nem lehet, ezt a szintet kemény munkával kell elérni.

Nem hozott lázba más sem, így az út során szinte már kívánom, hogy legalább fegyverek között legyek, de végül a radiátor felolvasztja a kedvemet és követem ezt a… naszóval odabent azért már kezd izgalmas lenni és minden korábbi panaszom úgy röppent el, ahogy a szeretett kedvesem simul a tenyerembe…

Nem, nem a kis dögös vörös, hanem ahogy becézni szoktam: Jieh-jieh és Mei-mei. Igaz, most csak Mei-mei ismerősen izgató érzése uralkodik el rajtam, de a másik két jelenlévő megértheti, hogy le se Go shi amit az egyik nyafog a másik meg tapogat, sokkal inkább felhúzom a kis drágámat, ki tudja, lehet el is sül!

Szóval miután úgy döntöttem csúnyán nézek a férfinek látszó micsodára, hogy nagyon gyorsan takarodjon innen, utána picit kivárok, majd ha úgy ítélem meg akkor az előttem állóé a figyelmem. Úgy döntök, hogy a paskolása nem nyerte el a tetszésemet és Mei-mei szépen áll alá kúszik, igaz, nem csókot akar onnan lopni.

Mikor már kezdi felfogni, hogy valamit nem jól csinált, akkor sem engedek azonnal, de végül enyhül a szorítás, de nem hagyom, hogy leszegje az állát, sokkal jobban tetszik így, hogy felfelé bambul. Igazából beleharapnék a kis nyakába, de mérgesebb vagyok most annál, hogy… talán ha… nem! Ideje, hogy makogjon!

/Angol/ Nem kell kapkodj, nem vagy veszélyben csak az életed függ a következőktől. – nyomom meg kicsit a pisztolyt – Az az Átlagos Luh Suh se hitte el, hogy megteszem… – hívom fel figyelmét arra, hogyan járt Joe – Kezdheted. – közlöm vele halkan, de még hallhatóan

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #776 Dátum: 2019. November 28. 04:10:46 »
Úgy döntöttem alszok egyet mivel a szöszke hangú nőcihez már hozzászoktam nem probléma. Minek gondolkodjak olyasmin amiken amin nem tudok változtatni. Kifáradtam a három órányi éneklésben rám fér a pihenés. Alszom.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #777 Dátum: 2019. November 29. 19:38:50 »
Rina

Nem hagysz sok időt Miának arra, hogy eltöprengjen, hogyan tovább - mivel te megteszed ezt helyette. Mások talán úgy fogalmaznának, hogy te uralod a helyzetet. Ami végre egy kicsit kezd izgalmas lenni, hiszen olyasmi történik, ami már több napja nem. Azaz a kezedbe kerül végre az egyik féltett családi műszer, s Mia álla alá tolod. Érdekes megtapasztalni, hogy ezt a mozdulatot mennyien találják izgatónak. Majdnem mindenki pipiskedni kezd, vagy lúdbőrözni, esetleg meglepett nyögéssel, nyöszörgéssel adják tudtodra, hogy mit éreznek. Mia esetében sem kell csalódnod - mert érzed, ahogy a nyakán is megannyi pihe meredezik a kezed alatt - még ha próbál is úgy tenni, mint az úrinő, aki pajzán hangokat hall a szomszéd szobából - azaz mintha semmi különös nem történne. A kissé kényszeredett mosoly az ajkain próbálja elfedni az idegességét annak ellenére, hogy a pulzusán azért neki is érződik az izgalom.
Eközben a pasas a fellépésed hatására megélénkülve húzza be maga mögött az ajtót, ami halkan a helyére kattan. Azért el tudja képzelni, hogy mit várhatna tőled - hiszen pontosan tisztában van azzal, hogy megnyerted a Jégfutást. Szóval túl sok illúziója nem lehet, hogy mennyire vagy veszélyes ha úgy döntesz.


Mia szeplői dacosan és a veszéllyel mit sem törődve tovább pötylenek rajta, míg tulajdonosuk épp próbálja meg összeszedni magát. Amikor szóba kerül Joe, érezhetően megkönnyebbül - talán mert most már jobban érti a helyzetet. Vagy legalábbis úgy gondolhatja.
/Angol/ Szerencsére engem nem kell meggyőzni - válaszolja amint kissé levegőhöz tud jutni - Amúgy sem azért vezettelek ide, hogy csak csendben fogjuk egymás kezét, hanem azért, mert amúgy is van mit mondanom! - vetíti előre, hogy ő Joe-val ellentétben megosztana veled ezt-azt - és ezért is lehetsz most itt.
/Angol/ Gondoltam, ránézek Rogerre a városban. De csak arra értem oda, hogy épp letartóztatják. Nekem meg allergiás viszketést okoz, ha letartóztatnak - így inkább nem kockáztattam, és meghúztam magam a plázában - magyarázza, hogy őt miért nem csukták le - Aztán láttam, hogy később Black is szép karperecet kapott egy szinttel feljebb. Úgy vélem te is egyet értesz abban, hogy lesittelve nem tudnék senkinek sem segíteni - ezért megpróbáltam eltűnni, és segítséget szerezni. Úgy véltem, hogy a hajót figyelik, így oda nem mentem vissza. Gondoltam elég életre való vagy ahhoz, hogy feltűnjön - fogy a legénység, és időben megpattanj te is - pislant rád, hogy lássa - mennyire ért célba a burkolt hízelgés.
/Angol/ Végül sikerült rábukkannom a Fagyosszentekre, akiket azért kerestem, mert reméltem, hogy az ellenségem ellensége a barátom. Ennek a csoportnak a segítségével tudtalak titeket többé-kevésbé szemmel tartani. Aztán mikor felbukkantál a rendőrség körül őgyelegve, akartunk neked szólni - de csak most adódott rá biztonságos lehetőség - magyarázza neked a dolgot. Kis szünetet tart, hogy megemésszed az eddig elhangzottakat. Azzal még nem hozakodott elő, hogy alaposan az orrod alá dörgölje, hogy milyen kapitális baromságra gondolt - de ez a megfontoltság talán az álla alatt pihenő pisztolynak köszönhető. Szóval volna még mit mesélnie, de hagyja, hogy te döntsél
/Angol/ Nos, van kérdés? - kérdezi, hogy célirányosan akarsz rákérdezni részletekre, vagy folytassa a beszámolót. Ahogy elkapod a tekintetét, látod a huncut villanást benne - ami azt súgja, hogy a történet még okozhat meglepetést...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #778 Dátum: 2019. November 29. 20:12:53 »
Roxana

Az éneklés után inkább lefekszel aludni, hogy pihenj egy kicsit, no meg azért, mert így gyorsabban telik az idő. De a pihenés nem tart soká, mert egyszer csak ismét felcsendül a hangszóróban a szőke női hang:
/Angol/ Mondja csak, van szüksége valamire? - majd mivel nem válaszolsz, megreccsen a hangszóró, és  olyan hangosan tölti be a cellát egy hajókürt hangja, hogy szinte beleremeg a levegő, és te magad is. Hiába húzod a fejedre a párnát - nem sokat tompít a hangerőn. Aztán ismét visszavált normál hangerőre.
/Angol/ Az ön kérései fontosak számunkra! Kérjük, mondja el, hogy mire van szüksége! - csicsergi a hangszórón át a szőke női hang.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #779 Dátum: 2019. December 02. 20:45:37 »
Rina

A sok unalom mellett valahol élvezem, ahogy végre forr a vérem hiszen a mostani helyzetben annyi a lehetőség, mint ami napok óta összesen sem… kitágul a pupillám mint valami drogosnak aki végre megkapta a napi adagját és ennek megfelelő komor mosoly ül csókolni való ajkaimon! Libabőrös leszek az érzéstől, ahogy a fegyver csöve hozzáér a kis vörös dög állához és mikor látom a megértést a tekintetében, hogy igazából nagy bajban van!

Kicsit felhúz, hogy ennyire közel az erőszak lehetősége. Esetleg a szexé. Vagy mindkettőé…

/Angol/ Sok a duma, – közlöm, és még feljebb kényszerítem az állát, felfelé nézzen, miközben a lüktető eret bambulom – és kevés az értelme. – lehet, hogy bele kéne harapnom – Talán baj van a kézfogással? – érdeklődöm, hogy aztán – Nem hallottam, hogy hol van, az hozzám fordulsz. – közlöm a lényeget, a többi hallhatóan nem érdekel

Igazából érdekelt, de ezt még magamnak sem vallanám be, így marad az érthetetlen büntetés.

/Angol/ Szép lassan fordulj meg. – mondom lassan és tagoltan

Sem a fegyver, sem a kezem nem távolodik. Az előbbi tarkóra vált, a az utóbbi pedig továbbra is elől kényeztet a fojtogatás ígéretével. Ha nem elég gyors, akkor annak következményei vannak, de ha időben megfordult, akkor a falhoz vágom, hogy érezze a szeretetemet. A következő pillanatban szépen mögötte vagyok úgy, hogy szorosan simulok úgy, hogy sem a kezem vagy épp a fegyver nem változtat a helyzetén.

/Angol/ Ahelyett, hogy mindenféle balfékkel szemeztettél volna, szépen oda kellett volna jönnöd és felkínálni a feneked büntetésed enyhítése érdekében. – közlöm

Ezt követően finoman karmolgatom a nyakát, hogy ezúttal mástól lássam azokat pihéket meredezni.

/Angol/ Mivel akarsz kiengesztelni? – ha már felmerült a kérdés lehetősége