Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31192 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #735 Dátum: 2019. Július 13. 20:41:51 »
Rina

/Angol/ Alapnak jó kiindulás - válaszolja a felvetésedre - bár ebből érződik is, hogy ennél azért többet vár(na) majd.
/Angol/ Első körben Randalt kiszabadítani - válaszolja, hogy mit is akar.
Brentet elnézve az a benyomásod, hogy nem egy komplex személyiség. Megvan a fizikumához szükséges esze, de az biztos, hogy a komolyabb tervek nem az ő fejéből pattannak elő. Inkább tipikus végrehajtó ember - kiosztják rá a részfeladatot, és azt meg is tudja csinálni. A kihívó pillantásodra elvigyorodik, és megrázza a fejét

/Angol/ Te tudod! Azt nem mondhatod, hogy senki nem szólt! - zárja a dolgot a maga részéről - mert ő nem kívánja megkísérteni a szerencséjét.

/Angol/ Örülök, hogy érted! - mosolyodik el, majd a táskádra mutat - ha egy plusz táskát észrevétlenül ki tudtál hozni - akkor neked nem okozhat gondot bevinni és ott hagyni egy másikat! - véli. Ezek szerint amikor mentél befele, már akkor is megnézett magának. Ellenben amikor bizonytalankodsz a megmentéssel kapcsolatban széttárja a kezeit.
/Angol/ Ezt neked kell tudni! A te ismerősödről van szó! De ha számodra nem túl fontos, akkor mi sem pazarolnánk rá feleslegesen az erőforrásokat - ismeri be, hogy neki nem létkérdés Miát megtalálni. Közben pittyen a bárpult mögötti kijelző, és új, közérdekű információkat oszt meg a nagyérdeművel. Mégpedig azt, hogy a rengések miatt megsérült a városi űrkikötő kapuja, aminek a szervizelése során előre láthatólag több napig szünetel a hajóforgalom...
Brent oda pislant, és elégedetten pillant rád

/Angol/ Ez akár jó hír is lehet - pár napig nem érkezhet semmiféle váratlan erősítés! - tudatja veled, hogy ez neki miért is tetszik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #736 Dátum: 2019. Július 13. 20:43:53 »
Roxana

A nyomozónő csak bólint, hogy megértette - nem kívánsz változtatni a vallomásodon.
/Angol/ Rendben van, akkor kezdjük az elején - megérkezett az arieli válasz. Igazolták, hogy maga nem Elizabeth Reed, hanem dr. Roxana Dent. Azt is megemlítették, hogy azért utazott Greenleafre, mert eltanácsolták magát magatartásbéli problémák miatt. A Greenleafről még nem érkezett lényegi válasz Elizabeth Reed és Jeremy Wall halálával kapcsolatban.
S most lássuk az eltűnt kapitányt!Joe kapitány halála... A hajón házkutatást tartottunk a mai napon. Lefoglaltuk a videofelvételeket és orvosi feljegyzéseket. Mindkettő meglehetősen hiányos! De érdekelne minket, hogy Joe kapitány mibe halt bele, miért nem találtunk részletes jegyzőkönyvet és fotókat az orvosi kórlapján. Valamint azt is megmagyarázhatná, hogy ha mint mondta - spontán halálozott el, akkor miért nem fagyasztották le az egyik üres kapszulában?
- néz rád érdeklődve, és várja a választ. Úgy tűnik, hogy jelen esetben nem tart az orvosi szakma csúcsának - lévén, hogy gyanús mód alapvető információk hiányoznak.
/Angol/ S fontolja meg a szavait, mert Roger már vallomást tett ebben a kérdésben! - világosít fel, hogy jól sejtetted - Roger kinyitotta a száját... Még mielőtt válaszolhatnál, Summers megszólal
/Angol/ Az ügyfelem természetesen együttműködik magukkal, és mindent tisztázni fog! - ígéri, mire a nyomozónő elégedetten biccent
/Angol/ Ezt örömmel hallom, mert Roger beszámolója szerint Joe halála nem volt épp természetes...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #737 Dátum: 2019. Július 17. 17:31:45 »
Rina

/Angol/ Szeretem az erős alapokat. – jegyezem meg vidáman elengedve, hogy mit vár – Szóval ki ez a Randal? – mert gyanúsan gyors és határozott volt a válasz, hogy aztán bólintsak – Jah, teljesen. – nem tűnik bonyolult feladatnak a dolog, szerintem ezt a részt túl is tárgyaltuk – Ami azt illeti, ha a csapat esze tudja, merre van az eltévedt báránykám, esetleg ki tudja deríteni akkor érdekel a dolog. – amúgy aki olyan hülye egyedül lép le és azt se mondja hova, az megérdemli, végül a hír és a balfék reakciója – Nézőpont kérdése. Nem bántam volna, ha hamar le lehet innen lépni…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #738 Dátum: 2019. Július 19. 19:41:19 »
Rina

/Angol/ Randal éppenséggel az egyik technikusunk/programozónk. Ez a rengés neki is betett - mert ma reggel sajnos rajtakapták a polgármester lakásában egy halom poloska társaságában - miközben az egyéb károkat akarták felmérni - árulja el kissé komoran. S az álmoskönyv szerint sem jelent semmi jót, ha a város egyik legbefolyásosabb emberéhez törsz be - és el is kap. Brent, amikor a csapat esze szóba kerül láthatólag eltűnődik egy pillanatra. Vélhetőleg ő sincs tisztában minden részlettel, mert így válaszol
/Angol/ Elég sok mindenkit ismerünk - de azt nem tudom, hogy tudjuk-e, hogy hol van az ismerősöd. De úgy gondolom, hogy a nyomára lehet lelni! - jelenti ki határozottan. Igaz, ez a határozottság csodálkozássá válik, amikor elárulod,hogy neked erős mehetnéked volna innen.
/Angol/ Mégis hova? - tudakolja - Voltam egyszer a Jinagyingon, de nem győzött meg, hogy ott sokkal jobb! - utal rá, hogy már látott világot.
/Angol/ De hogy megtaláljuk az ismerősödet - jó volna, ha eljönnél, és mesélnél róla a többieknek, esetleg adnál róla egy képet! - javasolja a következő programpontot...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #739 Dátum: 2019. Július 26. 05:22:13 »
Muszáj némi kényszeredett vihogást tanúsítanom.
-Nem voltam hajlandó lefeküdni a dékánommal egy jó állásért? Ha ez magatartásbeli probléma akkor jó vállalom. Nem úgy mint sok más egykori orvostanonc társaim. Igen fiúk is megtették. Nos így kerültem a világ végére.-Szerintem emellett a kis lopkodás és némi hazudozás teljesen eltörpül. Már mindent elmondtam az ügyvédemnek, nem okoz nagy meglepetést semmit sem találtak Joe halálával kapcsolatban.
Viszont még mindig kapitánynak hívja, tehát a kis sunyi nem mondta el ki a hajó valódi kapitánya. Együttműködő lennék én persze, ha nem egy bérgyilkos nőszemély ölte volna meg Roet mint Rina.
-Nem, nem volt az. Mármint természetes. Egyikünk sem vett részt benne csak ott voltunk, mielőtt rákérdezne miért nem akadályoztuk meg, mert nem lehetett, mi is halottak lennénk.
 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #740 Dátum: 2019. Július 26. 12:30:20 »
Rina

/Angol/ Aha.

Konstatálom, hogy Randal egy idióta, de alapvetően többet nem is fűznék hozzá. Ettől függetlenül nem felejtem el, hogy adott esetben mihez is ért.

/Angol/ Jól van. Tegyünk úgy, ahogy gondoltad és akkor kvittek vagyunk.

Felteszi a kérdést, amire csak úgy nézek rá, hogy te ennyire hülye lennél vagy csak szimplán nem álltál sorba amikor ilyesmit osztogattak.

/Angol/ Akárhova.

Nincs értelme ragozni, de persze van egy hely ahova már nagyon mennék. Egyetlen kedvesem nyomában vesztegelni eldobott idő…

/Angol/ Jól van, szerzek egy képet, aztán találkozzunk…?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #741 Dátum: 2019. Július 30. 18:45:16 »
Rina

Bár nem mindenki lehet olyan tökéletes mint te, de cserébe fájdalmas módon emlékeztet a világ arra, hogy mennyi hülye lélegzik körülötted. Randal nem tűnik ennek a nyomorult csoport eszének - és talán kívánod is, hogy valóban így legyen...
Brent amikor hallja, hogy csak benne vagy a buliba, egy-két másodperc szünetet tart amíg feldolgozza az infót, majd elvigyorodik, és int a csaposnak egy újabb körért.
A rövid ital hamarosan meg is érkezik, hogy legyen mivel koccintani az egyezsége - aranylón pihen a pohár aljában.

/Angol/ A megegyezésre! - emeli a poharat, majd koccintással vagy anélkül, de ledönti a tartalmát.
Az akárhova meghatározása láthatólag azért töprengésre készteti - de nem viszi túlzásba. Hamar belátja, hogy nem menne semmire, mert megvonja a vállát - hogy aztán ennyiben is hagyja a kérdést. Talán úgy van vele, hogy ha akartad volna, részletezted volna a dolgot. A kérdésedre egy töprengő arc a válasz, de hamar megleli a választ, mert felélénkülve válaszol

/Angol/ Találkozzunk itt! Elvégre semmi kedvem az utcán fagyoskodni, amikor kellemes melegben is lehet egy ital mellett várni! - jelenti ki határozottan - és ezzel talán te is egyet tudsz most érteni. S neked nincs más dolgod, mint szerezni egy fotót...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #742 Dátum: 2019. Július 30. 18:47:32 »
Roxana

A nyomozónő a dékánnal való viszonyodra csak tűnődve néz rád, aztán válaszol
/Angol/ Nem, itt a megbízhatatlanság, és folyamatos hazudozás szerepel fő indokként - néz a személyi kijelzőjére. Aztán kissé érdektelenül bólint arra, hogy szerinted nem volt Joe halála természetes okokra visszavezethető.
/Angol/ Értem. S ön, mint a hajó orvosa - milyen diagnózist állított fel? Konkrétan mibe is halt bele Joe kapitány? Illetve kik is voltak ott a halálát okozó eseménynél? - teszi fel neked a kérdést.
/Angol/ Az ügyfelem tartja magát az orvosi naplókban és jegyzőkönyvekben leírtakhoz - válaszolja Summers.
/Angol/ Az említett naplók és jegyzőkönyvek nem léteznek - törölték őket, vagy nem is hozták létre őket! - válaszolja a nyomozónő. Summers csak bólint.
/Angol/ Sajnálatos esemény - bizonyára a kényszerleszállás és a robbanás okozta meghibásodások egyike ez is. De ebben az esetben az ügyfelem szívesen ad felvilágosítást arról, hogy mi is állt ezekben a dokumentumokban! - válaszolja nyugodtan, amire a nyomozónő csak bólint, de nincs elragadtatva a választól.
/Angol/ Nos, megosztaná velünk ezeknek a véletlenül jó időben eltűnt dokumentumoknak a néhai tartalmát tömören összefoglalva? - fordul feléd a nyomozónő a kéréssel.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #743 Dátum: 2019. Augusztus 02. 08:22:27 »
Forgatom a szemem a jegyzőkönyv hallatán.
-A dékáni hivatal némiképp túloz, a fenn említett okok miatt. Ez nem vet rám jó fényt, ha minden áron kötözködni akar, kérdezősködjön a volt arieli kollégáimnál. Tökéletesen megbízható orvos vagyok, nulla magánélettel. Tovább léphetnénk végre? -Az a szemét dékán! Már megint Joe kapitányozik, a pengeszájú. Én viszont nem akarok 20 évig fene se tudja mit csinálni kényszerből. Nem s értem hogyan lehet az ügyvédem ennyire nyugodt mikor én majd belehalok a félelembe, mi lesz velem ha találkozom Rinával. Segélykérően az ügyvédemre nézek, a diszkurzusukat figyelvén. Még a tollam sincs nálam, hogy forgassam mellék tevékenységként. Ha látok egy ceruzatartót az asztalon benne pár ceruzával egyet kiveszek belőle az ujjaim között forgatom legalább egy percig és csak nézem. Nem gondolok a világon semmire csak a ceruzámra. Summers tudja miért teszem amit teszek. Nem a gyilkolászással kellene kezdeni.
-A pilótafülkében voltunk, a hajó teljes személyzete. Hol is kezdjem. Mert röviden nem lehet előadni. Black, oda volt kötözve
ragasztó szalaggal az egyik fotelhez nehogy elkószáljon, teljesen kiütötte még jó pár órákkal azelőtt Joe. Bent akarta hagyni azokkal a virágokkal kikapcsolva az elszívót. De nem tudod elég gyorsan kijutni abból a szobából ahol voltak és ő is bekábult. Én oxigén palackkal tudtam bejutni, Rina meg felvett egy űrruhát vagy mi a neve. Mert mikor először be akartunk menni olyan durva büdös virágszag volt szó szerint, hogy hátráltunk kifelé. Ez majdnem két nap története röviden nem tudom előadni. Találtunk egy tabletet ami részletesen leírta kinek milyen szerepet szánt ezen a bolygón. Én és Rina utcalányok lettünk volna, Roger, Mia Roger apja szerveit eladta volna. Blackel nem tudom mi volt a szándéka de biztos, hogy nem jók ha így bedrogozta. Amit tudtam az ellenanyagokról minden tudásomat össze kellett szedni, végül sikerült de még sokáig kábák voltak. A motorikus rendszerük tökéletesen működött, ül, áll, megy, de a beszéd, az nem. Szóval vissza a pilótafülkébe és sokkal nagyon sok órával későbbre. Akkor már mindketten észnél voltak. Ott volt Black de őt már említettem Mia,  Rina, Joe, és Roger aki a hajó kapitánya. Az apjáé volt a hajó így most már az övé tehát ő a kapitány. Vagy az a kis énekesmadár mindenről beszélt csak ezt felejtette el közölni? Joe egy fejlövésbe halt bele. Rina követte el. 


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #744 Dátum: 2019. Augusztus 07. 11:17:54 »
Rina

/Angol/ Az izgalmakra!

Koccintásra még emelem a poharat, de aztán fenékig. Ez utóbbit nagyon szeretem. Eléggé, hogy az eköré csoportosuló gondolataim elűzzék mindazon kételkedésemet, ami a csoport mentális képességeivel kapcsolatban felmerült.

Ami azt illeti nem áll szándékomban tovább élvezni a társaságát, inkább visszatérnék a Konzervdobozra. Egyrészt, hogy a kis Bai Bei mit rosszalkodik, másfelől talán a kis dögös vörös is előkerült – bár ezt kétlem, de azért elképzeltem, hogy ha a két kis vadmacska találkozik… - szóval kell egy kép Miáról.

Ez minden terv jelenleg, mindamellett, hogy friss szerzeménnyel együtt visszatérjek anélkül, hogy bárki baromságát el kéne viselnem. S persze a további terveim sok mindentől függnek, ezek közül csak az egyik az idő. Mennyi van belőle addig míg visszaérek, mert nem kétséges hogy visszajövök, mint ahogy az sem, hogy ezúttal a táskában két szerelmem is ott fog lapulni.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #745 Dátum: 2019. Augusztus 18. 19:06:32 »
Roxana

A nyomozónő csak felír néhány dolgot a tabletjére, de nem mond sem á-t, sem b-t, amikor arról van szó, hogy a dékáni hivatal túloz. Ezen az sem segít, hogy a kihallgató helyiség papír és ceruza mentes - így toll sincs, amit kézbe vehetnél. Azért persze a nyomozónő nem bírta ki, hogy ne tegyen egy szurkálódó megjegyzést a megbízhatóságodról
/Angol/ Gondolom minden tökéletesen megbízható orvost eltanácsolnak az arielről, hogy világ végi koszos falvakban praktizáljanak. Ezek után bele sem merek gondolni, hogy akire komolyan neheztelnek, hova küldik gyakorlatra... - erre válasz sem vár, és az ügyvéded sem kezd el belemélyedni a témába.

Miután újra kinyitod a szádat, és rátértek a pilótafülkében elhangzottakra, a nyomozónő tünődve végignéz rajtad. Láthatólag nem rázta meg sem az az információ, hogy Roger a kapitány, sem pedig az, hogy Rina lőtte le Joe-t. Mindkettőnél csak egykedvűen nyomkodta a tabletje kijelzőjét.

/Angol/ Ez igazán érdekes! Tudja kisasszony, a vallomások nem egyeznek Joe halálát illetőleg! Gondolom ez azt jelenti, hogy szívesen maradnak még egy ideig a vendégszeretetünket élvezve! - néz rád, mintha ebbe olyan sok beleszólásod volna.
/Angol/ Addig is, amíg a szakértők a hajóról elhozott bizonyítékokat értékelik, és újra kihallgatjuk Black urat, nyugodtan térjen vissza a cellájába - majd értesítjük. A veszélyes anyagok csempészetére később még visszatérünk! - nyugat meg, hogy az sincs elfelejtve. Ezek után ismét visszakísér két rendőr a celládba - de út közben most nem találkozol ismerőssel - így nem tudod, hogy ki hogyan viseli ezt a tortúrát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #746 Dátum: 2019. Augusztus 18. 19:10:21 »
Rina

Miután torkot melengető itallal megpecsételtétek az alkut, elindulsz, hogy beszerezd a kért fotót - és adj még egy esélyt Miának, hogy magától előkerüljön.

A sétát a hűvös utcákon talán már kezded megszokni - hogy szinte harapni lehet az utca levegőjét a benti állott meleg után. S mivel alig öt percet kell gyalogolni - még csak át sem hűlsz a séta alatt. A parkolóhoz érve az egyik szabad autóba szállsz, majd megadod a kikötőt úticélnak. A kocsi kijelzőjén rajzolja fel a tervezett útvonalat - amelyet szemmel láthatólag most több kacskaringósabb kitérő is tarkít. Ezt az út folyamán szépen be is járja, de mivel az utastér kényelme kellemesen langyos hőmérséklettel párosul - talán nem okoz nagy bosszúságot.

Az eseménytelen út az Ólommadár hasa alá begördülve ér véget - ahol jelenleg egy rendőrautó parkol már. A kocsi mellett hárman ácsorognak - két egyenruhás férfi, és Yeo-jin.
Aki az egyenruhások közül épp Westnek magyaráz valamit a rámpán állva.
A testbeszédük arról árulkodik, hogy ez jelenleg inkább kötetlen beszélgetés lehet. No meg arról, hogy Yeo-jin bírja a hideget - mert ő egy ujjatlan, has felett összekötött ingeden, és egy rövidnadrágon kívül mást nem visel. Azaz mezítláb ácsorog a nulla fok alatti levegőn - néhány színesedő zúzódással.


A rend őrei ezzel szemben tisztességesen fel vannak öltözve - és ahogy begördülsz, a beszélgetés félbemarad, amíg ki nem kászálódsz a járműből. Amelyben talán most még bent hagyod a táskádat...

/Angol/ Helló! - szólít meg West, míg a másik - válláig érő társa csak egy Hölgyem! - el köszönt téged. Bao-Bei pedig láthatólag örömteli mosollyal nyugtázza az érkezésedet.
/Angol/ Jin volt kedves, és viszonozta az idegenvezetést a hajón! - tudatja West, és bocsánatkérő mosollyal a kezedbe ad egy papírlapot. Elég csak ránézned, hogy lásd - hajókutatási engedély, amely alapján másolatokat készíthetnek a naplófile-okról, videofelvételekről - és persze bejárhatják a hajót.
/Angol/ A naplófileokat már megkaptuk - árulja el West, hogy a kötelező részt letudták - Azt mondja, hogy nem akar feljelentést tenni testi sértésért - mert csak edzésen volt - teszi még hozzá kissé értetlenkedve a rajongódra pillantva. A rádió megreccsen, és West kissé kelletlenül válaszol a sürgető diszpécsernek, hogy igen, máris indulnak!
/Angol/ Úgy látom, nem hagynak nyugtot! De a vacsorameghívásom továbbra is áll! - mondja még búcsúzóul, aztán beszállnak a kocsijukba és elhajtanak.
Bao-Bei barátságosan utánuk int, és megszólal

/Angol/ West meghívott minket vacsorára! - picit gondolkozik még - ezen kívül elvitték a naplófileok másolatát - amit a kihallgatások alátámasztására vagy megcáfolására akarnak felhasználni. Amúgy más nem történt - foglalja össze az itteni eseményeket, majd beléd karolva megkérdezi
/Angol/ S te mire jutottál? - érdeklődik. Érezhetően nem az a didergős fajta.

A hajón amúgy nem tart sokáig, míg a minimális útifelszerelést összeszeded - azaz a pisztolyokat és egy képet Mia orvosi kartonjáról.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #747 Dátum: 2019. Augusztus 22. 09:09:56 »
Rina

Majdnem bebólintottam az úton, de végül is csak kellemes zsibbadással érkezem, hogy megszabadulva minden problémától erre az időre belülről is kellemesen bizseregjek. Unott arccal nézem, hogy milyen látvány fogad a hajónál, egyáltalán nem lepett meg, sőt, igazából korábbra vártam őket. Kíváncsi vagyok mit keresnek itt, hogy vajon valamelyik felnyomott e vagy feldolgozták, hogy mindenkinek jobb, hogy Átlagos már nincs velünk. Kétlem maguktól bármit is tettek volna, de az az izé ami Joe néven futott csak méreg volt nekik. Már csak tudom, magam is eléggé az vagyok! (kuncogás)

Elnézve a kis Bao Bei-t kedvem támadt megosztani vele a melegség titkát, míg lassan kikászálódok – de nem viszek magammal semmit, amit korábban magamhoz vettem – meg is engedek magamnak néhány kósza képzelgést a dologgal kapcsolatban. Nagyot nyújtózom, majd lassan közelebb lépdelek, hogy átöleljem a kis tanítványomat és finoman megdörgöljem a karját, miközben kap egy puszit a pofijára. Egy mosolyt megengedek magamnak amit West és társa kap, majd szótlanul hallgatom a beszámolót és azon tűnődöm, hogy miért is engedte fel őket a hajóra. Végül kiderül, hogy nem igazán volt választása, én meg azon tűnődöm, hogy a videók le lettek e törölve…

/Angol/ Jó nevelt tanítvány! – értek egyet és átfutom a papírt, majd visszaadom – Igen, a testedzés fontos, nem igaz West ezredes? – kérdezem ártatlanul

Bólintok a vacsorameghívás dologra, hogy amint a rend éber őrei távoznak, kézen fogva-ujjakat fűzve indulunk meg befelé, hogy egy hirtelen ötlettől vezérelve a feljáró tetején bedöntsem a kis rosszaságot és forrón megcsókoljam, majd mintha mi sem történt volna, megyünk tovább, én pedig belekezdek, hogy miért is kellett visszajönnöm.

/Angol/ Belerángattak valamibe, ami akár még vicces is lehet, nem beszélve arról, hogy talán megtaláljuk azt a kis vörös démont és a többiek is kijutnak a sittről. – öltözködöm úgy, hogy a fegyverek ne látszódjanak a kelleténél jobban – Kellett egy kép, hogy tudják pontosan kire is gondoltam a démon alatt. – mosolygok, majd begyűjtjük azt is – Úgy látom, hogy jobban érzed magad! – jegyzem meg, rácsapok a fenekére, hogy induljak vissza úgy, ahogy érkeztem, ha a kis tanítvány nem kíván mást

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #748 Dátum: 2019. Augusztus 26. 08:03:57 »
"Engedd el engedd el" folyamatosan ezt mondogatom magamnak, ha már se toll se ceruza de ha ő szemétkedik én se leszek kedves. Ezt már egyszer előadtam Rinának de kíváncsi vagyok a pengeszájú reakciójára, meg elegem is van az Ariel témából. Meredten bámulok a háta mögé, egy pontra, hallom amit mond csak nem érdekel.
-Az ott egy pók vagy kosz a falon?-Megvonom a vállam. De figyelem  fél szemmel mit ad elő. Na arra meg aztán legfőképp vajon milyen mesével szórakoztatta Roger. Mert ennek a nőnek az igazmondás nem jön be. Vagy újra csak szórakozik velem, Black félig észen se volt bár a lövésen igen.  Arról meg nem beszéltem hogy a privát napló az övé lenne. A szobájába csak és kizárólag ő tud bejutni, az ajtaja sem sérült . Én tartom a szám, és ha jól ismerem szerintem elég jól hallgat róla mint a sír.
Szólt előre az ügyvédem, hogy nem fognak a vallomások egyezni. Tehát ezzel a pengeszájú nem mondott semmi újat. Most beszólnék neki valami ugyanolyan pofátlanságot mint például, olyan jó nekem itt hiszen ingyen van a szállás a koszt a ruha végig vigyorogva. Nem fogok, milyen jó lenne...Szó nélkül válasz nélkül léptetnek le. Még sikerül pár szót váltanom az ügyvédemmel, hogy szeretnék vele ha ráér beszélni.
Hozzászoktam ehhez a procedúrához nem tudom miért van rá szükség de végig kell csinálni. Sehol senki, végigvágódom az ágyon leginkább annak örülök, hogy nincs rajtam bilincs. Kimerített a pengeszájúval való találkozás pedig én alig beszéltem. Nem tudom mikor aludtam el de tény hogy ez történt.



Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #749 Dátum: 2019. Szeptember 02. 16:38:56 »
Rina

A rend nem túl éber és nem túl szorgalmas őrei nem igazán törődnek úgy veled, mint akinek bilicset akarnak hamarosan kattintani a csuklójára. A rád eső pillantás alapján talán West fejében forulhatott meg ilyen futó gondolat - de bizonyára csak szolgálaton kívül.
A tényállást és az okot elég hamar sikerül tisztázni miután a kissé törődött, de követődet átöleled. Az illatos-foltos kis szépség halkan felnyög a karodban, ahogy megdörgölöd a karját (és az egyik zúzódását), és jobban befészkeli magát a melegedbe.
Ezt a két balfácánt akár le is lőhetted volna, ha úgy hozza a kedved - de később sokkal több kellemetlenséget okozna a dolog, mint amennyi örömöt most hozna. Főleg, hogy ha jól látod West elkalandozó tekintetét, Bao-Bei sokat sejtető ruházata és viselkedése nem épp az agyi vérellátást serkenti nála.

Ha jól emlékszel, Roger valamit rezsget neked a felvételekről - de akkor nem tűnt fontosnak - most pedig már ugye mindegy...
West a megállapításodra egyetértően biccent

/Angol/ A fegyelem igen fontos az alárendelteknél! - válaszolja, hogy aztán a testedzésre is reagáljon
/Angol/ Valóban az - de az is fontos, hogy megfelelő módon és társaságban tartsuk edzésben magunkat! Akárcsak az, hogy megragadjuk a lényeget és a lehetőséget! - teszi hozzá, amire csak Bao-Bei kuncogása a válasz.

A rámpán felfelé a rajongód hideg ujjai a te kézfejedre simulnak, hogy azon melegedjenek. Ez szimbolikusan támogatja az a csók, ami a rámpa tetején ébreszt rá, hogy a forróság nem csak a csókra, hanem a vágyaidra is elmondható. S pont ilyenkor nincs itt Kai...

Yeo-jin érdeklődve hallgatja a beszámolódat befelé menet hozzád bújva, és csak hümment egyet
/Angol/ Szóval mindenki nagyon hálás lesz neked? - vonja le a következtetést, hogy aztán segítsen neked elrendezni a fegyvertokjaidat.
/Angol/ S mit fogsz tőlük kérni? - teszi fel a kérdést, hogy miért is csinálod. A képre kissé lebiggyesztett alsó ajakkal reagál
/Angol/ Talán az orvosi kartonján rajta van - véli, és segít is neked megkeresni - bár érzed rajta, hogy Miát így látatlanba is versenytársának tekinti.
A mikor újfent a rámpa felé veszed az utat, Bao-Bei a zsilipajtónak támaszkodik, és úgy szól utánad.

/Angol/ Már megint itt hagysz? - sóhajtja a fejét a félfának támasztva - s ha West megint előbb ér ide a vacsora miatt? - teszi fel a kérdést ártatlanul pillogva.

A visszaút ismét eseménytelenül és gyorsan megtörténik - hála a kis távolságoknak. Brent továbbra is a Tüzes Vízben múlatja az időt - mindössze eggyel több üres korsó pihen előtte. Ahogy megérkezel, felélénkül, és a híreket mutató kivetítő helyett immár te vagy a figyelme központjában.

/Angol/ No végre! - vigyorodik el - akkor mehetünk? - tudakolja, majd néhány gyűrött bankjegyet hagyván az asztalon felkapja a táskáját, és megindul kifelé.
/Angol/ Irány a megbeszélés! - javasolja, és ráérősen bandukolva mutatja az utat. Három sarkot sétáltok, miután befordultok az egyik utcába, hogy az egyik jellegtelen bérház ajtaján belépve a pince felé vegye az irányt.
/Angol/ A rendőrök a járatokban keresnek minket, pedig ez sokkal jobb búvóhely! - árulja el büszkén, hogy mit is kerestek itt. Végül a C13-as tároló rekesz ajtaját kinyitva mögötte egy rövid folyosó után egy nagyobb terembe léptek. A falak durva megmunkálásán látszik, hogy a pince kialakítása után bővíthették ki ezzel a teremmel a helyet. A falaknál takaros rendben asztalok, a falakon pedig fél tucat kijelző, melyek többségében a város utcáit mutatják, egy-két bányajárat kivételével. Pár ágy, több lezárt ládányi fegyver, és egy tucat harminc év alatti, nagy darab férfi közé csöppentél. A légkör elég könnyed - láthatólag senki nem stresszel. Számtalan kíváncsi tekintet fordul feléd - és tapad meg rajtad itt-ott. Brent az egyik monitort figyelő férfihoz kísér
/Angol/ Ő itt Yeti! - mutatja be neked a feléd forduló nagydarab, negyvenes pasast.
/Angol/ Örülök, hogy csatlakozna hozzánk egy körre! - nyújt kezet. Brent a hátad mögül megszólal
/Angol/ Igen, csak utána kéne nézni valakinek, aki eltűnt a városban!
Yeti elgondolkozva néz rád, aztán lassan bólint.
/Angol/ Rendben van - és kit is keresünk? - néz rád a választ várva.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"