Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31254 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #720 Dátum: 2019. Június 03. 20:37:02 »
Roxana

Úgy döntesz, hogy most nem terheled felesleges információkkal az ügyvédedet. Így a zokniméreteden kívül azt sem tudja meg, hogy Mia már járt a Jiangyingon. Így a beszélgetés is lassan befejeződött vele, amit utána serény távozás követett.

A korai kelés után a reggel hozott neked néhány új használati eszközt - ami a dögunalmas perceket szinte feldobja. Igaz, a zselé most sem lesz feltehetőleg a kedvenced - de ez legalább nem papayás.
Azt, hogy ezen a helyen mit takar a kényszermunka - azt elfelejtetted ugyan megkérdezni - de azért van pár  tipped. Azért a tükör hiánya ellenére sejted, hogy a megjelenésed nem a legtökéletesebb - az egyedüli vigasz az, hogy úgysem lát senki - pláne nem Black. Az szinte biztos, hogy ha most készülne fotó - azzal zsarolni vagy ha mást nem ijesztgetni lehetne. Hogy Black hogy bírja, azt nem tudod, de feltehetőleg nem túl jól. Még a zseléd jégtányérja alig olvadt el a mosdóban, amikor nyílik a kis ajtó, és tudatják veled, hogy az ügyvéded visszatért - és vár rád a kihallgató helyiségben a nyomozóval. Ismét bilincsbe vernek, majd átkísérnek hozzájuk. A rendőrségen nagy kavarodás van tegnaphoz képest - sokan vannak, és mindenfelé szaladgálnak, beszélnek, intézkednek. Úgy tűnik, hogy a hajnali ébresztő bőven ellátta őket munkával. Ám miközben téged a kihallgató felé visznek, addig Blacket a cellák fele terelgetik. Valóban rosszul áll rajta a kék színű ruha - de láthatólag elég ideges - és amikor megpillant, meg is lepődik. Láthatólag nem örül, hogy te is itt vendégeskedsz.
A kihallgatóban az asztal mögött szinte ugyanott ül a nyomozónő, és az asztal túlfelén, vele szemben az ügyvéded. Ráérősen hintázik a székén, és kezét egy pohár híg automatás kávén melengeti, aminek az illata betölti a helyet. Leültetnek, majd Simmons eléd teszi a papírpoharat.

/Angol/ Tessék! - hagyja rád, majd a nyomozó felé fordul, aki bólint.
/Angol/ Megérkeztek az igényelt adatok! - tudatja veled - Igazolták, hogy maga nem Elizabeth Reed - így sokat javultak az esélyei. Greenleaf még nem küldte el a kért adatokat, de Mrs. Edward Hang azt ígérte, hogy amint a doktor megtalálja - küldeni is fogja - ez kellemetlen hír - mert Ed tisztes neve Edward, és a családneve Hang. S ha nem vett feleségül valakit - akkor a Mrs. csakis a Mama lehet. Biztos, hogy bele fogja Ed orrát ütni abba, hogy ő aztán megmondta, hogy milyen egy romlott nőszemély vagy! Vajon lesz kedves esetleg bizonyítékot is eltüntetni - csak hogy törlesszen neked egy picit? De a nyomozónő folytatja
/Angol/ Megkaptuk a greenleafi dokk adatait is. Úgy tűnik, hogy összevetve a mi kikötői adatainkkal - út közben eltűnt az a kapitány, aki a Greenleafről felszállt. Ami elég szokatlan ahhoz, hogy megkérdezzem: mit tud erről?
/Angol/ Az ügyfelem nem óhajt erről nyilatkozni - tudatja az ügyvéded.
/Angol/ Akkor fogadjuk el azt a verziót, amit nemsokára a Roger nevű gyanúsítottól fogunk hallani? - teszi fel a kérdést a nyomozónő.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #721 Dátum: 2019. Június 07. 19:14:03 »
Rina

Odamész és finoman megfogod a kezét, mintha csak az ujjaid szeretnéd összefűzni az övével.

Aztán kifordítod és alulról felfelé ráütsz amekkorát csak bírsz.

No meg csak úgy talppal megnézni, hogy a térde valóban ugyanúgy szól e.

Egy darabig gyönyörködsz ebben a csodás képben, hallgatod az áriát amivel megörvendeztet.

Kivársz, mint mondtam, élvezed a látványt de aztán elnyomsz egy ásítást, mikor rájössz, hogy ez már volt.

Megunod és megfogod az arcát, finoman, két kézzel. Szomorúan nézel rá, mert idő előtt meguntad.

Reményt adsz, meg egy apró csókot, érezze az ízt, amit ajkaid bitorolnak. Aztán egy mosoly.

Végül valamelyik irányban elmozdítod a fejecskéjét, hogy halld a nyakát tiltakozni…

De ideje visszatérni a valóságba, ahol mindenki tisztában van a tökéletességemmel és ennek hangot is ad. Egy ártatlan mosollyal válaszolok a hangokra, talán még pirulni is tudok, de igaz ami igaz, sokkal jobban érdekel, hogy mit is csináljak ezzel, aki itt mászik le épp előttem. Mit is mondhatnék, eljátszottam a gondolattal, de talán nagyobb a kihívás, ha tudja, hogy…

 /Angol/ Hogy tetszett a kedvenc helyem?

Érdeklődöm tőle ártatlan-szűzies hangon, melyet Bao Bei-től loptam. Egyik kezemben a táska amit úgy tartanék ne látszódjon, hogy honnan van, a másik egy tincset babrál miközben úgy pillogok, mint aki teljesen zavarban van már attól, hogy egyáltalán megszólította a férfit.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #722 Dátum: 2019. Június 10. 20:01:25 »
Rina

Vannak fantáziák, amik nem teljesülhetnek be. Ez is egy olyan. Legalábbis most még. Ám a jövő attól szép, hogy bármit hozhat! S persze pont ettől lehet igazán borzasztó is - de nem neked!

A pasas - a méretei alapján biztos, hogy az - fokról fokra közeledik, míg a vállára vetett táskája néha hozzá-hozzá ütődik a létrához.
Végül leérkezik, és meglepetten feléd fordul, ahogy meghallja a kérdést. A kapucniját hátra tolja, és kíváncsian néz végig rajtad.



Azt látod rajta hogy a ruházata elég viseletes - ahogy az arcát is egy frissnek mondható vágás ékíti.
A ruházatán futó két cső azért azt elárulja neked, hogy egy munkaruháját magán viselő bányásszal van dolgod. Csak ugye az a kérdés, hogy mit keresett ilyen messze a tárnájától?
/Angol/ Nem igazán kislány! Az egyik hőkivezető burkolata elég agresszív volt! - válaszolja neked, hogy aztán folytassa
/Angol/ Ugye te a hajóról jöttél? - kérdezz vissza, ami meglepően jól informálttá teszi - még akkor is, ha itt pletykaként szájhagyomány útján terjedhet a neved.
/Angol/ Ha volna kedved beülni egy kricsmibe, meghívlak! Lehet, hogy volna miről beszélnünk! - javasolja, és tűnődve várja a választ.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #723 Dátum: 2019. Június 11. 09:26:10 »
Nem tudnom már megszámlálni hány óra is telhetett el. Húsz év kényszermunka? Csak ezen kattog az agyam. Nagyon nem akarom, Miért nem vagyunk inkább a Jiangyingon? Ott gyorsan megölnének, nem kellene itt ülni és várni. Nekem óráknak tűntek, ilyen lehet a rendelőkben való várakozás, csak az valós. Ugyanaz a cécó majdnem mint tegnap, ma ellenben ez "az eszméletlenül jól álló ruhaköltemény" nem vagyok agyon bilincselve, értelmetlen  lenne a szökés azonnal elkapnának. Elkapom egy pillantásra Blacket, na igen, ő is rendkívül szexi ebben a göncben, most mit szépítsek tehénen a gatya? Rajtam is rajta is. Nem értem miért néz így rám, rájöhet már, hogy én is itt leszek. Lehet, hogy a hajszínemnek szólt, a magas vérnyomás jeleit keresem rajta mint a vöröses fej. De ő inkább halovány és karikás a szeme, nem sokat aludhatott és az étrend sem üti meg nála a mínusz 10-es skálát se. Küldök felé egy mosolyt, ha már szólni nem tudok hozzá. Elöl bilincseltek össze, így mikor Ed anyja kerül szóba, nehéz elnyomnom egy káromkodást, így a kávémra és annak néma megívására veszem a fáradságot. Hallatom a párbeszédet, és tudom, hogy nem Joe volt. Érthető amit az ügyvédem válaszol, továbbra is a második legjobb barátommal foglalkozom, a kávémmal, mert jelenleg az első az ügyvédem. Az ügyvédemre nézek, hogy most mi van? Mindegy...!
-Nem tudom mivel még nem hallottam, de nagyon szeretném.


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #724 Dátum: 2019. Június 14. 17:27:12 »
Rina

Kíváncsian nézem, hogy miféle önkéntes véradó és leendő szervdonor közlekedik lefelé, mosolyogva várom, hogy észrevegyen miután eléggé hangosan megérdeklődtem tőle, hogy mégis mifenét keresett a helyemen! Mikor végre észrevesz és nézelődik, jókedvem jeleként leejtem a táskát és picit kellettem magam, hogy bizony ezt mind megkaphatnád, ha úgy akarnám. Van itt kérem szépen keskeny csípő, lapos has és persze kerek markolnivaló mellek. Aztán akad itt még kecses nyak és persze csókra éhes ajkak is vöröslenek, de no…

/Angol/ Valami történt a pofiddal. Úgy látom a helyem nem szerette, hogy más is van ott. Eltévedtél igaz? – kérdezem átérezve a dolgot, majd a válasz után – Kötekedős hangulatban vagy? S mit nevezünk mostanában burkolatnak? – húzogatom a ruhámat, az is olyasmi lehet – Nem, nem onnan jöttem. De tény, hogy jöhettem volna onnan is. – bólintok is rá, majd – Sok mindenhez lenne kedvem, az ücsörgés nem igazán van közte. – húzom el picit a számat, de aztán kérőd tekintet után – Úgy gondolod? Nos, lehet tévedsz, de a borostányban igazad van! – egyezem bele az italozás puszta gondolatába is

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #725 Dátum: 2019. Június 18. 21:06:32 »
Rina

A táskára mindössze egy érdeklődő pillantás esik - nem úgy rád, mivel te jóval tovább fogva tartod a tekintetét.
/Angol/ Nem hiszem - a lehető legjobb helyen vagyok! - tudatja veled, s azért látni, hogy valóban elégedett jelenleg. A burkolatra értett kérdésedre rövid válasz érkezik
/Angol/ Azokat az acéllemezeket, amik a tetőn lévő gépek oldalát védik - árulja el, hogy miről is van szó jelen esetben, miközben legyint - hogy nem igazán érdekes a téma.
/Angol/ No, és ha nem az Ólommadárral érkeztél, akkor mégis mit dolgozol a városban? - tudakolja érdeklődve. Talán eddig azt hitte, hogy az összes csinos lányt ismeri a városban? Viszont amikor elfogadod az italmeghívást, már vidámabban bólint
/Angol/ Helyes! Menjünk a Tüzes Vízbe - az viszonylag nincs is messze! - javasolja - Így addig sem kell ücsörögnöd - mosolyodik el egy pillanatra. Aztán mintha mi sem lenne természetesebb, a földre ejtett táskádért nyúl, hogy ne neked kelljen cipelni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #726 Dátum: 2019. Június 18. 21:08:00 »
Roxana

Black a folyosón nem épp vidám oldalát mutatja. Ami nem is meglepő a reggeli koszt és frizuraváltásod - no meg a ruházatotok fényében. Bár az igyekezet nyomai látszódnak a ruháin - hogy valahogy normalizálja a megjelenését - de bizony ezzel a szabással nem sokra megy ő sem.
A mosolyodra mindössze egy fáradt pillantással reagál - mint aki nem teljesen érti, hogy mégis minek lehet jelen helyzetben örülni? Feltehetőleg azt szívesebben vette volna, ha téged nem fognak el.

A kihallgatóban a válaszodra az ügyvéded bizalmasan odahajol hozzád.

/angol/ Remélem megbízik ebben a Rogerben! Mert aki először tesz vallomást - és elárul valami kompromittálót a legénység bármely tagjáról, és tanúskodni is hajlandó - az sokkal enyhébb büntetést kap, mint a többiek. S itt nincs második helyezett! - súgja a füledbe a figyelmeztetést, hogy ha Roger menteni akarja a bőrét, és feldob titeket, akkor nagy bajba kerülhettek!
/Angol/ Nos, akkor meghallgathatjuk a Roger nevű gyanúsított vallomását? - kérdezi a nyomozónő tőletek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #727 Dátum: 2019. Június 20. 17:32:26 »
Rina

/Angol/ Azt kétlem, de elfogadom! – mosolygok rá, majd kuncogok a válaszán – Tehát azokat! – engedem el a dolgot, nem egy észlény, de talán csak megjátssza – Azt kérdezted, hogy űrhajóról jöttem e. De nem ott voltam utoljára, így a válasz az, hogy nem onnan jöttem. – homályosítom fel, majd – A jégfutás óta nem volt dolgom. – közlöm, aztán biccentek – Menjünk! – válaszolom röviden, majd finoman megfogom a kezét – Nagylány vagyok, elbírom! – mosolygok rá kedvesen, értékelem a szándékot. – Első körnek valami sört rendelj tüskével! – világosítom fel – Közben mesélj, miről kéne beszélnünk! – nógatom picit

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #728 Dátum: 2019. Július 01. 20:21:50 »
Rina

Amikor azt mondod, hogy azért nem a hajóról jöttél, mert nem ott voltál utoljára, egy rádöbbenő
/Angol/ Aaaa... - a válasz. De amikor a Jégfutásról teszel említést, kissé felvonja a szemöldökét, majd picit megrándul az arca ahogy a mozdulattal újra szivárogni kezd a seb a homlokán.
/Angol/ Az mikor volt? - kérdezi érdeklődve. Úgy tűnik, hogy őt ez a sport eddig nem érintette meg. Lehet, hogy a kis rajongód is erőszakosabb, mint ez a pasas? Nem is ellenkezik, amikor elmagyarázod neki, hogy te is tudsz táskát cipelni ám! Mindössze egy bocsánatkérő mosollyal jutalmaz, és átengedi neked a feladatot. A rendelésedre mindössze bólint
/Angol/ Meglesz. A Tüzes Vízben sajnos csak tucatsörök vannak - de legalább nem okoznak meglepetést. Ellenben a töményeik egészen tűrhetőek! - nyugtat meg, mivel nem sejti, hogy már próbáltad.
Az utcán ráérősen battyog a bár felé, s közben azért enged a kérésnek, és megoszt egy apró információt.

/Angol/ Brent vagyok! - tudatja - Azt hiszem, hogy hasonló gondjaink vannak - ezért gondoltam azt, hogy esetleg összedolgozhatnánk... - pendíti meg, hogy mit is akar. Ezek szerint téged, csak nem épp úgy. Vagy legalábbis nem most...

A bárban már a számodra megszokott közeg fogad - jelenleg nem sok vendég tartózkodik itt a korai időpontra tekintettel - csak pár törzsrészegnek számító tagot sikerül felismerned. Brent az egyik box felé int
/Angol/ Foglalj helyet, én intézem az italt! - javasolja, aztán a bárpulthoz megy, ahonnan két doboz sörrel, és két felessel érkezik meg az asztalodhoz. Leteszi a söröket, ami a címke alapján greenleafi gyártmány, és az Örök Tavasz néven fut. A felesek már nem ilyen informatívak - nem úgy Brent
/Angol/ beylixi párlat! - árulja el a kékes színezetű folyadékra. Azt tudod, hogy ott leginkább ipari szeszt gyártanak, és utólag ízesítik - ami a rossz nyelvek szerint az egyetlen különbség a szélvédőmosó és az ottani szeszes italok között. De az biztos, hogy erős lesz. Brent lecsüccsen veled szemben, kényelmesen elhelyezkedik, aztán a saját feleses poharát rád emelve ledönti. Csak ezután kezd el halkan beszélni.
/Angol/ Az egyik barátunkat ma reggel elkapták, és lecsukták! Kb. két nap, amíg elegendő bizonyítékot nem találnak ellene - és utána jó eséllyel  egy kiemelt projektben vehet részt, mint kísérleti alany. Ahogy mindenki, aki olyan szerencsétlen, hogy kivívja a polgármester ellenszenvét... - vázolja a helyzetet.
/Angol/ De úgy tudom, hogy az Ólommadár legénysége körül szintén egyre kevesebb a szabad tér - hála valami közös üzletnek a polgármesterrel... - néz rád kérdőn
/Angol/ Ha véletlenül napvilágot látnának később annak az üzletnek a kényes részletei, akkor biztos szívesen segítenénk időben  kijutni az Ólommadár legénységének a börtönből, és pontot tenni az ügyre - meg a polgármester karrierjére... - csomagolja be dióhéjba, hogy miről is szeretne veled hosszabban beszélni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #729 Dátum: 2019. Július 02. 17:39:14 »
Rina

/Angol/ Régen, nem érdekes.

Legyintek és arról sem homályosítom fel, hogy már jártam a helyen vagy épp nem kizárt jobban bírom a piát, mint ez az észlény. Megfelel a séta, nem rohanok sehova. Amikor elárulja a nevét, úgy vélem ezt én is megtehetem, és nem vacakolok azzal kitaláljak valamit.

/Angol/ Rina. – majd a pengetése után – Neked is most jött meg? – kérdezem faarccal, majd a bárba érve – Köszi!

Említem meg mert jófej vagyok, majd nézek magunknak valami helyet. Mikor visszatér a két sörrel meg a röviddel csak annyit tudok kérdezni

/Angol/ Ennyire szereted a sört? – kérdezem, és egy-egy hörpintésre eltüntetem a két rövidet (terveim szerint) – Szomorú történet. – jegyzem meg nyugodtan, majd intek a pincérnek, mert ezek a löttyök gyengék, én meg valami ihatót szeretnék – Mind le vannak sittelve vagy eltűntek. – vonom meg a vállam (már) nem igazán érdekel – Rendben. Viheted. Akármi is kell, megkapod. – legyintek, szóra sem érdemes

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #730 Dátum: 2019. Július 05. 04:16:53 »
Black elég rongy állapotban volt, és a mosolyomra se reagált.
A kihallgatóban se tudunk zöld ágra vergődni, a nyomozónővel. Nekem úgy tűnik szembesítés lesz vagy mi. Már mindent elmondtam amit tudok Rogerről az ügyvédemnek, nem volt abban semmi rossz, inkább a javára írható.
Amit nekem súg az viszont némi gondolásra sarkall.
-Nem bízom benne, egy kicsit sem. Félek mindenféle badarságot össze fog hordani, hogy mentse a bőrét. Nem lesz egyszerű menet.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #731 Dátum: 2019. Július 06. 20:30:06 »
Rina

Brent elengedi a kérdést a legyintésedre - láthatólag beletörődött, hogy valóban említésre sem méltó a Jégfutásos kiruccanásod.
Az arcán némi érdeklődés gyúl, amikor a közös problémára adott válaszodat meghallja

/Angol/ S arra mégis milyen közös megoldást javasolnál? - tudakolja tőled hasonlóan közömbös hangszínnel.

A bárban a kérdésedre megvonja a vállát.

/Angol/ Te adtad le odakint a rendelést. De el fog fogyni - válaszolja teljes lelki nyugalommal. Majd helyet foglalva ráérősen kibontja az egyiket, és belekóstol.
A csapos érti a jelzésedet - meg amúgy is ráér - így odasétálva hozzátok felveszi a rendelésedet. Brent tapintatosan hallgat, amíg ez megtörténik, aztán a csapos távoztával ingatja a fejét.

/Angol/ Ez a válasz hamar bajba sodorhat a megfelelő helyen! - hívja fel a figyelmedet, hogy aztán immár komolyabban is eltűnődjön a válaszodon. A mellette pihenő táskájába nyúlva kiemel egy fényképezőgépet, és elkezdi végigpörgetni a képeket. Végül megáll az egyiknél, és feléd fordítva mutatja. Egy ismeretlen, vékony férfit kísérnek bilincsbe verve a rendőrségre.
/Angol/ Ő itt Randal - őt ma reggel csukták le. Úgy gondoljuk, hogy ki tudnánk őt is szabadítani, ha csinálunk egy kis figyelemelterelést a város másik végében! A rendőrök egy részé oda megy, és az üresebb rendőrség már könnyebb célpont. Csak kéne valaki, aki úgy tud bemenni, hogy nem kattan egyből bilincs a csuklóján - mosolyog rád - Ha sikerül otthagyni egy füstbombát - akkor az eltérített hívást fogadva, kivonuló tűzoltóként már simán bejuthatna a csapat... pendíti meg, hogy elsőre mire is gondoltak. Aztán tűnődve megkérdezi
/Angol/ De mi a helyzet azzal akik eltűntek? Meghúzták magukat valahol, vagy őket is meg akarod menteni, mert segítségre szorulnak? - kérdezi.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #732 Dátum: 2019. Július 06. 20:32:22 »
Roxana

Miután kifejtetted a véleményedet az elkövetkezendőkről, Simmons bólint, és mondja a nyomozónőnek
/Angol/ Az ügyfelem jelenleg nem kíván vallomást tenni. Majd Roger vallomására reflektál, amennyiben szükséges! - válaszolja helyetted. A nyomozónő bólint.
/Angol/ Rendben van - akkor most visszakísérjük a cellájába, és Roger kihallgatása-vallomása után újból beszélünk! - ismerteti az elképzelését.
/Angol/ Természetesen megvárom! - fordul feléd Simmons nyugodtan. Aztán belép a kihallgatóba a két kísérőd, és a felügyeletük alatt visszakísérnek a celládba. Míg te a cellád felé tartasz, addig a folyosón Rogert kísérik a kihallgatóba. Rajta is az az egyenkék ruha van, de rajta nem tűnik olyan borzasztóak - talán mert eddig sem élre vasalt ruhában láttad. Láthatólag nyugodtan lépdel a kihallgató felé - de amikor megpillant, a hajadra erősen rácsodálkozik - ám ez nem akadályozza meg abban, hogy rád ne kacsintson.
A celládban ismét magadra maradsz - és bő egy óráig nem történik semmi, csak számolhatod a perceket - vagy gondolkozhatsz azon, hogy Roger épp mit is mondhat a nyomozónőnek. Végül aztán csak nyílik újra a cellád kis ajtaja - ami tudatja veled, hogy újra visszatérhetsz a kihallgatóba.


Út közben ismét találkozol Rogerrel, aki szemmel láthatólag elégedett magával. Az az érzésed, hogy számára jól sikerülhetett ez a kihallgatás. A kihallgatóba lépve Simmons már ott ül az asztal mellett, ahogy a nyomozónő is. Láthatólag csak rád vártak. Miután helyet foglaltál, a nyomozónő megszólal.
/Angol/ Meghallgattuk Roger történetét - és számos, lényeges ponton eltér az önétől... Most még megadom a lehetőséget, hogy ha gondolja - változtasson a saját verzióján! - kopogtatja meg az asztalon heverő tabletjét. Simmons odahajol hozzád
/Angol/ Ez elég kellemetlen, de várható volt. Ha tényleg úgy volt ahogy mondta, akkor ne éljen ezzel a lehetőséggel - mert különben esélye nem lesz, hogy Mr. Black vallomásával egyezzen az öné! - javasolja neked.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #733 Dátum: 2019. Július 09. 07:47:00 »
Valamiért úgy éreztem Roger nagyon nyerő pozícióban  érzi magát, bár a testbeszéd nem erősségem,  de csak a hülye nem érti az egyértelmű jeleket. Vigyorgás és kacsintás? Bevédi magát minden oldalról a többek meg vesszenek, kit érdekel. Igyekszem normális arccal hallgatni végig amint a nyomozónő visszamondja mennyire nem stimmel a két vallomás bár erre számítottam. Ezt a hol ide hol oda való mászkálást bűnronda ruhában, bilincsben  már fel se veszem.
-Minden úgy volt ahogy mondtam nem áll szándékomban változtatni rajta.-Majd reménykedem, hogy a nyomozónő nem érti a az orvosok és ügyvédek "ősi közös nyelvét" a többit ógörögül mondom.
-Emlékezzen mit árultam el arról ki a hajó igazi kapitánya és sok mindenre nem emlékezhet a kis nyuszi mert le volt fagyasztva.-Beszélhettem volna latinul is de félő, hogy a nyomozónő azt érti.




Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #734 Dátum: 2019. Július 12. 17:06:15 »
Rina

/Angol/ Közöst? Hm. Nem állok az utatokba és nem nyomlak fel? – érdeklődöm, mit szól ehhez a variációhoz, miközben a Jégfutás témája feledésbe merül – Különben meg mit szeretnél 朋友? – szegezem neki a kérdést, mert félek nem érti mit is akartam

Az újabb feles-pohárban kapott nedűvel felszerelkezve – melyet ezúttal ujjaimmal forgatok – bambulok a férfire és próbálom megfejteni, hogy ennyire jó színész vagy ennyire hülye, mert utóbbi esetben nem szeretnék horogra kerülni semmilyen módon.

/Angol/ Bízd rám a válaszokat! – mosolygok és pillantok rá kihívóan, ha szeretne valamit állok elébe. Ha mást nem is, egy fényképet mutatni mindenképp akar – Aha. – teljes lelkesedés hiányával, majd bólintok a többire, hogy végül a célozgatására drámaian felsóhajtsak – S te azt szeretnéd, hogy én menjek be és tegyem le a csomagot, ami később majd átvált láncdohányosba. – foglalom össze a lényeget, majd vállat vonok – 天曉得 van velük. – lövésem sincs, pedig a lövéshez aztán értek – Nem tudom, akarjam? S az nekem miért jó? – csak úgy nem nagyon áll szándékomban megerőltetni magam