Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 10289 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    17%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #720 Dátum: 2019. Június 03. 20:37:02 »
Roxana

Úgy döntesz, hogy most nem terheled felesleges információkkal az ügyvédedet. Így a zokniméreteden kívül azt sem tudja meg, hogy Mia már járt a Jiangyingon. Így a beszélgetés is lassan befejeződött vele, amit utána serény távozás követett.

A korai kelés után a reggel hozott neked néhány új használati eszközt - ami a dögunalmas perceket szinte feldobja. Igaz, a zselé most sem lesz feltehetőleg a kedvenced - de ez legalább nem papayás.
Azt, hogy ezen a helyen mit takar a kényszermunka - azt elfelejtetted ugyan megkérdezni - de azért van pár  tipped. Azért a tükör hiánya ellenére sejted, hogy a megjelenésed nem a legtökéletesebb - az egyedüli vigasz az, hogy úgysem lát senki - pláne nem Black. Az szinte biztos, hogy ha most készülne fotó - azzal zsarolni vagy ha mást nem ijesztgetni lehetne. Hogy Black hogy bírja, azt nem tudod, de feltehetőleg nem túl jól. Még a zseléd jégtányérja alig olvadt el a mosdóban, amikor nyílik a kis ajtó, és tudatják veled, hogy az ügyvéded visszatért - és vár rád a kihallgató helyiségben a nyomozóval. Ismét bilincsbe vernek, majd átkísérnek hozzájuk. A rendőrségen nagy kavarodás van tegnaphoz képest - sokan vannak, és mindenfelé szaladgálnak, beszélnek, intézkednek. Úgy tűnik, hogy a hajnali ébresztő bőven ellátta őket munkával. Ám miközben téged a kihallgató felé visznek, addig Blacket a cellák fele terelgetik. Valóban rosszul áll rajta a kék színű ruha - de láthatólag elég ideges - és amikor megpillant, meg is lepődik. Láthatólag nem örül, hogy te is itt vendégeskedsz.
A kihallgatóban az asztal mögött szinte ugyanott ül a nyomozónő, és az asztal túlfelén, vele szemben az ügyvéded. Ráérősen hintázik a székén, és kezét egy pohár híg automatás kávén melengeti, aminek az illata betölti a helyet. Leültetnek, majd Simmons eléd teszi a papírpoharat.

/Angol/ Tessék! - hagyja rád, majd a nyomozó felé fordul, aki bólint.
/Angol/ Megérkeztek az igényelt adatok! - tudatja veled - Igazolták, hogy maga nem Elizabeth Reed - így sokat javultak az esélyei. Greenleaf még nem küldte el a kért adatokat, de Mrs. Edward Hang azt ígérte, hogy amint a doktor megtalálja - küldeni is fogja - ez kellemetlen hír - mert Ed tisztes neve Edward, és a családneve Hang. S ha nem vett feleségül valakit - akkor a Mrs. csakis a Mama lehet. Biztos, hogy bele fogja Ed orrát ütni abba, hogy ő aztán megmondta, hogy milyen egy romlott nőszemély vagy! Vajon lesz kedves esetleg bizonyítékot is eltüntetni - csak hogy törlesszen neked egy picit? De a nyomozónő folytatja
/Angol/ Megkaptuk a greenleafi dokk adatait is. Úgy tűnik, hogy összevetve a mi kikötői adatainkkal - út közben eltűnt az a kapitány, aki a Greenleafről felszállt. Ami elég szokatlan ahhoz, hogy megkérdezzem: mit tud erről?
/Angol/ Az ügyfelem nem óhajt erről nyilatkozni - tudatja az ügyvéded.
/Angol/ Akkor fogadjuk el azt a verziót, amit nemsokára a Roger nevű gyanúsítottól fogunk hallani? - teszi fel a kérdést a nyomozónő.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

• Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    24%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
« Válasz #721 Dátum: 2019. Június 07. 19:14:03 »
Rina

Odamész és finoman megfogod a kezét, mintha csak az ujjaid szeretnéd összefűzni az övével.

Aztán kifordítod és alulról felfelé ráütsz amekkorát csak bírsz.

No meg csak úgy talppal megnézni, hogy a térde valóban ugyanúgy szól e.

Egy darabig gyönyörködsz ebben a csodás képben, hallgatod az áriát amivel megörvendeztet.

Kivársz, mint mondtam, élvezed a látványt de aztán elnyomsz egy ásítást, mikor rájössz, hogy ez már volt.

Megunod és megfogod az arcát, finoman, két kézzel. Szomorúan nézel rá, mert idő előtt meguntad.

Reményt adsz, meg egy apró csókot, érezze az ízt, amit ajkaid bitorolnak. Aztán egy mosoly.

Végül valamelyik irányban elmozdítod a fejecskéjét, hogy halld a nyakát tiltakozni…

De ideje visszatérni a valóságba, ahol mindenki tisztában van a tökéletességemmel és ennek hangot is ad. Egy ártatlan mosollyal válaszolok a hangokra, talán még pirulni is tudok, de igaz ami igaz, sokkal jobban érdekel, hogy mit is csináljak ezzel, aki itt mászik le épp előttem. Mit is mondhatnék, eljátszottam a gondolattal, de talán nagyobb a kihívás, ha tudja, hogy…

/Angol/ Hogy tetszett a kedvenc helyem?

Érdeklődöm tőle ártatlan-szűzies hangon, melyet Bao Bei-től loptam. Egyik kezemben a táska amit úgy tartanék ne látszódjon, hogy honnan van, a másik egy tincset babrál miközben úgy pillogok, mint aki teljesen zavarban van már attól, hogy egyáltalán megszólította a férfit.

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    17%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #722 Dátum: 2019. Június 10. 20:01:25 »
Rina

Vannak fantáziák, amik nem teljesülhetnek be. Ez is egy olyan. Legalábbis most még. Ám a jövő attól szép, hogy bármit hozhat! S persze pont ettől lehet igazán borzasztó is - de nem neked!

A pasas - a méretei alapján biztos, hogy az - fokról fokra közeledik, míg a vállára vetett táskája néha hozzá-hozzá ütődik a létrához.
Végül leérkezik, és meglepetten feléd fordul, ahogy meghallja a kérdést. A kapucniját hátra tolja, és kíváncsian néz végig rajtad.

Azt látod rajta hogy a ruházata elég viseletes - ahogy az arcát is egy frissnek mondható vágás ékíti.
A ruházatán futó két cső azért azt elárulja neked, hogy egy munkaruháját magán viselő bányásszal van dolgod. Csak ugye az a kérdés, hogy mit keresett ilyen messze a tárnájától?
/Angol/ Nem igazán kislány! Az egyik hőkivezető burkolata elég agresszív volt! - válaszolja neked, hogy aztán folytassa
/Angol/ Ugye te a hajóról jöttél? - kérdezz vissza, ami meglepően jól informálttá teszi - még akkor is, ha itt pletykaként szájhagyomány útján terjedhet a neved.
/Angol/ Ha volna kedved beülni egy kricsmibe, meghívlak! Lehet, hogy volna miről beszélnünk! - javasolja, és tűnődve várja a választ.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

• Legenda
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 0
« Válasz #723 Dátum: 2019. Június 11. 09:26:10 »
Nem tudnom már megszámlálni hány óra is telhetett el. Húsz év kényszermunka? Csak ezen kattog az agyam. Nagyon nem akarom, Miért nem vagyunk inkább a Jiangyingon? Ott gyorsan megölnének, nem kellene itt ülni és várni. Nekem óráknak tűntek, ilyen lehet a rendelőkben való várakozás, csak az valós. Ugyanaz a cécó majdnem mint tegnap, ma ellenben ez "az eszméletlenül jól álló ruhaköltemény" nem vagyok agyon bilincselve, értelmetlen  lenne a szökés azonnal elkapnának. Elkapom egy pillantásra Blacket, na igen, ő is rendkívül szexi ebben a göncben, most mit szépítsek tehénen a gatya? Rajtam is rajta is. Nem értem miért néz így rám, rájöhet már, hogy én is itt leszek. Lehet, hogy a hajszínemnek szólt, a magas vérnyomás jeleit keresem rajta mint a vöröses fej. De ő inkább halovány és karikás a szeme, nem sokat aludhatott és az étrend sem üti meg nála a mínusz 10-es skálát se. Küldök felé egy mosolyt, ha már szólni nem tudok hozzá. Elöl bilincseltek össze, így mikor Ed anyja kerül szóba, nehéz elnyomnom egy káromkodást, így a kávémra és annak néma megívására veszem a fáradságot. Hallatom a párbeszédet, és tudom, hogy nem Joe volt. Érthető amit az ügyvédem válaszol, továbbra is a második legjobb barátommal foglalkozom, a kávémmal, mert jelenleg az első az ügyvédem. Az ügyvédemre nézek, hogy most mi van? Mindegy...!
-Nem tudom mivel még nem hallottam, de nagyon szeretném.

Nem elérhető Thyriel

• Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    24%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
« Válasz #724 Dátum: 2019. Június 14. 17:27:12 »
Rina

Kíváncsian nézem, hogy miféle önkéntes véradó és leendő szervdonor közlekedik lefelé, mosolyogva várom, hogy észrevegyen miután eléggé hangosan megérdeklődtem tőle, hogy mégis mifenét keresett a helyemen! Mikor végre észrevesz és nézelődik, jókedvem jeleként leejtem a táskát és picit kellettem magam, hogy bizony ezt mind megkaphatnád, ha úgy akarnám. Van itt kérem szépen keskeny csípő, lapos has és persze kerek markolnivaló mellek. Aztán akad itt még kecses nyak és persze csókra éhes ajkak is vöröslenek, de no…

/Angol/ Valami történt a pofiddal. Úgy látom a helyem nem szerette, hogy más is van ott. Eltévedtél igaz? – kérdezem átérezve a dolgot, majd a válasz után – Kötekedős hangulatban vagy? S mit nevezünk mostanában burkolatnak? – húzogatom a ruhámat, az is olyasmi lehet – Nem, nem onnan jöttem. De tény, hogy jöhettem volna onnan is. – bólintok is rá, majd – Sok mindenhez lenne kedvem, az ücsörgés nem igazán van közte. – húzom el picit a számat, de aztán kérőd tekintet után – Úgy gondolod? Nos, lehet tévedsz, de a borostányban igazad van! – egyezem bele az italozás puszta gondolatába is