Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31243 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #660 Dátum: 2019. Február 18. 07:09:41 »
Enyhe mosoly villan át rajtam, legyintéssel.
-Na ha még a ruhát is látnád, ami a csizmához tartozik! Hajolgatni nem nagyon kell benne. Még neve is van, Miss Domina.-Lehet Yeo-yin kérni fogja, hogy megnézhesse, de csak akkor mutat jól ha az ember lánya már magára kapta.
Valami belső indíttatás ki tudja, még se tudom letagadni magam ilyesformán, akkora baromságokat még úgy se csináltam, na jó dehogynem! Csak azok nem lettek "felvésve" a plakettre. Rinával műveltük. A sajátomat is becsútatom a farmer zsebbe. Fő a biztonság. Bejelentem, mehetünk, ééés sikerül mondjuk rá. Még jó, hogy szóltam tessék engem átkarolni. Rina persze azonnal jelentkezik, eme fontos feladatra, kicsit túlzásba is viszi, nem lényeges hadd művelje! Fenébe! Kellett nekem a halott csaj plakettjét elvenni. Na most gáz van. "Félre értik a helyzetet" kizárva. Hazudozás szintén. Mi van még? Kár hogy spec... semmi nem jut az eszembe! Legfeljebb az amit láttam magam is. Természetesen megfordulok.
-Kérem biztos úr mielőtt, vagy miközben  vasra ver megtenné, hogy megmotoz nagyjából a farmerom zsebénél? Vagy máshol is. Mert ha én tenném azt gondolná fegyverért nyúlok.-Oda tettem a saját kártyám, és ha nem hinne nekem hogy a halott doki csaj ennél már nem is lehetne  halottabb. Vagy elhiszik vagy nem, két esélyes.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #661 Dátum: 2019. Február 18. 21:39:37 »
Rina

/Angol/ Holnap? Az még nagyon messze van! Ennyire előre nem szoktam tervezni! De ki tudja, még akár az is lehetséges, hogy ráérek! – hümmögök és bólintok rá, majd pislogok – Nem is Ashley a neve? – vállat vonok, aztán miközben elhúzódom, még kicsenném az általa említett akármit a farzsebből, amit jó adag tapizással rejtenék – Nos, akkor én hátrébb is lépnék! – teszek így, eltüntetve a kislány farzsebében-taperolva a szerzeményt – Milyen szép fogás biztos urak! Most már sokkal nagyobb biztonságban érzem magam! – nyugtatom meg őket és persze ölelgetem a kis védencemet – De legalább érthető, hogy miért ennyire béna a takarításban! Nem is takarítónő! – osztom meg a felfedezést – Amúgy akkor ki-micsoda?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #662 Dátum: 2019. Február 21. 07:43:10 »
Valami hihető füllentést kell kitalálnom nem hazugságot, csak amiben az igazság is benne van. Érzem, hogy Rina közben meglovasította a korongom. Hagyom, hogy végig jóól "zongorázzon" rajtam.
-Talált valamit, vagy inkább valakit? Mert én hónapok óta nem találok ott senkit!-Bocsánat Bocsánat Black, csak miattad csinálom!
-Maga aztán kiválóan végzi a munkáját!-Csak pár percem van valamit majd csak kiötlök közben.
-Nem, nem vagyok Ashley! Ő az elődöm volt, én Alanis Morissette , tudják a híres Retro énekesnő után, apám imádta a leghíresebb dala után akart elnevezni Ironic-nek, de anyám azt mondta ki van csukva. Ja és az elődöm, mert kirúgták tudom is én miért, az Assy? Vagy, hogy hívták...na bosszúból elásta a jégbe a korongom. Az a doktornő meg halott, tegnap találtam meg a cuccait meg a pasija holmiját,  Mondta a szakács csóka hogy durva haláluk volt. Kinyúvvattak,  Oringewille-ben. Szétkapták őket a vadkutyák, a pasit meg se találták csak a csajt, nagyjából részetekben. Visszamegyünk a hajóra és megmutatom hol találtam a korongot. Meg a hapsié is ott van asszem'. Felőlem még ezt a csillivilli kis karperecet is tegye rám. Ellenben akár hiszi akár nem ebben a csizmában csak lassan lehet vonulni, futkározás kizárva. A rendőrségre indultam éppen, új ilyen izéért. Mert a régiért tuti, hogy jégvágó csákány, vagy ilyesmi kéne. -Csak félig meddig hazudtam, és szerintem elég jól nyomtam a takarítónő freestylert. Volt hozzájuk szerencsém, szerencsétlenségem bőven. Amiről ők nem tudnak az nincs. Persze a legtöbb hely már motorizált, de van ahol még nem. Az önjelölt pletykagyárak nagyban osztották meg, ki kivel mennyit mikor mennyit stb. Lassan felemelem minkét kezem.
-Hová lesz a menet, biztos úr?-Majd fancsali pofát vágok, és ciccegek.
-Nahát rám férne már egy alapos manikűr, maga mit gondol milyen színű legyen? Passzolnia kell a rúzsomhoz igaz? - Nem tudom mit vált vált ki Rinából ez az egész. Most Black érdekel, és hogy lehetőség szerint megint bocsásson meg a hazugságokért. Sajnos a szükség kényszert bont. Per pillanat ez most hatalmas szükség.












Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #663 Dátum: 2019. Február 24. 17:01:55 »
Rina

/Angol/ Helyes, akkor a Zöld üvegben találkozhatnánk holnap délután kettő óra fele! - javasolja az időpontot és a helyet a rendőr - akit a kitűzője alapján Westnek hívnak. Igaz, miközben talánt mondasz, a védenced afféle "mit csinálsz?!" szemeket mereszt rád. Nem teljesen érti, hogy ha ő itt van, minek mással foglalkozni?
/Angol/ Természetesen nem - válaszolja a másik pasas a kérdésedre, míg te a Szöszi fenekét simogatva, majd megragadva határozottan előrébb nem tolod finoman - míg te magad pedig egy lépést hátrébb teszel. Sokáig nem is vagy egyedül, mert utána már inkább a kis rajongód markolni való hátsójával teszel úgy hozzá bújva. Ez azért láthatólag felkeltette West figyelmét is, így inkább meghagyva a válaszolás lehetőségét a társának.
/Angol/ Valami műkedvelő bankrabló páros női tagja - válaszolja Rina kérdésére, hogy vajon kicsoda is lehet a doktor - aki viszont helyette egy elég nehezen követhető törtnettel rukkol elő. De végül teljesül a kérése, és megbilincselik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #664 Dátum: 2019. Február 24. 17:03:30 »
Roxana

/Angol/ Ja, hogy ez szetthez tartozik? - csodálkozik rá a lány - Nagyon vagány lehet! - tűnődik el.

Az ellenőrzés egész jól indul - Rina flörtölget az egyik rendőrrel, míg ellenőrzi a korongokat. De miután változik a helyzet, Rina abbahagyja a te taperolásodat, és fenéktájon inkább a rendőrök felé tol téged, s hamar átpártol az ágymelegítőjéhez.
A rendőröknél amikor kéred, hogy a farzsebedből vegye ki a másik korongot

/Angol/ A börtönben biztos hamar talál magának valakit - válaszolja miközben keresgél, de aztán kellemetlen dolog történik
/Angol/ Itt nincs semmi - értesít az eredményről, majd azért megnézi a másik zsebedben is - itt sincs - tudatja veletek.
A dicséretet elengedi a füle mellett, és csak csendben hallgatja a szóáradatot. Látni, hogy próbál lépést tartani a történettel - feltehetőleg több-kevesebb sikerrel.

/Angol/ Szóval a szakács kinyírt két embert? S az egyikre kutyákat uszított? - vonják le a konzekvenciát, miközben kérésednek megfelelően kattan a kezeden a bilincs.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #665 Dátum: 2019. Február 24. 17:04:35 »
Rina & Roxana

/Angol/ Nem kell gyalogolni - kocsival elvisszük! - tudatják Roxanával az autó felé intve.
/Angol/ Bevisszük a fogdába, és felvesszük az adatait, és talán a vallomását. Miután megállapítottuk a személyazonosságát, utána majd meglátjuk, hogy pontosan miért is emelnek vádat - ismertetik a várható menetrendet.
West udvariasan kinyitja Roxana előtt az ajtót, míg társa besegíti Roxanát a kocsi leszeparált hátsó ülésére. Rácsukják a belső kilincs nélküli ajtót, majd West meg rámosolyog Rinára és Yeo-Jonre, majd a kocsit megkerülve beül az anyósülésre - társa pedig a sofőrülésbe, és egy fordulás után elhajtanak a város fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #666 Dátum: 2019. Február 25. 07:51:12 »
-Ahogy mondod, csajszi! Ezzel a hajjal meg sminkkel van némi darkos beütése de kérdezd meg Rinát ő már látta az egészet egyben. -Csak fejjel intettem Rina felé, ha akar kéretlenül is elmondja a véleményét. Később találkozván a két rendőrrel Rina elcsórja a valódi papíromat, a halott doki csaj listája az életéről se hófehér. Míg a holnapi közös piálgatásukat rendezik le, én a "majdnem" hazugságon töprengek.
Azért még kicsit nekem vissza kell fogni magam, és köhögésbe fojtani egy röhögést. Ez a West nevű rendnek őre, kismillió k..át vihetett a fogdába, az én beszólásom már mindennapos neki, de legalább a következő mondatot addig is kitalálom. Ne mááár???!!! Az egész szóáradatból annyi ment át hogy Black dupla gyilkos, igaz neki már oly mindegy.
Legalább bejutok az a rendőrségre, pont ahogy terveztem. Ha kiderül igazából ki vagyok akkor is bilincs kerülne rám. Legalább haladunk. 



Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #667 Dátum: 2019. Február 26. 16:39:09 »
Rina

/Angol/ Előfordulhat, hogy felbukkanok West őrmester! – de nem ígértem semmit, cserébe még elő is léptettem, talán hízeleg neki, hogy ennyire sokra tartom (pedig nem) – Ezek a mai nem Ashley-k teljesen megbízhatatlanok! Szóval Lizzy. Jobban illik hozzá! Meg a bilincs is! – állapítom meg, mikor az kattan – Mondja csak kedves hadnagy, még sosem utaztam rendőrkocsival, nem vinne el egy darabon? Amúgy is meg akartam nézni hol dolgozik! – duruzsolom, majd szorosan ölelgetem az oldalbordámat, hiszen ő is jön! – Tudod Bao Bei, mindig jó, ha tudod kire számíthatsz a bajban és persze hol találod azt aki segíthet! Mint például West őrnagy! – újabb előléptetés – Sosem tudhatod! – majd amikor betuszkolják a Szöszit – Nem a sminktől sötét… – jegyzem meg, majd picit hátrébb lépünk, hogy nagyon halkan suttogva: Meg kell néznünk, hogy a többieket is rács mögé tolták e, és akkor már jobb úgy, hogy a rend idióta tagjai visznek körbe nem? Nem beszélve, ha van nála valami kulcs vagy kártya, akkor azt akár még kölcsön is vehetjük, ha szükséges! Szóval ne aggódj, hanem figyelj. Bár hízelgő, hogy irigy vagy. – kuncogok és kap egy puszit a piszéjére – Ha nem visznek el, akkor is oda megyünk, amiatt amit mondtam. Aztán meglátjuk hogyan tovább…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #668 Dátum: 2019. Február 26. 19:19:24 »
Roxana

/Angol/ Hogyhogy Rina látta és nem a szakács? - értetlenkedik egy pillanatra, hogy aztán feltegye a kérdést
/Angol/ Csak nem kavarsz Rinával? - tudakolja kissé gyanakodva. A hangjából kiérződik, hogy nemleges választ szeretne hallani.

Bár látszólag van amire nem rebben a rend őreinek a szeme, azért nem ők lehetnek a legélesebb kések a fiókban. Az a szerencséd, hogy nem nyomozók hanem járőrök. Így még van esélyed olyan embert kifogni, aki érti is amit mondasz.
Rina közben próbál ingyen fuvart szerezni - de úgy tűnik, hogy most nem sikerül. Rád hivatkozva nem vesznek fel több utast.


A kocsi hátsó ülése semmi meglepetést nem tartogat. Viszonylag kényelmes mennyiségű hely van, és kellemes tizenkilenc-húsz fok körüli hőmérséklet. Az ajtó halkan kattan a helyére, s feltűnik, hogy bent nincs nyitógomb, de cserébe az első és hátsó üléseket egy vastagabb plexi lap választja el egymástól.
Westék beülnek előre, és ráérős tempóban megindulnak a rendőrség fele - ami bár a központnál van - de nem a kupolák alatt. Alig öt perc alatt megérkeztek a rendőrség előtti parkolóba, ahol további két rendőrkocsi parkol. Udvariasan, ahogy egy hölgy előtt illik (vagy olyan ajtónál, amit belülről nem lehet kinyitni) kinyitják a kocsiajtót, és kisegítenek. A sofőr a könyöködnél fogva vezet, s nincs kétséged afelől, hogy ha szükséges, sokkal eredményesebben megtart téged, mint Rina.
A hideg levegőről pár lépés után ismét kellemes közegben találod magad.

Elhaladtok a recepció mellett, ahol egy kanapé és pár újság segíti azokat, akik valamiért nem egy cellában kénytelenek várni. Bentebb pedig egy légteres iroda, vagy tucatnyi asztallal - de ennek a fele üres, a másik felénél viszont nem túl lázasan, de valamiféle munka folyik. Egyik irányba még látsz több ajtót. Tárgyaló, Wc, Étkező, Öltöző, Raktár, Edzőterem, Kihallgató, Fogda.
Téged ez utóbbihoz kísérnek miután elszedték a tárgyaidat (még a cipőfűzőt is elvették volna) amiket egy dobozba tesznek. A Fogda feliratú ajtó mögött az irodánál egy jóval spártaibb felszereltségű helyet ismersz meg. Egy meszelt folyosó, ahol egy rács zárja el a tovább vezető utat. A rácsot West nyitja a kulcsával, majd tovább haladva a folyosón. Több megerősített, zárt acélajtó előtt haladtok el, és neked kinyitják a hetes számút. A folyosó végén látható két rácsos gyűjtőig már nem visznek el - úgy tűnik, hogy nem szeretnék ha általad valami baleset történne a többi fogoly kárára.

A hetes cella három méter hosszú, két méter széles. Egy lecsavarozott ágy, egy rozsdamentes és vandál biztos mosdó, wc és egy beépített mennyezeti lámpa, meg egy falba épített kamera a berendezés - no meg egy gomb az ajtó mellett.


/Angol/ Majd jövünk, ha előkészítettük a kihallgatást - tudatja a kísérőd - Ha akar valamit, akkor ott a gomb. Nyomva tartja, és közben beszéljen. Vacsora lesz este hatkor - tudatják veled a legfontosabbakat, aztán magadra hagynak az aprócska szobában. Csak tompa neszek hallatszódnak be az ajtó becsukódása után - azt hallod, hogy beszélnek, de azt már nem érted, hogy mit.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #669 Dátum: 2019. Február 26. 19:22:40 »
Rina

/Angol/ Biztos, hogy nem bánná meg! - hitelezi meg magabiztosan a véleményedet.
/Angol/ Azért örülök, hogy nem magát kellett megbilincselnem - válaszolja, és ezzel most feltehetőleg te is így érzel. Ám a kérdésedre csak megrázza a fejét
/Angol/ Sajnálom, de ilyen Lizzy félék mellé nem ültethetem be - máshol meg nem igazán van hely a szabályos szállításra - utasítja el a dolgot. Ami azt is jelenti, hogy ha a Szöszi nem sajátította volna ki a hátsó üléseket, akkor feltehetőleg elvitt volna titeket.
/Angol/ De ha beugrik az őrsre, egy meleg teával vagy kávéval meg tudom kínálni! - ajánl fel némi nem túl szeszes opciót.
Közben a kis rajongód csak egy nem túl lelkes

/Angol/ Bizonyára! - val toldja meg West fényezését, és szorosan bújik hozzád. Az ellenszenve sokat oldódik West irányába, miután beavattad a nagy tervbe - s sugárzó arccal hallgatja a részleteket. Így végül még vidáman integetni is van kedve a távolodó kocsi után.

Aminek a nyomában megindulhattok ti is a rendőrség felé. A picivel fagypont alatti utcákon sétálva kellemes melegséget biztosít a téged átkaroló játékszered - aki pontosan tudja, hogy merre érdemes menni, hogy minél előbb célba érjetek.

Bő húsz perces séta után már meglátjátok a rendőrség egy emeletes épületét, amely a helyi újság és a bíróság épülete közé ékelődve kapott helyet. Az épület előtti parkolóban három rendőrkocsi parkol, és azon kívül még két kis buborék jármű.

/Angol/ Legközelebb elvihetnénk egyet - mutat az egyik vidám, lime zöld járműre - Van kettőszáz darab a városban belőle, és a városon belül ingyen lehet őket használni. Nem túl gyors, de meleg van benne, és nem kell kutyagolni - tudatja veled.
Ahogy a rendőrségen is kellemes langymeleg fogad, ahogy beléptek.
Elhaladtok a recepció mellett, ahol egy kanapé és pár újság segíti azokat, akik valamiért nem egy cellában kénytelenek várni. Bentebb pedig egy légteres iroda, vagy tucatnyi asztallal - de ennek a fele üres, a másik felénél viszont nem túl lázasan, de valamiféle munka folyik. Többek közt West is épp a billentyűzettel harcol, hogy lepapírozza, amit le kell. Egyik irányba még több ajtó sorakozik. Tárgyaló, Wc, Étkező, Öltöző, Raktár, Edzőterem, Kihallgató, Fogda.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #670 Dátum: 2019. Február 28. 07:13:59 »
-Nem! Hogy is mondtad? Kavarás? Nem kavarok vele.-Részemről ezt a témát le is zártam. Később kisebb gondom is nagyobb annál mint a picurka féltékenységei rohamai. Már abba is majd' belehal hogy Rina letaperolja a farmerom. Kisanyám, (Rina) ebbe jól belenyúltál sajnos nem leszek ott holnap pedig szívesen, végig nézném mi fog történni, abban a párba, kocsmában. Mivel attól tartok Rina utánam jön és a maradék holmimat is lenyúlja, inkább a kocsiban ügyeskedek. Persze megpróbál beülni, nem tudom miért, de ez nem jön össze neki.
Nem tudom mennyi időm van, felteszem nem sok. Igyekszem minél kisebb a bilincsel, úgy teszek mintha rúzsoznám magam, de csak az egyik kezemmel, mert a másik a táskámban láthatatlanul kotorászik. Megtalálva pillanatokon belül mit keres. A laminált orvosi kártyám,  4 darab igazságszérumot ki van mérve,  rá meddig hat 10 perc,  fél óra 1 óra 2.  Még több de ennyi beadása már veszélyes, az aranytollam, ezeket olyan halkan próbálom a csizmámba  letolni de inkább marad a farmer nadrág verzió. Mindeközben fent úgy nézek ki, akinél kicsit elszállt az EKG.  Ijesztően festhetek, bocsánat kérek, vagy morgok inkább a rúzsozást nem mozgó autóba tervezték. Biztosítom magam, semmi olyat nem hagytam a táskában ami kellhet Rinának. Minden vagy fennakadt az alsóneműmben vagy jó helyen van. A rendőr is elég normális, nem rángat csak szépen bevonulunk. A West nevű akármi, szerv? Elmondja a házirendet én pedig türelmesen végighallgatom, nem vagyok biztos benne de nekem úgy tűnik meg akarnak szabadítani a csizmámtól. Mégis a farmer verzió volt a jobb ötlet. Amint be vagyok terelve a fogdába, itt legalább mindenki békén hagy. Viszont Blacket nem hagyom bajban, délelőtt óta már azt is bevallhatta, hogy mindig is az Arielen élt, a másik meg eszem ágában sincs itt maradni vacsoráig.
Körbe nézek a kis szobámban, megállapítom akár koleszszoba is lehetne, némi csinosítással. Elmegyek a toalettre, mert amúgy is kell, azután WC papírba csomagolom a gyógyszer gyűjteményem. A kártyám ha kell lenyelem, esküszöm. Lemosom a vad sminket.
Aztán megnyomom a piros gombot.
-Hahóóó! Hall engem valaki? Érdekli a rendőrséget hol van Doktor Roxana Dent? Mert én tudom!-Folyamatosan nyomva tartom a gombot, és ezt a mondatot sorozatot ismételgetem hátha rám nyitnak és végre kihallgatnak, vagy történik valami.




 
 
 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #671 Dátum: 2019. Március 04. 16:54:45 »
Rina

/Angol/ Mondani bármit lehet! – kuncogok, majd kihívó pillantás – Lehet, hogy más körülmények között nem is ellenkeznék… nagyon. – susogom neki, majd a Lizzy félék kijelentésre biccentek – Szaván fogom ezredes! – mosolygok rá kedvesen, amely mosoly részben Bao Bei reakciójának is szól

Kényelmesen sétálunk, épp elég sietve, hogy ne fázzunk, de nem annyira gyorsan, hogy megizzadjunk. Talán pont ezért tartott húsz percig. Nem mintha mértem volna, de valahogy a birtokomba került ezen tudás. A kis huncutságra pillantok és elképzelem, hogy mennyire képes helyt állni a vörös démon ellen. Keleti Sárkány és Vörös Démon. Tetszik az elképzelés, így igen csak jó kedvvel lépek be a rendőrségre… lépnék. A kis takarítónőm, felhívja a figyelmem egy kényelmesebb közlekedési módra amire egyetértően hümmentek, bólintok.

Végül belépünk és azonnal felmérem a helyet, főleg a kijáratok és egyéb menekülési útvonalak, lehetséges veszélyforrások és miegymás, mígnem megpillantom nyugat rémét, West-et. Ez a papírozás egy rémálom lehet, én se érezném túl lelkesnek magam, hogy ilyesmit csináljak, így átérezném a helyzetét, ha ilyesmire vetemednék. Elindulok hát az asztal felé, hogy behajtsam rajta amit ígért és persze körbe vezettessem magam, talán megpillantom a többieket. Legrosszabb esetben majd kitalálok valamit, de addig is eltűnődőm, hogy az öltözőben akad e a méretemben egyenruha…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #672 Dátum: 2019. Március 04. 20:13:04 »
Roxana

Yeo-jin láthatólag elégedett a válaszoddal, mert máris sokkal kedvesebben néz rád, most hogy eltűnt az arcáról a gyanakvás. Ha jól sejted, épp hogy csak nem pisili körbe Rinát, hogy bebiztosítsa a helyét. De ugye Rinát ismerve majd kapaszkodhat, ha arra számít, hogy ezután Rina nem fog kikezdeni bárkivel, aki szembe jön vele.
A kocsiban átlogisztikázod a cuccaidat a nadrágodba, s közben próbálsz még "sminkelni". A dolog többé kevésbé még jól is megy - mert nem vezetnek gyorsan - de az út itt-ott véletlenszerűen kátyús, úgyhogy arra is ügyelni kell, hogy ne a fogad rúzsozd ki, amikor majdnem leharapod a végét az egyik váratlan gödörnél.
Az őrsön az első, hogy elveszik a táskádat, majd a többi személyes holmidat a zsebeidből. Hogy aztán a privát cellád ajtaján átlépve halk pittyenést halljál. Ekkor West felteszi a kérdést:
/Angol/ Nem felejtett el valamit ideadni? - kérdezi, s a társa hoz is egy szkennert, hogy megkeresse a zaj forrását. A kis kijelzős szkennert többször elhúzzák előtted, és a képernyőn látható kép szemérmetlen módon alá kukucskál a ruhának, s csak a tömörebb dolgok állítják meg - gombok, tollak, kártyák, piercingek, és te magad.
Így hamar elszedik a ruháid kivételével minden tárgyadat, és utána engednek/zárnak csak be téged.
A rövid rendezkedés után megnyomod a "nővérhívó" gombot, s felteszed a nagy kérdést. Amire hamarosan egy kattanás után érkezik a válasz

/Angol/ Vallomást akar tenni? - tudakolja egy kissé affektáló női hang, de aztán folytatja - A nyomozó miután befejezte a kávéját, majd foglalkozik magával - teszi még hozzá, aztán bontja vonalat. A nyomozó nem csak megkávézott, hanem feltehetőleg kiolvasta az újságot is, meg biztos trécselt a többiekkel, mert negyed óra is eltelt, mire ismét rád reccsen a hangszóró.
/Angol/ Hetes gyanúsított, lépjen háttal az ajtóhoz, és nyújtsa ki a kezét! - hangzik az utasítás, és ezzel egy időben derék magasságban kinyílik egy tizenötször húsz centis ajtó a nagyobbik ajtón. Amint miután a kért módon kidugtad a kezed, kattan ismét a bilincs a csuklódon. S csak ez után nyílik ki az ajtó, hogy West társa - Stone őrmester elkísérjen a kihallgató szobáig. A nagy termen áthaladva látod, hogy Rináék még csak most értek ide, de nem hagynak nézelődni, hanem a kihallgatóba visznek. Ez egy szimpla betonszoba. Egy lerögzített asztal, egy hasonlóképp lerögzített szék - amihez téged ültetnek és bilincselnek oda a kezednél fogva egy további bilinccsel. Vele szemben szintén van egy lerögzített - de párnázott szék, s a széken egy civil ruhás nő ücsörög. Érdeklődve figyel téged, akárcsak az a négy kamera is, ami a szoba minden pontját lefedi, s a másik kettő, amik a te arcodat bámulják üveges lencséikkel. A nő előtt van egy tablet, amin adatok sorakoznak - feltehetőleg Elizabeth és Jeremy adatai.

/Angol/ Wei nyomozó vagyok

- mutatkozik be - Azért hoztuk be, mert letartóztatási parancs van ön ellen négy rendbeli gyilkosságban való részvétel miatt, amit súlyosbító körülményként egy bakrablás folyamán követett el a bűntársával, Jeremy Wall-al. Óhajt valamit hozzáfűzni? - kérdezi, és hátradől a székén.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #673 Dátum: 2019. Március 04. 20:14:52 »
Rina

/Angol/ Próbára is lehet tenni! - tudatja a pillantásodra.
/Angol/ Akkor az intézkedés során én sem lennék kénytelen a szükségesnél több erőszakot alkalmazni - válaszolja az ellenállásra.

Az út során elmerenghetsz azon, hogy a kezed alatt domborodó és majdnem doromboló kis kedvenced vajon hogy teljesítene Mia karjai között. Az biztos, hogy Mia határozottsága és Yeo-Jin odaadása jól kiegészítenék egymást. Hasonlót már volt alkalmad megtapasztalni Nayshya és Lien bűnösen érzéki párosával - amire bizony nem csak te, hanem a tested is érezhetően emlékszik.

A közösségi közlekedés megismerése után belépve a rendőrségre látod, hogy egy sor helyen ki lehetne lógni - van hat ablak, ami látszólag még nyitható is, de ha ez nem lenne elég, a főbejáraton túl, még látsz egy rövid beugrót az étkező mellett, aminek a végében van egy vészkijárat feliratú ajtó. Ellenben itt mindenkinél van félautomata oldalfegyver, illetve gumibot - a sarkokban pedig kamerák lesnek kíváncsian. Ám egy zárt biztonsági vitrinben négy sörétes puska várja komoran, hogy valaki végre kézbe vegye
.

West délelőtt az álmossággal, most pedig az unalommal harcolhat - így nem mondhatni, hogy nem örül nektek. De hát ki nem örülne két ilyen szexi látogatónak? Miközben haladtok West felé, látod, hogy a dokit meg hátra bilincselt kézzel most vezeti be West kollégája a kihallgató szobába.
West rátok vigyorog, és boldogan löki félre a papírjait.

/Angol/ Örülök, hogy sikerült ideérni! - köszönt titeket. Áll fel, és megkérdezi - Teát vagy kávét? - terel titeket a büfé felé, s tudod, hogy már most kedvére van a helyzet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #674 Dátum: 2019. Március 06. 06:51:45 »
Csendben tűröm a sorsom,  (West) . Az igazságszérum teljesen műanyagból van mint, ahogy orvosi kártyám is, nem ad ki hangot. Tű sincs a végén tilos, ezt mindenki tudja aki a szakmában dolgozik, még a , még a kezdő kis nővérek is. A fertőzésveszély miatt. Lehet,  minden ki van ölve, de akkor akkor se kockáztatunk, egy régi vagy új vírust.    Legyen vasárnapja! Aprópénz , persze  az aranytollam, papírpénz, ez egy időre lefoglalja. Három igazságszérumot a bugyimban hagytam, egy meg ment a felhajtott farmerbe a másik meg az orvosi kártyám. Mit bánom én ha három eltűnik de egy maradjon, legalább. Szóra se méltatom a bugyivadászt.
- Igen, mindenképp, vallomást szeretnék tenni!-Legalább minden ami kell megvan. Eltűnődöm azon milyen jó lenne most egy kávé.
Mindent úgy teszek ahogy mondanak, dühös vagyok utálom de nem tudok mit tenni ellene. Már megint ez a bilincs, nem unják még?
-Wei nyomozó örvendek szerencsének! A nevem Doktor Roxana Dent. Most nem tudok lenyúlni az orvosi kártyámért ami ott van a felhajtott farmer alján. A másikban pedig igazságszérum van.
Az a doktornő már egy hónapja halott, mint ahogy a barátja is. Oringewille-ben haltak meg. Ott csak ritkán van áram, inkább soha. Ezért egy milyen is? Olyan katonai drótkerítéssel van körülvéve vagy inkább elkerítve a lakatlan veszélyes terület, ahol vérszomjas állatok vadkutyák és még ki tudja miféle vadállatok élnek. Mivel ahogy azt már említettem nincs áram, Jaa! Szögesdrót,  eszembe jutott. Öt méterenként ki van írva: vigyázat veszélyes állatok! Nekem még azt is mondták ne menjek a sűrűbb fák közé mert lehet, hogy lelőnek. Valószínűleg ez a pasi azt gondolta mit neki pár vadkutya, ezért hát kimentek picknikezni a doktornővel a vadállatok területére. Aminek a vége az lett, hogy a pasiból semmit se találtak meg a csajt is csak darabokban. Nem volt szép látvány. Nekem a helyiek mesélték mi történt, mindketten halottak. De ha nem hisz nekem, most még rám kötheti a hazugság vizsgálót, de ugyanazt fogom elmondani mint amit az előbb már elmondtam. Ja a korong, hát igen, Rina csempézte a zsebembe, akivel a bugyivadász, iiizééé az a West kokettál. És a saját korongomat ki is vette belőle, eléggé enyves kezű egy nő. Eredetileg szőke a hajam, ez csak hajfesték. Ha még így így se hihető amit mondok, szembesíthet a szakáccsal ő tudja ki vagyok. Hát ennyi lenne.