Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31225 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #645 Dátum: 2019. Január 21. 05:53:30 »
A kis ágymelegítő megjegyzését szó nélkül hagyom, de legalább míg le-fel meneteltem a szobámban sikerült egy tervet kiötölni. Elég bonyolult nem minden részlete vonatkozik Rinára, úgyse tudná akarná megjegyezni.
Igen beszélni akar velem, én is vele. Szerinte papíron vettem a diplomámat tehát hülye, vagyok persze ,hogy nem.  Bla Bla bla...a szokásos Rina húúú de most nagyon megfenyegetlek mert rossz kislány voltál, csak bírjam ki ásítás nélkül. Lehet a kis csaj előtt produkálja magát, muszáj fő a tisztelet. Ja van egy hajónk amiről még hiányoznak alkatrészek és nem megy sehová. Na meg ez vigyorgásnak álcázott fenyegetőzés a végén! Ez is annyira régi, lehidalok...áhhh!  Na ha játsszuk az agyunk felőlem...!
-Nekem van tervem! Volt időm kitalálni. De te nem vagy az a milyen is? -Pillanatig mélázok, pedig újfent csak a plafont nézem.
-Te olyan magányos farkas típus vagy.-Itt folytathatnám azzal, nesz semmi fogd meg jól, de inkább nem.
-A halott dokicsaj papírjaival én bemegyek az oroszlán barlangjába, vagyis a rendőrségre mert az a legutolsó hely ahol keresnének nem igaz? Ott mit fogok csinálni az mindenféle orvosi dolog szóval hagyjuk. Ja ami hármunkra vonatkozik.-Közben figyelem mikor lappan a figyelme mert akkor kénytelen vagyok rákiáltani "Figyelj már ez fontos!"De remélem erre nem lesz szükség.
-Vettem még itt, mikor is? mikor magamnak smink cuccot! Barnát,  feketét  hajfestéket ha baj lenne és lett! Eredetileg Miának vettem. De a szeplőket ez se fedi be.-Elmegyek a konyhába fogom az ollót meg azt a izét amivel izék tetejét szokta kenni Black. Arra tökéletes hogy a hajunkat is kenjük vele. Mármint ha Rina hajlandó befesteni szőke tincseit feketére. Én igen, sőt le is vágom, elöl is minél kevesebb látszódik az arcomból annál jobb. Nem vagyok hiú ez csak haj megnő és kész! Aztán így felszerelve magam.
-Először bekenjük a hajam feketére, le is kell vágni belőle jó sokat és míg hat a kegyszer addig szépen kiszedem a lábadból a varratokat. És újra úgy tudsz majd futni kúszni mászni mint egy macska. Kellenének neked is hamis papírok de ez a kis tip-top kislány úgyis vágja hol lehet ilyet beszerezni. -Mutatok pont úgy a hátam mögé mint ő a legelején. Igen, eddig " A nagyok!" tárgyaltak és most jössz te. Nem felejtem azt a beszólást...!
-Menjünk fodrászkodni!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #646 Dátum: 2019. Január 23. 17:58:47 »
Rina

Különösebb beleszólás nélkül előadtam a mondandómat, majd várom, hogy milyen válasz érkezik. Nagyon pislog, szóval nagyjából nem érdekli vagy nem mondtam semmi újat. Ez utóbbi még kicsit meglepő is lehetne, ha nem ismerném már valamennyire a Szöszit. Így azonban csak kíváncsian nézem a fejét, ami igen érdekes tanulmány. Igaz, nem tudom mire gondolhat, de egy-két érzés világít a fejéről ami lepattan az érdektelenségem pajzsáról. Végül valami tervről kezd el hadoválni, amin korábbi arckifejezésének tükörképébe bámulhat.

Akárhányszor félrenéz majd vissza, és benyög valamit, azon tűnődöm, hogy nem vertem e meg túlságosan a korábbi alkalmak valamelyikén, de aztán rájövök, hogy nem tudtam tovább rontani a dolgokon. Amikor pedig arra tér milyen kivagyok, csak bólintok egyet, teljesen megfejtett! Nem is tudom hogyan rejtsem tovább a valódi érzéseimet! Miután a gondolati irónia kiszaladt próbálok egy mosolyt elnyomni, de azért nem szakadok meg, hogy tényleg ne látszódjon.

/Angol/ De, de… Igaz! – értek egyet, majd várom mit is akar kihozni ebből

Mikor kirohan a konyhába, akkor nyugodtan a  falnak támaszkodva várom, be is mehetnék, itt egy ragyogó alkalom, de igazából, most a legkevésbé sem érdekel a dolog, így inkább amikor visszaér és előadja mit akar a hajával:

/Angol/ Ha gondolod én levágom neked! – ajánlkozom kedvesen – de szerintem Bao Bei is ért hozzá! – pillantok a nevén nevezettre, majd vissza a dokira, amikor a varratokról beszél – Jól van, már épp itt az ideje! – ennél a hírnél kissé élénkebb vagyok, de hagyom tegyen-vegyen, majd amikor a hamis papírokról beszél akkor ránézek a kis kegyeltemre, aki szerintem nem tud ilyet – Szerintem a papírjaim rendben vannak. – mivel eleve hamisak, de ezt nem teszem hozzá – Menjünk!

Eltekintve attól, hogy az enyémhez nem nyúl senki, még én se, elég rövid idő alatt elintézhető a dokinak a rövid haj. Sajnos nem tudom felnyírni meg fazonra igazítani, mivel nincs hozzá eszköz, de azért eljátszom a gondolattal, hogy mennyivel lesz így randább vagy épp ellenkezője. Aztán a kis védencemnek nincs mit tennie, akkor elküldöm pár falatért, amit elfogyasztunk indulás előtt, én mindenképp! Aztán megnyugtatom, hogy ha szeretne pihenni, akkor csak nyugodtan, mi most benézünk a városba. A hajamat igazából a kapucni alá igazítom, így addig nincs gond, amíg nem hajtom le, ami igazából nem áll szándékomban, de még akkor sem érzem a gondot, ha mégis így kéne tennem. Szóval:

/Angol/ Kalandra fel!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #647 Dátum: 2019. Január 24. 21:04:53 »
Roxana

Rina megbízhatóan ugyanazt gondolja rólad meg a világról, mint eddig. Igaz, az még nem tűnt fel neki, hogy sem pilótátok nincs, sem pedig űrutazásra alkalmas hajótok.
Persze ha nagyzolni kell, talán úgy érzed, hogy az neked is megy! Lehet, hogy picit fellengzősre sikeredett az előadásod - ám ennek ellenére úgy tűnik, hogy Rina azért megértette a mondandód lényegét. Bár ez csak a vége fele egyértelmű, mert olyan faarccal hallgat téged, no meg üveges szemekkel - mint egy próbababa. Ám valami csak átszivároghatott azon a kemény fején, mert felajánlja neked a hajvágást - sőt, választhatsz is, hogy ő vagy a kis kedvence kurtítsa meg a tincseidet - aki biztosít arról, hogy már látott ollót.

Bármelyiket is válaszd, picivel később már rövid frizurával kezdhetsz bele a hajfestésbe - amire Black kenőtollát találtad e legideálisabb segédeszköznek.
S amíg a festék a dolgát végzi, addig te is kiveheted a varratokat Rinából, hogy hasznosan teljen az idő - ha már a hajvágást és festést nem engedte. Miközben ezzel foglalkozol, röviden vázolod, hogy Rina szájtáti utánfutója mivel is járulhat hozzá a sikerhez. De úgy tűnik, hogy ez is meghaladja a képességeit.

/Angol/ Gőzöm sincs! - válaszolja - Soha nem volt szükségem ilyesmire - magyarázza a bizonyítványt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #648 Dátum: 2019. Január 24. 21:06:50 »
Rina

Láthatólag nem hatotta meg a mondandód a Szöszit. Vagy elbeszéltek egymás mellett, vagy nem érti, vagy csak nem érdekli. De az fix, hogy másik bolygón van mint te! Így a legegyszerűbb módszer az lehet, ha ráhagysz mindent - na jó, majdnem mindent - hogy ne zavard össze teljesen abban a másik valóságban.
Azért van valami elképzelése arról, hogy ha a rendőrök szőkéket keresnek, akkor nem célszerű szőkének lenni - úgyhogy azért nem teljesen szakad el a valóság talajától.  Míg a konyhát kutatja, addig Yeo-jin picit értetlenül bámul utána

/Angol/ Milyen halott dokicsajról van szó? - kérdezi bizonytalanul - mint aki nem feltétlenül szeretné tudni a választ.

Majd amikor a hajvására terelődik a szó
/Angol/ Egy ollóval azért még meg tudok birkózni! - jelenti ki határozottan.

A doki végül talán a legfontosabbról is szót ejt - mégpedig a lábadban hagyott varratokról. Amit úgy ítélt meg, hogy talán most lenne a legalkalmasabb kiszedni indulás előtt. S amíg azzal foglalkozik, hogy az ígéretét beváltsa, addig új feladatot talál a rajongódnak. Mégpedig, hogy segítsen hamis papírokat szerezni. Ez, ahogy sejtetted, nem annyira egyszerű dolog egy átlagos telepes számára, mert ő is széttárja a kezét

/Angol/ Gőzöm sincs! - válaszolja az ex-szöszinek - Soha nem volt szükségem ilyesmire - világít rá az okokra. A véleményedre, hogy az irataiddal nem lesz gond felderül az arca, s látszik ahogy megkönnyebbül. Így végül el is küldöd a konyhába, hogy amíg a doktor a lábadat újra szabja, addig hozzon valami harapni valót.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #649 Dátum: 2019. Január 24. 21:08:10 »
Rina & Roxana

Végül Yeo-jin távozik a konyha irányába, hogy pár perc múlva vidáman érkezzen vissza egy nagyobb tálcával a kezében. A tálcán három adag frissen melegített forró húsleves és rakott juhtúrós-almás csirkemell baconbe csomagolva, körettel.
/Angol/ Gondolom ezt a szakács készítette, mert nagyon jónak tűnik! - teszi le a tálcát, majd Rina kezébe adja a kanalat, meg egy csésze levest. Arról viszont hallani sem akar, hogy itt hagyjátok.
/Angol/ Nem hagyhattok itt! Én ismerem a várost, ti pedig nem! Biztos hasznomat vennétek! Ráadásul szeretném látni ahogy Rina akciózik, mint egy Da Jeh Da! - érvel, miközben Rinát nézi csillogó szemekkel.


S már az első pár lépés után a rámpán lefelé látszik a távolban a változás. Mégpedig az hogy a kikötő betonjának túlsó végénél - ahol a kijárat is van - a kikötői irodák előtt parkol egy rendőrkocsi. Ha el akarjátok hagyni a kikötő területét, akkor vagy végigsétáltok az üres jeges betonsíkságon mintegy 400m-en át, és a rendőrkocsi mellett elhaladva kisétáltok a kapun - vagy pedig a bő ötven méterre magasodó, négy méter magas jégből és szikladarabokból álló kerítéshez mentek, és azon átmászva próbáltok bejutni a városba.


/Angol/ Egy létra vagy valami jól jönne... - véli Yeo-jin előbb a rendőrautót, majd a falat nézve.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #650 Dátum: 2019. Január 29. 08:04:46 »
Még rövidebbre kell a beszédet venni ahogy látom mert a kis barinőm figyelme bárhogy is erőlködik mégis elkalandozik valahová. De legalább a felvetett dolgok mármint hajfestés illetve részéről varratszedés lendít ezen a napon. A hajó viszont sehová nem megy, míg nincs kész. Ennek megvitatására nem szánok több időt, minek? Van ennél égetőbb problémánk is. A hajfestés elég jól sikerült a vágással
Míg hat, gyorsan kiszedem Rina varratait kérem, hogy mozgassa miden hová, amerre csak tetszik, és nagyon sajnálom hogy ilyen szaga van a festéknek de még jó, hogy nem platina szőke mert attól el lehet ájulni. 
Annyi hajbalzsamot kenek rá, hogy elnyomja a hajfesték szagát. "Frissen festve, és vágva!" A bűnösöket, még az ollót és a kenőt is kivágom a kukába.
Majd a másik élő bűntársat megkérdezem. Miután lemostam a nagyon sok maradék festéket. A fürdőszobám meg háát mint ha sárral fürdöttem volna. A cél szentesíti az eszközt. Lesz mit levakarni, ha ennek vége egyszer ki tudja mikor?
-Ha nem tudod ki vagyok és rám pillantasz szerinted hasonlítok magamra?-Hülye kérdés de muszáj megkérdezni. Szerintem nem, felteszem a kontaktlencsét és a hó szemüveget. Persze napszemüveg akart lenni, de hóvakság ellen is tökéletes.
A halott dokicsaj felemlítése némi ijedelemmel tölti el a kis ágymelegítőt, ezen nincs is mit csodálkozni nem volt szép látvány. Majd valamikor elmondom neki, most biztos hogy nem. A raktár felé veszem az irányt nem akár van világítás akár nincs, de ha jól emlékszem van. A dokicsaj papírjait kerítem elő, ha sikerül akkor jó ha nem így jártam. Visszatérve Rina csaja ételt akar belénk erőltetni Black csinálta biztos jó, legyen az bármi.
Kijutván végre a hűs levegőre az fogad amit sejtettem. Figyelnek minket a kis rohadékok. A kerítés túloldalán, suttogom, szerintem mit kellene tenni.
-De attól még itt maradnak. Viszont ha bekopogsz a kocsiba és elkezded magyarázni, hogy hátulról mentünk be és még mindig ott vagyunk bla bla..a lényeg hogy kinyissák az ajtót, Rinára bízom hogy mit nyom nyaklevest vagy mit, én meg jó éjt szurit. Nem öljük meg őket most még...

 


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #651 Dátum: 2019. Január 30. 17:00:47 »
Rina

/Angol/ Egy szexi kis morcicáról, aki azt hitte, hogy a dzsungel egy belvárosi pláza központi tere néhány növénnyel. Úgy gondolta, hogy ideális piknikezni ez egy olyan helyen ahol soha nem járt még, ami persze önmagában tévedés volt, de igazából az volt a nagyobb baj, hogy nem tudott a csapdákról, amit a vadállatok ellen ástak. – vállvonás, ha már kérdezted, nesze

Az ollós téma és a varratok után még kitérünk arra amit én már tudtam, nem is igazán értettem, hogy a Szöszi miért gondolta azt, hogy nem így van, de ez nem is fontos. A kurtított frizuráját nézve azonban kibukik belőlem:

/Angol/ Ritka ronda lett. – tényszerűen, aztán vigyorogva – Néhány hónap és jobb lesz, mint valaha volt! – vigasztalom, majd befalok egy adag kaját és leöblítem valami borostyánszerűvel – Ha ismernélek Mei-Mei, akkor a különbséget se tudnám megmondani, mivel nem tudnám milyen volt. – végül Bao Bei-nek csak bólintok – Természetesen velünk jössz. Csak úgy tanulhatsz meg úszni, ha tudod, hogy milyen a víz! – vagy mit okoskodtak, végül csak annyi – Tegyetek ahogy gondoljátok, én kisétálok azon a kapun. – zsebre vágom a kezem és megindulok az említett irányba.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #652 Dátum: 2019. Február 15. 14:56:29 »
Roxana

Bár te úgy érzed, hogy egész viselhető lett az új frizura szín és stílus, Rina mégis őszintén leszólja. Talán téged szőkének jobban szeret?  Rina kis kedvence a kérdésedre elgondolkozva vesz szemügyre.
/Angol/ A hajad színe és a hossza eleget változott. Csak az a baj, hogy a ruhát még nem cseréltél. Ugyanaz a nadrág, kabát. S az utcán elsőre úgyis azt fogják belőled látni! Javasolnám, hogy ha lehet a ruháknál is válts stílust és színt! - osztja meg a véleményét.
A kontaktlencse felrakása után elindulsz, hogy megkeresd az iratokat - pontosabban azt a tenyérnyi plasztik korongot, ami tartalmazza a vércsoporttól kezdve a neveden át az összes elkövetett szabálytalanságot.
Most nem kívánod tovább fokozni a kiscsaj kezdődő ijedelmét - pedig biztos rá tudnád hozni a frászt egy két szaftosabb részlettel. De Rina megteszi helyetted, akinek minden szavát issza.

/Angol/ Hát ez elég rosszul hangzik... - véleményezi a hallottakat.
Végül rábukkansz a keresett tárgyra - és a sajátodat lecserélve rá visszatérsz a többiekhez. Pár falat után Rina megengedi az utánfutójának, hogy veletek tartson, mire a kiscsaj hálásan a nyakába borul Rinának, de végre elindulhattok. Kint hamar felméred a helyzetet, és már meg is van a terv! Amit Rina barátosnéja nagy szemekkel hallgat

/Angol/ Meg.. meg akarod támadni a rendőröket? - hitetlenkedik
Rina a tervedre nem mond semmit, csak annyit fűz hozzá, hogy ő bizony a kapun át fog távozni.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #653 Dátum: 2019. Február 15. 14:57:34 »
Rina

A kis rajongód a doki kérdésére, hogyan is néz ki, egy kissé diplomatikusabb választ ad mint te. De abban valóban lehet valami igazsága, hogy nem elég csak a fejét lecserélni - a szimpla farmert, pólót és kabátot is meg kéne újítania a valódi sikerhez.

Bár a doki nem akart belemenni a részletekbe, te megteszed. Elvégre látod rajta, hogy kíváncsi, és az az áhítat, ahogy csillogó szemmel issza a szavaidat bizonyára hízelgő lehet.

/Angol/ Hát ez elég rosszul hangzik... - véleményezi a hallottakat.
S a döntésed, hogy elkísérhet titeket láthatólag örömmel tölti el, mert a nyakadba ugrik és megölel.

/Angol/ Köszönöm, köszönöm! - ujjong a nyakadba borulva az édes kis játékszered, hogy pár pillanat után összeszedje magát, s leválva rólad megindultok kifele. Már a rámpán elkezdenek totojázni, de hamar rövidre vágod a kérdést, és megindulsz a kapu fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #654 Dátum: 2019. Február 15. 15:00:40 »
Rina & Roxana

A séta a kapuig, és a mellette található irodaépület és az előtte parkoló rendőrkocsiig négy-öt percig tart a kietlen betonsíkságon. A leheletetek gomolyog a nulla fok körüli hidegben, s a jöveteleletek a kellemetlen idő ellenére sem marad észrevétlen. Ugyanis az épületből két egyenruhás férfi lép ki. Az egyik egy bögre meleg teát szorongat.
/Angol/ Nocsak, az erélyes takarítónő! - ismeri fel az egyik rendőr- Lejárt a műszak? - tudakolja
/Angol/ De kik vannak magácskával? - firtatják
/Angol/ A barátnőim!- tudatja Yeo-jin a helyzetet.
/Angol/ Akkor gondolom nincs akadálya, hogy megejtsünk egy gyors ellenőrzést, igaz? - kérdezik, s Rina és Roxana felé fordulnak.
/Angol/ Kérnénk az azonosítókat! - szól az utasítás, s az előrébb álló férfi leakaszt az övéről egy leolvasót.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #655 Dátum: 2019. Február 16. 08:02:45 »
Nemet intek a fejemmel.
-Úgy kell kinéznem mint egy orvosnak. Unalmasnak, felejthetőnek, akitől a legjobb mihamarabb megszabadulni. A hajam hááát és se találok rá szavakat. Amúgy meg pontosan tudom melyik ruhára, csizmára célzol de nem veszem fel. -pillanatot gondolkodom.
-A csizma talán még belefér. A ruha viszont nem, túl dögös. Alapból bevinnének ha abban kószálnék a városban. A zsaruk elől sikerült elbújni, kapualjba, árnyékos helyre. Ha nem így lett volna már lekapcsoltak volna nem?-Morgok magamban, lehet, hogy megint túl sokat beszéltem? Áhh kit érdekel. A raktárból előkotrom  a halott doktor korongját. Nem volt egy kis angyal, de legalább a vércsoportunk ugyanaz.  Vissza a kezdőpontra, vagyis előtte egy kör a mosoda felé. Biztos van Blacknek valami márkás gönce amit fel tudok használni. És gőzelem! Egy fekete ing, persze selyem mert mi más is lehetne. Melltartó minek? A két ujját felhajtom megkötöm a derekam fölött, és kész. Meg fog ölni már ha felismer. Már ha egyáltalán felismert. Majd visszamegyek a szobámba, és felveszem a a tűsarkú csizmát, persze kívül. Köszönhetően Black fantasztikus ételeinek a legtöbb farmerom csípőfarmerrá változott. Megnézem magam, tűrhető! A halott doki csaj sminkkészletét is előkapom sajnos hosszas köröm festésre nincs idő, egy "enyhe szem és száj" még belefér. Fekete szemfesték, és vérvörös rúzs.  Kilibbenek! Majdnem szó szerint a szobámból. Rég nem hordtam már ezt a tűsarkút és kell a gyakorlás.
Némi le fel járkálás, nem mintha vágynék a bókra vágynék csak félek kitörik benne a lábam. Mikor már stabilnak érzem bólintok. Lehet a szemfestéket kicsit túlzásba vittem, de nem izgat.
-Felőlem indulhatunk, ha készen vagytok.   Ja! Ha kérhetek valamit! Légy Szíves valaki karoljon belém mielőtt az első negyed órában, amíg megszokom ezeket a jeges utakat.-Volt egy fél percnyi vagy még annyi se gondolatom, hogy magamhoz kapom a volt doki egyik retikül? ridikül? vagy mi a neve??? Ha kiszabadítom Blacket és nem öl meg mert a fekete selyem ingében parádézok, újra kerülni kell egyet a plázában megtanulom ezeknek az alapvackoknak a nevét. Fenébe, semmi nem fér bele, a saját dolgaim, illetve amiket még vinni akarok egyikbe se. De talán a mostani kinézetem elvonja a figyelmet a gázos átalvetős táskámról. Már rég bepakoltam mindent ami kellhet. A jó pár fecskendőt például.  Nem maradt más, csak egy kis tükör, a rúzs, meg a kis aranytoll. Végül elindulunk. A saját kabátom veszem fel, kesztyűt, sapka helyett viszont csak egy kötött sálat. Ami melegnek még meleg, ellenben láttatni engedi, hogy az én hajam fekete!  Rina mindenképp a betonon megy, mit se törődve a rendőrautóval. Persze azonnal leszólítanak, ha rendben leszünk, és tényleg elhiszik hogy a kis csaj barinői vagyunk, miközben a papírjainkat bambulják, és Rina nem üti le őket....ez a sok ha! Angyali mosollyal nézem őket, ahogy a papírom nézik, na most most...! Belenézek a tükörbe, nem volt időm felhúzni a kabát cipzárját, már csak a kard, vagy egy íjjász felszerelés hiányzik, és én lehetnék a "setét úrnő" Black valamelyik regényéből. Jól bírja a strapát a csizma, a gazdája viszont nem teljes mértékben még jó hogy előre szóltam, tessenek belém karolni vagy valami. Azért néhány eltaknyolás mégis besikerült.   






Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #656 Dátum: 2019. Február 16. 19:11:53 »
Rina

/Angol/ Jah Mei-mei, figyelj csak Bao Bei-re, nem mondd hülyeséget! – bólintok rá – Keress valami kevésbé szőkét, és akkor rendben leszel! – erősítem meg, aztán kis büszkeségemre pillantok, a bal öklömre, hogy azzal… nyissam ki az ujjaimat és simogassam meg a kis kedvencem buksiját – Nem, nem rosszul. Végzetesen. De ez nem mi a bajunk. A helyiek is rájöttek, szóval nincs gond, csak a Szöszi túltolja. Szokta. – aztán jóízűen fel- és kinevetek, majd kitörlök egy könnycseppet – Csak ha muszáj. Akkor se a Szöszi fogja, kivéve, ha szórakozni akarunk! Akkor hagyom, hogy érvényesüljön! – kacsintok rá, majd séta a nagy borulás után, mely persze elengedhetetlen taperolással járt

Később, már a rendőröknél, hagyom a kis Bao Bei érvényesüljön, eltekintve attól, hogy a kis kurvás dokinő megkapja a támogató kezet a fenekére, meg ahova épp gondolom. Aztán mikor kell átadom amire gerjednek, hogy magam is tapogathassak kedvemre.

/Angol/ Nézzék el a barátnőmnek a viseletét, magára borította a szennyes vödröt és persze megfejelte az egyik ajtót is! – mutatok picit a szememre, hogy hol is találta el a félfa – de az ügyetlenségét bizony lelkesedéssel pótolja! Szórakoztat, így mindig magunkkal visszük, sosem unalmas az este! Most épp ennek a tisztítási árát fogják tőle levonni! – nevetek, aztán eltenném a kártyámat ha végeztek vele – S maguknak biztos urak, hogy telik ez a nap?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #657 Dátum: 2019. Február 17. 20:32:52 »
Roxana

Rina kis ágybetétje meghallgat, s vállat von
/Angol/ Nekem nyolc - de amikor megjelensz útra készen, elégedetten bólint
/Angol/ No valami ilyesmire gondoltam, bár valóban egy kicsit doxy-s lett - véleményezi, azaz szerinte már ez is túl dögös.
A kérésedre, hogy valaki támogasson, Rina jelentkezik, s út közben olyasmit csinál amit eddig Black sosem - nyilvánosan átkarol, és amellett, hogy a keze itt-ott elidőzik, nem sok hasznát veszed. Ugyan talán tompít néhányszor fenékre ülés közben, de leginkább a felsegítésedben jeleskedik.

Aztán a rendőröknél egész jól indul a dolog - egészen addig, amíg át nem adod nekik Rina után te is az azonosító korongodat...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #658 Dátum: 2019. Február 17. 20:33:57 »
Rina

A kis védenced arca felragyog, amikor elismered azt, hogy mond is valami hasznosat, és egy igencsak hálás pillantás a jutalmad, ami halk sóhajjal folytatódik a simogatás hatására.
A Szöszi dolgaira csak egy

/Angol/ Oh - val reagál, mintegy jelezvén, hogy érti - pontosabban úgy gondolja, hogy érti a doki dolgait.
A séta folyamán van alkalmad ismét megfogdosni a doktort, amit Yeo-jin némi jóleső féltékenységgel figyel - egész addig, amíg nem engeded meg a Szöszinek, hogy fenékre üljön.

De hiába tapogatva támogatod-őrzöd a dokit, hogy ne szabotálja el valami hülye ötlettel a helyzetet - már késő. Már azelőtt belekódolta a balhét a szituációba, mint hogy te egyáltalán gyanakodni kezdtél volna, hogy most már figyelni kell rá. S mindezt az orrod előtt tette! Ugyanis...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #659 Dátum: 2019. Február 17. 20:35:38 »
Rina & Roxana

A St. Albans rendőre bal oldalt, és egy különleges egységes rendőr

A rendőr jó hangulatban átveszi Rinától a korongot, s beolvassa.
/Angol/ Köszönjük kisasszony! - nyújtja vissza, s még meg is kérdezi
/Angol/ Volna kedve holnap meginni velem valamit? - mosolyodik el sármosan, majd átveszi Roxana korongját is. Behelyezi a leolvasóba, s a megjelenő adatokra futólag rácsodálkozik. Aztán int a kollégájának, aki jobb kezével pisztoly markolatára helyezi a kezét - míg a balban továbbra is a gőzölgő bögrét szorongatja. A társa az azonosító korongot kiveszi, és zsebre vágja.
/Angol/ Elizabeth Reed - a beylixen Jeremy Wall-al elkövetett négy áldozatot követelő rablógyilkosságban való bűnrészességért letartóztatom! - nyúlna az övén lógó bilincs felé.
/Angol/ Forduljon meg, és mutassa a csuklóját, hogy megbilincselhessem! Önök hölgyeim meg lépjenek hátrébb! - szól a kikerekedett szemű Yeo-jinnek és Rinának.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"