Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31215 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #630 Dátum: 2018. December 31. 11:39:05 »
Rina & Roxana

Miután Roxana beviharzott a pilótafülkébe és előadta magát - úgy tűnik, hogy Rina nem veszi elég komolyan a helyzetet! Sőt, most hogy nincs mellette az új kedvence - a négyszemközti beszélgetést édes kettesnek véli! De Roxanának ez is elég, hogy szinte teljesen elhallgasson - és témához nem illően egy falon lévő szépségpöttyről kérdez vissza - mint aki nem is figyelt eddig. Pedig az, hogy Rina elkezdte vetkőztetni eléggé feltűnő lehet. Akárcsak az, hogy mivel a pilótafülke hiányzó ablakán át rá lehet látni a kikötő bejáratára - nem lehet nem észrevenni a begördülő rendőrkocsit. Mivel az Ólommadár az egyetlen hajó, így nem kétséges, hogy merre fogja venni az irányt. Persze az még kérdéses, hogy miért is jön pontosan - és hogy a rámpa végén lévő ajtónál beljebb jutnak-e?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #631 Dátum: 2019. Január 02. 14:19:09 »
Továbbra is a légypiszoknak vélt pontot fikszírozom nem zavar az ügyködése, tény hogy kicsit hideg van de kibírom, hátha elaludt a kis barinője és nem rohan szólni azonnal kik jöttek.
Még pár perc és bent vannak, eddig rettegtem tőlük most meg bár itt lennének.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #632 Dátum: 2019. Január 03. 16:07:34 »
Rina

Lassan minden egyes ruhadarab lekerül és az ujjaim ősi ösztönöknek engedelmeskedve oly helyeket barangolnak be, hogy az a semmibe bambulás hamarosan fátyolossá és a némaság pedig sóhajtozóssá válik. Elkapni a hosszú haját, belefúrni az ujjakat, hátrafeszíteni a fejét… szóval ha már szabad kezet kaptam, akkor élvezzük ki minden pillanatát. Tudom, hogy a Szöszi ki fogja! Elmosolyodom, talán még egy gonosz kuncogásra is futja, mielőtt magam is megszabadulok a felsőmtől, hogy…

Mivel szótlan a drága Mei-mei, így nem is tulajdonítok nagy jelentőséget a hátam mögül érkező zajoknak, de a túlélési ösztön azért kíváncsivá tett. S mégis, talán a fékezés az amire felkapom a fejem és egy bosszús pillantással ellenőrzöm mi is történik, ki zavarja meg a szórakozásomat! Pedig ki tudja, épp milyen mélységekben jártam és magasságok felé irányítottam, erre jönnek és belepofátlankodnak! Felháborítóan pofonért kiáltó zajongásuk pedig… aztán meglátom, hogy a rendetlenség őrei. Talán mégsem mondott a Szöszi akkora baromságot?

Egy utolsó, elnyújtottan-forró csókkal pecsételek, majd visszaveszem a felsőmet és szó nélkül eltűnök, hogy előbb Bao-Bei… nem, neki sem szólok. Lássuk, hogyan viselkedik. Mivel elég időt szántam arra, hogy alaposan kiismerjem a hajó minden négyzet-centiméterét, így bizonyos vagyok abban, képes leszel elrejtőzni és megfigyelni egyszerre. Mindent hallani akarok, tehát ennek megfelelően fogom megválasztani a lépteim irányát! A biztonság kedvéért azért velem van a múltban tanult összes piszkos trükk, ha el kéne tüntetnem a rendetlenség őreit…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #633 Dátum: 2019. Január 04. 12:50:30 »
Roxana

Rinát láthatólag nem érdekli vagy zavarja, hogy nem igazán reagálsz - kiszolgálja magát. Nem finomkodik mint Black - de az erőszakossága ellenére egyre inkább feltüzeli a vágyaidat. Hogy aztán neki is feltűnjön, hogy vendégeitek érkeztek. Egy ráérős csók után magára kapja a felsőjét, és utána anélkül, hogy mondana valamit ott hagy téged a pilótafülkében a ledobált ruhadarabjaiddal együtt. Innen bár nem látsz már túl jól rá a rendőrkocsira, de azt hallod, hogy két ajtó csapódott. Ami azt jelenti, hogy nincsenek túl sokan. Figyelembe véve ezt, és a helyismeretedet a hajóról, biztos, hogy ketten nem tudnák hatékonyan átkutatni a helyet. Már ha ezért jöttek...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #634 Dátum: 2019. Január 04. 12:51:34 »
Rina

Most a Szöszi átengedi neked az irányítást, hogy kedvedre játszadozz vele. Sőt, kihívás elé is állít - hogy milyen sokáig tud ellenállni neked és a vágynak - hogy úgy tegyen, mintha nem is vele történne meg mindez!
De sajnos el kell hogy napoljátok a dolgot, mert a doki lázálma a rendőrökről részben manifesztálódik a valóságban is egy érkező rendőrautó képében! Hogy aztán egy folytatást ígérő csók után magadra kapva a felsődet távozzál a pilóta fülkéből. Elsőre eszedbe jut, hogy szólni kéne a kis rajongódnak - de aztán inkább meggondolod magad. Hisz ki tudja, hogy a csillogó szemű követőd mekkora zajt csapna lopakodás helyett? Vagy hogyan is reagálna egy ilyen helyzetben? Talán nem is ártana, hogy más módon is bizonyítson számodra? Eltűnni a hajó egyik szervizjáratában nem túl nehéz feladat számodra, hiszen ismered azokat a fedőpanelokat, amik mögött feltárulnak a hajó zsigerei. Ahol azért elég hamar kiderül - ritkán takarítanak ezeken a szűk helyeken. Szerencsére jórészt csak több évnyi por szennyezi ezt a száraz, meleg helyet. A falakat megannyi vezeték, és cső tarkítja - egységes por-szürke színben - bár néhol előbukkannak az eredeti élénk színárnyalatok.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #635 Dátum: 2019. Január 05. 08:10:50 »
"Aztaa! Úgy fut mint a patkány a tűz elől!" Vigyorogva nézek Rina után. Némi elégedettséget érzek, nem is keveset, naná persze, hogy! Itt a büntetés amiért nem hittél nekem csak szórakoztál, illetve sorolhatnám még, a sok verést csesztetést, nyakra a pengét, és a mostani csókot amit aktív légypiszok bambulással és folyamatos Blackre gondolással magamban, valahogy túl estem. Mindeközben gyorsan a legfontosabb ruhadarabokat bóló, bugyi, farmer, visszarángatom magamra. A többit melegebbek, pulóver, kabát, sál, kesztyű, csizma viszem kézben. Ez persze lelassít nem tudok futni csak valamennyire gyorsan gyalogolni. A futás úgy is feltűnne a rendőröknek. Még bejutok a kabinomba ahol azonnal pólót váltok ebbe totál beleizzadtam, és meg is mosdok. Hadd várjanak, igyekszem összekapni magam, másik farmer alsónemű zokni és a szokásos dorcó.  most kezdődik az igazi nehéz menet, eddig minden habkönnyű lányregény volt. Rinát aki nem fogom beárulni  megérdemelné, de nem vagyok Roger nyuszi. Valamiért az az érzésem hogy olyan helyen bujkál  ahonnan mindent jól lehet hallani. Ha pofázok bevisznek, kijövök mondjuk úgy talán, elvágja a torkom. Kell ez nekem? Nem! Megvan nekem a saját bajom. Amúgy meg gyorsan megtalálják, rajta van a nyomkövető, meg mobilja is van. Ha van annyi esze hogy eldobja nehezebben találják meg. Ha Kis pacsirta Roger azt is elpofázta azt is, hogy Rinának fegyvere van fokozottan veszélyes. Nekem már semmi dolgom. Zsebre vágom az arany színű tollam, nem hinném, hogy tényleg aranyból van csak szép. De ki tudja? Soha nem nézettem meg egy hozzá értővel. Nem vagyok babonás se, de mióta Black visszavette a csíkos pulóvert azóta csak rossz dolgok történnek velünk. Vagy kezdek bekattanni vagy babonássá válni ami azelőtt nem volt jellemző rám. Egy két kis dili még belefér. Hol is tartottam? Ja!
Várom a kopogást, mert előbb vagy utóbb megtörténik a kis ágymelegítőnek, szóltam de a füle botját se mozgatta, innentől  Rina problémája.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #636 Dátum: 2019. Január 05. 14:21:14 »
Roxana

Jó látni, hogy Rina milyen gyorsan meggondolta magát - anélkül, hogy neked akár egy szót is kellett volna szólnod! Az alapvető ruhadarabokat magadra kapod, és a többivel szépen felszerelkezve a kabinod fele sietsz. A folyosón nem találkoztál senkivel, így ezt a feladatot könnyedén sikerül teljesítened. A kabinodban már jóval kellemesebb idő van, mint a pilótafülkében - és sikerül zavartalanul át is öltöznöd. Aztán várod a kopogást, és várod. Az idő kellemetlenül lelassult, minden egyes másodperc szenvedve múlik ki és el - amíg meg nem hallod az ajtón azt a kopogást, amit annyira vártál...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #637 Dátum: 2019. Január 05. 14:28:52 »
Rina

A rend éber őreinek csak a hangját hallod.
/Angol/ Elég kihaltnak tűnik - véli az egyik.
/Angol/ Igen, de a rámpa le volt eresztve, és az ajtó sem volt lezárva - jegyzi meg a másik
/Angol/ Nem kellett volna erősítést hívni?
/Angol/ Ha teszed a dolgod, simán bevisszük! - érkezik a magabiztos válasz, majd elindulnak a társalgó fele, mivel onnan épp most kezd el zene szűrődni kifele.
Zene:
 

Az álmennyezet feletti szűk helyen kúszva nem is maradsz le túl sok mindenről. Ahogy belépnek, a kis rajongód meglepetten fordul feléjük, és csodálkozik rá a rá szegezett sörétes puskára.
/Angol/ Ki maga? - mordul rá az egyik nagydarab rendőr.
/Angol/ Yeo-jin vagyok! - tudatja megilletődve
/Angol/ Mutassa az azonosítóját! - jön az utasítás, és letapogatják a tenyérnyi korongot, amit Yeo-jin felmutat.
/Angol/Rendben. Mit keres itt? - faggatják tovább a puskát markolászva
/Angol/ Takarítónő vagyok! - válaszolja
/Angol/ Nem úgy néz ki mint aki takarít... - morogják neki
/Angol/ Nincsenek itt, így egy picit leültem, hogy pihenjek. Nem fizetnek valami jól, úgyhogy én meg nem töröm össze magam a nagy munkában! - tudatja önérzetesen. Aztán ő kezd el faggatózni
/Angol/ És maguk miért trappolták össze a felmosott folyosót?
/Angol/ Egy fiatal szőke nőt keresünk, aki ezzel a hajóval érkezett - árulják el, hogy aztán hozzátegye - Egy itteni szélsőséges csoport tagja, a Fagyosszenteké!
/Angol/ Hűűű! - csodálkozik el a kis követőd.
/Angol/ Bezony! - erősítik meg az elhangzottakat.
/Angol/ Sajnálom, de reggel óta nem láttam őket - bementek a városba - tudatja, aztán megkérdi
/Angol/ Engedélyük van a hajóra lépni? - tudakolja - mert különben kénytelen vagyok megkérni önöket,  hogy ne járkálják össze a folyosókat, mert ha ezek tényleg azok akiknek mondják, ki fognak csinálni engem ha itt találják magukat, meg a sáros hólevet! Meg amúgy is kicsinálnak, ha maguk itt vannak!
/Angol/ Jobban járna, ha most elhagyná a hajót!
/Angol/ Még mit nem! Felnyaltam több száz négyzetmétert - azt nem fogom csak úgy itt hagyni anélkül, hogy kifizették volna! - válaszolja, és dacosan visszacsüccsen a kanapéra - jelezvén, hogy mennyire komolyan gondolta.
/Angol/ Rendben, de ha visszaérnek, szóljon!
/Angol/ Igyekszem! - válaszolja, és megvárja amíg a két jómadár nem távozik. Aztán felugrik a kanapéról, és az ajtóhoz settenkedik hallgatózni, és egy perc múlva kikukkant, és megindul a folyosón körbe, és minden ajtón bekopog ami nem nyílik, és megy tovább. Az az egy biztos, hogy most a két rendőr elhagyta a hajót.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #638 Dátum: 2019. Január 11. 04:15:04 »
A szobámban barátságos barna alapvilágítás van, mint mindig. Akár teljes fényárban is úszhatnék és bömböltethetnék valami zenélő akármit, ha lenne, az ajtóm és a fal elméletileg minden zajt, fényt. Viszont a hajó nincs teljesen kész ebben se lehetek biztos. Most a privátot, se tettem rá még a zsaruk azt gondolják van itt valaki. Pedig az a barnával állandóan ott van akár itt vagyok akár nem. Nem fogom megkönnyíteni a helyi szerv dolgát!
Milyen állapotban vagyok? Nagyon közel az infarktushoz. Leülés kizárva, csak le-fel mászkálás. Hallgatózni szeretnék de akkor látszódna hang nélkül suhan kicsit az ajtóm. Franc, innen semmit se lehet látni se hallani! Kopognak! Akkorát ugrok hátra,  majdnem a fürdőszobában kötök ki. Pedig tudom, hogy jönnek! Mielőtt kinyitnám azért megnézem magamnak ki az. A kis ágymelegítő, de nem számít mert lehet ott állnak lesben elbújva valahol a rendőrök. Csak résnyire nyitom az ajtót. Továbbra se bízom benne.
-Igen?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #639 Dátum: 2019. Január 14. 18:59:07 »
Rina

Először értetlenül bambulok lefelé, már-már meg merném kockáztatni, hogy ez a bolygó a hülyék gyűjtőhelye, de aztán inkább tovább figyelem az események alakulását. Ami azt illeti nincs nálam jobb fegyver, csak amit bármikor használhatok: a végzetes vonzerőm! De talán nem lesz rá szükség, mert a takarítónő igen ügyesen veszi palira ezt a két jómadarat. Elgondolkodtam egy pillanatra, hogy leugrom és közlöm velük, ha most érkeztem először erre a bolygóra és sosem jártam itt, nem beszéltem senkivel, akkor hogy a fenébe lehetnék bármilyen szekta tagja, de elengedtem a dolgot… no meg a két idiótát.

/Angol/ Természetben kéred vagy valami mást képzeltél el? – kérdezek rá a fizetésére, hogy aztán odalépjek és átöleljem, forró csókban részesítsem, csak úgy ingyen, majd – Szóval kik ezek a Didergő Álszentek? – láthatóan fogalmam sincs mifene zajlik éppen – Volt közük a Jégfutáshoz? – érdeklődöm, majd ujjainkat fűzöm össze, hogy megperdítsem, majd magamhoz húzzam és hátulról átöleljem – Ügyes voltál! Bár nem tűntek valami észlénynek, de a finomság ahogy elbántál velük egészen izgató volt! – harapok a fülcimpájára finoman, majd várom a válaszokat

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #640 Dátum: 2019. Január 15. 19:49:15 »
Rina

Az, hogy nem tűnik túl határozottnak az alattad álló két rendőr talán azzal is magyarázható - amire a jelenlegi kis kedvenced is hamar rátapintott. Mégpedig bár körözés van egy szőkére, de házkutatási engedélyük az nincs. Még.
Ugyan lehet, hogy ki tudnád dumálni magatokat, hogy "nem ezeket a szösziket keresitek" - de bizony úgy alakul, hogy nem lett rá szükség, ahogy más praktikákra sem.

Lehuppansz a szintre, hogy utána megérdeklőd a kis rajongód bérezését - ami viszont láthatólag lemaradt a gondolatmenetedről, mert picit meglepetten pislog rád a kérdésedet halván. De ez nem akadályozza meg hogy kedvesen elmosolyodjon, amikor karcsú derekánál fogva átöleled - s az érzéki csók után még jobban felragyogjon. A kérdésedre viszont kérdez

/Angol/ Álszentek? A Fagyosszentekre gondolsz? - pontosít, aztán már pördíted is, hogy végül hozzád simulva folytathassa - Fura elegye a polgármester rejtett ellenzékének, oknyomozó riportereknek és anarchista szélsőségeseknek. Állítólag valami komoly támadást terveznek, de eddig ilyesmi nem volt jellemző.
Ezek után elégedetten kuncog egy picit, ahogy fülön harapod, majd jólesően fészkelődve folytatja.
/Angol/ Hogy van-e közük a Jégfutáshoz, azt nem tudom. Bár a főszervező talán nekik is túl független és durva arc - véli - De pont neked magyarázzam, amikor találkoztál vele? - teszi fel a költői kérdést, majd egy újabbat
/Angol/ A doktor is szőke - lehet, hogy őt keresték? Vagy esetleg te kerültél bajba? - találgat, de jelenleg nem aggódik igazán - Nem kéne megkérdezni esetleg? - tűnődik a karjaidban.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #641 Dátum: 2019. Január 15. 20:21:09 »
Rina

Lehet, lehet, hogy valóban csak a kellő papírok hiányában nem mertek többet, de azért szerintem a kis Bao Bei fellépése is bizony sokat elvett a lehetőségeikből. Azt is megkockáztatom, hogy uralta a helyzetet! Kis falat, örülök, hogy nem kell tőle ilyen hamar megválnom. Semmi kedvem nem lett volna ásni, a Szöszi meg eltörte volna a körmét. Bár élvezettel ostoroztam volna, hogy mélyebbre ásson… elkalandoztam. Ő pedig meglepődik, talán azt hitte nem figyelek rá. Igaz, más körülmények között én se hinnék magamnak, de ez most nem más hanem ez a körülmény volt!

/Angol/ Az-az. Egy kutya. Viszont meglepősen sokat tudsz! – cirógatom meg a pofiját – Talán közéjük tartoznál? – pendítem meg nem is annyira árnyaltan mint elsőre gondoltam – Szóval a polgármester nem egy jó arc? – félig kérdés, fogalmam sincs ki az, annyira nem is érdekel – Lehet megunták a fejét? – megint kissé bizonytalan, de kissé érdektelen is – Jah. Határozott faszinak tűnt! – meg olyannak, akit meg kéne ölni – Valószínűleg őt keresték. Bármikor képes magát bajba keverni! – közlöm meggyőződéssel, majd húzom a számat, aztán megvonom a vállam – De, miért ne!? – indulunk is neki

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #642 Dátum: 2019. Január 15. 21:50:27 »
Rina

Bármelyik magyarázatot is fogadd el a miértekre, de azon egyik sem változtat, hogy a kis rajongód most kitett magáért. Persze ha megpróbál feladni, az is érdekes fordulatokat hozhatott volna, de azért így sem kell búsulnod! Elvégre így egy kicsit több időd van eljátszadozni vele.

Yeo-jin csak megvonja hamvas vállát, és felsandít rád

/Angol/ Ha majd te is több mint egy évtizedet élsz ebben a városban, te is tudni fogsz a hétköznapi pletykákról! - magyarázza a jólértesültségét. Arra a kérdésre, hogy a polgármester milyen, csak hümmög.
/Angol/ Állítólag egész jól jövedelmez a posztja, miközben a lakosság csóró részén próbál a lehető legtöbbet spórolni. Akinek meg ez nem tetszik, az fogja be, mert biztos demagóg.
A Jégfutás szervezőjével kapcsolatban
/Angol/ Azt is rebesgetik, hogy kannibál, és a veszteseket nem virágföldnek komposztálják... - fűzi hozzá, de látod, hogy nem igazán hiszi el. Ám arra, hogy a doki milyen aktívan szeret bajba kerülni, csak egy ohh... a válasz. Aztán amikor elindulsz a dokihoz, egy kicsit sajnálkozó arckifejezéssel bontakozik ki az ölelésedből. De a folyosón már ismét feltalálja magát, mert siet előre és kopogtat az ajtaján. Így nem is kell várnod, mert mire odaérsz, pont nyílik is az ajtó.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #643 Dátum: 2019. Január 15. 22:04:00 »
Rina

/Angol/ No, ez az ami soha nem fog megtörténni! – közlöm vele kedvesen, hogy kizárt, itt ragadjak akár egy évre, nem hogy évtizedre. Aztán hümmögve – Lehet, hogy akkor jobb kezekre kéne bízni azt a jól jövedelmező helyet. – utalok a polgármesterségre, míg végül – Szeretem befogni az emberek száját. – susogom a fülébe, ha már amúgy is arra forrón lehelek – Ami meg azt a kannibált illeti… – és ennyi.

Később, a dokinál, mikor ajtót nyitott:

/Angol/ Téged kerestek. Nagy szarban vagy. Mondtam, hogy vigyázz kit oltasz! – feddem meg picit – Tessék, és a többieket is jól belerángattad! – jelentem ki egy kis „cö cö cö” mellett – De legalább van egy jó kis hajónk! – gratulálok neki, majd elnézek Bao Bei-re, hogy igazából épp lett is új legénység, de azért még nem elég – Szóval, hogyan tovább? – kíváncsiskodom ártatlanul

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #644 Dátum: 2019. Január 19. 20:10:15 »
Roxana

A fel-le járkálás bár lefoglal egy picit, azért a kabinban nem is olyan egyszerű kivitelezni. Hét lépés előre, majd fordulhatsz is vissza az ajtótól, majd hét lépés a másik irányba - s már megint fordulni kell. A hallgatózás sem hoz lényegi eredményt - pedig most nem is dorombol halkan a hajó, mint valami elégedett macska - ahogy út közben szokott.
De végül a kopogás törte meg a csendet - hogy aztán az ajón kilesve Rina kis kedvencét pillantsd meg. A válla felet nem rendőröket pillantasz meg, hanem Rinát közeledni.

/Angol/ Szia! Kijöhetsz a rókalyukból! Ma Tze amúgy is beszélni akar veled! - pillant hátra a válla felett Rinára.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"