Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31558 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #615 Dátum: 2018. December 06. 18:54:04 »
Rina

Black utána ráérősen megpakolja a mosogató gépet, rendet és tisztaságot vág a konyhában. Végül megkérdi

/Angol/ Kértek még valamit? Kávét, teát? - érdeklődik tőletek. Yeo-jin udvariasan megrázza a fejét
/Angol/ Köszönöm, én nem kérek! - válaszolja, majd Rinára néz.
Black ezek után megindul az ajtó fele

/Angol/ Megyek, beszerzek néhány dolgot az ebédhez! - tudatja veletek, és ha nincs ellenvetés, akkor távozik is. Úgy tűnik, hogy neki is sietős, hogy lelépjen. A kis rajongód nem is hagyja sokáig szó nélkül
/Angol/ Egyikük sem tűnik túlságosan társasági embernek - véleményezi a látottakat - de a reggeli finom volt! - szedi össze a tányérjaitokat, és teszi el a mosatlant a mosogatógépbe.
/Angol/ S ma mit terveztél? - tudakolja, hogy mikor elárulod hogy leginkább edzést - akkor felragyogó arccal lelkesedik
/Angol/ Jajj de jó, már alig várom! Azt a menő forgórúgást fogod megmutatni, vagy a vállátdobást? - kíváncsiskodik, és alig várja, hogy odaérjetek az edzőterembe. Ahol aztán van lehetőséged oktatni és tanítani - főleg, hogy nem nagyon gyakorlott ebben sem - de a lelkes kitartás megvan benne. Miközben felméred csekélyke tudását, minden alkalommal bebizonyíthatod neki, hogy ki is a jobb! Hogy akármit csinál, te uralod a szituációt, és akárhogy is izeg-mozog a szorításodban, csak akkor menekülhet, ha megengeded neki! Elvégre a győztes jogán neked bármit szabad! Elvégre Kai is ezt tanította neked, s nem egyszer élt is vele...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #616 Dátum: 2018. December 06. 18:55:34 »
Roxana

Aztán gyorsan elindulsz a kabinod felé, ahol összeszeded a kabátodat - és immár nincs akadálya annak, hogy elindulj a város fele. Ami a fűthető kabátban már egyáltalán nem kellemetlen sétát jelent. Rina elégedett lehet - mert a melósok még mindig nem jöttek vissza a hajóhoz dolgozni, sőt még a darut is elvitték. Black feltehetőleg szintén hamar le fog lépni Rináéktól - persze ha mr. Élrevasalt befejezte kötelező konyhai köreit. Így aztán ráérősen tartasz a pláza felé, hogy megérkezvén előbb feltankolj az ottani kávézóban, és bevárd a zsűri férfitagját a vásárlás előtt.
Black bő húsz perccel és ki tudja, hogy hány kávéval később érkezik.

/Angol/ Csak ideértem! - közli jókedvűen - Szerintem kezdjünk el neked vásárolni - és csak utána nézzünk ki a piacra - javasolja - ugyanis valami olvadozó hallal vagy mással nem szívesen várakoznék egy fehérnemű boltban! - magyarázza a sorrendet.
/Angol/ A Black Tortoise márka Angel kollekciója feltehetőleg jól fog neked állni - vélekedik a Black, és nincs kétséged afelől, hogy nem most nézett utána ennek a ha nem is luxus, de "presztízsmárkának".

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #617 Dátum: 2018. December 07. 20:36:10 »
Rina

/Angol/ Mei-mei, a Kölyök fegyvere csőre van töltve és a nadrágjában hordja. Csodálkozom, hogy még nem sütötted el! Csóró srácból mikor lesz így igazi férfi? – érdeklődőm, majd a Szakácsra nézek – Ne kérdezd, úgy sem akartad! – nézek rá kihívóan, de tudom, hogy csirke. Aztán a Doki lelép, én meg teljes figyelemmel a fennmaradó hímegyedre nézek – Jól beválasztottál! Tekintve a lehetőségeket… sem tudom azt mondani, hogy jó lesz neked! – vigyorgok és bár nem tudom miről van szó, az a pillantás sok mindent elárult – Tudod Bao Bei, Black a konyha ördöge, de a világ azon túl kész pokol! De az biztos, hogy abban a forróságban edződnek a legjobb ízek! – pillogok a pasira, érezze picit a szeretetet, majd magunk is a távozás mellett döntünk, megelőzve Black-et, nehogy azt érezze bármit is irányít a fakanálon túl. Még pont az előtt, hogy teljesen megnyugodhatna – Valami süteményt! Finomat! Pocikényeztetőt! – jegyzem meg, amikor ebédhez-valóért indul, aztán Bao Bei-el a gyakorlótér felé

Odaérve egyetértően biccentek neki az összes megállapítására

/Angol/ Nem tudnak mit kezdeni egy, illetve most két életrevaló és szépséges harcossal. Majd megismered őket! Ha akarod! – somolygok rá, aztán tűnődve bambulás végül – Merem feltételezni, hogy fogalmad sincs a harcművészetről. Szóval lássuk mit tudsz. – vezetem oda az egyik keresztrúdhoz és – Melegíts be, aztán húzódzkodj amennyit csak bírsz! – felmérés indul

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #618 Dátum: 2018. December 09. 07:47:23 »
-Honnan, honnan? Ne már, hogy a csaj problémáit is mi oldjuk meg!-Fejfájás csillapító is kelleni fog úgy érzem. Elárulom, hogy éppen miért készülök bemenni a plázába. Nincs ellenvetés de ötlet igen.
A méz gondon is hamar túltettem magam. A szobámban kicsit jobban vagyok, akcióképes (szőrtelen) állapotba hoztam magam. Elmondhatnám miféle rucit rejtegetek a szekrényeben, még kitalálom.
A kis csajjal lehet hogy kicsit bunkó voltam a rövid "Csá!"-val de mindegy. Minél hamarabb ki akarok jutni a hajóból. Nem volt szép otthagyni Blacket a két nővel, úgyis találkozni fogok még velük hiába nézett rám csúnyán. Rina persze beszél miközben kabátot húzok, érdekes ott van ahol hagytam.
-Értékelem a véleményed Rina!-Nem is tudom miért mondtam de tényleg. Teljesen komolyan gondoltam.
Olyan gyorsan lépek le amilyen gyorsan csak lehet de még nem feltűnő. Azonnal bocsánatot kérek Blacktől amiért magára hagytam. Ez a kávé nem olyan jó mint a hajón persze közben rájövök azért mert itt nem tudom élvezettel bámulni Blacket teljes kiadásban.
-Akkor jöhet a lazulós délelőtt? No hát, úgy látom, a meó-s brigád nagyon lelkes! Ha úgy gondolod? Akkor jóó?! -A piac oké ott voltam már nemegyszer, de ez a másik? Igyekszem nem túl értetlen arcot vágni. Nem tudom hogy miről beszél. Elkezdem terelni magam előtt mert nem tudom hová megyünk. De a kollekció szó megütötte a fülem.
-Elég sok darabról beszélünk, ami variálható? Eltarthat egy ideig a próbálgatás, úúúgy saajnálom!-Dehogy sajnálom. Kell "egy semmi nem történik" nap!


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #619 Dátum: 2018. December 11. 14:55:25 »
Rina

A kérdésedet úgy tűnik, hogy a doki értékeli. Bár az is igaz, hogy azt azért látni rajta, hogy nem a nyuszira vágyik. Szóval ha rajta múlik, Roger még csőre töltve marad egy ideig.
/Angol/ Nem is! - ért egyet Black, hogy nem kérdezi, hogy aztán a lehetőségeit taglalva csak megvonja a vállát - afféle lesz ami lesz jelentéssel.
A kis rajongód Blackról tett megjegyzésedet nem tudja hova tenni, de hát miért is kéne elsőre mindent értenie? Így csak bölcsen, és csendben pillog - akárcsak Black, amíg el nem indultok kifele a konyhából. Black a rendelés felvételnél azért felhívja a figyelmedet

/Angol/ Amit kérsz, az nem csak kényezteti, hanem növeli is! - int némi óvatosságra azzal, hogy mit kívánsz.

A gyakorlótéren Yeo-jin csak kuncog a szavaidra

/Angol/ Ugyan már - én eddig legfeljebb az unalommal harcoltam a négy fal között - tudatja, hogy ő aztán nem tartja magát túl nagy harcosnak. Ez a gondolat feltehetőleg jobban foglalkoztatja, mint ami téged somolygásra késztetett. Talán mert nem hallotta ki a másik jelentését. A feltételezésedre mindössze egy szolid bólintás a válasz.
/Angol/ Annyira értek hozzá, mint a főzéshez. Felismerem, ha valaki jól csinálja! - válaszolja vidáman. Kissé megilletődve nézegeti a keresztrudat, miközben hallgatja az instrukciókat. Egy-két lassú és megfontolt nyújtógyakorlat után odalép, és felugorva elkapja a rudat. Kis ideig csak lóg rajta, aztán elkezdi felhúzni magát, hogy miután visszaengedte magát újra kezdje. Elég hamar kiderül, hogy az állóképessége átlagos - a huszadik alkalom után már igencsak nyögvenyelősen megy neki - és csak azért nem hagyja abba, mert még egyet, s megint még egyet kérsz tőle. Ő pedig remegve, nyöszörögve és kifulladva újra és újra nekiveselkedik, hiszen te kérted tőle! Egyszóval bőven van hova és hogyan fejlődnie - de a kitartása ígéretes.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #620 Dátum: 2018. December 11. 14:59:51 »
Roxana

Black a kifakadásodra nem mondhatni, hogy egyetértően rezonál
/Angol/ Figyelj! A kölyök végigmelózza a napjait, hogy minél előbb és olcsóbban itt hagyhassuk ezt a bolygót. Ha pedig végre sikerül lelépnünk, akkor mint tudod - út közben nem fog tudni találkozni korban hozzá illő csajokkal. Itt eddig egy szabadnapot vett ki - és az is leginkább arról szólt, hogy nekünk bizonyítson - és nem arról, hogy magával foglalkozzon. Próbál hozzánk felnőni, és közben elfelejt kamasznak lenni - summáza Black, hogyan is látja Roger helyzetét.

Kicsit később ellenben már azon töröd a fejed, hogy Black mit is szólhatna a szekrényedben megbújó ruhához. Vajon tetszene neki, vagy csak udvariasan hümmögne ahogy szokott?

Bár Blacket hátrahagytad, feltehetőleg nem esik nagy baja. Még úgy sem, hogy épp Rinával maradt egy légtérben. Hiszen eddig is inkább rád utazott, és nem Blackre.
Igaz, még próbáltál egy kicsit kedveskedni, ha már a gyors távozás mellett döntöttél, és leráztad Rina új üdvöskéjét. Így elárulod Rinának, hogy Rogerről szóló észrevételét értékeled. No persze, hogy miként, azt azért nem kötötted az orrára.


Black a kávézóban már egy fokkal jobban érzi magát - feltehetőleg azért, mert gond nélkül sikerült elszabadulnia. Így aztán a bocsánatkérés is könnyedén sikerül, mert nem akar duzzogni. A melós brigád láthatólag nem érdekli, nem úgy a vásárolgatós délelőtt - amihez továbbra is ragaszkodik.
/Angol/ Igen, szabadon variálható - erősíti meg a gyanúdat, de többet erről magától nem mond - A várakozást meg kibírom! - tudatja veled, s miután előre engedted, némi plázai bolyongás után megérkeztek az egyik bolthoz.
Belépve látod, hogy ez semmi mással nem is foglalkozik, csak női fehérneműkkel. A boltos unottan ücsörög az egyik fotelben, és az adattáblán épp a bolt akciós termékeit állítja be. Az érkezésetekre felpillant.

/Angol/ Kell segítség? - kérdezi
/Angol/ Köszönjük, megoldjuk! - válaszolja Black. Aztán Black az egyik terminálhoz vezet. Igazán érdekes, több évtizedes technológia - a régi személyes vásárlási asszisztens előfutára lehet. Az Arielen ilyet csak múzeumban látni - de úgy tűnik, hogy Black jól ismeri.
/Angol/ Rendben, állj a pódiumra! - mutat a terminál előtti alacsony, egy méter átmérőjű korongra. Miután felléptél
/Angol/ Ez csinál egy gyors testszkennelést a ruhán keresztül. Ne mozogj! - utasít Black, miközben nyom pár gombot
/Angol/ Rendben, lejöhetsz! Most a kezedet legyél szíves ide, a terminál elé tenni! - jön a következő utasítás - Ez fogja meghatározni a bőr tónusát - tudatja a miértet, majd az eredmény birtokában még pár gombnyomás után életre kel a kivetítő, és kissé morbid módon fej nélkül megjelenik a tested az emelvényen a bolt egyik fehérneműjében. Innentől kezdve már akárcsak az Arielen - könnyedén tudjátok variálni a "felpróbálandó" darabokat, jelentősen megkönnyítve a választást. A fő különbség, hogy az Arielen ezek az asszisztensek össze vannak kötve a legkülönfélébb adatbázisokkal, és gyakorlatilag mindent tudnak rólad. Azaz nem kell előtte semmiféle szkennelést, vagy más adatokat bekérnie - hanem eleve a neveden szólítva célzottan ajánlja a neked való termékeket.
Blackkel a vásárlás szépen halad - bár egy kicsit morgolódik, hogy csak a tavalyi kollekció a legfrissebb. Végül aztán Black rövid szünetet kér, és ellátogat a mellékhelyiségbe - ahonnan visszatérve a boltba belépő két férfi szólítja meg

/Angol/ Palladio Black az Ólommadárról? - kérdezi a fiatalabb, és egy jelvényt mutat - St. albansi rendőrég!
Black kissé értetlenül pislog, de téged még nem vettek észre
/Angol/ Igen? Valami baj van? - kérdez vissza
/Angol/ Le van tartóztatva! A gyanú szerint maguk kapcsolatban vannak a Fagyosszentek nevű terrorszervezettel! - tudatják Blackkel, aki persze tiltakozik
/Angol/ Ez valami tévedés lesz! - ellenkezik, de az egyik pulthoz nyomják, és megbilincselik. Közben megkérdezik az eladót
/Angol/ Van vele más is? - kérdezik, mire az eladó megrázza a fejét
/Angol/ Nem, most érkezett! - válaszolja kissé idegesen, mire Blacket elkezdik kivezetni a boltból.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #621 Dátum: 2018. December 18. 07:44:04 »
Lehet hogy látszik rajtam de kezdek dühös arcot vágni. Nem emelem fel a hangom de attól még dühös vagyok.
-Igen rengeteget dolgozik, mivel velem egyáltalán nem beszél joggal, majd ha visszatér beszélgess el vele te. A kicsit kevesebb munka több szabad foglakozás kategóriában.-A miért is sokkal könnyebb a fiúknak most nincs kedvem kitérni, ők legfeljebb bénáznak. A lányok viszont teljesen más kategória. Lehet ettől lettem dühös. Inkább ledobom a kabátom felszerelkezem megfázás elleni gyógyszerrel, papír zsebkendővel, és bevágódom a szobámba. Nem sokkal később sokkal jobb hangulatban frissen mosva és megállapítva, mégsem vagyok beteg. Már ott van Rina Legújabb kis szerzeménye. Nem szentelek neki túl sok figyelmet bemutatkozik. Pillanatok alatt felejtem el a nevét, csak egy lány a sorban, kap egy rövid "Csá"-t aztán le is lépek de még elkapom Black rosszalló nézését meg Rina beszólását, de tényleg értékelem.
Az áruházban már nincs rossz kedve szerintem még nálam is lelkesebb. Egy kis kóválygás után megtaláljuk a megfelelő boltot. Szabadon variálható, de úgy se lesz sokáig rajtam ha Blacken múlik. Black megoldja. Mindent úgy teszek ahogy mond felállok, lelépek, elé állok. Már kezdem az egészet piszkosul megbánni. Magam is megnézem a kivetítőt.
-Mint egy jó kis Zsé kategóriás klasszikus horrorfilm valahonnan a régmúltból például a Fej nélküli lovas, egyik szereplője. -Szerintem vicces. Elnevetem magam.
Black morog mert ez a tavalyi kollekció, én a szemem forgatom megállapítva ő ezt tényleg jobban élvezi
nálam.
-Haladjunk már! Nem kötelező nekem az utolsó divat szerint öltözködni. Még cipőt is akarok venni! Nem nagy élmény az előző doktornő cipőiben mászkálni!-Sziszegem oda neki.
Black kimegy a mosdóba a fenébe nekem is kell. Persze, hogy tovább tart, már visszafelé tartok de ott maradok az egyik árnyékban, viszont mindent hallok. Felfigyelek arra hogy a rendőr többesszámban beszélt, illetve megkérdezte van e vele valaki. Valaki bemártott minket az első tippem Roger nyuszi. Ha most bepánikolok akkor annyi.
Kussban nézem ahogy Blacket megbilincselik, és elviszik. Most "miazistent" csináljak? Ne pánikoljak! Ez pipa mert már pánikolok! Van pár gondolatom de azokat gyorsan el is vetem. A legegyszerűbb és gyorsabb  ha visszamegyek a hajóra, lehetőleg még a zsaruk előtt szólok Rinának hogy lépjen le fegyverestől új csajostól és kaparja elő Rogert, az a kis hülye mindenkit beárult. Szerintem legalábbis. Kimegyek a boltból és remélem a tömegben el tudok vegyülni kikerülni a plázából, jó mélyen magamra húzom a sapkám körbetekerem a sálam, és áldom a sorsom hogy mindenütt dollárral fizettem. Nem hagyva magam után semmilyen nyomot, nincs mobilom se pedig venni akartam. Nincs nyomkövető karkötőm, a hajón mindenkinek van. Nekem nincs. A legnagyobb hülyeség visszamenni oda de senkit nem ismerek,  a furadokit igen de ő a pecséten kívül semmilyen elérhetőset nem hagyott hátra. Jobb elébe menni a dolgoknak  mint futni előle.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #622 Dátum: 2018. December 18. 16:25:21 »
Roxana

/Angol/ Nem értem, hogy miért vagy ennyire feszült ettől a témától! - válaszolja Black, mielőtt elindulnál a szobád felé.

Az is mutatja, hogy egyáltalán nem tulajdonít a Rogeres témának nagy jelentőséget, hogy az áruházban sem duzzog. Sőt, elég lelkes ami a vásárlást illeti. A kivetítő képnek bírálására szó szerint alaposan megnézi a rólad készült képet.

/Angol/ Hát, ha a fej nélküli lovasnak is ilyen megjelenése lett volna - szerintem sokkal nagyobb sikert aratott volna a film...
Látván a türelmetlenségedet, rád csodálkozik
/Angol/ Hova sietsz? - tudakolja - Jobb, ha tőlem tudod, hogy az ideális összeállítás megtalálása és megtervezése ugyan bár időigényes, de az a garancia arra, hogy mindig szívdöglesztően nézzél ki! - utal arra, hogy ő bizony sok időt szánna erre. Szinte látod magad előtt, ahogy azzal van hosszú percekig elfoglalva, hogy a szemed vagy a hajad színéhez passzoljon-e jobban egy-egy adott ruhadarab.
/Angol/ A cipő miatt nem kell aggódni - az majd kiválasztja magát, ha már összeszedtünk minden mást! - tudatja, hogy amiatt aggódik a legkevésbé.

Mire visszaérsz a mosdóból látod, hogy már nem a cipő miatt kell leginkább aggódni! Úgy tűnik, hogy Roger igencsak elfoglalt lehetett mióta bejött a városba. Szerencsére az eladó pont annyira szereti a rendőröket, mint a vásárlókat - vagyis egyáltalán nem. Így aztán legalább téged nem dobott fel. Ha most meggondolja magát, és a mellékhelyiség felé int - hogy ott a másik! - akkor téged is ugyanúgy elkapnak, és még csak segíteni sem tudsz! Szerencsére ez nem történik meg, de nem feltétlenül érzed könnyebbnek a helyzetedet.

A rendőrök távozása után inkább te is gyorsan lelépsz a boltból, ahol mindössze az eladó szól utánad

/Angol/ A viszont látására!
A plázában a ráérősen lézengő emberek közt alaposan beöltözve indulsz meg a kijárat felé. Bár nincs túl messze az ajtó, addig jól leizzadsz a benti húsz fok körüli melegben, no meg az idegességtől - mert úgy érzed, mindenki téged figyel. De végül sikerül kijutnod, és a kinti hideg levegő megnyugtatólag csap az arcodba. Eddig megcsináltad! Most már csak bő húsz perces séta választ el a hajótól, aminek neki is vágsz.
Ha Roger áll a dolog mögött, akkor lehet, hogy Miát is elkapták - mert ő is bejött a városba, és Mia nem az a tömegbe olvadós fajta. Az egyedüli szerencse az, hogy eddig mindent készpénzzel fizettetek, és nincs nálatok semmiféle eszköz, amit be lehetne nálatok mérni. Pontosabban nálad nincs, mert Miánál és Rinánál van egy-egy hajón belüli komm. De azt tudod, hogy az csak a hajón belül működik, illetve a hajón kívül csak abban az esetben, ha hatvan méteren belül vagytok egymáshoz képest.
De az biztos, hogy Roger ezzel a húzásával új szintre lépett - már csak az a kérdés, hogy mire is megy ki pontosan a játék...
Út közben egy alkalommal kénytelen voltál egy kapualjba húzódni, mert egy rendőrkocsi araszolt el lassan az úton, mintha keresne valakit...
De szerencsére nem vettek észre, így épségben eljutsz a hajóig. Ahol a munkások még mindig nincsenek sehol, és látszólag minden úgy van, ahogy azt itt hagytátok pár órával ezelőtt. Ahogy felóvakodsz a hajóra - bent csend fogad. Vagy nincsenek itt - mert már elvitték őket - vagy épp nem zajonganak. Szerencsére nem kell sokáig keresgélned, mert a társalgóban megtalálod Rina új csaját. Éppenséggel a kanapén a hátán fekszik sportruhában, és a jobb kezét lelógatja a földre, a másik kezével meg a támlát fogja. Az érkezésedre felpillant, és fáradtan int neked. De nem tűnik túl idegesnek - így feltehetőleg még nem tudja, mi történt a városban. Rina ellenben nincs itt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #623 Dátum: 2018. December 18. 19:13:09 »
Rina

Elnézve a Szöszit, egyre inkább érzem a késztetést, hogy pótoljam az elmaradt leckéket suhogós-csattogósból. Mindesetre a fennmaradó időben azt csinál… csinálnak, amit csak akarnak. Mindegy is miről beszélnek, sokkal fontosabb az, hogy lesz finom süti! A testsúlyra tett megjegyzést mellőzve távozunk kis tanítványommal, hogy tűnődve nézzek rá amikor közli, hogy az unalom nevű halálos ellenséggel sem bírt megvívni, akkor mit is várhatnék tőle. Ez némileg bosszantó, mert kreatívan is elüthette volna az időt, de akkor legyen úgy, hogy most… sincs késő. Ezt erősítendő, közli, hogy fogalma sem sincsen amúgy de semmiről aminek kicsit is túlélés szaga van.

/Angol/ A mai nappal hátat fordítasz ennek a rémálomnak, amit eddig életnek hívtál és végre valóban elkezdesz élni. Belekóstoltál… most kezdjük a fűszerezést! – s már mehet is a bemelegítés és az edzés! – Most, hogy bemelegítettél – a huszadiknál – elkezdhetjük a komolyabb edzést! – érdekel, mit reagál, attól függ, hogy a seggére csapok e vagy hagyom lemászni.

Mivel úgy tűnik, hogy kellően motivált általam, kisajtolok belőle annyit, hogy ne halljon bele, de érezze milyen gyenge. Ahogyan majd az izomlázat is eléggé ahhoz, hogy adott esetben motivált legyen arra, ennyitől ne akarjon vallásos lenni! Végül hagyom lemászni és segítek neki a lazításban, levezetésben, hogy az egyik gyakorlóbábuhoz vezessem. Úgy döntöttem, hogy mindenféle komolyabb képzés nélkül is akad egy-két fogás, amit megtanulhat, hogy ha minden kötél szakad, legyen esélye elszaladni! Ezért a kiszabadulást és az ellenfél lassításának módjait mutogatom.

/Angol/ Szóval, ha ideütsz két ujjal… ha ott megrúgod… és persze a hímeken továbbra is működik a megfelelően elhelyezett rúgás!

Amikor már tényleg össze akar esni, akkor elküldöm fürödni és magam is elvégzek egy sor gyakorlatot minden különösebb megerőltetés elkerülésével, hogy végül azon tűnődjek mikor láttam a kis vöröst utoljára és mit is tudok arról, hogy merre ment. Azt se tudom vitt e magával bármit amin elérhetem, így maradok annál, hogy tovább várok, csak visszatalál. Mindenki a városban szédeleg, így enyém az egész hajó és minden ami benne-rajta van! A kis plüssömet hagyom heverészni, még kaphat valami krémet is ha úgy érzi kell neki, míg magam kissé unottan és a testvéremre gondolva dőlök le a pilótakabinban, hogy azon tűnődjek…

Mikor húzunk már el innen?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #624 Dátum: 2018. December 19. 17:46:23 »
Rina

Hamar megállapítod, hogy a kis rajongód legnagyobb előnye egyben a legnagyobb hátránya is. Azaz hogy nincsenek rossz beidegződései - mivel egyáltalán nincsenek beidegződései. Ez hosszabb távon szerencsésebb talán, mint ha az előtted tevékenykedő tanárok hibáit előbb ki kellene javítanod. Láthatólag nem nagyon szeppen meg a fűszerezés említésére, hanem rád mosolyog
/Angol/ Helyes! Pont ezért vagyok itt! - ért veled egyet, és lelkesen hallgatja az instrukciókat. Igaz, amikor már a rúdon küszködik a gravitációval és a kifulladással, már nem tűnik annyira mosolygósnak - de a felhívásra, hogy most jön még csak a java egy halk
/Angol/ Hajrá! - val kommentálja, és tovább küzd a határaival. A kívánt hatást elég hamar eléred - nem tart sokáig fáradtra strapálni a kicsikét. Látod, hogy a szokatlan terheléstől még pár másodperccel később is fáradtan remeg. A bábunál megmutatod a fogásokat, amiket megpróbál utánad csinálni - de bizony látod, hogy még ezeket is bőven gyakorolni kell - pedig ezek aztán tényleg az alapok. Elég hamar belátod, hogy inkább már csak szédeleg a bábú körül, mintsem valóban hasznos gyakorlatot végez - így elküldöd tusolni. A kis pihenőt kihasználva óvatosan átmozgatod magadat is - de bizony ez nem túl kielégítő. A lábadra való tekintettel bizony ez inkább csak bemelegítésnek volt jó, hiszen nem érzed a végén azt a kellemes fáradságot mint kéne.
Ezen talán Mia tudna változtatni, de ő is valahol a városban kóvályog - ki tudja mi céllal. Feltehetőleg a kommunikátor nála van - de az csak hatvan méteren belül teremt kapcsolatot - így nem mondhatni, hogy sok esélyed van...
A pilótafülkében kissé hűvös van - mivel a foltozott ablakról levették az ideiglenes foltozást, de az új ablakot még nem tették be a helyére. S ahogy nézed, még egy kis ideig biztos, hogy nem is fogják, mert egy munkás sincs a közelben.
De legalább nyugodtan tudsz Kaira gondolni - mert a kis rajongód jelenleg épp a társalgó kanapéján próbál magára találni.
De ahogy elnézed, még egy ideig maradtok a bolygón - pár napnyi munka még hátra van - még ha egy jókora részével már végeztek is a technikusok. S minden egyes nappal Kai egyre messzebb kerül attól, hogy ismét átöleljen...
Végül a társalgó felől meghallod Roxana hangját - úgy tűnik, hogy ő már visszaért a városból.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #625 Dátum: 2018. December 26. 05:14:38 »
-Azért mert a lányok szűz mivoltának elvesztése sokkal látványosabb szépen fogalmazva és fájdalmasabb. Ezért mondtam, hogy a fiúk legfeljebb bénáznak. -Annyira szeretném ez a témát már a hátam mögött tudni. Nem túl komoly ismeretséget kötöttem Rina mini ágymelegítőjével, illetve Black csúnya nézésével, gyorsan le is léptem a bevásárlóközpontba. Lazulós délelőttöt szeretnék, Black érkezik és vele az világ összes lelkesedése. Az enyém is. Morog naná hogy morog, mert az idei kollekció sehol, próbálom nyugtatni nem kell az utolsó divat szerint öltöznöm. Ha meglátná az Arieli Plázát egy hétig ki se szédülne belőle, vagy beköltözne, anyám lenne az idegenvezető ő imád vásárolni én utálok. A stílusom a fehér póló vagy trikó meg farmer kategóriát ki is meríti. Pont elgondolkodnék mit válaszoljak a fej nélküli lovas témára amikor már megint olyat mond...mintha hájjal kenegetnének.
-Szívdöglesztően? Na jóóó! Háááát Tudok én várni ha arról van szó!-Míg ő helyettem is vásárol illetve igyekszik, hogy minden jól álljon nekem, már bánom hogy szóba hoztam a cipőt, de az orvostudományt veszem és a problémás betegeket például  vásárlás fóbiásokkal,akik mindent megvesznek ok nélkül más problémát palástolván, Black nem az csak szeret jól kinézni vagy mégis? Ezen most el tudok gondolkodni mert én vagyok a próbabája, kitörhetne belőlem az agytúrkász, egy  kurzust, el végezni a sajátunk mellett mert mi van ha mégse lesz belőlünk orvos? Ez a mentőöv mindenkinek adott. Már egy szék után nézelődnék de jó lesz a kávézóban is később. De a toalett meg a zsaruk után csak sunyítok. Az eladó nem árulta el hogy én is vagyok örülök, de még jobban örülnék ha kikerülnék innen. Csak intek neki, hogy részemről a szerencsétlenség. Valahogy talán a tömeg, mobil és és bemérőeszköz hiányában még nem kaptak el, az utcán araszol egy rendőrautó de sikerül elbújnom előle. Életem legnagyobb baklövése, hogy visszamegyek a hajóra de Rinának sokkal több van a rovásán.Ott találom az ágymelegítőt éppen semmit se csinál a kanapén.
-Kezd el pakolni Rina fegyvereit nyoma se maradjon nyakunkon a zsaruk! Hol van Rina? Beszélnem kell vele!


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #626 Dátum: 2018. December 27. 11:35:25 »
Roxana

Black még a hajón látván, hogy nem szívesen feszegetnéd tovább a kérdést, inkább ejti is a témát.

A bevásárló központban hamar rájöttél, hogy Black jobban bírja - mi több szereti a shoppingolást mint te. Lehet, hogy az a fajta pasi, akinek végig fogni kell a kezét, nehogy levegyen valamit a polcról? Akárcsak édesanyád. Az biztos, hogy vagy nagyon jól kijönnének, vagy nagyon összevesznének a választott termékek miatt egy shoppingolós nap végére. Black belátja az igazadat hogy nem kell a legutóbbi divat szerint öltözködnöd - főleg, ha venni is akarsz itt valamit.
Miközben Black válogat, te elgondolkozhatsz azon, hogy vajon Black csak rászánja a szükséges időt ahhoz, hogy minden tökéletesen passzoljon - vagy valóban túlzásba viszi a vásárlást, és erre gerjed mint egy rossz mikró? Ezt így az első alkalommal nehéz még megmondani, de ha pár hét múlva nem férsz el a sok ruhától a kabinodban - feltehetőleg jobban szeret vásárolni, mint kéne. Ha a konyhai alapanyagok beszerzését nézed, az mindig el szokott fogyni, pedig rendszeresen jár ki friss élelmiszerekért. S ott is sokat tud ám válogatni, mert mint kezdő maximalista - mindig a legjobbat akarja. Akárcsak mikor főz - de ha ezt a párválasztási szokásaira vetítjük, akkor nyugodtan lehetsz büszke magadra.

A hajóra visszaérve az ágymelegítője épp betölti a funkcióját, s jelenleg a társalgó kanapéját melegíti. Zavartan pillant rád

/Angol/ De a... aztán megvonja a vállát, és futó fintorral a hajó eleje fele int - arra indult vagy negyed órája - ad felvilágosítást, miközben felül - de hogy mik vannak arra még nem néztem meg - árulja el.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #627 Dátum: 2018. December 30. 06:25:06 »
Elég cirkalmas nagy varga betűt vett a társalgás Rogertől, és hová is jutottunk el? Ideges lettem, majd Black inkább békén hagyott. Jól tette, remélem szóba se hozza legalábbis nekem nem.
Ha tudtam volna, nála a vásárlás ennyire körülményes szóba se hozom, de az biztos hogy anyám imádná. Egy magassarkú cipőn biztos nem vesznének össze, ellenben a mihez mi illik és a fehérnek a feketének hányféle árnyalata van, nem is beszélve a többi színről. Ha kimondanám azt a mondatot mivel már megtörtént,"Ezek csak cuccok mit kell kiakadni?" A cucc só hallatán hívni kellet a biztonsági robotot mert anyám kiakadt és kiabált, hogy ezek nem cuccok! Illetve a melyik övhöz milyen csat való, és hol volt még a ruha! Hál' a tudomány szellemének nem kellett könyörögni hogy még egyszer beengedjék anyámat, mivel aktív vásárló volt, és jó sok pénz költött. Blackel még egyszer nem kockáztattam a cucc szót, de érdekelt volna mit reagál rá. Egyszer úgyis rájövök hogy csinálja, full tipp-toppban jelenik meg , nem úgy én, aki be nem vedel négy adag kávát életképtelen. A haja szénakazal, trikós   morog és a sárga bögre görbe bögre háromszori elmondása olyan kihívás, mint egy 9 órás agyműtét.  Legfeljebb ha kijutunk innen, még ma a távoli jövőben. Minden jól is ment míg Blacket le nem kapcsolták a helyi erők, az eladó meg volt annyira normális hogy nem nyomott fel. Ki kell jutnom innen! Mindenki engem bámul, vagy ennyire rám tört ennyire a pánik? Az utóbbi! Jobban örülnék ha fekete lenne a kabátom nem ilyen narancssárga kék mintás, de ezt tudtam lealkudni és meleg. Minden hátam mögül közelítő autónál a frász kerülget főleg az a rendőrautó ami lassan pásztázza a környéket, és az elől az utolsó pillanatban sikerült,  egy homályos helyre. De azért két pánikroham között a hideg segítségével is kicsit rendbe tettem a homályt a fejemben.
Roger te kis...hirtelen nem találok szavakat! Jó, persze, lenne rá néhány tökéletes szavam de időm nincs ezen elmélkedni.
Visszamegyek a hajóra, máshová úgysem tudok menni ott lakok. Tele lehet a környék már rendőrautókkal de nem. Besurranok, bent sincs egy se. A kis csaj nem aktivizálta magát mikor elmondtam neki hogy itt vannak a zsaruk legalábbis mindjárt, lehet hogy civil ruhás nyomozó aki hülyének tetteti magát? Vagy rémeket látok? Mindenütt zsarukat? Ez egyre rosszabb lesz! Elrohanok arra amerre a kis csaj mutatta. Rina a pilótafülkében van.
-Hello! Röviden! A nyuszikánk, az a kis szarházi átment pacsirtává mindenkit felnyomott Blackért jöttek a zsaruk az egyik boltba mert szerintük köze van a jegesekhez, és ha már úgyis rajta van  a szófosás arra teszek, Miát is elkapták téged meg engem is köröznek, téged Joe kinyírásáért, illetve azért mert én is ott voltam. Nekem nincs hová mennem de ha neked van ideje indulni mielőtt ideérnek, Én kussolok. Jól értek hozzá orvos vagyok, amúgy se tudok hová menni. Kapd össze magad, és indulás! Nem szereted ha utasítgatnak de ez vészhelyzet! Indulj már!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #628 Dátum: 2018. December 30. 17:27:00 »
Rina

Éppen veszett nagy merengésben vagyok, amikor belép kissé sietve a Szöszi és neki áll annyi hülyeséget összehordani, hogy majdnem elfelejtem mire gondoltam. De csak majdnem…

/Angol/ Mei-mei. – szólítom meg nyugodtan – Kezdem azzal, hogy bármit szedtél, állj le vele! – lépek hozzá közelebb – Aztán jó lenne ha nem innál rá, ha már mégis betömted, mert hallhatóan fokozottan veszélyes! – állok meg előtte és ragadom meg az arcát – Ha a figyelmem kell, nem kell ilyen ostobaságokat kitalálni. – kapja is szépen a csókot, mert értékelem a próbálkozást – Tudom, hogy kicsit hanyagoltalak, de mit tehetnék, szeretem a változatosságot. Ha meg a hajóról akarsz valamiért így elküldeni, akkor elég ostoba indokot találtál.  – préselem a falhoz, ügyelve ne szabadulhasson – Büntetést érdemelsz. Úgy is kinézett neked egy kis emlékeztető, de akkor minek várnánk tovább, nem igaz? – ironikus kérdés, majd miközben elkezdem kibontani abból ami épp rajta van – Először is, tisztába tegyük a fejedben a dolgokat: a nyuszi odavan a kis vörösért. Soha nem nyomná fel, engem talán, de őt és Szakácsot soha. Talán még téged mellém lökne. – jegyzem meg és folytatom, amit elkezdtem – Az igaz, hogy mindenki eltűnt, de a fene nagy önérzetük miatt kell is nekik némi tér. – érthető, hogy leléptek – Ami meg a Konyhafőnököt illeti, ha le akartad rázni, akkor szerintem csak mondanod kéne neki, nem elhagyni valahol a városban! – támadok nyakra – Ami pedig azt illeti, ha én megyek, te tuti nem maradsz! – vigyorodom el – Nem kell elkussolnod, nyugodtan engedd ki! – biztatom és támadom a gyenge pontjait – S megnyugtatlak, a balfasznak halála soha nem fog kiderülni.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #629 Dátum: 2018. December 31. 08:15:35 »
Miért is jöttem én ide? Szólni neki? Nem vagyok normális, de mindegy nem mondhatja egy szóval se, hogy nem figyelmeztettem. Annyira egoista és "szerelmes vagyok a tükörképembe" típus mindenkit lenéz, nincsenek fogalmai róla mi történik körülötte. Húzni kell az időt, most viszont nem rohanni hanem fordítva. Ilyen még nem volt, vagy ha mégis nem nagyon emlékszem rá. A drogokról meg piáról való részt kihagyom, nem érdekel, igazam van és tudom! Na jó essünk túl a verésen aztán menjek a dolgomra. Ha a lábára taposok az nem jó, gyorsan bedühödik, ha kedves vagyok még elmegy a flegma jó lesz. Már ha végig tudom csinálni fojtogatás közben. Az utolsó mondatára valamit mégis illendő lenne válaszolni. Még hogy, nem derül ki Joe halála? Frászt! Mia utálja, Black szintén, én nemkülönben, amúgy meg ki hisz egy féltékenykedő kiskölöknek? Arról a napról,  a jelenlegi napról s a többi. Felnézek a háta mögé bámulom a nagy semmit és húzom az időt és húzom és húzom éééés húzom!
-Az ott egy pók vagy egy kis kosz a falon? Ööö mit is mondtál ööö izzzéé nem figyeltem elmondanád még  egyszer?-Ha jól sejtem most jön hatalmas nyakleves, vagy valami hasonló mindegy annyit kaptam már tőle meg se érzem.