Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31533 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #600 Dátum: 2018. November 18. 17:36:19 »
Roxana

Bár lehet, hogy Papayafalván hamar beleuntál volna az ottani eseménytelen és szürke hétköznapokba - még a perverz doktort is beleszámolva - de most azért tudnád értékelni egy kicsit a kiszámítható és unalmas rutint.

Black a fegyverrel kapcsolatos álláspontodat hallgatja út közben.

/Angol/ Lehet róla szó, de igazán hatékony azokkal a műszerekkel Rina - hívja fel a figyelmedet, hogy ő nem épp harcias típus.
Mia közben felbukkan és van lehetőséged kielemezni a látottakat. Abban biztos lehetsz, hogy neked most jobb éjszakád volt. Ugyan egy pillanatra elfog a részvét az irányába amiért Rina nem vele töltötte az éjszakát, de aztán picit megsajdul a hátad, ami még mindig emlékszik a legutolsó ilyen esetedre. Vajon tényleg olyan rosszul járt, ha Rina dobta?
Akivel gyorsan rövidre is zárod a beszélgetést, mielőtt kitalálna neked még valamit - ami nem annyira nyerné meg a tetszésedet. Gyorsan visszasietsz a hajó melegébe, és elkezded a legfontosabbal - felteszed a kávét. Aztán úgy döntesz, hogy egy kis szünetre küldöd a munkásokat - és ezt támogatandó megtoldod egy kis pénzzel is. Visszaérve látod, hogy ismét dolgoznak - most rögzítették a következő burkolati elemet a daru mágneséhez. Az érkezésedre abbahagyják a műveletet, és érdeklődve végighallgatnak. Aztán a vezetőjük szinte a tarkójáig feltolja a sapkáját.

/Angol/ Hát hölgyem, mi nem magától kaptuk a megrendelést, de úgy látom itten lakik a hajón - kezd bele - Szóval ha azt karja, hogy hagyjuk abba egy időre, akkor itten alá kéne ujjlenyomatozni, hogy maga kérte - nyújt feléd egy adattáblát.
/Angol/ Ugyanis ha a fiatalúr megkérdi, akkor meg kell neki mutatnom, hogy nem mi hagytuk itten a munkát! Mellesleg a daru csak délelőtt tízig ér rá - szóval addig kéne végeznünk a pakolással - tudatja veled a körülményeket, hogy miért zajonganak kora reggel -De ha maga azt mondja, hogy ez most nem számít, akkor csak nyomja ide az ujját - mutat a képernyőre.
Miután végeztél velük, úgy döntesz, hogy végignézed a biztonsági felvételeket.
Roger korán kelt, kb, négykor - és öt fele fogadta a munkásokat. Hogy aztán Black ajtajához menjen és egy ideig feleslegesen kopogjon. Miután sikertelen volt a dolog - számodra nem meglepő módon - látod, hogy Roger visszamegy a kabinjába, és egy pisztolyt gyömöszölve a kabátzsebébe elhagyja a hajót.
Kicsit jobban visszatekerve ami még érdekes, az Rina és a látogatója - akiről feltehetőleg Miának valóban nincs tudomása.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #601 Dátum: 2018. November 18. 17:39:28 »
Rina

/Angol/ Lehet, de egy Jégfutást biztos hogy nem tudnék végigcsinálni belátható időn belül! S szerintem a többieknek csak az számít! - hívja fel a figyelmedet arra, hogy nem  sok mindenhez konyít, ami egy hajón hasznos lehet.

Később a séta a fedélzeten valóban nem egy élmény - főleg a rámpa. Azon ugyanis süti a hideg a talpadat, és a lábadat is jobban megterheli, mint szeretnéd. A munkások meglepődve mustrálnak, és a kérésedre egy aha a válasz. Miután megindultál visszafele, azért hallod még, hogy próbálnak kicsit több információhoz jutni - elsőre egymástól
/Angol/ Ki ez a flúgos picsa? - teszi fel az egyik a kérdést, de csak vállvonogatást kap válaszul. A dokit még eligazítod, hogy mit is kéne csinálnia, aztán a jelenleg hozzád hasonlóan kissé álmos-morcos Mia fenekére csapsz - de ő mindössze egy futó grimasszal jutalmaz érte.
A barátságosan meleg kabinodba visszatérve a kis rajongód még mindig az ágyat melegíti, és onnan tudakolja állát a párnával alátámasztva

/Angol/ Megtudtál valamit? - érdeklődi kényelmesen elnyúlva a takaró alatt a kis cukorfalat. Eddig úgy néz ki, hogy a figyelmeztetésed működik - mert újabb lárma nem szűrődik be hozzátok.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #602 Dátum: 2018. November 19. 13:21:07 »
Rina

/Angol/ Az, aki megnyerte a Jégfutást! – jegyzem meg úgy, hogy remélhetőleg hallják

Lépteim közben Az egész csak nagyon hideg és unalmas volt, sokkal jobb visszatérni a kabinomba, ahol egy kis tüzes szépség vár, aki még fel is néz rám és nem akar mindenképp másnak látszani. Visszabújok és magamhoz-ra, húzom, hogy ne is érezzem annak a ridegségnek a nyomát ami odakint várt. S ha már Bao Bei szavai elkísértek, akkor meg is osztottam, sőt most, hogy suttogás távolságra kerültem:

/Angol/ Nem, de ha kézbe veszlek, a legkisebb akadály egy Jégfutás lenne. – érintem meg a cimpát az orrom hegyével, majd – a Takarítás is fontos – kuncogok, majd megcsikizem picit, hogy ásítás után nagyot nyújtózzak amennyire ez sikerül – Meg, megtudtam, hogy vannak, akik nem alszanak, hanem dolgoznak, de most épp egy óra pihenőt fognak tartani.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #603 Dátum: 2018. November 20. 08:49:48 »
Néhány napja még azt terveztem, hogy az első posta hajóval elindulok Ariel irányába, és hajóról hajóra szállva mint egyszerű utas majd csak hazajutok. Papajafalván meghaltam volna az unalomtól, Ed fiú drága mamája csak belehülyült, melyik a rosszabb? Nem tudom megmondani. De ez mégiscsak túlzás!
-Rád bízom a döntést. Viszont ellenérv! Rina igaz,  hatékony szinte  minden fegyverrel de nem normális, mitől lett ilyen nem tudom. A hálóköntösbe bújt éjjeli vagány se kutya, ha már fegyver használatról meg hatékonyságról beszélünk!-Kétértelmű lett az utolsó mondat, annak is szántam. Pocsék ez a reggel legyen már benne valami jó is.
Először Miába futok bele, El fogja ásni Rogert. Vele egy rövid Ahha!-val zárom a beszélgetést. Hosszan nézek utána. A divat megint olyan sarkalatos  dolog ami kívül esik a látókörömön de még anyám is szebb, csinosabb dolgokban alszik. Szegény lány nem is tudja mennyire jól járt. De  hatalmas baromságot akar csinálni csak néhány pillanatnyi időt hagyok szánalomra. Black meg folyton úgy néz ki mint ha katalógusból lépett volna elő. Meg szeretnék fordulni és visszafeküdni. Kint majd megfagyok, nem tudom Rina hogy bírja, mondjuk rajtam sincs túl sok ruha. Reszketve rohanok be felhúzok pár vastagabb ruhát meg felteszek egy kávét, be a szobámba némi vacillálás után két húszast kapnak de először csak egyet. Megint kimegyek és kicsit se értem mit mond a pasi, annyit igen hogy ha lenyomom az ujjam az adattáblára eltűnnek, megteszem. Hozzáteszem hogy valószínű az a daru ma már nem fog kelleni nekünk ma. Odaadom nekik a negyven dollárt. Na végre csend van! Bevágok két kávét és nézem a felvételeket, meg is van, vagyis volt. Na szép elvitte a fegyvert, mi a fenét akar? Bemegyek a szobámba vastagabban felöltözök, aztán elkezdek kopogtatni Black ajtaján.





Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #604 Dátum: 2018. November 25. 16:25:26 »
Rina

A megjegyzésedre csak egy halk

/Angol/ Hát persze! - a válasz. Úgy tűnik, hogy ők még nem értesültek a sikeredről - de a Jégfutás hírneve azért már elért hozzájuk.
De náluk és a véleményüknél sokkal fontosabb dolgok érdekelnek - ám azt nem idekint, hanem a kabinodban találhatod! Ahol kifejezetten jól esik bebújni a meleg ágyba és magadhoz húzni Yeo-jint, hogy a puha, meleg és illatos rajongód átmelegítsen.


A fülébe suttogott szavakra elakad egy pillantásra a lélegzete, majd még inkább hozzád bújik.
/Angol/ Komolyan mondod? - néz rád tágra nyílt, hálás szemekkel, és még a takarítás gondolata sem ijeszti el. Úgy tűnik, hogy teljesen megbízik benned, és teljesen elolvadt attól, hogy te - a példaképe, az ikonja - ennyire odafigyel rá! Ráadásul az elkövetkezendő órában semmiféle zaj nem zavar meg titeket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #605 Dátum: 2018. November 25. 16:27:18 »
Roxana

Black arra a felvetésre, hogy Rina nem százas, nem igazán lepődik meg.
/Angol/ Pont annyira normális, mint bármelyik másik tömeggyilkos - véli, míg a rá vonatkozó részre csak kissé kétkedve hümment.
Black mellett Mia úgy véled nem rúghatna labdába nálad - igaz, nem is töri magát - ami talán nem is baj. Ami viszont a szánalmat illeti - be kell látnod, hogy amíg Rina vele foglalkozik,addig jó neked. Igazából a gondok akkor kezdődhetnek, amikor Rina ráun a kis vöröskére, mert utána téged, Blacket vagy Rogert fogja letámadni...


A kinti idő után a benti meleg otthonosan ölel körbe - és miközben magadra kapsz pár melegebb ruhát, még a kávéd is el készül! Így már nincs is akadálya belső melegítésnek sem, de előbb még lerendezed a munkásokat. Akik miután megkapták az ujjlenyomatodat, szépen elkezdenek elpakolni pár dolgot, aztán csendben lelépnek valamerre.

A kávét kortyolgatva nézed át a felvételeket, és Roger is képbe kerül - ahogy láthatólag ismét próbál bajba keveredni valahol.
Felkészülve a kinti hidegre, Black ajtaja fele veszed az irányt, és elkezdesz rajta kopogni. Aztán dörömbölni, de semmi. Ehelyett a konyha felől hallasz némi motoszkálást, és amikor elsétálsz odáig, látod, hogy Black épp a reggeli croassant helyezi el a sütőben. Ahogy belépsz, felnéz rád

/Angol/ Ennyire fázol? - kérdi, miközben beállítja a sütőt - A reggeli miatt ne aggódj - negyed óra múlva készen van! - tudatja veled, és egy halom tányérral megindul a társalgó fele, hogy megterítsen. Úgy tűnik, hogy neki még nem hiányoznak a többiek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #606 Dátum: 2018. November 25. 16:42:00 »
Rina

/Angol/ Kis Bai-bei, mondd csak, mennyire elterjedt a Jégfutás híre? Mert volt itt néhány tudatlan Lio Coh Jwei Ji Neong Hur Ho Deh Yung Duh Buhn Jah J'wohn akinek fogalma sem volt arról mi történt! – picit dohogok, e aztán vidáman mosolygok a kis zsákmányomra – Sokat kell gürcölnöd, meg alaposan megkínozlak majd és persze lehet, hogy nem mindenkinek tetszik az, hogy látok benned fantáziát, de persze, miért ne!? – csábítom egy csókra, amolyan pecsételősre, majd – egy óra heverészés után – Ideje egy kiadós zuhanynak! Természetesen csatlakozhatsz! – búgom

A fürdőt követően, ahol lehet picit elnyúlik a dolog – és ezúttal ne bánom, ha engem kényeztetnek – felöltözve indulunk a konyhának, hogy körülnézzünk milyen ehető dolgok vannak, meg persze ki kóvályog éppen arra, amerre mi is sétálunk. Igazából most először gondolok arra, hogy korábban a kis vörös milyen hisztisnek tűnt, bár hasonló szemlélettel bír, így betudom annak, hogy ő sem díjazta a zajongást, amikor minden valamit magára adó nő olyankor még szépítő álmát alussza! Illetve eme bambulás mentén a kis kölyköt se láttam már egy ideje, vajon merre lehet?

Mindegy, most nem keresem meg, majd reggeli után foglalkozom bármivel… bárkivel.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #607 Dátum: 2018. November 27. 06:33:49 »
Na azt várhatja mikor bókolok neki legközelebb nagyon soká lesz az, ha csak hümmög rá! Abban viszont egyet értettünk, hogy Rina és a hozzá hasonlók nem százasok. Nem vesztegettem az időt szánalomra, ami Miát illette volna, Rina dobta, de Rogert el akarja ásni a hóban. A munkásokat gyorsan egy ujjal szó szerint eltüntettem innen. Eközben kávét főztem, majd bevágtam két adaggal és az éjjeli felvételeket nézem. Blacket elküldtem aludni. Roger a fenébe is, meg is van meg nincs is.
- Nem fázom, vagyis lehet… vagy nem is tudom? Szerinted miért izzadok begombolt nagykabátban? Szerintem megfáztam! Vagy valami komolyabb! Ja, Roger lelépett hajnali ötkor valahová a városba, fegyverrel. – a mosókonyhából a fogyóáru részről elveszek egy százas papír zsebkendőt és mint vírushordozó előbb az orvosiba megyek a megfelelő gyógyszerért, ami beletelik némi időmbe mert a lépcsőn való le és feljárás nem az a sport, amit ha nem is lázas, de hőemelkedett embereknek találtak ki.
Bemegyek a szobámba és kb. fél óra múlva mikor már nagyjából tele vagyok és hatott a gyógyszer, kidühöngtem magam, meg a papírzsepi is elfogyott kijövök Megfürödve, hajat mosva most éppen szemüvegben. Ha Black ott van akkor tőle kérek ha nincs kiszolgálom magam.
- Teát csak teát. mézzel! Lécci.




Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #608 Dátum: 2018. December 03. 18:38:20 »
Roxana

A felvételek akárcsak eddig nem sok meglepetést hoznak. Rina megint valaki mással alszik, Roger meg megint valami ordas nagy hülyeségre készül. Egyedül talán Mia az egyetlen, aki nem tűnik ki semmivel a felvételeken.

Black a felvetett kérdésre, hogy miért is izzadsz a nagykabátban elég egyszerű választ ad, de nem vagy benne biztos, hogy eltalálta.

/Angol/ Lehet hogy azért izzadsz, mert a hajón 21 fok az átlag hőmérséklet, és a kabát egy kicsit túlzás? Ez több mint valószínű, ha a kabát fűtése is be van kapcsolva...
A lehetőségre, hogy valami komolyabb dolgot sikerült elkapnod, bólint.
/Angol/ Ám abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy állandó orvosi felügyelet alatt vagy magadnak hála! Így egyből tudod, hogy mikor mit kell csinálni - nyugtat meg. Láthatólag nem aggódik túlságosan, mivel úgy véli, hogy jó orvosod vagy magadnak. Ellenben Roger említésére már nem annyira flegma
/Angol/ Úgy érzem, hogy Rogernek néha túl sok a szabadideje - közli komoran.

A mosókonyhában felszerelkezve az orvosiban folytatod a preventív kúrát, hogy a szobádban kissé megpihenve és felfrissülve újra találkozz Blackkel a konyhában. Aki éppenséggel a reggelit készíti ki neked tányérra, de amikor módosítod a rendelést, egy nagy bögre teát tölt ki neked. A mézzel kapcsolatban felhívja a figyelmedet

/Angol/ Remélem az orchidea méz is megfelel! A Greenleaf-en vettem, az ottani majd veréb nagyságú méhek gyűjtik - tudatja a forrást veled, miközben belecsorgatja a teába. Majd elkezdi elpakolni a mosatlant a mosógépbe.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #609 Dátum: 2018. December 03. 18:39:25 »
Rina

A kérdésedre, ahogy hányan értesülnek a Jégfutásról, megvonja hamvas vállát.
/Angol/ Mindenki tud róla, de sokakat nem érdekel, így a végeredménnyel sincsenek tisztában - válaszolja meg a kérdést, majd visszamosolyog
/Angol/ Szeretem, ha kihasználnak! - válaszolja, majd az ajkai a tiédre forrnak, elejét véve a további szavaknak. Amelyek később bár a zuhany alá csábítják, de a bizonytalansága és a rutin hiánya most határozott irányításért kiált! Feltéve, hogy valóban igényled azt a kényeztetést ami járna.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #610 Dátum: 2018. December 03. 18:41:22 »
Rina & Roxana

A konyha mire Rina és a barátnője odaérnek éppenséggel kezd kissé zsúfolt lenni. Ugyanis Black épp a mosogató gépet eteti, míg Roxana egy nagy bögre forró teát szorongat.
Black felnéz a pakolásból.

/Angol/ Jó reggelt! - és ezzel két tiszta tányért tesz ki a középső konyhaszigetre, majd a sütőből még mindig meleg croassanokat varázsol elő.
/Angol/ A vaj, lekvár és a narancslé a hűtőben van! - tudatja veletek.
/Angol/ Köszönöm - válaszolja Yeo-jin, és kissé meglepve nézi a friss péksüteményt, majd Blacket és Roxanát tanulmányozza pár másodpercig.
/Angol/ Yeo-jin vagyok! - tudatja a jelenlévőkkel egy félszeg mosoly kíséretében, majd óvatosan beleharap a croassanba.
/Angol/ Finom - dicséri meg két falat között, ami láthatólag jólesik Blacknek.
/Angol/ Mia bement a városba. Roger szintén. Csak a srác fegyvert is vitt magával... - tudatja Black Rinával a helyzetet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #611 Dátum: 2018. December 03. 21:50:35 »
Rina

/Angol/ Ne aggódj Bao Bei, nem lesz okod a panaszra! – mondom vidáman, miközben már el is engedtem a Jégfutás dolgot

Némi megfelelő ujjtechnika és kiváló rávezetés után immáron két tiszta… nő lép ki a zuhanyból és indul el a konyha felé. Jól kihasználtuk a helyzetet, most egy másikat kell, így csak becaplatok és egyből elmarkolom a hűtőben található dolgokat, hogy jól megpakolva huppanjak le a kis rajongóm mellé!

/Angol/ Reggelt! – ásítok egyet, majd betömök egy adag kaját és közben nézem, hogy Bao Bei hogyan birkózik meg a helyzettel, végül suttogva, hogy csak az új rabszolgám hallja: Kis vörös démonról beszél, meg egy kanos kiskölyökről. – hangosabban – Utána ment vagy csak úgy a városba? – kérdezek rá, de annyira azért nem izgat a dolog – S mit vitt el a kölyök, vízipisztolyt? – kérdezek rá, majd megjegyzem még – Kíváncsi vagyok feltöltötte e előtte. – majd folytatom a reggelit, közben a Szöszire nézek, hogy mikor kéne pótolni a vizitet. Végül: A Szakács! – mutatok Blackre – Meg a Szöszi, mármint a Doki! – mutatom be őket – Bao Bei meg a tanítványom! – közlöm a tényállást

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #612 Dátum: 2018. December 04. 08:05:33 »
Lehet hogy Blacnek igaza van, nem is fáztam meg. Vagy ha mégis akkor történt mikor trikóban meg bugyiban cipő nélkül rohangáltam a hideg raktárban, és csak később öltöztem fel. na jó felvettem egy nadrágot meg a cipőmet. Hűűű de fel voltam öltözve! Meg se lep mi mindent tud az öltözködés terén például ez a kabát?
-Hol lehet kikapcsolni nem akarom csak érdekel.-Forgolódom kicsit. Inkább leveszem és ledobom valahová, kíváncsi vagyok Black reakciójára. Úgyis beviszem a szobámba, csak érdekel meddig tud nyugodt maradni. És persze hozza a szokásos formát, a mások előtt viselkedőt. Én meg a nem veszek rólad tudomást.
-Mondtam többször kellene neki egy vele egykorú lány. Ja lenne itt valami!-Körbenézek de egyenlőre senki nincs csak mi.
-Szeretnék később elmenni venni néhány csinosabb fehérneműt de kellennél hogy rá mond az Áment mennyire tetszik. Végül is én hordom te meg nézed nem?-Elhúztam a mézes madzagot vagy legalább is remélem. Most viszont muszáj lenne tényleg megfürödni meg bevenni pár gyógyszert. A mézről mondott szakvéleményről nem esek kétségbe.
-Eddig is ezt ittuk nem halunk bele szerintem.-Az  orvosiból némi gyógyszerrel, Az önellátóból meg Papírzsepivel tűnök el a szobámban, és fél óra múlva fitten frissen és nem olyan betegen tűzök ki. Meg se tudom kérdezni ki az új csaj, mind be vagyunk mutatva ha nem is név szerint.
-Csá!-Most még nem kell tudnia az új csajnak, hogy a lejárati ideje nagyjából négy hét.
 Be megyek a szobámba, Majdnem teljesen.
-Bemegyek a bevásárló központba, a kabátom ott van ahol hagytam Black?-Black pontosan tudja miért megyek meg el is akarok tűnni innen, mielőtt történne valami ami nem tetszik.



Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #613 Dátum: 2018. December 06. 18:50:48 »
Roxana

A kabátujj végén lévő díszgomb tekerésével - válaszolja Black, hogy aztán amikor ledobod a kabátot, futólag odanézzen, hogy lássa - hova is kerül. Biztos szóvá tette volna, ha valamibe véletlenül belelóg. Aztán téged vesz szemügyre, de a Rogerrel egykorú lány említésére széttárja a kezét
/Angol/ S honnan akasszak le egyet? - kérdezi tőled, hogy aztán a vásárlással kapcsolatos kijelentésedre eltöprengő arcot vágjon - de válaszolni egy ideig nem válaszol, csak mintegy öt-tíz másodperc múlva.
/Angol/ Úgy valahogy. Legalábbis remélem, hogy nem fordítva. De mintha láttam volna ilyen jellegű boltot is... - válaszolja

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #614 Dátum: 2018. December 06. 18:51:51 »
Rina & Roxana

A fürdős kikapcsolódás után Rina ellazulva veszi be a konyhát a rajongója oldalán. Aki az oda súgott szavakra kissé csodálkozik, de láthatólag mulat rajta. Rina kérdésere Black válaszol
/Angol/ Nem tudom, nem én láttam, hanem Roxana - árnyalja kissé a képet, és a másik kérdésre is csak széttárja a kezeit. A lány bemutatása után Black egy kissé nagyobb érdeklődéssel néz felé. Egy ideig eljátszik a gondolattal, hogy esetleg kérdez is valamit, de inkább csöndben marad. Roxana viszont a bemutatás színvonalához illően köszön neki, majd Blacknél érdeklődik a kabátja iránt, aki egy
/Angol/ Gondolom - al tud le, meg egy szemrehányó pillantással, hogy így itt hagyja.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"