Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32352 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #975 Dátum: 2023. Február 08. 07:40:33 »
Rina

Miután mosást elindítottam, még megcirógattam a Szöszi arcát, hüvelykujjammal végig követtem ajkainak ívét és szelíden rámosolyogtam, sokat ígérően… távoztam. A kis vörös démont mintha erre hallottam volna, így nekiindulok a választott iránynak. Eközben azon tűnődőm, hogy mit fogok majd tenni Bao Bei-el ha felgyógyult, hogyan büntessem meg azért, hogy ennyire megsérült! Talán egy-két újabbal… ez tetszik! Somolyogva lépek be a társalgóba és még szélesebben látszik a vidámságom amikor meglátom, hogy tényleg itt van az, akivel akad némi elintéznivalóm! Csak éppen egy dupla aranyló szépség feltart. Meg is jegyzem:

Hát mégis szeretsz Black! – ölelem magamhoz a poharat – Ezért ma megengedem, hogy valami nagyon finomat és táplálót készíts! – jó hangulat, engedékenység! Hova leszek így? – Black, amúgy tudtad, hogy a Szöszi arra gyakorol, hogy ha úgy van akkor simán lepuffantson? – érdeklődök – Mondtam elég, ha eltöröm a lábad, ha épp mosoly szünet van, mindjárt meglesz a kibékülés! – tájékoztatom – Nem mondom, hogy őstehetség, de azért kezdhetsz aggódni! – kuncogok,

majd Mia felé nézek

Nekünk még van egy befejezetlen ügyünk! – hívom fel rá a figyelmét

aztán nézek az új srác felé. Végigmérem, majd a többiekre nézek kérdőn, végül amolyan nekem mindegy alapon megvonom a vállam és mellé sétálok, átkarolom és nekikoccintom a poharam az övének.

Szóval Frank. – ízlelgetem a nevét – Gondolom már mindent tudsz rólam, szóval mesélj kicsit magadról! Hogy bánsz a pisztolyoddal? – érdeklődöm szelíd-kedvesen, majd kortyolok egyet – Remélem nem sül el könnyen! – veregetem meg a vállát – S mihez értesz még? – faggatom kicsit – Voltál már kemény helyzetben? – nézek Miára, majd vissza Frankre – Mi a legrosszabb szokásod? – nézek rá egyenesen, érdekel hazudik e.

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #976 Dátum: 2023. Február 09. 01:14:00 »
Bevallom, hogy arra nem számítottam ma, hogy egy hiányos öltözetű hölgyet fogok látni fényes nappal egy idegen hajón, ahová véletlen kerülök. Ezt így végiggondolva elég érdekesnek hangzik még kimondatlanul is. Az elmúlt közel egy órában találkozom a többséggel, bár még nem teljes létszámú a legénység. De, ami a felszállás után történik-beleértve a koccintást- a legvadabb képzeletemet is képes volt túlszárnyalni. A poharamat szorongatva ámulva követem az Éva-kosztümben sétálgató nőt. Amit eddig mondtak róla, az szerintem nem volt túlzás! Igazán nem ecsetelték részletesen Rina személyiségét, de amint gond nélkül belém-karolva érdeklődik, már tudom, hogy semmi nem volt túlzás amit Black említett róla. Saját szemmel látva...nos, inkább meglepő döbbenet, mint botrányos.
-Az túlzás, hogy mindent tudok már rólad...bár most kicsit többet, mint eddig.- úgy látszik, hogy nem zavarja a meztelensége, és azt se mondanám, hogy kellemetlen a látvány. A következő kérdése viszont már nem lep meg, ezek után.
-A pisztolyom csak akkor sül el, ha akarom.- ez lehet kétértelmű, de nem világosítom fel, hogy én melyik értelmére gondoltam a mondatnak. - Ehhez is, meg ahhoz is. - nem változtatom meg a kétértelmű válaszadásomat egyértelművé. Alapjában nem dicsekszem, hogy elég szerteágazó érdeklődési köröm van és sok mindent szeretek kipróbálni. - Voltam. Nem is egyszer.- ezek után már kortyolok az italomból, majd az utolsó kérdésére a bátorságom is megjön az ital hatására.
-A legrosszabb szokásomra vagy kíváncsi?- fordulok felé és ha eddig kétértelműen válaszoltam az övére, akkor ezt is ugyanúgy kétféle módon értheti.
-Talán az, hogy szuveníreket gyűjtök és elveszem azt a dolgot, ami megtetszik.- lehet, hogy ezt nem kellene hangoztatnom egy felfűtött érzelmű hölgy előtt, de ha rákérdezett, akkor megkapja a választ. Mintha egy igazság-szérum lenne bennem, most valahogy úgy érzem. Azt nem tudom pontosan, hogy igaz-e a megérzésem, de mivel az ital elég erős, így az alkoholnak is betudhatom a bódító érzékelést. Így most, hogy „bátrabb” -nak érzem magam én is kérdést intézek Rinához.
-Lenyúlta valamelyik hölgy a pasidat, hogy ennyire zabos vagy rájuk?- utalok Mia-ra vagy a Dokira. A látottak és hallottak alapján rájuk tippelek. - De aztán lehet, hogy pont fordítva esett meg a dolog.... Csak, mert láthatóan mind a ketten kerülnek téged.- kortyolok egy újabbat az italból és érdeklődve várom a választ.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #977 Dátum: 2023. Február 09. 07:44:35 »
Rina

Nem nagyon zavartatom magam, sőt! hogy épp milyen szívdöglesztő vagyok, hiszen minden jól áll rajtam, még az is ami nincs! Az új közönségnek is tetszik, így nem kell azon tűnődnöm, hogy milyen módon tudnék emlékezetesen változtatni, mit változtatni, javítani az ízlésén. Saját érdekében jó, hogy van neki! Így hát karolva – a koccintás után – kérdezgetek amire meglepően bátran reagál, de hát mit tehetnék? A mosolyom lesz az oka, mert olyan kis ártatlan és vidám!

Rina /Angol/ Soha nem ismersz meg senkit igazán, mi? – dobok be valami közhelyet, persze ettől még igaz lehet – Egyetlen férfi sem képes akkor elsütni amikor akarja. – nyugtatom meg és megcirógatom a tarkóját – de sokan biztos ezt állítják! – bólogatok – Helyes! Ilyen tapasztalt ábrázattal ez a jó válasz! – hogy már legalább kétszer elsütötte – Szóval kis ezermester vagy? – bár mindketten tudjuk, hogy ez nem így van Miára nézek – Potyautas? – kérdezem, ha nem ért semmihez mifenét keres itt? Aztán lepillantok, nézem, hogy most is kemény helyzetben van e, majd felnézek elismerősen amikor elmondja, hogy ő bizony elveszi, ami tetszik neki – Mindig? – kérdezem – S most mi tetszik? – érdeklődőm, aztán közelebb hajolok, hogy a forró leheletem simogassa a fülcimpáját és duruzsolva annyit mondok – *w* Ha tőlem lopnál, akkor tudd, hogy ha rájövök akkor egyesével szurkálok forró tűt a körmeid alá, izzitott fogóval letépem a körmeidet, aztán eltöröm az ujjaidat véletlen sorrendben majd kő-papír-ollót játszunk, hogy csuklóból vagy könyökből csapjam le azt és a másikat megtarthatod e. – harapok a fülcimpájába finoman, majd visszatérek a tarkójára – Kedvelem Franket! – osztom meg mindenkivel – A bátorság erény! – botorságról nem ejtek szót, szerintem azt megbeszéltük. Végül rákérdez arra, ami a csőrét piszkálja, ez megérdemel egy igazán kedves mosolyt – persze lehet, hogy ragadozóra sikerült, de hát mit tehetnék, ilyen szép és kedves vagyok! – Tőlem senki nem lop vagy nem éri meg a másnapot hencegjen róla. – simogatok tovább – Ha már ilyen őszinteség rohamod van, akkor elárulom, hogy igazából csak egy kis családi viszályról van szó, de ezt hamarost elrendezzük. – túrok a hajába ötujjal, miközben Miára vetek kihívó pillantást

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #978 Dátum: 2023. Február 09. 19:59:14 »
Roxana

Black megszólal
/Angol/ Nem feltétlenül a szívem csücske, de azért valahol érthető, hogy nem túl elégedett a történtekkel - jegyzi meg csendesen, mert tudja, hogy ettől függetlenül nem sok ráhatásod van az eseményekre.

Az orvosiban Rina azzal nem foglalkozott, hogy Roger ruhában van - hanem azzal együtt rakta a gépbe. Talán arra gondolt, hogy a koszos munkásoverallnak sem árt egy kis tisztítás. Míg a hajó emelkedik, van lehetőséged átgondolni a helyzetet. Szerencsére Rina annyira nem haragszik, mint Joe esetében - így mindenki megúszta (most még) komolyabb sérülések nélkül. Igaz, mielőtt lelépett volna, azért felvetődött a lehetősége, hogy itt marad veled, és rajtad éli ki magát - de szerencsére? más ötlete támadt.
Utána már sokkal egyszerűbb dolgod van. Rogerre a C17-es program lett ráengedve, ami a sérült bőrt hozta volna rendbe, de az elég nagy pazarlással jár, mert az ő kezén sokkal kisebb és könnyebben gyógyuló sérülés van. Még azzal a pár zúzódással is, amit Rina betegkezelési módszerének hála szedett össze. Leállítod a jelenleg futó programot, majd Elindítasz egy másikat. Rogernak elég a B3-as rutin, ami két óra alatt le fog futni, és nem pazarolja az értékes regeneráló zselét. Igaz, a kezén nem fog ennyi idő alatt beforrni a sérülés, de a gyógyulás biztosított lesz. Utána még vagy tíz órát elszundikálhat a kapszulában ébredésig. A jól végzett munka után magadhoz veszed a lejátszódat, és zenét hallgatva a társalgóba mész. Ahol mindenki ott van. Jelenleg Rina épp az új pasasra van rátapadva, de ki tudja, hogy meddig? Black amikor felbukkansz, egy pohár italt - talán pezsgőt - tölt neked, és odasétálva egy mosollyal a kezedbe adja, és még egy esetleges morcosabb pillantás sem tántorítja el ettől. Picit más színe van, mint ami Mia poharában gyöngyözik. Beleszagolva viszont egyértelmű, hogy ez üdítő, és nincs benne alkohol.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #979 Dátum: 2023. Február 10. 02:10:30 »
-Valahogy mindig úgy alakul, ha végre megismernék valakiket, akkor beüt valami ziccer és abbamarad a dolog. Vagy egy illetőnek kinyílik a bicska a zsebében és menekülnöm kell ártatlanul. - ez valami forgatókönyv az elmúlt pár évemről. Ahogy most itt ezen a Bolygón is így esett. Az italomat kortyolva és a belém karoló nő kérdéseit hallgatva, még meg is mosolyogtat a helyzet.
-Erre szokták mondani, hogy a kivétel erősíti a szabályt! Amikor akarom akkor sül el a pisztolyom. -Talán ez meglepő mondat számára, de nem részleteztem, hogy pontosan milyen pisztolyra értem, Vagyis inkább ő nem részletezte mire gondolt pontosan. De ki tudom találni. -Azt nem mondtam, hogy ezermester lennék. Csak értek ehhez, ahhoz...- vonom meg a vállam, majd ismét egy korty italt iszom. A „potyautas” szót mintha meg se hallottam volna, nem reagálok rá. Amúgy is már a legénység tagjaként vagyok jelen. Eddig se voltam potyázó, csak a véletlen úgy hozta, hogy belebotlottam ebbe a Hajóba. -Ez a pohár ital!- jelenleg teljesen meg vagyok elégedve és a finom whisky-t ízlelgetem kortyonként.- Oké. Észben tartom.- szélesedik a vigyorom az eszmefuttatására. Még semmit nem csináltam, de előre vetítve van a csonkításom lehetősége, ha tőle nyúlnék le bármit is. -Nem mintha most késztetést éreztem volna ilyesmire... ha elvennék valamit, akkor azt ösztönből tenném és nem pedig személyes okokból. De észben tartom a  felvetett lehetőségeket, amiket soroltál. - emelem a poharam felé és kortyolok ismét az erős italból. Tényleg finom és nagyon jólesik ennek a napnak zárásaként. Talán még arra is választ kapok, hogy miért paprikás a hangulat a „szerelmi háromszög” tagjai közt. Bár, ahogy így elnézem a hölgyet, belőle sok mindent kinézek! Előbb üt aztán kérdez típus lehet, és nem hiszem, hogy mellé tippelnék ennek. -Egy családfából származtok? Nem semmi! - megint csak emelem a poharam az új információra. Bevallom minden másra gondoltam, de erre nem! Kellemesen hátradőlök a fotelben és a kiürült poharamra nézek. -Kaphatnék még egyet?!- ha Black tölt nekem, akkor megköszönöm, de magam is ki tudom szolgálni. Nem tudom még, hogy mi a szokás errefelé, de majd beletanulok.
-S mikor nem Éva-kosztümben masírozol a hajón, akkor te mivel foglalkozol?- ha már őszinteség, akkor játszunk. Meg aztán azt mondta kedvel... majd megváltozik a véleménye...vagy nem... Nem tudhatok mindent, de a határok azért vannak, hogy feszegessük..

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #980 Dátum: 2023. Február 10. 08:47:11 »
Már rég kikapcsoltam illetve nagyon halkra volt állítva a lejátszó, érdekel Frank küzdése én annak hívom, Rinával. Ha túléli ezt az estét kaszabolás, gyilkolás nélkül jó lesz Rinánál vagy ki tudja. Elég bőbeszédű, és sokat kérdez, viszont Rina minden áron vissza akar térni a múltba. Imád törni, zúzni, metszeni és sok minden kimaradt, az a lábtörés rég le le van rendezve. De neki nem, Főleg az se, mennyire mosolyogva nézek Blackre, és egy gyors arcpuszival ajándékozom meg. Rina szívből gyűlöli az ilyesmit. Már várom mikor vár pofákat szól be, na az egyéb módszerereit már nem várom meg! Blacknek, mondom el mit művelt az a szédült tyúk az orvosiban egy kávé mellett. Nagyon örülnék ha feljönne két óra múlva ROGERT cipelni, mivel  nagyon nehéz az a gyerek.  Talán valamikor hajnalkor kel majd fel, akkor se árt ha ketten vagyunk.
Majd tovább hallgatom a Rina Frank párbeszédet de valamiért úgy érzem menteni kell, menteni kell a pasit. Rina később úgyis rászáll.
Mr. Frank ha majd befejezték a bájcsevejt vagy bármi is volt itt? Kérem fáradjon velem a raktárba. Kerítünk magának ruhát, és még lopnia se kell. Bólintson ha kész van.-Majd visszatérek a kávémhoz. A pezsgőnek látszó tárgy már odavan, a többiek gyorsan rájöhettek ez nem alkohol. Mert semmilyen hülyeséget nem csinálok.
 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #981 Dátum: 2023. Február 10. 09:37:08 »
Rina

Kuncogok, mikor ecseteli, hogyan alakulnak a dolgok. Akkor szép az élet, ha zajlik! Szokták volt mondani, de nem adok hangot ennek az életbölcsességnek és persze úgy döntök, hogy az új fiú megérdemel majd némi figyelmet addig, míg velünk utazgat, mindegy mit mondd a kapitánynak nevezett kölyök. Ajkamba harapok amikor kivételezésről beszél, de végül elengedem a dolgot, hiszen az egészséges önbizalom fontos! A túlzott ugyan veszélyes, de majd kiderül, hogy csak nagy a pofája vagy valóban van mögötte bármi… hm!

/Angol/ Amondó vagyok menjünk és teszteljük le! Jobb, ha már a balhé előtt tudjuk, hogy milyen finoman tudsz bánni az ujjaddal, mint akkor csalódjunk amikor az izgalom a tetőfokára hág! – javaslom is azonnal és mivel továbbra is holt súly hozzáértéséről tesz tanúbizonyságot, újra Miára nézek mivel akarja ezt kiegészíteni – Minden csak tisztán az igazi. – lötykölöm meg a poharamat és kortyolok párat én is – Nem igazán érdekel miért tennéd… – mosolygok rá vidáman, majd – Hm? Jah. Nem, dehogy! de elég szaron mentünk át, hogy ez egy nagyon, de leginkább még annál is érdekesebb „család” – macskakörmözök a tarkóján félkézzel – legyen és mint ilyen legyen némi perpatvar. – Black biztos tölt még, láthatja rajtam is, hogy Frank most nem képes erre – Lássuk csak… mivel. Üthetném vissza a labdát, hogy ezzel is azzal is, de ugye akkor lesüllyednék egy szintre aztán meg legyőznek a rutinnal! – nem szeretek veszíteni, még hülyeségből sem, az a gyengék sajátja – Nagyszájú helyiek gatyjáját lövöm el, hogy maguk alá piszkítsanak – kezdek bele kocogtatva mutatóujjal a kezemben lévő poharat – Nagyszájú pasikat vágok földhöz, hogy tudják hol a helyük – mélázok el Joe-n, hozzá is teszem – Hasba is tudok lőni bárkit – hezitálás nélkül – Jégfutáson veszek részt… amit meg is nyerek – minden álszerénység nélkül – aztán ha úgy alakul, akkor nagyon jól tudok hallgatni, szóval bármi nyomná a szíved vagy mást, csak szólj bátran! Végezetül, de nem utolsósorban úgy gondolom, hogy igen meggyőző tudok lenni adott esetben – meg ha úgy akarom.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #982 Dátum: 2023. Február 10. 19:56:53 »
Rina

A társalgóba lépve nem is kell csalódnod. Mia itt van! Bónuszként Black jóféle whiskyvel kínál, és még új vendégetek is van!
/Angol/ Plátóian! - válaszolja arra, hogyan szeret - Ma a szerelés miatt nem sok időm volt, de talán egy kis "vegetáriánus" szarvasbélszín Cumberland mártással és  burgonyalángossal, majd pedig Poire Belle Helene körte desszert még éppen átcsúszik az elfogadható kategóriába - válaszolja Black. Ez alapján kijelentheted, hogy szerencséjére nem felejtett el főzni.
/Angol/ Azért nem szeretnék lábatlankodni! - hívja fel a figyelmedet arra, hogy ő ha lehet elkerülné az ilyen drasztikus beavatkozásokat, míg a lőgyakorlatokra bólint
/Angol/ Nehéz volt nem meghallani! - árulja el. Mia a megjegyzésedre bólint. Igaz, nála nem tudod, hogy most épp milyen kabát van rajta - hogy ez azt jelenti, hogy kész bocsánatot kérni, vagy hogy azt várná, hogy te köszönd meg neki, hogy ügyvédet fogadott neked. Közben a Szöszi is visszatér fülhallgatóval a fején. Leül az egyik fotelbe, és Black neki is visz egy pohár italt.
Frank vagy már most zavarban van egy kicsit, vagy pedig odaégett a napon, mert az arca határozottan pirospozsgás. De legalább tud és hajlandó is válaszolni a kérdéseidre, amik közben azért feltűnik neked a karikagyűrű az ujján. Érezhető az enyhe zavar, ami dolgozik benne - no meg valami más is... Miközben te Frank hajába túrva Miára nézel, két dolog tűnik fel. Az első, hogy Frank bár eléggé elmaradott helyen szállt be, mégis frissen mosott hajjal, tisztán - már-már az a gyanúd, hogy frissen fürödve vörösödik melletted. Mia a pillantásodra lustán elmosolyodik - de hogy mi jutott az eszébe, azt nem tudod. Ám az kétségtelen, hogy meglepődik amikor a Szöszi megpróbálja elcsaklizni tőled Franket. Talán még ő sem kockáztatna veled szemben, de most érdeklődve néz Blackre, hogy mit szól ahhoz, hogy ilyen gyorsan lecserélnék... Aki közben utánatölti a poharadat, és egy másik, vékony pezsgőspoharat pedig Mia kezébe ad. Mia felnyúl a pezsgőspoharat tartva, és koccint Fankkel
/Angol/ Hívjál Miának! - ad engedélyt neki a tegeződésre.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #983 Dátum: 2023. Február 10. 20:02:46 »
Frank

A társalgóban lassanként sikerül információ morzsákhoz hozzájutnod. Ilyen például az, hogy mi lesz az ebéd, és kiderül, hogy vagy ugratják egymást, vagy pedig olyan színvonalú ebéd lesz, amilyet talán évek óta nem ettél. Sok emberrel ismerkedtél már meg életedben - de kevésről mondhatod el, hogy határozottan emlékszel az első találkozásra. Feltehetőleg Rina is ezek egyike lesz. S az csak az egyik ok, hogy a bemutatkozás után nem lehet azt mondani, hogy Rina távolságtartó módon viselkedne. Indulásnak melléd sorolt, de aztán átkarolt, hogy  a szemet vonzó nőies idomok hozzád préselődjenek, és az egészet megfejelte még némi flörtölésgyanús érdeklődéssel. Ez alól kivétel, amikor kivillantva a foga fehérjét a füledbe suttogja a figyelmeztetést - óvakodj a tulajdonától! Ez bár lehet, hogy kissé kizökkentett, de ahogy a fülcimpádba harap, ismét érzed, hogy egyre kevésbé tudsz elvonatkoztatni a hozzád simuló női test rád gyakorolt hatásától - még ha nem is feltétlenül tartod normálisnak a helyzetet. Nem kizárt, hogy olyan gondolatok is felmerülnek, amelyek hatására szűkebbnek tűnik a nadrág. Végül a frissen visszaérkező doki is beszáll a figyelmedért kialakuló versenybe, mert hátrahív a raktárba. Feltehetőleg ez nem lehet mindennapos, mert erre azért Mia is mintha felfigyelt volna. Viszont amíg ezzel vagy elfoglalva, addig Black utántölti a poharadat.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #984 Dátum: 2023. Február 12. 00:52:05 »
Be kell vallanom magamnak, hogy Rina fedetlen teste, -ahogy közel préselődik az enyémhez-, elég nehéz elvonatkoztatnom. Szinte a ruhámon keresztül érzem a bőre selymességét. Totál kész vagyok, de tartom magam! Talán, más körülmények közt ezt bóknak vagy kihívásnak venném, de most inkább terelem a gondolataimat. A pohár ital erre remek, csak hamar elfogyott a kortyolgatásom közepette. Most már érzem, hogy vörösödöm és kezd melegem lenni. Az említett vacsora-menü elnevezése nem mond semmit, mert fogalmam sincs mit takar. Hetek óta nem ettem normális ételt. Így csak remélni tudom, hogy ehető és nem valami kotyvasztott por. Azt sem tudom hova rakni, hogy a legénység egy családfából származna, bár az is lehet, hogy csak ugratnak vele. Nem ismerem őket, de manapság már mindent el lehet hinni. Furcsa dolgokat produkál az Élet és én aztán jól tudom!
-Biztos lesz mindenre alkalom...- nem akarnék harcot a nővel és amúgy sem azért csatlakoztam hozzájuk, hogy „ritkitani” akarnám a létszámot. Nem vagyok beképzelt és túlozni sem szoktam, de jobb ha inkább csendben méregetjük a másikat, mint torokra mennénk egymásnak.
-Észben fogom tartani.-  emelem a poharam a nő felé, és kiiszom az utolsó kortyot. -Nincs kétségem, hogy mindenben maximalista vagy, szépséges Rina!- egy csodás elbűvölő vigyorgással nézek rá, majd  Black tölt a poharamba, majd  Mia szólít meg és koccint velem. Menjek a raktárba. Nos... nem tudom mit akarna tőlem, de vele tartok, hogy megtudjam. A kíváncsi pillantásokkal egyetemben állok fel Rina mellől és indulok az említett hely felé.
-Köszönöm Mia! Megtisztelsz. Szólíts Frank-nek. - iszom a finom whiskyből és indulok, ha ő is indul.- Mi van a raktárral?- ártatlan ábrázattal nézek rá, de azt hiszem, hogy ez csak plátói kérdés lesz.- Valami gond van vele?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #985 Dátum: 2023. Február 13. 09:57:04 »
-Nincs! Mi lenne?Ruhák vannak benne azért megyünk.-Nehéz ügy ez a pasi. Már elmondtam korábban, de az alkohol betett neki. Belépve csak sajnálom, hogy a régi doktornő nem  nőtt kicsit magasabbra nagyon csini ruhái vannak. Bár nem hordanám mert Blacket kitörné a frász de kár értük. Elmegyünk a pasija nagy katonai táskája mellett. Megrúgom kicsit.
-Ez az! A gazdája már nem él. Úgy látom méretben megfelel.  Ha kérdezni akar azt most tegye mert nekem egy óra múlva dolgom van az orvosiban.-Kérdés van?Mielőtt még kérdezni tudna  gyorsan elhadarom, amit egyenlőre tudnia kell vagyis amit én tudok.
-Ami a hajó személyzetet illeti. Senki sincs senkivel vér rokonságban. Mia leszbikus ö magánál kilőve,  A hajó kapitánya nagyon kis fiatal, van még mit tanulnia, 10 óráig az orvosiban lesz 17 éves kölök. Rina nehéz ügy. -Itt fújok egyet a hogyan továbbra??
-Vagy lefekszik vele most, mert tíz óra múlva, jön a lilacsaj az orvosiból. Imádja Rinát sok  verzió van náluk. Halálosan féltékeny az biztos.  Nem szeretnék ott lenni ha meglát egy másik férfit, nőt,  bármit.  -Megvonom a vállam mintha ha csak csak az időjárást mondtam volna el. A fejemre csapok mintha elfelejtettem volna valamit, és tényleg.
-Azén szerelmem ha eddig nem nem esett volna le Back. Nem egy féltékeny típus nincs is  miért. Ellenben ha az főztjét kritizálják kikészül! -Elmosolyodom a régi viccemen, ami miatt három napig nem is láttuk. Szerintem felébe harmadába elmondtam amit tudnia kell így.
Megvárom a kérdés vant? Amire tudok vagy akarok válaszolok, illetve egy óra bele fér.
 

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #986 Dátum: 2023. Február 15. 16:46:16 »
-Ahh! Rendben.- valamiért azt érzem, hogy ez valami beugratós válasz. Eddig nem voltam ennyire népszerű a legénység hölgy tagjai között, mint az elmúlt fél órában. Igaz, hogy alig két órája ismerem őket, de egy csomó kérdés merült fel bennem a látottak alapján. S ha még nem esett volna le az állam az előző „egy családfa” lehetőségén, -most meg kiderül-, hogy a mellém szorosan tapadó nő a saját neméhez vonzódik. Arra már csak egy kérdő pillantásra jut tőlem, mikor közli, hogy a kapitány egy fiatal 17-éves gyerek... Hmmmm... Erre mondjuk nem tudok mit mondani!
-Ezt úgy értsem, hogy most halt meg nemrégiben?- ez aztán a gyors ruha-újrahasznosítás! A méret valóban megfelelő és magamhoz is mérem az egyik darabot. -Jó lesz. - rakom vissza, majd a fülénél fogva felveszem a táskát a kezembe. - Mi történt a ruhák gazdájával?- ez inkább érdekel, de aztán úgy áramlik az információ, mintha dézsából öntenék a nő szájából. -Miért feküdnék le Rinával? Ezt meg honnan veszi?! Eszem ágában nincs ilyesmit tenni!- meglepődöm, hogy ezt képzeli rólam. Attól, hogy Rina szép hölgy és csinos, - ahogy Mia is -, de ez nem azt jelenti, hogy „gerincre vágnám” az ismeretségünk első órájában.- Ne értsen félre! Maga és Rina is gyönyörű nő! Csak az én szívem másé.. - Azt hiszem ebből már jól nem jövök ki. -Köszönöm az infót!- megmosolygom, hogy már előre figyelmeztet amit nem is tettem meg...vagyis, inkább úgy fogalmazom, hogy két leszbi' csaj közé állni nem ajánlatos. Nem mintha megtettem volna. A következő közlése nem lep meg, mert láttam milyen szemekkel nézett Black-re. Ezek szerint a családfa- verzió azt takarja, hogy mindenki- mindenkivel kavar... Kezd tetszeni ez a hely! Nem mintha teljesen érteném az itt zajló dolgokat, de hiszem, hogy jól fogom érezni magam közöttük.
-Igyekszem visszafogni a véleményezésemet az ételre, ennek  fényében.- Fogalmam sincs az előbb említett menősorról,- hogy mit takar-, de bízom a legjobbakban!
-Ha nem bánja, akkor összegzem a felállásokat. Van két személy az orvosiban, akik pár óra múlva „ébrednek” A fiatal Kapitány és a”lila-hölgy”, aki Rina Kedvese.... Aztán van egy Black nevű férfi, aki a szakács és a Magácska Párja... A Rina nevű hölgy pedig a fegyverszakértő, aki a „lila-hölgy” szerelme... Maga Mia, pedig az Orvos. S van akinek a holmija ebben a táskában van, de már nem él. Kihagytam valakit?- elég bonyolultnak hangzik így elsőre, de kezdem kapizsgálni.
-Pontosan lehet tudni azt is, hogy most merre tartunk és nekem mi lesz a feladatom?- érdeklődöm, talán lesz valami feladat, amit rám bíznak és fel tudok belőle valamennyire készülni. Nem szoktam tétlenül ácsorogni és mi tagadás, éhes is vagyok már.
-Esetleg tudhatok arról, hogy miért vannak sérültek a Hajón?- ez még talán belefér az egy órába, míg kérdezhetek.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #987 Dátum: 2023. Február 15. 17:35:14 »
Roxana

Azért az az érzésed, hogy Rina után Frank kissé gyanakszik, hogy miért is akarod a raktárba rángatni, de mikor megnyugtatod, hogy ruhák miatt, nem igazán ellenkezik. Míg Jeremy zsákjában van pár ruha, ami jó Franknek, addig Lizzy ruhatára bár dögös - de nem a te méreted. Futólag felvilágosítod Franket, és közben azért észreveszed, hogy a pasas határozottan vörösödik, pirosodik. Ráadásul nem csak a fején, hanem lassan a kézfeje is kezd kissé bepirosodni. Eddig foghattad az alkoholra, borvirágra, vagy zavarra Rina mellett - de ez valami más lesz. Mia egyébként tudhat valamit, mert ő előre megjósolta, hogy ez lesz... Leginkább arra hasonlít, mint amikor valaki odaég a napon - de Frank kukk sötét esőben érkezett - ám a bőrpír tagadhatatlan. Viszont korábban Mia eltöltött egy kis időt a bolygón - így talán már ránézésre felismeri a sajátságos helyi nyavalyákat...
Frank közben mit sem sejtve tovább kérdezősködik arról, hogy mi történt Jeremyvel, valamint Rina barátnőjével - Yeo-Jinnel, és Rogerrel. No meg persze az uticélról, és hogy mit is kell majd csinálnia a hajón. Ez utóbbi szerint Mia eddig nem konkretizálta Frank munkaköri leírását.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #988 Dátum: 2023. Február 17. 17:45:56 »
Rina

A Szöszi elrángatja Franket a raktár irányába. Black megvárja, amíg becsukódik mögöttük az ajtó, és tölt magának is egy pohár italt.
/Angol/ Csak nem megtetszett a srác? - kérdezi Miától, aki csak tagadóan ingatja a fejét
/Angol/ Nem. Egyszerűen a helyieken kívül nem hagyok ott senkit azon a bolygónak csúfolt mentális pöcegödrön, ha el akar onnan menekülni - válaszolja.
/Angol/ Csóri fószer úgy néz ki, mint akit leforráztak! - jegyzi meg Black - Legközelebb a felszínen nem kéne teljes hatásfokkal üzemeltetni az érzékelőket!
Mia belekortyol a poharába, aztán megvonja a vállát
/Angol/ Nem volt teljesen szándékos! Ha nem jön ide, nem mikrózzunk meg. Különben is túléli! Roxi majd ad neki egy kis bőrnyugtató krémet és pár nap alatt elmúlik - válaszolja, és végül feléd fordul
/Angol/ No, és ha már itt tartunk, te hogy vagy? Roxi azt gondolta, hogy több napig leszel bedobozolva. Úgy tűnik hogy sokkal rosszabbnak tűnt az állapotod, mint amilyen valójában volt. Szó se róla, alaposan ránk hoztátok a frászt, hogy esetleg nem élitek túl! - magyarázza, de közben nem látsz, vagy érzel gúnyolódó felhangokat, sokkal inkább őszintének tűnik. Black közben az étkező asztalhoz sétál, és elkezd teríteni.
/Angol/ Rendszeresen az idegeinkre mész, de azért csak hiányoznál! - ért egyet Miával azzal, hogy ő sem örömködött volna az elhalálozásod miatt. Black visszafogott modorát tekintve ezt akár komoly bóknak is vehetnéd.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #989 Dátum: 2023. Február 17. 17:47:00 »
Frank

Az eddig elmondottak és látottak alapján próbálod meg összerakni az információ morzsákat, melyek egy része annyira elvonja a figyelmedet, hogy nem kizárt - kissé belekavarodtál abba, hogy ki kicsoda, és kihez vonzódik. Miután koccintottál Miával - aki ezzel egy füst alatt megengedte neked, hogy tegeződjetek - a doktornő vezetésével visszatértek a raktérbe. A hajó megnyugtatóan állandó, és szinte észrevétlen remegése ebben a jókora, most szellősen telepakolt csarnokban kissé jobban érvényesül. A doki a nehéz-fegyverzet helyén két jókora kopottas kanapéból és asztalból kialakított itteni pihenőhöz vezet, majd az egyik itt hagyott málhazsákot adja a kezedbe, hogy abban nézd meg a ruhákat magadnak. Azt látod, hogy a pihenőt egy majd három méter átmérőjű, az űrre néző, masszív kerek ablak köré telepítették. Most ugyan nincs túl jó kilátás, mert a felszállás közben az ablakot védő külső burkolat takarja - de megpillantod a "spalettákat" vezérlő panelt. Azért még megpróbálod fixálni az elképzelésedet, és a dokinak megpróbálod felsorolni, hogy neked mi jött át az információkból, valamint további kérdéseket is intézel hozzá.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"