Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31197 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #570 Dátum: 2018. Augusztus 26. 16:49:48 »
Roxana

Az a látvány, hogy Black félmeztelenül körbetáncolja a konyhát, felejthetetlen lenne - de ennek ellenére nem esik nehezedre elképzelni a jelenetet - főleg most, hogy kaptál némi vizuális támpontot a bárban. Az érintett mit sem sejtve bandukol melletted, és épp az ebédedet ecseteled. Ő meg később a csilipaprikát - de sajnos arról a növényről csak azt tudnád megmondani, hogy milyen éghajlaton él meg, és hogy milyen élettani hatásai vannak. De hogy színre illatra vagy ízre milyen, vagy hogy hány fokon és meddig kell sütni-párolni - azt már nem. A hátrafelé sétálás nem feltétlen a legjobb ötlet, mert Blacknek egyszer még utánad is kell kapnia, hogy ne ess hanyatt az egyik váratlan kátyúban. De legalább az érdeklődését sikerült felkelteni, mert visszakérdez

/Angol/ Mármint állati eredetű mutáció emberben? - tudakolja, hogy picit később az alagsorra vonatkozó ötletre széttárja a kezét
/Angol/ Azt, hogy földalatti szervezetről van szó, nem kell szó szerint érteni. De egy próbát azért megérhet! - válaszolja. Belépve az üvegfalú, modern előtérbe Black körbenéz, majd odalépve az automatához, tép egy sorszámot. Ha jól látod, műszaki engedélyeztetési ügyhöz, épület átalakítás esetén. Utána  megnézi a kapott számot, és összeveti a kiírással, látod, hogy még négyen vannak előttetek.
/Angol/ Jó, hogy ha egy óra múlva kerülünk sorra - teszi zsebre. Aztán nehogy elcsavarogj, beléd karolva megindul felfedezni a váróteret. A vizesblokkos ajtóhoz mentek, amit kinyitva egy rövid folyosó tárul fel. Jó ha tíz méter a hossza, és két ajtó van balra - illetve egy harmadik a folyosó túlvégén. A két ajtó a mellékhelyiségekbe vezet, a harmadik pedig egy lépcsőházba, amire fel van írva: Idegeneknek Belépni Tilos! Black itt már elenged, és a lépcsőházban elindultok lefelé, ami mindössze egy szint után véget is ér, és egy kevésbé ügyfélbarát környezetben találjátok magatokat. Itt már csövek futnak a mennyezet alatti konzolokon, és szimplán fehérre festett betonfalak határolják a folyosót. Az ajtók itt is érintő-panelesen nyitódnak-csukódnak, és a folyosón balra kb. öt méterre a végén látható ajtóra az van kiírva, hogy karbantartók. Jobbra további számozott ajtók, és elágazások fogadnak titeket, a folyosóra pedig székek, porszívók és egyéb irodabútorok vannak kitéve. Black megindul, és próbálgatja az ajtókat. Van ami nincs bezárva, és mellék vagy takarítószeres helyiségbe nyílik, ám van olyan is, ami bizony kódot kér! De ahogy egyre beljebb haladtok a néptelen és egyre gyérebben megvilágított pincében - találtok olyan raktárat, ahol reklámtáblák, bútorok, hólapátok pihennek. A jókora pincében nézelődve végül találtok egy kitámasztott ajtajú apró belépőt, amibe belépve egy másik ajtó állja az utatokat a mögötte megbúvó, lefele vezető lifthez. De hiába nyomja meg Black a liftajtó paneljét, az nem hajlandó kinyílni - talán mert mögöttetek a másik ajtó ki van támasztva...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #571 Dátum: 2018. Augusztus 27. 19:13:22 »
Rina

Akár hivatalos, akár csempész árú legyen - a szesz kellemesen simogatja a torkodat, és varázsolja még tetszetősebbé a helyzetet, no meg persze a kis rajongódat. Aki ugyan nem tart lépést veled, mert két pohárka után úgy látod, hogy ennyi pont elég volt neki - de ez nem akadályozza meg abban, hogy neked tovább töltögesse az italt.

/Angol/ Ugyan már, egy hivatalos dominánk mi okozhat meglepetést? - kuncog a saját kérdésén.
Az előérzeted nem csal, a fürdőben valóban jól szórakozol. A pár pohárkától kissé feloldódott rajongódat azért bátorítani kell. Megmutatni neki, hogy mit szabad, lehet vagy épp kötelező - de megelégedésedre a Roger nevű nyuszinál bizony sokkal bátrabb - és csak a habfürdő esetében habozik játékosan. Amely ugyan általában szemérmesen eltakarja, hogy merre is tévednek azok a bizonyos mancsok - de néha izgatóan elővillannak alóla feszes és kerekded formák is. Az apró sóhajok, a kezed alatt megfeszülő test, és a mindent elnyelő pupillák a sikeredről mesélnek.


Az öltöztetéssel repül az idő - megtalálod azt a parfümöt, ami leginkább tetszik rajta, majd a csábítóan illatozó testre a leginkább vadító fehérneműt. Utána már könnyebb dolgod van, bár a frizura és smink megalkotásával lehet, hogy még elpepecselsz egy kis ideig - míg úgy nem érzed, hogy elégedett lehetsz az eredménnyel - és hogy örömmel fogod kicsomagolni.

A ház kapujában hamar eldöntöd, hogy a North Pole sokkal érdekesebb alternatíva, mint egy szimpla vacsora - így inkább arrafelé veszitek az irányt. Bár Yeo-jin kezét el kell helyezned a kívánt felületen, utána már nincs gond, mert nagyszerűen megtapad a helyén - sőt, hol simogat, hol pedig megmarkol - ahogy épp kedve tartja.
Majd tíz perces gyalogtúra árán értek oda - ahol a falra kiragasztva is a mai napi dátum áll, és büszkén hirdeti, hogy nektek akarnak a kedvetekben járni! Az utcán egy nagy darab, szakállas, kabátos-füles sapkás férfi ácsorog - aki amint látja, hogy hova is igyekeztek, kis is nyitja előttetek az ajtót.
Bent a kinti levegőhöz képest nagyon meleg csap meg titeket, ahogy az előtérbe érkeztek. Nem túl nagy - háromszor négy méteres lehet, de innen nyílik a leválasztott ruhatár, ahol leadhatjátok a feleslegessé váló sapkát, kabátot és mást - egy bilétáért cserébe. Bentebbről ütemes zene szól, ami belépve ha nem is zavaróan, de elszeparálja kissé a vendégeket egymástól. Akárcsak a félhomály, melyet a különálló asztalok közepén elhelyezett lámpák űznek el kétes eredménnyel. Nem úgy a megvilágított kifutó,



amin jelenleg épp egy rendőrnek öltözött férfiú kelleti magát a zene ütemére és az asztalnál helyet foglaló hölgyek nagy örömére. Akik kihasználva a félhomály nyújtotta részleges anonimitást no meg a létszámfölényt - néha igencsak arcpirító módon szólogatnak be a színpadon táncoló pasinak - aki a színpadon egy széken ülő szerencsésnek nőnek szó szerint lebilincselő műsort ad. Az érkezésetek azért nem marad észrevétlen - amint leültök az egyik asztalhoz,


máris felbukkan egy félmeztelen pincér, akin felül csak egy mandzsettát és egy csokornyakkendőt visel. Elétek tesz egy-egy pohár italt - valamilyen koktél lehet.
/Angol/ Az első ital a ház ajándéka - mosolyog rátok, s megkérdezi - szolgálhatok még valamivel? - tudakolja, miközben a háta mögött gyűjtés indul a szegény rendőr javára-tangájába, hogy végre fény derüljön az igazságra... Persze utána van egy tíz perces szünet is a műsorban - hogy ki lehessen tárgyalni a látottakat, nyugodtan lehessen rendelni, vagy meglátogatni a mellékhelyiséget, esetleg belekóstolni a nassolni valóba - anélkül, hogy attól kelljen tartani - lemarad az ember lánya valami lényegesről.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #572 Dátum: 2018. Augusztus 28. 13:01:11 »
Black néha úgy viselkedik mint az egyszeri férfi, na nem, nem a sört vedelve üvöltözve drukkol a kedvenc csapatának maga mellé kapva Rogert mert párosan szidni mennyire vak a bíró mégis más. Nem, ő elvan a kis világában varázslókkal királyokkal tündékkel törpékkel orkokkal trollokkal meg ki tudja még kicsodákkal  ahol ő alakítja a történetet mert ő császár persze.
Néha meg annyira bonyolult, hogy hosszú körmondatokban beszél, megpróbálom kihámozni a lényegét majd rájövök nem is kell. Ő ilyen és passz! Joe szerint szonb de meg közelíti őket.
Azt se tudom miért elemezgetem folyton mikor már a bemutatkozásom is olyan rosszul sikerült. Bakker!
A homlokomra csapok egyet és ha nincs ott az a kemény kötött sapka húúú azt megérzem. Milyen is lenne ahogy a konyhában táncol? A képzeletem valahová az éterbe száll...meg a valóság olyan gyorsan le is húz!
Ne mááár!Valamilyen paprikáról beszél jó tudom mi az a növény mert az igen? igen! Bebiztosítom magam, hogy tudom de a chilipaprikáról  csak halovány fogalmaim vannak még az ősrégi bioszórákról ja és szakácsnőktől, aki folyton ezt dobálta az ételbe, mert szerinte jót tesz az emésztésnek. Ha meg a nagy faternél voltam  miután meguntuk, hogy berohangáljon megkérdezni mi történt a kedvenc szappanoperájában kapott egy kis tévét  a konyhába. A chili paprika tényleg jó az emésztésnek az ilyen vacsorák végét mindig a kukába való hányás követte...
Ezt annyira nagyon el akartam felejteni ééés sikerült is, egészen idáig!
A hátra fele járás nem az amit az amit az embernek találtak ki. De nem hülye gyerekből csinálom. Kockára téve a csúszásveszélyt.
-Ha nem vesszed olyan véresen komolyan akkor igen is meg nem is!-Black szerintem értetlen arcot vág.
-Ki találta ki először az a múlt homálya vész de élő példa rá az öszvér, a ló és a szamár mondjuk úgy szerelem gyereke. És nem génlaborban találták ki, hanem a szamár teherbírása kellett viszont a makacssága nem ezért kellett a ló mert az engedelmes és bírja a tempót. Szépnek nem szép de nem azért van tartva. -Leveszem a kesztyűm és az ujjaimat kezdem forgatni leginkább a hüvelykujjam.
-Látod? Látod? Visszafordított vagy visszaforgatható hüvelykujj! Ahány proff mind máshogy hívja, lehetővé teszi, hogy bármit megfogj pl a fakanalat? Az  állatvilágban csak egy állatfajnál figyelhető meg a főemlősök családjánál a majmoknál és mindegy hogy milyen, gorilla, csimpánz, vagy valami világvégi maki ez a tulajdonság mindegyikükre jellemző!-Ügyes voltam! Közben oda is érünk a hivatalba immár normális járással még a végén azt hiszik Black vissza akarja vinni a bolond húgát a diliházba.Sértő, hogy én csavarognék el? Hát mi a fenét csinált ő egész délelőtt! Az az egy óra már mit se számít. Végül úgy döntünk mégse várjuk ki. Ő megy előre én meg utána...ahhoz a bizonyos lifthez érünk. Lehet hogy Black is ugyanazt kérdezi önmagától amit én hangosan ki is mondok.
-Na és most hogyan tovább?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #573 Dátum: 2018. Augusztus 30. 17:42:10 »
Rina

Nem esünk túlzásba, már ami az itókát illeti, hiszen korai még az est. Ugyanakkor azért nem is állunk meg két pohárkánál, mint a kis nyuszilány teszi. Rogerrel jó páros lennének… vagy nem. Mindenesetre én láttam meg előbb, így a rosszalkodásban is sokkal előrébb lesz, mint a fiúcska. Érdekes lett volna látni ahogy botladoznak, de annyira azért nem érdekel, hogy sok időt szenteljek ennek a képnek. Sokkal inkább annak amit látok, és az kedvemre van.

/Angol/ Nagy a ’Verzum Bao Bei, mindig tartogat meglepetést. A fontos az, hogy tudd, hogyan reagálj! – kacsintok rá

Miközben a North Pole felé bandukolunk, felidézem milyen szórakoztató volt a fürdőben. Tetszett, hogy nyitott, hogy bátorkodott még akkor is, ha időnként határozottabban kellett suttognom vagy fognom. Más, mint amihez általában szerencsém-balszerencsém van, szóval élvezetes! Aztán persze itt nem álltunk meg, hiszen törülköző is sok lehetőséget ad, főleg ami alatta van vagy felette vagy… aztán pedig a fehérneműk. Nos, ott lehet, hogy kellett egy második vagy harmadik is…

Végül kipirultan, illatozva és a megfelelő szerelésben indulhattunk is neki, hogy majd lovagiasan beengedjenek minket, ahol már bizony kedvünkre nézelődhetünk!  Még érzem a fenekemen a bátor kis mancsot, így nem is húzódtam túl messzire az egyre jobban beidomított bátorságtól, ki tudja, a combon túl is lehet el mer majd tévedni. Más nem, majd némi segítséggel! Időközben megszabadultunk a fegyvereimtől és némi felesleges ruhától, hogy aztán nézzem mit szól a látványhoz a kis újdonságom. Az asztalnál pedig:

/Angol/ Hm. Igen! Bao Bei szeretné ha leülnél mellé és segítenél neki ezen érdekesség elfogyasztásában! – közlöm határozottan, de édesen mosolyogva, hogy aztán másik oldalról még közelebb húzódjak a lányhoz

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #574 Dátum: 2018. Augusztus 30. 20:07:34 »
Roxana

Black nagyszerűen ért ahhoz, hogy visszarángasson a földre - ha véletlenül elábrándoznál. Most például a paprikáról szóló előadása volt olyan, ami talán a maga nemében érdekes - de pont jó volt arra, hogy elhessegesse a konyhai táncos képet előled. Ezt ellensúlyozandó te is kiselőadást tartasz neki, ami láthatólag meg neki okoz némi fejtörést - hogy ez hogy is függhet össze a paprikával. A Hivatalba lépve viszont nem ez lett a legnagyobb gondja, ahogy neked is inkább az hogy merre járt a délelőtt folyamán. Persze mondta, de ugye akkor is.

Black a liftnél a kérdésedre újra megérinti az ajtónyitó panelt, de semmi nem történik. Aztán fogja, és a kitámasztást elveszi a mögöttetek található ajtó elől, és újra próbálkozik. Így már van is eredmény! Az eddig kitámasztott ajtó halkan becsukódik, majd a liftajtó felől szokatlan mechanikus kerregés hallatszik - de nem mozdul. Black újra megérinti a szenzort, és azon kívül, hogy a kerregés megismétlődik, nem változik semmi. Ez a fejlemény már elég volt hozzá, hogy Black összeráncolja a homlokát, és tudassa veled, hogy mit gondol
/Angol/ Fene...
Nyomja meg megint a szenzort, hogy a kerregést harmadjára is meghallgassátok. Black fordul a szűk helyen, ami nem sok - legfeljebb 1,5 négyzetméter lehet, s a másik szenzort is megérinti melletted - de az egyáltalán nem reagál. Neked nem is kell több információ ahhoz, hogy tudd a tényállást - itt ragadtatok, amíg nem jár erre valaki. Mert nem valószínű, hogy Black meg tudná szerelni - pláne szerszámok nélkül az ajtót. Úgy néz ki, hogy Blackkel össze vagy zárva egy akkora helyen, ahol kényelmesen leülni sem igazán lehet...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #575 Dátum: 2018. Augusztus 30. 20:09:57 »
Rina

Futólag ugyan felötlik, hogy mit művelne Rogerrel. De aztán eszedbe jut, hogy Roger nincs itt, ráadásul neked is tetszik - és persze a te rajongód! A válaszodra egy futó mosoly a jutalmad.

Útban a North Pole fele van lehetőséged feleleveníteni, hogy mi minden történt a lakásban az indulás előtt. S a konklúzióval (is) elégedett lehetsz - hiszen mindössze akkor néztek rád kicsit durcásan, amikor mintegy "véletlenül" foggal leszakítottad az első csipkekölteményt róla.

A bárban te szemmel követed az eseményeket, és további megelégedésedre a kis rajongód pedig kézzel a fenekedet. Bár a kérdés ott motoszkál benned, hogy vajon mindenhova el fog-e tévedni - az elhatározásod azt súgja, hogy ha rajtad áll, akkor igen! Yeo-jin közben az oldaladon kicsit pirulva, de mosolygó érdeklődéssel szemléli ő is az előadást, miközben helyet foglaltok.

A pincér a kérésedre ránéz az érintettre, és töretlen mosollyal leül, majd elveszi a poharat, és Yeo-jin elé tartva nyújtja a szívószálat. Aki viszont kissé megszeppenten pillant rád miközben futólag erősen megmarkolja a combodat az asztal alatt - afféle mit csinálsz?? - jelzésként. Aztán kissé zavarban picit előrébb hajol, és puhán az ajkai közé veszi a szívószálat, miközben közelebb húzódsz hozzá - itt-ott neki is préselődve. A pincérsrác közben tartja a poharat és a szívószálat.

/Angol/ A koktélnak nem túl nagy az alkoholtartalma, szóval egy pohár nem fog megártani! - tudatja veletek, és közben türelmesen várja, hogy Yeo-jin végezzen a pohárral. Miután ez megtörtént, leteszi az asztalra.
/Angol/ Helyette hozhatok valamit? - tudakolja, miközben az üres pohár fele int. Felveszi az esetleges rendelést, és ha nem akartok mást, akkor távozik is.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #576 Dátum: 2018. Szeptember 02. 09:04:46 »
Miért kerülök vele folyton ilyen kényes helyzetekbe? Nem folyton, néha. Megnézem van e tükör mindkét oldalon, hogy nagyobbnak tűnjön a tér, van. Még ha nincs is az embernek bezártsági fóbiája kialakulhat ilyen helyzetekben. Most megvitathatnánk a kettőnk dolgát, de én nem kezdek bele ő meg szerintem nem fog. Ahhoz most túl ideges még káromkodott is, pedig nem szokása nők, nő jelenlétében. Amit én adtam elő magamban az elég erős és cifra volt a fenéhez képest. Meg kellett volna vennem azt a mobiltelefont amit az egyik boltban kinéztem, a laptoppal együtt. Viszont hirtelen annyi információval bombáztak, úgy döntöttem Rogerrel térek vissza ha már fogadóképes, annyit sikerült kiszűrni a sok szakszó közül, hogy liftben is működik.
Nem hordok olyan izé mi is a neve? Retikük, ridikül kis táska? Olyan csillivilli mintákkal meg tudom is én mikkel rávarrva. Egy szíjas bőr átalvetős táskám van három csattal, és itt az az ideje kicsit elmerülni benne mi az amit talán elfelejtettem elővenni?! Leülök úgy ahogy sikerül a lift végében a lábam kinyújtva, a lift oldalának támaszom felemelve és ha érzem, hogy zsibbad rázogatom. Koszos leszek biztos, ez most a legkisebb gondunk.
Arc és egyéb festék készlet, ami most biztos nem kell, meg két fecskendő altatók. Külön cipzáros neszeszerben ezt azonnal száműzök a másik oldalamra mielőtt Black meglátná és valami éles megjegyzést kapnék arról talán nem most van annak az ideje hogy pingáljam magam. Mi van még? Ízetlen keksz, se nem édes se nem sós, még jó. És víz! Hoppá egy többfunkciós bicska, Teljesen kiment a fejemből hogy megvettem, akkor mikor a téli ruhákat. A hapsi megmutatta, milyen sokféle szerszám van benne, még fát is lehet vágni vele. Mármint elméletileg. Mert mikor hazavittem a hajóra soha többé  nem tudtam kinyitni ez köszönhető leginkább annak hogy nem vagyok férfierőm teljében, de még nőiben se! Viszont olyan nehéz, ha fejbe verek vele valakit az elkábul. Black úgy látom még mindig dühös de már meg lehet közelíteni.
-Black egyél, tudom kicsit fűrészpor ízű, de hidd el tele van olyan vitaminokkal amikre most szükség van. Víz, nem sok csak hogy jobban csússzon! Ez is itt van!-Átnyújtom a bicskát hátha tud valamit kezdeni vele.


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #577 Dátum: 2018. Szeptember 11. 16:58:48 »
Roxana

A kényes helyzetekről csak annyit, hogy főleg attól lesz főleg az, mert te úgy érzed. A tükrök sem sokat segítenek, mivel a talpalatnyi hely miatt a nagy részét Black kitakarja - ami meg mögötted van, azt meg úgysem látod. Egyébként Black valóban feszültebbnek tűnik mint szokott - amikor rájön, hogy nem tudja kinyitni az ajtót.
Persze most jól jönne egy mobil - de abban nem vagy biztos, hogy itt is megfelelő térerő volna - akármit is mondtak. De erre majd Roger később megadja a választ. Addig is előveszed a táskádat, és felfedezed a tartalmát. Amiben a szobádban általában uralkodó őskáoszt kisebb testvére fogad.
A leguggolás még nagyjából sikerül, de kinyújtani a lábad Black miatt már nem - mert egyszerűen nincs elég hely.

Az elsőt amit találsz, gyorsan el is süllyeszted attól tartva, hogy Black be fog szólni miatta. De szerencsére ez nem történt meg. A következő ami a kezedbe kerül az a Blue Sun keksz - aminek a lejárati ideje tíz év múlva jár le a csomagolásnak hála. Az is igaz, hogy a recept íróját is ugyanennyi időre el kéne tiltatni a tevékenységétől - annyira jellegtelen. A víz is jó hír - kivéve, ha a fogyasztása miatt vécére kell menni. A bicska még akár érdekes is lehet - már ha Black mi tudja nyitni.
A kekszre való javaslatodra abbahagyja az ajtó tanulmányozását, és lehajol hozzád, hogy szemügyre vegye a nagyszerű terméket. A szűk hely miatt alig arasznyira van tőled az arca, és amíg egyik kézzel támaszkodik feletted a falnak, addig meleg tekintetével előbb téged, majd a kekszet nézi meg magának.

/Angol/ Ezt inkább kihagyom! - tudatja veled, ahogy felismeri a márkát. Hiába, úgy tűnik, hogy Black inkább éhen döglene, de van amit inkább meg sem kóstolna. Aztán rád mosolyog
/Angol/ De másba szívesen belekóstolnék! - súgja neked, és a tekintetéből egyértelmű, hogy mire gondolt. Az ujjával finoman megemeli az álladat, és ha nem tiltakozol egyre közelebb hajol, míg végre az ajkai a tiédre tapadnak, és megcsókol. Az elsőt aztán újabb és újabb követi, hogy aztán már ne érje be ennyivel, és elkezdje tőled visszaszereznie pulóverét, hogy utána már a pólódtól is megszabadítson...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #578 Dátum: 2018. Szeptember 13. 11:41:24 »
Teljesen kész vagyok! Nem kell most mobil, se szerelő készlet se semmi, úgy lököm félre a táskám már amennyire a hely engedi. Az se zavar, hogy hely sincs, megoldjuk! Nem teljesen így terveztem az első együttlétünket, de arra se számítottam, hogy legutóbb fekve le fogom smárolni. De az  jól jött mert tudom hogy akar vagy legalább élő nőt akar.
Csak ne most ne mondjak semmi hülyeséget!Igazából jobb lenne meg se szólalni de valamit válaszolni kellene.
-Ne csak kóstolgass!-A válasz úgy látom megfelelő. Mert folyamatosan hullanak le rólam a ruháim. A melltartóval nem kell sokat bíbelődnie mert szokás szerint nincs rajtam. Legszívesebben tépném le róla az ingét de nem lehet muszáj kigombolgatni végig, azt a pedáns ku.....a életbe. Most jöhet a menet kb négy öt percesre számítok...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #579 Dátum: 2018. Szeptember 15. 18:57:03 »
Roxana

Black úgy tűnik, hogy belátta - még egy ideig itt kell maradnotok - és olyan időtöltést javasol, amire egyszerűen nem lehet nemet mondani! Lehet, hogy nem pont így képzelted - de az ember lánya ne válogasson, ha a régóta kinézett pasi végre nagy nehezen elszánta magát. A kevés hely most amúgy sem annyira problémás - elvégre szerencsére nem röplabdázni akar. Hanem téged! Amiről már egy ideje szerencsére tudomásod van. De most, hogy végre meg is történik az, amiről eddig legfeljebb álmodozhattál - nem kevés izgalommal és türelmetlenséggel tölthet el.
A válaszod valóban megfelelő lehetett, mert onnantól kezdve nem csak csókolgat, hanem a farmert is  lerángatja rólad! De valahol nem Blackról lenne szó, ha a lekerülő ruhadarabjaitokat nem hajtogatná sietve pedáns rendbe...
Egy pillanatig még talán az nevetséges lehetőség is felmerül benned, hogy a pólód csak az ajtó kinyitásához kell neki, de szerencsére nem ez az igazság. Ám nem is esik egyből neked, mint ahogy azt mohó tekintete alapján vártad - hanem kiderül, hogy Black a konyhán kívül is ínyenc. Azaz ráérősen, minden porcikádat felfedezve és kényeztetve ismerkedik veled - ahelyett, hogy engedne az ösztönöknek, és egyből a falnak nyomva téged meg hát...
De persze előjáték ide vagy oda - csak az időpont kérdéses. Ám a végeredmény az amire vágytál - végre magáévá tesz a pilóta, akit az első pillanat óta kinéztél magadnak...

Utána már jóval ráérősebben öltöztök fel, és rendezitek a megjelenéseteket - de hiába a nagy készülődés - még egy bő órát kell várnotok arra, hogy a pince egy távolabbi szegletéből pakolászás hangjait halljátok. De ez lehet hogy nem tűnik most annyira hosszúnak, mert a kisimult Black meleg barna szemei csak pár centire olvadoznak előtted. S közben nem csak kézzel, de szavakkal is kedvesen cirógat téged.

Amikor halljátok, hogy valahol odébb mozgolódnak a pincében, Black figyelemfelkeltés céljából megrugdossa az ajtót. A segítség nem is marad el, mert kb, fél perc múlva két takarító is előkerül, hogy megtudják - mi ez a lárma. Kinyitják az ajtót

/Angol/ Egy hete bedöglött az elektronika. Szerencséjük van, hogy erre jártunk! - tudatják veletek, hogy aztán megkérdezzék
/Angol/ De mit keresnek idelent? - tudakolják tőletek, mire Black nyugodtan válaszol
/Angol/ A kijáratot, mert eltévedtünk idelent - ismerteti a helyzetet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #580 Dátum: 2018. Szeptember 17. 06:36:39 »
Nem így képzeltem az első szerelmi légyottunkat, de az első csók se ott és úgy sikerült ahogy terveztem. Nem is terveztem semmit, csak úgy jött, adta magát és annyira de annyira jó volt. Mint ahogy ez a liftes történet is. A két takarító kiszabadított én igyekeztem komoly arcot vágni , nehezen ment.Főleg visszagondolva mit műveltünk még az előbb bezárva? Nem szólok egy szót sem, a "Lisztes hátú"Black (hazudós) hadd mondjon bármit. Inkább ballagok visszafelé és arról merengek mi történt. Néhány tárgynak lehet, hogy neki megyek, például szék meg hasonlók de nem állíthatják meg gondolataim fonalát.
Egy kicsit féltem míg a liftben voltunk, hogy nekitapaszt a falnak a földről felnézve, meg láttam, hogy tükrök is vannak. Néhány ostornyom a hátamon még mindig nagyon látszik és fáj ráadásul egyedül el sem érem maradt a várakozás egyszer majd elmúlik...! Tud róluk, de más valamiről tudni és más látni. Persze hogy összehajtogatta a ruháimat, és alig bírtam ki vigyorgás nélkül. A farmerom lehúzása kicsit nehezen ment.
-Black van egy nagy hibád, túl jól főzöl! Kihíztam a nadrágom! El kell kezdenem futni azon a testölő gépen.-Szerintem ezt bóknak veszi. Vagy aminek akarja.
Nem az a gyorstüzelő, mint amit vártam volna, az első percben beégettem magam nála a "megháttal" Tudja mi kell a nőknek, nekem. Nagyjából ilyenkor érhetett a hátamhoz, próbáltam kisiklani alóla és visszafordulni lehetőleg úgy, hogy ne üssem meg. Összekoccan a fejünk a legkedvesebb hangomon megkérem,  ne nézze nagyon csúnya!
Idáig jutva az emlékezésben nagyot sóhajtok, lehet hogy az ostornyomok elmúlnak, de a Rina verése, az nem. Mindig ott lesz a fejemben.
Kis időbe azért beletelik mire "hangulatba" kerültem újra, a végén annak a szentnek nevét kiabálom fenn hangom akiben orvos korom óta nem is hiszek.
Megnéztem magamnak, mikor éppen pedánskodott. Jó nagyon jó nem az kigyúrt agyatlan barom, ezt eddig is tudtam. Pont amennyi kell, de nincs túlzásba víve.
Sok szépet mondott tényleg, a vágyott szó még nem hangzott el Mia történetei az exeiről nem is csodálom módjával bánik az Sz.-betűssel. De eddig is eljutottunk nehezen döcögve de el. Álmodozok álmodozok, hogy Black végig mellettem volt és navigált,  valószínű mert probléma mentesen jutottunk el az épület bejáratáig. Ott nézek csak rá, aztán ki, sötét van elég késő gyorsan felveszem a realitást, némi káromkodással vegyítve magamban, mert semmi kedvem hozzá.
Kilépek az épületből és a pocsék kekszet a vízzel együtt a legelső kukába dobom.
-3 pontos! Az egyetemen kosaraztam szinte veretlenek voltuk míg odajártam! 90%-ban inkább ha tanulni kellett akkor nem nyerünk. Azt mondtad ennél, nekem is még be kell mennem a patikába, az éttermek is nyitva vannak a főztödhöz képest olyan...na izééé?!-Megvonom a vállam. Tényleg rosszabbak, de inkább mint az utcai árus. Célirányosan az üzletközpontot és abban a patikát veszem útba. Kell egy aktus utáni 24 órás kevés mellékhatásokkal rendelkező tabletta, Előbb megnézem a kínálatot, egész jók. Nem is csodálom a  nőnapi látogatásom után, mi lehet itt férfinapokon! És belegondolva nem is ez lehet itt az egyetlen ilyen hely. Egy olyat  vagyis ötöt + amit azonnal vízzel beveszek. Ez csak akkor aktiválódik ha kibontom a levegő teljesen ki van belőle szippantva, azaz vakum csomagolású . Nem tudom mikor fogom használni a következőt, Blacktől függ. Rettentően éhesnek érzem magam nem tudom a plázában van e Black vagy visszament a hajóra. Ha itt van és nem látok senki ismerőst leülök vele szemben, még mindig a fejem nyújtogatva nem e lát a hajóról valaki, csak az ujjai végét fogom meg kicsit, csak kicsit és el is engedem.
-Megígértem, hogy nem hazudok neked igaz Kincsem?  -Bólintással rásegítek, hogy ezt most nagyon komolyan gondolom.
-Neked nem de mi van a többiekkel?-Ha nincs itt ezeket a kérdéseket csak magamnak teszem fel, és már nem is vagyok annyira éhes. Eszek egy szendvicset és 20 percnyi gyors gyaloglás után már benn vagyok a hajón. Kíváncsi vagyok ki vagy mi fogad.



 








Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #581 Dátum: 2018. Szeptember 17. 16:55:36 »
Rina

Mit ad ég, igen jól érzem magam! Ha nem lenne az a gorram-verte bolhás-harapás a lábamon még jobb lehetne, de egyszer valaki azt mondta ne legyünk telhetetlenek, mert arra ráfázunk. Jah, az én voltam. Ki kell élvezni ami van! S mint ilyen igencsak elvagyok azzal, hogy megrontom a kis ártatlant. Igaz, hogy apránként és óvatosan – míg máskor már rezgő baráttal törtem volna be kopogás nélkül – most valahogy ez szórakoztat.

Így a bárban már a szemlélődést követően, de a pincér-srác visszafogott segítse alatt hagyom a combomat szorongassa. Látom a zavarát, ahogy megszeppenten pillog és ez elégedettséggel tölt el, de még igazából semmit sem csináltam. Miközben a szívószállal harcol és hagyom érezze ruhán át a testem közelségét, a forró lehelet a fülcimpát súrolja…

/Angol *w* Emlékszel, hogy érezted az ajkaid között, mikor ugyanilyen finoman megszívtad és…

Hagyom kicsit, hogy kiköhögje magát vagy ki tudja, de az biztos, hogy:

/Angol/ Igen, kérünk még ebből kettőt és valami igazit! – mosolygok rá kedvesen, majd távozása után – Úgy vélem, hogy nekünk is jár egy privát tánc! – pendítem meg, de igazából ez nem kérdés volt – Te választhatsz! – nagylelkű vagyok!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #582 Dátum: 2018. Szeptember 18. 19:19:35 »
Rina

A legutóbb, mikor ilyen kis szendével találkoztál, Kai megsúgta neked, hogy ne is álmodozz róla - úgysem tudod elcsábítani. No de egy ilyen versengésnek ki tudna ellenállni? Elvégre valóban komoly kihívás volt - több napig kellett főznöd a kicsikét, mire rájött, hogy van amit Kai sem képes nyújtani - és végül beadta a derekát. Kai viszont ezt nem is hagyta annyiban amikor később kiderült, és olyan példásan megbüntetett érte titeket, hogy az emlékek még most is izgalomba tudnak hozni. S úgy illik, hogy ebben ne legyél egyedül - így neki is élénk emlékeket juttatsz az eszébe.
Aminek hatására a combodat markoló kéz bizony eltűnik, hogy a fent nevezett ajkak elé kerüljön - udvariasan kitakarva a köhécselést - no meg az arcpír egy részét.
Utána a felszolgáló felveszi a rendelést, és távozik, hogy valóra is váltsa. Yeo-jin hallván a következő ötletedet bizony tartja még az előbbi színét, hogy aztán zavarban, de válaszoljon.

/Angol/ Én?? - lepődik meg, de aztán rövid töprengés - no meg az asztalon heverő szórólap gyors áttanulmányozása után rábökjön a kiválasztottra.
/Angol/ Legyen ez a cowboy! Szerinted? - kérdezi tőled, várva a megerősítést.


Közben visszaér a pincér, és két további koktélt tesz le elétek az asztalra. Valamint egy legalább fél literes üvegtartályt, amit színültig pakoltak jéggel, és alul egy kis csap segítségével tudjátok kiengedni belőle a kiolvadt vizet. Végül leteszi az utolsó poharat is, aminek az alján három ujjnyi almazöld ital pihen. Könnyedén felismered - a pincér abszintot hozott ki számodra. A további rendeléseteket egy mosollyal nyugtázza
/Angol/ Máris szólok neki! - ígéri, és elsiet a pult fele.
Egy-két perc múlva fel is bukkan az emberetek - hogy az asztalotok körül keringve és táncolva apránként és hergelve-játszadozva veletek lekerüljenek a ruhadarabok az izmos testről. Néha érzitek az arcszesze illatát, és szinte érzitek a leheletét a bőrötökön míg összevillan vele a tekintetek - máskor meg kartávolságon kívül játssza az elérhetetlent - hogy utána mégis megengedjen egy-két érintést. Yeo-jin fülig pironkodva, de élvezi az előadást, s talán téged is felvillanyoz a díszhím tánca. Aminek a végén Yeo-jinnel közös mozdulattal rántjátok le a leplet a sz utolsó szó szerint nagy titokról...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #583 Dátum: 2018. Szeptember 19. 19:11:33 »
Roxana

A takarítók nyomában lépdelve haladtok a pincében, és közben van lehetőséged újra átgondolni a liftes jelenetet. Igaz, nem érezted tökéletesének magad a hátad miatt, de a jelekből ítélve Blacket ez nem zavarta.
A farmerodra tett megjegyzésedre hümment egyet afféle szakértő módon

/Angol/ Azt hittem, hogy direkt ilyen tapadós fajta - árulja el, majd a hízással kapcsolatos nézőpontját is megosztja veled  - akkor pont jól fog jönni, ha most elégetünk némi kalóriát!

Picivel később amikor kéred, hogy ne a hátaddal foglalkozzon, beleegyezően bólint - elvégre bőven van helyette mit felfedeznie...

Azért most megnézve - főleg, hogy jelen helyzetben nincs úgy kipingálva mint legutóbb - messze vonzóbb a megjelenése. De ugye miért is kéne csodálkoznod azon, hogy megakadt rajta a szemed? Elvégre kiváló ízlésed van, nem?
Black viszont nem az a gyorsan elköteleződő típus - de az eddigi előélete ismeretében ez talán érthető. Valami mindig félresiklott. Ahogy most a hivatal bejárati ajtaja előttetek. Gyorsan megszabadulsz a keksztől és víztől, majd rövid visszaemlékezés után az étkezésre tereled a szót.

/Angol/ Majd összeütök a hajón valami könnyed rántottát, paradicsommal és sajttal feljavítva, friss kenyérrel - árulja el, hogy ő kibírja addig. Black így megy veled a plázába, de egy kávézónál azért megáll, hogy ott várjon meg amíg te vásárolsz.
Szerencsére mindent megtalálsz amit akarsz, így elég hamar visszaérsz Blackhez. Aki ráérősen kortyolgatja a kapucsínóját, hogy amikor te is leülsz veled szemben, kérés nélkül eléd tegye egy felszolgáló az espressodat. Még egyszer körülnézel

/Angol/ Keresel valakit? - kérdi Black érdeklődve, de most sem látsz ismerőst. Aztán felteszed neki a költői kérdést, és mellé bólogatsz is, szinte rávezetve, hogy mi a helyes válasz amit mondania kell.
/Angol/ Igen? - Black óvatosan próbálja kipuhatolni, hogy mégis mire akarsz kilyukadni, hogy a következő kérdésre kissé értetlenül nézzen rád.
/Angol/ A többieknek? Mégis miről? Kettőnkről? - érdeklődik, nehogy meglepd azzal, hogy valami más jár a fejedben - Szerintem van amiről elég nem szót ejteni, ha nem kérdeznek rá. S van amiről akkor sem ejt szót az ember, ha rákérdeznek - mert nem tartozik másokra - árulja el, hogy nem azzal fog dicsekedni, hogy mi történt a liftben. Főleg hogy Roger ez utóbbit lehet, hogy nehezen tolerálná.
Ha már itt vagy, rendelsz még egy szendvicset amivel feltehetőleg kihúzod a hajóid, aztán Black oldalán visszasétálsz a hajóhoz.
Aminek a külső burkolati sérüléseinek kisebbik része eltűnt, és hibátlan, vakítóan tiszta burkolati elemek díszelegnek a helyükön. A sérülések környéke fel van állványozva amin még most is vakító ívfény mellett hegesztenek és dolgoznak hatan. Ahogy a raktér leeresztet rámpáján is munkazaj szűrődik ki. Ha tippelned kéne, azt mondanád, hogy Roger valahol a raktérben lehet. A személyzeti rámpán felmentek a hajó lakórészlegbe - és látod, hogy jól tippeltél - mert se Rina se Roger nincs sehol. Egyedül Miával találkoztok, aki egy nagy halom tiszta ruhával a kezében tart a kabinja fele. Úgy tűnik, hogy ő nagymosással tölthette a mai nap jó részét.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #584 Dátum: 2018. Szeptember 20. 04:40:33 »
Mikor felhúzom a farmert úgy csúszik fel ahogy kell. Már csak az ajtóban jutott eszembe, mint az is Black éppen a halott ex barátnőjének mondta ki utoljára az Sz.-betűs szót? Basszuskulcs! Tényleg lement pár kalória. Amúgy se lehetek tökéletes, akkor én lennék Szűz Mária. A nagy fater mondta ez mindig. Na jó nem szeretnék egy halott  tyúk lenni aki szép de folyton a fiát siratja. Ennyi tökéletlenség belefér az életembe. Ha jól sejtem ő meg az életkorát nem szeretné egyenlőre firtatni.
Ez ami köztünk van "valami" nem is lehetne tökéletlenebb. Levonva a következtetést  normális párkapcsolat.Vagy mi? Magam sem tudom. Az elődei nemvolt túl sok, Rogert nem számítom ide sem azt a névtelen fiút aki bevonta a szűz létformámat.  Nem voltak sokan, legfőképp csak azért, hogy ne legyek magányos az egyetemen. Mégis az voltam, akkor meg minek voltak? A munkahelyen időm se volt ilyenekre mint férfiak. És a drága kis Ed, Taplófalváról. Ő normális volt, az anyja egy álszent idióta de Ed normális, kinézetre is kedvemre való csak ne lett volna annyira buta! nem tűnt annyira butának mert a népesség legnagyobb százaléka még nála is hülyébb volt.
A három pontos dobás utáni ételkölteményre azonnal rohannék vissza a hajóra.
-Black ugye most csak viccelsz? Megint nem jön majd rám a ruhám!-Tudom Black ételben nem ismer tréfát de tojás sajt paradicsom kenyér, éjszakára egy dietetikus kinyírná, vagy készül valamire.
Már a termékek megvásárlása után vagyok, persze a fejemben egy pillanatra megszólal vagy egy angyal vagy ördög "ne vedd be ne vedd be!" de csak egy pillanatra. Miért ne? A többit úgyis beveszem. Már ha lesz több.
-Igen keresek! Idegeneket. Ismerősöket jó lenne nem látni. -Látja hogy nézelődök. Kavargatom a kávém és ezért is szeretem mert megrendelte nekem. Az meg nem az ő hibája, hogy sokáig voltam távol, és nem forró. És ez már a felvezetés volt.
A válaszát nem sikerült félbeszakítani. Ahogy ráncolom a homlokom és egyre csúnyábban nézek ingatom a fejem látható nem tetszik a válasz.
-Tudom, hogy nem beszélünk senkinek kettőnkről, nem bolondultam meg! Engem csak egy dolog érdekel mivel halvány gőzöm sincs róla. Mi a mi kapcsolati állapotunk? Megnyugodnék ha te sem tudnád.-Minden olyan zavaros, tudtommal ezek a dolgok fordítva szoktak lezajlani. Nem ilyen belecsapunk a közepébe titkolózunk aztán majd lesz valahogy. Otthagyom Blacket, úgyis utánam jön egy helyre megyünk. Elég jól halad a munka, piszkosul drága lesz. Miát már sajnálom, Rina lekoppintotta Roger levadászásán ügyködik, még hogy titkolózás. Lehet hogy a hímnem ezen a fronton "jelek észrevétele" síkhülye de a nők nem. Meg amúgy is mindent látok és hallok fentről, ha nem is vagyok ott Rina az együttérzésre játszik, mennyire átlátszó! Egy rövid Hello után már spurizok is be a kabinomba. Kiterülök az ágyon és éneklek bármit ami eszembe jut jó hangosan. Előtte még  megnéztem ne legyek kihangosítva.