Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31218 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #555 Dátum: 2018. Augusztus 09. 18:26:11 »
Roxana

Úgy tűnik, hogy vannak rejtélyek, amiket nem most fogsz megoldani. Mint például, hogy hol szoktak dolgozni azokon a napokon amikor nem ők adják a műsort. Lehet, hogy házhoz is mennek? Gyorsan visszaszerzed az igazolványt, és most, hogy kaptál egy újabb tippet, már szeded is a cókmókodat. Pedig a jelenlegi műsorszám már nemsokára a végéhez érne, és hát elég nehéz nem odanézni. Így aztán néha vissza-vissza pillantva egy-egy követelődzőbb befütyülés vagy izgatott sikkantás után a kijárathoz mész. Kiváltod a ruháidat, és az utcára lépve megcsap a benti meleg után az erősen hideg levegő.
Kilépve érdekes vitába cseppensz. Van a biztonsági őr, akinek a felmenői közt barlangi medve is lehetett a termetéből ítélve - és épp egy pasinak magyarázza, hogy ha hölgynap van, nem mehet be. Ez a pasas meg ki más is lehetne, mint Black?

/Angol/ Ha annyira fontos hogy bemenjen, talán holnap jöjjön vissza, mert akkor örömmel beengedem - javasol egy áthidaló megoldást épp akkor, amikor te kilépsz közéjük. Black rád néz kissé csodálkozva, hogy vajon mit is kerestél te egy ilyen helyen?
/Angol/ Szia! Pont itt? - kérdezi meglepődve, és megigazítja a sálját. Úgy tűnik, hogy már nem akar annyira bejutni, mert egy
/Angol/ Viszlát! - al búcsúzik az ajtónállótól, hogy inkább melléd sorolva haladjatok az utcán.
/Angol/ Voltam a Kis Szivacs, a Lesz Vígasz, a Szomjas Vakond, a Rozsdás Bökő kocsmákban, a Cicafröccs tejbárban és  Nehézfiúk Kubja bárban - de semmi hasznosat nem tudtam meg azon kívül, hogy a szentek egy radikális politikai ellenzéki csoport. Tevékenységük az illegális plakátolás, falfirkálás és szórólapozástól a betörésekig és adatlopásokig terjed. A megszerzett adatokat pedig a fenti módszerekkel hozzák nyilvánosságra. A rendőrség külön foglalkozik velük s próbálja őket elkapni. A polgármester nyilatkozata alapján ha elkapnak valakit közülük, azt nevelő célzattal társadalmi célú munkára ítélik. A bányban... - foglalja össze az eddig megszerzett információit neked.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #556 Dátum: 2018. Augusztus 14. 10:38:06 »
Utolsó sóhaj! Már nem látom csak az emlékük maradt meg, és az a jó meleg.
Elkapom egy veszekedés fonalát mert a modor és a hang ismerős, a kidobó bármilyen ősökkel is rendelkezik az biztos hogy állva egyszer térdelve guggolva háromszor vagy négyszer is tudnék bújni a háta mögött, vagy ha éppen itt férj elől menekülő itt lazító feleség lennék egy vastagabb takaróval egész nap. Egyszer viszont elő kell bújni. Nem fogok hosszas magyarázkodásba fogni "félreérti a helyzetet meg ez nem az aminek aminek látszik" Mert dehogynem! Egy vetkőzős bárból caplatok kifelé ezen nincs mit magyarázni. Egyszerűbb ha előbújok a "barlangból" és nézzük mi lesz.
-Szia! Pont itt!-Látom rajta azért böki a csőrét mégis mit kereshettem én ott bent. Ráér még megtudni. Eleget volt kioktató, lekezelő az elmúlt időkben, néhány fél percig vihoghatok rajta magamban. Ennyi idő bőven elég, hogy elmondja merre járt. Könnyedén felveszem vele a tempót, hallgatom közben az utcai plakátokat nézem már ha látok belőlük valamit hátha egy illegálist amit a rendőrség még nem tépetett vagy festetett át vagy szórólapot a földön, de Black gyors hiába vagyok magas nem segít.
-Először is, állj már meg!-A karjánál fogva rántom vissza. Meg se kottyanhat neki de kapni fogok egy ennye bennye nézést.
-A bányába akarsz menni? A pincér fiú szerint a hivatalban tevékenykednek. Éppen oda indultam eredetileg. Nem mondanám hogy a legmegbízhatóbb forrás.-Enyhén megvonom a vállam.
-Míg bent voltam tíz percig saccolva kiderült, hogy nagyjából annyi sejtelme lehet a politikáról mint vakondnak a déli napsugárról. Nem ez a konkrét szakterülete, de azért a hivatalba érdemes lenne benézni mielőtt  azonnal lerohannál újra a bányába. Kissé ijesztő hely, enyhén fogalmazva. Nehogy meg merészeld kérdezni, félek e! Bevallom, igen!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #557 Dátum: 2018. Augusztus 14. 18:42:44 »
Rina

Azt még nem tudtam eldönteni, hogy ez a fajta megkülönböztetett figyelem mennyire is jó nekem, de azt már most látom, hogy ez a Nyen Ching Duh bizony még sokat kell tanuljon, ha legálabb fele annyira tökéletes szeretne lenni, mint én. Az ölelgetést csak akkor tudom igazán élvezni és viszonozni, amikor alaposan végigcirógattam és kiderült nincs nála fegyver, hacsak a cukiság-faktort nem tekintjük annak. Kicsit más, mint amit mostanában eszegetek, de azért ebbe is beleharapok, főleg, mert ingerel és persze mert megtehetem. Sokat segít a dologban az illat is, így miután lúdbőrözést csalhattam ki, örömest hallgatom miképp is kéne szólítanom.

/Angol/ Nem rossz név, de azért  宝贝 is illik rád. – mintegy eldöntve, ezentúl ez a neve, aztán – Nem nagy dolog, csak hagyod, hogy elbízzák magukat, aztán letöröd minden álmukat és egojukat – susogom szelíden, amely hangot általában vér követ, de most… nem – Itt meg kell állítsalak! – tolom el a gépet, de azért nem törném össze – Ha olyan akarsz lenni, mint én, akkor a kihívásoknak eleget kell tenni, a vágyainkat pedig nem elfojtani, hanem beteljesíteni kell! Szóval megkérdezem még egyszer: hol és hogyan szeretnéd azt a fényképet? – hajolok közelebb és búgok a fülébe, hogy forró leheletem cirógassa azt – De… persze… lehet egy egyszerű kép is. – vonom meg a vállam-húzódom el, hogy ha neki ennyi elég, akkor legyen így, végül akármit is döntött a kis huncut falat – Amíg nem találkoztunk addig nem tudtam miért jövök. – kacsintok rá, majd – Keresek valakit. – de ennél többet nem mondok erről, míg hagyom, hogy cipeljen magával

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #558 Dátum: 2018. Augusztus 17. 18:52:34 »
Rina

A fegyver keresése közben az elégedett mosoly nem halványul a Yeo-jin arcán, sőt a kezedre sem csapnak, ami jó előjel! Talán még a határozottabb, aprólékosabb motozást sem utasítaná el, ha te  csinálod. Jelenleg a töretlen bizalom és csodálat süt a szemeiből. Talán még azt sem tudja, hogy inkább fegyvert keresel, s csak másodsorban őt cirógatod.

Mia után  érdekes olyas valakit a karodban tartani, aki  csak annyit tud, hogy veled akar lenni, de a hogyanról elképzelése sincs. Finoman beleharapsz, ami halk kuncogást vált ki - és érzed,ahogy puhán picit jobban hozzád simul.
A magyarázatodra egy elgondolkozó - ahm  - a válasz.  Nem vitatkozik, egyszerűen elfogadja a magyarázatodat. De amikor a fényképről kérdezed, bizony elkerekedik a szeme, s izgalmas csillanást vélsz felfedezni benne! A véleményedet hallgatva kissé bizonytalanul beharapja az alsó ajkát, amiért máshol már bűnrészes lenne felbujtásért! De még nem bízik eléggé magában, így egy

/Angol/ Hát... -ot susog megilletődve - talán van egy vagány ötletem! - veti fel, és megindul a sikátor fele - téged maga után húzva. Érzed, hogy gyakorlatilag a markodban van! Ha arra támadna kedved, akár a kukák közt is tiéd lehetne. Yeo-jin a bérház tűzlépcsőjéhez vezet, és elindul felfele, a tetőre. Előtted jár jó példával és nem feltűnően, de szemet vonzó módon ringó csípővel. A tetőre felérve számtalan nagyobb kémény, fedett szellőző és világító akna üvegteteje közt egy távközlési antenna tör a barlang teteje fele. Yeo-jin rá mutat az elhanyagoltnak ható antennára
/Angol/ Annak a tetején készíthetnénk egy fotót! - javasolja, és megindul az oldalára szerelt létra fele. Feltekintve még bő 15métert lehet létrázni, aminek a tetején jó ha fél négyzetméteren kell majd osztoznod Yeo-jinnel - s nincs kétséged afelől, hogy az antenna ettől a szokatlan terheléstől bizony imbolyogni fog a csúcsán.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #559 Dátum: 2018. Augusztus 17. 18:53:55 »
Roxana

Black arckifejezése talán még kedvedre is van, mert a futó rosszallás azt is jelenti, hogy kicsit féltékeny - azaz ő is el tudná képzelni magát erősen alul-öltözötten a közeledben... Igaz, erre a közeljövőben akkor lehet esély, ha valami oknál fogva éjjel tönkremegy a kabinja zárja - amikor a konyhát szokta ellenőrizni lefekvés előtt.
Black az utcán pont azt gyakorolja, amit te - a távgyaloglást. Olyan gyorsan kapkodja a lábait, hogy a végén kénytelen vagy megállítani. Ahogy sejtetted, kissé rosszallóan pillant rád, de aztán ez hamar feloldóik abban a meleg tekintetében.

/Angol/ Nem, nem akartam a bányába menni - nyugtat meg, aztán folytatja - Ezen ne lepődj meg! A bárban feltehetőleg nem a politika ismeretük alapján válogatják a srácokat, hanem centivel... - aztán az órájára pillant.
/Angol/ Mielőtt megnézzük a hivatalt, van kedved bekapni valamit? - tudakolja tőled, ami az előző megjegyzés fényében elég kétértelműre sikeredett...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #560 Dátum: 2018. Augusztus 19. 12:08:52 »
Rina

Miután fegyvertelennek bizonyult, valamivel nyugodtabb vagyok, de nem sokkal. Ami azt illeti, körülnézek, míg ölelkezünk, hogy aztán az elválás után egy bájos és ártatlanul szelíd mosollyal jutalmazzam. Jár neki egy szelíd arccirógatás is, ha már ilyen kis aranyos és ennivaló. Nem hasonlítgatom senkihez, de lehetséges, hogy tudat-alatt ennek ellenkezője történik. Akárhogyan is, az biztos, hogy a kuncogása olyan ártatlan, hogy kedvem támadt megrontani.

Nem magyarázok hosszasan, nem az erősségem és eléggé fárasztó is, inkább a tekintetét figyelem amikor lassan megérti, hogy a bátorságnak sok módja van, ez is épp egy olyan pillanat, ahol az egyiket megéri felvenni. Mikor bizonytalanul megindul, előbb azon tűnődöm, hogy a sikátor jó ötlete e, aztán meg azon, hogy milyen huncutságra gondolhat.

Végül a tetőre érünk, ahol hátulról le kell fékezzem a jányt, mert igen csak be van zsongva. Nem mintha az segítene rajta, hogy mikor derekánál elkaptam hátulról simulok hozzá, de inkább legyen ő a fedezék, mint a halott. Szóval mielőtt bármit tehetne, körülpillantok élő pajzsként használva, majd finoman megszorítom, hogy érezze biztonságban van a karjaim között.

/Angol/ Háttal ne kezdj mondatot! Mindig előtted legyen amit akarsz! – kuncogok, majd végigcirógatom azt a ringó csípőt – Kivéve, ha szándékosan tetted. – susogom, hogy aztán – Ennél bátrabb dologra gondoltam, de látod! Ez már fejlődés! Olykor a bátorság nem az, mekkora őrültséget tudsz csinálni, hanem legyőzöl egy olyan félelmet ami addig meggátolt valamiben! Például, hogy bátor legyél! – kuncogok halkan

Elnézegetem én még egy ideig ezt az antenna dolgot, de nem erőltetném, így:

/Angol/ Drága kis Bao-Bei, ez nagyon érdekes ötlet, de mi lenne, ha inkább hozzád mennénk? Biztos vagyok benne, hogy ott senki sem zavarna meg minket és annyi képet készíthetnénk, amennyit, ahogyan és amikor csak szeretnél. Gondolok itt rögtön mindenféle elfoglaltságra amik közben érdekes dolgokat lehet elkapni!– nézek kihívóan

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #561 Dátum: 2018. Augusztus 19. 18:13:34 »
Rina

Amíg a karodban tartod, van lehetőséged körülnézni az utcán, de csak a környező házak ablakai merednek rátok - és legközelebb talán száz méterrel odébb látsz mozgást egy másik kapualjban.
/Angol/ Nagyon aranyos vagy! - mondja ki a véleményedet hangosan, amikor az ujjaiddal megérinted az arcát. Még nem tudja, de te már eldöntötted - kell neked!
Igaz, lehet, hogy ezt még nem tudja - de érzed, hogy valahol már sejti - és még nem jutott eszébe elszaladni. De az is szinte biztos, hogy magától még nem annyira bátor, mint szeretnéd. Szóval erősen kérdéses, hogy milyen ötlet fogant meg a buksijában - mert feltehetőleg nem az, ami a tiédben.

A sikátort elnézve a kukákkal, szeméttel és kosszal megvan a maga kalandos bája - már ha gyors és kényelmetlen menetre vágynál - de a lehetőséget látván feltehetőleg más terveid vannak.

A tetőre lépve hátulról elkapod a fellelkesült kis rajongódat, hogy a kobakja felett szétnézz a tetőn. Közben finoman tudatod vele, hogy nem pont erre gondoltál. Ugyanis a tetőn sincs senki rajtatok kívül, csak az az antenna tör a barlang teteje fele, amire más most ránézve is tiltakozva hasogat a lábad.
Ahhoz sem fér sok kétség, hogy mostanra már rájött, mit is szeretnél igazán. Mert a javaslatodra fel és hátra pillant, némi szégyenkezéssel a tekintetében. Nem is hagy kétségben, mert hamar tudatja is veled, hogy mi az oka

/Angol/ Egy kicsit szalad a lakás! - avat be, hogy ne várjál élre vasalt függönyöket - De van egy kis itókám! - árulja el felderülő arccal, hiszen az sok mindent képes ellensúlyozni! Így újult erővel és új céllal indul meg a tetőre nyíló lépcsőház ajtajához. Mindössze egy szintet mentek lejjebb, hogy a 43-as számú lakás ajtajánál beüsse a kódot.


Bent kellemes meleg fogad, és bár apró szobakonyhás a lakás, a modern felszerelés elviselhetővé teszi. Yeo-jin nem hazudott - valóban van egy kis rendetlenség - de annyira nem vészes mit a doki esetében.
/Angol/ Tedd csak le a kabátodat! - javasolja, és elindul a konyhapult fele, hogy két poharat kerítve töltsön egy-egy ujjnyi töményet, hogy aztán megkérdezze, az egyik poharat feléd nyújtva
/Angol/ S milyen elfoglaltságra is gondoltál? - tudakolja ártatlanul mosolyogva, aztán aprót kortyol a poharából
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #562 Dátum: 2018. Augusztus 19. 18:32:56 »
Rina

/Angol/ No, ilyet se mondtak még nekem! – kuncogok, nevetek – Mutasd az utat Bao Bei! – teszem a kezem a derekára és hagyom vezessen – Oda se neki, a rend egy olyan dolog ami azoknak kell akik semmi mást nem irányítanak az életükben csak a lepedő élét – vigyorgok, majd bátorító biccentés után nem is nagyon tiltakozik – Nocsak, ez egy jó pont! Fontos, hogy az legyen némi borostyán nedű az ember lányánál, amivel olajozottabban mennek a dolgok! – dicsérem meg és kap érte egy hajborzolást, hogy aztán onnan arcélen át áll alá sikló ujjaim emeljék azt fel – Jár is érte egy puszi! – hajlok közelebb, majd el az ajkak mellett, mikor már szinte összeérnek – hova szeretnéd? – búgom oly forrósággal, hogy értse bárhova kérheti

Később, a 43-as lakásban:

/Angol/ Finom meleg van! – dobom le a cuccom valahova, majd körülnézek kicsit jobban – Mit szeretnél? Hogy is legyenek azok a fényképek? Tudsz főzni? A lisztes dolgokkal sok érdekeset lehet kezdeni! De ha átfagytál volna, akkor segíthetek a hátadat is megmosni. Ha semmi ilyesmi, játszhatunk is valamit, például felelsz vagy mersz-t, streapokert vagy csak simán valamivel amit még nem próbáltál, de izgalmasnak tűnik. Aztán persze ott van az is, hogy divat-bemutatózol, hogy tudjam milyen cuccokat érdemes beszerezni, de természetesen egy jó párnacsata, némi lepedőgyűréssel is legalább olyan jó – nézek rá egyenesen, mint ragadozó a prédájára, majd halkabban kérdezek:  vagy te mire gondoltál, kis bátor Bai Bei?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #563 Dátum: 2018. Augusztus 20. 17:12:16 »
Elmondtam Blacknek mit csináltam a vetkőzős bárban, igaz a tűzoltózenekarról a porondon akikről egyre gyorsabban került le a ruha nem tettem említést. Ezért lehetett a rosszalló nézés meg a másik, erre számítottam a másik viszont féltékeny? Amíg beérem van időm rejtett mosolyra. Haladunk! Szépen lassan de haladunk. Azután kifejtem mennyire nem akarok a bányába menni, és még a hivatal se biztos mert a szerintem a pincérfiú, kikerülve a dögös szót nem a politizálásért fizetik. Össze kell szorítanom a szorítanom a szám, hogy el ne nevessem magam vagy be ne nyögjem ami először az eszembe jut. Elég perverz persze de ez van. "Én kapnám ha hagynád...!" Várok kicsit rájön e mit mondott de ha nem az e baj.
-Ööö ettem utcai árusnál még élek de meg se közelíti a tiédet. Válassz te!


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #564 Dátum: 2018. Augusztus 20. 19:26:47 »
Rina

/Angol/ Mert még túl fiatal és tapasztalatlan vagy! - válaszolja nevetve, elvégre sejti, hogy hozzá képest ez nem igaz. A rend kérdését megbeszélve már nem olyan zavart miatta, hogy vajon mit szólsz majd a lakásba lépve. A hajborzolás után aranyosan-kócosan pillog rád, egy picit talán kancsalítva a közelség miatt. A kérdéseden csak egy pillanatig tűnődik, hogy aztán meglepő választ kapjál.
/Angol/ Az orrom hegyére! - javasolja nevetve.

A lakásban nem lehet panaszod a kiszolgálásra - már egyből itókával kínálnak - és úgy teheted fel a kérdéseidet. A főzés említésére Yeo-jin kissé sajnálkozó arcot vág

/Angol/ Melegíthetek pizzát vagy mást, amit szeretnél - de ennél komolyabb teljesítményt ne várjál tőlem! - tudatja, hogy ezen a téren bizony vannak hiányosságai. Ellenben amikor megkérdezed, hogy mit is szeretne csinálni, láthatólag zavarban van, hogy mit is válasszon - de aztán megleli a megoldást!
/Angol/ Bármit, amit csak szeretnél! - hagyja rád a döntést - elvégre te vagy itt a vendég!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #565 Dátum: 2018. Augusztus 20. 19:35:33 »
Rina

/Angol/ Hűha! Lehet nem is ihatok legálisan alkoholt? – nézek meglepetten, majd felhörpintem az itókát – Akkor erre iszunk! – tartom felé a kupicát, biz kérek még! Koccinthatunk, pertut is ihatunk! Jöjjön csak az az innivaló!

S itt az idő, hogy az orra hegyére adjam azt a puszit. De előbb lassan hajolok, talán még azokat a kis csábos pillákat is lehunyja, ahogy egyre közelebb hajolok, ahogy a forró leheletem simogatja, ahogy az orrunk összeér, majd érzi a pici forró nedvességet, ahogy a puszi landol

/Angol/ Mindig ilyen kis nyuszi vagy? – kérdezem szelíden és cirógatom meg a nóziját eközben, majd a főzésre adott válaszára – Akkor azt el kell engednünk és kezdjünk valami sokkal izgalmasabbal! Kezdjük egy kellemesen forró zuhannyal, miközben játszunk egy kis felelsz vagy merszt! Aztán végigtúrjuk a ruhatáradat és elmegyünk valahova egy jót vacsorázni! Aztán mivel még ilyen kis ártatlan vagy, hazakísérlek és betakarlak! A többit majd menet közben vagy később kitaláljuk!

S elpillantok a zuhany felé, majd vissza rá. Eléggé kihívó pillantással

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #566 Dátum: 2018. Augusztus 21. 19:37:30 »
Roxana

Black bólint a válaszodra.
/Angol/ Rendben van, akkor irány a hivatal! - javasolja, most hogy kiderült - ebédeltél már. A hivatal kupolája bő húsz percnyi gyaloglásra van, de végül eléritek a bejáratát. Közben Black a csili paprika különleges mutációiról mesél neked, s hogy mire is használják fel őket a különféle bolygókon. Az utcák és a város itt is folytatódik, de amint belépsz, megérzed és megpillantod a kupolán kívülről is már látott Tavaszt. Kellemes 21 fokos hőmérséklet fogad - akárcsak a múltkor. Az emberek rövid ujjúban sietnek a dolgukra, és itt már van fű az épületek közti apró zöld területeken, ahogy bokrok és kisebb fák is. A kupola mindössze három épületet ölel körbe - a kórházat, a polgármesteri hivatalt és a Blue Sun óriáscég irodáját. Ez utóbbi nem annyira meglepő - a verzum minden szegletében fellelhetőek a termékeik - legyen az ruházat, fagyasztott zöldség vagy építőanyag. Black a hivatalhoz közeledve megkérdezi, hogy van-e valami terved, vagy csak beténferegtek?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #567 Dátum: 2018. Augusztus 22. 07:41:24 »
Black gyorsan túltette magát a bár előtti találkozáson kezd bízni bennem? Lehet. Később kiderül, arra az abszurd gondolatra, hogy félmeztelen táncikáljon a konyhában csak egy fél másodpercre fut át a a fejemen. Ááhh! Ki van zárva, maximum ha égne  konyha és  még nagyon nagyon jól emlékszem nem hord pizsama felsőt! Valamennyire sikerült letapizni már amennyire, biztos vagyok benne, hogy súlyzókat vagy ilyesmiket tart az ágya alatt jó mélyen.
-Nem nevezném ebédnek, csak valami hirtelen vásárolt étel szerűnek...?-Nagyjából tényleg így lehetne meghatározni azt a bármint amit ettem. Ezután persze hallgatom a csili paprikákról kapott beszámolót, végül is azzal üti el az időt ami igazán érdekli. Kár, hogy semmit se tudok hozzáfűzni ami a szakmájába vág, de azért lássa tényleg odafigyeltem, mégis hozzá tudok fűzni valamit igaz nem vág teljesen de mindegy. Erősen bólogatok, és csak azután szólalok szólalok meg. Hátramenetben beszélek hozzá, lehet néhány embernek neki is megyek de majd kiigazít.
-Tudod ez nagyon érdekes! Egyszerű állati, és emberi mutációról már olvastam, sőt láttam is de ez még nekem is új!  -A hátam mögé nézek. A hivatal!
A hajamat tekergetem ha halvány gőzöm sincs mit kellene csinálni. Black utálja a hazudozást, valahogy úgy kellene megoldani, hogy ez ne legyen.
-Kezdhetnék az alagsorral, mert nem nem nyitogathatunk be minden irodába azzal a kérdéssel: Itt vannak a fagyosszentek? Itt vannak a fagyosszentek? És ha ott semmit nem találunk én beállok gyakornoknak a kórházba, és ha itt van belső ebédlő lehetnél szakács! Nen kérdezünk csak hallgatózunk! Ha ez nem tetszik, várom az ötletedet mert én idáig jutottam.




Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #568 Dátum: 2018. Augusztus 22. 18:50:31 »
Rina

/Angol/ Hát ez könnyen előfordulhat, ha valami zúgpárlatot iszol! - mosolyog kedvesen. Legális vagy sem, de kellemesen melegít, és van még ott, ahonnan ezt töltötte! Nem is sajnálja, mert majd csurig tölti az aprócska poharadat, hogy vidám pohárcsengéssel kísérve küldd az előző után.

Végül a kérésnek eleget téve az orra hegyén landol a puszi. Érdekes látni, ahogy édesen kissé kancsalítva tartja szemmel az eseményt, hogy aztán finoman megborzongva felkacagjon.


/Angol/ Természetesen! - válaszolja a nyusziságra, hogy aztán vidáman levonja a következtetést a terveidet hallva
/Angol/ Csajos buli lesz! - kuncog, és mögéd kerülve a fenekednél fogva tol maga előtt a fürdőszoba fele. Ahol máris látod hogy picit improvizálni kell - mert zuhany az nincs, helyette jókora sarokkád van megannyi fúvókával. Yeo-jin elkezdi megtölteni a kádat, és a rengeteg habfürdőnek és fúvókának hála megannyi új s szórakoztató lehetőség nyílik meg előttetek. Főképp, hogy kiderül - a rajongód a tanácsodat megfogadva - és feltehetőleg megelégedésedre inkább mer, mint hogy válaszoljon! De nem is kell, hogy sokat beszéljen - bizonytalan tapasztalatlansága olyasmi, amivel régóta nem találkoztál, és talán kellemes változatosságot jelent számodra. A fürdőt elhagyva Yeo-jin a szoba közepén állva bájos türelemmel hagyja, hogy mintegy babázva vele, és közben bele-bele kóstolva felöltöztesd az elképzeléseid szerint. A ruhatára feltúrása közben sem találsz játékszereket, csak néhány izgatóbb fehérneműt - ami szintén további leckék lehetőségét vethetik fel. Végül elindultok vacsorázni. A helyet illetőleg túl sok helyből nem választhattok, ha tényleg kulináris élvezetre vágytok - és ebből az egyikben már volt szerencséd megebédelni. Vagy esetleg választhatjátok még a North Pole-nak nevezett intézményt, ahol állítólag hölgynap van!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #569 Dátum: 2018. Augusztus 24. 18:01:07 »
Rina

Nem mintha sajnálnám, de azért eltűnődtem azon, hogy mennyit hagyjak ebből a fura itókából a tulajdonosának, végül úgy döntöttem, hogy picit többet kell vállalnom, mint ő, mert valószínűleg, megártana neki. Ugyanakkor még kora az est, szóval magam sem iszom túl sokat. Egy-két, három vagy négy, de maximum öt, igaz hatnál már megálltam, és koccintások után ellenőriztem ezt a kis huncutságot mennyire áll meg a két lábán. Első megingásnál elhagytuk a dolgot, elvégre mint mondtam: sok móka vár még ránk!

/Angol/ Tudod Bai Bei, olyasmi vagy, amivel nem találkozik az ember mindennap! – közlöm miután bandzsított, majd kacagott – Mindenképp az lesz, ha csak nincs valami meglepetés a tangádban – nézek kihívóan, de ha nincs akkor ennyike és tolhatnak a fürdőbe!

Nos, talán a tangában nem, de a fürdőben akad meglepetés, főleg, hogy továbbra is vigyáznom kell a sebesülésemre, de ettől függetlenül úgy érzem, hogy jól fogok szórakozni! Hagyom tegyen-vegyen kedvére, és amikor már mindketten a kádban vagyunk, akkor természetesen ő bújhat hozzám és én fogom itt-ott megcirógatni, hogy szuszogjon, kapkodjon levegőért, majd lúdbőrözzön és minden ami még eszembe jut! Nem sokat beszélgetünk, de annál többet merünk, főleg én, de azért bátorítom is, tévedjen csak el a mancsa, ne csak a tekintete!

Aztán, hogy alaposan megfürdettem a lányt – mindenhol, igen alaposan – babázok. Igazából tekintettel vagyok arra milyen odakint az idő, de arra is, hogy cukibombát csináljak ebből a kis finom falatból. Természetesen minden tökéletesség előtt ellenőrizni kell mindent, kellően simul e, elég jól kirajzol és megfelelően puha e… csak a szokásos, amikor szabad kezet kapsz. Aztán elindulunk, és útközben kiderül valami csajos napra valót tartogat a North Pole, ami ezúttal nem csak Dancing, de valami Streap féle is lehetne.

Ott majd falatozunk valamit, ha szükségét érezzük, de azt hiszem az én nassolnivalóm épp mellettem sétál fenékre tévedt kézzel. Ha nem magától, akkor majd némi segítséggel és így hipnotikus csípőringással érkezünk a hely elé, hogy belépve felfedezzük mit is jelent az a bizonyos, ma csak nekünk áll a zászló!