Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31600 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #30 Dátum: 2016. November 09. 22:55:30 »
Rina

A nálad is legalább fél fejjel alacsonyabb nő mellé lépsz, s a cigaretta füstje mellett is megérzed az édesen nőies parfüm illatát, amely azt sugallja - tiéd az irányítás. A kérdésedre felkapja a fejét, és feléd fordul, majd jobb keze ujjai közt tartott cigaretta füstjével mintegy jelképes falat húz kettőtök közé, miközben hátrébb lép egyet.
Meleg őzbarna tekintete végig szalad rajtad. Talán egy picit megijeszthetted - nem rád számított, de miután látja, hogy nem akarod bántani, ellazul, ám szemeiben nem lobban vágy.
/Angol/
Köszönöm, nem kell - válaszolja, és kissé kihúzza magát, de ettől sem lett sokkal magasabb. Látszik, hogy nem teljesen biztos abban, hogy mit is szeretnél. Ugyan van valami sejtése róla, csak nem hiszi, hogy jól érti a helyzetet.
/Angol/ Mit akarsz? - kérdezi aztán lényegre törően, és beleszív a felparázsló cigarettába. Közben úgy néz rád lentről felfele, ahogy a "nagypályások" szoktak, de ettől csak még aranyosabbnak tűnik, miközben pár rakoncátlan barna tincs az arcába hullik. Aztán felbukkan Liz nem túl jóképű lovagja, és magához húzza a kis nőt, miközben végignéz rajtad. A tekintetek találkozik, és tudod, hogy egy kéjes pillanatig ugyanarra gondol, amire te – de aztán elszakítja a tekintetét. Igaz, ez a pillantása feltűnt választottjának – mely lehet, hogy később egy veszekedés alapjául szolgál.
/Angol/ Gyere vissza napközben - mondj neked Liz, és elpöcköli a cigarettáját.
/Angol/ Most nem érünk rá - néz fel az emberére, olyan tekintettel, mely egyértelművé teszi, hogy alig várja - kettesben maradjon vele.
Pedig lehet, hogy tévednek, és az édes hármas sokkal jobb lenne... Hiszen a férfiak nagy részét jellemző lerohanást mi ellenpontozhatná jobban, mint puha női ajkak? Pláne, ha nem is egy férfiról van szó... S ahogy már számtalanszor bebizonyosodott - Neki sincs ellenére, ha másokkal is osztoztok az élvezetben. Néha ugyan elfenekel, hogy tudd - hol a helyed, de az is csak egy a vágyakat lobbantó játékaitok közül. Ahogy a rámpán felsétáló párocskát nézed, talán eszedbe jut, hogy Ő is milyen magányos lehet nélküled. Ismered jól - rajtad kívül nincs senki, akihez hűséges lenne, vagy szeretne - függetlenül attól, hogy kivel próbálja enyhíteni hiányodat. Úgy tűnik, hogy a te vágyaidat viszont nem ez a páros fogja beteljesíteni. Vagy legalábbis nem ma...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #31 Dátum: 2016. November 11. 08:59:43 »
Jókat derülök magamban Ed elképedésén főleg azon hogy nem tudok főzni. Elmondhatnám neki, hogy igen gyorsan tanulok, és hamar megtanulnám a legbonyolultabb ételek elkészítését is. Viszont egyenlőre hagyom főni a levében, de csak pár percig.
-Ed, ne legyél már ennyire elképedve. Mi igen gazdag család vagyunk, voltunk. Mindkét szülőm dolgozott nem volt idejük főzni szakácsnő főzött rám amíg kicsi voltam aztán meg mindig az iskolai menzán ettem később meg a kollégium étkezdéjében. Van itt egy kép róla És az egyetemről is. Nem mondom, hogy életem legjobb ételei voltak de jónak jó volt.  /color]-A prospektusból előkeresem az egyetem képét és a kollégium épületét.
-Látod? Ez az egyetem itt tanultam!
A eredeti terraforrásnál a flóráráról és faunáról még nem jártam de már tanultam róla egy keveset. Jobb ha utánaolvasok és felvilágosítom róla Edet.
-Vannak olyan leginkább nők és néhány férfi is akik hatvan évesen negyvennek vagy harmincnak akarnak kinézni ilyen az emberi hiúság. De ez jó sok pénzbe kerül és nem is tart örökké. Én biztos nem vetném alá magam egy ilyen műtétnek igaz hogy csak huszonöt éves vagyok és ha már hatvan leszek már más hogy gondolkodom de szerintem ezek szerintem is hülyék.-Huszonhét éves vagyok de Ednek ezt nem kell tudnia, amúgy is csak két évet csaltam le. Ez nem is hazugság csak füllentés.
Hála a tudomány szellemére közben odaérünk a klinikához jobban néz ki mint vártam.Mivel néhány kérdésére nem tudom mi a válasz.
Dr Strauss nem túl szimpatikus egy rész mert már betöltötte a számomra kiszemelt állást, másrészt a modora miatt. Ez a tetves lassú bürokrácia.
Felajánlja hogy dolgozzak neki mint nővér titkárnő bejárónő egyben. Nincs mit tenni ez van. Ed meg lelépett , igaza is van , mert most úgy megrugdosnám ott ahol a legjobban fáj neki hogy szopránt énekelne.
-Dr Strauss rendben. Ön már úgyis ismeri a helybélieket a betegségeiket. Nekem megfelel az állás. Nem bánom ha van egy főnököm. Már csak egy kérdésem van. Elméletileg van itt egy lakás a rendelő felett, maga lakik itt, nekem nem kellene más csak egy kis szoba. Most az egyik motelben lakom. Csak egy bőröndnyi ruhám van semmi több. Nem csapok nagy zajt, a költségeken pedig osztoznánk. De ha nem akarja keresek albérletet. Bejárnom sem kellene. -Otthagyom Dr Strauss-t hadd agyaljon rajta. De nagyjából száz százalékig biztos vagyok benne hogy nemleges választ kapok.
-Edward! Beszélnünk Kell! Kissé haragszom rád!-Edet teljes nevén szólítom már sejtheti, hogy baj van. Ha egy nő haragszik az soha nem jó!
-Miért nem mondtad hogy már van orvos? Kellene nekem egy albérlet olcsó az se baj ha valakivel megosztom. Az a vén doktor már elfoglalta a fenti lakrészt. Mellékesen holnap kezdek, és gyorsan tanulok akár főzni is. Na tudsz valamit?-Dühösen beszélek Ed jobban jár ha gyorsan benyög valamit.


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #32 Dátum: 2016. November 12. 10:21:58 »
Rina

Mélyen beszívni az illatot.
Hagyni, hogy átjárja a tüdőt.
A vér elszállítsa mindenhova.
Egy emlék felbukkanjon.
A vágy fellobbanjon.
Forrón pillantani Lizre.

Kizárni a füstöt.
Ledönteni a falat.
Így tartani a lépést.
Elmerülni a tekintetében.
Nyelv hegyével ajkat érinteni.
Egyenlőre csak sajátot.

/Angol/ Szívesen segítek…

Elhalkuló szavak
Alig lehessen érteni, hogy
Közelebb csalogasson.
Megnézni a pici domborítást
Eldönteni, hogy kell ez a riadt őzike.
Őszintének lenni.

/Angol/ Téged.

Figyelni a felparázsló cigarettát
Akár a vágyam hamvaiból.
Vonzóbbá válni a pillantástól
Még jobban akarni őt.
Elsimítani azokat a rakoncátlan tincseket.
Majd elpillantani az érkezőre.

Haragvó, majd ragadozó tekintet
Elveszik a prédát, de új lehetőséget is adnak.
Tudja, hogy mi vagyok, tudja, hogy tudom, ő micsoda.
Látva Bao bei pillantását, a békülős gondolata villan

/Angol/ Egészen biztos?

Érdeklődőm, tényleg nem felel meg most?
Ilyen időjárásban kizavarnának?
Nincs ott még egy hely számomra?
Fázós kardörgölés, jelzés, némán.
Ajakharapás, eltévedt pillantások a kettősön.
Mindenkinek jó lenne sugallat.

Kizárva bátyó iránti olthatatlan és őrült vágyat
A kínzó hiányból fakadó örök elégedetlenséget
A béke hiányát, melyet csak jelenléte adhatna
A karjai közt érzett nyugalmat és biztonságot
Mindent, amit szótlan adni képes, amit suttogással
Nem érdekelve milyen pótlékkal élhet…


* HA ELUTASÍTANAK *


/Angol/ Akkor… később!

Sugallva, hogy van amire érdemes várni
Vannak dolgok amikre megéri időt áldozni.
Hogy talán a kettes és nem a hármas a megfelelő.
Egy olyan kaland, amiben lehet még nem volt része.
De akkor felejthetetlenné téve a pillanatot
Őrült függésbe taszítsa…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #33 Dátum: 2016. November 18. 20:23:41 »
Roxana

Ed kissé ingatja a fejét.
-Hát, ha itt valaki gazdag, az nem dolgozik, és legtöbbször a Városban lakik - válaszolja neked Ed, és megnézi az előhalászott prospektuson szereplő egyetem képét.
-Hmmm, ilyen csili-vili épület nincs sehun ezen a bolygón. Ott minden ilyen csicsásan pöpec? - kérdi - Sol szokta azt mondani, hogy a Magvilágok kizsákmányolják a vidéket, és a felhalmozott dollárhegyeket nem igazán egyenlően osztják szét - eddig senki nem jött, aki nagyon mást mondott volna - néz rád várakozólag, hogy Te, aki ismered a másik oldalt, hogy látod. Utána pedig felvilágosít, hogy ő nemrég töltötte a huszonegyet. Akár az öcséd is lehetne.

Ahogy elfogadod Dr Strauss ajánlatát, és felsorolod a tiédet, a doktor már válaszol is.
-Én sem gondoltam, hogy albérletre lenne szükség, mivel elég nagy az ágy - teszi hozzá, majd kihúzza az asztalfiókot, és egy fehér orvosi köpenyt húz ki belőle és tesz az asztalra, majd a köpenyre egy csipkés fehér bugyit is rádob.
-Itt a munkaruhája. Most pedig vetkőzzön le, hogy az üzemorvosi vizsgálatot megejtsük - nyalja meg a szája szélét. Ezen pár mondata és a bugyi alapján jól el tudod képzelni, hogy mit is értett kielégítő munkavégzés alatt...

Ed a klinika előtti padon ücsörög, és egy kis zöld flakonból magára permetez valamit. Közelebb érve látod, hogy ánizsos bogárriasztó lesz az. Ed látja rajtad, hogy eléggé felpaprikázott hangulatban vagy, s amikor megszólítod, fel is áll. Miközben kérdőre vonod, a vállaidra teszi a kezét, és mélyen a szemedbe néz
-Kerestem a megfelelő pillanatot, hogy elmondjam, de nem találtam. Nem akartalak elkedvetleníteni. Sajnálom - válaszolja bűnbűnó arccal -aztán engesztelésül hozzáteszi
- Ha gondolod, hozzánk költözhetsz. Majd figyelek a Mamára - ígéri - de hogy ez utóbbit miért kell külön kihangsúlyozni... már megint elhallgat valamit, vagy csak nem gondolt bele, hogy te nem helyi vagy, aki ismeri az anyukáját?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #34 Dátum: 2016. November 19. 20:30:13 »
Rina

A parfüm illatát beszívva szinte azonnal eszedbe is jut Vitória, egy korábbi barátnőd. Valódi kis kezes bárány, aki nem bírt szabadulni bűvkörödből. Nem volt nehéz dolgod hogy elcsábítsd a kíváncsi de tapasztalatlan teremtést, és öled rabjává tenni, amely most a pajzán emlékek megismétlésének vágyában ég.

A pillantásod is hűen tolmácsolja érzéseidet, ahogy hangoddal is próbálod közelebb édesgetni - ám  tekintete mélyén inkább csak némi bizalmatlanságot és bizonytalanságot pillantasz  meg. A férfiaknak ennyi elég is szokott lenni - az ő tekintetükben ilyenkor már a te szenvedélyed visszfénye ragyog rád. De nem Liznél. A  nyelv apró játéka közben van alkalmad alaposabban szemügyre venni a szerelő overall alatt domborodó idomokat, melyek hozzád képest fiúsnak hatnak, de a szép szempár, és a csókra termett ajkak kárpótolnának.
A válaszod láthatólag meglepi mivel a füst egy leheletnyivel  tovább marad lent, mint  legutóbb. Hitetlenkedve rázza a fejét, miközben fújja kifele, a fejetek fele - de legalább nem az arcodba. Játszva a gondolattal, hogy mit is tennél vele, hogyan láncolnád magadhoz, egyre jobban fűt a vágy hogy vele töltsd el az éjszakát. Sokat ígérő puha mozdulattal igazítod helyére tekeredő tincseit, mire Liz mozdulatlanná dermed.Mielőtt igazán hatott volna rá a kisugárzásod, vagy esélyed lett volna a mozdulatot folytatva megcsókolni, újabb szereplő lép a színre, Liz pedig egy lépést hátra.
A versenytársad csupán kaján mosollyal jutalmazza a tekintetedet, és Liz fenekét megpaskolva jelzi neked, hogy ő van nyerő helyzetben. S bár lehet, hogy megszánna, de Lizre hagyja a döntést - aki rövidre zárva a témát, csak ennyit mond
/Angol/ Holnap - feleli, és ezzel egyértelművé válik - nem szeret elszakadni a megszokott dolgoktól.
Az összebújó párocska után szólsz - biztosítva, hogy holnap ott folytatnád, ahol most abbamaradt. Erre már nem érkezik válasz, csak a férfi int neked búcsút a válla felett, miközben Liz megnyomja az rámpa záró gombját, mire zümmögve és végül a helyére döndülve bezáródik - egyedül hagyva téged felkorbácsolt vágyaiddal. Rápillantasz a Dongóra - de az sötétségbe burkolódzva pihen a betonon. Megfelelő társaság híján két  követőddel - Esernyővel és Whiskey-el kézenfogva visszasétálsz a szemerkélő esőben a Motelba. A teljes falu sötétségbe borult, gyászolják magányodat - csak a Szalon az, amelyik a vidámság világítótornyaként mutatja az utat. A nyolcas számú szoba a tiéd. Nem nagy durranás, de mind a négy fontos dolog hibátlanul működik. A légkondicionáló, a saját fürdőszoba, a szúnyogháló és persze a hatalmas ágy. Amely ma is jórészt kihasználatlan marad.


Másnap kintről szokatlan zajra ébredsz - esemény van - legalábbis a zárt spalettákon átszűrődő tompa hangok alapján nagy az izgalom. Kutyacsaholást, és több átkozódó férfibaritont különböztetsz meg egymástól. Idebent pedig nyugalom van, és kellemes hűvös az éjszaka folyamán feléledt légkondinak hála. Csak a réseken átszökő, és a bőrödre vetülő kellemesen simogató meleg sugarak tudatják veled - a reggeli idő már jó ideje elmúlhatott. Körbe pillantva minden ott van ahol hagytad - az esernyő és a tegnapi barátod - a whiskey-s üveg is fáradtan, jócskán leapadva hever a földön.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #35 Dátum: 2016. November 20. 18:50:16 »
Rina

Volt e álmom vagy csak vágytam
S Liz húzódott e közelebb mikor ott álltam
Netán magányos voltam az ágyban
A reggel kijózanító fénysugarára szántan
Nem tudom, de nem is bántam
Mikor az üres üveget kezemben találtam.

Hunyorogva morogtam elégedetlenül
Nem járhatok ennyire szerencsétlenül.
Nem elég a vakító fény
Kintről zaj vetődik felém.
Hangosabban tiltakozom, csúnya szavakkal kifejezve
Néhány lövést kilátásba helyezve.

Pedig mennyire akartam azt a fiús testet
Megrontani azt a füstölő szentet
Karokba zárni, izgatottan várni
Vágyunkat az éjszakába kiáltani
Hagyni férfit szenvedni hosszasan
Felébredni kábán és kócosan.

Jeleztem neki, meg is dermedt
De nem vallottunk szerelmet.
Mindez csak lángoló érzések lángja
Fellobannón a beteljesülést várja
Hevesen és izzón követelné
Sikoltaná boldogságát mindenfelé

De mindez álom maradt
Korog a gyomrom, kéne pár falat
De ma már holnap van
Nem lesz útban az az ostoba kan
Sietnék is, ha nem lennék fáradt
Liz,adj egy percet vagy még párat.

Távol a tegnap sötét vihara
Kezemben a félig teli világ pohara
Borostyán korty, ami tegnapról megmaradt
Egyetlen pillanat alatt pociba szaladt.
Amibe nem ártana még néhány falat
Ami talán az asztalon csak akad.

Ez az átkozott zaj oly hangos
Fejemben ütközött két átkozott kos
A fény oly vakító
Ez a reggel is kiábrándító
Fel kell kászálódnom
Ezekre az őrültekre rászólnom

Hagyjanak már magamhoz térni
A párnámhoz újra fejjel érni
Aludnék és álmodni vágyom
Testvéröcsémet kell látnom
Most mégis kibotorkálok kezemben fegyver
Megfenyegetem a zajongókat a robbanó csenddel.

Off-Topic: megjelenítés
Carina élete akár ilyen kifinomult is lehetett volna, ahogy reggeli gondolatai, de a sors mást rendelt neki...
hamarosan visszazökken a megszokott gal most wanted szerepébe

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #36 Dátum: 2016. November 21. 09:23:18 »
Ed valamit félreértett ideje felvilágosítani.
-Hagyd azt a prospektust. Amúgy igen az az egyetem épülete ahová magam is jártam. Mellette a kollégiummal. Azon csak azok az épületek vannak rajta ahogy azt már mondtam is amit az odalátogatónak érdemes megnézni. Ez a Sol nem tudom ki de elmondásod alapján szereti szidni a nagyobb bolygókat. Ez már politika ebbe nem mennék bele, nem értek hozzá és csak vitát szül.-Valamennyire értek hozzá de Ednek ezt nem kell tudnia.
-Maradjunk a pénzügyeknél oké? Mi mármint a családom jómódú és hogy miért dolgoznak mégis? Mert szeretik a munkájukat. Solnak abban igaza van, hogy vannak olyanok akik már annyira totálfullgazdagok erre nincs jobb szavam, hogy eszük ágában sincs még egy tollat sem arrébb tenni. De az én szüleim nem tartozik közéjük. mivel mindig a kemény munkáról szónokolt, és annak gyümölcséről a betegek ragyogó arcairól és köszöneteiről. Neki ennyi elég. A másik verzió hogy zenetanár leszek de már a saját hegedőm cincogásától is frászt kaptam. Szóval kissé hosszúra nyúlva de azért mégis, az emberek ott is dolgoznak ki ezt ki azt, aki nem járt egyetemre az szakiskolába járt, mint például a villanyszerelők gázszerelők asztalosok festők ilyesmik.  Remélem kielégítő választ adtam. Ne keresd nincs benne a tájékoztatóban.-Egy pillanatra elgondolkodom. Közben kiderült Már van orvos elég rossz érzéseim vannak vele kapcsolatban.
-Ed míg vársz gondolkozz rajta mi miféle kapcsolatban vagyunk? Barátság, Szex néha, vagy ezt nem tartom valószínűnek Szerelem?-Szegény gyerek még ötleteket is adok neki.
Aztán bevonulok az oroszlán barlangjába.
Dr Strauss egy perverz vén disznó állapítom meg, ahogy előkerülnek a minimális ruhadarabok. Az első gondolatom, hogy kinyírom. De aztán átfut az agyamon valami más. Ki tudja mikor látott szép  majdnem meztelen nőt. Álmaiban talán. A helyi nőket már láttam ha nem is mindet az ember azt mondaná nekik "kérlek vegyél fel még valamit kégysziiii! De a csipkebugyit arrább dobom. Arra hajtok hátha szívinfarktust kap a látványomtól.
-Ha túlságoson esik igénybe vehetem azt a kinyitható ágyat. Egyenlőre van szállásom de ki tudja meddig...-Vén Perverz!
Elkezdek vetkőzni csak a csipketanga maradt fenn,  de még mindig nem halt meg csak a nyála csorog és össze vissza taperolt. Alapesetben egy üzemorvosi vizsgálat egyáltalán nem ilyen. Ezt még jó párszor ki kell bírnom sőt ki kell találni hogyan lehetnék még mi is az szó? dögösebb ez az!
Előbb vagy utóbb majd csak meghal Remélem előbb.
Szegény Ed az összes dühömet rázúdítottam, és nem is tudja igazából mi bajom van. Elmondani nem fogom amíg nem ismertem meg jobban még az hiányzik, hogy bemenjen és hülyére verje a doktort.
-Ed nincs több titok! Én elmondom mire voltam képes ezért a tetves állásért ha te elárulod mi a probléma az anyukáddal! Érthető voltam?  -Nekiállok elmesélni azt ami benn történt végig figyelve Edre nehogy berohanjon elverje Dr Stauss-t.
Mikor végeztem rákérdezek a mamára.
-Szóval? Mi a baj a mamával?


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #37 Dátum: 2016. November 22. 20:27:11 »
Roxana

Látod, ahogy Dr. Strauss megsimogatja gyér bajuszkáját, ahogy felkapod a vizet, majd ahelyett, hogy rá borítanád az asztalt, inkább elkezded kigombolni a ruhádat. Úgy tűnik, hogy nyeregben érzi magát, és elégedett a dolgok alakulásával. A szállással kapcsolatban egyetértően bólint
-A legegyszerűbb, ha ide költözik, mert itt nincs bérleti díj. Az albérlet csak pénzkidobás lenne. És az ágy miatt sem kell aggódni - nem holmi kényelmetlen pótágyról van szó -teszi még hozzá. Közben le nem venné a szemét rólad - láthatólag tetszik neki az elé táruló látvány.
-Jó kislány! - dicsér meg. Amikor már csak a tanga maradt fent, feláll a székből, és melléd sétál. A sztetoszkópot a fülébe teszi, és elkezd "megvizsgálni", bár inkább taperolásnak tűnik. Pláne, amikor már sztetoszkóp nélkül simogatja a melledet, fenekedet mintegy ismerkedve az "áruval" Egyáltalán nincs zavarban, ami arra utal, hogy nem először csinálhatja. Ahogy a "rutinja" is erre utal, ahogy hozzád ér - ha vevő vagy az ilyen kalandokra, még akár izgatónak is mondhatnád. Becsukott szemmel akár Edet is a helyére képzelhetnéd. Viszont azzal tisztában vagy, hogy legközelebb már a tanga határait sem fogja tiszteletben tartani a vén kéjenc, és megpróbál - nincs rá jobb szó - megdugni. Elégedetten csettint a nyelvével, és vágytól csillogó szemekkel adja vissza a ruháidat. Egyértelműen sikert arattál nála - és könnyedén az ujjaid köré tudnád csavarni - amíg azt hiszi - övé az irányítás. Már csak az a kérdés, hogy ha kirittyented magad, hány numera után adná be a kulcsot - ugyanis a korához képest egyáltalán nincs rossz bőrben. Bár ha kapna véletlenül pár szívgyógyszert is a potencianövelője mellé - nos, akkor közel s távol te lennél az egyetlen orvos, aki meg tudná mondani, hogy mi is történt... - bukkan fel egy sötét gondolat.
- Úgy látom, minden rendben van - mosolyog rád negédesen.
- hozza el nyugodtan a cuccait a motelból - javasolja, miközben öltözöl.

Amikor kiviharzol, és lekapod Edet mind a tíz körméről, így szegény el is felejtette, hogy mit akart mondani, egyből mentegetőzni kezd. Kicsit később lehiggadván Ed hallván az alkut, elég könnyedén fogadja el azt

-Rendben, akkor irány a Motel! Közben megbeszéljük - válaszolja vigyorogva, amely leolvad az arcáról, miközben hallgatja a beszámolódat az orvosi vizsgálatról. Nagy a kísértés, hogy megnézd hogyan reagál, ha nem ragaszkodsz teljesen az eredeti történethez, hanem elveszel belőle vagy megtoldod egy picit. Azért így is eléggé felzaklatta, s a végén határozottan kijelenti
-Nem dolgozol neki - mintha lenne beleszólása, hogy mit tehetsz meg és mit nem. Fúj egyet, és kissé leereszt, most, hogy férfiként döntést hozott.
-Szóval a Mama? - kérdezi, és bólint magának.
-Hát tudod, a Mama nagyon szeret engem, és a legjobbat akarja nekem. Mióta Papa elhagyta a gyógyszerkutató nőci kedvéért, azóta csak én maradtam neki. Talán ezért olyan szigorú a Mama a volt barátnőimmel - nem akarja, hogy én is úgy járjak mit ő, és "elhagyjon valami házasságszédelgő tyúk". Igazából eddig egyik barátnőm sem ütötte meg szerinte a mércét. Stan szerint meg a Mama zsigerből gyűlöli a csinos nőket és azokat, akiknek több foga van mint szeme - ezen eltűnődik kissé, aztán folytatja - bár én akkor is fenntartom a véleményemet, hogy mondjanak akármit, a Stephanivel történt baleset volt. Tudod, a Mama feledékeny, és szegény időnkét kihagy picit. Ezért töltött rovarirtót is a lisztes dobozba, amiből aztán sütit sütött. Stephani meg néhány szomszéd beleevett és hát majdnem belehaltak, de szerencsére a klinikán kikezelték őket. Stephani úgy gondolja, hogy a Mama szándékosan ki akarta nyírni, és lelépett - Ed megvonja a vállát
-Tudod, néha nem könnyű vele, de a Mama az a Mama - zárj le, aztán érdeklődve kérdezi
-Hova akarsz most menni? Vissza a motelbe a cuccaidért, vagy valahova máshova? Mert jobb, ha tőlem tudod - nincs sehol albérlet. Vagy átkötözöl hozzám, vagy maradsz a Motelban - int a most már közelben lévő műintézmény fele, amely előtt egyre erősödő kutyaugatás kíséretében négy cipekedő férfi átkozódva tart felétek, pontosabban a Klinika fele. Ahogy közelednek, látjátok, hogy egy kivénhedt hordágyszerűséget cipelnek, amelyen valami - pontosabban valaki le van takarva egy vérfoltos pléddel. Ötödik társuk néha megigazítja a szökésben lévő plédet, és esetenként a pléd alól előbukkanó véres kart próbálja meg szitkozódva visszatuszkolni. Mivel a feje is le van takarva, így egyértelmű, hogy nem tartják életképesnek a lepellel letakart testet. Ebben a pillanatban vágódik ki a motel egyik szobájának ajtaja, és az ajtónyílásban álló gyűrött ruhájú,  álmos arcú, kócos és morcos platinaszőke nő bukkan fel és lő a levegőbe jobbjában tartott pisztolyával.
A dörrenésre elnémul minden, hogy aztán a kutyák még dühödtebben ugassanak, a férfiak pedig még folyékonyabban káromkodjanak.

-A franc essen beléd, asszony - szól oda a lövöldözőnek az egyik hordágyat tartó férfi - majdnem beszartam. Mi a fene bajod van? - kérdezi társalgási hangnemben.
-Hé ne ingered - fegyvere van, és látod hogy néz ki... a.. fejéből - mondja a társa, felismerve a helyzetet. A mellette ácsorgó kissé köpcös megszólal
-Rakjuk már le, dögnehéz az ipse! - javasolja, mire leteszik a hordágyat. A végtagigazgató végignéz a nőn, és odaszól a többieknek
-Hé ez a csaj is az, nem? - veti fel, mire mind az öten jól megnézik maguknak, és az egyik bólogat is, hogy valóban. Az.
-Tündérkém, véletlenül nem ismeri ezt a szerencsétlent? - kérdezi az első érdeklődve, a test felé intve.

A platinaszőke nő enged az invitálásnak. A hordágyhoz lépve a szószólójuk két ujjal elhúzza neki a pokrócot, felfedve az áldozat arcát.
- A szerencsétlenre a falun kívül találtunk rá két doboz pezsgő társaságában, meztelenül. Csak ez a pléd volt alatta – pletykálkodik neki a köpcös.
- Kiment, és megterítette a piknikasztalt egy falka Yě gǒu-nak – írja le nagy vonalakban, hogy mire is gyanakszanak. Yě gǒu, avagy vadkutya. Ismerős számodra a fogalom. A terraformálás után betelepített kutyák állítólag  túlságosan is elszaporodtak és elvadultak néhány bolygón. Ez alapján el tudod képzelni, hogy a vérfoltos pléd alatt hogy nézhet ki a test többi része, miután egy falka Yě gǒu levadászta. Ezek szerint a faun kívül nem túl biztonságos egyedül bóklászni.
- Feltehetőleg nem volt egyedül – kotyog közbe a másik – de még nem találtuk meg. Ha szerencséje van, nem kapták el – mondja, de a hangsúlyából ítélve nem nagyon hiszi el.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #38 Dátum: 2016. November 23. 15:39:34 »
Rina

A reggeli ébredés elég rossz passzban talál és egyedül. Nem elég, hogy a kinti zajok felébresztettek, ráadásul senki nincs, aki jó reggelt kívánva a füledbe susogná az éjszaka titkait. Talán el is határozod, hogy holnap reggel már nem leszel magányos – és erre Liz tűnik a legalkalmasabbnak. Egyedül az üveg mesélhetne arról, hogy miért is érzed kissé nehezebbnek a fejed, melyet szinte mágnesként vonz a párna. Csak hát a kinti zaj... Erőt merítve az üveg aljából elég egy tétova tekintet a szekrény lapjára, hogy lásd – a reggeli még odébb van – talán a szalonban... A szádra tóduló szitkokkal tudatod a négy fallal, hogy mi a véleményed a világról és főképp az ablakod alatt hangoskodókról, akik nem távolodnak elég gyorsan.
Kikászálódva az ágyból úgy vélheted – mivel a magányos átkozódás nem használt, talán társaságban több foganatja lehet. Az ajtót kicsapva, és az éles fénytől hunyorogva leadsz egy figyelmeztető lövést. A fényviszonyokhoz hozzászokva érdekes látvány tárul a szemed elé.


Az öt fős hangoskodó társaságból négyen egy kivénhedt hordágyszerűséget cipelnek, amelyen valami - pontosabban valaki le van takarva egy vérfoltos pléddel. Ötödik társuk néha megigazítja a szökésben lévő plédet, és esetenként a pléd alól előbukkanó véres kart próbálja meg szitkozódva visszatuszkolni. Mivel a feje is le van takarva, így egyértelmű, hogy nem tartják életképesnek a lepellel letakart testet.
A dörrenésre elnémul minden, hogy aztán a kutyák még dühödtebben ugassanak, a férfiak pedig még folyékonyabban káromkodjanak. Jobban megszemlélve őket felmerülhet az ember lányában a  kérdés hogy miért van az, hogy ennyire sok a vidéki paraszt, és olyan kevés a valamit is érő férfi? Mert most sem az utóbbi kategória képviselőivel hozott össze a sorsod.

/Angol/ A franc essen beléd, asszony - szól oda neked az egyik hordágyat tartó férfi - majdnem beszartam. Mi a fene bajod van? - kérdezi társalgási hangnemben.
/Angol/ Hé ne ingered - fegyvere van, és látod hogy néz ki... - akad meg egy pillanatra - a.. fejéből – próbálja menteni a helyzetet a társa, felismerve a veszélyt. A mellette ácsorgó kissé köpcös megszólal
/Angol/ Rakjuk már le, dögnehéz az ipse! - javasolja, mire leteszik a hordágyat. A végtagigazgató is megnéz magának, de látszik, hogy nem keltetted fel igazán az érdeklődését. Futó pillantás után a többiekhez fordul
/Angol/ Hé ez a csaj is az, nem? - veti fel, mire mind az öten megnéznek maguknak, és az egyik bólogat is, hogy valóban. Az vagy.
/Angol/ Tündérkém, véletlenül nem ismeri ezt a szerencsétlent? - kérdezi az első érdeklődve, a test felé intve tőled. Ekkor tűnik fel a másik irányból érkező párocska – a tegnapi ázott szöszi és fiatal barátja. Úgy látod, hogy tegnap este óta bensőségesebb lett a kapcsolatuk. Akárhogy is legyen, érdeklődve figyelik a szóváltásodat a cipekedőkkel.

Amennyiben engedsz az invitálásnak, a hordágyhoz lépve a szószólójuk két ujjal elhúzza a pokrócot, felfedve a férfi arcát. A vérmaszatos, sáros réteg ellenére is ismerős – alig pár órája láttad, ahogy rád vigyorog, miközben Liz fenekét paskolja.
Ez a pasas valóban nem lesz útban – villanhat beléd Liz lovagjának arcát nézve, majd a torka helyén éktelenkedő sebre pillantva egyértelművé válik – nem kocsmai verekedésben sérült meg.

/Angol/ A szerencsétlenre a falun kívül találtunk rá két doboz pezsgő társaságában, meztelenül. Csak ez a pléd volt alatta – pletykálkodik a köpcös.
/Angol/ Kiment, és megterítette a piknikasztalt egy falka Yě gǒu-nak – írja le nagy vonalakban, hogy mire is gyanakszanak. Yě gǒu, avagy vadkutya. Ismerős fogalom. A terraformálás után betelepített kutyák túlságosan is elszaporodtak és elvadultak néhány bolygón. Még hogy a kutya az ember legjobb barátja... Ez alapján el tudod képzelni, hogy a vérfoltos pléd alatt hogy nézhet ki a test többi része, miután egy falka Yě gǒu levadászta.
/Angol/ Feltehetőleg nem volt egyedül – kotyog közbe a másik – de még nem találtuk meg. Ha szerencséje van, nem kapták el – mondja, de a hangsúlyából ítélve nem nagyon hiszi el.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #39 Dátum: 2016. November 24. 11:10:16 »
Nagy nehezen sikerült meg megszabadulnom Dr Stauss-tól a taperolás öltözés és vetkőzés alatt sikerült szétnézni a rendelőben és észrevettem egy kis rezsót egy két személyes kávéfőzővel. Meg is van a terv! A kis titkárnő olyan oldódó gyógyszert rejt a doktor kávéjába amilyet csak akar. Úgysem nézi csak a dögös alig ruhás leányzót. Főleg ha az vérnyomásnövelő akkor duplán hat. Gyorsabban kipurcan mint várnám.
Ed bejelentésére, nem dolgozhatok nála nyugodtan válaszolok.
-Ed ne aggódj megvannak a módszereim hogy ne érjen hozzám a vén doktor. Szerintem nem is én voltam az első fiatal nő akivel kikezdett. Sokan lehettek előttem, de ne aggódj nem nyírom ki csak kap némi gyógyszert hogy nyugiba maradjon. -Hogy milyen az anyja azt Ed út közben mondja el.
Elég ijesztő nőszemélynek tűnik de azért megértem a hozzáállását.
-Ed én nem vagyok házasságszédelgő a szüleim már 30 éve élnek boldog házasságban és majd én is igyekszem ezt a  mintát követni. Megértem hogy félt te vagy az egyetlen gyereke, de ahogy azt te is mondtad soha nem lesz neki senki elég jó. Anya csak egy van.  Szerintem egyenlőre nem költöznék hozzád, egyenlőre igyekezz neki beadagolni szépen lassan hogy van barátnőd ne érje váratlanul hogy már ott is vagyok. Ez a legjobb megoldás.-Közben odaérünk a motelhez ahol igen nagy a felfordulás. Néhány férfi egy fegyvert tartó nő egy rozzant hordágyon egy letakart véres test.
Nem akarom tudni mi történt vele de mégis mondják maguktól is. Lehajolok hozzá megfogom a csuklóját. Halott.
- Halott nincs pulzusa. Milyen sűrűek az ilyen támadások? És milyen balesetek vannak leginkább?  El kellene ásni vagy inkább égetni a falun kívül, mielőtt még a döglegyek be nem lepik és az csak pár óra. Azok a legyek pedig olyan betegségeket terjesztenek mint a lepra vagy kolera ami senkinek se hiányzik. Ha akarják elmondom hogy kell csinálni és segítek is az egészben. Kell mész, vagy benzin, maguk hozzanak ásókat És Ed hozd az orvosi táskám, Mindenki kap egy pár gumikesztyűt egy védőszemüveget és egy arcmaszkot. Ezek nélkül ne érjenek hozzá, ha nincs mész a közelben akkor elégetjük de nagyon gyorsan mindenki imádkozzon hogy ne essen.Uraim Hölgyem?Ki vesz részt ebben a gyászos küldetésben mert akkor szétosztanám a cuccokat.


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #40 Dátum: 2016. November 27. 18:21:02 »
Rina

Nem boldogan ébredtem. Ellenben igen felpaprikázva. Nem elég, hogy vadlovak vágtatnak a fejemben. Ó, nem. Kell, hogy odakint a népek hangszálgyulladásra gyúrjanak! Eközben elfog az érzés – ami fontos dolog! – hogy mindjárt egy nagyot rókázni fogok. Időben elérem e WC-t az jó kérdés, de mikor tükörképre bámulok, úgy vélem ölelő karjaim a ’Verzum legstabilabb pontját találták meg.

Gorram verte rosszullét!

Idővel az ágyra nézek. Kinyitom a szemem. Így se jobb. Látom, hogy csak én küzdöttem rajta és csatát vesztettem. Ami azt illeti, az ilyen reggelek általában úgy ahogy vannak nem érdekelnek. Azonban ez a mai reggel valamiért megajándékoz engem olyan nedves forrósággal, amiben semmi élvezet nincs. Számomra legalábbis.

Nem a legjobb dolog egyedül lenni, ezért sietve ölelgetem újra a fajanszot, majd fogmosás gyanánt a maradék whiskyvel öblögetnék. Ha ezzel végeztem, akkor jöhet valami mentalevél, mert az itteniek papaya alapanyaga meglehetősen kelletlen utóízzel dolgozik. Előbb érthetetlen duzzogok, majd magam is kiabálnék, de valahogy nem esik jól a zaj.

Az éhség az jó dolog. Így eldöntöm, hogy a mai nappal már nem leszek magányos. Nem csak valami ehetőt, de valami édeset is magamhoz veszek éjszakára! Most azonban meg kell harcolnom a ricsajjal, amitől csak még jobban hasogat a fejem. Szóval kimegyek és ha nem sikerül megszüntetnem a problémát, akkor kutyaharapást szőrivel!

Szóval van ez a félrecsúszott tegnapi ruha, a kócos – majd fájdalmas fésűért kiáltó – hajzuhatag és a morcos arc, mely összehúzott szemekkel, fintorgó nózival és a környezetét médiákban kisípoló szavakkal illető ajkak. Ez utóbbi magamnak is szól lévén az ajtót kivágni nem volt akkora ötlet, mint amennyire ösztönös.

Az sem érdekel, ha maga a Konföderáció elitje tart ünnepséget, nekem itt senki ne ordibáljon, mert betömöm a pofáját! Ököllel vagy ólommal attól függően, hogy van e képe még emelni a tétet avagy elég agya van, hogy lekussoljon. Szóval amennyire ki tudom venni, nem a társaság krémje az, csak pár helyi idióta cipel valamit amihez túl gyengék még így négyen is.
Úgy nézem kinyuvadt valaki közülük és ezért eme jajveszékelés. Négy öreganyám nem tud ekkora zajt csapni az utolsó kefir felett! Férfiak! Bah!

/Angol/ Kuss legyen! – közlöm tömören, majd amikor csak azért is folytatják – Mifenéért ez a ricsaj?! – kifogásolom meg a hangzavart, majd hozzáteszem – Az ember lánya már nem is élvezheti nyugodtan a másnaposság élményét?! – néha nagyon utálom a Peremvidéket

Amikor rájönnek, hogy nem viccelek, akkor megszelídülnek. Így kell lennie. Csak ebből értenek. Otthon bizonyára osztják az észt – rosszabb esetben a pofonokat – az asszonynak meg a kölyöknek és veszettül fontosnak érzik magukat. Pfff. Most annyira fel vagyok szexuálva agyilag, hogy még az sem tűnt fel az egyik nem nézett meg rendesen…

/Angol/ Hogy mi vagyok?! – kikérem én magamnak akármiről is legyen szó – Honnan a gorram-verte fenéből ismerném?

Azért csak odalépek – még mindig kézben tartva a pisztolyomat – miközben nem csak a hulla, de a tegnapi turista csaj meg a pasija is előkerül. Tuti nem rokonok, de nem is tűnnek jegyeseknek. Nem volt gyűrű. Annál inkább a csajban valami furcsaság amit még most sem tudtok teljesen megfejteni. Nem mintha meg akarnám, de ő legalább tudja, hogy van élet a papaya-n túl is.

/Angol/ Ez a tegnap este landolt hajóról mászott le. Nem volt egyedül, de mikor láttam vissza is kúszott rá.

Ezek szerint aztán kilógott Liz-el csillagokat bambulni. Esetleg a két láda okán lehet, hogy valami másért is. Ennek csak a Shao Jeh a megmondhatója, aki ellenben nem van itt! Szóval két dolgot tehetek: az egyik, hogy elkezdem keresni azt a Ta Ma Duh Xiao Mei Mei-t vagy magasról teszek az egészre és hagyom, hogy mindenki a maga bajával vacakoljon

/Angol/ Jah, volt vele egy kis Kuh Ai -ka.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #41 Dátum: 2016. December 01. 19:24:33 »
Roxana

A rezsós terv jónak tűnik - hiszen megvan hozzá a tapasztalatod, hogy tudd - mennyi az, amitől csak rosszul lenne, s mennyi az, amitől már szívrohamot kapna. Amibe melletted nem halna bele, csak ha akarod... Ó igen, a doktor bácsi sorsa a kezedben van, és rajtad áll, hogy mi történik vele! Ki tudja, talán titkon még tetszik is ez a hatalom. Amíg nem sejt semmit, te uralod a helyzetet. Úgy véled könnyedén az ujjaid köré csavarhatod a vén kéjencet időről-időre engedve neki, s ezzel garantálva hogy a tenyeredből egyen. Vagy akár meg is büntetheted a kávéjába észrevétlenül adagolt gyógyszerrel, hogy a kis titkárnője feszes feneke helyett saját mellkasát szorongassa, miközben az életéért küzd, vagy az asztalra borulva elaludjon.

Ednek akkor sem tetszik a dolog, hogy "megvannak a módszereid"

-Persze, aztán ha valami félresikerül, akkor meg csak még jobban rád kattan... -zsörtölődik. Bár nem mondja ki, de úgy tűnik, hogy féltékeny dr. Straussra. Amiatt pedig, hogy nem költözöl hozzá, megkérdezi
-S akkor mit csinálsz? A motelben lakni egy hétnél tovább valódi luxus lesz. Pláne az itteni fizetésekből. De a Mamát bízd rám - vállalja fel.

A motelhez érve annak másik vendége úgy látod, hogy bal lábbal kelt fel, s ha jól értetted, holmi másnaposságra is utalt. Abban biztos vagy, hogy még így, kissé gyűrötten is elég dögös lenne ahhoz, hogy a doktor úr örömmel vizsgálgassa.
A helyiek és a rossz passzban lévő platinaszőke vendég párbeszédéből kiderül néhány részlet, s felajánlják a pisztolyos szöszinek, hogy nézze meg, hátha ismeri a megboldogultat. Ez láthatólag eredményre vezetett - valamelyik teherűrhajó embere lehetett. Ekkorra te is odaérsz. Ed viszont nem megy közelebb - őt nem érdeklik holmi idegen hullák. Így nélküle hajolsz le, és biztos ami biztos alapon leellenőrzöd - valóban halott.


A kérdésedre a legmagasabb férfi feltolja a homlokán a szalmakalapot.
-Hát a kerítésen túl nem az - válaszolja a támadások gyakoriságára.
-Fegyver nélkül ne kódorogjon odakünn, ha élni akar. Pláne ne egyedül - teszi még hozzá a köpcös, aztán kimered a szeme, ahogy hallgatja, hogy mit mondasz.
-Nanana, nem úgy van az! - ellenkezik egy másik - Kérdezze meg Edet! Ő is tudgya, hogyan megy ez!
-Ja, mi nem ásunk. Nem vagyunk rá kiképződve - szögezi le gyorsan az ötödik, korábbi karigazgató - meg van markoló meg hűtőkamra a klinikán.
-Igen, meg meg kell állapítani, hogy kicsoda és tényleg széttépték-e, vagy másba halt bele. Utána lehet temetni - világosít fel a köpcös a helyi szokásokról.
-Ed! Nem mondtad meg a csajodnak, hogy itt csak akkor rendezkedhet, ha a doktornak dolgozik? - szól oda a tisztes távolból figyelő Ednek
-Kimaradt, C! De ő is orvos! - válaszolja a kérdzett
-Akkor most már tuggya...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #42 Dátum: 2016. December 01. 19:30:11 »
Rina

A reggel fényét nem emeli, de nagyszerűen kiegészíti, hogy a nagy fehér csészét markolva feltűnik rajta az a sok apró fekete pötty. A WC mint kiderült nem anyagában mintás, hanem nemes egyszerűséggel penészes. Ez az első mozdulat után tudatosul, ahogy tisztára törlöd már csak azzal, hogy megölelted.

Jelenlegi állapotodhoz képest jelképesnek mondható, de hatékony módon próbálod emelni a  komfortérzetedet, miután elszakadtál a kívülről nagyjából már tisztának mondható csészétől. A whiskey kellemes-ismerős aromája birokra kel a ma reggel túlságosan markáns ízeivel, s mivel erős holtversenyt ítélsz meg, mentalevéllel söpröd félre őket. A mai célkitűzéseket már tett is követi - hogy a leghangosabb problémát minél előbb orvosold.


Odakint a felbukkanásodat mindenki észrevette - amely ha nem is a legkecsesebb, de mindenképpen hatásos volt. Emellett pár szóból is elértették a kintiek - itt vér fog folyni ha kekeckednek - s nem a tiéd. A másnaposság említésére a köpcös együttérző tekintettel néz rád - feltehetőleg ismerős húrokat pendített meg nála.
Amint azt tudakolod, hogy mi is lennél, a vezetőjük válaszol

-Idegen. S az idegenek általában csoportosan jönnek, és emiatt feltételezhető hogy ismerik egymást - osztja meg veled a nézeteit. Te pedig cserébe megerősíted a gyanújukat -nem biztos, hogy a néhai egyedül volt. Hanem azzal az vonzó Kuh Ai-val, akiből remélhetőleg Ma Tze lesz - miután megvigasztaltad.

Közben a szöszi a barátját hátrahagyva szintén odakíváncsiskodik, és a pléd alól megkaparintott csuklót megtapogatva megállapítja hogy akárki is van a hordágyon, az elhunyt. A diagnózis után pedig  az ilyen jellegű "balesetek" gyakoriságáról érdeklődik. A kérdésére a legmagasabb férfi feltolja a homlokán a szalmakalapot.

-Hát a kerítésen túl nem az - válaszolja a támadások gyakoriságára.
-Fegyver nélkül ne kódorogjon odakünn, ha élni akar. Pláne ne egyedül - teszi még hozzá a köpcös, aztán kimered a szeme ahogy hallgatja, hogy az önjelölt doktor teljesen felpörögve mit is mond. S főleg amiatt, mert máris rendezkedni kezd, hogy mit kellene csinálni a tetemmel.
-Nanana, nem úgy van az! - ellenkezik egy másik - Kérdezze meg Edet! Ő is tudgya, hogyan megy ez! - hárítja a munkát meg a felelősséget
-Ja, mi nem ásunk - szögezi le gyorsan az ötödik, korábbi karigazgató - van markoló meg hűtőkamra a klinikán.
-Igen, meg meg kell állapítani, hogy kicsoda és tényleg széttépték-e, vagy másba halt bele. Utána lehet temetni - világosítja fel a köpcös a helyi szokásokról.
-Ed! Nem mondtad meg a csajodnak, hogy itt csak akkor rendezkedhet, ha a doktornak dolgozik? - szól oda a tisztes távolból figyelő srácnak, akit a jelek szerint Ednek hívnak.
-Kimaradt, C! De ő is orvos! - érkezik a válsz.
-Akkor most már tuggya...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #43 Dátum: 2016. December 07. 12:49:48 »
"Már így is rám van kattanva mi lehet ennél rosszabb?"
Folyatom magamban Ed mondatát.Egyenlőre nem mondom el neki, hogy a vén doki azt akarja költözzek fel hozzá a megjegyzéseiből úgy tűnik féltékeny, ha megtudná mit akar Dr Strauss tényleg agyoncsapja. Suttyomban végignézek rajta, van olyan jó erőben.
Torokköszörüléssel egybekötött enyhe köhögéssel igyekszem palástolni a mosolygást.
-Lehet a tegnapi eső miatt kissé megfáztam.-Ez mindig beválik.Anyától leányára öröklődő trükkök amiket tanítani se kell.
Fogalmam sincs hol alszom ma éjjel, de valamiért ez a hely tele van meglepetéssel azt se hittem volna hogy már az első este lesz egy pasim és hoppá van! Belekarolok Edbe.
-Ha hozzád költöznék egy valamit kérnék, ne nagyon emlegesd az anyukádnak mi a szakmám szerintem nagyon kiakadna majd út közben kitaláljuk mi leszek. Például pincérnő? Vagy ilyesmi? De tőled is várnék ötleteket.
A motelhoz érve a másnapos hölgy és a csődület a hullával fogad. Edet úgy penderítem a hátam mögé hogy nem tudom ki csodálkozik jobban.
-Ne menj a hulla közelébe már ellepték a döglegyek! -Majd igyekszem elmondani a helybéli őslakosoknak hogyan lehetne a leggyorsabban megszabadulni a fertőzött halottól. Persze nekik semmi nem jó, és valószínűleg csak 4 osztályt jártak mivel gőzük sincs róla, hogy az állatok félnek a tűztől. Hosszú ez a nap a holnapi még hosszabb lesz mivel el kell magyaráznom Dr Straussnak miért nem jelentem meg a lakásában és az ágyában.
Csak megvonom a vállam.
-Csináljanak amit akarnak!-Sóhajtok lemondóan, túl hosszú ez a nap és még koránt sincs vége, még előttem a nagy találkozás Ed anyjával, jobban be vagyok tojva tőle mint a perverz doktortól.
Beszaladok a bőröndömért leadom a kulcsot el se köszönök a sok őslakostól. Majd a elkapnak bármilyen kórságot mert összefogdosták a halottat utána meg bárkit itt a peremvidéken jöhet egy jó kis járvány. Nagyjából két hét múlva.
-Mutasd az utat nem tudom merre laksz!
 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #44 Dátum: 2016. December 12. 11:23:20 »
Rina

Nem csak a gondolataim piszkosak, de most a kedvenc ingem is! Nem kellett volna ennyire szoros barátságot kötnöm azzal az egykor talán fehér volt méretes csészével. Ölelgethettem volna inkább olyan fajtát, ami nem csak kisebb, de cserébe sokkal élénkítőbben is hatott volna rám.

Ez a mentalevél rágcsálás elég idiótán fest – legalább dohány lenne – szóval nem sokáig vacakolok vele, hanem majd jól kicsulázom amikor épp úgy van kedvem. Lássák, hogy keményköpésű csaj vagyok! Mert biz velem oszt nem lehet csak úgy szórakozni, csak ha megengedem!

De akkor nagyon…

/Angol/ Jah, akkor jó. De jöttök nekem egy skuló árával.

Közlöm ridegen, hogy értsék nem nyitok vitát erről. Közben konstatálom, hogy csak falusiul hívott idegennek. Az rendben van. Nem kell, hogy beleharapjon az öklömbe és megfejelje a térdem, hogy aztán esetleg a többi is példát vegyen róla. Jobb ez így. Ahogyan az is, hogy a kis szürke veréb odareppen és úgy tesz mintha értene ahhoz amit csinál.

Úgy tűnik tényleg ért hozzá.

/Angol/ Merre találták pontosan?

Ez érdekel, de aztán nekem itt már semmi dolgom, nem úgy a fürdőszobában! Azért jó látni, hogy a ’Verzum minden sarkán szeretik az emberek kihúzni magukat a meló alól, főleg amihez elméletben semmi közük. Ez most elég jó ötletnek tűnik, így balra el! Egy pillanatra felrémlik, hogy megkérem a dokit, vizsgáljon meg a zuhany alatt.

Ez azonban igen kétségbeesett dolog lenne.

Így egyedül és egyedüli dolgom a tisztálkodás – ki tudja, lehet, hogy kicsit elhúzódik – az azt követő öltözködés és felfegyverkezés, hogy aztán elinduljak arra, ahol esetleg Lin lehet. Nem árt némi előzetes terepfelmérés, mielőtt adott esetben szólnék a bádogdoboz kapitányának, hogy segítenék megkeresni ezt a kis Kuh Ai -t.