Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32010 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1035 Dátum: 2023. Július 26. 20:29:22 »
Roxana

Black a kérdésedre melegen elmosolyodik

/Angol/ Nem is engednélek a közelébe! - egyszer láttam, hogy mit bénázol vele - és tudom, hogy rámenne az egész napod! - válaszolja jókedvűen. Ezek szerint őt nem frusztrálja. De talán azért, mert nem szán rá sok időt. Egy perc alatt át tudja húzni, és élre tudja hajtogatni az ágyneműt...
Délelőtt Yeo-jinnek hála neked eggyel kevesebb vasalni valód maradt, míg Roger hozza a szokásos formáját. Az ebéd közbeni bejelentésével lehet, hogy neked akart a kedvedben járni, de szokása szerint nem találta el, hogy mit is szeretnél. Ez lehet, hogy felidegesített, de a hangulatot Rina ágymelegítője tudta igazán fokozni! Ugye a sok hülye soha nem tud viselkedni!


A gondot ugye Yeo-jin okozza, aki puszta kézzel nyúlt bele a forróvizes fazékba. Te pontosan tudod, hogy ez miért is rossz ötlet. S a lista korántsem merül ki abban a válszban, hogy mert neked ad plusz munkát... Rina megjegyzésére, hogy ilyesmit még nem szolgáltak fel neki - egy elkínzott, de furcsa mód őszinte mosoly a válasza. Az eddig mindig higgadtan viselkedő Black most igencsak megélénkült - és bizony nem a lábasa miatt ugrott fel. Ezt támasztja alá az is, hogy nem a szeretett edényt marja el, hanem Yeo-jin kezét próbálja meg kihúzni a vízből. Aki viszont nem hagyja magát, és ragaszkodik a fájdalmas kézáztatáshoz. Ezért egy-két másodperces dulakodás alakul ki, de aztán Black taktikát vált, és míg egyik kezével biztosítja a lábast, addig másik kézzel elhadar egy durván csattanós simogatást a nem teljesen épeszű lány arcán. Ennek az lett az eredménye, hogy a lány megszédülve,  felrepedt ajkakkal tesz pár önkéntelen lépést - és így végül csak kihúzza a kezét a forró vízből. Ahogy látod, már ennyi idő elég volt hozzá, hogy bevörösödjön, és kezdjen bedagadni. Sőt, a tenyerén - amivel a lábas aljához is hozzáért, jókora fehéres színű hólyagok indulnak növekedésnek. Igencsak fájdalmasnak tűnik! Hiába, ez másodfokú égés lesz!
Mia közben megtalálja a hangját, és odaszól Rinának

/Angol/ Még egy ilyet nem találsz! - szól hozzá tűnődve - Nem teljesen százas, de valahogy illik hozzád! - mondja neki. Közben Roger is magára talál, és elkezdi megkerülni az asztalt, hogy segítsen Blacknek. Aki, mivel a lány újra megindul a lábas felé - megpróbálja lefogni Yeo-jint, aki sírva követeli, hogy engedjék oda, hogy befejezhesse amit elkezdett! Végül, ha nem lépsz közbe - Roger elviszi a fazekat, Black pedig visszaélve az erejével lefogja a lányt, és várja, hogy esetleg nem csak nézel, mint a moziban...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #1036 Dátum: 2023. Augusztus 05. 22:07:58 »
Kicsit furcsának tartom az új Társaimat, de lehetséges, hogy csak el vagyok szokva a társaságtól. Az elmúlt hónapokban eléggé magányosan éltem napjaim, és most hirtelen egy csapat tagja vagyok ismét. Igaz, hogy ezt a tárolós-rendszert annyira nem értem, de bizonyára náluk ez valami bevált módszer. Roger gondolom kíváncsi rám, mivel vele csak nemrég találkoztam. A többiek eddig elég jól viselnek engem, bár inkább úgy érzem, hogy méregetnek. Nincs ezzel baj! Ismeretlen vagyok számukra, és természetes, hogy többet akarnak rólam tudni. A kaja viszont ízlik és Black tényleg jól főz. Aztán megjelennek a többiek és az események felgyorsulnak. Yeo-Yin viszont váratlanul a forró láboshoz lép és lazán belenyúl a kezével. Meglepett, hogy érzéketlenül fel sem jajdul és másodszor is indul vissza. Ezt látva a következő döbbenet akkor ül ki az arcomra, mikor Black megüti a lányt és az arcán felreped az ajka. Ennek ellenére sem tántorodik el a szándékától és próbálkozik újból. Kicsit hezitálok, hogy közbelépjek, de úgy látom, hogy ennek nem lesz jó vége. Odalépek a lány mellé és próbálom lefogni, hogy ne érje el a forró lábast. Arra viszont ügyelek, hogy az érzékeny testrészemet ne tudja megrúgni vagy a fejével ne érjen el ha felém billenne a fejével. Szorosan fogom és igyekszem elhúzni a veszélyforrás mellöl. - A kezed! Nézd!- próbálom a figyelmét elterelni ha sikerül. Aztán elengedem, nincs szándékomban lefogva tartani a végtelenségig. Talán Roger és Black is azon van, hogy megóvják a nagyobb sérüléstől, bár azt nem értem, hogy miért ütötte meg. Mi a fene történt? Miért nyúlt bele a forrásban lévő vízbe? A kérdések sorra merülnek fel bennem, és akkor sem leszek okosabb, mikor Rogerrel a raktárban átveszem a tárolóm birtokjogát és a fülest. Az utobbit a fülemre helyezem. A következő kérdés viszont megint nem teljesen értem. Vagyis, értem, csak a kérdést nem értem miért tőlem kérdezi.
-Őszintén?- nézek rá majd folytatom. - Fogalmam sincs miért tette! Esetleg volt már hasonló „akciója”? Azt furcsállom, hogy a hólyagokat sem érezte az égés miatt a tenyerén. - tűnődöm el a látottakon, és egy valami felmerült bennem. - Yeo-Yin-nek szintetikus teste van?- ezt tartom a leg-valószínűbbnek. Erre talán a Doki tudna választ adni, vagy az orvosi akták. A másik lehetőség az, hogy mentálisan nem beszámítható, de erre sem én tudom a választ.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1037 Dátum: 2023. Augusztus 07. 17:34:23 »
Frank

Az valahol érthető, ha a legénység többi tagja kissé furcsa - elvégre minden hajón önálló kis szubkultúra létezik - aminek a hetekig tartó elszigeteltség és összezártság az egyik oka. Aki pedig nem passzol hosszú távon - az inkább keres másik hajót és legénységet. Ennek következtében igen furcsa társaságok verődhetnek össze.
Ez sem kivétel - és lehet, hogy nehéz eldönteni, hogy eddig ki volt a legfurább. Ám az kétségtelen, hogy Yeo-jin erős versenyben lehet a dobogós helyért. Hogy szed valamit, vagy hogy mindig ilyen - azt nem tudod. S talán azt sem, hogy melyik opció lenne a jobb?
Black elsőre a forró vizes lábast biztosította - nehogy magára vagy másra rántsa a lány - és ezzel együtt pofozta arrébb. Így te is felállsz az asztal mellől, és megkerülve azt, beszállsz a buliba. Lehet, hogy az elgondolás az volt, hogy majd kedvesen, szép szóval lenyugtatod, de a gyakorlat mást mutat. Ugyanis a fogásodban erősen vergődik, ahogy kiszabadulna

/Angol/ Engedjetek, még nem fejezhetem be! - követelődzik, s ezalatt Roger inkább lelép a társalgóból a megkaparintott lábassal. Amikor felhívod a kezére a figyelmét, könnyek közt közli veled
/Angol/ Ez még nem elég! - és mintha bánatosan nézne a lábas hűlt helyére. Aztán sziszegve, könnyek közt tapogatja a tenyerén növekvő hólyagokat. Black végül elkíséri az orvosiba, Roger pedig előkerül a lábas helyett egy zacskó jégkockával, és Yeo-jin kezére nyomja.


/Angol/ Alig egy héttel előtted érkezett a fedélzetre, úgyhogy nem tudom megmondani. De az biztos, hogy ilyet még nem csinált - válaszolja Roger a raktérben - azt meg nem hinném, hogy a keze nem igazi - ráadásul ha úgy is lenne, akkor nem is biztos, hogy rendbe tudjuk tenni a külsejét - gondol itt feltehetőleg a hólyagokra.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #1038 Dátum: 2023. Szeptember 02. 19:33:42 »
Eléggé érdekes látnom a forró lábosba nyúló kezet, mert nem értem az okot. Azt már felfogtam, hogy vannak érdekes és bizarr módok amiket ők természetesnek tartanak, de mégis furcsa ismét látnom a megmagyarázhatatlant.
-Mi nem elég? Mi a baj? Miért tetted?- sorra jönnek fel a kérdések, hogy valamilyen módom megértsem a tettét, ha egyáltalán meglehet érteni. - Jól vagy? Minden rendben?- valamilyen mentális zavarral küzdhet, hogy ilyet tesz? Roger hamar elillan a lábossal, bár megértem miért lép le hamar, a másik oldalról meg nem értem miért nem utasítja paranccsal a leállására?! Fura népek! Később egy zacskó jéggel érkezik meg és a lány kezére teszi. Máskor is csinált ilyet? Miért nem kezelik ha van vele valami gond? Kérdően nézek körbe, de nem hiszem, hogy kimerítő választ kapnék bárkitől. Esetleg a lánytól, ha hajlandó elmondani az igazat. -Kiváltott volna nála valami, hogy így viselkedik?A légszűrők jól működnek?- találgatok, mert nem tudom mi történt vele. - Gondolod, hogy másokkal is elő fog fordulni?- Roger talán tájékozottabb a Hajó állapotáról, mert nem tudom elképzelni, hogy csak egyik pillanatról a másikra szuicid hajlamok kerítik hatalmába a legénység tagjait. Valaki másra is terjedhet, vagy csak némelyik egyénre?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #1039 Dátum: 2023. Szeptember 06. 10:46:45 »
Rina

/Angol/ Kellett neked ilyen csúnyán beütnöd a fejed. De valami beindulhatott, mert csak kimászott ez a befőtt. – jegyzem meg társalgási hangnemben zavartalanul – Mindenesetre nem kifogás kellett volna, hanem suttogás! De a testvérek már csak ilyenek nem igaz? Csipkelődés és végtelen szeretet! – pillogok, majd Bao Bei érkezik

Továbbra is igen szórakoztató az egész, szelíd mosollyal üldögélek és tetszik a sok megdöbbent fej meg a tétova tettek sora. A pofonnál apró sóhaj, tetszett nagyon, de kár hogy nem én adtam. Úgy látom, hogy most már uralják a helyzetet így nem kapkodok, igazából iszogatok tovább és poharamat az egész előadásra emelem majd kortyintok egyet

/Angol/ Ne becsüld le az emberi természetet! – ha keresnék biztos találnék – Ahogy te is! (kis vörös démon) – vigyorgok és kortyolok megint kiélvezve az ízt. – Hé Szöszi! Bökd meg nyugodtan, ha úgy van! Nagyon szereti! Meg én is! Bökni is! – közlöm jó hangulatban, aztán vissza Miára – Neked mi volt a legnagyobb hülyeséged amit megtettél valakiért? – kérdezek rá ha már itt vagyunk

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #1040 Dátum: 2023. Szeptember 07. 08:35:24 »
Boldoggá tesz olyan apróság nem kell ágynemút rángatni napestig, Black bevállalja helyettem. és még ki is vasalja de ez nem tart sokáig. Az általam annyira utált bolygóra megyünk vissza, nem tudják miért legfeljebb Rina vagy még ő se. Blackel négyszemközt akarom lebeszélni miféle orvos is aki ott van, és ott lakó napi hülyéket.Az oregánóról nem is beszélve mindenre, mindenbe, azt tesznek kevernek. Ha meglátná , hogy cukor helyett a kávéba is tuti dobna egy hátast! A kis lila megint elkezd valamit, de ez sokkal durvább mint amiket eddig láttunk tőle. Forró vízbe próbál belenyúlni és sikerül is neki.  Ne mááár! Megint melóm lesz vele pedig de jól indult ez a nap!

 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1041 Dátum: 2023. Szeptember 09. 18:40:30 »
Frank

A legénység furcsa dolgaival nem igazán tudsz zöld ágra vergődni, így maradnak a kérdések. De legalább kapsz is választ Yeo-jinttől.
/Angol/ Azért, mert büntetést érdemlek! Mert nem tettem meg mindent azért, hogy a múltkori balesetnél Rina ne sérüljön meg! - érkezik a válasz, ami ugyan valahol logikus, de talán ugyanannyira ijesztő is. Roger ugyan megpróbálhatna neki parancsokat osztogatni, de vajon hallgatna-e rá jelen esetben? A légszűrővel kapcsolatos kérdésedre Roger kissé sértődötten válaszol
/Angol/ A létfenntartó rendszerek hibátlanul működnek, és minden szűrő és visszaforgató berendezés megkapja a beütemezett karbantartásokat...
Mia válaszol a másik kérdésedre, miközben tűnődve figyel téged
/Angol/ Nem valószínű - hacsak nem kaptál kedvet ilyesmihez...

Szerencsédre úgy tűnik, hogy igaza van, mert utána a doktornő ellátja a lány sérüléseit - míg te Rogerrel pakolászhatsz a raktérben - de különösebb vagy furcsább esemény nem zavarja meg a tevékenységeiteket. Délután öt felé járhat az idő, amikorra végeztek - és Roger közli veled, hogy mostantól holnap reggeli utánig szabad-foglalkozás van. Ez a részéről annyit jelent, hogy a raktérben kialakított szerelőasztalt próbálja meg működésre bírni - aminek az asztal alatti része telis-tele van valamilyen vezérlőelektronikával és erősáramú résszel. Legalábbis az asztalba csatlakozó karvastagságú kábelek brutális energiaigényt sejtetnek. Hogy pontosan mit épít, azt nem tudod megmondani, mert látsz alkatrészeket hajtóműből, energetikai egységeket, generátorokat, és egy rakat vezérlő elektronikát - de teljességgel kuszán és véletlenszerűen összekötve. Ám az biztos, hogy a végeredmény nem hajtómű lesz.
A társalgóban jelenleg Black "tévézik" - azaz a hajó adattárában található egyik műsort nézi éppen, amely a Paquin élővilágát mutatja be. Láthatóan nem túl izgalmas a cselekmény - de ugye egy ismeretterjesztő filmtől mit is várnál? Black az érkezésedre felpillant

/Angol/ Vacsora egy óra múlva, hatkor tálalva - tudatja, aztán a képernyő felé int - nem túl izgalmas, de ezt még én sem láttam! A St. Albanson mentettem le pár napja. A hajó adatbázisa több, mint hatszáz filmet tartalmaz - de mivel én több mint hat éve vagyok a fedélzeten, így már a többször láttam mindet.
Rina és Mia a társalgó étkező asztalánál ülnek, és Mia éppen Rinának magyaráz  halkan egy hordozható kijelző felett. Amennyit elkapsz a beszélgetésből, az alapján Mia épp a légkörbe lépés szabályait taglalja Rinának.
A vacsora a Black által említett időben már az addigra megterített étkezőasztalon gőzölög - pilafot készített - csirkemell fahéjas-mazsolás-mandulás rizzsel próbálja meg letámadni az ízlelőbimbóidat, amihez egy kisebb pohárnyi, fehér színű, gyümölcsös, de mégis ánizsos-mentolos beütésű alkoholos italt töltött nektek, ami ízre jól harmonizál az étellel.
Mostanra Yeo-jin is előkerült, és bekötött kézzel, jó hangulatban fogyasztja Black főztjét. Aki azóta szemmel tartja a lányt, nehogy esetleg megkívánja a konyhájában tárolt szeletelő gépet...
Mia a vacsora során könnyed  csevejt folytat Blackkel és Rogerrel, hogy mi legyen a reggeli, és amikor Rogernak majdnem sikerül meggyőznie Blacket, hogy néhány, reszelt almával feljavított palacsintatészta juharsziruppal jó volna, Mia pedig a frissen sütött croissan mellett kardoskodik - és érezvén, hogy kezd alulmaradni - taktikát váltva úgy dönt, hogy megkérdez téged, hogy a két lehetőség közül te melyiket reggeliznéd holnap?

A vacsora után viszont gyorsan lekerül a teríték, és a helyére egy zöld filclap kerül, meg egy tálcányi zseton, és egy csomag vadonatúj kártya. Black mint osztó foglalja el az asztalfőt, Roger és Mia mint játékosok jelentkeznek a pókerre - valamint Rinát, Yeo-jint, a doktornőt és téged is invitálnak. A játék nem pénzre megy - hanem "időre", amit a zsetonok szimbolizálnak, percben. 5-10-15 perces zsetonok vannak.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1042 Dátum: 2023. Szeptember 09. 18:46:06 »
Rina

/Angol/ Testvérek? - értetlenkedik Roger kissé a válaszodon.

A műsor elég szórakoztató - van benne majd' minden ami kell. Vér, könnyek, szenvedély, erőszak és meglepetés. Igaz, a szexjelenetet kispórolták, és a cselekmény vége is elég kiszámíthatóra sikeredett - mert lefogták a rajongódat. De azért nem volt annyira rossz.

Mia a válaszodra a fejét ingatja

/Angol/ Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem valószínű - vélekedik, hogy aztán a kérdésedre hezitálás nélkül válaszoljon - Nem csak hogy képes voltam beleesni Teddybe, de utána mentem a Jiangyinra - árulja el - utólag már tudom, hogy rossz ötlet volt...
Frank nem teljesen érti a dolgot, így faggatja a kis kedvencedet az okokról. Amire azért kap választ is:
/Angol/ Azért, mert büntetést érdemlek! Mert nem tettem meg mindent azért, hogy a múltkori balesetnél Rina ne sérüljön meg! - világosítja fel Bao-bei. Frank légszűrővel kapcsolatos kérdésére Roger kissé sértődötten válaszol
/Angol/ A létfenntartó rendszerek hibátlanul működnek, és minden szűrő és visszaforgató berendezés megkapja a beütemezett karbantartásokat...
Mia pedig a másik kérdésére válaszol, miközben tűnődve figyeli Franket
/Angol/ Nem valószínű - hacsak nem kaptál kedvet ilyesmihez...

A többieket elnézve igazad van - tudják, hogy mi a dolguk - így neked nem is kell beavatkozni. A Szöszi az eset után ellátja Yeo-jint, aki utána inkább a kabinban próbálja meg kialudni a fájdalomcsillapító hatását. Így van időd mással is foglalkozni - ami jelen esetben a hajó vezetéséhez szükséges információk - és némi whisky - magadba szívását jelenti. Ezen információkat Mia - a whiskyt pedig az üveg adja meg számodra. Mia nem bonyolódik bele holmi navigációba, vagy számításokba, hanem az utazás egyik legfontosabb részével kezd  - a landolással. Elmagyarázza a légkörbe érés - pontosabban a hajó megsemmisítésének tucatnyi módját. No meg azt a pár kivételt, amit sikeres - értsd, túlélhető - landolásnak hívnak. Szemléltető eszközként egy hordozható kijelzőn rövid felvételeket mutat Darwin-díjas sikertelenebb landolásokról, és közben magyarázza, hogy az adott felvételen szereplő hajó legénysége miért vette fel a néhai előnevet. Végül aztán csak rátértek konkrétumokra is - ami az Ólommadárhoz kötődik. Vagyis, hogy ennek a hajónak milyen sebesség, szög és tolóerő javasolt a légkörbe éréskor, és hogy ezek hogyan változnak a felszínhez közeledve. Mia mellett nincs rossz vagy felesleges kérdés - és nem számokkal akar leterhelni, hanem az ok-okozat mentén megtanítani a művelet logikájára.
Közben Black is előkerül, és nem sokkal odébb leül, és halkan "tévézik" - azaz a hajó adattárában található egyik műsort nézi éppen, amely a Paquin élővilágát mutatja be. Láthatóan nem túl izgalmas a cselekmény - de ugye egy ismeretterjesztő filmtől mit is várnál? Black Frank érkezésére felpillant

/Angol/ Vacsora egy óra múlva, hatkor tálalva - tudatja, aztán a képernyő felé int - nem túl izgalmas, de ezt még én sem láttam! A St. Albanson mentettem le pár napja. A hajó adatbázisa több, mint hatszáz filmet tartalmaz - de mivel én több mint hat éve vagyok a fedélzeten, így már a többször láttam mindet - magyarázza neki, aztán újra csendben marad.
A vacsora a Black által említett időben már az addigra megterített étkezőasztalon gőzölög. Pilafot készített - csirkemell fahéjas-mazsolás-mandulás rizzsel próbálja meg letámadni az ízlelőbimbóidat, amihez van pofája egy kisebb pohárnyi, fehér színű, gyümölcsös, de mégis ánizsos-mentolos beütésű enyhén alkoholos italt javasolni, ami szerinte ízre jól harmonizál az étellel...
Mostanra Yeo-jin is előkerült, és bekötött kézzel, jó hangulatban fogyasztja melletted Black főztjét. Aki azóta vagy megkívánta a kis rajongódat, vagy nem bízik benne, mert szemmel tartja - és még késből is csak az életlenebbet merte odaadni neki.
Mia a vacsora során könnyed  csevejt folytat Blackkel és Rogerrel, hogy mi legyen a reggeli, és amikor Rogernak majdnem sikerül meggyőznie Blacket, hogy néhány, reszelt almával feljavított palacsintatészta juharsziruppal jó volna, Mia pedig a frissen sütött croissan mellett kardoskodik - és érezvén, hogy kezd alulmaradni - taktikát váltva úgy dönt, hogy megkérdezi Franket, hogy a két lehetőség közül ő melyiket reggelizné holnap? Téged talán azért nem kérdez, mert hajlamos vagy átaludni a reggelit.

A vacsora után viszont gyorsan lekerül a teríték, és a helyére egy zöld filclap kerül, meg egy tálcányi zseton, és egy csomag vadonatúj kártya. Black mint osztó foglalja el az asztalfőt, Roger és Mia mint játékosok jelentkeznek a pókerre - valamint Yeo-jint, a Szöszit, Franket és téged is invitálnak. A játék nem pénzre megy - hanem "időre", amit a zsetonok szimbolizálnak, percben. 5-10-15 perces zsetonok vannak. Néha le szoktak ülni játszani. Az eddigi megfigyelésed alapján kártyán Roger van nyeregben - míg kockában Miának van arany keze -ő szokott tarolni. Ami kiegyenlített esélyeket szokott hozni náluk, az a rulett.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1043 Dátum: 2023. Szeptember 09. 18:51:09 »
Roxana

Blacket sikerül elkapnod a konyhában még a délelőtt, hogy elmondd neki, hogy a Greenleaf-et nem igazán kedveled, illetve még az oregánóról is szólsz. Ez utóbbit azonnal pontosítja, hogy az bizony papaya lesz, de olyan bugyicsúsztató tekintettel és hangsúllyal, hogy nem lehet rá haraggudni emiatt. Greenleafet ismeri - hiszen Joe-val együtt több napot töltöttek el rajta - de ő nem tartja annyira rossznak. A doktorhoz meg nem tud hozzászólni, mert ő mindig  hajóorvoshoz járt - de Joe állítólag kedvelte a tagot.

Az ebéd túl mozgalmasra sikeredett - és amíg a pasik ijedten-döbbenten intézkednek, addig Rina és Mia nyugodtan diskurálnak tovább. Mia Rina válaszára a fejét ingatja
/Angol/ Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem valószínű - vélekedik, hogy aztán a kérdésére hezitálás nélkül válaszoljon - Nem csak hogy képes voltam beleesni Teddybe, de utána mentem a Jiangyinra - árulja el - utólag már tudom, hogy rossz ötlet volt... Úgy fest, hogy Mia a Jiangyinnal van olyan viszonyban, mint te Greenleaf-el. Frank eközben nem teljesen érti, hogy mit és miért csinál a flúgos csaj, így faggatja Rina ágymelegítőjét az okokról. Amire azért kap választ is:
/Angol/ Azért, mert büntetést érdemlek! Mert nem tettem meg mindent azért, hogy a múltkori balesetnél Rina ne sérüljön meg! - világosítja fel Franket, aki a légszűrővel kapcsolatos kérdésével Rogert kissé megsérti
/Angol/ A létfenntartó rendszerek hibátlanul működnek, és minden szűrő és visszaforgató berendezés megkapja a beütemezett karbantartásokat... - válaszolja neki Roger, míg Mia pedig a másik kérdésére válaszol, miközben tűnődve figyeli Franket
/Angol/ Nem valószínű - hacsak nem kaptál kedvet ilyesmihez...

A műsor után - mert ezt balesetnek nehéz volna nevezni - bejött a papírforma - azaz te lehetsz az, aki elláthatja Rina kis kedvencét. Másodfokú égési sérüléssel gazdagodott, ami elé fájdalmas - és több hetes gyógyulási idővel jár. Megkapja az ilyenkor kötelező fertőtlenítő, fájdalomcsillapító és szövetregenerálódást segítő injekciókat, bekötöd a kezét, aztán gyorsan megszabadulsz tőle. Ha nincs szerencséd, akkor amíg nem figyelsz, nem egy orvosi köpenyt, hanem valami szikét vág zsebre, hogy később azzal nyiszálja tovább magát?
A kellemetlen incidens után viszont ismét azt csinálhatsz, amit akarsz. Black ennyi idő alatt elintézte a mosatlant, és most a vacsora előkészítésén dolgozik. A beteged az injekciók után elvonult a kabinjába aludni, mert a fájdalomcsillapító kissé eltompította. Roger a raktérben pakolászik Frankkel, Rina és Mia pedig a társalgóban tanulnak egy hordozható kijelző, és az asztal mellett ülve.

Később Balck is előkerül, ahogy a vacsora egyenesbe ért, és a társalgóban pár méterre Rináéktól odébb leül, és halkan "tévézik" - azaz a hajó adattárában található egyik műsort nézi éppen, amely a Paquin élővilágát mutatja be. Láthatóan nem túl izgalmas a cselekmény - de ugye egy ismeretterjesztő filmtől mit is várnál? Black Frank érkezésére felpillant

/Angol/ Vacsora egy óra múlva, hatkor tálalva - tudatja, aztán a képernyő felé int - nem túl izgalmas, de ezt még én sem láttam! A St. Albanson mentettem le pár napja. A hajó adatbázisa több, mint hatszáz filmet tartalmaz - de mivel én több mint hat éve vagyok a fedélzeten, így már a többször láttam mindet - magyarázza neki, aztán újra csendben marad.
A vacsora a Black által említett időben már az addigra megterített étkezőasztalon gőzölög. Pilafot készített - csirkemell fahéjas-mazsolás-mandulás rizzsel próbálja meg letámadni az ízlelőbimbóidat, amihez van pofája egy kisebb pohárnyi, fehér színű, gyümölcsös, de mégis ánizsos-mentolos beütésű gyenge alkoholos itallal megkörnyékezni, ami szerinte ízre jól harmonizál az étellel...
Mostanra Yeo-jin is előkerült, és bekötött kézzel, jó hangulatban fogyasztja Rian mellett Black főztjét. Aki viszont most szemmel tartja - és még késből is csak az életlenebbet merte odaadni neki.
Mia a vacsora során könnyed  csevejt folytat Blackkel és Rogerrel, hogy mi legyen a reggeli, és amikor Rogernak majdnem sikerül meggyőznie Blacket, hogy néhány, reszelt almával feljavított palacsintatészta juharsziruppal jó volna, Mia pedig a frissen sütött croissan mellett kardoskodik - és érezvén, hogy kezd alulmaradni - taktikát váltva úgy dönt, hogy megkérdezi Franket, hogy a két lehetőség közül ő melyiket reggelizné holnap?

A vacsora után viszont gyorsan lekerül a teríték, és a helyére egy zöld filclap kerül, meg egy tálcányi zseton, és egy csomag vadonatúj kártya. Black mint osztó foglalja el az asztalfőt, Roger és Mia mint játékosok jelentkeznek a pókerre - valamint Yeo-jint, a Rinát, Franket és téged is invitálnak. A játék nem pénzre megy - hanem "időre", amit a zsetonok szimbolizálnak, percben. 5-10-15 perces zsetonok vannak. Néha le szoktak ülni játszani. A megfigyelésed alapján kártyán Roger van nyeregben - míg kockában Miának van arany keze -ő szokott tarolni. Ami kiegyenlített esélyeket szokott hozni náluk, az a rulett.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #1044 Dátum: 2023. Szeptember 16. 09:35:19 »
Egy fülhúzásban, benne lettem volna ha a kis lila lányt a Nazarénus Istennek se  sikerült volna felküldeni az orvosiba. Nem mai módszer de láttam még mikor a közkórházban, dolgoztam pár kismillió szoknyát, csiricsáré selyem blúzt vagy inget? és a piros minden árnyalatában  lévő fejfedőt? Az egyig fogta nem túl jó gyerekét levert kapásból olyat mint mit Black fülénél fogva rángatta.   MéééééemváááááájgyóóóóóóRiikáááááárdóóóóó! Háááááá neeooo hooooogy Hóóóóóóóráááááánban  váááágyol!
Olyan erősen él bennem ez az emlék és  a kis lüke hogy ez felejtős. talán később bevetem ha már tényleg férfi szóval élve " A tököm tele vesz velük!"  Egy  órásat, adtam be a lila lánynak, és a további egyéb orvosi kezelést, csukott szemmel is  meg tudnám csinálni már az orvosi szobában, nem adtam meg az örömöt Rinának, előtte szurkáljam. Black valami unalmas természetfilmet néz, amin én tuti bealszok. Az órára nézel hopp vacsora!  Black utálja a késést, tehát rohanok is nehogy lemaradjak róla.
-Rina a barinőd még nagyon nem tökéletes szóval csak vigyázva hirtelen mozdulatokkal!Végighallgatom a bllabllablla...holnapireggei???? végtelen vitát
[/color]-Nem mindegy? Bármi is lesz nagyon finom lesz! Inkább játszunk![/color]-Pókereztem már ilyet de az vagy centeben vagy ropivan ment, eszem ágában sincs elmondani a díszes, társaságnak.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1045 Dátum: 2023. Október 18. 17:50:13 »
Mindenki

Yeo-jin kis intermezzója után az út a Greenleafig nem tartogat már további meglepetéseket. Ez azt jelenti, hogy Roxana a pókeren másfél órányi plussz szabadidőt nyert, Mia talán öt percet, míg Roger és Yeo-jin volt a legnagyobb vesztes - ők ez alkalommal majd egy órával többet tölthentek el házimunkával és takarítással. Az út alatt ismét  van lehetőségetek kialakítani a napi rutint, ami mindenkinek mást jelent. Roger a reggeli után általában nekiáll bejárni a hajót, és leellenőrizni minden műszert annak ellenére, hogy be vannak kötve elektronikusan is - de ő szereti a saját szemével látni, hogy tényleg minden rendben van-e a gépekkel. Utána nekiáll a megelőző karbantartásnak - vagy az apróbb váratlan meghibásodások elhárításának. Délután pedig vagy leül pár könyv társaságában tanulni, vagy végzi a rá eső házimunkát - vagy a raktérben bütyköli a hobbi asztalát - amiből ki tudja, hogy mi lesz?
Yeo-jin ezzel szemben a legtöbb esetben Rinát követi árnyékként, hogy hol mint felszolgáló, hol mint boxzsák, hol mint ágymelegítő töltse be a szerepét. Ha valamiért nem Rina mellett van, akkor vagy takarít a hajón, vagy az orvosi rendelő előtti kis ezdőteremben gyakorol, vagy esetleg a hajó alapvető üzemeltetéséről szóló alapkönyvet tanulmányozza.
Frank pedig mindig korán kelve készíti el a reggelit, majd az ebédet és a vacsorát. Ezen tevékenységét takarítással, olvasással vagy tévénézéssel szokta megszakítani - illetve rendszeresen ellátogat az orvosi részlegbe - de nem azért, mert súlyosan beteg lenne...
Mia rutinja egy reggeli utáni edzésből, a navigáció és a hajó körüli tér rendszeres ellenőrzéséből áll - amit kiegészít azzal, hogy Rinának tart rendszeres fejtágítást a hajó irányításáról, pályaszámításokról, illetve a különféle hajótípusokról - hogy melyik miben jó, vagy éppen mi a hátránya. Amikor pedig megunja az egészet, akkor Rinát a pilótafülkébe ültetve mindenféle szimulált esetet kell a kapcsolók tengerében minél előbb megoldania. Bár ebben az állapotban a hajó a monitorokon és kapcsolókon pont úgy viselkedik, mintha élesben történnének a dolgok, a valóságban ilyenkor a vezérlőrendszer "szimulációs módban" fut - azaz maga a hajó fizikailag nem tér el a pályától.

Ettől egyetlen kivétel volt - amikor a hajó végül hat nap múlva belépett a Greenleaf légterébe, és kiderült, hogy ideáis légköri viszonyok vannak a leszálláshoz. Ekkor ugyan továbbra is Mia vezette a hajót -de Rinát megtette a leszállás alatt másodpilótának - így Rina feladata volt a többiek tájékoztatása a légkörbe érés előtt, Orangeville megjelölése, a stabilizátorszárnyak és lábak kiengedése,valamint az egyik nagyobb űrkikötővel felvenni a kapcsolatot, hogy melyik településen fogtok landolni.
Roxana és Frank számára ez egy puha landoláskét volt értékelhető - sem nagyobb turbulencia, sem más rázkódás vagy épp lezuhanás nem volt tapasztalható. Míg Black kissé unottan várta a landolást a társalgó egyik foteljében egy pohár italt kortyolgatva ráérősen, addig Roger érdeklődve figyeli a jókora fali tévén a település kibontakozó látképét. Ezzel szemben Yeo-jin teljesen felpörögve tűkön ülve várja az érkezést - neki ez az első alkalom, hogy elhagyta a St. Albanst, és megnézhet egy egzotikus, trópusi bolygót. A nagy eseményre egyébként már tegnap elkezdett rákészülni - mintha nem egy poros faluba, hanem valami gálaestre érkezne. Ruha, smink, frizura, körmök... Hiába jegyezte meg Frank, hogy a helyiek egy szint felett úgysem látják a különbséget.
Roger még a leszállás után a rámpa lenyitása előtt felhívja a figyelmeteket, hogy a tervek szerint legfeljebb négy-öt órát maradtok. Ennyi idő alatt mindenki szétszéledhet, shoppingolhat, beülhet a bárba, és össze is veszhet a helyiekkel - de a legfontosabb az, hogy az egy hetes be -és összezártság után már jólesik egy kis változatosság. Végre befejezi a beszédet, és megnyomja a rámpa nyitógombját, mire az méltóságteljes döndüléssel állapodik meg a kikötő betonján. Leszállva a hajóról, ráérősen elindul a település felé, akárcsak Black. Csak amíg Black feltehetőleg élelmiszert megy vásárolni, addig Roger valószínűleg megpróbálja visszaszerezni Roxana csomagjait, amit a múltkor itt hagytatok.
A hőmérséklet felülről karcolja a harminckét fokot, és a tiszta napsütéses időben látni a település körüli kerítés túloldalán, ahogy páragomolyok szállnak fel az őserdőből.
Yeo-jin pedig Rinát húzza a település felé

/Angol/ Gyere, és mutasd meg nekem a helyet - hiszen te már jártál itt! - kéri tőle. A település mit sem változott a legutóbbi látogatásotok óta
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #1046 Dátum: 2023. November 07. 10:52:56 »
Rina

A mindennapok amik a dzsungeltúráig telnek el igen változatosak! Hm… nem, nem igazán. Rutinosnak se nevezném, de azért messze van a szórakoztatótól. Nem igazán csípem ezeket a hosszú unalmas szüneteket két sárgolyó között. De szerencsére azért itt volt nekem a kis kapitány, aki feldobra a szürke mindennapokat. Ez a pókerdolog azért érdekelt csak, hogy lássam mit is tud, kiismerjem valamennyire, de végül mikor elégedetten vonulgatott, mindig megtaláltam előbukkanva a semmiből, hogy ma vajon nem akarja e végre elveszíteni a szüzességét egy profitól. Még azt is megígértem egyszer, hogy gyengéd leszek! Nos, hazudtam, de nem kizárt, hogy ezt ő is tudta. Mindenesetre az esetek többségében elengedtem, de azért néha megszorongattam, sarokba vagy épp lába között, hogy azért lássam nincs ám fából. Ez utóbbi főleg akkor volt érdekes, amikor törülközőben találkoztunk vagy plusz házimunkánál megkérdeztem tisztára nyalja e vagy kikeféli?

Szóval időnként árnyéka voltam önmagának – ügyelve a sajátoméra – de aztán ez a szórakozás is lecserélődött Miára, aki bár sosem ejteném ki a csókra való ajkaimon, de nem rossz tanár. A kis Bao Bei ilyenkor éppen véletlenül természetesen teljesen mással van elfoglalva, mert Mia azért üdítő változatosság a nyughatatlan lelkemnek. Van az úgy, hogy rossz gombot nyomok és nem történik semmi már azon túl hogy valami ruhadarab lehull vagy… de azért van néhány kemény menet is, hiszen lehet viharos leszállás vagy robbanás okozta hiba – ezekre már láttunk példát, így nem baj ha tényleg le tudom tenni ezt a repkedő konzervdobozt.

Aztán persze van idő arra is, hogy Bai Bei megkapja a maga büntetését. Szeretem ahogy inspirál arra, hogy lehetek vele igazán kifejező! Egyszer megtalálom a gyenge pontját, addig csak élvezze, hogy mit kap vagy épp nem! Természetesen megbízom azzal, hogy mérje fel ezt a Frank fiút és olykor nézzen rá a Szöszire, adott esetben kicsit szórakoztassa, hiszen tőlem most kevesebb figyelmet kapnak, de ez nem jelenti azt, hogy elfelejtettem őket!

Így amikor kiderül, hogy Frank sűrűn látogatja a dokit, akkor azért utána kell nézni mi is történik…

Végül megérkezünk és rám bízzák a pofázást, amit úgy gondolom, hogy kellő pontossággal adtam tovább és a maradék feladat sem okozott nagyobb kihívást. Aztán elszakadva a kis dögös vöröstől és illatától, a kis rabszolgám mellé csapódtam és szépen megsimogattam a kis testét mindenhol mielőtt rácsaptam a fenekére, hogy végül egy kis ajakharapdálás után kilökjem előre amolyan akkor ismerd meg amit ennyire vártál. Rogernek csak intettem, hogy ne izguljon, időben itt leszünk, de most hagyom hogy a kis pórázon tartott ölebem körbeszaglásszon és mindent összepisiljen.

Azért magam is kiöltöztem a buta szőke stílusban, aki amúgy kurva jól néz ki és várom majd az ajánlatokat, de amúgy akkor:

Rina /Angol/ Igyunk egyet!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #1047 Dátum: 2023. November 13. 07:35:29 »
Nyertem! Miától féltem hogy legyőz, okos csaj, kedvelem. de a többiek esélytelenek voltak. Legalább az én munkámat csinálják ha csak egy kicsit is. Hat napom van rákészülni a helyi klímára, nem szívesen mentem be a raktárba de ez van. Kiválasztottam egy szép nyári zöld és egy kék ruhát, ami a méretem volt. Illetve egy  bakancsot a méretemben gumi csizma nem volt. Egy esernyővel, a hónom alatt távoztam. Tudom kereshettem  volna még esőkabátot de már így is küzdöttem "nekik úgy sem kell" Illetve magamban elmondott nazarénus imával, bűnbocsánatért! A két ruhát bedobtam a mosógépbe,gyors programba, szárítással. A bakancsot is kitiszítottam. Kész!
-Frank elmondná, hogy mégis miért járkál ide? Ha valami eltűnik tudom kinél keressem.-Kérdőn nézek Frankre.
-Pillanatok alatt el tudom vágni az ütőereit, a pengémmel.Vagy szólhatok Rinának Olyan régen gyilkolt már a kis pszihocsaj, hogy élvezettel és lassan kínozza meg magát. Tehát? A válaszára várok.-Szerintem kellőképpen betojt ha mégsem jön a penge Rináé. Frank nem az a félős fajta.
A hely hát igen, mintha csak tegnap mentem volna el. A lila lány, úgy néz ki mintha az Arielre mennék. Én viszont a Zsé kategória, de pont nem érdekel a lényeg a praktikum. A bakancsom  jól bírja terepet a tiszta zokniban, és a vékony nyári ruhámban kellemesen átjár a meleg. A honónom alá kapom az esernyőm, tudván itt bármikor elkezdhet esni. Tudom hová nem akarok menni, szóval irány az a bolt.






Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1048 Dátum: 2023. November 15. 18:24:31 »
Rina

Az egyhangú utazást nem igazán neked találták ki - de hát ugye ha egyik helyről a másikra akarsz jutni, akkor nem sok választásod maradt, mint egy hajó. Persze megkérhetnéd a Szöszit, hogy hibernáljon le, de mindig ott van az a fránya lehetőség, hogy elfelejt kiolvasztani, vagy csak szimplán olyan móka történik, amiből kár volna kimaradni. Igaz, ezt a mókát még keresned kell. A kártyajáték közben kiderül, hogy Roger pókerarca elég beszédes, van még hova fejlődnie. De nem hagyod ám más téren sem ellustulni! Mikor hosszabb szünet után először csapsz le rá, az bizony felkészületlenül érte - de másodjára már vagy igazi keménytökű kölyök lett, vagy szuszpenzort húzott, mert szó szerint koppantak a körmök. Másik alkalommal ahogy megközelíted - szinte olyan érzésed volt, mintha elkönnyült volna a tested, és csak úgy lebegnél a közelében. Az első meglepetés után kiderül, hogy valóban így is van - míg ő mint nehéz egyéniség - továbbra is két lábbal áll a folyosón. Határozott léptekkel próbált meg kikerülni téged, amíg te a váratlanul érkező súlytalansághoz próbálsz adaptálódni. Utaztál már számos hajón - így nem teljesen ismeretlen előtted ez a közeg - s így hamar leolvadt Roger arcáról az elégedett vigyor, és elég gyorsan visszakapcsolta a folyosó gravitációját. A tesztjeidnek is meg lett az eredménye - bebizonyosodott az, amit eddig is sejtettél. Egyrészt nincs fából, másrészt ő is csak addig tiltakozik eltökélten, amíg nem kerül a kezeid közé. Valójában mindig fordított arányosság van - ha a kezdeti kemény elhatározása lanyhul, akkor máshol keményedik. Bár megpróbálja magát távol tartani tőled, azért tudod - ha valóban akarnád, nem állhatna ellen!

Mia következetesen újra és újra képes ugyanazt sokadjára is elmondani, anélkül, hogy türelmetlenkedne, vagy felkapná a vizet - mert hirtelen nem jut az eszedbe. Inkább unalmas rutin legyen, mint reménytelen, de halálos görcsölés - mondogatja néha. Ráadásul nem az a mimóza, akinek általában megpróbálja eladni magát - így a hulló ruhadarabok nem feleslegesen kerülnek a padlóra - de csak abban az esetben, ha a feladatot sikerrel végezted el. Elvégre jutalom a győzteseknek jár!

A kis rajongód gyakorol, takarít, és próbál a kedvedre tenni. Noha szemmel láthatóan igyekszik - mégis nap mint nap hibázik, hogy aztán izgalomtól remegve várja a büntetést. Kipróbáltad - leginkább akkor csalódott, ha túlságosan is elnéző vagy vele. Nem tart soká míg rájössz - kemény mazochistaként vágyik a fájdalomra, és egy erős kezű dominára akitől mindezt megkaphatja. Ellenben féltékeny típus - ha észreveszi, hogy mással szemben lépsz fel kissé erélyesebben, akkor irigységből hajlamos duzzogva szabotálni a kéréseidet amíg rá nem szánod magad, hogy megneveld lázadozó szolgádat.

Bár osztasz feladatot, ennek ellenére az lehet az érzésed, hogy Bao-Bei valamiért mintha több időt töltene a te közeledben, mint Frank vagy a Szöszi megfigyelésével. Ennek ellenére azért azt megemlíti, hogy Frank szerinte elég sok időt tölt az orvosi előtti edzőteremben - akkor is, amikor éppen nem testmozgással tölti az idejét.
A leszállás és Bao-Bei alapos ellenörzése után ugyan megindítod előre, de olyan, mint valami felmágnesezett bumeráng. Pár méterre eltávolodik, majd visszatérve hozzád beled karolva odasimul hozzád - és nem úgy tűnik,  mint akit egykönnyen le lehetne vakarni.

/Angol/ Milyen meleg van, és mennyi fény! - hunyorog az égbolt fele, és ha nem kapaszkodna beléd, akkor már orra is bukott volna, mert a felhőket nézegeti. De hát ez van, ha valaki eddig barlangban lakott...

Így  akár tetszik, akár nem, de együtt indultok meg a Deadwood Saloon felé. A kikötő betonján most a tiéteken kívül még egy apró hajó parkol. Jó, ha húsz négyzetméter lehet a belső tér - a gépházon felül. Szóval nem nagy, nem tágas, és áruszállításra alkalmatlan - tipikus futárhajó, amely bár elég koros, de még így kopottan is pofás járgány.
A szalon felé haladva a "központnál" megcsodálhatjátok a helyi hotelt, és orvosi rendelőt - meg az egyetlen boltot. A mai nap kegyes hozzátok az időjárás - nem esik, és nincs bokáig érő sár - feltehetőleg pár napja nem volt csapadék.

A szalonig komolyabb incidens nélkül eljutsz oldaladon Yeo-jinggel - mindössze az egyik ház széles tornácán grillező helyi suhancok csendesednek el, és torlódnak fel a korlátnál, hogy alaposabban szemügyre vegyenek titeket. Kérdéses, hogy a minapi látogatásod emléke él bennül ilyen mélyen, vagy a mögöttetek lemaradva komótosan battyogó Frank és Black teszi - de még megszólítani sem mernek titeket.

Nem úgy a Szalonban - ahol a kora délelőtti szép idő erősen megtizedelte a vendégek számát - lecsökkentve nullára. Csak a pultos takarítja az asztalokat, amit a tiszteletekre abbahagy. Rátok pillantva elvigyorodik

/Angol/ Látom visszahúzott a szíved a város legjobb csaposához! - köszönt rátok, úgy téve, mintha lenne másik kocsma.
/Angol/ A welcome-drinket a ház állja! Csüccs  le, és talán bemutathatnád a védencedet! - javasolja, majd három poharat előkészítve már tölti is a whiskyt.
/Angol/ Nem tudom, hogy felétek mi történt, de azért itt is zajlik az élet! - kezd könnyed csevelybe veletek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1049 Dátum: 2023. November 15. 18:26:08 »
Roxana

A kártya neked kedvez - így te a győzelem íze mellett további szabadidőt is nyertél! Bár amúgy sem vagy túlterhelve, de ez nem azt jelenti, hogy a kötelező nemszeretem melókra annyira vágynál. Ok, Back kicsit kivétel, mert ő mintha perverz módon szeretné a házimunkát - de ezen ugye nem fogtok összeveszni. Hátramész a raktárba ruhát keresni a leszállás alkalmára, és úgy néz ki, hogy találsz is. Már ismered a helyet - így tudod, hogy mire számítsál. Pocsék éltelekre, szörnyű klímára és emberekre. Talán még dr. Straussal, és a Mamával is találkozni fogsz! Meg esetleg Eddel... eszedbe jut a motelban vele töltött pásztoróra... Amennyire ismered Edet, a ruháidat biztos, hogy kimenekítette a vén banya - oppardon - a Mama karmai közül.
Volt egy kis konfrontációd Frankkel - de a pasas hamar tisztázta, hogy mindössze kissé unatkozik -és eddig azt hitte, hogy százasabb vagy Rinánál vagy az ágymelegítőjénél. De most nem tartja kizártnak, hogy tévedett. A beszélgetés után már inkább Blackkel és Rogerrel próbálkozik jobb kapcsolatot kialakítani - és veled is kissé távolságtartóbban viselkedik, akárcsak Yeo-jinnel vagy Rinával.

Ahogy megérkeztek, számtalan "élmény" emléke rohan meg - és meg kell állapítanod, hogy itt semmi nem változott. Egyedül annyi a változás, hogy felszáradtak a pocsolyák, és nem esik. De figyelembe véve a helyet, ezt is pozitívumként lehet értékelni. Te is elindulsz - de míg Rináék a szalonba térnek be, te addig a boltot választod - ahogy Black is. Ebben semmi meglepő nincs, mert a pasas mindenhol próbálja feltölteni a hajó éléstárát. Még azt is kinézed belőle, hogy képes lesz papayát is venni! Akárhogy is - amikor beléptek a boltba, most már szinte otthonosan érezheted magad. Ugyanis a legutóbbi látogatásodnak hála pontosan tudod, hogy merre találod a ruhákat, felszereléseket, bútorokat, ékszereket, vagy ami Blacket igazán érdekli - az élelmiszereket. A kasszánál unottan rágózó tizenéves napbarnított kiscsaj érdeklődve bámul meg titeket, s nem is bírja szó nélkül

/Angol/ Hé, doktor Szöszi! Muter ma délelőtt nagyon rápörgött a rádiós hirdetésre, csak azt nem tudja, hogy mikor kezdi a rendelést! - próbál társalgást kezdeményezni veled...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"