Szerző Téma: Vérdonorok  (Megtekintve 2069 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Vérdonorok
« Dátum: 2015. Április 27. 21:12:49 »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Vérdonorok
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 28. 19:15:21 »


Név: Timothy James ("TJ", Tim, Timmy)
Természet: Mártír
Viselkedés: Lázadó
Emberség: 6
Akaraterõ: 7 (2)
Vértartalék: 10

Tulajdonságok:

  Erõ: 2
  Ügyesség: 3
  Állóképesség: 3 (5)

  Karizma: 3 (5)
  Manipuláció: 2
  Megjelenés: 2

  Észlelés: 3
  Intelligencia: 3
  Érzék: 3

Képességek:

  Atlétika:
  Empátia: 2
  Éberség: 2
  Helyismeret: 3
  Irányítás: 1
  Kézitusa: 2
  Kifejezõkészség: 1
  Kitérés: 2
  Megfélemlítés:
  Rászedés:

  Állatszelídítés:
  Biztonsági rendszerek: 1
  Illemtan:
  Közelharc: 2
  Lopakodás:
  Lõfegyverek: 1
  Mesterségek:
  Szereplés: 2
  Túlélés: 2
  Vezetés: 1

  Humán tudományok: 1
  Jog:
  Nyelvismeret: 1 (spanyol)
  Nyomozás:
  Okkultizmus:
  Orvostudomány:
  Pénzügy:
  Politika: 2
  Számítógép:
  Természettudományok: 1

Háttér:

  Anyagi háttér: 1
  Hírnév: 1
  Kapcsolatok: 2
  Szövetségesek:  1

Erények:

  Lelkiismeret: 2 (2)
  Önuralom: 4
  Bátorság: 5

Elõnyök/hátrányok:

  Ösztönös vezetõ +1
  Koraérett: +3
  Kellemes hang +2
  Függõség (nikotin) -3
  Vulgár -1
  Pártfogolt -3 (Samuel James Brighton)
  Büntetett elõélet -2
  Szégyenlõs (nõkkel) -1

Szabad pontok:

  Tulajdonságok: 10
  Erények: 2
  Akaraterõ: 2
  Elõnyök: 6

Punk együttese: The Nixons - dalszövegeiben keményen bírálják az amerikai kormányt, gyakori téma a korrupció, a törvényszéki ügyek eltusolása, a diszkrimináció, a társadalmi osztálykülönbség, a megkülönböztetés és az elõítélet

Elõtörténet:

Mégis mit mondhatnék? Hogy fasza gyerekkorom volt? Hogy apám focimeccsekre vitt és hétvégente csillámpónikon lovagoltam? Lószart. Apám egy visszaesõ, piti bûnözõ, egy rohadt karalábétolvaj, ha úgy tetszik. Sem esze, sem kitartása a melókhoz: ideális bûnbak. Nem csoda, hogy lesittelték. Balfasz. Legalább eldugott volna egy rakás pénzt, de nem. Anyám pedig egy narkós szajha. Két dolog élteti: a bré és a löket. Még szerencse, hogy általában a kettõ egy helyen van. Na mindegy, van aki nem kastélyba születik. Még szerencse, hogy az állam támogatja a szegényebbek iskoláztatását, így sikerült az általános iskolát végigjárnom. Mondjuk azt nem említettem hány helyen... Nem voltam egy mintagyerek. De mit vársz ilyen szülõk mellett? Persze, most már nem hibáztathatom õket érte, mindenki a maga ura. De kölyökként sokkal fogékonyabb vagy a külvilágra, sokkal nagyobb befolyása a lényedre annak, ami rendszeresen körülvesz, amit hallasz, amit látsz. Balhék, verekedések, kisebb lopások. Végül is az iskola elvégzése csak kegyelem volt, meg akkoriban történt valami szarság, valami hátrányos megkülönböztetéses balhé, amiért a média ráakaszkodott a tanárokra és hetekig csámcsogott ezen a híradó. Mindenki telefosta a gatyáját, így aztán átengedtek. Milyen nagylelkûek. Na szóval továbbtanulni nem mentem, ennek két oka volt: ne vettek fel sehová és nem akartam a könyvek közé dugni a fejem. Pedig nem voltam egy hülye gyerek, elhihetitek! Csak hát jött a pia, a cigi, a fû. Kamaszfejjel ez volt az igazi kánaán! Egész nap lógás, bandázás, otthon úgysem keresett senki. Ugye anyám a faszt cincálta ha éppen nem feküdt a saját hányásában, apámat meg a börtönben kúrták seggbe. Elzüllödtem, sok balhéba keveredtem, megjártam a fiatalkorúak börtönét is. Különösen nagy értékû rongálás. Utólag visszagondolva egy mûemlék összegraffitizése nem volt a legjobb ötlet. De fiatal voltam és azt hittem az a "menõ". Ezt az egyet megbántam. A kóter nem volt leányálom, naponta kellett verekedni. Hol a cuccaimért, hol az igazamért, hol pedig a haverokért. Ott nem tunyulhatott az ember, ha nem figyeltél magadra a taknyodon csúsztál a nap végére. De ugye elõbb-utóbb elkerül onnan az ember, és visszacsöppen ugyan oda, ahonnan kezdte. Az utcára. Azonban az utcán sok tapasztalatot szerezhet az ember, találkozhatsz sok trógerrel, de akadnak hasznos emberek is. Ilyen volt Georgie bá, a vietnami veterán. Bár csöves volt és a seggfej állandóan kuncsorgott egy korty piáért, mesélt érdekeseket. A kormányról, a háborúról, az emberekrõl. Elmesélte, hogyan hagyták õket szarban külhonban, majd hazaérve nem kaptak semmit. Nagy hatással volt rám az öreg, elgondolkodtatott az élet rendjérõl, az osztályharcról. Rájöttem én is egy számkivetett vagyok, nem volt lehetõségem kitörni innen. Mert azt hiszed, hogyha jól tanulok és jól viselkedik megváltozik valami? Kurvára nem. Mindenki a saját pöcegödrét takarítja, senki nem foglalkozik mással. Hát aztán néha olvasgattam. Egy-egy szívességért kölcsönöztek nekem az arcok pár politikai könyvet a könyvtárból. Persze sosem vitték vissza idõben, vagy úgy egyáltalán. Közben alakult egy együttesünk a haverokkal, összedobtunk pár akkordot és a társadalom nyakába dobtunk azt a sok szart amit éreztünk. Egyesek szerint hulladék amit csinálunk, de magasról teszek rá. Ha elgondolkoznak legalább néhányan arról, mi is folyik itt valójában, már megérte. A környéken a helyi hooligánok és a fiatalok körében elég népszerûek lettünk, a sikerrel persze meg jöttek a kiváltságok: drog, masszív alkohol, nõk. Nem mondom, hogy nem élveztem, élvezem.Rohadt jó érzés, hogy felnéznek rád. Csak nem szabad elkúrni. Úgy érzem, most, hogy valamiféle példakép lettem, valami magasabb célt kell találnom, mint a napi szintû bebaszás. Ki kell állnom az emberek jogaiért, ezt a gennyes, politikai kelést pedig el kell távolítani az állam testérõl. Na meg itt van az öcsém is. Féltestvérem, hogy pontosabb legyek. Az apám másnál is elhintette a magvait, sajnálom a csajt aki bedõlt a hülye fejének. Kb. fél éve költözött hozzám, miután kiszabadultam a sittrõl. Igen, volt egy éjszaka, ami egy kicsit homályos. Emlékképek vannak meg: ital, cigi, koncert, rohadt jó csöcsök, betörik egy Porsche szélvédõje, szirénák, detox, rácsok. Mint kiderült valami szenátor kocsiját nyúltuk le. Azt hiszem a végén egy "picit" össze is "koszolódott". Na mindegy. Szóval kint vagyok már, és felügyelnem kell a tehetséges ifjoncokat, valamint az öcsémet. Az anyja elhunyt rákban és a nevelése az apámra hárult. Volna, ha nem ülne a dutyiban, és mivel én vagyok a legközelebbi rokona így én lettem a gyámja. Kecskére káposztát... Nehéz vele két okból: kamasz és az alma nem esett messze a fájától, nem épp a tanárok kedvence. Intõk, fegyelmik, büntetések jellemzik az iskolai pályafutását. Azért mi jól kijövünk. Engedek neki teret, cserébe néha hallgat rám. Azért vannak pillanatok amikor fel kell pofozni a hülye fejét. De ez már csak ilyen. Édes testvérként tekintek rá, egy olyan kölyökre akiben sok a potenciál, viheti valamire. Már csak el kell hitetni vele. Úgyhogy úgy érzem sok feladat hárul rám, figyelnem kell sok mindenre és mindenkire, túl kell lépnem önmagamon és a vezetõ szerepben tetszelegnem. És persze legyen Anarchia!

Hátterek kifejtése:

Anyagi 1:

A város szegényebb negyedében található kb. 25 m2-es garzonlakás a tulajdona, továbbá egy garázs, ahol az együttese szokott gyakorolni és inni. A garázsban 3 kanapé található pluszban a zenei felszerelések mellett, ha ott kéne aludni. Kocsija, motorja nincsen, a pénzét egy befõttesüvegben ("Szárazbableves, csütörtökig jó" felirattal) tartja a fõzõkabin alsó szekrényében, egy rejtett nyílásban. Bankszámlája, banki megtakarítása nincsen. A fellépésekért kapott pénzen túl havi jövedelme a bolti takarító-rakodó melóból adódik. (Csak néha jelenik meg dolgozni, a tulaj egy pakisztáni fickó csak azért vette fel, mert állami támogatást kap elítéltek alkalmazásáért, de jobban szereti, ha Tim nincs jelen az éjjel-nappali boltocskában. Timnek a rendõrségi rehabilitációs program keretében muszáj volt elkezdenie dolgozni.) Zsebben sosem tart több pénzt 50 dollárnál.

Szövetséges 1:

A banda dobosa, Julian Lewanidsky. A srác lengyel bevándorlók gyereke, kiskoruk óta ismerik egymást, egy környéken laktak. Fiatalabb koruk óta együtt lógtak és kerültek bajba, és mindvégig kitartott a barátságuk. Julian egy autószerelõ mûhelyben dolgozik a város szélén, bármikor és bármiben fordulhat hozzá TJ, és vice versa.

Kapcsolatok 2:

A punk együttes menedzsere, John Wennam. A férfi a harmincas évei elején járhat, amolyan mindenesnek számít a környéken. Rengeteg kapcsolattal rendelkezik, elsõsorban a kocsmákat és azok tulajait ismeri, és minden pitibb üzletben érdekelt ami haszonnal jár: dílerkedés (csak fû, semmi komolyabb), alkoholcsempészet, jegyek csencselése, szerencsejáték, játékgépek üzemeltetése. Kapcsolatai révén intézte el a fellépéseket helyi csehókban, cserébe a bevétel 20%-át kapja. Jó kedélyû fickó, tele energiával, általában ingyen segít, hiszen az együttes befektetés, és amíg a bandának megy, addig neki is. Persze néha becsúszik egy-egy szívesség és a zöldhasú is, ha fontosabb ügyben kell segíteni.

Lambert Quinn, veterán vietnami katona, aki zsaru volt a háború kirobbanásáig. A hajléktalan Georgie bá bajtársa volt, rajta keresztül ismerte meg TJ. Visszatérve a háborúból lábsérülése miatt nem vették vissza aktív állományba, azóta magánnyomozóként dolgozik. Még sosem kérte a férfi segítségét, de jobb becsben tartani az ilyen kapcsolatokat...

Hírnév 1:

A szegényebb negyed csehóiban, kocsmáiban és a környék utcakölykei, hajléktalanjai között ismerik a nevét és még ha nem is látták arcból, hallottak egysmást a punkról. Az utcakölykök példaképként tekinthetnek akár rá, olyan pót-apa figurára. A rendõrségen is ismerik a nevét.


Fontosabb felszerelések, ingóságok:

- pillangókés (zsebben)
- baseball ütõ (a szobájában)
- egy régi revolver pár tölténnyel (az éjjeli szekrényében)
- boxer
- acélbetétes bakancs
- ütött-kopott, ócska mobiltelefon
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

SentinelWex

  • Vendég
Re:Vérdonorok
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 30. 14:05:42 »


Név: Danny Stokes
Jellem: Ingyenélő
Viselkedés: Zsarnok

Erő 2
Ügyesség 2
Állóképesség 2

Karizma 3
Manipuláció 3
Megjelenés 3

Észlelés 3 (5)
Intelligencia 3
Érzék 2

Képességek:

Atlétika:
Empátia: 2
Éberség: 2
Helyismeret: 1
Irányítás: 2
Kézitusa:
Kifejezõkészség: 1
Kitérés:
Megfélemlítés: 2
Rászedés: 4 (Logikus érvelés) (2)

Állatszelídítés:
Biztonsági rendszerek:
Illemtan: 1
Közelharc:
Lopakodás: 1
Lõfegyverek: 1
Mesterségek:
Szereplés: 1
Túlélés:
Vezetés: 1

Humán tudományok: 1
Jog: 2
Nyelvismeret: 1 (spanyol)
Nyomozás: 1
Okkultizmus:
Orvostudomány:
Pénzügy: 1
Politika: 2
Számítógép: 1
Természettudományok:

Háttér:

Anyagi háttér: 3
Hírnév: 2
Kapcsolatok: 2


Erények:

Lelkiismeret: 2
Önuralom: 4
Bátorság: 5

Akaraterő: 5

Előnyök: Kellemes hang

Előtörténet:

Hát persze, hogy felismersz. Tudod, én vagyok az, akit sztár riporterként emlegettek a Postban. Meg saját műsorom is volt, amiben mindenféle világeseményekről tudósítottunk. Mondjuk hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kellett néha finomítani egy kicsit a híreken, hogy ne dugjuk le a torkodon a rideg valóságot. Máskor meg a rideg valóságként mutattuk be azt, amit csak egy 5 éves hinne el egyébként.
Már az egyetemen is megmutatkozott, hogy értek az emberek manipulációjához. Ennyi csajt ilyen kevés erőfeszítéssel még ember előttem nem fektetett meg. Mint ha ösztönösen ráéreztem volna, hogy mit akarnak hallani ahhoz, hogy eldobják az agyukat és a bugyijukat. És az a legszebb az egészben, hogy ehhez még csak az sem kellett, hogy kigyúrt focista legyek. A tanáraim zseninek tartottak, s ez akkor sem változott sokat, amikor szegény Mr. Gravovic szennyeseit megszellőztettem kicsit. Persze elfogadhatta volna a javaslatomat és adhatott volna Melissának és Marynek (két 10es szőke bukszának) jobb jegyet médiatörténetből, hogy elkerülje ezt a kellemetlenséget. Mennyivel egyszerűbb lett volna. De nem, ő makacs volt és "bizonyos értékrendek híve", kár, hogy a dékán nem ugyanezeket az értékrendet tartotta fontosnak. A vége az lett, hogy őt kirúgták én meg - bár a jobb jegyet nem sikerült elérni nekik - édeshármasoztam a szőkékkel. Fenékig tejfel, ha érted mire gondolok...
Az egyetem után hamar találtam állást a médiában. Csak úgy fröcsögtek a szaftosabbnál szaftosabb sztorik, én meg úgy lubickoltam a hírnév és elismerés medencéjében, mint valami isten. Lenyűgözött, hogy 23 évesen a kidobók messziről nyitják nekem az ajtót a legmenőbb klubokban és hirtelen azon kaptam magam, hogy sztár vagyok. Na persze csak helyi szinten.
Szerintem az arcom vagy a személyiségem lehet az oka. Az emberek egyszerűen el akarják mondani nekem, hogy mi történt. Gyakran még a kisujjamat se kell megmozdítanom, hogy zsebben legyen a bomba sztori. Én meg aztán úgy tálalom, ahogy jól esik. Grandiózus eseményeket vagyok képes lealacsonyítani ovizsúrrá és kirobbantani a harmadik világháborút egy nyalókalopás ürügyén, ha úgy tetszik. Nem tudom, mit várnak. Hogy a felkapott történetük nemzeti hőssé teszi majd őket? Hogy a sok hülye majd adományokat szervez nekik? Mint ha érdekelné is az embereket, hogy mi van a másikkal. A kedvencem a makacs fajta. Tudod, aki ragaszkodik az elveihez, mint az az idióta Gravovic az egyetemen. Ha a rábeszélő tehetségem kudarcot vallana (ami azért ritkán fordul elő), akkor még mindig ott van a pénz. Én mondom neked, a dollárpapa az egyik legjobb eszköz arra, hogy valakinek megeredjen a nyelve. Ha pedig olyan pos, hogy felveti a pénz, akkor tuti találsz valami mocsokságot a múltjában, amit örömmel hagyna feledésbe merülni. És elhiheted, vagyok annyira fanatikus, hogy meg fogom találni a rejtett kis titkodat. Előbb vagy utóbb mindenki megvehető valahogy. Én sem vagyok kivétel.
Hogy mit akarok az élettől? Hatalmat. Nem celeb akarok lenni. Azok előbb-utóbb mindig a kukában végzik. Magamra inkább úgy tekintek, mint az éjszakák (mert hogy éjszaka történnek az igazán nagy dolgok) lángoló pallosú lovagjára, aki elsőként szerez tudomást a dolgokról. Aki dönt, hogy farkast kiáltson e, ha egy kutya póráz nélkül mászkál. Én kicseszett örökérvényű igazság akarok lenni, aki a tempót diktálja. Aki megmondja a tutit. Aki úgy rángatja dróton az embereket, mint valami marionettbábúkat...


HÁTTÉR

Anyagi háttér 3:
A belvárosban áron alul megvett egy háromszobás családi házat. A tulajt elrettentette a környéken történt - és a média által jelentősen felfújt - rablótámadások hevessége, így minél hamarabb túl akart adni a frissen épített házon. Két szobát szinte nem is használ, a sajátja berendezésekor pedig a kényelem volt a cél. A dolgozószobában két fiókos szekrényben tárolja az általa felgöngyölített, felfújt vagy épp eltussolt ügyek anyagait, mint valami trófeákat. Külön fiókot tart fenn a gyengébbik nemtől kapott szerelmes- és köszönőleveleknek, melyeket unalmas perceiben átolvas. Akciótáskája (fényképezőgéppel, diktafonnal, kis kézi kamerával, mikroporttal, puskamikrofonnal és sajtó igazolványával) a nappaliban várja, hogy az éjszaka folyamán bármikor felkapják. A garázsban két autó (egy néhány éves Jaguar Cabrio , remek állapotban és egy ford transit kisbusz ) parkol, a cabrio kesztyűtartójában pedig egy glockot tart (engedéllyel). Ritkán kényszerül rá, hogy használja, inkább afféle végső biztosítékként tekint rá.
Rendszeres jövedelme két pletykalaptól van (a beküldött szaftos cikkeknek köszönhetően), illetve az egyik helyi cég fizet kártérítést számára egy korábbi jogerőre emelkedett bírósági végzés értelmében.  Általában tart magánál készpénzt, elvégre sose tudni, kinek kell a nyelvét megolajozni kicsit.

Hírnév 2:
A helyi híradó és a hírszerkesztők jól ismerik a nevét. A helyiek közül főleg a fiatalabb korosztály szokta felismerni. Gyakran megfordul szórakozóhelyeken és puccos hotelekben (hölgyvendéget látogatni vagy szennyes lepedőt hajtogatni), így a régebben ott dolgozó személyzet ismerheti kilétét.

Kapcsolatok 2:
Lisa-t, a rendőrségi diszpécsert még egyetemi évei alatt ismerte meg. Imponált neki a lány eltökéltsége és viszonyuk számtalanszor fulladt vad intimitásba. Lisa gyakran informálja a városi eseményekről, így képes a bejelentéseket követő néhány percen belül a helyszínen megjelenni.

Andrew Barnes, a Golden Angel főszerkesztője hamar felismerte benne a tehetséget és kapcsolatuk már-már barátinak nevezhető. Danny sok sztorit lepasszolt neki, Barnes pedig rendelkezik a kellő befolyással, hogy mentesítse Dannyt az esetleges következményektől. Mindketten tudják, hogy a szárnyaláshoz együttműködésük elengedhetetlen.


Jövő: Danny mit sem tud az éjszaka vámpírjairól. S csak a felsőbb hatalmak a megmondhatói, hogy hataloméhsége, illetve a valóságot és a tényeket a kénye-kedve szerint csavarni tudó tehetsége alapján a Ventrue-k tartják majd érdemesnek, hogy soraikba emeljék, netalán a Malkaviták, akik felismerhetik a csendes ámokfutás és megszállottság korai jegyeit...

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Vérdonorok
« Válasz #3 Dátum: 2016. Július 21. 22:36:45 »


Név: Benito D’angello (Duce)
Jellem: Cinikus
Viselkedés: Magányos
Koncepció: Lecsúszott nyomozó

Erő 3
Ügyesség 3
Állóképesség 3

Karizma 2
Manipuláció 2
Megjelenés 2

Észlelés 2
Intelligencia 3
Érzék 2

Képességek:

Atlétika: 2 (4pont)
Empátia:
Éberség: 2
Helyismeret: 2
Irányítás: 2
Kézitusa: 2
Kifejezõkészség:
Kitérés: 2
Megfélemlítés: 2
Rászedés: 2 (2pont)

Állatszelídítés:
Biztonsági rendszerek: 2
Illemtan:
Közelharc: 1
Lopakodás: 2
Lõfegyverek: 3
Mesterségek:
Szereplés:
Túlélés:
Vezetés: 2 (2pont

Humán tudományok:
Jog: 2 (4pont)
Nyelvismeret: 2 (angol, olasz, spanyol)
Nyomozás: 2
Okkultizmus: 1 (2pont)
Orvostudomány:
Pénzügy:
Politika:
Számítógép: 2 (2pont)
Természettudományok:

Háttér:

Anyagi háttér 2
Hírnév 1
Kapcsolatok 2 (1pont)
Szövetségesek 1

Erények:

Lelkiismeret: 3
Önuralom: 3
Bátorság: 4

Akaraterő: 7 (3 pont)
Emberség: 7 (1pont)

Előnyök:

Szabad pontok:
-16 Képzettségek
-3 Akaraterő
-1 Emberség
-1 háttér
Előtörténet:

Benito (Duce) D’angello olasz származású, San Diegoban született 1968. április 12.-én. Szülei olasz bevándorlók. A család a háború után közvetlen menekült nagyszülőstül Amerikában. Új otthonuknak San Diego Little Italy negyedét választották. Szegények voltak, mint a templom egere, mikor megérkeztek. Egykeként nevelkedett fel Benito. Hamar rá ragadt a Duce becenév, hiszen megadatott neki a szerencse, hogy felvegyék a rendőrképzőbe. Szülei nagyon büszkék voltak rá. Mire felnőtt nyomozó lett igaz ezért küzdenie kellett rendesen, de a gyümölcs beérett. Nem szerette a maffiát. Sok mindent látott fiatalkorában, amit nem kellett volna. Ezekért a pillanatokért kísértik folyamatosan. Sokáig távol tudta tartani magát Tőlük. Neveltetése hithű katolikus, és konzervatív volt. Érintett volt kábítószereseknél, dolgozott a gyilkosságiaknak is, és hol eltűntek után nyomozott. Valahogy mindig köze volt a maffiának a dolgokhoz. Végül nem volt választása, kénytelen volt elindulni a korrupció ingoványos talaján. Arra mindig figyelt, hogy nyomot ne hagyjon, és hülyeséget se csináljon. A stresszt el kezdte alkohollal tompítani, ami szintén nem tett jót a karrierjének. Sokszor insomnia is gyötri, depresszióssá pesszimistává vált. Volt egy két olyan ügye, ami hispánokhoz köthető. Ezek mind okkult gyilkosságok voltak. Azóta, amit ezeknél a rituális gyilkosságoknál látott nem hagyja nyugodni. Hite megrendült amolyan tévelygővé vált az évek során.

Kinézet:

1.7 méter magas. 82 kilogramm. Sötét barna bőr cipőt visel, szürke szövet nadrággal és övvel. Atlétát, szürke inget és zöld szövet zakót hord. Órát visel és pár olcsóbb gyűrűt.

Anyagi háttér 2:

- Van egy régi autója egy Chevrolet Chevelle 1970. Nem mai darab, de hibátlanul működik. Igaz ez nem látszik a küllemén.



- Van egy kertes háza, ami nem a belvárosban, de nem is a külvárosban van. Egyszerű átlagos ház garázzsal. Átlagosan berendezve



Hírnév 1:

- Helyi klubokban, bárokban, kocsmákban ismerik őt. Innen szerez sok-sok információt az aktuális ügyeihez.

Kapcsolat 2 :

- Helyi olasz maffián belül van két fontosabb kapcsolata.

Szövetséges 1 :

- Rendőrségnél/nyomozóirodánál egy befolyásosabb barátja van. Daniel Smith százados a barát neve.

Felszerelés:

- Félautomata sörétes 30 töltény
- Revolver nehéz Colt Anaconda (.44 Magnum) 30 töltény
- Kés
- boxer
- rendőrsági igazolvány, fegyvertartási igazolvány és viselési
- golyóálló mellény a csomagtartóban
- jegyzettömb és határidőnapló, toll
- okostelefon mobilinternettel
- netbook wifi-s
- 200 dollár kp 1000 dollár a bankban
- pénztárca : kp, névjegykártya, bankkártya és hitelkártya.
- félig üres fél literes flaska a kesztyűtartóba
- napszemüveg
- cigaretta 1 doboz 2 doboz a kesztyűtartóba
- öngyújtó és gyufa
- esernyő a kocsiba

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Vérdonorok
« Válasz #4 Dátum: 2018. Január 23. 19:30:01 »
KIDOLGOZÁS ALATT



Név:Shadya Stone          Természet:Ambíciózus          Krónika:Mocskos Meló          Menedék:Lakás
Játékos:Kyra          Viselkedés:Szenvedélyes          Generáció:XIII.          Klán:Setite

TULAJDONSÁGOK
TESTI          SZOCIÁLIS          MENTÁLIS
Erő1          Karizma4          Észlelés3
Ügyesség2          Manipuláció4          Intelligencia3
Állóképesség2          Megjelenés2          Érzékek3

KÉPESSÉGEK
ADOTTSÁG          KÉPZETTSÉG          ISMERET
Atlétika1Állatszelídítés.Humán Tudomány.
Empátia3Biztonsági Rendszerek1Jog1
Éberség2Illemtan1Nyelvismeret2
Helyismeret2Közelharc.Nyomozás.
Irányítás2Lopakodás2Okkultizmus2
Kézitusa.Lőfegyver.Orvostudomány.
Kifejezőkészség. Mesterség.Pénzügy.
Kitérés.Szereplés3Politika.
Megfélemlítés2Túlélés1Számítógép.
Rászedés3Vezetés.Természettudomány.

JELLEGZETESSÉGEK
Háttér
Diszciplína
Erény
Anyagi5Serpentis1Lelkiismeret2
Kapcsolatok2Presence1Önuralom3
Csatlós2Obfuscate1Bátorság3
Katonai Erő1Sith Sorcery (Ahu)1..
Mentor3....
   

Előny/Hátrány         
Emberség
          Akaraterő
.
5
7
.Vértartalék
.
.

Megjelenés
.

Előtörténet
Shandya ölelése előttről nem emlékszik semmit. Szóbeszédekből tudja, hogy régi nemesi családból származik és atya rég kiszemelte magának. Valahogy jobbnak látta nem firtatni a dolgot. Az amnéziáját atya és a klán is hibának kezelte, így mindig többet kellett teljesítenie, hogy bizonyítson. Jól teljesített és ügyes volt ezért bízták rá a SanDiego-i feladatot. Valahogy befolyásra szert tenni anyagilag. Esetleg nem árt ha a vértestvérek között is elismerést szerez és szívességeket szerez.
Így SanDiegoba utazása után felmérte a terepet és kinézte magának ezt a szervezetet. Elcsábította a halandó vezetőjét és az ujjai köré csavarta szó szerint. Szépen lassan elkezdte ő irányítani a szervezetet, a srácot meg kijátszotta a rendőröknek egy nagyobb mennyiségű drog elrejtésével a lakásán és egy névtelen bejelentéssel. Így már semmi akadálya nem lett annak hogy felvirágoztassa az üzletet. Ha kell halandónak és vértestvérnek is ad el ezt-azt pénzért vagy szívességekért. 


A nyilvánosság előtt ismeretes
Egyiptomi és amerikai angol nyelvtudás (utóbbi is anyanyelvi szinten)

Kevéssé ismeretes
Született Shadya Mahmoud, tökéletesen beszél spanyolul.

Mentor
Nefer Brahmin. Klántárs, egy meglehetősen tehetős üzletember.

Anyagi
Fegyver eladás és van egy teljesen legális bárja amivel a pénzt is legalizálja...


NPC



Ian Namakaeha Ghoul személyi testőr. Szinte mindig mellette van.


Alfred Miller Ghoul testőr és komornyik. Viszi a menedéket, intézi a nappali személyes dolgokat és vigyáz a menedék biztonságára. Bizonyos fokig arra is vigyáz, hogy ne veszítse el teljesen az emberségét.


Paradise Club - San Diego egy nagyon is ismert bárja a változatos és sokszínű estjeivel. Megtalálható a Disco-tól a Rock-ig minden. De vannak különleges esték ahogy élő koncert és akár BDSM Performance is látható.

Nem elérhető SentinelWex

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Vérdonorok
« Válasz #5 Dátum: 2018. Február 23. 22:01:48 »




Név:Henry Walcott          Természet:Zsarnok          Krónika:Mocskos Meló          Menedék:
Játékos:SentinelWex          Viselkedés:Tanár          Generáció:12          Klán:Tremere

TULAJDONSÁGOK
Erő2          Karizma2          Észlelés4
Ügyesség2          Manipuláció4          Intelligencia3
Állóképesség2          Megjelenés2          Érzékek3

KÉPESSÉGEK
ADOTTSÁG          KÉPZETTSÉG          ISMERET
Atlétika0Állatszelídítés1Humán Tudomány1
Empátia2Biztonsági Rendszerek0Jog0
Éberség1Illemtan1Nyelvismeret1
Helyismeret0Közelharc0Nyomozás1
Irányítás0Lopakodás1Okkultizmus3
Kézitusa2Lőfegyver0Orvostudomány2
Kifejezőkészség1 Mesterség0Pénzügy0
Kitérés0Szereplés0Politika1
Megfélemlítés1Túlélés1Számítógép1
Rászedés2Vezetés1Természettudomány4

JELLEGZETESSÉGEK
Háttér
Diszciplína
Erény
Anyagi2          Taumaturgia (Zöld ösvény)3          Lelkiismeret2
Csatlós1Uralom1Önuralom4
Szövetségesek1Jelenés1Bátorság4
Generáció1
Mentor2
   

Előny/Hátrány         
Emberség
          Akaraterő
Ellenség2
6
8
.Vértartalék
.
.

Megjelenés
Középmagas termetű férfi, hosszú fekete hajjal, amit általában összefogva visel. Szürkésbarna szeme és vékony ajka konzervatív megjelenést kölcsönöz számára. Rendelkezik a rettegett tanárok szigorú, mindenen átlátó tekintetével, testtartása azonban inkább egy visszahúzódó lélekre utal.  A legtöbb esetben kényelmes szövetnadrágot és inget hord, de kertészkedés közben szívesen vesz fel zöld overallt is.

Előtörténet

Henry 1955-ben született Los Angelesben egy középosztálybeli család egyetlen gyermekeként. Apja vadőrként, anyja pedig gyógyszerészként dolgozott. A természetet gyermekkorában szerette meg, a családdal gyakran töltötték a hétvégéket a város melletti Angeles Erdőben. Az ifjú Henry hamar tehetségesnek bizonyult a növénybiológiai és biokémiai területeken, az egyetemi diplomájára kiváló minősítés került. Miután végzett, az egyetem állást kínált számára, melyet örömmel elfogadott. Nyolc éven át tanított növénybiológiát és biokémiát, de szigora miatt sosem tartozott a közkedvelt tanárok közé. A Tremere klán figyelmét következetes magatartásával és tudásával keltette fel, 1989-ben atyja megkapja az engedélyt az ölelésre. Az egyetemi környezetből is jól megtapasztalt hatalmi játékoknak köszönhetően nem okozott gondot számára beilleszkedni a Tremere piramisba. A vámpírlét - és a taumaturgia biztosította képességek - felébresztették benne a hatalomvágyat, előljárói pedig érdemei szerint jutalmazták.  Két hónapja avatták be a Novíciusok Negyedik Körébe, de az előléptetéssel egy nem várt fordulat is járt: ekkor értesítették, hogy áthelyezik a San Diego-i kápolnába. Túl nagy hatalomra tett volna szert túl rövid idő alatt? Netalán egy rivális ezzel próbálja előkészíteni a bukását? Vagy San Diegoban van szükség a szakértelmére? Netalán mindegyik egyszerre? A Tremere klánnál bármi előfordulhat.

Menedék:
Az áthelyezését követően először a helyi kápolnában rendezte be a menedékét, de néhány héttel később egy kis lakást is vásárolt magának. Mindkét menedékébe számos növényt zsúfolt be (futónövényeket, gombákat, cserepekben álló cserjéket, virágokat, kaktuszokat). A kúszó növények beterítik a fal legnagyobb hányadát, illetve végig kúsznak a plafonon húzódó függesztéseken. A fal tövében kisebb-nagyobb cserepekben különböző növényfajok lelhetőek fel, ezeket előszeretettel gondozza, locsolja, metszi.

Háttér részletek:
Anyagi 2
Nem olyan régen nyitott egy kis patikát, ahol gyógynövényeket és egyéb készítményeket értékesítenek. Anyagi bevételei főképp innen származnak.

Csatlós 1
Annabelle Santiago, aki afféle intéző feladatkört lát el (felügyeli a patikát, vetőmagok, vegyszerek és egyéb kellékek beszerzéséért felelős). 8 éve áll Henry szolgálatában.


Szövetséges 1
Francis Barton, egy véradó állomás vezetője. A kapcsolatuk kölcsönösségen alapul, míg Henry gyakran szállít számára áron alul növényi alapú készítményeket, Francis változó mennyiségű vérrel fizet.

Mentor 2
Atyja, Darius Waloville Los Angeles egyik befolyásos vértestvére.

Ellenség 2
A Los Angelesi toreadorok egyikével került összetűzésbe egy botanikus kert felújítását illetően. A vita során a toreador elvesztette az önuralmát, komoly szégyenbe hozva ezzel magát. Henry nem gondol sokat a toreadorra, de ugyanez fordítva korántsem igaz.

Ismert rituálék:
1. szint
Társalgás az atyával
A kerengés kelyhének elbájolása
A szent menedék védelme

2. szint
Vérátömlesztés
Az árnyak maszkja

3. szint
Késői nyugalom botja


Idézetek:
"A legjobb bosszú az, ha sikeres vagy. A második legjobb, ha túléled az ellenfeled."

"Megkapta az utasításait. Nem szükséges megértenie. Nem szükséges egyetértenie. Csak végezze el a feladatot."

"Egy bölcs mágus sosem fenyegeti ellenfeleit, pusztán a háttérben tevékenykedve eléri azok bukását. Ily módon az ellenfél az előtt veszíti el a csatát, hogy egyáltalán észrevette volna, hogy az megkezdődött."

"Ha vesztésre állsz egy játékban, változtasd meg magát a játékot. Erről ne értesítsd az ellenfeleidet csak akkor, ha már nyertél."
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 27. 10:13:58 írta SentinelWex »
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Vérdonorok
« Válasz #6 Dátum: 2019. Április 02. 12:30:49 »

Név:Coelho          Természet: Magányos          Krónika:Mocskos Meló          Menedék:
Játékos:Rigófütty          Viselkedés:Kaméleon          Generáció:X.          Klán:Nosferatu antitribu

TULAJDONSÁGOK
Erő2          Karizma3          Észlelés3
Ügyesség3          Manipuláció2          Intelligencia3
Állóképesség3          Megjelenés0          Érzékek4

KÉPESSÉGEK
ADOTTSÁG          KÉPZETTSÉG          ISMERET
Atlétika2Állatszelídítés-Humán Tudomány-
Empátia-Biztonsági Rendszerek4Jog-
Éberség3Illemtan-Nyelvismeret2
Helyismeret2Közelharc2Nyomozás3
Irányítás-Lopakodás3Okkultizmus-
Kézitusa1Lőfegyver-Orvostudomány-
Kifejezőkészség- Mesterség-Pénzügy-
Kitérés2Szereplés2Politika-
Megfélemlítés-Túlélés2Számítógép1
Rászedés3Vezetés1Természettudomány-

Nyelvismeret: Spanyol az anyanyelv, Portugál, Angol

JELLEGZETESSÉGEK
Háttér
Diszciplína
Erény
Fekete Kéz2          Bestia1          Lelkiismeret2
Kettős személyiség2Fátyol4Önuralom4
Státusz (Kamarilla)2Őserő1Bátorság4
Kapcsolatok3
Generáció3
Kor1
   

Előny/Hátrány         
Emberség
          Akaraterő
Sötét titok
5
6
Vértartalék
.



Ebben a korban, ezen a helyen a nevem Coelho! (Régen Raúl, Szabbatban, de inkább a falkában Chave)

Spanyolországban láttam meg a napvilágot az 1790-es évek vége felé. Szüleimről sok emlékem nincs, tízen éves korom közepe felé veszítettem el őket. Apám eredetileg kovács volt, de később beállt a francia ellenes felkelők közé. Itt sajnos nagy karriert nem futott be, mert az egyik rajtaütésük során életét vesztette. Mint kiderült, anyám közben a második közös gyermeküket várta, de édesapám halál híre hallatán elvetélt, amit ő sem élt túl. Fiatal árvaként hamar kiforgattak a megörökölt "vagyonból" és utcára kerültem. Eleinte koldulásból próbáltam megélni, később kisebb betöréseket követettem el. Elgondolkodottam azon, hogy apám nyomdokaiba lépek, nem mint kovács, hanem mint felkelő, de ezt az ötletet hamar elvetettem és maradtam a betöréseknél. Eleinte csak késő este csináltam, de ahogy tapasztaltabb lettem, nappalra váltottam. Húszas éveim elején egy téli nappal, éppen Madrid utcáit jártam, amikor egy átlagosnak tűnő házra lettem figyelmes. Az ablaki be voltak reteszelve, az ajtót igen jó minőségű zár védte és egyik kéménye sem füstölt, amiből arra következtettem, hogy nincs otthon senki. Óvatosan neki láttam a zár feltörésének, ami különös módon kifogott rajtam. Furdalt a kíváncsiság, hogy még is mi lehet bent. Elhatároztam, hogy még aznap vissza megyek és bejutok a házba és azt is tudtam, hogy a kéményen keresztül fogom véghezvinni. Kikötőben szereztem kötelet és azzal mentem vissza késő délután. Kertben lévő egyik nagy fára felmásztam, a fához kötöttem a kötelet, a végét átdobtam a ház fölött. Másik oldalról már nyitva is volt az út a kémény felé. Onnan gond nélkül bejutottam a házba, ekkora már este volt. Fura érzés tört rám, még azon is elgondolkodtam, hogy hátrahagyom a helyet, aztán erőt vettem magamon és a maradás mellett döntöttem. Meggyújtottam a kis lámpásom, ekkor azonban szörnyű látvány fogadott. Mindenütt mozdulatlan testek feküdtek szerte a földön, gondoltam hullák. Fordultam volna meg, amikor láttam, hogy az egyik test megmozdul, majd felül. Meglepetten egymásra néztünk. Ekkor azonban egy másik alak is magához tért, aki viszont már nem tétovázott és támadásba is lendült. A lámpását tartó kezemmel próbáltam védeni magamat, ami olyan jól sikerült, hogy a támadó fején tört darabokra, aki ettől lángra kapott, majd eszét vesztve földre vetődött és próbálta eloltani magát. Sietve indultam volna vissza a kémény felé amikor éreztem, hogy valaki megragad hátulról és már csak az rémlik, hogy repülök át a szoba szemközti fala felé.

Meztelenül, fellógatva ébredtem egy ismeretlen helyen. Rákövetkező néhány éjszaka emlékei igen kopottak. Éjszakákon keresztül kínozták, faggatták, hogy ki küldött és miként akadtam rájuk. Egyik este arra tértem magamhoz, hogy valami oda tapad a számhoz és abból kezdek inni, amit akkor még nem tudtam mi lehet. Most pontosan tudom, az egyik megitatott a vérével. Majd annyit súg a fülembe. "- Mire jutsz ennyivel?" Az egész annyira furcsa volt számomra de új élettel töltött fel, az érzékeim kissé kitisztultak. Mintha a kötél szorítása is gyengült volna a kezeim körül. Kis idő elteltével sikerült is kiszabadítanom magam a fogságból. Körbe jártam a vaksötét szobát. Találtam egy ajtót amit nem zártak be. Egy folyosón találtam magam, halványan szűrődött be fény a bedeszkázott ablakok résein. Hallgatózni kezdtem, a folyosón az egyik ajtó mögött beszédre lettem figyelmes, így elvetettem azt az ötletet, hogy lefeszegetem a deszkákat és kimászom az ablakon. Zaj forrástól legtávolabb eső ajtóhoz siettem és óvatosan benyitottam. Egy hálószobába értem, aminek volt egy ablaka is. Kinéztem a réseken és úgy gondoltam valahol a kikötő környékén lehetek. Magam köré tekertem az ágyon heverő lepedőt, felkaptam egy gyertyatartót és azzal próbáltam minél halkabban lefeszegetni a deszkákat az ablakról. Elég volt kettőt leszednem, hogy kitudjak mászni. Már félig kint voltam, amikor egy ismerős hang csendült fel mögöttem. "-Ez elég könnyű volt.-" megragadta a lábamat és iszonyú erővel rántott vissza és repültem megint a fal felé. Az eszméletemet nagy bánatomra most nem veszítettem el, mert egy rothadó arcú lény ugrott rám. Letépte a hegyes fogaival az orromat és azon keresztül kezdte el kiszívni az véremet. Fogalmam sincs hány éjszaka telhetett el úgy, mire végre tisztán vissza tudok emlékezni. Felrémlenek dolgok, iszom atyám csukóljából, arra hogy "élve" elásnak, egy erdő közepén vagyok és egy nő mozdulatlan teste felől tápászkodom fel, akivel valószínűleg én végeztem... Atyám elárulta nekem, hogy nem tervezett új gyermeket magának. Egyfajta jelnek tekintette, hogy én ott akkor abban a házban megjelentem, ahogy megjelentem. Elárulta, hogy tetszett neki az a káosz amit egymagam okoztam, ahogy lángolt a falka társa feje, ahogy próbáltam szökni, és hogy kétszer is olyan jó helyzetet teremtettem, hogy falhoz vághasson. Teremtőm annak az időszaknak a történeteit mindig fülig erő szájjal mesélte el.


Coti az atyám, kezdetben sokat foglalkozott velem. Rusnya pofája ellenére, vicces figura volt, talán pont ennek köszönhető, hogy hamar elfogadtam ezt az újfajta "életet". Azonban soha nem lettem a falka része. Mint kiderült, nem én voltam Coti egyetlen gyermeke, erről kevesen tudtak. Európa számos nagy városaiban éltek elszórva. Az én feladatom az volt, hogy bizonyos időközönként keresem fel "fivéreim" és üzeneteket vigyek, hozzák. Később már kémkedni kellett utánuk. Néha nekem kellett megterveznem, hogyan lehetne bizonyos helyekre bejutni, időnként kivitelezni is. Spanyolország nem vett részt a két világháborúban éppen ezért sok feladat várt rám más országokban. Valakinek némi segítséget nyújtani, valamit valamiért alapon. Másokat akadályozni, hogy élve megússza az ostromot szektától függetlenül. Szabbatistáknál természetesen diszkrétebben kellett eljárni. Valakit csak lekövethetővé kellett tenni, mások meg intézték a piszkos melót...

Háborúk végeztével Coti új melóval bízott meg. El kellett valakit juttatnom Argentínába és onnan egyedül eljutnom Brazíliába, azon belül São Paulóba. Egy klántársunknak kellett segítenem, Lamigranak hívtak. Azt mondta, ha jól csinálom az itteni dolgaim előrébb juthatok a ranglétrán. A nem csinálom jól, arra nem tért ki. Utólag tudom mi lett volna...

São Paulo káinita szemmel is kegyetlen város. Lamigranak új, megbízható falka tagokra volt szüksége, mivel az előzőnek csúfos vége lett, részleteket nem mesélt. Ekkor velem együtt még csak hárman voltunk, a másik tag Koman al-Shuda nevű asszamita antitribu. Nehezen lehetett volna minket falkának hívni de mi mégis csak úgy hívtuk magunkat és később úgy is ismertek minket, mint Macheteria.  Később Ruhi, egy Gangrel is csatlakozott. Nem igazán értettem, hogy kinek dolgozunk. A melók többsége már nem csak célpontok megfigyelése volt, hanem begyűjtése, információk szerzése és likvidálás. 1960-as évek elején Lamigra felajánlott nekem egy lehetőséget, amit ha akartam volna sem lehetett volna vissza utasítani. Egy különös tetoválást mutatott, amit a vére erejével rejtette el a nem kívánatos szemek elől. Egy hold sarlót ábrázolt, amit a jobb tenyerén viselt. Kiderült ilyen Koman al-Shudanak is van. Azzal, hogy ezt megmutatta méltónak tekintett rá, hogy bevezessen egy szektán belüli szekta titkaiba, a hírhedt Fekete Kézbe és ezzel együtt bebocsájtást is nyerek közéjük.

Pár éves kiképzés és különféle újabb küldetések vártak rám, míg megkaptam a jelet, amit többet nem dobhatok le magamról. 1980-as évek végén egy új küldetést kaptam, ezzel ugyan elszakítottak a Macheteriatol. San Diegoba kellett beférkőznöm a Kamarilla sorai közé. Némi információt is kaptam és pár kontaktot. Szabad kezet kaptam, hogy viszem ezt véghez. Elsőként szomszédos államokban kezdtem el szervezkedni, helyismeret hiányában nem volt könnyű dolgom. Helyi, vagy nomád falkákat próbáltam rávenni, hogy menjenek San Diegoba kis támogatást nyújtani pár ott táborozó Szabbat testvérnek. Kevés sikerrel jártam, mert nem akartam felfedni Fekete Kéz tagságom holmi feláldozható csőcselék előtt, de be kellett vetnem. Egy nomád falka belement. Még egy utolsó kis zűrt okoztak és útnak indultak, azt az infót kapták tőlem, hogy a fogják majd a további utasításokat kapni. Végig követtem a falkát, egészen San Diegoig, itt rá állítottam egy helyi falkát, hogy lépjenek velük kapcsolatba. A kapott információkat és adott kontaktokat felhasználva, sikerült felkeltenem a helyi nosferstuk figyelmét magamra. Elmondtam nekik, hogy jelenleg egy városban sincs állandó menedékem. Éppen El Pasoban voltam, mert São Paulóból jöttem. Sajnos ott ugyanis kicsit forró lett a talaj kamarillás lábak alatt. Azonban útközben bele botlottam pár Szabbatistaba, ugyan sikerült olajra lépnem, de úgy döntöttem követni fogom őket. Figyeltem őket és láttam, hogy már gondolom valami helyi erővel fel is vettek a kapcsolatot. Ha menedék jogot kapok, legalább egy kis időre, akkor elmondom hol vannak és amiket megtudtam. Eleinte gyanakvóan viselkedtek, de sikerült nyélbe ütni az üzletet. Ennek lassan 6 éve.

Fél tucat Szabbat csőcselék feláldozása elég volt, hogy itt lehessek San Diegoban, hiszen szabad kezet kaptam. Kamarilla státuszom is innen ered.


Kapcsolatok:

Kapcsolat 1.

Atyám

Schecknet-en keresztül van a kontakt. Nem szándékozik feltétlenül elszakadni az atyjától, de már óvatosabban bánik vele. Nem igazán van tisztába atyjának a szándékaival. Mivel számítógépes ismeretei igen gyengék, éppen ezért nem is bízik feltétel nélkül benne, ezért az itteni kommunikációt atyával úgy folytatják le, mint két egyenrangú beszélgető fél és nem úgy mint atya-kölke, ezzel is arra törekszenek, hogy nehezebben lehessen lenyomozni a múltját. Számítógéphez egy egyszerű besurranásos módszerrel szokott jutni. Igyekszik nem vissza menni kétszer egy azon helyre.

Kapcsolat 2.

Celestia

Helyi Kamarillas Nosferatu. Eléggé jó helyismerettel rendelkezik. Képben van a város és a környék vámpírjaival és azok érdekeltségeikkel a legjelentéktelenebb senkitől a léghatalmasabbjáig. Ő intézte el nekem az információkért cserébe a jelenlegi menedékem is. Azokért az információkért cserébe, ami miatt a városban vagyok. Azon kevés alkalmakkal amikor szívesség, vagy infó kellett tőle általában mindig valami nem hétköznapi dologgal kellett "fizetnem" érte. Egy dedikált labda egy baseball játékostól, vagy éppen egy serleg a helyi stadionból, amit egy másikra kellett kicserélnem, persze csak hasonlóra. Azzal a céllal, mikor veszik észre, hogy már nem az eredeti van ott, és ezt felettébb viccesnek találta...


Kapcsolat 3.

Saeed

"Letelepedésem" körüli éjszakán San diegoi Szabbat kapcsolataikat elveszítettem, sokáig nem is ismertem egyetlen Szabbatistát sem a városban. Két éve volt az első alkalom, hogy személyesen is újra találkoztam egy szektabélivel, igaz nem a küldetésem kapcsán.

Koman al-Shudan keresztül ismerem. Telefonon kell hívnom, és az utasításait követve lehet vele találkozni. Vékony, alacsony rövid hajú férfi. Ében fekete bőrén és egy nehezen észrevehető vízszintes, talán vágás a homlokán kívül semmi különös, vagy hivalkodó nem jellemző rá. Higgadt, magabiztos alak. Ami a legjobban aggasztó a személyében, hogy valószínűleg átlát az álcámon. Kapcsolatain keresztül szinte bármit képes beszerezni.


Vinculum:

Lamigra 4
Koman al-Shuda 6
Ruhi  4

Menedék:
A karakter jelenlegi menedéke a 9th ave 28 alatt található pincében van - ezt Celesita intézte. Valójában egy zárt kazánház, de a távfűtés miatt használaton kívüli hely. Cirka 80nm, száraz, meleg, ablaktalan hely - benne két hatalmas régi de "lezsírozott" kazán. Áram és világítás van. Kulcsa még a gondnoknak sincs az összes rajta lévő zárhoz.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 16. 18:44:00 írta Dierol »