Szerző Téma: Voodoo People - Con Angilo Guerdo játéktere  (Megtekintve 2014 alkalommal)

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

• Haladó
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Voodoo People - Con Angilo Guerdo játéktere
« Válasz #75 Dátum: 2019. Március 17. 17:25:59 »
Benito

Ilyenkor szeretem a papírmunkát, ha nem kell gépelnem oldalakat és órákat tölteni ezáltal a papírok felett.. - nyugtatom magamat az ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal, több kevesebb sikerrel, de tény, hogy relatív ma korán sikerült végeznem. Munka gondolatát hátrahagyva beülök az autómba, amikor is megcsörren a telefon...
[angolul] - Ki a büdös franc lehet az! - nézem a készüléket és a számomra ismeretlen számot - Remélem, hogy nem meló...
Miután felveszem a telefont igen csak meglepődök, hiszen nem várt alak van a telefon másik végén... Ó hát ez Emily tudatosul bennem... Végighallgatva mondandóját némi aggodalomra ad okot, de lehet csak túl gondolja az egész történetet... De jobb lesz a végére járni a dolognak.
[angolul] - Nyugodjon meg Kedves! Odagurulok és megnézem mit tehetek az ügyben. Addig üljön be a Steak House-ba és várjon ott. - nyugtatom meg, legalábbis megpróbálom. - Rendeljen addig valamit magának és nekem nyugodtan. Nem sokára ott vagyok. - s ha nincs nagyon más akkor el is indulok Emilyhez kideríteni, mi is áll a dolog hátterében. Út közben azon töprengek, hogy ez most a játék része a dolognak, vagy tényleg baj van... De jobb úgy venni, mintha baj van és különben is némi aggodalomra ad okot az első hulla esete is...