Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 42957 alkalommal)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #705 Dátum: 2021. Április 17. 23:00:05 »
Hali!

Tudhatja a karakterem mi dolga volt már a bárónak az egyházzal ezelőtt? Illetve az utolsó kérdés keserűen hangzik vagy gúnyosan ismét?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #706 Dátum: 2021. Április 18. 09:39:19 »
Hali!

Tudhatja a karakterem mi dolga volt már a bárónak az egyházzal ezelőtt? Illetve az utolsó kérdés keserűen hangzik vagy gúnyosan ismét?

Ave Taleiosz!

1.) Az utolsó kérdés egyértelműen keserűen hangzik.
2.) Nincs tudomásod arról, hogy a bárónak bármi dolga lett volna az inkvizícióval, annyit tudsz, hogy amíg Diego Juan Fernández Sánchez báró a király és az egyház által meghirdetett háborút vívta a gorviki kalózok ellen addig megboldogult atyjától a birtokból a bányák felügyeletének joga valahogyan átkerült Valdarios Bel Salza a Salza báróhoz így mondhatni birtokának színe és java elkotyavetyélődött.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #707 Dátum: 2021. Április 18. 18:37:32 »
Mi a ... ?! Vajon mi célt szolgálhat?

Megpróbálja eldönteni, hogy most másképp látja-e a bárót, mint kint az udvaron. Hatalmasabbnak, félelmetesebbnek ... Változott-e róla a véleménye.
Tyrus úgy véli, hogy vagy a bárót hivatott megvédeni a befolyásolástól esetleg a hazugságtól vagy ellenkezőleg, a félszemű férfi befolyását igyekszik kiterjeszteni a hallgatóságára.

Üdv Igric!

A báró nem látszik se félelmetesebbnek, se hatalmasabbnak, se meggyőzőbbnek miután helyt foglal a "trónszéken" és a véleményed sem változik róla...

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #708 Dátum: 2021. Április 18. 20:26:24 »
Szuper! Kösz Kedves Gonoc KáEM!
 :ahoy:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #709 Dátum: 2021. Április 23. 19:10:16 »
Erigowi Artemise

Az este folyamán a Dalnok szavait figyelmesen végighallgatja a lány, amikor a dalnok a tanácsa végére ér, még a dal előtt megszólal.
"Köszönöm, igyekezni fogok a lelkemre venni a tanácsát, köszönöm."
A történetet nagy figyelemmel hallgatta, néhány alkalommal izgatottan figyelt, más történéseknél pedig inkább úgy tűnt, mintha elgondolkozna valamin.
"Csodálatos előadás, gyakrabban kéne előadnia, nagyuram. Holnap este akár mesélhetne helyi történeteket, hogy ne csak a messzi földekről halljanak a nagyurak."- biccent Primusz és az idős lovag felé.

Amikor a nevét mondják, ismételten meghajtja a fejét, mostmár viszont egészen mélyre, ahogy azt Erigowban a tartományurak számára szokás, majd  báró lábai elé néz, igyekszik kerülni a feltűnést.
(Észrevehetetlenség Amulettje - "Nem feltűnő" a lány, elsiklanak felette a tekintetek, ha nem konkrétan rá néznek.)

Megpróbál a pszit használva megérezni, hogy a báró és a furcsa páncélos alak ellenük tör-e, majd miután elvégezte a ritust, csak csendben figyel tovább, hallgatva a bárót.
(Amennyiben van rá lehetőség, szeretnék egy Hatodik Érzék diszciplinát alkalmazni, úgy olvastam ez nem feltűnő, és az észrevehetetlenség amulettje elvileg segithet abban hogy még kevésbé legyen feltűnő)
(Emberismeret: AF, Igazság Amulettje)


Üdv boszorkányos nőszemély!

1.) jelenleg az észrevétlenség amulettje nem fog rajtad segíteni mert kis kompániátok vizslató tekintetek kereszttüzében van azaz vizslatnak benneteket, maximum ha durvulásra kerül a sor te leszel az utolsó akit támadás ér mint a legveszélytelenebbnek ítélt személy.
2.) mivel mesterfokú pszi használó vagy ezért természetesen a Hatodik Érzék diszciplína mehet minden feltűnés nélkül.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #710 Dátum: 2021. Április 23. 21:11:27 »
1. Igen ezt sejtettem, igazából főleg "azt remélem" ettől a tárgytól, hogy pl. a báró nem engem fog bámulni hanem a többieket, én meg addig figyelhetek (Emberismeret) vagy tapogathatok (pl. Pszi: Hatodik Érzék)
2. Király, akkor meg is próbálom! Ha jól értettem ez nem is mások felé/ellen irányul, hanem csak inkább egy érzetet ad, hogy jó vagy rossz irányba megy-e az egész beszélgetés dolog.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #711 Dátum: 2021. Május 08. 22:30:59 »
Ahoy!

Egy lényeges dologgal kiegészítettem a reagot, mert az elfelejtettem megírni tegnap.

Illetve elnézést, hogy ilyen hosszan kell várni rám, igyekszem gyakrabban feljönni, azonban kisgyerekkel nem igazán én szabom meg a saját szabadidőmet! Azért rikoltsatok rám, ha már nagyon idegtépő a távollétem és próbálom mihamarabb pótolni!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #712 Dátum: 2021. Július 03. 10:13:19 »
Idézet
Végül, mivel más nem ragadja magához a szót, megszólal.

Én az nagy inkvizítorunk kinyilatkoztatására várok.  :D

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #713 Dátum: 2021. Július 05. 14:38:12 »
Idézet
Végül, mivel más nem ragadja magához a szót, megszólal.

Én az nagy inkvizítorunk kinyilatkoztatására várok.  :D

Szintúgy mert azért a reakciók nagyban befolyásolhatják a eljövendőt :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #714 Dátum: 2021. Augusztus 01. 10:41:33 »
A báróból áradó fodormenta az parfüm lenne, vagy valami gyógykenőcs illata? Herbalizmus alapfokkal tudhatja a karakter mire jó a fodormenta? Az ETK-ban csak borsmentát találtam, a google pedig jó nagy listát dobott ki. Valószínűleg nem érdekes a kaland szempontjából, csak gondoltam megkérdezem.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #715 Dátum: 2021. Augusztus 01. 12:58:38 »
A báróból áradó fodormenta az parfüm lenne, vagy valami gyógykenőcs illata? Herbalizmus alapfokkal tudhatja a karakter mire jó a fodormenta? Az ETK-ban csak borsmentát találtam, a google pedig jó nagy listát dobott ki. Valószínűleg nem érdekes a kaland szempontjából, csak gondoltam megkérdezem.

Üdv!

Nem gyógykenőcs illata ezt bizton állíthatod, valószínűleg egyfajta parfüm aminek az alapanyaga itt a hegyek között is megterem a füvészkertekben.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #716 Dátum: 2021. Szeptember 26. 11:24:56 »
Üdv!

Tudom, hogy írnom "kéne" de tanulok plusz úgy tűnik, hogy le is betegedtem úgyhogy a tanulás mellett sajnos most nincs energiám jövőhéten pedig csütörtöktől - vasárnapig konzultáció még nem tudom, hogyan lesz nem ígérek semmit azért próbálkozom majd. Köszönöm a türelmet....

Ui.: Halacskának megpróbálok majd egy nagyobb lélegzetvételű amolyan gondolatébresztő reagot írni ha végre lesz hozzá idő k-sok és energiám....

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #717 Dátum: 2021. Október 31. 10:18:22 »
Egy kicsit kiegészítettem a reagomat, csak már péntek éjfélkor kifolyt a szemem és nem tudtam folytatni amivel akartam.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #718 Dátum: 2021. November 01. 11:29:14 »
Egy kicsit kiegészítettem a reagomat, csak már péntek éjfélkor kifolyt a szemem és nem tudtam folytatni amivel akartam.

Oké, vettem, vettem :)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #719 Dátum: 2022. Április 13. 11:51:01 »
Őszintén megvallva mivel fogalmam sincs hogy pontosan mennyi emlékfelidézés kell majd a rajzok minőségi lerajzolásához, így inkább a KM-t kérdezem erről, én hajlandó vagyok elég sokat költeni, és 37-pontom van összesen.
Elvileg a tudatátvitel 2 pszi pontból megoldható mert látjuk egymást és elég rövid az üzenet.
Ha rám vársz sikolts rám.