Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 42906 alkalommal)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #510 Dátum: 2018. December 07. 21:53:22 »
Bocsesz a várakoztatásért, egyszerűen túl sok most a dolog, mindig abba kell hagynom a reag írását. De készülőben van, a hétvégén (remélhetőleg már holnap) megy a poszt.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #511 Dátum: 2018. December 08. 08:49:17 »
Bocsesz a várakoztatásért, egyszerűen túl sok most a dolog, mindig abba kell hagynom a reag írását. De készülőben van, a hétvégén (remélhetőleg már holnap) megy a poszt.

Üdv!

Részemről van türelem főleg mivel előre jelezted, hogy írni szeretnél és közben máshová sem írtál ezért sejtettem, hogy el vagy havazva amúgy nekem is jelenleg orrvérzésig hajtás időszak van jelenleg......

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #512 Dátum: 2018. December 10. 21:29:03 »
Üdv!

Egy nagyon picit módosítottam a reagot, megfeledkeztem a lovagról.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #513 Dátum: 2018. December 10. 21:30:27 »
Üdv!

Egy nagyon picit módosítottam a reagot, megfeledkeztem a lovagról.

Üdv!

Leghamarabb érdemben hétfőn jutok reagokig addig orrvérzésig munka (most értem haza + a szombat is munkanap :P )

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #514 Dátum: 2018. December 17. 10:24:53 »
Hali!

Ha jól értettem a történéseket és a rajzot ezelőtt, akkor a vámpír végig a földön állt. Eleinte Primusz is látta, úgy babonázta meg, én pedig ott dulakodtam vele, ahol eredetileg Priusz helyezkedett. Tehát ha nem mozgott el nagyon nekem is kellett volna észlelnem a nőt, legalább is a körvonalait. Most pedig meglepődve tapasztalom hogy a fejem fölött lebeg?  :pirate: Értem én, hogy a szárnysuhogás azért lehetett már felszállt, de akkor ezt nem kellett volna látni, ráadásul Sid eddig az ajtóból kúszott kifelé, tehát valahogyan elragadta?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #515 Dátum: 2018. December 17. 13:50:05 »
Hali!

Ha jól értettem a történéseket és a rajzot ezelőtt, akkor a vámpír végig a földön állt. Eleinte Primusz is látta, úgy babonázta meg, én pedig ott dulakodtam vele, ahol eredetileg Priusz helyezkedett. Tehát ha nem mozgott el nagyon nekem is kellett volna észlelnem a nőt, legalább is a körvonalait. Most pedig meglepődve tapasztalom hogy a fejem fölött lebeg?  :pirate: Értem én, hogy a szárnysuhogás azért lehetett már felszállt, de akkor ezt nem kellett volna látni, ráadásul Sid eddig az ajtóból kúszott kifelé, tehát valahogyan elragadta?

Jól érted valahogy magához ragadta a földről Sidet :) De téged most nem lát :) legalábbis ez az érzése a karakterednek :)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #516 Dátum: 2018. December 17. 15:43:07 »
Hali!

Ha jól értettem a történéseket és a rajzot ezelőtt, akkor a vámpír végig a földön állt. Eleinte Primusz is látta, úgy babonázta meg, én pedig ott dulakodtam vele, ahol eredetileg Priusz helyezkedett. Tehát ha nem mozgott el nagyon nekem is kellett volna észlelnem a nőt, legalább is a körvonalait. Most pedig meglepődve tapasztalom hogy a fejem fölött lebeg?  :pirate: Értem én, hogy a szárnysuhogás azért lehetett már felszállt, de akkor ezt nem kellett volna látni, ráadásul Sid eddig az ajtóból kúszott kifelé, tehát valahogyan elragadta?

Üdv!

Jut eszembe Alaric mester a tisztánlátás végett az okfejtésedben ott van a hiba, hogy Prímusz nem a valódi látásával látta meg de ti ezt nem tudjátok.. (Prímusz ott követte el a hibát, hogy megriadt az apród furcsa viselkedése kapcsán és úgy gondolta abszulult látás + jól leíjjazuk távolról kombó jó lesz csak így automatikusan benyalta a szemkontaktust  :u-rock: :devil: )
Szóval valójában ti bent a malomban sohasem láttátok közvetlenül sőt a dulakodásban nem is volt időtök felé pislogni aki meg kint látta az nem önmagaként tért be hozzátok :)

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #517 Dátum: 2018. December 21. 20:02:19 »
Én ott sokkot kaptam, hogy felettünk lebeg a dög .... mint Júlia, aki nem akart a földön járni ... ♪♫♫♪

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #518 Dátum: 2018. December 22. 10:59:33 »
Én ott sokkot kaptam, hogy felettünk lebeg a dög .... mint Júlia, aki nem akart a földön járni ... ♪♫♫♪


Aignan bel Verperiodi és mindenki - Éjszakai árulások (4. Kör)

A nappali fényárban Aignan bel Verperiodi és Prímusz mit két ádáz medve ölelésben tovább dulakodnak, egyenlőre az öreg kisnemes van kedvezőbb pozícióban és Prímusz vergődik szorításában. Rys a földön lévő mocskot Gewin lovag felé rúgja mit az sikeresen elkerül ám a következő pillanatban már az arca előtt suhog Rys által lengetett izzó hasáb a tábortűzből.
A kinti sötétségben bajlós szárnyak suhogása hallatszik mint amikor hatalmas sasok érkeznek vagy amikor angyalok még ha bukottak is szállnak alá a világba.
//OFF mindenkinek kezdeményezést kérnék mindenkitől valamint leírást, hogy mit szándékozik tenni az 5. körben OFF//

Valójában itt nem lesszált hanem felemelkedett és csak a nagy szárnyak miatt "érzékeltétek" többnek mint egynek :)  :kid: :punk: :ahoy:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #519 Dátum: 2018. December 22. 14:33:54 »
Én ott sokkot kaptam, hogy felettünk lebeg a dög .... mint Júlia, aki nem akart a földön járni ... ♪♫♫♪

Valójában én is lefostam egy kicsit a bokám...

Filio:

Akkor most kérhetné(n)k egy friss rajzot / térképet / összegzést ki hol áll, kivel állunk szemben, mit látunk, mi történik?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #520 Dátum: 2018. December 22. 21:16:04 »
Én ott sokkot kaptam, hogy felettünk lebeg a dög .... mint Júlia, aki nem akart a földön járni ... ♪♫♫♪

Valójában én is lefostam egy kicsit a bokám...

Filio:

Akkor most kérhetné(n)k egy friss rajzot / térképet / összegzést ki hol áll, kivel állunk szemben, mit látunk, mi történik?

Kérhetsz de szerintem csak holnap lesz meg valamikor  :kid:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #521 Dátum: 2018. December 23. 15:55:00 »
Üdv!

Frissítettem a helyszínrajzot kívánalmatok szerint  :kid: :u-rock: :punk: :ahoy:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #522 Dátum: 2018. December 24. 18:25:25 »
Okés, köszöntem! Hamarosan írok mi tévő leszek.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #523 Dátum: 2018. December 29. 11:33:09 »
Hali!

A 1,5-2 emelet magas mit jelentene? Egy emelet 3 méter, mint általában a való életben? Mert ha igen, akkor kétlem, hogy bármit is tudnék kezdeni a nővel, inkább felkészül a karakterem, hogyha Sidet elejti, akkor el tudja kapni / tompítani az esését.

Illetve hogy is működik az áldás varázslat? Hiába tárgyra mondtam rá, úgy működik, mintha személyre alkalmaztam volna, nem? Tehát az értékei növekednek +5-tel és varázstárgynak minősül 2 kör/szintig és nem az általános leírás vonatkozik a fegyverre most.

Illetve válaszol a bestiának:

-"Domvik sosem hagyott cserben, te fordultál el Tőle, démon, s léptél a sötétség útjára, s mindaddig míg szenvedést s pusztítást szabadítasz a világra, csak távolabb sodródsz igazságától! Mutasd magad, s megváltalak a kárhozattól!"
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #524 Dátum: 2018. December 29. 12:34:24 »
Ennyit arról, hogy megrohamozod (a földön).  :rofl:

A 8. kör első szegmensében fogan meg a fényvarázs.

= verőfényes napsütés, melynek forrása: ajtó feletti pont (kívülről természetesen) - hogy a sötétség gonosz kreatúráinak jól a szemébe világítson (és sebződjenek, ha érzékenyek az ilyesmire

A kör hátralévő részében várja a hatást, illetve felkészül a harcra, vagy ami jön ezután.

És/vagy rázendít a nyugalom dalára, hogy mindenki nyugodjon le a pi....ba.  :rofl:

Viccet félretéve felkészül, hogy ha eredménytelen lenne a fényesség (ami elég hamar kiderül), akkor 1 szegmens alatt megidézzen egy fantomsereget utolsó 5 mp-jáért. (122.o.) A környező fák közül bukkannak elő a báró címerét viselő marcona alakok (ha van rá lehetőség, akkor mintegy bekerítve a malmot és a némbert - "a sereg bármely irányból vagy távolságból érkezhet". Szem előtt tartva, hogy 15-20 méternél ne jöjjenek közelebb. Csak megjelennek, bekerítik a célpontot és várakoznak ....

- Be vagy kerítve Szép Hölgy! Jobb lesz, ha megadod magad! - felkiáltással tudatosítja a bestiában a sereg jelenlétét. ;)