Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 42919 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #630 Dátum: 2019. November 09. 19:45:03 »
Az elkövetkezendők nem a KÁEM-i demencia megnyílvánulásai, hanem újrajátszódik a találkozásotok és nem emlékeztek a találkozás után történtekre, mintha újraindult volna a nap (Mentálmágia – Emlékmódosítás megtöréséhez 60E szükséges)

 :rofl:

Szerintem mindent ugyanúgy kell csinálni -  még ha emiatt 3-4x indul újra a nap, akkor is - mindaddig, amíg valami emlékfoszlány nem dereng fel valakiben. Vagy valami.
Ha így lesz, a gonoc KáeM majd szól vagy kézzel int.
Ugyanis az ember ugyanabban a helyzetben mindaddig ugyanúgy viselkedik, amíg valami körülmény nem változik meg. Szerintem.

Gonoc vagy, hogy gonoc tervemet kivauzod előre, de igen mivel a lovak ugyanott toporognak előbb utóbb valakinek fel fog tűnni, hogy le van kuváa taposva a "friss" hó nem érkezhettünk ebben a pillanatban... Még szerencse, hogy mindig készülök "hibaelhárítással" ... Meg ha mindent ugyanúgy csináltok akkor ugyanazokat a próbákat kell újradobni és lehet, hogy néhány sikertelen végre sikerül akkor jön plusz infó és akkor lehet, hogy már nem is ugyanazok lesznek a reakciók a korábbi valóság más irányba megy tovább... Durvább és békésebb is lehet a végkifejlet.....

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #631 Dátum: 2019. November 09. 20:42:53 »
Nem vagyok biztos abban hogy a mondandód vége tetszett :D  :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #632 Dátum: 2019. November 09. 22:13:30 »
Csak azért mentem bele gonoc terveid ilyen mélységeibe nehogy valaki merőben mást cselekedjen, mint először.
Pl. a leány hamuban sült pogácsával és 2 tablettás kannás borral kínálja a fáradt utazókat.
 :rofl:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #633 Dátum: 2019. November 10. 00:50:47 »
Még a feltételezés is rendkívül sértő >:(

Kedves Km bácsinak már akkor irtam, hogy szerintem ugyanaz fog lejátszódni mikor megírta a hozzászólását :angry2:
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #634 Dátum: 2019. November 10. 06:50:43 »
Még a feltételezés is rendkívül sértő >:(

Kedves Km bácsinak már akkor irtam, hogy szerintem ugyanaz fog lejátszódni mikor megírta a hozzászólását :angry2:

Képzeld - képzeljétek!

Külön-külön egymástól függetlenül de burkoltan megkaptam, "hogy miért kellet most ezt? Ugyan azt fogom írni mint korábban!" csak egyvalamiről "feledkeztetek" meg a rontott próbákról azok még hozhatnak változást az életetekben kinek pozitív kinek negatív hozadékot.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #635 Dátum: 2019. November 10. 08:20:59 »
Képzeld - képzeljétek!

Külön-külön egymástól függetlenül de burkoltan megkaptam, "hogy miért kellet most ezt? Ugyan azt fogom írni mint korábban!" csak egyvalamiről "feledkeztetek" meg a rontott próbákról azok még hozhatnak változást az életetekben kinek pozitív kinek negatív hozadékot.

Részemről semmi szemrehányás vagy negatív kritika nincs.
Roppant ötletesnek találom ezt a gonoc, váratlan huszárvágást (és/vagy emléktörlést).
 :ahoy:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #636 Dátum: 2019. November 10. 09:41:17 »
Képzeld - képzeljétek!

Külön-külön egymástól függetlenül de burkoltan megkaptam, "hogy miért kellet most ezt? Ugyan azt fogom írni mint korábban!" csak egyvalamiről "feledkeztetek" meg a rontott próbákról azok még hozhatnak változást az életetekben kinek pozitív kinek negatív hozadékot.

Részemről semmi szemrehányás vagy negatív kritika nincs.
Roppant ötletesnek találom ezt a gonoc, váratlan huszárvágást (és/vagy emléktörlést).
 :ahoy:

Ide írom mindannyiatoknak valójában nem felejtettétek el az emlékek megvannak csak nem emlékeztek rá "egyfajta" ammnéziában "szenvedtek" ezért is írtam oda a 60E-t, hogy a későbbiekben ez ne képezze "vita" tárgyát valamint, ha a hatást létrehozó elhalálozik akkor is jó eséllyel megszűnik a mágia működése, vagy ha eltávozik Ynev anyagi síkjáról - más síkokra vagy mennyei-pokoli síkokra lép át :P

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #637 Dátum: 2019. November 10. 10:26:13 »
Képzeld - képzeljétek!

Külön-külön egymástól függetlenül de burkoltan megkaptam, "hogy miért kellet most ezt? Ugyan azt fogom írni mint korábban!" csak egyvalamiről "feledkeztetek" meg a rontott próbákról azok még hozhatnak változást az életetekben kinek pozitív kinek negatív hozadékot.

- Részemről az első része "hogy miért kellett most ezt?" nem volt :D sőt, ha jól emlékszem meg is kérdeztem miket használtál hozzá, mert elég jó kis húzás :D
Ja, megtaláltam, jó kis hangulatos varázslatok vannak a varázslónál is :D
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #638 Dátum: 2019. November 10. 12:25:45 »
Jólvan naaa megpróbáltam sajnáltatni magamat :P de szívtelenek vagytok :P

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #639 Dátum: 2019. November 16. 15:36:29 »
Még egyszer megkérdezném, hogy a mana pontokkal mi a helyzet? Ugye írtam, hogy mindenképpen imádkoznék indulás előtt, sikerrel jártam?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #640 Dátum: 2019. November 16. 21:43:21 »
Még egyszer megkérdezném, hogy a mana pontokkal mi a helyzet? Ugye írtam, hogy mindenképpen imádkoznék indulás előtt, sikerrel jártam?

Ha imádkoztál akkor a mana pontok visszajöttek viszont a elköltött pszi pontok közül csak a fele tért vissza.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #641 Dátum: 2019. November 17. 11:59:18 »
Még egyszer megkérdezném, hogy a mana pontokkal mi a helyzet? Ugye írtam, hogy mindenképpen imádkoznék indulás előtt, sikerrel jártam?

Ha imádkoztál akkor a mana pontok visszajöttek viszont a elköltött pszi pontok közül csak a fele tért vissza.

Fair enough, köszönöm a választ! Majd ha esetlegesen valamikor harcra kerül a sor, akkor egy FP adattal is dobj már meg légyszi!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #642 Dátum: 2019. December 21. 09:47:14 »


- Hazudnék, ha azt mondanám kielégítő volt a válasza, mendraiosz, különösképp tekintettel arra, hogy sejtésem szerint a küldetése szorosabb kapcsolatban áll az utunkkal, mint az gondolnánk. De természetest, elfogadom s nem faggatom tovább. Ámbár az elmondottak érdekében szívesen venném azon részleteket, melyeket még önnön megoszthat s melyek nem tartoznak szigorú titoktartás alá.


Ave Imperator khm Inkvizítor!

Nem tudom, hogy elírás vagy direkt írtad, amit írtál de az eredeti célotok az északkeleti ösvényen a Sánchez erődön túl fekvő falu és annak vonzáskörzetében lévő bányák voltak, míg a Ravenna birtok jóval feljebb a Csorba Fogon túl a szétágazó északi ösvényen fekszik a Hajnal Források a Ravennák kastélyán túl erednek és a két területet egy szinte áthatolhatatlan hegygerinc választja el egymástól.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #643 Dátum: 2019. December 21. 16:01:53 »
Hali!

Nem elírás történt, viszont ezek szerint félreértettem valamit. Úgy tudtam - próbáltam visszaolvasni de nem találom pontosan -, hogy a Hajnal Források a Ravennák birtokán van. Az eredeti cél valóban Sánchez báró és a bányák felkutatása volt, a vámpír néni azonban alaposan bezavart és megváltoztatta a fontossági sorrendet. Habár először a báróhoz térünk ki, utána sereg toborzása után megpörkölnénk a Ravenna birtokot. Az eddigi tervek szerint, ami ugye változhat a báró hozzáállásától függően is...
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #644 Dátum: 2020. Január 26. 17:43:23 »
Ave!

Ugye jól gondolom, hogy nem én vagyok elmaradva, hanem még Alaric az adósunk reaggal?