Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 42908 alkalommal)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #600 Dátum: 2019. Szeptember 23. 18:45:49 »
Jelentem visszatértem a szabadságról / nászútról, így valószínűleg holnap várható lesz a reagom. Köszi a türelmet!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #601 Dátum: 2019. Október 06. 08:20:07 »
Üdv!

Kis türelmet kérek a legközelebbi reag ide jön legkésőbb jövőhét végén, köszönöm a türelmet...

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #602 Dátum: 2019. Október 19. 04:59:13 »
Üdv! Szombat délután írok.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #603 Dátum: 2019. Október 19. 05:17:44 »
Üdv! Szombat délután írok.

Üdv!

A változatosság kedvéért ma is dolgozom :P ezért leghamarabb jövőhétvégén lesz érkezésem meg valószínűleg kedvem is bármihez :P

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #604 Dátum: 2019. Október 20. 08:37:07 »
Milyen varázstárgyakat érzékelek a jövevényeknél? (bárd különleges képesség)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #605 Dátum: 2019. Október 20. 16:01:28 »
Milyen varázstárgyakat érzékelek a jövevényeknél? (bárd különleges képesség)

Azt nem fogod tudni, hogy mifélék csak azt, hogy varázstárgyak 3. Tsz. valamint 5. Tsz.-től a tárgy készítésének idejét is be tudod lőni azaz milyen idős, melyik évszázadban készítették és majdan 9. Tsz.-t elérve a legendáját is fel tudod idézni a tárgynak.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #606 Dátum: 2019. Október 20. 17:01:41 »
 :yay:
Köszi!

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #607 Dátum: 2019. Október 20. 17:03:33 »
:yay:
Köszi!

Ha figyelmeztetsz írok kiegészítő információt de sajna a szabályok terén nem káptalan a fejem és kevesen játszottak nálam bárddal meg én sem játszottam vele szóval nem ismerem minden trükkjét zsigerből :P

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #608 Dátum: 2019. Október 21. 00:08:50 »
Fel szeretném mérni ezt a csipet csapatot, mennyire éppek a ruháik, vagy éppen mennyire tépázottak.

Illetve a tekintetükből megpróbálom kivenni, hogy ártani akarnak-e nekem.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #609 Dátum: 2019. Október 21. 05:51:06 »
Fel szeretném mérni ezt a csipet csapatot, mennyire éppek a ruháik, vagy éppen mennyire tépázottak.

Illetve a tekintetükből megpróbálom kivenni, hogy ártani akarnak-e nekem.

Ahoj Poplacsek!

Kérek egy Észlelés %-os próbát +30%-al azaz esetedben 30% alá.
Valamint egy intelligencia próbát +2-vel.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #610 Dátum: 2019. November 06. 11:37:16 »
-   Az éjszaka nem volt pihentető így a Pszi nem regenerálódott valamint rendes imához sem volt érkezésed

"Ha vègzett, ùgy istene figyelmèt kèri s imàval töltenè meg elmèje hatalmàt. Vègül a hàtralèvő időt meditàlàssal töltenè."

A Pszi rendben van, azonban a karakter imádkozott az elindulás előtt. A seb bekötözése után - ami nem tarthatott tovább pár percnél - kellett még maradjon legalább egy óra napfelkeltéig amibe beleférhetett az ima. Persze ha azt mondod nem, akkor nem, csak érdeklődöm.

Illetve rivallj rám, ha ezzel a reaggal átléptem a hatáskörömet, tudtommal egy inkvizítor a törvénykezésbe is beleszólhat, jelen esetben kit vethet börtönbe. (Az már más kérdés, hogy általában egyből a vallatószékbe kerül az illető...)

"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #611 Dátum: 2019. November 06. 20:41:31 »
Illetve rivallj rám, ha ezzel a reaggal átléptem a hatáskörömet, tudtommal egy inkvizítor a törvénykezésbe is beleszólhat, jelen esetben kit vethet börtönbe. (Az már más kérdés, hogy általában egyből a vallatószékbe kerül az illető...)

Üdv!

Durván és elítélendően csak idézni tudnék magamtól aztán döntsd-el, hogy túllépted-e a határt  :bucktooth:

Ha tényleg egy inkvizítorral van dolgod akkor jó lesz vigyáznod mert mint papi személy különleges előjogokkal bír eljárása során szinte a teljes papi klérus alárendeltjévé válik, még a nála magasabb rendű papok is. Zöldköves gyűrűje felhatalmazza bármely ingóság kisajátítására a birodalom területén. A legmagasabb egyházi körök akaratát képviseli – nem tűr ellentmondást állítólag soha nem él vissza – de mindig él – hatalmával, amelyért kizárólag az egyháznak tartozik elszámolással. Az öreg férfi magabiztossága semmi csalfaságot és hazugságot nem hordoz, mindezek mellet az úján ott ékeskedik a papok törvénygyűrűje benne az inkvizítorok zöld drágakövével.

Viszont megjegyezni kívánnám, hogy bár jogokkal bírsz, ám rendelkezel-e jelenleg a szankciók kikényszerítéséhez szükséges erővel ellenállás esetén, ugyanis mindenkinek annyi joga van amennyivel "bír"  :devil:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #612 Dátum: 2019. November 06. 20:48:55 »
Üdv!

Durván és elítélendően csak idézni tudnék magamtól aztán döntsd-el, hogy túllépted-e a határt  :bucktooth:

Nem mint karakter, hanem, mint játékos kérdezem, mert ezzel én nem vagyok teljesen tisztában. Persze ez a kérdés a többieknek is szól, kíváncsi vagyok mindenki véleményére aki hozzá szeretne szólni.

Viszont megjegyezni kívánnám, hogy bár jogokkal bírsz, ám rendelkezel-e jelenleg a szankciók kikényszerítéséhez szükséges erővel ellenállás esetén, ugyanis mindenkinek annyi joga van amennyivel "bír"  :devil:

Ez teljesen más kérdés. Jelen esetben a karakter semmiképpen sem futamodik meg, aztán lesz ami lesz. :)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #613 Dátum: 2019. November 06. 21:08:50 »
Kétlem hogy arra jelenleg szükség lesz, a kard kirántás szerintem kellően ellenséges cselekedet arra, hogy nem kockáztatva többet eltűnjek a ködben.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #614 Dátum: 2019. November 06. 21:21:31 »
Mint írtam nem támadó cselekedet, mindössze kellően fenyegető. De te tudod. Viszont akkor kb. ennyi is volt, hogy egy csapat is legyünk valaha. Aztán remélem én túlzok ezzel az állítással.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."