Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 44166 alkalommal)

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #525 Dátum: 2019. Január 06. 10:58:24 »
Elkergettük a rút banyát!   :shakefist: :excited:

Ha minden gonosz teremtmény eloldalgott és egyelőre elmúlt a veszély, akkor
- továbbra is felhős éjszaka esetén kinyer az amulettből annyi manát, hogy max mp-ra kerüljön (5mp marad a kőben)
- ha esetleg megjelennének a csillagok, akkor az összhangzatot megteremtve töltené fel "üres" elméjét

Illetve meghányja-veti az inkvizítorral a továbbiakat. Valamit ha Prímusz visszanyeri józanságát, akkor eloldozza a kötelékéből.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #526 Dátum: 2019. Január 06. 17:45:08 »
Elkergettük a rút banyát!   :shakefist: :excited:

Ha minden gonosz teremtmény eloldalgott és egyelőre elmúlt a veszély, akkor
- továbbra is felhős éjszaka esetén kinyer az amulettből annyi manát, hogy max mp-ra kerüljön (5mp marad a kőben)
- ha esetleg megjelennének a csillagok, akkor az összhangzatot megteremtve töltené fel "üres" elméjét

Illetve meghányja-veti az inkvizítorral a továbbiakat. Valamit ha Prímusz visszanyeri józanságát, akkor eloldozza a kötelékéből.


Ave!


Szerintem inkvizítorok gyöngye nem könyveli el ekkora sikerként az eseményeket, egyébként pedig mint írtam kitisztult az idő és a holdfény tisztán ragyog le rátok  :ahoy:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #527 Dátum: 2019. Január 06. 19:59:30 »
Ola!

Inkvizítorok gyöngy kifejezetten csalódott... :( Na de biztos eljő még a próbatétel ideje. :)

Kezdésként biztos, hogy ráhangolódik a karakter a gyűrűre, hogy bebizonyosodjon elmúlt a veszély ténylegesen, nem csak boszorkányság vagy mágia, hogy eltűntek.

Ha ténylegesen elmúlt a veszély, akkor segít eloldozni Primuszt ha kitisztult a tudata, majd felfedi a kilétét a többiek előtt. A terv az lenne, hogy először regenerálódik: bekötözi a sebét, felölti a manát és a pszit, üzen a rendháznak a vámpírokat illetően és informálódik hogyan is lehet elpusztítani őket. Utána a rivális báróhoz vezetne az útjuk (közben ha lehet megtalálnák a vadászokat), ahonnan fegyvereseket toborozna Ravenna ellen.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #528 Dátum: 2019. Január 06. 20:11:35 »
Ola!

Inkvizítorok gyöngy kifejezetten csalódott... :( Na de biztos eljő még a próbatétel ideje. :)

Kezdésként biztos, hogy ráhangolódik a karakter a gyűrűre, hogy bebizonyosodjon elmúlt a veszély ténylegesen, nem csak boszorkányság vagy mágia, hogy eltűntek.

Ha ténylegesen elmúlt a veszély, akkor segít eloldozni Primuszt ha kitisztult a tudata, majd felfedi a kilétét a többiek előtt. A terv az lenne, hogy először regenerálódik: bekötözi a sebét, felölti a manát és a pszit, üzen a rendháznak a vámpírokat illetően és informálódik hogyan is lehet elpusztítani őket. Utána a rivális báróhoz vezetne az útjuk (közben ha lehet megtalálnák a vadászokat), ahonnan fegyvereseket toborozna Ravenna ellen.


Ave!


Inkvizítorok gyöngye akkor rövid nyúlfarknyi reagban írd meg a cselekvésedet nem kell bőlére engedni és utána megírom, hogy mi a helyzet :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #529 Dátum: 2019. Január 07. 11:55:24 »
Nem sikerült rövidre, de ez legyen a legnagyobb baj azt hiszem.  ;D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #530 Dátum: 2019. Január 12. 09:38:51 »
Ki gondolta volna, hogy a karakterem nem jön rá semmire?  :fair_fight:

Tisztában vagyok a pszimail feltételeivel, de egyelőre úgysem aktuális, mert fel kell töltenem a pontokat. Illetve gondolom a "tökéletesen ismernie kell a címzettet" lefedi ha a rendház vezetője a címzett Tela-Bierrában?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #531 Dátum: 2019. Január 12. 11:29:31 »
Ki gondolta volna, hogy a karakterem nem jön rá semmire?  :fair_fight:

Tisztában vagyok a pszimail feltételeivel, de egyelőre úgysem aktuális, mert fel kell töltenem a pontokat. Illetve gondolom a "tökéletesen ismernie kell a címzettet" lefedi ha a rendház vezetője a címzett Tela-Bierrában?

Üdv!

A legfrissebb emléked talán Candidatus Konrad de Torquemada sacerdos maximus inkvizítor-ról vannak és "elég" jól ismered a megbízásnak köszönhetően szóval mondhatni a szimpatikus kapocs elég erős (a kérdés, hogy védi-e az elméjét dinamikus pajzzsal) :)  :punk: :ahoy:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #532 Dátum: 2019. Január 12. 11:33:19 »
Lényegtelen, hogy védi-e, mert azon keresztül is megérzi, hogy kapcsolatot akarnak vele létesíteni, csak át kell rendeznie ha fogadni akarja.   :)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #533 Dátum: 2019. Január 12. 11:46:02 »
Van egy elvadult elméletem, ami lehet, hogy akkora sületlenség, hogy említeni sem méltó. Azért megosztom, aztán nyugodtan cáfoljatok meg.  :)

Mi van akkor, ha a farkasok nincsenek is ellenünk, hanem figyelmeztetni akarnak? Teszem azt a farkastámadások csak figyelemkeltések, hogy vadászok - fegyveresek - vonuljanak az erdőkbe, ezáltal felfedjék a vámpírokat? Mondjuk ha a vámpírok uralják a környéket, erdőket, tisztásokat, stb., jelenlétükkel
1, elriasztják a vadakat, amikre a farkasok vadásznak
2, megölik / befolyásolják a földműveseket, erdőjárókat, kik a környezetet ápolják, élelmet teremthetnek az apróbb vadaknak
Tehát a vámpír mondhatni éheztetik a farkasokat, így a vonyítás figyelmeztetés volt, hogy ellenség közeledik, most hogy vonyítanak, meg akarnak mutatni valamit?

Tudom elég merész, főleg, hogy Filio többször is említette, hogy eltértünk a cselekményszáltól, elég esélytelen, hogy ez számításba lett véve. Inkább csak hangulatelemnek vannak szánva (meg az ellenséges viselkedés gerjesztésére a másik báróval szemben), de lenne-e benne ráció? Igazából az a kérdés, mire kellett dobjak? :D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #534 Dátum: 2019. Január 12. 11:49:55 »
Lényegtelen, hogy védi-e, mert azon keresztül is megérzi, hogy kapcsolatot akarnak vele létesíteni, csak át kell rendeznie ha fogadni akarja.   :)

És mi van ha nagyon paranoid az öreg hiszen inkvizítor a gyöngyöm bogaram és nem mai darab :) ?

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #535 Dátum: 2019. Január 12. 11:53:19 »
Ha paranoid, akkor a mail nem oszt nem szoroz, mivel nem tudnak neki ártani sehogy vele. :D És kétlem, hogy hulla lenne, hiszen csak pár hét telt el, hogy beszéltem vele.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #536 Dátum: 2019. Január 12. 11:57:36 »
.............
Tudom elég merész, főleg, hogy Filio többször is említette, hogy eltértünk a cselekményszáltól, elég esélytelen, hogy ez számításba lett véve. Inkább csak hangulatelemnek vannak szánva (meg az ellenséges viselkedés gerjesztésére a másik báróval szemben), de lenne-e benne ráció? Igazából az a kérdés, mire kellett dobjak? :D

Ave!

Igen merész az elgondolás de ha már többször jeleztem, hogy eltértetek a cselekményszáltól akkor megjegyzem azt is többször leírtam a farkasvonyítás mellett, hogy telihold van.... Szóval lehet, hogy nem annyira merész az ötlet csak lehet, hogy nem megfelelő módon közelítetek a problémához és meztelen gatyában egyből a végkifejlethez akartok ugrani "előkészületek" és tudás nélkül ami valljuk be eléggé egészségtelen fordulatot is vehet... (a teljes tájegységet megcsináltam amúgy erőviszonyok és ismertebb személyek kapcsán szóval bármerre barangolhattok nem akartam tipik csőmodult mesélni de mivel még nem teszteltem egyetlen csapaton sem élőben így nincs bevált módszerem a "hibaelhárításra" TPK meg nem szándékom ha nem csináltok orbitális baromságot)  :u-rock: :punk: :ahoy:

« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 12. 11:59:42 írta Filio Mortale »

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #537 Dátum: 2019. Január 12. 12:00:37 »
Ha paranoid, akkor a mail nem oszt nem szoroz, mivel nem tudnak neki ártani sehogy vele. :D És kétlem, hogy hulla lenne, hiszen csak pár hét telt el, hogy beszéltem vele.

Gondolod te mert nem vagy varázsló és speciális pszi mester  :devil: :ahoy:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #538 Dátum: 2019. Január 12. 12:02:38 »
Abból dolgozok amiből tudok, márpedig a telepátia fejezet ezt írja. :)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #539 Dátum: 2019. Január 12. 12:04:58 »
Hacsak nem a halpiacon van épp, ahol ezren nyüzsögnek és bárki "ráírhat", aki látja .... csak fogadja egy őt jól ismerő személy üzenetét.  :)