Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 44172 alkalommal)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #465 Dátum: 2018. Szeptember 23. 08:41:24 »
Sziasztok!

Alaric, így utólag is Boldog Szülinapot! :ahoy: (Megházasodsz és még öregszel is... nem lesz jó vége. 8)  :P :rofl: )


Gondoltam én is hozzáteszek egy kicsit a pezsgő csevegéshez. :)

Engem csak Rys zavar. Nem akarom megölni, mert nem mutatna jól a lovagi önéletrajzban. ... Viszont egy láthatatlan fejvadásszal nem tudok mit kezdeni szerintem.
Ezért itt a "kivárás" lehetne jó taktika, csak ki tudja mit csinálnak a szörnyecskék odakint, amíg várjuk a láthatatlanság végét.

A fővámpírboszinéni probléma - az eddigi MÓKUS tapasztalataim alapján - pontosan 1 sec. lenne meg egy nem 01-es támadódobás. Csak ehhez kell egy zavartalan 1 sec., amikor rohamtávon belül van. ... Meg mondjuk biztos KM-i agyfasz lenne, ha a jól felépített néni hirtelen kettéesik. 8) :)

A tbbi apróságot (szárnyas izék, farkas izék, izé izék) utána már egyenként levernénk, mint vak a poharat. :ninjabattle: ;D

(Illetve a fokhagymás ötletre: Az mennyire lenne durva, ha a füzér fokhagymát gyorsan megtörnénk és rákennénk a pallosra mintegy "megmérgezve" a pengét vámpír ellen?!?  :u-rock: )


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #466 Dátum: 2018. Szeptember 23. 09:07:01 »
Vagy a másik lehetőség, hogy amint megvan a megkötözés, elnyomok egy "Vakság okozást" (Et. 118.o., varázslás ideje: 1 szegmens, költsége: 8 Mp +3Mp = 5+5 kör, összesen 10 körre) a boszorkány vámpíron, ami ellen NINCS mágiaellenállás, oszt lesz 10 körünk megrohamozni a szipirtyót.

HB Alaric!  :ahoy:

Sol:
Ha alaposan meg akarjátok kötözni a dulakodó Prímuszt „sietve” akkor az 1D6/2+1 kör.

Filio:

A patakon túl van fás / erdős rész?

Alaric:
Igen van fás rész mivel valójában a malom az erdő közepén egy tisztáson áll egy erdei út mentén (igen nem rajzoltam be a fákat a helyszínrajra de írtam, korábban hogy egy erdőben vagytok)

1. A tervem az, hogyha tuleljuk, akkor begyujtjuk a tuleloket (vadaszokat) ha vannak, hogy tobben vonuljunk a gonosz ellen. Plusz megy a pszi-mail az inkvizicionak, hogy kuldjek a lovassagot a leghamarabb, es remenykedunk, hogy kihuzzuk addig es ok is idoben ernek oda.

2. Hat nem mi vagyunk

3. Amint mondtad, a suttyok meg az allatkak a nember iranyitasa alatt vannak, rajuk nem hatna egyik sem. A napfenynek / tuznek tartosnak kell lenni, hogy tenylegesen artsunk neki.

4. Ez mukodhetne, ha nem lennenk szetzilalva meg erejunk teljeben lennenk.

Osszesegebem 1 vagy 4. Hatodik erzekkel meg lehet tudakolni a km-et melyik a jo megoldas.

Gondoltam hogy ott hagyjuk a lovakat, de utana rohadtul lekorlatoznank a mozgasunkat. Illetve ezzel hatrahagyjuk Primuszt, Sidet, Ryst. Ha mas nem nyereg nelkuli vagta. De szerintem ha a lovag feltartja oket az ajtoban lenne idonk nyergelni. Az ajtoban nem ervenyesul a tulero, mert nincs tobb hely. Szukseg eseten en is beszallok a vedekezesbe. Sidet meg megprobalom Rendreutasitani. Az 2 mp, 25E. Rajta biztosan atmegy, a vampir erosseget viszont biztos nem haladja meg. Csak ezt a karakterem nem tudja.

Csak úgy partvonalról:

1.)   tervezés során azért a végén se feledkezzetek meg a köddé vált Rysről
2.)   valamint a gyűrű három ellenséges személyt érzékelt de azt ugye nem tudjátok hogy azok kicsodák micsodák kérdem én jelenleg Prímusz és Rys nem ellenség csak úgy mondom . . . .

Közben Quator is írt és tényleg ott a pont :)
Sziasztok!

Alaric, így utólag is Boldog Szülinapot! :ahoy: (Megházasodsz és még öregszel is... nem lesz jó vége. 8)  :P :rofl: )


Gondoltam én is hozzáteszek egy kicsit a pezsgő csevegéshez. :)

Engem csak Rys zavar. Nem akarom megölni, mert nem mutatna jól a lovagi önéletrajzban. ... Viszont egy láthatatlan fejvadásszal nem tudok mit kezdeni szerintem.
Ezért itt a "kivárás" lehetne jó taktika, csak ki tudja mit csinálnak a szörnyecskék odakint, amíg várjuk a láthatatlanság végét.

A fővámpírboszinéni probléma - az eddigi MÓKUS tapasztalataim alapján - pontosan 1 sec. lenne meg egy nem 01-es támadódobás. Csak ehhez kell egy zavartalan 1 sec., amikor rohamtávon belül van. ... Meg mondjuk biztos KM-i agyfasz lenne, ha a jól felépített néni hirtelen kettéesik. 8) :)

A tbbi apróságot (szárnyas izék, farkas izék, izé izék) utána már egyenként levernénk, mint vak a poharat. :ninjabattle: ;D

(Illetve a fokhagymás ötletre: Az mennyire lenne durva, ha a füzér fokhagymát gyorsan megtörnénk és rákennénk a pallosra mintegy "megmérgezve" a pengét vámpír ellen?!?  :u-rock: )

Quator:

Szerintem is van miért aggódni a eltűnt Rys miatt *gonosz mosly* és *kegyetlen kézdörzsölés miközben a kockák felé nyúl*

Eddig sem tudtad megrohamozni a fő ellent ezután szerinted sikerülni fog a helyzetet eddig nem ti irányítottátok csak reagáltatok a kellemetlen jelenségekre még nem uraljátok a helyzetet, még. . . .

Fokhagymafüzér rapid felhasználását meg csak betudom póénnak vagy kétségbeesés pillanatnyi elmebajának  :punk: :kid: :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #467 Dátum: 2018. Szeptember 23. 12:09:56 »
Alaric, így utólag is Boldog Szülinapot! :ahoy: (Megházasodsz és még öregszel is... nem lesz jó vége. 8)  :P :rofl: )

Köszönöm szépen! :) Lehet, hogy a házasság öregített meg...?!  :rofl:

Engem csak Rys zavar. Nem akarom megölni, mert nem mutatna jól a lovagi önéletrajzban. ... Viszont egy láthatatlan fejvadásszal nem tudok mit kezdeni szerintem.
Ezért itt a "kivárás" lehetne jó taktika, csak ki tudja mit csinálnak a szörnyecskék odakint, amíg várjuk a láthatatlanság végét.

A kivárás az elég hosszú lenne, ugyanis 10 perc múlva telne le... Sajnos a mágiát nem tudom szétoszlatni, mivel varázslói mágia, viszont az Őrző aura semlegesíteni a hatást. Hátránya, hogy 2 kör mire létrehozom...

A fővámpírboszinéni probléma - az eddigi MÓKUS tapasztalataim alapján - pontosan 1 sec. lenne meg egy nem 01-es támadódobás. Csak ehhez kell egy zavartalan 1 sec., amikor rohamtávon belül van. ... Meg mondjuk biztos KM-i agyfasz lenne, ha a jól felépített néni hirtelen kettéesik. 8) :)

1. Ehhez tudnék adni egy láthatatlanság túlvilági lények fölött varázslatot (20mp), de ez nem gátolja Ryst, hogy szétcsapjon. Viszont ezzel kiürítem a mp készletemet, szóval le kell vágnod a némbert egy kör alatt ténylegesen...

2. Megáldom a fegyverem (3mp), megáldom magam (3mp), majd hit hatalma rám (9mp, sajnos nem tudom másra ráaggasztani), így +20KÉ, +20TÉ, +5VÉ, és egyenesen a vámpír ellen vonulhatok, anélkül, hogy akadályozna bárki is. Kérdés, hogy én szét tudom-e csapni...? Ha egyből fejre megyek akkor 1k10 + 5 Sp, túlütök és 5-t dobok minimum, akkor csonkolok.

Sol:
Ha alaposan meg akarjátok kötözni a dulakodó Prímuszt „sietve” akkor az 1D6/2+1 kör.

Ebben már benne van az 5. kör is? Ugye Sol még az 5. körben nem cselekedett. Nyilván ha Sidet rángatja be ebben a körben akkor mindegy, csak jó lenne kalkulálni mikorra kötözzük már meg a medvét.

2.)   valamint a gyűrű három ellenséges személyt érzékelt de azt ugye nem tudjátok hogy azok kicsodák micsodák kérdem én jelenleg Prímusz és Rys nem ellenség csak úgy mondom . . . .

Igaz elszámoltam, két suttyó + a vámpír néni. Viszont a gyűrű nem az ellenségeket érzékeli, hanem azon személyeket, akik ellenségesen viselkednek jelen pillanatban. Így akkor 5 vagy 6 egyén kellene hogy jelezzen. (5 ha Sid közömbös felénk, 6 ha ő is gonoszságra készül.) Továbbá Sol megdobta az érzékelést, szóval ő pontosan tudja, hány suttyó jött. Szóval a két információval pontosan tudnunk kéne hányan vannak ellenünk, és kicsodák, nem igaz?


Mindenki:

Őszintén szólva, a karakterem elsődleges célja, hogy az inkvizíciót értesítse a vámpírok jelenlétéről, amihez túl kell élni és ami fontosabb mint mindenki élete. :D Másodszor szeretne életben tartani mindenkit, a legkevesebb veszteséggel. Kérdés, hogy akkor milyen opcióink is vannak, valamint milyen eséllyel hajthatjuk végre őket?
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 23. 12:33:15 írta Alaric »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #468 Dátum: 2018. Szeptember 23. 12:48:49 »
A fokhagymás pallost természetesen poénnak szántam, így vasárnap reggel/délelőtt. ;) :)

Ha komolyan gondolnánk a kivitelezést, akkor gondoljatok bele, egy 140 cm-es, tenyérnyi széles kardpengét megfelelő vastagon bekenni fokhagymakrémmel... az zsák(ok)ban mérhető mennyiségű fokhagyma feldolgozását jelentené.  8) Egyrészt időnk sincs, másrészt az "egzotikus fűszerek" nem azt jelenti, hogy van a lovag nyergére kötözve egy 10-15 kilós zsák fokhagyma. :P :rofl:


Komolyabbra fordítva a szót: A kialakult helyzettel nekem egyetlen problémám, hogy eléggé nyúlik mint a rétes. Egyre-másra jönnek az érdekesebbnél-érdekesebb szituációs módosítók meg minden, de őszintén a történetre már alig emlékszem, hogy miért is vagyunk itt. :mind-breaker:

Nyilván én se reagáltam valami gyorsan-frissen és ezt a továbbiakban sem tudom ígérni, de 5 kör ment le úgy, hogy annyi történt, hogy "ott vagytok". Egy jóízűt még nem tudtam viaskodni senkivel, mert akit látok azt kímélni kell, akivel meg lehetne hősiesen küzdeni (fény a sötétség ellen, lovag a bestia ellen, stb shiny / fairy tale dolgok), azzal sose fogok találkozni, csak "tudom, hogy odakint van valahol". Meg az előre sejthető, hogy ha végül mégis sikerül valahogy kijutni, akkor még lesz lehetőségem integetni utána, ahogy elhúzza a csíkot.

Nyilvánvalóan a lovag egy kedves színesítő elem az egész nyomozós történetben és egyetlen valódi funkciója, hogy fényes páncélban, ragyogó karddal kiáll a csapat elé és megvédi a többieket a rájuk rontó veszedelmektől. ... Jelen állapotban sanszos, hogy a történet /vagy az általános játékkedv végéig/ semmi hasznom nem lesz, csak "ott van a lovag is".

Nah bocsi a picsogásért, csak gondoltam leírom a véleményemet a "valódi helyzetünkről" is. :(

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #469 Dátum: 2018. Szeptember 23. 12:58:40 »
Ha eddig esetleg félreérthető lett volna a szándékom, akkor megerősítem:
A Sidre vonatkozó kifakadását figyelmen kívül hagyom. Maradok az eredeti elképzelésnél és igyekszem megkötözni vezetőnket.


Prímusz megkötözése feltételezem, hogy nem egy-emberes feladat. Gyanítom, hogy pusztán attól, hogy rákerül a kötél nem merevedik mozdulatlanná. Tehát az inkvizítornak továbbra is fognia kell.
Ezzel telt az 5. kör. A d6/2-re dobtam d3-mal .... remélem megfelelő... 1 jött ki, tehát 1+1 (2) kör alatt sikeresen befejezzük a műveletet.
Azaz a 6. körben is folytatom/folytatjuk eme tevékenységet.

Ne feledkezzünk meg arról, hogy Rys eltűnt (láthatatlanná vált?).

Észben van tartva.  :kacsint:


Másik lehetőség, hogy beinvitáljuk ővörösségét, ezzel beléphet a malomba. Amikor már bent van (követői pedig kint), vakítás után megpróbálhatjuk ártalmatlanná tenni.  :D

Vaaagy megpróbálunk vele (vagy Corneliaval) tárgyalni a bányákról a báró nevében. (Csak hogy visszautaljak Quator kérdésére, hogy miért is vagyunk tulajdonképpen itt.) Eddig közvetlenül nem mutattunk ártó szándékot az irányába. Ő ütött rajtunk mindenféle kérdés nélkül.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #470 Dátum: 2018. Szeptember 23. 13:01:33 »
..................................

Nyilvánvalóan a lovag egy kedves színesítő elem az egész nyomozós történetben és egyetlen valódi funkciója, hogy fényes páncélban, ragyogó karddal kiáll a csapat elé és megvédi a többieket a rájuk rontó veszedelmektől. ... Jelen állapotban sanszos, hogy a történet /vagy az általános játékkedv végéig/ semmi hasznom nem lesz, csak "ott van a lovag is".

Nah bocsi a picsogásért, csak gondoltam leírom a véleményemet a "valódi helyzetünkről" is. :(

Üdv!

Félreértés ne essék de merő lovagiasságból eltértetek a "fő" feladat csapásirányától és elmentetek egy mellékszál irányába (merő lovagiasságból, ami dícséretes) amit nem kívántam meggátolni, hát most ennek isszátok a levét a sötétség lényei nem szoktak szemtől szembe kiállni senki ellen sem sohasenem ez nem egy megvadult éhes farkasfalva amit lehet tömött sorokban irtani  :u-rock:

+++ de ezt nagyon halkan és suttogva mondom, hogy annak idején felajánlottam a harci jelenetek konferenciahívásos rendezését, hogy ne lassítsa még jobban az amúgy is lassan csordogáló játékmenetet és ez most nem szemrehányás  :hug:


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #471 Dátum: 2018. Szeptember 23. 13:05:10 »
Ha eddig esetleg félreérthető lett volna a szándékom, akkor megerősítem:
A Sidre vonatkozó kifakadását figyelmen kívül hagyom. Maradok az eredeti elképzelésnél és igyekszem megkötözni vezetőnket.


Prímusz megkötözése feltételezem, hogy nem egy-emberes feladat. Gyanítom, hogy pusztán attól, hogy rákerül a kötél nem merevedik mozdulatlanná. Tehát az inkvizítornak továbbra is fognia kell.
Ezzel telt az 5. kör. A d6/2-re dobtam d3-mal .... remélem megfelelő... 1 jött ki, tehát 1+1 (2) kör alatt sikeresen befejezzük a műveletet.
Azaz a 6. körben is folytatom/folytatjuk eme tevékenységet.

A matek jó a kocka szerint a 5 és 6. kör telik a megkötözéssel ergó 7. körben szabadok vagytok :) ha még éltek :P

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #472 Dátum: 2018. Szeptember 23. 13:08:19 »
Félreértés ne essék de merő lovagiasságból eltértetek a "fő" feladat csapásirányától és elmentetek egy mellékszál irányába

Ugye?! Én mondtam nekik! De hát hallgatnak ők rám?  :XP:  :D

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #473 Dátum: 2018. Szeptember 23. 13:31:49 »
Filio, nem fogom visszakeresni, de szerintem itt is kifejtettem a skype-os dologgal kapcsolatos véleményemet annak idején. Ha mégsem, bocsánat és most pótolom:

Nem fogok skype-olni. Nincs se mikrofonom, se headset-em, se skype-om. Nem is tervezem, hogy valaha is lesz. ... Éppen ezért, ugyan azt tudom felajánlani, mint eddig mindig, amikor valaki skype-os játékot akart: Nyugodtan skype-oljatok, én nem akarom feltartalni a bandát, inkább kiszállok. Ezt továbbra is tartom, de úgy emlékszem, hogy játék elején még az volt, hogy akkor marad a fórumos felület. ... Tehát gondoltam én, hogy ezt már tisztáztuk és nem lesz az orrom alá dörgölve a "mér' nem skype-olunk" dolog újra és újra.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #474 Dátum: 2018. Szeptember 23. 13:41:46 »
Filio, nem fogom visszakeresni, de szerintem itt is kifejtettem a skype-os dologgal kapcsolatos véleményemet annak idején. Ha mégsem, bocsánat és most pótolom:

Nem fogok skype-olni. Nincs se mikrofonom, se headset-em, se skype-om. Nem is tervezem, hogy valaha is lesz. ... Éppen ezért, ugyan azt tudom felajánlani, mint eddig mindig, amikor valaki skype-os játékot akart: Nyugodtan skype-oljatok, én nem akarom feltartalni a bandát, inkább kiszállok. Ezt továbbra is tartom, de úgy emlékszem, hogy játék elején még az volt, hogy akkor marad a fórumos felület. ... Tehát gondoltam én, hogy ezt már tisztáztuk és nem lesz az orrom alá dörgölve a "mér' nem skype-olunk" dolog újra és újra.

Pusztán csak azért említettem megint mert valaki leírta, hogy 5 kör és még "szinte" "semmi sem" történt sajnálom igazán de a fórum adta keretek ennyit tesznek lehetővé, ha önnmagamhoz képest vágtázok és miden héten péntekig bezárólag tudok nektek írni és ti a köv. héten válaszoltok csütörtökig bezárólag akkir is 1 hét / kör sebességgel haladunk . . . .

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #475 Dátum: 2018. Szeptember 23. 21:48:32 »
Egy jóízűt még nem tudtam viaskodni senkivel, mert akit látok azt kímélni kell, akivel meg lehetne hősiesen küzdeni (fény a sötétség ellen, lovag a bestia ellen, stb shiny / fairy tale dolgok), azzal sose fogok találkozni, csak "tudom, hogy odakint van valahol". Meg az előre sejthető, hogy ha végül mégis sikerül valahogy kijutni, akkor még lesz lehetőségem integetni utána, ahogy elhúzza a csíkot.

Esetleg ezen segíthetünk úgy, hogy egyből kirohamozol a némberre, követve magadon Domvik áldását. Ezzel megszabadulhatnánk a fő rohadéktól, de nyilván az én karakterem ezt nem hozza fel magától, mert nincs tisztában a lovag harctudásával. Ha a lovag ezt felajánlja akkor támogathatom, főleg úgy, hogy tényleg akkor van a legtöbb esély túlélni ha némber csúfos és gyors véget ér. Talán ez lerázza a bűbájt a többiekről.

Ha eddig esetleg félreérthető lett volna a szándékom, akkor megerősítem:
A Sidre vonatkozó kifakadását figyelmen kívül hagyom. Maradok az eredeti elképzelésnél és igyekszem megkötözni vezetőnket.


Prímusz megkötözése feltételezem, hogy nem egy-emberes feladat. Gyanítom, hogy pusztán attól, hogy rákerül a kötél nem merevedik mozdulatlanná. Tehát az inkvizítornak továbbra is fognia kell.
Ezzel telt az 5. kör. A d6/2-re dobtam d3-mal .... remélem megfelelő... 1 jött ki, tehát 1+1 (2) kör alatt sikeresen befejezzük a műveletet.
Azaz a 6. körben is folytatom/folytatjuk eme tevékenységet.

Bocsesz, vagy elsiklottam felette, vagy tényleg nem volt világos számomra. De akkor rendben van, nyilván segítek a megkötözésben.

Vaaagy megpróbálunk vele (vagy Corneliaval) tárgyalni a bányákról a báró nevében. (Csak hogy visszautaljak Quator kérdésére, hogy miért is vagyunk tulajdonképpen itt.) Eddig közvetlenül nem mutattunk ártó szándékot az irányába. Ő ütött rajtunk mindenféle kérdés nélkül.

Ez esélytelen, itt a rohadéknak pusztulnia kell, nincs tárgyalni való.

Üdv!

Félreértés ne essék de merő lovagiasságból eltértetek a "fő" feladat csapásirányától és elmentetek egy mellékszál irányába (merő lovagiasságból, ami dícséretes) amit nem kívántam meggátolni, hát most ennek isszátok a levét a sötétség lényei nem szoktak szemtől szembe kiállni senki ellen sem sohasenem ez nem egy megvadult éhes farkasfalva amit lehet tömött sorokban irtani  :u-rock:

Ez így nem teljesen igaz, ugyanis a báró azt is meghagyta derítsük ki miért viselkednek különösen aggresszívan a farkasok, márpedig a vadászok felkutatása és kimentése választ adhatna erre a kérdésre. Mondjuk a vámpírok jelenléte és azok befolyása az állatokra szerintem eléggé megmagyarázza ezen jelenséget... Szóval ilyen szempontból nem kifejezetten tértünk el a fő iránytól...

Nem mellesleg az inkvizíció is szeretne infókat, aki felülírja a báró óhaját...  ;D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #476 Dátum: 2018. Szeptember 23. 22:06:41 »
Sol:

Azon gondolkodtam mit lehetne tenni a fejvadásszal.  Mi lenne ha a Lényalkotással kreálnál egy fantom Gewint, hogy ezzel összezavarjuk melyikre támad és időt nyerjünk, amíg a jó lovag kirohamozik a vöröskére? (Nyilván nem lesz tökéletes az illúzió, Filion is múlik, milyen pontosan sikerült lemásolni a lovagot, de hátha)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #477 Dátum: 2018. Szeptember 23. 22:20:42 »
Vagy megvakítom a vöröst vagy illúziót kreálok. Vagy-vagy. Nincs annyi mana ....

Viszont odakint körbe van véve a csatlósaival. Akik mind akadályozni tudják a jó lovagot a rohamban. Be kéne csalni, a malomba csak nem hozza a szárnyas suttyókat .... és bent 3-an lennénk ellene. +2 akadályozó játékos (Rys-Sid)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #478 Dátum: 2018. Szeptember 23. 22:33:43 »
Én úgy értettem Quatort, hogy neki nem feltétlen lenne szükség külső segítségre, hogy megszabadítsa a bestia fejét a nyakától... Szóval ha mondjuk teremtenél egy illúziót a lovag képmásával, talán a fejvadászt össze lehetne zavarni, amíg Quator kirohamozik. Amikor eléri a bejáratot, akkor pedig egy fénykitörés (fényvarázs talán) idéznél, ami elvakítja / elűzi az ellent (talán a vámpírt meg is sebzi) és Quator véghez viheti a hőstettet. Ha jól értettem és sejtem, akkor ezek a suttyók eléggé éjszakai lények, nem igazán szerethetik a fényt...

Edit: Az elvakítást nem ideiglenesen értettem, csak mint mondjuk egy flashbang gránátot. A hirtelen felvillanó fényforrás a sötétségben szembecsukásra késztet pillanatnyilag és hangyákat látsz utána egy pár másodpercig. Az illúzió és a fényvarázs 9Mp összesen.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 23. 22:37:54 írta Alaric »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #479 Dátum: 2018. Október 02. 21:16:29 »
Üdv!

Kicsit túlcsordultak az események a való életben októberben minden hétvége munkás hétvége lesz a munkás hétköznapok mellett azért próbálom tartani az iramot és amit megvan mindenki részéről a terv mit csinálni szeretnek reakciózok a legrövidebb időn belül ennyit tudok ígérni remélem a semminél több....

Ha bármi kérdés van nyugodtan lehet rám címezni bele az arcosabb felembe, hogy ne sikoljak el felette...