Szerző Téma: Gettómilliomos  (Megtekintve 3744 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Gettómilliomos
« Válasz #45 Dátum: 2018. Március 07. 18:37:57 »
Duke Ayers

A telefonban hallható hangra picit odébb húzom a fejem, mintha kellemetlen zaj szűrődne ki belőle. S nincs is messze az igazság - Wilson azok köz tartozik, akiknek nem tudok szívből örülni.
-Magának is hasonló jó estét! - válaszolom. Úgy vélem ezzel kvittek vagyunk, és talán nem érez kényszert arra, hogy legközelebb ok nélkül hívjon. A sajnálkozására őszintén válaszolok
-Elnézést, azt hittem, hogy általában örülnek, ha én mint kultúrbabár nem rontom az est fényét a jelenlétemmel. Azt viszont nem tudom, hogy mégis mi újat tudnék mondani, mert abban biztos vagyok, hogy ön a tőlem hallottakat tökéletesen tovább tudta adni. De ha Mr. White személyesen szeretne találkozni velem, akkor úgy érzem, jobb ha nem okozok csalódást! - egyezek bele, hogy beugrok hozzájuk. Elvégre jobban járok, ha én megyek a Herceghez, mintha ő látogatna el hozzám...
-Időben ott leszek, ha nem ütnek el - ígérem és búcsúzok, mjad teszem le a telefont.
-Mi a faszt akarhat? - töprengek hangosan, de csak arra tudok gondolni, hogy engem akarnak megszívatni valamivel. Különben miért hiányolnának egy ilyen dögunalom partiról? Jan azt mondta, hogy jó móka lesz. Csak azt felejtette el hozzátenni, hogy én leszek az attrakció...
Felveszem a mostanában szokásos elegánsabb viseletemet, de azért nem töröm össze magam - a ruhadarabok bár minőségiek, de mind-mind konfekciósak. Utána még tipródok egy kicsit, hogy milyen ruhakiegészítőt kéne magammal vinnem. Végül a baseball ütőről lemondok, de a pisztolyt magamhoz veszem. Nem mintha most érne valamit, de a halandókat még meg lehet vele fékezni. Később talán egy boxert is rendszeresíteni kéne...

Miután elkészültem, kisétálok, és pár percnyi séta után kerítek egy taxit, amivel az Elíziumot két saroknyira megközelítem, és utána gyalog folytatom az utat - néha-néha figyelve hátrafelé is hogy nem követnek-e? Ha minden rendben lévőnek tűnik, akkor besétálok az Elíziumba. Bár nem szoktam ide járni, de nem hiszem, hogy megállítanának. Ha mégis, akkor sajnálkozva közlöm, hogy a meghívó nincs nálam - de Mr. Wilson már várja az érkezésemet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"