Szerző Téma: Crowne Plaza Hotel  (Megtekintve 3497 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #15 Dátum: 2018. Március 11. 18:01:34 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Minden apró információ érték lehet, ezúttal is úgy vélem, hogy valami olyasmit hallottam amit nem biztos, hogy más körülmények között sikerült volna elcsípni. Így egészen addig nem köszönök rájuk, amíg nem szembesülnek azzal, hogy már nincsenek egyedül. S természetesen az egészet el kell fednem valamivel, így csak annyit teszek amivel nem keltek gyanút:

/Angol/ Köszönöm Ian, igazán kedves öntől! – szelíd kedvességgel

Aztán kilépek, mint aki épp indult volna a lifthez és csak akkor állok meg – hiszen nem rohantam így könnyen megtehetem – amikor megszólítanak-köszöntenek. Ez esetben egy „Jó estét Uraim!” jár nekik, de mivel csak ők lettek volna fent, így kérdéses, hogy van e értelme egy üres terembe felmenni. Ugyanakkor ki tudja, hogy egy tiszteletreméltó Nosferatu nem rejtőzik e éppen valahol. Éppen ezért tervezem, hogy megtanulom az érzékeim élesítését és ha úgy adódik az aurák olvasását is.

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #16 Dátum: 2018. Március 13. 09:24:01 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, földszint, recepció
Időpont: 1996. március 6. szerda, 02:57


Ne itt, Jordan. - veti oda a magasabbik brujah a másiknak. A hangjában van valami tiszteletet parancsoló, könnyen el tudnád képzelni bandák vezéreként vagy épp a herceg elleni lázadás fejeként. Alacsonyabb, ezüst karikákat viselő társa azonnal meghunyászkodik. Amikor kilépnek a liftből, mindketten úgy tesznek, mint ha az előbbi párbeszéd meg sem történt volna. Jordan hangosan felnevet és félhangon odaszól társának.

Szólok a recepción a törött asztalról. Nem hiányzik a balhé. - azzal ő egyenesen a recepció felé veszi az irányt. Valószínűleg látott benneteket, de nem különösebben foglalkozott azzal, hogy az alapvető illemnek megfelelően legalább köszönjön.

Ezzel szemben Cooper odafordul hozzátok és hosszú haját egy gumival összefogva szólít meg.

Mi nem találkoztunk még, de biztosan hallott már rólam. - jelenti ki inkább tényszerűen, mint kérdésként.
David Cooper. - mutatkozik be elég sajátságos módon és kezét kinyújtja feléd.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #17 Dátum: 2018. Március 13. 18:46:33 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Könnyedén eltekinthetnék attól ami következik, de attól tartok, hogy ezt nem tehetem. Nem várok el többet, mint amit magam is megadtam, így kénytelen vagyok emlékeztetni őket, hogy vannak bizonyos dolgok, amikre érdemes odafigyelni. Mivel köszöntem, így most már a bemutatkozás illő, illetve a tények megállapítása, aminek nem így kéne történnie…

/Angol/ Örvendek Mr. Cooper. Az én nevem Carmelita Atreyente del Encantador, a Ventrue klánból. Tudja, bizonyára, hogy számomra igen kedves, tiszteleten alapuló barátságot ápolok Mr. George McDermott-al – tartok némi szünetet, hogy picit ülepedjen a dolog, majd – Mit gondol Mr. Cooper, a társa… – hagyom, hogy kisegítsen a másik nevével – és Ön, szeretne csatlakozni ehhez? Mit is mondhatnék Mr. McDermott-nak, mikor két ilyen jóképű, határozott, de… –  tűnődve nézem, ennyi ideje van bocsánatot kérni és elsietni, hogy szóljon annak másiknak, mit mulasztott – Tudja, Mr. Cooper, épp terveztem, hogy a napokban meglátogatom kedves barátomat. – nem fenyegetőzőm, nem emelem a hangon, csak halkan, hogy ő és én halljuk, világítok rá, hogy most van még beleszólása a dolgokba, utána már nem lesz – és talán megemlíthetném, hogy… – amit a fiatal káinita szeretne, ha képes előrelátó lenni. S ekkor nyújtom felé a kezem, de nem kézfogásra

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #18 Dátum: 2018. Március 16. 10:00:49 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, földszint, recepció
Időpont: 1996. március 6. szerda, 02:58


Nahát nem is tudtam, hogy Georgey-nak vannak barátai... - veti oda komolytalanul.

Abban biztos vagy, hogy nem állt sorba többször, amikor az illemet osztották, de annyi azért szorult belé, hogy visszahívja a társát.

Jordan ne legyél már bunkó és mutatkozz be a hölgynek. Ki a fenét érdekel az a rohadt asztal? - mondja kissé hangosabban, mint kellene. Aztán visszafordul hozzád és a kézfogás helyet kezet csókol, bár látszik rajta, hogy nem túl gyakorlott az ilyesmiben.

Hol is tartottunk? Ja, Georgey. Ha legközelebb beszél vele, nyugodtan megmondhatná neki, hogy legyen kedves odatolni a képét a gyűléseinkre. Már ha egyáltalán érdekli még, hogy mi folyik ebben a városban.

Jordan közben odaér hozzátok és megáll Cooper mellett. Megvárja, míg a társa befejezi a mondandóját és csak akkor mutatkozik be.

Helló, én Jordan vagyok. - mondja zsebre dugott kézzel.

Cooperben itt-ott megcsillan az illem szikrája, de piercinges társa ennek teljesen hiányában van. 

"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #19 Dátum: 2018. Március 16. 12:52:17 »
Carmelita Atrayente del Encantador

/Angol/ A felszín kedves Mr. Cooper pontosan az, amit láttatni akarunk, így biztos vagyok benne, hogy Mr. McDermott sem fedi fel minden titkát még a… gyermekei előtt sem! – vámpírlét „one-o-one” – Mindenesetre a hosszú távú tervezés egyik sarkalatos pontja felmérni, hogy egyáltalán ki lesz ott, azon a bizonyos hosszútávon. – jegyzem meg társalgási stílusban, hiszen feltételezem, hogy úgy sem értik, de ha mégis az is teljesen megfelel. Majd elmosolyodom, amikor visszahívja a társát, sőt kezet csókol – Megtisztelő, hogy megismerhetem és ha van egy perce, igazán kíváncsi lennék, mi történt azzal a szegény asztallal. S a kérését amint módom áll, át fogom adni. – aztán Jordan is bemutatkozik, így magam is így teszek, megismétlem a korábbit és nyújtom a kezem – Örülök a találkozásnak, Mr. Jordan. Érdekes piercingek, egyedi készítésű? – segítek neki, hogy illik bizony még ez-az, mielőtt elrohanunk valaki mellett, aki képes pokollá tenni a másik létezését…

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #20 Dátum: 2018. Március 27. 21:15:54 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, földszint, recepció
Időpont: 1996. március 6. szerda, 02:59


Cooper megfontolja a tőled hallottakat és ez úttal nem tesz semmilyen megjegyzést. Talán van még remény számára. Hallottál már arról, hogy bizonyos városokban a söpredék idős és fiatalabb generációi között nézetkülönbségek vannak és sok esetben a fiatalok azzal vádolják idősebb klántársaikat, hogy kialudt bennük a tűz és a szabadságért folyó küzdelem már nem fontos számukra. Más vélekedések szerint ezek az idősebb vértestvérek egyenesen lepaktáltak más öregekkel, végképp szembe köpve és elárulva mindent, ami a fiatalok számára oly becses.

Azon meglepődtél volna, ha a Brujah-ok egységes véleménnyel lennének valamiről, de erre az ellenséges hangnemre nem számítottál az elsőszülöttjüket illetően. Ösztöneid azt súgják, hogy érdemes egy lépés távolságot tartani ettől a két alaktól.  Jordan egyszerű léleknek tűnik, akit nem lehet túl nehéz irányítani, legalábbis azoknak, akik a megfelelő húrt képesek megpendíteni. Cooper nyilvánvalóan megtalálta a módszert, hogy fölébe kerekedhessen. Jordan a neki nyújtott kezet ügyetlenül, de a kelleténél kissé nagyobb erővel rázza meg, ami további két dolgot árul el számodra: egyrészt ő is rendelkezik a klánjára jellemző fizikai erővel és nem rendelkezik a megfelelő etikett ismeretével, ami szintén jellemző a Brujahokra. Már-már valahol mulatságos számodra a jelenet. Legalább annyit sikerült elérni, hogy vegye ki a zsebéből a kezét.

Az asztallal? - kérdez vissza Jordan és kitekint Cooperre mielőtt válaszolna. Mint az anyja előtt játszó kisgyermek, ő is visszaigazolást vár.
Hát az van, hogy nem volt Brujah-biztos.... ugye Cooper? - böki oldalba a mellette álló férfit, majd tekintete ismét rád vetül.
És én még azt hittem, hogy a hotel nagyfőnöke mindenre gondol. - utal az elízium őrére. Remélem a holnapi banzájon nem ilyen silány minőségű asztalok lesznek.

Jordan oda fordul társához és gúnyos hangon folytatja.
Tessék, bemutatkoztam és a bájcsevej is megvolt. Mehetünk végre vagy beszélgessek a recepcióssal is? Egyáltalán mióta...
Cooper jobb kezének mutató ujjával jelez Jordannak, hogy elég volt.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #21 Dátum: 2018. Március 28. 19:30:07 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Miközben Mr. Cooper megérteni véli szavaim igazi jelentését, azon tűnődöm, hogy talán még van számára remény. Nem tudom elengedni, hogy ne értessem meg vele a tényt, hogy mikor van ideje a fizikai és mikor a mentális dominanciának. Úgy tűnik, hogy legalább részben képes felidézni azt, amikor a Klánja még nem egyszerű eszköz, hanem… ezt a gondolatot azonban el kell zárnom azon tények fényében, miszerint a fiatalok mindig is más szemszögből szemlélik a dolgokat és bár akadnak ritka kivételek – köztük magam is így voltam – valójában mindnek szüksége van iránymutatásra. Talán távolságot kéne tartanom, ennek ellenére:

/Angol/ Kétlem készítettek valaha olyan asztalt, ami képes lenne ellenállni egy Brujah meggyőző érveinek. – mosolygok vidáman, majd a piercinges ifjú felé fordulva – Mr. Jordan, válthatnék önnel pár szót, négyszemközt? Egy perc, nem több! – érdeklődöm és kézzel jelzem az irányt Lydia felé. Amint elfogadja és elszakad a pórázától elég nagy távolságra – ez alatt értem, hogy odaértünk Lydához – Lydia kedves, Mr. Cooper-el, Mr Jordan-el és egy bizonyos asztallal történt némi baleset. Az esetlegesen felmerülő költségeket magam kívánom fedezni. – mosolygok kedvesen a fiatal nőre, majd Mr. Jordan-re pillantok újra – Remélem Mr. Jordan megbocsátja, hogy nem hivatalos úton keresem meg, de bolond lennék egy ilyen kiváló alkalmat elszalasztani: így még annyit szeretnék mondani, hogy örömmel töltene el, ha elfogadna egy meghívást személyesen tőlem amikor Önnek is megfelel.

Hagyom ülepedni a dolgokat, illetve akármi is a reakció a határozott felajánlásomra, illetve a meghívásra – sőt elengedtem a fiatal szenvedélyesség jegyében érkezett gúnyos hangvételt is – mert kettejük közül legalább az egyiknek volt elég ösztöne, hogy ráébredjen a folytatás veszélyeire. Hagyom mindkét fiatalt távozni és magam még egy szelíd mosollyal búcsúzva tőlük és Lydiától, visszatérek Mr. Nortonhoz, akitől elnézést kérek amiért félbeszakadt társalgásunkat követően ha rövid időre is de otthagytam, majd további kellemes estét kívánva célom ezúttal a Lift és az Elysium, talán még érkeznek később vendégek. Ameddig Cameron kísérhet velem tart, de aztán nem elképzelhetetlen, hogy hosszú, igen hosszú üres perceknek nézünk elébe. Cam inkább, hiszen én kíváncsi vagyok arra a bizonyos asztalra…

S közben már tudom, hogy ha eddig a legapróbb kétségeim is volt, mostanra már teljesen bizonyos, hogy holnap este feltétlenül itt kell lennem!

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #22 Dátum: 2018. Március 30. 21:08:33 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, földszint, recepció
Időpont: 1996. március 6. szerda, 03:00


Na az tuti. - nyugtázza kijelentésedet a Brujah biztos asztalt illetően. Amikor megemlíted neki, hogy szeretnél vele négyszemközt beszélni, ösztönösen ránéz Cooperre, aki megvonja a vállát. Kissé vonakodva ugyan, de úgy dönt, hogy veled tart.
Egy percem éppen még van. - közli veled, míg a recepció felé sétáltok.

Lydia kedves mosollyal fogad ismét benneteket. Jordan zsebre dugott kézzel áll melletted és nem leplezi meglepettségét az ajánlatodat illetően.
Ó hát igazán Miss... - próbál tiltakozni a szavaid ellen.

Ez igazán nagylelkű Öntől Miss Encantador, de erre semmi szükség. - válaszolja Lydia. A Hotel fel van készülve a hasonló esetek kezelésére - és a tekintetéből nem nehéz rájönni, hogy ilyesmi már előfordulhatott korábban is - és biztosíthatom Önöket, hogy holnap estére a kérdéses asztal kicserélésre kerül. De Miss Mitchell-t mindenféleképpen értesíteni fogom a kedves felajánlásáról.

Jordan arcára elégedett mosoly ül ki, úgy néz ki, hogy ez alkalommal - is - megússza a balhét. A korábban tapasztalt lazasága ismét visszatér, a meghívásodra is ebben a hangnemben válaszol.

Hát éppen összefuthatunk valamikor. Már ha ilyen jó fej voltál velem.
- válaszolja laza hanyagsággal.

A szemed sarkából észreveszed, hogy Cooper megindul felétek. Amikor elhalad mellettetek egy fejbiccentéssel köszön el tőled és a recepcióstól, Jordan pedig szapora léptekkel követi.

Cameron csatlakozik hozzád és együtt mentek fel az emeletre. A lift ajtaja csendesen kinyílik előttetek és még épp szemtanúi vagytok, amint két takarító egy széttört asztal darabjait viszik ki a kisteremből. Egy másik a mindenfelé szétszóródott szilánkokat sepregeti épp és aggodalmas arcot vág hozzá, nehogy kárt tegyen a drága kárpitban.
A nagyterem ajtaja ez alkalommal be van zárva és egy piros szallagot is kihúztak elé, ezzel jelezve, hogy ma este kizárólag a kisterem használható.

Cameronnal az egyik szabad asztalhoz ültök le a kisteremben, ő pedig spanyolul szól hozzád.

Nem tudtam eldönteni véleményem a két férfiról. - mondja nem teljesen tökéletes szórenddel és nyelvtannal.

"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #23 Dátum: 2018. Március 31. 09:28:35 »
Carmelita Atrayente del Encantador

A rövid párbeszéd a fiatal káinitával – és persze ezzel a kedves teremtéssel akit Lydiának hívnak – eredményesen zárult több szempontból is, sőt, lehetőségem volt picit megfigyelni Mr. Jordan-t anélkül, hogy befolyás alatt lett volna. Ugyanakkor egy ördögi terv is körvonalazódik a fejemben e két Brujah-val kapcsolatban, de ezt elengedem, hogy talán később átgondoljam mennyire a Bestia büszkesége és mennyire a saját taníttatás alapjait magába foglaló elképzelésem volt.

/Angol/ Örömmel töltene el Mr. Jordan. Holnap este megbeszélhetnénk a részleteket, vagy ha kívánja formálisan is értesíthetem amennyiben kapok egy elérhetőséget. – közben Mr. Cooper is ideér, talán csak a válasz után, de mikor távoznak – További kellemes estét uraim!

Indulás előtt még rámosolygok Lydiára, történt ami Mr Nortonnál és a Liftben utazva alaposan átgondolom a történteket, hogy végül felérve és kilépve lássam az említett asztalt, illetve annak maradványait. Végül a kisterembe érünk, ahol helyet foglalunk – igaz Cam, előbb lovagiasan segít a székkel – majd maga is helyet foglal, hogy végül megossza velem a gondolatait. Automatikusan javítom, ha kell magyarázattal is szolgálok, míg a válasz:

/Spanyol/ Ezt a témát, majd otthon folytatjuk. – biccentek, hogy nem tudni ki figyel és hogyan – Most abban reménykedem, hogy valaki azért még felbukkan, de ha egy óra alatt nem érkezik senki, akkor távozunk.

S így is fogunk tenni – hazafelé vesszük az irányt – amennyiben magányunk állapota nem változik.

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #24 Dátum: 2018. Április 09. 20:34:41 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, emelet
Időpont: 1996. március 6. szerda, 04:00


Jordan búcsúzásképp még a kezedbe nyom egy, a zsebéből előkerülő, kissé zsíros névjegykártyát a telefonszámával mielőtt elhagyják a hotelt.

Cam szokásához híven pozitívan reagál a korrekcióra és a helyes szórenddel megismétli a mondatot, ez úttal sokkal halkabban. Látod rajta, hogy a háttérből minden bizonnyal éberen figyelte a közted és a Brujahok között zajló beszélgetést és ezzel kapcsolatban mondanivalója is van. Ez most persze várhat addig, amíg vissza nem tértek legalább az autó biztonságába.

Egy óra telik el anélkül, hogy bárki is betenné a lábát a terembe. Ezt az időt persze hasznosan töltitek és a spanyol feltételes módot gyakoroljátok Cammel. Ilyen rövid idő alatt tényleg nagyon sokat fejlődött. A beszélgetés témájaként az időjárást használjátok. Nem tudsz ellenállni a kísértésnek, ezért a lecke részeként arra tereled a témát, hogy mit tenne - feltételes módban - Cam, ha egy esős este sétálnátok együtt. Apró játékok ezek csupán, amik halott szívedet mégis melegséggel töltik el.

Az idő nagyon hamar eltelik kettesben, s mire rápillantasz az órádra, az hajnali négyet mutat. Bő egy óra van még napkeltéig, talán ideje lenne indulnotok...
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #25 Dátum: 2018. Április 13. 15:31:48 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Eltéve a névjegykártyát – amire vettem egy pillantást a kettős távozása után – felmegyünk és helyet foglalunk, de a megszabott idő alatt senki más nem teszi tiszteletét itt, így az erre szánt időt némi tanulással egészítjük ki. Hogy érezze mennyire értékelem és milyen fontos nekem, végtelen türelemmel és odafigyeléssel okítom.

Ha emberként lettem volna ilyen, kiváló tanár lehettem volna.

Tudom, hogy szeretne másról is beszélni, de sem a hely, sem az idő nem alkalmas erre, majd az autóban rádióból szóló zene mellett kifejtheti minden kétségét és észrevételét, de addig maradnak a nyelvleckék. Kissé szórakoztató, és mint ilyen még valahol élvezeti értékkel is bír, ahogy előbb egy romantikus helyzetben magamat, majd Lydiát említem meg, mint társat a kikapcsolódásban.

Ha emberként tehetném, már régen összebújva pihegnénk…

Ellenben most indulni kell. Még körülpillantok, úgy vélem, hogy a technika okán biztos, hogy valaki hallotta a beszélgetésünket, de nem bánom. Akkor sem, ha esetleg később fel akarják ellenem használni. Ugyanis akkor az illetőt elnyeli az Örök Sötétség…

Lemegyünk a lifttel és elbúcsúzom Ian-től, Lydiától és kellő körültekintés után az épülettől is. Úgy döntök, hogy Cam-re bízom az útvonalat, a zenét amit erre az időre választ és mikor felém pillant biccentek, hogy mondjon el mindent ami a szívét nyomja. Úgy döntök mindezek előtt, hogy ha már felmelegített a szívem, akkor napkeltéig, majd otthon, mellém bújhat az egyik kis tanítványom…

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #26 Dátum: 2018. Április 28. 13:17:29 »
Carmelita története az alábbi helyen folytatódik: Aranytükör
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #27 Dátum: 2019. Január 04. 15:07:14 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, földszint, recepció
Időpont: 1996. március 6. szerda, 22:50


Cameron az épület alatti garázsban parkolja le az autót és miután meggyőződött a biztonságról, segít neked kiszállni az autóból. A garázs ezúttal sokkal zsúfoltabb, számos autó parkol a lift bejáratától nem túl messze és akad néhány, amelynek vezetője úgy döntött, hogy inkább távolabb áll meg.
Közösen közelítitek meg a liftet, mely előtt két ghoul várakozik, érkezésetekre az egyik megnyomja a lift hívógombját. Felismeritek őket, korábban már láttátok őket egyéb elíziumi rendezvényeken is.

A lift a jól ismert recepcióig visz fel benneteket. A tegnaphoz képest itt nem sok változott, egy-két dekoratív tárgy megjelenését leszámítva. Az emeletre vezető liftek előtt most is Mr Norton teljesít szolgálatot, pont úgy, mint tegnap. A recepció mögött megpillantjátok Lydiat, aki egy kifejezetten csinos ruhát visel ma este. Lydia mellett pedig az elízium őre, Diana Mitchell áll. A két nő épp egy listát egyeztet.
Amint kiléptek a liftből, mindketten rátok emelik a tekintetüket. Lydia kedves hangon köszönt benneteket.

- Ah Miss Encantador, jó estét!
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #28 Dátum: 2019. Január 05. 02:35:48 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Ugyanaz az út, de végül egy másik megálló. Nem állunk kétszer ugyanoda. Mert amikor majd megtesszük, senki nem számít rá. Vetek pár pillantást a többi autóra, van e bárki, akit ez alapján be lehet azonosítani, de nem fűzök hozzá sok reményt. Mindenki teszi a dolgát, Cameron, a Ghoulok és persze én is úgy teszek, ahogy elvárják. Ez igen fárasztó, de elengedhetetlen ebben az átkozott létben. Ugyanakkor nem vagyok teljesen biztos benne, hogy emberként többet tehetnék. Talán csak az elmúlt évtizedek alatt tekintenék rá másképp?

Hol van a tűz… kérdezték egyszer.
S a válasz annyi volt: vérbe fojtották.
Azóta nem kérdezték meg újra, de tudom
Mindenki azért van mellettem, mert a tüzemet akarják.

E gondolatok közepette értünk fel, kilépve pedig egyenesen Lydia felé irányítom lépteimet. Tudom, hogy hűséges barátom árnyékként követ, érzem a közelségét, ahogy látom Lydia visszafogott örömét is.

/Angol/ Jó estét! Megtisztelő találkozni önnel Diana! S Lydia, elbűvölő ebben a ruhában! – mondom őszintén, enyhe mosollyal – Hogyan vannak ezen a különleges estén? – pillantok előbb a káinitára, majd az emberre

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Crowne Plaza Hotel
« Válasz #29 Dátum: 2019. Január 24. 10:49:31 »
Helyszín: Crowne Plaza Hotel, földszint, recepció
Időpont: 1996. március 6. szerda, 22:52


Diana Mitchell, az Elízium Őre. Úgy tudod, elég régóta stabil a pozíciója és Toreador öröksége ellenére kifejezetten reálisan áll az éjszakai léthez. Biztos vagy benne, hogy remek diplomáciai érzékének köszönhetően van ott, ahol. Számos rendezvényt bonyolítottak le Lydiával közösen és az esetek döntő többségében a legtöbb résztvevő elégedetten távozik. Ki tudja mennyi szívességet sikerült csak azóta bezsebelnie, hogy elfoglalta a pozícióját. Kiváló szövetséges lehetne belőle, s talán a Lydia és Cameron között kibontakozni látszó kapcsolat egy lépéssel közelebb sodor benneteket is egymáshoz.

Diana felpillant a listából és elbűvölően mosolyog vissza rád.

- Jó estét Önnek is Miss... Carmelita. Hívhatom a keresztnevén ugye? - tekintete egy pillanatra Lydiára és a ruhájára vetül, majd ismét rád néz.
- Teljes mértékben egyetértek, Lydia elragadó ma este! Ez a királykék szalag kifejezetten megy a szeméhez. És tökéletesen illik a ma esti dekorációhoz is! De ez így is van rendjén, elvégre ő az első, akit a ma esti vendégek megpillantanak, az első benyomás pedig nagyon fontos nemde?

Lydia lesütött szemmel fogadja a bókokat, arcára enyhe pír ül ki.

Diana leteszi a kezéből a papírt a recepció pultjára és kecses mozdulatokkal közelebb sétál hozzátok.

- Nagyon örülök, hogy ma este Önök is részt vesznek a rendezvényen, információim szerint nagyon izgalmas éjszakának nézünk elébe. - tekintete még egyszer Cameronra vetül míg beszél hozzád, de gondosan ügyel arra, hogy figyelmének nagy részét rád szentelje. Azt nem tudod eldönteni hogy az izgalmas éjszakát milyen kontextusban értette. Lehet, hogy Lydiára és Cameronra utalt? Netalán a rendezvényre? Esetleg valamire, ami veled kapcsolatos?
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."