Szerző Téma: 1. Küldetés 2. Helyszín: A Verem  (Megtekintve 2183 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:1. Küldetés 2. Helyszín: A Verem
« Válasz #15 Dátum: 2016. Június 26. 21:36:55 »

Iron Head
Coruscant "alváros" – A Verem:


Hamen utasítását követően egy mozdulat elküldeni a megszerkesztett MEMO-t a csapat tagjainak, természetesen előtte ellenőrzöm, hogy a R.A.N.C.O.R. aszimmetrikus titkosító kulcsa elvégezte-e a dolgát és az adatcsomagot megfelelően kódólta.

-   Ahogy kívánja gazdám. – mondom miközben az adatokat továbbítom

Miközben az adatok kiröppennek a éterbe fel sem veszem Koth Kre’fey sértegetését elvégre egy lakájnak nincsen öntudata bármilyen félelmetesen néz is ki. Megvárom amíg Hamen megfutja a kötelező köröket és Koth Kre’fey szűken mért további információit is rögzítem minden adat súlyos krediteket érhet a későbbiekben.
A távozásunk végén visszafordulok Koth Kre’fey felé.

-   Külső Perem, Sernpidal kalóztámadás és szerencsére megúsztad valakinek hála egy mentőkabinban...

Ami adat begyűjthető volt azt megszereztük irány a R.A.N.C.O.R…….

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés 2. Helyszín: A Verem
« Válasz #16 Dátum: 2016. Június 28. 08:24:28 »
Az Iron Head nevezetű droid az ideiglenes "gazdája" utasítására elküldte a memóriát, majd az echani férfi, a magnaguard droid javaslatára alaposabban kikérdezi a bothan brókert, aki úgy tűnik, igencsak csalódott hogy több értékes információt követelnek tőle, de nem szól semmit, feltehetőleg a testőrdroid látványa elfojtja benne az ellenkezés és az erőfitogtatás lángjait.
Miközben az adatokat kódolja és küldi, időnként várakozón tekint fel rá Hamen, várva a droid visszajelzését, amennyiben végzett. Amikor megkapja bólint egyet, majd visszafordul a megbeszélnivalóihoz.
A harci droid nem reagál Koth'frey sértésére, hiszen egy alapprogramú droidnak nincsen öntudata, se nem jelleme, és ezeket Iron Head, ahogy a nagy könyvben meg van írva, rögzíti, hiszen minden egyes szó komoly pénzeket érhet a későbbiekben.
Majd miután véget ért a tárgyalás, Hamen feláll az asztaltól, majd elindul kifelé, de az egykori testőrdroid tesz egy kitérőt a bothannál, és rövid üzenetet ad át neki.
Ahogy beszél, a bothan arca egyre megrökönyödettebbé válik. Kell egy kevés idő, hogy felocsúdjon, de addigra már sarkon fordul a droid
- Ahá! Tudtam én, hogy ismerlek! - még ezek után is mondott valamit, de elfojtotta a Verem hangzavara.
A Veremet célirányosan elhagyta a páros, hogy vissza indulhassanak a R.A.N.C.O.R. székhelyéhez.
- Mi a terv? Mindenkit beleavatunk, vagy olyasmi magán akcióra gondolsz? - kérdezi még vezetés közben az ezüsthajú.
Eközben látják, ahogy a sikló kis számítógépén felugrik egy üzenet.
- Szirtes Lenintől jött. - szólal még az echani. - Azt írja, hogy a doki nem az ő hajójával megy. - a droidra pillant. - Zseniális, sosem lehet megmaradni az eredeti felállásnál.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Július 17. 09:02:06 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:1. Küldetés 2. Helyszín: A Verem
« Válasz #17 Dátum: 2016. Július 17. 10:28:37 »

Iron Head
Coruscant "alváros" – A Verem - Utban a R.A.N.C.O.R felé:


Hamen kérdése a siklóban eléggé érthetetlen, hiszen még a klubból elküldtem a Memót a csapat minden tagjának, arról igazán nem tehetek és nem is igazán érdekel, hogy a szerves létformák nem használják ki a bolygó fejlett infrastrukturáját és nem onlinek a holoneten mert ha azok elnnének, már reagáltak volna a üzenetre.

-   Hamen kérdésed indifrens, hiszen még a veremből szétküldtem titkosítással az "utasításodra" a csapat összes tagjának a Memót ami valószínűleg már célba is ért a HoloNet-en keresztül. – recsegem vezetés közben.


//OFF Kedves Gonoc KÁEM a Memót a "Dátum: 2016. Június 26. 21:36:55" kelt reagomban szétküldtem a bolygó hálózatát használva a csapat tagjainak, gondolom a célba juttatásról majd egy KM-i reag fog gondoskodni, vagy egy "Telekommunikáció" elnevezésű topic ahol a csapat tagjai és az NJK-ák forgalmazhatnak egymással... A másik észrevételem ha a KM-i reagot szerkeszted légyszíves jelezd a csevegőben mert nem biztos, hogy észlelem mint a mostani esetben és közben "hiába" vártam a szálösszehúzó reagot más topicban... OFF//

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés 2. Helyszín: A Verem
« Válasz #18 Dátum: 2016. Szeptember 06. 00:18:23 »
Iron Head elnevezésű droid az echani "gazda" kérdésének helyességét vonja kétségbe, kifejtve azt, hogy már elküldte a szabadcsapat többi tagjának a megszerzett információkat. A magnaguard típusú droid könnyedén vezeti a siklót a Coruscanti forgatagban.

-   Hamen kérdésed indifrens, hiszen még a veremből szétküldtem titkosítással az "utasításodra" a csapat összes tagjának a Memót ami valószínűleg már célba is ért a HoloNet-en keresztül.

Az ezüsthajú férfi egy főbiccentéssel kezdi a mondandóját.
- igazad van, de kérdésem arra irányult, hogy az egyik hajó legénysége, vagy mindannyian együtt megyünk a terved szerint a mandalorival való találkozásra. De igazat megvallva ráér ez az információ
A visszafelé tartó úton egy hangjelzés kíséretében jelez a sikló beépített kijelzője. Egy üzenet érkezett Szirtes Lenintől, melyben röviden nyugtázza a tervet.
(folytatódik a Rancor topicban, és olvass vissza majd egy kicsit)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Szeptember 06. 00:25:46 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.