Szerző Téma: Az arany tükör  (Megtekintve 4443 alkalommal)

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #45 Dátum: 2018. Július 30. 10:07:45 »
Helyszín: Detroit, belváros
Időpont: 1996. március 6. szerda, 21:01


A telefonod kijelzőjén egy olvasatlan üzenetet és két nem fogadott hívás bejegyzést pillantasz meg. Az üzenet - melyet valamikor délután 2 körül küldhettek - attól a Brandon Mason-tól jött, akivel ma kellene találkoznod. Brandon egy ügyvédi irodánál dolgozik és régóta a kelyheid közé tartozik.

- Elnézést a késői üzenetért Miss Encantador, de egy elhúzódó megbeszélés miatt nem tudok ma visszarepülni Detroitba, így sajnos le kell mondanom a mai találkozónkat. Próbáltam Önt hívni ezzel kapcsolatban, de nem sikerült elérnem.

Brandon kétszer próbált hívni a nap folyamán, egyszer délben, egyszer pedig nem sokkal az sms elküldése előtt. Úgy látszik, ha táplálkozni szeretnél, valamilyen más módot kell rá találnod ma éjszaka. Túlságosan éhesnek nem érzed magad, két éjszakával ezelőtt táplálkoztál utoljára.

Úgy döntesz, hogy veszel egy zuhanyt, a meleg víz és a kellemes illatú tusfürdők mindig is segítettek, hogy átgondolhasd a dolgaidat. Különösen akkor, ha Cameronról van szó.

A zuhanyból kilépve és megtörölközve visszamész a hálószobába, hogy gyorsan átnézd a ma estére szóba jöhető ruhákat, de tekintetedet megragadja a telefonodon alig észrevehető apró led villogása. Úgy látszik, valaki írt neked, amíg a fürdőszobában voltál. Visszasétálsz az ágyhoz és felveszed a telefont, hogy megnyisd az üzenetet.

- Talán jobb lenne, ha ma este elkerülné Mr. Salazart és a nagyterem helyett más szórakozást keresne. Elszabadulhatnak az indulatok... Jan.

A küldő telefonszáma ugyan nem rejtett, de teljesen ismeretlen számodra. Azt viszont tudod, hogy él egy Jan nevű Nosferatu Ditroitban. Lehet hogy ő vette fel veled a kapcsolatot ily módon? És ha igen, mi a szándéka?

A bejárati ajtó zárjában ekkor fordul el a kulcs és meghallod az érkező Cameront, amint két nagyobb bevásárlótáskát és kulcsokat tesz le a nappali asztalára.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az arany tükör
« Válasz #46 Dátum: 2018. Július 31. 19:20:20 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Ébredést követő rituálék között szerepel a mobil készülékem ellenőrzése is, ami most több módon is azt jelzi, hogy napközben bizony kerestek. Ez különösen fontos lehet, ha Brandon annak ellenére hívott, hogy tudja, ilyenkor nem vagyok elérhető. Így mindent félretéve azonnal ellenőrzőm a hívások időpontját, illetve elolvasom az üzenetet, melyre – itt a menedékemben, egy megengedett – picit kelletlen grimasszal reagálok, hogy aztán végiggondoljam, ki az, aki már régen vendégeskedett nálam és most nyugodtan elhívhatnám.

Úgy döntök, hogy zuhanyozás közben is gondolkozhatok ezen, így a forró víz és az illatos vegyszerekkel, illetve mivel megengedhetem magamnak, ezért természetes anyagokkal varázsolom magamra az élet illúzióját. Mint mindenben, itt is meg kellett találnom az egyensúlyt a szinte nem is érezhető és az orrfacsaró illatfelhő között. Ennek következményeképp egy halványan, de érezhető, finoman manipulatív ferromon kerül rám, mely emberekre mindenképp, de talán még a fiatal káinitákra is hatással lehet.

Úgy döntöttem, hogy a hajamat kibontva – alaposan kifésülve – fogom ma viselni, de még egy egyszerű üveglencsés szemüvegen is gondolkodtam, melyet végül elvetettem, de elől hagytam, ha esetleg Cameronnak megtetszene. A ruhaválasztás előtt vonja magára a figyelmemet a sötétben éles fénypászmaként villogó kékes árnyalatú fénypötty, hogy egy kérdő-kíváncsi gondolat közepette vessek pillantást, az üzenetre. Nem egészen erre számítottam, de válasz nélkül sem hagyhatom.

SMS: Jó estét, Jan uram! Köszönöm, figyelmeztető szavait, kérem, ha bármit tehetek Önért, ne habozzon kérni! Tisztelettel: Carmelita.

A készülék egyetlen telefonszámot sem tartalmaz, mindent addig ismételek, míg tökéletesen be nem memorizálom, hogy aztán kitöröljem még a híváslistából is. S ez most sincs másképp. Eddig jutok, mikor hallom, hogy valaki megpróbál bejutni, méghozzá kulccsal. Úgy döntök, hogy itthon szinte bármit megengedhetek magamnak, így nyugodtan állok, mikor az illető – mint kiderült Cam – belép. Szelíd mosollyal üdvözlöm, mikor felém emeli tekintetét.

A tegnap már oly régen volt, és úgy közben arra jutottam, hogy most nem teszem szóvá a katonás rendet, mint korább terveztem, hanem amikor közelebb jön, akkor hagyom, hogy úgy üdvözöljön, ahogy elég bátor, majd ha elpillantana mellettem, akkor megmutatom a választott ruhát, cipőt és kiegészítőket, melyek latin örökségemet helyezik előtérbe. Ez kiváló alkalom arra, hogy ellenőrizzem az illatválasztás hatékonyságát és persze azt, hogy Cam mennyire tud az ilyesminek ellenállni!


A szemüveg is a közelben van, érdekel ha megpillantja mit gondol, mint ahogy azt sem bánom, hogy ő tegye fel a nyakláncot, miközben én több karkötőt is felteszek a bal csuklómra. Egy vörös rózsával szemezgetek, hogy a hajfonat része legyen e, miközben a legyező felé nyúlok, hogy összezárt állapotban helyezzem a pici válltáskámba, a mobil eszköz mellé. Enyhe rúzs, nem sok, épp csak kiemelve az ajkaim vonalát, valamint szépségpötty teszi teljessé a választott viseletet.

/Angol/ Cam, kérlek, ha napközben legközelebb valamelyik Cáliz keresne, kérlek, fogadd a hívást és vedd át az üzenetet. Köszönöm! – említem meg kérésként s egyben meg is köszönöm, aztán –  Ki lehet most az, aki elérhető közülük? – tűnődöm félhangosan, hogy aztán minden figyelmem e férfi legyen

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #47 Dátum: 2018. Augusztus 21. 09:45:47 »
Helyszín: Detroit, belváros
Időpont: 1996. március 6. szerda, 21:04



Cam egy táskával a kezében lép be a szobába egy óvatos kopogást követően, de hallottad, hogy egy másik táskát a nappaliban tett le. Láthatóan elvarázsolod a férfit és a reakciói alapján úgy ítéled meg, hogy a ruha keltette hatással tökéletesen párosul az illat, amit kiválasztottál.

Le sem fogják tudni venni rólad a szemüket. - mondja, amint a kezében lévő táskából egy kisebb dobozt vesz ki. A doboz mérete árulkodó számodra, valószínűleg egy ékszert vett neked a szabótól visszafelé jövet. Sokáig nem várat az ajándékkal, a dobozról hamar lekerül a teteje és megpillantasz egy ezüst nyakláncot, melynek medálját számos rózsavéset díszíti. Mondhatni tökéletes, ha az a célod, hogy örökségedet hangsúlyozod ki. Cam arcán apró mosoly jelenik meg és láthatóan ég a kíváncsiságtól, hogy megtudja, mennyire tetszik neked az ajándéka.

Ha úgy döntesz, hogy viselni fogod a nyakláncot ma este, ő örömmel segít feltenni és megragadja a lehetőséget, hogy egy kicsit közelebb simuljon hozzád.

A táskában egyébként egy másik dobozt is megpillantasz, a mérete alapján arra tippelnél, hogy egy férfi karórát rejthet. Vélhetően ugyanabban az üzletben vásárolt és kínosan ügyelt arra, hogy a két ékszer között felfedezhető legyen valamilyen kapcsolat. Egy hasonló motívum, esetleg a forma.

A kérdésed meglepetésként éri.

- Úgy tudtam, hogy ma Mr. Masonnal találkozol csak. Ha szükség van egy másik kehelyre... - gyorsan végiggondolja az opciókat -  Dr. Garcia úgy tudom, ma éjszaka ügyeletben van, vele esetleg találkozhatunk a kórházban a hotel felé menet.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az arany tükör
« Válasz #48 Dátum: 2018. Augusztus 30. 17:46:27 »
Carmelita Atrayente del Encantador

/Spanyol/ Gracias, mi vida! – értékelem a bókot és tudom, hogy ha még élnék, talán pirulnék is

Örökös kíváncsisággal viseltetek akkor, mikor látom, hogy rövid ideig keresgél a táskában és amikor előveszi a kis dobozt, már tudom, hogy figyelmessége ezúttal is határtalan. Sőt, örülök annak, hogy magára is gondolt, mert egy picit mindenkinek önzőnek kell lennie, hogy megtalálja az igazi boldogságot. Engedem, hogy feltegye, hogy eligazítsa és nem zavar az sem, hogy mit emel ki vagy mit nem, akik képesek tovább látni a felszínnél úgysem ez alapján fognak megítélni, a többiek meg lehetnek irigyek vagy csodálók. Igaz, az előbbiekkel óvatosnak kell lennem.

Mikor közelebb simul, akkor engedek neki és bár tudatosan borzonghatnék, a testemnek már nincs reakciója, mímelni meg nem kívánom. Elég, ha egy halk sóhajból érti, nincs ellenemre amit tett, igaz nem is akarom most ennél jobban bátorítani. Az igazság az, hogy talán picit így is túl sokat engedtem, ha a tegnapiakra gondolok, de egy pillanatra felidézte milyen volt élni, hogy milyen amikor… el kell engednem ezt, csak kínzó ürességet hagyna maga után, ha tovább gondolkoznék ezen, így inkább én vagyok az, aki felcsatolja rá az órát, majd:

/Angol/ Igen, ez így volt, de az élet a folyamatos alkalmazkodásról szól! – mosolygok rá szelíden, majd – Akkor kérlek tegyünk így, és látogassunk el a kórházba. Úgy vélem, hogy jobb, ha mindenre felkészülten érkezem és nem engedek meg magamnak semmit, ami akadályozhatna az esetleges előrelépéseket. – végül azzal zárom az indulás előtti perceket. – Nagyon jól festesz! – dicsérem meg őszintén

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #49 Dátum: 2018. Szeptember 25. 09:11:55 »
Helyszín: Detroit, Központi Kórház
Időpont: 1996. március 6. szerda, 21:44


Miután elkészültetek Cameron lekísér a kocsihoz. Többször pillant az órájára, vélhetően azt latolgatva, hogy mennyi időtök van, mielőtt az elíziumi program kezdődik. A vezetés tempójából arra lehet következtetni, hogy igyekszik minél hamarabb a kórházhoz érni. Nem hajt a megengedettnél gyorsabban - esze ágában sincs veszélyeztetni benneteket -, de a dinamikus sávváltásokból, sárga lámpán való átcsúszásokból egyértelmű, hogy nem akarja az időtöket feleslegesen vesztegetni.

A kórházba érve az ügyeleti bejárathoz lehető legközelebbi parkolóhelyet keresi meg és szerencséjére talál is. Közvetlenül a mozgáskorlátozott parkoló mellett, a bejárattól mindössze néhány méterre áll meg az ajtótól. Miután leállítja a motort, kedvesen rád mosolyog, majd kipattan az autóból, hogy neked is kinyithassa az ajtót. Apró figyelmességek ezek, amik neki is és neked is fontosak. Az autóból kiszállva hűvös szél csapja meg az arcodat. A hírekben korábban hallottad, hogy az elkövetkezendő napokra hűvösebb, viharosabb időjárást jósolnak, ami az ország déli felén lévő hurrikán utóhatása, szerencsére benneteket már csak a lecsillapodott ereje ér el.

Cameron lezárja az autót és együtt sétáltok be az ügyeletre. Mindössze néhány ember ül a váróteremben, többségük már minden bizonnyal bejelentkezett a recepciónál és most arra várnak, hogy sorra kerüljenek.
Megpillantasz egy fiatal párt közvetlenül az ügyeleti ajtó mellett. A nő láthatóan babát vár és nagyon aggódik, a mellette ülő férfi a kezét fogva bátorítja és valamit súg neki. Néhány székkel arrébb egy vélhetően hajléktalan férfi kissé illuminált állapotban ül és azért érkezett, hogy a karján lévő kötést - ami sártól és zsírtól szennyes - cseréljék le. Nem messze tőle egy idősebb férfi a botjára támaszkodva ül és minden figyelmét egy anyukájával érkezett kislány köti le. A kislány láthatóan lázas és a kelleténál fehérebbnek tűnik.

A recepcióhoz odalépve megpillantasz egy középkorú fekete nőt, aki éppen azzal bajlódik, hogy hosszú, szivárvány színűre kifestett körmökkel egy beteg adatait próbálja felvinni a rendszerbe. Többször próbál kattintani az egérrel és felháborodva rázza meg egy kicsit, amikor nem sikerül arra az ikonra kattintania, amelyikre szeretett volna. Ahogy odaléptek a recepció ablakához, rátok emeli a tekintetét.

- Mi a panasz? - kérdezi kissé unott hangon, nyitott szájjal rágózva.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az arany tükör
« Válasz #50 Dátum: 2018. Október 24. 11:27:16 »
Carmelita Atrayente del Encantador


/Spanyol/ Ne aggódj Cam! – szólok neki halkan-szelíden – Minden rendben lesz. – mosolygok rá

Végül útközben is olykor őt nézem, és ha kell biztató tekintetem enyhítené a feszültségét. Amint úgy látom, hogy minden rendben, de legalábbis érzi, hogy nincs miért aggódnia, kinézek a városra és hagyom, hogy elragadjon magával a látványa. Úgy vélem, hogy pár perc, amit azzal nyerünk, hogy Cameron miképp vezet, nem fog érdemben semmin sem változtatni, de nagyra értékelem, hogy megtesz mindent, amit tud, hogy ne okozzunk csalódást az Udvarban.

A kórháznál visszazökkenek és mosollyal jutalmazom azt, amiért ilyen jól végzi a feladatát és mert a mosolya engem is mindig arra késztet, hogy vidáman szemléljem a dolgokat. Elfogadom a segítséget, amikor ajtót nyit és esetleg karját nyújtja. Megérezve a hűvös időt elmerengek azon, hogy egykor ez még mennyire fontos volt, de most akár sokkal kevesebbet viselve sem fáznék. Ugyanakkor a látszat fontos, így nem csak, hogy mint minden reggel most is emberinek tűnök, de még mintha picit fáznék is!

Körülpillantva mindig azon tűnődöm, hogy ki is az igazán átkozott. Az emberek teste erőtlen, ahogyan olykor az elméjük is és megannyi gyengeség mellett is, mily nagy szükség van rájuk. Első leckém volt, hogy ne vegyek el többet, mint amit adni tudnak vagy örökre nyomot hagy rajtam. Ezért is érkeztem ide, mert sokszor kevesebb az egészségesebb. Egészséges… mily fura szó lehet ez egy vérszívó szájából, aki lássuk be nem véletlenül kapta a pióca gúnynevet.

Kis mosolyra késztet a gondolat és inkább a szimbiózis felé hajlanék, ha belegondolok milyen kéjes érzés az, ha gyengéden harapok! Egy ideje nem tettem, inkább csak megfelelő pohárból vettem magamhoz. A hangulatomnak talán egyetlen dolog tud apró zökkenőt okozni, a várandós nő. Soha nem lehet gyerekem és nem aggódhatnék együtt egy férfivel – pillantok ösztönösen Cam felé – hogy vajon egészséges e. Azt hiszem ez az a dolog, ami a testiséggel együtt veszett el, amiért tényleg átok ez a lét.

Lehet le is lassítottam kicsit ezt nem tudom, de az illumináltság fanyar mosolyt szül. Emlékszem az első alkalomra, amikor újra éreztem a vitaen keresztül milyen volt fiatalnak lenni. S végül az öregség, ami engem már sosem ér utol, ami lehet áldás és átok is, látva, hogy minden kifakul körülötted amit nem érintett meg az átok… pontosan ezért nem tehetem meg amit szeretnék amikor a kislányra pillantok. Legszívesebben adnék neki valami „erős” gyümölcslevet, amitől meggyógyulhatna, de akkor a kis antitestjei nem adnak neki elég védelmet…

Nem ítélkezem sem bőrszín, sem divat vagy más alapján, türelmesen várom, hogy észrevegyenek, ami lehet picit zavarja Cam-et, tudva, hogy picit szorít minket az idő. Ugyanakkor a tisztelet olyan dolog, amit sosem vehetnek el tőled és mindig meglepi az embereket ezekben a Sötét Időkben. Kezelhetőbbé válnak amikor rájönnek, hogy tényleg embernek nézed őket és őszintének tetsző figyelmem szinte mindig kifizetődő. Ezúttal is úgy vélem, nem kell majd csalódnom. Azonban mielőtt odalépnénk, egy kávét kérek Cam-től.

/Angol/ Jó estét… - olvasom le a nevét a névtáblájáról – hogy van ma este kedves? – kérdezem tőle őszinte komolysággal, majd – Nehéz lehet az éjszakai ügyelet! – érzem át a helyzetét – Remélem, hogy elfogad egy kis forró italt tőlem, hogy segítsen a fárasztó időszakban! – biccentek alig láthatóan, hogy Cam nyújtsa át az italt, s amint elvették azt és esetleg belekortyoltak – Ha lenne olyan kedves és szólna a doktor úrnak, igazán lekötelezne! Kérem mondja meg neki, hogy Carmelita keresi.

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #51 Dátum: 2018. November 11. 18:16:07 »
Helyszín: Detroit, Központi Kórház
Időpont: 1996. március 6. szerda, 21:47


A neki nyújtott kávét kissé bizalmatlanul veszi át és egy kicsit meg is szagolja, majd kiköpi a rágót a kukába és belekortyol. A kedvességed és a nyugodt hangnemed látszik rajta, hogy teljességgel kizökkenti. Részegekkel, agresszív emberekkel, pánikoló sérültekkel tudja, hogyan kell bánni, de kedves és türelmes betegekkel nem. Kényelmetlenül fészkelődik egy kicsit a székében, az egérrel kattintva és monitorját bámulva szólít meg ismét.

- Melyik doktor úrhoz jöttek?


- A kisasszony Dr. Garciával szeretne beszélni. - pontosít Cameron, majd egyet hátrébb lépve hagyja, hogy a recepciós figyelme ismét rád szegeződjön.

A recepciós belekortyol a kávéba és kissé élénkültebben kezd el pötyögni a billentyűzeten. A monitoron megjelenik néhány név belső telefonszám mellékekkel. Kényelmes mozdulattal veszi fel a telefont és egy négy jegyű számot tárcsáz.

- Halló? Igen itt Beatrice a recepcióról. Egy bizonyos miss Carmelita keresi önt doktor úr... Hogy hanyasba? Most rögtön? Értem igen... hogyne.

Beatrice leteszi a telefont és feltápászkodik a székéből.

- Dr. Garcia fogadja önöket az ötös vizsgálóban. Ennek a folyosónak a végén balra és ott látni fogják a számozást. - mondja, miközben kissé kihajolva a fülkéjéből mutogat a mögötte lévő folyosóra.

Cameron fejbólintással köszöni meg a recepciósnak a segítséget majd karját felajánlva indul el a megadott irányba. A folyosó végét elérve megpillantjátok a vizsgálók számozását, azt követve pedig megtaláljátok az ötöst. Cameron bekopog az ajtón és néhány pillanattal később egy ismerős, de annál meglepődöttebb arc nyitja ki az ajtót.

- Miss Encantador, kérem fáradjon beljebb!
- tessékel be benneteket az orvos.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az arany tükör
« Válasz #52 Dátum: 2018. November 24. 15:50:21 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Időt adok a recepciósnak, úgy vélem, hogy kellően tud alkalmazkodni a váratlan helyzetekhez, itt sem lesz másképp, mindössze picivel több időre van szüksége. Nem fintorgok amikor kiköpi a rágót, igazából azon túl, hogy láttam nagyon nem foglalkoztatott, de aztán amikor látom, hogy kortyol, egy bátorító biccentés, majd mikor válaszolnék… csak mosolygok, mert Cameron kiigazít, pontosít.

Ezt követően türelmesen várom, hogy intézkedjen, nincs értelme toporogni. Nincs kétségem a hívás kimenetelét illetően, így elpillantok előbb Cameronra, majd ismét az itt tartózkodó emberekre. Végül visszatérek a recepciós hölgyhöz és szelíd mosollyal hallgatom a beszélgetést, hogy végül bólintsak az útbaigazítás okán és annyit tegyek hozzá:

/Spanyol/ Gracias, Beatrix! További kellemes estét!

Úrhölgyhöz illően sétálok végig testőrömmel az ötös vizsgálóig, ahol hezitálás nélkül lépnék be, de Cam úgy véli, hogy kopogás illő. Nem teszem szóvá, hogy szükségtelennek éreztem, inkább a meglepődött férfire pillantok, aki betessékel minket. Nem bánom, ha mindketten bemegyünk, de ha Cam úgy döntene, hogy kint vár, az is teljesen elfogadható.

/Angol/ Üdvözlöm Doktor úr! Hogy van mindig? Remélem megbocsátja, hogy előzetes egyeztetés nélkül alkalmatlankodom, de különleges kezelésre van szükségem és jelenleg Ön az egyetlen aki segíteni tud rajtam.

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #53 Dátum: 2018. December 20. 21:12:05 »
Helyszín: Detroit, Központi Kórház
Időpont: 1996. március 6. szerda, 21:50


Cameron úgy dönt, hogy kívül várja meg, amíg a doktorral találkozol. Minden bizonnyal óvatosságból döntött így és nem akarja, hogy bárki megzavarjon benneteket, amíg nem végeztek. Az ajtót mögötted becsukva, hátát a falnak támasztva várakozik.

Az ötös vizsgáló egy szegényesen felszerelt szoba, melyre már ráférne egy festés. A falakon gyógyszergyártó cégek reklámozzák hasznos és kevésbé hasznos termékeiket, a többségük azonban biztosan nem elérhető az átlagember számára. A szoba sarkában egy asztalt helyeztek két székkel, ezek egyikén ült az orvos, amikor kinyílt az ajtó. Ezen kívül egy ágy és egy zárt gyógyszeres szekrény, kézmosó, kukák, falra felcsavarozott irattartók és két lámpa található itt. Az asztalon lévő számítógépen egy korábbi beteg adatlapja van megnyitva, a gép mellett vérnyomásmérő, sztetoszkóp, némi írószer és papír található. Az asztal sarkában egy telefon, mely jelenleg "ne zavarjanak" módban van.

Dr Garcia eléd megy és hellyel kínál, majd amikor leülsz ő is visszaül a székére. Valószínűleg sejti, hogy miért kerested fel, mert amint becsukódott az ajtó, kigombolta a bal kezén az inget és óvatosan felhajtotta, mint ha arra készülne, hogy a saját vérnyomását méri meg.

- A különleges kezelés természetesen elérhető az Ön számára, Miss Ecantador. Amennyiben lehetősége van rá, arra szeretném kérni, hogy ezúttal a kezelést több időpontra osszuk fel. Nem rég kezdtem a műszakomat és attól tartok, senki nem tudna helyettesíteni, ha sokat veszítenék az erőmből. - adja tudtodra apró mosoly kíséretében.
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az arany tükör
« Válasz #54 Dátum: 2018. December 26. 23:50:05 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Drága Cameron! Mindig ügyel mindenre, állandóan óvja testem és lelkem épségét! Talán pont ezért engedek olykor azoknak az emberi érzéseknek, amiket nem is tudom, tényleg képes vagyok újra érezni? Tudom, hogy egykor így volt, de most… elég bizonytalan vagyok abban, hogy maradt e bennem bármi igazán emberi és nem csak céljaimhoz használt eszköz e az emberség. Egy szelíd mosoly fénye vetül rá, majd belépve a vizsgálóba ösztönösen is felmérem a helyet, azt, hogy mennyi árnyék hívogat, majd mikor mindezzel végeztem, magát a doktort vettem szemügyre.

Sok apróság van, amit bár érzékeltem, de most érdektelennek ítéltem, így leginkább azon tűnődöm, hogy ilyen körülmények között, hogyan lehet jó munkát végezni? Eltűnődöm azon, hogy írok egy formális levelet az igazgatónak és néhány bútorral élhetőbbé teszem a kelyhem mindennapjait. De egyenlőre ennél fontosabb az, hogy Dr. Garcia mielőbb kisegítsen szorult helyzetemen.

/Angol/ Nem lesz szükség rá, most beérem kevesebbel is, mint általában. – nyugtatom meg, s örülök, hogy ilyen elhivatott férfit találtam – Esetleg hozassak valami elemózsiát a hosszú éjszakára? Ha szüksége lenne valamire, kérem, ne habozzon szólni! – a bizalom fontos, ha érzi, hogy törődöm vele, sokkal többet tesz viszonzásképp, ilyen egyszerű ez – Úgy vélem, – lépek mellé és nyújtom a kezem, szeretném, ha felkelne – hogy megérdemli azt, hogy emlékezetesen induljon az este!

Mikor engedelmeskedik, a tekintetét keresem, foglyul ejteném azt, majd megérintve az állát, finoman végigsimítok rajta, majd egy határozott, de mégis szelíd mozdulattal enyhén oldalra fordítom és előbb forró lehelettel cirógatom, majd ajkaimmal a nyakát, hogy aztán finoman megharapjam, megtartsam, ha elgyengülne, hogy aztán tényleg csak apró kortyokkal annyit vegyek, amennyit a reggel elrabolt tőlem. Ezután lassan nyelvemmel lezárom a sebet és még picit ölelve tartom, hogy beszívhassa az illatom, érezze a közelségemet, a nőiességet, mely bár halott, tudom, hogy mégis képes férfiakat megmozgatni.

/Angol/ *w* Talán egyszer, kivehetne egy szabad estét, hogy megnézzünk egy darabot a Színházban! – vetem fel suttogva, majd így is folytatom – Vigyázzon magára doktor úr! Örülök, hogy láttam! Most picit pihenjen, aztán segítsen az embereken olyan örömmel ahogy rajtam is tette! – egy puszi az arcra, majd távoznék, hogy folytassuk utunkat az Elysium felé

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #55 Dátum: 2018. December 27. 20:51:29 »
Helyszín: Detroit, belváros
Időpont: 1996. március 6. szerda, 22:19


Amint végeztél a táplálkozással magatok mögött hagyjátok a kórházat. Cameron kényelmes tempóban vezet a Hotel felé. Tudja, hogy van még némi időtök.
Téged túlságosan lefoglalnak a gondolataid. Az elmúlt 24 órában számos dolog történt veletek, amelyek koránt sem nevezhetőek hétköznapinak. Először is ott volt az aukció. Licitáltál egy drágakőre, mely feltételezhetően a Nadír Csillaga. A kő tulajdonosa komoly presztizsre tehet szert. Gyors helyzetfelismerésednek köszönhetően úgy döntöttél, hogy átengeded a megvásárlás jogát Mr Attwoodnak, egy fiatal ventrue-nak, aki elmondása szerint Mr Salazar - Detroit egyik legbefolyásosabb káinitája - érdekeit érvényesíti. Aztán ott volt az a furcsa érzés, mint ha valaki láthatatlanul figyelne benneteket a licitálás során. Az elíziumban megismerkedtél Lydiával, az elízium őrének segítőjével és a két fiatal Brujah-kal. Ma pedig ébredés után Jan üzenete kavarta fel az állóvizet, hiszen arra buzdított, kerüld el Mr Salazart. Azt a Mr Salazart, akiről azt reméled, hogy hálásan meg fogja köszönni neked a felé tett gesztusodat.

Elképzelhető, hogy néhány pillanatra elvesztetted a kontrollt az arcvonásaid felett, mert arra eszmélsz, hogy Cameron néz rád a visszapillantó tükörből.

- Minden rendben?
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az arany tükör
« Válasz #56 Dátum: 2018. December 27. 21:35:08 »
Carmelita Atrayente del Encantador

Immáron újra az autóban üldögélve az előttem álló estére kezdek koncentrálni. Most, hogy a Bestia is megkapta ami jár neki, illetve felkészültem a legváratlanabb helyzetre, úgy érzem, hogy kellően nyugodt lehetek a látogatást illetően. Az fennmaradó időt az érkezésig az étkezés nyomainak teljes eltüntetésével, illetve Cameron megnyugtatásával töltöm, ami:

/Angol/ Igen, Cameron, minden rendben. – mosolygok rá biztatóan – Kérlek olyan útvonalat válassz, ami a pontos érkezést teszi lehetővé!

Érkezést követően – míg a Testőröm teszi, amit tennie kell – csendesen várakozom, hogy valóban időben érkezzek. Majd első utunk a parkolóból fel, egészen Lydia-ig visz.

Nem elérhető SentinelWex

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 101
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az arany tükör
« Válasz #57 Dátum: 2019. Január 04. 15:09:04 »
Történeted itt folytatódik: Crowne Plaza Hotel
"Nincs olyan, hogy valaki híresen nagy manipulátor. Mint ahogyan a nagy kémek, tolvajok és hamisítók esetében is, a hírnév a bukás jele."