Szerző Téma: Dún Medve Fogadó  (Megtekintve 63176 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #510 Dátum: 2016. Július 04. 23:20:31 »
Akkor ez Halálfutam lesz... :/ Nos, meglássuk mit tudunk.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #511 Dátum: 2016. Július 04. 23:35:48 »
Akkor ez Halálfutam lesz... :/ Nos, meglássuk mit tudunk.

Így vagy úgy, mindenki Mortarhoz kerül.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #512 Dátum: 2016. Július 09. 21:35:48 »
Filio, elárulod, hogy Lan mivel üti agyon az időt estig? ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #513 Dátum: 2016. Július 10. 22:39:21 »
Filio, elárulod, hogy Lan mivel üti agyon az időt estig? ::)

Üdv!

Még nem tudom mert az én időmet a munkahelyem ütötte agyon szóval most jutottam gép elé de most is csekket fogok befizetni mobilbankoson keresztül, leghamarabb jövőhét szombaton leszek .... Ha lesz értekezésem hétközben írok de nem ígérhetem mert megint ki lettem nevezve nagyfőnöknek jövőhét szombatig szóval addig szopóág.....  :ninjabattle:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #514 Dátum: 2016. Július 11. 18:29:03 »
Ismerősen és szarul hangzik a dolog... Hogy piszkáljalak - azér lettél te a főnök, hogy jól beoszd mások idejét  :salute:, és nem azért, hogy helyettük dolgozz :shakefist:  (dehogynem... )
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #515 Dátum: 2016. Július 11. 20:20:49 »
Ismerősen és szarul hangzik a dolog... Hogy piszkáljalak - azér lettél te a főnök, hogy jól beoszd mások idejét  :salute:, és nem azért, hogy helyettük dolgozz :shakefist:  (dehogynem... )

Azért lettem kinevezve,  :salute: nagyfőnöknek, hogy két hétben az összes fost megcsináljam amihez az igazi nagyfőnöknek nincs kedve a képlet ilyen egyszerű....  :devil: :salute: :shakefist: :devil:

Nem elérhető Tiwanlil

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 217
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #516 Dátum: 2016. Július 12. 08:28:26 »
Amit leírva hallok a melódról tömény fostalicskának tűnik, ahol talán vasárnap van szabadidő, bejárni kurva sok időt emészt fel, és a munkanapok is valami 8-20 óráig terjednek. Komolyan, mi a bánatért vagy még ott?! Vagy rejtett mazó éned ezt élvezi? Havi nettó 800 ezer a bánatpénz, vagy mi a  fészkes fene?! Ez álmaid melója a maga megszokandó nehézségeivel? Mi tart sakkban? Egyszer fel akartál állni, mivel győztek meg, hogy maradj? Mert szemmel láthatóan a körülmények megint csúsznak oda, ahonnét menni akartál.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #517 Dátum: 2016. Július 12. 18:49:01 »
Amit leírva hallok a melódról tömény fostalicskának tűnik, ahol talán vasárnap van szabadidő, bejárni kurva sok időt emészt fel, és a munkanapok is valami 8-20 óráig terjednek. Komolyan, mi a bánatért vagy még ott?! Vagy rejtett mazó éned ezt élvezi? Havi nettó 800 ezer a bánatpénz, vagy mi a  fészkes fene?! Ez álmaid melója a maga megszokandó nehézségeivel? Mi tart sakkban? Egyszer fel akartál állni, mivel győztek meg, hogy maradj? Mert szemmel láthatóan a körülmények megint csúsznak oda, ahonnét menni akartál.

Hmmmmm !!!

Mi a bánatért vagyok még ott ? Fizetés - a válasz nem közalkalmazotti bértábla alapján kapom a jussomat.... A mazó énem - lehet, de nem tartom magam mazónak nem vagyok oda a harapdálós korbácsos dolgokért sőt a megkötözést sem csípem... A jelenlegi válasz karácsony előtt kialkudtam egy tűrhető munkabeosztást és időt csak úgy tűnik a nyári meleg mindenki eszét elvette és megint bele akarnak taszajtani a fosgödörbe .... A másik ok pedig az, hogy van a szakmának egy nagyon szűk szelete amiben mostanra a legjobbnak számítok és ezen tudás birtokában akármennyire is szánalmasan és kicsinyesen hangzik de imádom lealázni a nagyképű ügyvédeket és bankjogászokat, hétfő szerda az én napom....  :salute:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #518 Dátum: 2016. Július 20. 13:06:30 »
Nah megmoderáltam a karakter képeit, találtam egy igen jót, ami az Ember-Könyvében van, illetve köszönöm szépen Filionak a korábban megalkotott kis fejkártyát, utólagos engedelmeddel kicsit módosítottam
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #519 Dátum: 2016. Július 22. 12:11:28 »
Egyelőre, amíg Elassor nem szólal meg, nincs mit Kealnek mondania, ráadásul nem is jutok a gépem elé, hogy feltöltsem a régi-új karakterfotót...

Szóval felőlem haladhatunk.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #520 Dátum: 2016. Július 22. 12:30:12 »
Jah, én pedig rád vártam, hogy megszólalj :)
Akkor ez a játékban egy hosszú, kínos csönd lesz majd :D
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #521 Dátum: 2016. Július 22. 13:40:25 »
Kael ráér és ezt tudja is ;)
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #522 Dátum: 2016. Július 24. 13:04:42 »
Filio, elárulod, hogy Lan mivel üti agyon az időt estig? ::)

Üdv!

Kedves Gonoc KÁEM mivel eddig nem tudtam írni és még ez a hétvége valamint jövőhétvége is füstbe ment ezért rád bízom, hogy Lan mivel üti agyon az időt, mondjuk a szigetet és az udvarházat biztos bebarangolja vacsoráig és a szemét fülét nyitva tartja.

A türelmet pedig köszönöm és elnézést....

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #523 Dátum: 2016. Augusztus 02. 09:45:05 »
A reagot megírtam és a fiókból való kilépés miatt zseniálisan törlődött az egész, szóval attól tartok még pár napot kell várnotok, mert nem vagyok olyan ideghelyzetbe, hogy újra nekiessek.

- Hogy mehessen addig a Kael szál, mármint tudjon írni KLM is:
Kaelnek ezt mondta volna Sterrard:
- Kael... Abban a reményben jöttem el hozzád, hogy esetleg nagyobb fény derülhetne a méreg kilétére, mely bennem csörgedezik.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 02. 09:47:35 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #524 Dátum: 2016. Augusztus 02. 20:15:40 »
A reagot megírtam és a fiókból való kilépés miatt zseniálisan törlődött az egész, szóval attól tartok még pár napot kell várnotok, mert nem vagyok olyan ideghelyzetbe, hogy újra nekiessek.

Sokadjára és halkan jegyzem meg (igaz, nem pont neked mondtam eddig), hogy ha nem akarsz időről-időre újra reagot gépelni a nulláról (mert igen, a fórum hajlamos reag-komponálás közben kivágni, mint macskát sz...) a hozzászólást egy digitális jegyzettömbben, szövegszerkesztőben írd meg, és ne itt a fórum alatt. S ha kész vagy, akkor csak másold be az írásművet ide, a fórum hozzászólás alá. Így akármilyen trükköt vet be a fórummotor, hogy kukázza a reagodat, kudarcot fog vallani, te pedig nem kapsz tőle agyvérzést ;)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"