Szerző Téma: Dún Medve Fogadó  (Megtekintve 64184 alkalommal)

Nem elérhető Tiwanlil

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 218
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #465 Dátum: 2016. Április 23. 11:12:14 »
@Tiwa:
Nem ússza meg ennyivel a karaktered.  :)

Írtam egy kétsorost, majd kicsinosítom asztali gépen, de a lényeg benne van.

:D Érdekes, hogy adott cselekményt mely karakter minek értékel. Pl. megfutamodás-teória és társai. Az előítélet próbája a konfliktus, és ez Vaninára is igaz.

Nem elérhető Tiwanlil

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 218
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #466 Dátum: 2016. Április 23. 11:13:15 »

..............................................................................
- Bárcsak velünk lenne még Zevran Anartyss! - dünnyögöm, és sosem hittem volna, hogy egy nap ezt fogom mondani.

Madárcsicseris szép reggelt  :)

Hát én sem gondoltam volna, hogy Vanina bármikorra is visszakivánná a dekadens nemest  :rofl:

Ha így folytatódik, fun club fog alakulni Zevran körül, akit emlegetnek, de sosincs ott XD

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #467 Dátum: 2016. Április 23. 13:37:21 »
Ha így folytatódik, fun club fog alakulni Zevran körül, akit emlegetnek, de sosincs ott XD

Verőfényes tavaszi szép napot!

Töredelmesen bevallom én már többször próbáltam a magam "sutyerák" módján visszacsábítani Zevran userét a játékba, ám próbálkozásaim sorra sikertelenek mardtak sajnos, és "Kilham" távozását is sajnáltam a meséből de őt sem tudtam visszatérésre késztetni, hiába no nem vagyok egy diplomatikus alkat és az izomból durván bele az arcosabbik felébe megoldás nem szokott eredményre vezetni.... Egyébként pedig ..... "diplomaták"  :devil: puhapöcsök...... :u-rock: csak faék egyszerűen wááááá  :u-rock:

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #468 Dátum: 2016. Április 23. 14:24:33 »
@Tiwa:
Nem ússza meg ennyivel a karaktered.  :)

Írtam egy kétsorost, majd kicsinosítom asztali gépen, de a lényeg benne van.

:D Érdekes, hogy adott cselekményt mely karakter minek értékel. Pl. megfutamodás-teória és társai. Az előítélet próbája a konfliktus, és ez Vaninára is igaz.

Az meg az "egyszeri" agyturkászra hozná rá a "kék halált", ha mindehhez a játékosok  helyzetérkelését és motivációit is boncolgatjuk ;)

Nagyon kíváncsi lennék az arcotokra, ahogy olvassátok ;)
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Tiwanlil

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 218
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #469 Dátum: 2016. Április 23. 14:34:53 »
KLM: én jól szórakozom :) Hullára ráérnek a karik, ha egymás finomabb-durvább ekézésével "szórakoztatják" magukat.

Filio: höhö, Lan diplomata faktornak is van a csapatban, vagy az ő pöcsét hagyjuk? Habár az ő puhaságát is próbára tették már XD Nem baj, Zevrant majd emlegetéssel tartjuk életben, nem muszáj hús-vér JK formában feltámadnia.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #470 Dátum: 2016. Április 24. 00:09:38 »
KLM, az én arcomon mosoly ül olvasás közben :D
Filio - most olvasom, hogy plusz munkára akartál fogni a tudtomon kívül? (azzal, hogy kikérdezted az érintetteket a folytatásról) :o ;D
Ha nem jött be nekik a mese vagy a stílus - ez van, kár erőltetni, mert feltehetőleg súlyos stílusváltások nem lesznek  ::)
Ház az igaz, hogy Zevran egy emlékezetes karakter volt - bár az kérdéses volna, hogy még tudna-e hatni a mostani Vaninára  ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #471 Dátum: 2016. Április 24. 08:54:39 »
........................................
Filio - most olvasom, hogy plusz munkára akartál fogni a tudtomon kívül? (azzal, hogy kikérdezted az érintetteket a folytatásról) :o ;D
Ha nem jött be nekik a mese vagy a stílus - ez van, kár erőltetni, mert feltehetőleg súlyos stílusváltások nem lesznek  ::)
Ház az igaz, hogy Zevran egy emlékezetes karakter volt - bár az kérdéses volna, hogy még tudna-e hatni a mostani Vaninára  ::)

Borongós eső áztatta jobb reggelt vagy délelőttöt!

Az a plusz munkára fogás már jó régen volt van annak már vagy egy éve is  :hug: de megúsztad  :) ....
Valójában szerintem nem a mese stílusával volt problémájuk az ok szerintem az, hogy kinek van lehetősége rendszeresen asztal mellé ülni csapattal játszizni annak nem oly csábító a fórum...... helyette inkább marad az jó öreg és bevált asztal mellet több alkalommal is lehetőség......

Más lassan négy éves lesz a mese? Mert ha igen akkor szerintem kiérdemled a fórummesét leghosszab ideje töretlenül mesélő Gonoc KÁEM címet  :) :u-rock: :hug:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #472 Dátum: 2016. Április 24. 11:08:10 »
...
Más lassan négy éves lesz a mese? Mert ha igen akkor szerintem kiérdemled a fórummesét leghosszabb ideje töretlenül mesélő Gonoc KÁEM címet  :) :u-rock: :hug:

Ha megnézed az archívumot, ott van az első hozzászólás alatt az apró betűs rész: 2010.03.20. 21:06
Ez volt az eredeti első bejegyzés időstemplije. S az nem négy év :console: Javaslom lapozz a naptáradban az idei évre :P ;D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #473 Dátum: 2016. Április 24. 11:20:09 »
...
Más lassan négy éves lesz a mese? Mert ha igen akkor szerintem kiérdemled a fórummesét leghosszabb ideje töretlenül mesélő Gonoc KÁEM címet  :) :u-rock: :hug:

Ha megnézed az archívumot, ott van az első hozzászólás alatt az apró betűs rész: 2010.03.20. 21:06
Ez volt az eredeti első bejegyzés időstemplije. S az nem négy év :console: Javaslom lapozz a naptáradban az idei évre :P ;D

Úristen !!!!

Hat egész évet is betöltötte a mese jupiiiiiiii  :panic: :excited: :yay: :love: :hug:

Hát akkor ezennel *átnyújtom* a Gonoc KÁEM-nek a "Kitartás" érdemrendet  :)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #474 Dátum: 2016. Április 26. 18:00:06 »
Filio, vihetem majd tovább a mesét? Sok mindenről úgysem maradnál le, mivel máshol vagy, és a többiek éppen párbeszédelnek  ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #475 Dátum: 2016. Április 26. 20:32:54 »
Filio, vihetem majd tovább a mesét? Sok mindenről úgysem maradnál le, mivel máshol vagy, és a többiek éppen párbeszédelnek  ::)

Üdv!

Okés legyen úgy hétvégén reagban pediglen letámadom a sziget úrnőjét ki egyedül maradt  :)  :hug:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #476 Dátum: 2016. Április 27. 19:56:49 »
Pár sorral kiegészítettem, hogy ne érezzem úgy - több oldalnyi lemaradást kell majd pótolnom :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #477 Dátum: 2016. Április 27. 21:11:29 »
Hmm... Reménykedem azért abban, hogy Nisha nem szedi ki a tűt.

Jó persze elöl úszik a rája, középen a lepényhal és a reményhal meg...  :)
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #478 Dátum: 2016. Április 29. 17:30:20 »
Most már fel van adva a lecke, ha Kael el akarná nyerni Nisha bizalmát  :paranoid:
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #479 Dátum: 2016. Április 29. 17:37:10 »
Most már fel van adva a lecke, ha Kael el akarná nyerni Nisha bizalmát  :paranoid:

A halált se érdekli a bizalma... Izé, pont Mortart érdekli   ;)- hogy eközben Kaelről mit gondol, az harmadlagos.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...