Szerző Téma: Dún Medve Fogadó  (Megtekintve 64161 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #360 Dátum: 2016. Február 15. 23:43:57 »
Szóval nem erősen ;) :D
Azért írd meg reagba, hogy mit csinálna :) A hajóra reggelig biztos nem fog tudni átjutni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #361 Dátum: 2016. Február 18. 06:22:32 »
Üdv!

Amint a szolgáltató helyreállítja az itthoni internetet ami a jelenlegi hozzáállásával több napot is igénybe vehet visszatérek addig nomád létre vagyok kárhoztatva.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #362 Dátum: 2016. Február 18. 20:15:25 »
Üdv a világomban :ahoy: :dumb:
Na, hagytam egy kis ablakot Kaelnak - és ahogy ígértem, Elassor is Tam mester ágyában ébredhet  :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #363 Dátum: 2016. Február 18. 21:32:23 »
Látom, amint az ihlet és a desktop együttállása megvalósul, lesz is reakció, de most is csak 5"ról matatok.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #364 Dátum: 2016. Február 19. 19:16:02 »
@Dierol

Nna, a kockadobó kedvelt, elvileg sikerült közelebb jutni az őrhöz. Sikerül annyira, hogy kiterjesztett Aurával elérjem Sterrardot/Elassort egy gyors Auraolvasásos diagnosztikára - annyi érdekel, hogy megéri-e a reggelt beavatkozás nélkül.

Dobjak rá valamit ?
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #365 Dátum: 2016. Február 19. 20:04:09 »
@Dierol

Nna, a kockadobó kedvelt, elvileg sikerült közelebb jutni az őrhöz. Sikerül annyira, hogy kiterjesztett Aurával elérjem Sterrardot/Elassort egy gyors Auraolvasásos diagnosztikára - annyi érdekel, hogy megéri-e a reggelt beavatkozás nélkül.

Dobjak rá valamit ?

Látom, szerencséje van Kaelnak :) így, offban annyit kell róla tudnod, hogy közelebb lopakodva eléred Sterrardot, és megállapítható róla, hogy a lövéstől nincs komolyabb baja - reggelre kialussza az altató lövedéket. Ami pedig a kórságot illat, még pár napi feltehetőleg tünetmentes lesz - azaz nem ma vagy holnap éjjel fog elhalálozni miatta :)


Filio, te pedig légyszíves, túrd fel az archívumodat, és keresd meg Shírren arcképét  :please: - mert én hirtelen nem találtam, és nemsokára már kellene...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #366 Dátum: 2016. Február 19. 21:11:43 »
Filio, te pedig légyszíves, túrd fel az archívumodat, és keresd meg Shírren arcképét  :please: - mert én hirtelen nem találtam, és nemsokára már kellene...

Üdv!

A hétvégén megpróbálom előturni az archívumomból, de nem ígérek semmit  :) de asszem csak a signumos fejléces egybeszerkesztettel rendelkezem de utánatúrok....  :yjawn: :)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #368 Dátum: 2016. Február 19. 22:07:43 »
Nagyon jó -az első kis félkopaszra van szükségem  :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #369 Dátum: 2016. Február 20. 00:07:53 »
Nekem az okoz komolyabb fejtörész hogy ki akart az megtámadni (megtámadtatni) engem.
Direkt nem azt irtam ide hogy megölni, életemre törni, mert most van egy pár, Vanina, talán a kapitány, esetleg a fickó akit megbíztak a napi orvtámadásokkal...
De!
Ki akar engem elaltatni?
Ki akarhatna? Az úrnő? Minek? Ha ő volt akkor Tam mester beleköpött a levesébe, vagy direkt ezlett volna a célja? Ez valószínűtlen.
De mivan ha maga Tam mester szervezte meg, hisz igen hamar odaért... Pont tudta hol kell lennie,miközben egész régen távozott.
De miért tenné? Remélem nem azért hogy megerőszakoljon ott a szobájában, km uram
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #370 Dátum: 2016. Február 20. 18:27:05 »
Hamarosan mindenre fény derül. Kivéve amire nem :) Így jár az, aki nem ad támpontot, hogy a karaktere hogy képzeli el/mit tervez rövid távon (pár órán belül), pedig volna miből választani. Elmegy ajcsikálni? Bemászik a tetőről az úrnő ablakán? Vagy már az asztalnál tarthatja Kael a gyertyát? Összemelegszik Tam mesterrel? Éjközépkor megmártózik a kert tavacskájában, és szent esküvel felajánlja lelkét egy démoni entitásnak a hatalomért cserébe? Vagy kifürkészi a próbatétel pontos mibenlétét, mely feltehetőleg a zárt ajtók mögött lakozik? :zombi:
Úgyhogy én választottam egyet a temérdek lehetőség közül...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #371 Dátum: 2016. Február 20. 19:09:13 »
Elnézésed kérem, de ezek közül egy volt aminek eredménye hogy A MESTER ÁGYÁBAN KELEK FEL, AMIT LESZÖGEZTÉL.
Most, ilyen esetben, hogy azt kéred írd már le miért kerülsz oda, hát legalább ha az úrnőjét, vagy akárkiét, aki legalább nőnemű azon pillanatban. De egy mesterébe? Persze átment pár gondolat az agyamon miért lehetne a szobájában DE AZ ÁGYBAN?
És mivel ez volt a kivánságod:
Írdle miért kerülök az ágyába.
Egyáltalán nem jöhetett szóba a fenn említett opciók egyike sem. Egyike sem. (Kivéve persze az összemelegedés, de az moláris alapon se, mert a karakter  kimondottan a nem vonzódik a férfiakhoz.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #372 Dátum: 2016. Február 20. 19:35:40 »
És mivel ez volt a kivánságod:
Írdle miért kerülök az ágyába.
Nem azt kértem, hogy magyarázd meg, hogy miért került oda...
de akkor lássuk, hogy szerintem kronológiai sorrendben mi is történt...
14-én írtam, hogy ha nem írsz semmit a terveiről, Tam mester ágya lesz a vége... Nem leszögeztem, hanem nyomást gyakoroltam (volna) rád, hogy adjál valami használható támpontot, hogy mit tervezne a karaktered. A vagy szócskát nem véletlenül írtam oda!
Hald, van valami terve a karakternek, vagy kitalálom én, hogy milyen irányt vetnek Elassornál az események, és miért ébred reggel Tam mester ágyában?  ::)
Így utólag átolvasva, azért be kell látnom hogy a fenti mondat megfogalmazása valóban nem volt teljesen egyértelmű...
Márpedig ez lesz, ha nem bővül a reag  :poke:
erre azt írtad, hogy nem igazán tetszik a várható kimenete a dolgoknak (és ez is volt a cél - hogy motiváljon),
Hát én is kíváncsi lennék a részletekre. Hogy mit keresek tam mester ágyában
 Csak leszögezve a karaktereme erősen NEM vonzódik hímneműekhez.
:D

Szóval.... Meg amugy lehet tervbe van még játszani a legénységnek amennyiben elszakad a társaságtól, mert ugyebár ott jobban érvényesül mint a kalandozók közt.

de ezen kívül
-nem bővült a reagod a karakter elképzeléseivel, hogy hogyan is végződhetne az estéje a karakternek
-időt nem kértél (8-án írtad a szabibejelentőben, hogy már tudod pótolni a lemaradásaidat) a reag bővítésére, így gondoltam, hogy mivel pár napig nem történt semmi a felvetésem után a részedről (bocs, ez nem tejesen igaz, a reagod bővült - befejezted a balladát, és tömören válaszoltál az úrnőnek) - a reagod befejezettnek tekinthető, és mehetünk tovább.
-mivel érdemi reakciót nem láttam tőled a kért információt illetőleg (a Kufár legénységének történő zenélést ugye megfúrtam), így 17.-én írtam meg a Tam mesteres reagot. S hidd el, ésszerű magyarázatot fogok rá találni, hogy miért ébred majd ott, ahol ::) Ám azt szerencsére nem ígértem, hogy Tam mester is az ágyban, volt  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 21. 17:32:50 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #373 Dátum: 2016. Február 21. 20:01:06 »
Látom, amint az ihlet és a desktop együttállása megvalósul, lesz is reakció...

...és lőn.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Tiwanlil

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 218
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #374 Dátum: 2016. Február 24. 21:35:32 »
XD bírom ezt a Tam mestert.