Szerző Téma: Dún Medve Fogadó  (Megtekintve 63171 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #60 Dátum: 2015. Június 04. 18:39:13 »
a második képen a zöldes alga helyére szép fekete olajat képzeljetek  ::) :)
Ja, és Elassor fizikailag visszakap még 7 életerő-pontot a hajók megpillantásáig, vagyis gondolom felépült  ;)

KLM - ok, légyen szimpla dinamikus  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 04. 18:43:00 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #61 Dátum: 2015. Június 04. 18:52:49 »
Azt te tudod mennyire szimpla  ;)

Olvastad Alexandr Beljajev: Elveszett hajók sziget c. regénykéjét?
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #62 Dátum: 2015. Június 04. 18:59:19 »
Nem olvastam. De gondolom jó lehetett, ha ez jutott eszedbe ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #63 Dátum: 2015. Június 04. 19:04:52 »

Itt az első rész:
ftp://ckik.hu/kozos/E_k%F6nyvt%E1r/digit%E1lis%20gy%FBjtem%E9ny/Robur/ROBUR_12.doc

Úgy 1984-85 környékéről... A Robur magazin egyik számában volt az első "lapozgatós játék" is.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #64 Dátum: 2015. Június 04. 19:16:42 »
Köszönöm tanár úr :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #65 Dátum: 2015. Június 04. 19:35:48 »

Itt az első rész:
ftp://ckik.hu/kozos/E_k%F6nyvt%E1r/digit%E1lis%20gy%FBjtem%E9ny/Robur/ROBUR_12.doc

Úgy 1984-85 környékéről... A Robur magazin egyik számában volt az első "lapozgatós játék" is.

Jah naon király volt én is imádtam - imádom a Robur-t abban olvastam a másik nagy kedvencemet a Bíborszínű felhők bolygója-t  ;) valamint a "régi" galaktikákat is faltam  ;D abban meg a Funky Koval kalandjai képregény volt a non plus ultra  8)

EDIT: Link: http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=981&Itemid=43
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 04. 19:38:30 írta Filio Mortale »

Quedra

  • Vendég
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #66 Dátum: 2015. Június 04. 19:41:04 »
Hörr!

Még létezem. Vagy, legalábbis mozgok. De cserébe a nagy elhatározásomhoz képest mostanában alig jutok gépközelbe. Lévén nyár vala, oszt többet vagyok Isten Ege alatt, mint... hát... néha szeretném.
Ha a összes Istenek is úgy akarják, azé a hétvégén csak megszülök egy rövidke reagot, hamán célozgatásomra mesebácsi ismét megpróbálta bevonni a történésekbe a hallgatag kovácsot.

Áldás, Békesség!

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #67 Dátum: 2015. Június 04. 20:08:33 »
Jah naon király volt én is imádtam - imádom a Robur-t abban olvastam a másik nagy kedvencemet a Bíborszínű felhők bolygója-t  ;) valamint a "régi" galaktikákat is faltam  ;D abban meg a Funky Koval kalandjai képregény volt a non plus ultra  8)

EDIT: Link: http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=981&Itemid=43

Hja, mikor Bikov "hátramenetbe tette" a lánctalpast... Nem volt benne inerciális navigáció, úgyhogy ugyanúgy mentek vissza, ahogy jöttek :)

Funky Kovalról már majd elfeledkeztem... Sohasem olvastam egyben ugyanis! Na de majd... Szóval kösz a linket.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #68 Dátum: 2015. Június 11. 11:45:03 »
A legutóbbi reagom előtt hangoutson zaklattam Filiot, (mondván, hogy így gyorsabb), azért van benne a válasza is.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #69 Dátum: 2015. Június 13. 09:18:23 »
A legutóbbi reagom előtt hangoutson zaklattam Filiot, (mondván, hogy így gyorsabb), azért van benne a válasza is.

Üdv!

ÉLETJEL Bi-bip (sálálálá de jó is a droidélet) ha minde jól megy vasárnap érkezem a reaggal, ma még vizesblokkot szerelek drága egyetlen szülőanyámnál  :o 8) ::)

Tiszteletem.

Quedra

  • Vendég
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #70 Dátum: 2015. Június 15. 18:32:36 »
Hörr!

Szólanék itten is (mintahogyan mesebácsinak privátban is megtettem), x ideig (de nyár végéig tuti) nem fogom ide tolni a arcomat reagolásügyileg, úgyhogy a hallgatag kovács továbbra is hallgatag marad.
Kész szerencse, hogy nem kavarodtam eddég, bele a kicsiny társaság ügyes-bajos dógaiba. Így most Anyu megmenekült a sok csukolástól.  ;D

Amint tudok gyövök ám vissza.

Áldás, Békesség mindetek!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #71 Dátum: 2015. Június 16. 20:26:48 »
Hörr!

Szólanék itten is (mintahogyan mesebácsinak privátban is megtettem), x ideig (de nyár végéig tuti) nem fogom ide tolni a arcomat reagolásügyileg, úgyhogy a hallgatag kovács továbbra is hallgatag marad.
Kész szerencse, hogy nem kavarodtam eddég, bele a kicsiny társaság ügyes-bajos dógaiba. Így most Anyu megmenekült a sok csukolástól.  ;D

Amint tudok gyövök ám vissza.

Áldás, Békesség mindetek!

A helyzet az, hogy amint a karakterek elérnek Arcantis bérceinek lábához, addigra jó lenne, ha reagképes lennél, mert onnantól már kell valami indok, hogy miért tart továbbra is velük a csendes kovács. Ellenkező esetben sajnos kimesélésre kerül a karakter  :-\



Majd még jön reag Tiwának és Haldiriennek, valamint a hajólátogató népségnek. Ezt a kettőt most csak azért postoltam, hogy lássuk - haladok azért  :) S hogy lássuk - keverem Lan körül a dolgokat  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 16. 20:34:01 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #72 Dátum: 2015. Június 19. 21:01:53 »
Haldirien, mivel előbb csütörtök múlt, minthogy írtam volna reagot neked, a kérdésem az, hogy élsz-e az írás jogával, vagy kedvemre szadizhatom a karakteredet?  ::) (a hajók megpillantásakor már felépült a karaktered fizikailag)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Tiwanlil

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 217
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #73 Dátum: 2015. Június 19. 22:06:19 »
És mi lészen vélem? :)

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #74 Dátum: 2015. Június 19. 22:12:48 »
És mi lészen vélem? :)

Szülök egy reagot, hogy pont el kellene kaparni a csóringereket ott a roncsokon, nem csak hagyni
ott száradni a csonjaikat.

Jut eszembe, madarakat látunk?

Sőt, a mi szemetünkre jöttek sirályok?
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...