Szerző Téma: Dún Medve Fogadó  (Megtekintve 29956 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

• Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • Aktivitás:
    60%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Dún Medve Fogadó
« Válasz #810 Dátum: 2019. Május 30. 09:48:19 »
itt mi is történik?
Megjeleníti azt amit látott gondolom... de mit látott?  :mind-breaker:

""Lan szavak helyett lassú mozdulatokkal varázst és szelet idéz, amit Tapoa úr morgolódása kisér, miközben nehezékeket tesz a közeli papírívekre - illetve Vanina is érzi, ahogy a nyakában lógó talizmán is kissé felmelegszik. Végül a megjelenő látvány önmagáért beszél, de ez nem akadályozza meg Hajnalt, hogy borzongva közbeszóljon""
"Gaze upon me and see your doom! I am Darth Nyriss, Lord of the Sith. I am the conqueror of Drezzi, the destroyer of Melldia, and a member of the Dark Council!"
"I am Revan reborn. And before me you are nothing."

"No cheating, no cheating. It's just eh...eh... a clever usage of game mechanics"

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    14%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #811 Dátum: 2019. Május 30. 17:14:43 »
Reméltem, hogy olvasod a hozzászólásokat - de most lebuktál  ;D Azért a kedvedért íme a válasz:

Lan Ro-Ryen (Lan A Lassú)
Esemény: remetelak
Résztvevők: mindenki

...

-   Hát nehezebb lesz mint azt az ember fia elsőre gondolná… – majd ezt követően rituális mozdulatokkal kísérve idézem meg lassan az erőt felidézem az emlékeimet mit az éjjeli lepke osztott szemén keresztül pillantottam meg és az egész emléket egy tökéletes fantomgömbbe gyúrom és addig tágítom aurámba amíg mindannyian kényelmesen megtekintheti, mozdulataim lassúak és lágyak miközben gyenge forgószél, meleg és hideg fuvallatok járják táncukat körülöttem (felidézés rituálé 6 kör +10%, Ideamágia: gondolatolvasás 3. szint + létrehozás 1. szint (fényjáték) összesen 31% és 31 mp. biztos tudás 25% +10% rituálé)

A megjelenő fényjáték „Elég hamar átjutsz a hűvös és sötét túloldalra, ahol éles fénypászmák törnek be az ajtó rései között. Bár nagy a kísértés, hogy az egyik gyönyörűen csábító fényforrás felé repülj tovább - de te inkább beljebb repülsz a gigantikus egyházi lépcsőket megszégyenítő monumentális lépcsősor felett. A fényviszonyok még megfelelőek ahhoz, hogy több száz alak messzeségbe ellássál a hatalmas, óriási téglákból kirakott barlangban. Talán egy mérőfalnyit mehetsz befelé nyaktörő sebességgel, amikor a lépcsősor véget érve egy olyan irdatlan terembe érsz, aminek a falait talán egy mérőfalnyi távolságra saccolod. Középen egy oszlopgigász tör a mélyből az ég felé - az átmérője legalább nyíllövésnyi! A falak mentén homályosan látható polc-erődök, láda-hegyek sorakoznak - meg-meg remegve, mint az illúziók. De az egész teret betöltik azok a hangok, amik zavaróan súrlódóak, koppannak és neszeznek! Lent is megmozdul az egyik sarokban valami - legalább ötven alak magas, gyomrot markolóan gonosz csillanású szemekkel pettyezett pók lép lassan közelebb. Ahogy odébb lebbensz, hirtelen megránt valami, és egyáltalán nem arra mész, amerre szerettél volna! Még néhány szárnycsapás, és egyre jobban lefog a láthatatlan ellenség - a levegő esküdött össze ellened! Aztán meglátod, hogy a mennyezet felől ereszkedik egy ló méretű pók szélesre tárt csáprágókkal, lándzsányi hosszú lábait kitárva, hogy beléd marjon...”
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

• Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • Aktivitás:
    60%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
« Válasz #812 Dátum: 2019. Május 31. 00:53:01 »
Igen olvastam is, és sejtettem hogy ez az, de jobb mintha először írnék valamit rossz alapokból építkezve, nem? /:I

Az zavart meg hogy a játékos hozzászólásban volt az amit látott, amikor olvastam úgy voltam vele hogy amit látott azt te írtad meg neki külön...

Igazából megvallom őszintén, nem, nem értettem miért Lan reagjába került a látomás akkor sem amikor olvastam :D - De végre nincsenek kétségek. :yay:
"Gaze upon me and see your doom! I am Darth Nyriss, Lord of the Sith. I am the conqueror of Drezzi, the destroyer of Melldia, and a member of the Dark Council!"
"I am Revan reborn. And before me you are nothing."

"No cheating, no cheating. It's just eh...eh... a clever usage of game mechanics"

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    14%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #813 Dátum: 2019. Július 08. 20:39:55 »
hangulatkeltőnek:
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"