Szerző Téma: 1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.  (Megtekintve 6538 alkalommal)

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #60 Dátum: 2016. Július 13. 04:32:18 »
Gre'gg Vister

- Remélem nekem nem lesz gondom azzal a pamaccsal.... <<mert azt nagyon megbánja>> - fejezem be gondolatban. Majd folytatom - Lassan indulhatnánk már...

Kezdek kicsit türelmetlen lenni, unalom űzőnek tovább babrálom a pisztolyomat...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #61 Dátum: 2016. Július 14. 22:36:34 »
Gre'gg Vister egy rövid mondattal illeti a Lenint érintő témát, majd kifejezi türelmetlenségét afelé, hogy a csapatnak indulnia kellene.
- Nem hinném hogy gondot okozna neked Lenin - néz a távolodó Keil'Kalanos után a rodiai - Jóravaló és élelmes. Tudja hogy kivel ne szórakozzon. Szerintem a doktornő csak túlreagálja kissé. Biztosan megcsillant valami nála, ami felkelthette Lenin érdeklődését.
A weequay bólint.
- Szirtes nem fog zavarni téged. De hogy a doktornőt? Arra nem vennék mérget.
- Igazad van Vikto, lehet még meggyűlnek a bajaik egymással.
Eközben a hosszú siklósorokból egy kiválik, majd dokkol a rámpán. A fedélzetén egy ezüsthajú középidős férfi és egy nagy, szélesvállú droid tartózkodik, ez utóbbi látványa igencsak furcsa. A magnaguard típusú droidok deaktiválták a Birodalom születésének előnapjaiban, és feltehetöleg megsemmisítés áldozataivá váltak a kiborg Grievious tábornok csodálatos mechanikával megalkotott gépezetei.
Hamen, az ezüstsörényű echani férfi feláll a gép mellől. Majd átugort a rámpára, és gyors lépésekkel közelebb lépett.
- Vikto, Greeko, Gre'gg? Hogy sikerült az előző akciód?Valaki megbetegedett, vagy többen leszünk?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #62 Dátum: 2016. Július 18. 17:56:07 »
Gre'gg Vister

Érdeklődve figyelek mi történik.  <<.....Lassan itt lesz az egész csapat és végre indulhatunk....>>...megjegyzem magamban.
Csöndben megvárom míg ideérnek. Majd mikor megszólít válaszolok.

- Üdv! Nem betegedett le senki, berendeltek. Épp végeztem a munkával, mikor hívott a főnök, hogy azonnal térjek vissza. Nagyjából már tudom miről van szó. Csak már indulhatnánk... Nem szeretek tétlenül várakozni.... - Fejezem ki újra türelmetlenségemet.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #63 Dátum: 2016. Július 20. 08:50:41 »
Dr:. Erana Jinx:

-Miért kérsz elnézést Keil? Már Megszoktam ha mondhatom így "itteniek" modorát.-Éppen mosolyognék de azonnal el is komorul az arcom. Még jó hogy előttem megy.
Ijedten nézem, ahogy Keil elveszi tőlem a bőröndöket. Már a leszedáló után kapnék, hogy némi altatót nyomjak belé, de az túl feltűnő lenne ha itt és ,most kiterülne a folyosón néhány percre. Nem tudnám hogyan megmagyarázni. "Csak semmi feltűnő viselkedés!" Inkább hagyom hogy vigye, de az egyik kezem a szedálón és egy pillanatig nem veszem le a szemem az ezüstbőröndről. A kérdésére hogy milyen kevés a csomagom csak az eligazítóba érve válaszolok. Még elkapok néhány mondatot a beszélgetésükből. Ami amúgy is folytatódna akár velem akár nélkülem.
Keil elcsodálkozott még a folyosón milyen kevés a csomagom.
-Már meséltem róla hogy régebben orvoscsapat tagja voltam. Megtanultam hogy csak a legszükségesebb holmikat csomagoljam el, ami tökéletesen elfér egy hátizsákban.-A hátizsákra mutattam és egy erőltetett mosolyt is sikerült villantani.
A társasághoz csak annyit szólok hozzá:
-Jinx Doktornő tud magára vigyázni jobban is mint, ahogyan azt maguk el tudnák képzelni.



Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #64 Dátum: 2016. Július 21. 20:29:56 »
(Gre'gg és Erana)

Gre'gg Vister, miközben a fegyverével szórakoztatja magát, látja, ahogy a fajtársa, Greeko előhalász a páncélmellényéből egy apró terminált, majd rögtön felszólal.
- Vikto, nézd meg te is, üzenetet kaptunk a küldetéssel kapcsolatosan - majd egy ideig nézi azt, eközben a weequay is elővesz egy hasonló berendezést, ezzel nézve, milyen üzenet jött a HoloNeten keresztül. Végül a rodián emeli fel tekintetét, és magyarázóan beszélni kezd.
- Úgy tűnik, a mi droid barátunk további információt gyűjtött bizonyos célpontokról, és már egy tervet is kialakított hozzá, mely során nem vesztünk sok időt.
- Aham, két tervet ismertetett, nézdd meg te is. - mutatja a weequay az újdonsült társuk, Gre'gg felé a terminálját, melynek kijelzőjére egy tizenöt perce elküldött üzenetet, melyben az alábbi áll

[MEMO>>Note>>Start]
Megszerzett információk a célszemélyekről

1.) „Daina War, egy ember férfi, mandalori fejvadász, magas, 186 cm, fehéres bőrszín, hosszú fekete haj. Utolsó tartózkodási helye a Concordia hold, egy hete. Jutalom 5500 kredit.” – Hamen gazda Nar Shaddára hivatta találkozóra.

3.) „Jemma Hers, egy ember nő, magassága 144 cm, haja vörös, az arcán szeplők vannak. Fiatal, körülbelül 15 éves. Utoljára tegnap látták a Nar Shaddán. Jutalom: 1000 kredit holtan, 8000 kredit élve.” - Koth Kre’fey információi: Jemma Hers a szülei egy siklóbaleset áldozatai lettek, bár a holttestük nem lett megtalálva, nem szokásuk az embereknek túlélni egy felrobbanó siklót. Quen Hers, Jemma nagybátyja aa NarShaddán él, leginkább illegális dolgokkal foglalkozik. Fegyvercsempészés például. Jemma nagyszülei koréliai lakosok, nagyanyja Galza'aani konyhájában főz, Luca Hers a neve, illetve a férje, Malv Hers, ő mechanikus, talán otthoni garázsban dolgozik. Ezenkívűl baráti kapcsolat volt a Marema házzal, melynek kúriája Korélia legelitebb régiójában van. Illetve Gena Celvaniv, aki az IBK egyik titkára {Intergalaktikus Bankár Klán} és Malyr Malteth-vel, aki valamilyen mechanikus. Egy igazán ritka allergiája van az ételek 95% a emiatt halálos rá nézve, úgy tudja hogy, a hozzáadott szerekre allergiás, illetve nem szereti a tömeget és imádja az előadásokat, legyen az zene vagy képzőművészet.

3.) Jiliac Desilijic úr a célpontot felügyelő hatalom és erő. - Koth Kre’fey információi: Naponta kihallgatások 10-12 óráig, étkezés. 12 és 14 között, gazdasági megbeszélés, kihallgatások 17-19 óráig, kedves ételek nerf béka, traladon sültek, fő hobbi: pipázás. – További információk érdekében még folynak a tárgyalások.

Az infókra eddig kiadott vagyoni javak: 3.500 intergalaktikus kredit.

A Terv

1.) Nar Shaddán a találkozón felbéreljük Daina War-t, hogy élve fogja el Jemma Hers-t, majd az átadásnál mindkettőjüket élve elfogjuk és a fejpénz begyűjtése végett megjelenünk a Desilijic klán főhadiszállásán, innentől képlékennyé válik a terv a célszemély kapcsán.

2.) Nar Shaddán Daina War-t és Jemma Hers-t külön-külön önerőből vadásszuk le élve majd ezt követően megyünk a Desilijic klán főhadiszállására a foglyokkal…….

Észrevételek:
………………..
[MEMO>>Note>>End]

Hamarosan visszafelé jön Keil'Kalanos és a doktornő.
Rövid társalgás után szólal fel Erana.
-Jinx Doktornő tud magára vigyázni jobban is mint, ahogyan azt maguk el tudnák képzelni.
- Ne értse félre, itt nem fizikailag értettem. Ugyebár neked vannak különféle célokat szolgáló orvoskészülékeid, melyekre lehet Szirtesnek is szüksége lenne, hogy igy fejezzem ki magamat. - szólalt fel Vikto, a weequay zsoldos.
- Igaza van Viktonak, hidd el, kalóz voltam, tudom hogy a bunyókban kire kell szavazni, és nem egy nőt láttam szétverni ellenfelét. Ha Lenin és te harcba kerültök, nem tudom mennyi esélye lenne neki. - veszi át a fonalat Greeko - Ezt nem ártana megnéznétek. Kis fejvadászat akció előtt.
A doktornő felé nyújtja a képernyőt, amin a fent látható üzenet jelenik meg, majd miután valami jelzést kapott afelől, hogy a doktornő elolvasta, átnyújtja azt Keil'Kalanosnak. A koréliai átfutja a szemével, majd kiköp.
- Daina War biztos tudja, hogy vérdíj van a fején, még ha meg is jelenik a találkozón, és nem támad ránk, hogy orvul leszedjen minket, biztos érezni fogja a cselt. Fejvadászként lehet ő is hallott Jenna Hersről, az a lány nem tudom mibe keveredett bele, de hogy tizenakárhányévesen olyan hét-nyolcezer kredites vérdíj legyen a fején... El sem tudom képzelni hogyan került ebbe a szituációba.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #65 Dátum: 2016. Július 22. 05:21:36 »
Gre'gg Vister:

Érdeklődve figyelem az eseményeket. <<... Végre történik valami...>> Weequay felé nyúlok és fél percre elveszem tőle a terminált és átfutom.

<<...Hm.... Nem rossz, nem rossz pénz. Most már csak az a kérdés, hogy aki elkapja azé a pénz vagy szétosszuk? Jó lenne mindet megkaparintani... élve... Bár... Holtan nincs velük macera... Viszont a terv. Nem tudom, majd még elválik....>>

- Kösz! - nyújtom vissza a terminált weequay felé. Miután vissza vette figyelem  Keil'Kalanos és a doktornő társalgását.

<<... No inkább nem fűzök hozzá semmit... Illetve...>> - magamba vigyorgok egyet.

- - Daina War halottan is 5500 kredit, hisz nincs kiemelve, hogy élve kell... Többen vagyunk nem lesz gond. A kis csajjal se foglalkozz, hogy mit miért lényeg a 8000kredit. Engem nem érdekel más. És külön külön vadásznám le őket. Persze a vörhenyessel kezdeném, hisz ott a legforróbb a nyom. Utána meg kitaláljuk mi legyen. - közlöm a koréliaival a véleményemet.

- Minek ezt túl spilázni... - mondom rodaiul fajtársaimnak.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #66 Dátum: 2016. Augusztus 04. 20:04:53 »
Közeledve észreveszi Lenin Ironhead-et és Hament, illetve egy kisebb tömeget a cég bejáratánál. Miközben dokkol, látja, hogy ott van két rodiai, Greeko, meg egy másik, Gre'gg, úgy hívják, aki szintén fejvadász, illetve a weequay Viktot és a koréliait, meg a doktornőt.
Ha közelebb megy az óriásokhoz, azoknak többsége rögtön üdvözli őt, Greeko, Vikto, Hamen és Keil is köszön, különböző formákon és nyelveken, hogy melyikük külön mit mondhatott, azt már nem tudta kihámozni.
- Nah, indulhatunk? - fennhangon szinte kiabált Greeko. - Mindenki itt van? Létszám ellenőrzés...
- Kész. - szólalt meg Hamen. - Itt vagyunk mindannyian.
- Akkor hogy osztjuk fel egymást? - kérdezte a koréliai fejvadász.
- Én tudom az egyik hajót vezetni, Lenin a másikat. - Hamen hangja sokkal csendesebb volt, de nem tűnt el a többiek hangja közt, majd a háta mögé nyúl, és egy kisebb paklival jelennek meg ujjai. Mindenki felismeri a régimódi Pazaak kártyákat. Az echani keresgél a lapok közt, majd kiválaszt párat. - Három negatív módosító lap, és három pozitív. - Leninre pillant.
- Ez már most nem tetszik nekem. - szólalt fel Keil'Kalanos
- Legalább nem lesz megosztottság. - vonja meg a vállát Greeko.
- A negativak velem jönnek, a pozitivak Leninnel. - fejezi be Hamen, majd kiteriti lefelé fordítva a lapokat, és elsőként Erana felé nyújtva. - Hölgyem? - aztán jut sorra Keil, Gre'gg, Acélfej, Vikto és majd Greeko.
A nap már lassan a tizenhatodik szabványórába fordult, mikor kiválasztottátok, hogy ki hol utazik.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 04. 20:07:15 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #67 Dátum: 2016. Augusztus 04. 21:28:27 »


Lenin a vállát vonogatja az elosztásra, de a sorsolás előtt felteszi a kezét.

- Ubanya, a Patkánnyal közbeiktatok egy állomást, hogy ne kövessenek vissza túl könnyen. Ezért is még ma indulni akarok. Akar valaki így lapot húzni sorsolás előtt?

Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #68 Dátum: 2016. Augusztus 05. 07:04:36 »
Dr.: Erana Jinx:

Ez nagyon emlékeztet apám szerencsejáték mániájára. Semmi kedvem a kártyák felé nyúlni. Főleg meg Leninnel menni, mindent megtenne, hogy a bőröndömet kinyissa. Jó hogy nem már "ecc-peccel" számoljuk ki, kicsoda melyik hajón menjen. Ez nagyjából ugyanez a szituáció.
Keil megjegyzi ez neki mennyire nem tetszik.
-Nekem se, de ha ez a módszer nem állok az útjába.-Érzem, hogy az amúgy tökéletesen biztos kezem mégis kissé beremeg. Ilyet még soha nem csináltam, az én dolgom a gyógyítás nem pedig ez.
Csukott szemmel rámutatok egyre. Negatív!
-Hűűű a mindenit!-Nagyjából ez jut eszembe és semmi más.




Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #69 Dátum: 2016. Augusztus 16. 23:13:12 »
Az echani szavai a doktornőben felébreszti az apjának az emlékét, aki megszállott szerencsejátékos volt, de érződik a doktornőn, hogy nem megelégedett az ötlettel, melynek hangot is adott azután, hogy a fejvadász Keil'Kalanos felszólalt.
Még a sorsolás előtt Lenin feltartja a kezét, melyre az ezüsthajú echani elfojtja szavait, mire a jawa felszólal.
- Ubanya, a Patkánnyal közbeiktatok egy állomást, hogy ne kövessenek vissza túl könnyen. Ezért is még ma indulni akarok. Akar valaki így lapot húzni sorsolás előtt?
Elsőség joga a hölgyeket illeti meg az etikai szabályok szerint, melyet még több ezer éve fektettek le egy Köztársasági határozata. A nő óvatosan meglesi a lapot, amit, kapott, és amikor megpillantja a kék háttéren világító pozitív jelet és a kettes számot, gyorsan lefordítja a kártyát.
- Hűű a mindenit! - a doktornőn mintha a megnyugvás jele vonulna végig.
Ezek után szépen sorjában mindenki kihúzza a maga Pazaak kártyáját. Gre'gg Vister, miután megérintette az egyik lefelé forduló chip-et, majd az arcához emelve egy vörös hátterű, negativ értékű kártyára tett szert, egy minusz egyesre.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #70 Dátum: 2016. Szeptember 06. 00:23:03 »
- És merre is mennél? - teszi fel a kérdést a jawa irányába a rodiai kalóz, melyet helyeslő bólintások kísérnek minden oldalon, végül, ha Lenin válaszolt, vagy legalábbis hagyott neki időt rá, megkérdezi.
- Akkor ki melyik hajóval megy?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #71 Dátum: 2016. Szeptember 06. 07:26:53 »
Dr.: Erana Jinx:

-A kártyák döntöttek. Tehát én Keillékkel megyek! -Szólalok meg határozottan, szedem a bőröndjeimet és már indulok is a dokkok felé. Magamban hálát adok a sorsnak meg a szerencsémnek hogy nem kell Leninnel mennem.
-A kapitány úrra meddig kell még várni? Én nem vagyok pilóta!-Szólok vissza a liftből mosolyogva.




Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #72 Dátum: 2016. Szeptember 06. 10:36:26 »

- És merre is mennél? - teszi fel a kérdést a jawa irányába a rodiai kalóz, melyet helyeslő bólintások kísérnek minden oldalon.

Lenin vállat von:
- Megmondhatom, ha úgy gondoljátok, hogy nem jelent kockázatot..

(Coruscant-Kessel-Naal Hutta)
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #73 Dátum: 2016. Szeptember 06. 10:51:09 »
Gre'gg Vister

Miután felhúztam a kártyát és megtekintettem, mit rejt, egyszerűen leteszem a helyére csak fordítva.

- Tehát akkor ez most mit is jelent? Kivel megyek? - Teszem fel a költői kérdést, de már kezd elfogyni a türelmem, ennek jelét is adom. - Megyek a kis vakarccsal és akkor nincs veszekedés. Gyere Lenin menjünk.

Ezután intek Leninnek és megindulok.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #74 Dátum: 2016. Szeptember 11. 13:54:54 »

Iron Head
R.A.N.C.O.R. székhelye:


A közelítő tervet akár ki se dolgoztam volna pocsékba ment idő a legtöbben azzal vannak elfoglalva, hogy ki melyik csillagbárkára kap jegyet az igazat megvallva érthető, hogy a szerves biomasszák ódzkodnak a homokpatkánylyukra emlékeztető rágcsáló jegyeket mutató jawa hajón utazni de ez csak az ő gyengeségük. Teljesen felesleges szerencsejátékkal próbálnak meg döntést csiholni a helyzetből amit a sötétzöld bőrű rodián Gre’gg Vister meg is un és jelzi, hogy a bohóckodás eredményétől függetlenül Leninnel tart. A kártyahúzást elutasítom és csatlakozok Gre'gg és Lenin kettőséhez.

-   Vessünk véget végre ennek az értelmetlen sorshúzásos szerencsétlenkedésnek én is Lenin  hajóján megyek és ajánlom, hogy inkább az átküldött MEMÓ felvetésein töprengjenek, mert, hogy ki kivel utazik jelentéktelen kérdés nem visz minket közelebb a feladat megoldásához és szerintem méltatlan is személyünkhöz - recsegem az arcukba