Szerző Téma: 1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.  (Megtekintve 6539 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #45 Dátum: 2016. Február 10. 23:40:38 »
A jawa felbukkanása feltehetően megzavarta Dr. Jinxet. legalábbis a reakciójáról mindenki számára ez szűrődhetett le. Hangja utasító, de tény, hogy jobban járt mindenki, hogy előre leszögezte a jawának, hogy ne piszkálja a számára oly hívogató, csábitó droidokat és és egyéb műszaki cikkeket, majd már a távozás mezejére lépő hölgy felé fordul Lenin.
- Nyeta. Ismerem azokat a műtőket és droidokat, én hoztam mindet. Most az a kérdés a hajómon hova akarja rakni, mert hely akad bőven
.A rodiai, úgy tűnik megunva ezt a komédiát elindul gyors ütemben a lift felé.
Majd a jawa újra Erana Jinx után szól
Utinni! Menjenek már a Farfal kantinba. Nekem is ott van dolgom, de nem kell együtt menni.,- mire Keil arcán egy kedves mosollyal a doktornő felé fordul.
- Azt hiszem menjünk bármerre csak oda ne,
 jegyzi meg halkan, hogy a mögöttük vagy tíz méterre álló Leninnek esélye se legyen meghallani a szavait.
Majd a lifthez érve látják hogy a rodiai kalóz már eltűnt.
Keil odaáll a lift hivó gombjához és megnyomja, és pillanatokkal később a lift meg is érkezik
- Akkor ha szólithatlak Erának, - fordul Jinx doktornő felé miközben kezével mutatja hogy lépjen csak be elsöként a liftbe.- Honnan jöttél Coruscantra? Mi a kedvenc ételed? Honnan eredt az ötlet hogy orvos legyél és majd hogy belépj közénk?
Közben a lift egy szintet ereszkedik, majd az ajtó kinyilva egyenesen a hangárhoz vezető folyosón teszi ki Eranát és a fejvadászt.
Beszélgetnek, miközben végigsétálnak a folyosón, aminek az elején Keil a karját nyújtja a doktornő felé, hogy átkarolhassák egymást.
Majd a hangárhoz érve Erana, nos talán meglepödik,mert gondolt arra hogy a hajó egy ócskavas. De azt hogy annyira ócskavas mint amilyen, azt elképzelni se tudta volna. Lemezlapokból megerősitett vagy összebarkácsolt falak... Nyilván széthullik az első hiperűrugrás alkalmával, bármi is volt ekkor az arcán, az nem kerülte el a férfi figyelmét.
- Ha gondolod, Era, jöhetnél velünk is,majd gondold át kêrlek.
Azután egy vörös, talán csúcsmodellnek számító siklóhoz vezeti a nőt a fejvadász, majd helyet kinál neki a kormány mellett, és azután beugrott ő is a fülkébe és beindította a járművet.
- Kényelmesen vahy gyorsan? - vonta a tekintetét Dr. Jinx arcára Keil'Kalanos
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #46 Dátum: 2016. Február 11. 19:15:05 »
Ahogy a dokk kapuja kinyílik, felkapcsol a belső világítás - vagy inkább félhomály. Az érzékeny jawa szemekhez állított kékes derengésben baljóslatúan tornyosul a Kőcséri Patkány- mint valami özönvíz előtti szörnyeteg dögevők által kikezdett teteme. Szögletes körvonalait a horpadások és dudorok, meg a mindenféle ráhegesztett burkolati lemezek nem lágyabbá, csak koszlottabbá teszik.

Lenin a rámpához slattyog, kinyit egy panelt és két banándugós kábellel rácsatlakoztatja a szintén döglött óriásrovarra emlékeztető mindenes szerszámát - a kitáruló rámpa mint a krayt sárkány kitáruló pofája nyílik ki - a bent felkapcsolódó vöröses fényben a jókora raktér, majd a hullámokban kiáramló hőség és szag (gépolaj, hegesztésben égett fém, vanília és pézsma utánozhatatlan elegye) ezt a benyomást erősíti.

Szirtes kapitány jól látható büszkeséggel mutatja a hajót - ami a szag és a raktér végét elfoglaló roncsok  ellenére meglepően tiszta.  Büszkesége csak azok számára érthető, akik tudják, hogy a teknőt két saját kis praclijával pofozta össze egy űrbéli roncstelepen.

A raktérből egy lépcsőn jutnak fel a kabinokhoz, közben a jawa - legalább három Uttini! között magyaráz:
A kabinokban mindenki beállítja majd a saját vérmérsékletének megfelelő hőfokot, a közös helyiségekben nufuzu oko (lejjebb veszem a fűtést).

A kabinok után kisebb hajók rakterével felérő közös helyiség következik - ahol nem is egy, hanem
hat (igaz, különböző márkájú) holografikus játékkonzol helyezkedik el a falak mellett. Az egyiken egy sullusti rúdtáncos lány  hologramja hajladozik csendes zenére, majdnem életnagyságban....

...úgy látszik Lenin egy új hiperhajtómű helyett inkább a szórakoztatásba ruházott be.

Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #47 Dátum: 2016. Február 12. 06:49:20 »
Dr.: Erana Jinx:

Szinte beugrom a liftbe annyira mennék már innen.
-Nem fogja piszkálni a Jawa jól tudom. Csak az érdekli mi van a kis piros bőröndömben meg a nagy ezüst színűben. Neked viszont elárulom, tartalék gyógyszerek és aksik ebbe.-Rámutatok az állapotfelmérőre.
-Olyan terepen használom ahol a droidok már nem működnek. De mivel nem tudja kinyitni eszi a fene érte.-Na jó a nagy ezüstben nem csak ez van mondjuk hogy félig igazat mondtam. Elindul a lift és jön a kérdésözön.
-Lassabban nem tudlak követni! A kedvenc ételt nem a második randevúkon szokás kérdezni? De akkor kezdjük az elején. Itt születtem, itt nőttem fel orvos családban. Hamarabb ismertem az orvosi szakszavakat mint mielőtt még iskolába mehettem volna. Gyorsan eldőlt mi lesz, lett belőlem. Mit keresek itt?-Megvonom a vállam.
-Elfogyott a pénzem és kellett egy állás a találd ki a többit.
Keil felvetésére hogy menjek inkább velük és gondoljam át azonnal válaszolok.
-Ha az a roncstelep szökevény a Lenin hajója akkor át van gondolva. Veletek megyek. Amúgy minél távolabb van tőlem annál jobb.-Mutatok a másik talán még hajónak nevezhető "izé" felé.
-Természetesen gyorsan!


Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #48 Dátum: 2016. Február 15. 21:46:45 »


Dr.: Erana Jinx:

Keil felvetésére hogy menjek inkább velük a doki néni azonnal válaszol:
-Ha az a roncstelep szökevény a Lenin hajója akkor át van gondolva. Veletek megyek. Amúgy minél távolabb van tőlem annál jobb.

Lenin vállat von:
Jar kosa bomloo. (Nagy dolog) - egy kézmozdulatra a rámpa bezáródik ám a jawa egy szervíznyílás fedele mögött eltűnik
az irdatlan fémkupac gyomrában. Pár pillanattal később - úgy hat méter magasan - a hajó oldalában kinyílik egy másik nyílás és egy embernél magasabb rakodódroid lebeg elő - a hátára hegesztett "fülkében" Szirtes kapitánnyal.
Kicsit olyasmi ez egy űrkikötőben, mint egy mezőgazdasági bolygón traktorral menni búcsúba, de most üzleti ügyben jár.

Menet közben gyors szöveges üzenetet küld Hamen és Acélfej kommunikátorára:
"A doktornő a másik hajóval megy."
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #49 Dátum: 2016. Június 22. 12:48:23 »
- Remélem nem okoztam nagy csalódást, doktornő.
Erana Jinx még a siklóban megkérdezi a fejvadászt, hogy mi is lényegében a hivatásának részletei, és apróbb mozzanatai, hogy hogyan is csinálja, amit csinál.
-Természetesen nem, csak kicsit elgondolkodtam. Még soha nem vettem részt ilyen küldetésben. Érdekelnének a részletek, mármint az, hogy hogyan szokták ezt csinálni. -A listát csak átfutottam hiszen nem vagyok fejvadász én mint orvos veszek ebben részt, de érdekelne hogyan csinálják. Akiért a legtöbb kredit jár azt fogják el legelőször vagy azt hagyják utoljára? Vagy aszerint megy ki van innen a legközelebb? Ó, túl sokat kérdezek? Tényleg érdekel a munkája!
A koréliai meglehetősen meglepődötten, de örömmel kezd el beszélni.
- Ezt a kérdést nem vártam, de szívesen elmagyarázom. Én, és a legtöbben úgy csináljuk, hogy úgymond ár-érték arányokat veszünk figyelembe. Amelynek az a lényege, hogy megnézzük miért érdemes megmozdulnunk, tehát itt nem az 5 kredites vérdíjakról beszélek, amit azért tűztek ki mert a tegnapi este összevesztek a kocsmában és azt akarják hogy megverjünk valakit. Hanem az ínyenc falatokról, melyeknek értékük van, tehát jól járunk vele, ezek általában ezer háromezer körülötti árat takarnak. Ezek után jön az ár. Milyen ára van a végrehajtásnak. Ha például nyolcezer kreditért kéne levadászni Jabbát, a huttot... meggondolná az ember, de akár tizenötezerért is. Hiszen minden valószínűség szerint ilyenkor az egész Desilijic hutt klán a szerencsés fejvadászt keresné... Ha sikerülne egyáltalán. Sokkal valószínűbb hogy az illető hagyja ott a fogát, vagy... volt már rá példa. A hutt egyszerűen felülmúlta a vérdíjat kitűzőt, és ezzel máris megfordultak a fejvadászok sugárfegyverei. De ez egy igen valószerűtlen példa volt. De például egy vukit, vagy egy barabelt, egy trandoshant általában nem a szokásos módon kell elkapni. Általában rajtuk élve parancs van. Hiszen a Birodalomnak szüksége van rájuk, mert elszöktek és így hivatalos, állami vérdíjban részesül az, ki elfog egyet is. A barabelleket azért hoztam ide, mert pokoli nehéz őket kinyírni, mert akkora páncél fedi a testüket, hogy a gyilkos állapotú lézer csupán nyomot hagy a testükön. A trandoshanok pedig... ravaszak, és ők is szeretnek nagyon vadászni... Bármire. Bárkire.
Természetesen a nyomok sem lebecsülendőek. Egy olyan emberről, akit két hétnél korábban láttak valahol, csak a legfontosabb esetekben szabad elkezdeni a vadászatot, mert igencsak nehéz lehet majd nyomokra bukkani. Szóval, úgy csináljuk általában, hogy felvázoljuk azokat, melyekért érdemes kilazítanunk a fegyverünk övcsatját, majd megnézzük, melyik merre szól. Ilyenkor kiválasztjuk vagy a legjobbnak igérkezőt, vagy pedig azt melyiket a legrövidebb idő alatt lezavarhatunk. Esetleg azt, amely több dicsőséget hoz. Sokan a dicsőségért dolgoznak, és egyszerűen vadászva az alkalmat arra, hogy egy vukit, vagy hasonló veszélyes lényt vadásszanak le. Természetesen megértem őket.
- fordítja a doktornő felé a fejét. Közben már le is állt a motorja a gépezetnek, és halkan nyugszik a hangárban.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #50 Dátum: 2016. Június 22. 13:00:06 »
Gre'gg Vistert váratlanul behivatták. Pedig most tért vissza alig az akciójáról, melyiken utána kellett néznie egy eltűnt szállítmánynak, és kiderítette, hogy valamiféle kalózokhoz került, bár nem volt feladata a visszaszerzése, ezért hazatért. És máris újabb feladatot adnak számára.
Ahogy végigsétált a dísztelen falak közé szorított folyosón, elérte az eligazítót, ahol két másik rodián várt rá. Az egyikkel jó kapcsolatot ápolt. Greeko. Az egykori kalóz, kiről itt ezek a falak közt sok mesét hallott. Greeko kalóz volt mielőtt belépett a RANCORba. Elvileg egyedül ő élte túl mindkét fél részéről a mészárlást, amikor a Desilijic hutt klán fegyveresekkel teli szállítóhajót adott csalétekként oda a kalózok markába. Greeko mindig is tagadta hogy bandájának közr lett volna a Desilijic rivális klánjához, a Besadii klánhoz. De az tény hogy Desilijic hajókat megtámadtak, míg a Besadii hajókat nem tudták elkapni, mert túlnagy örizetük volt.
Greeko annyiban különbözött a többi rodiántól hogy a bőrszíne vörös, hogy ez eredeti vagy csupán festékkel elért bőrszin, nem tudja senki. És fekete minták barázdálják arcát, melyek különféle tetoválások.
A másik Navik volt, aki pedig az eligazítótiszt volt a R.A.N.C.O.R. kötelékében, és ő látott el mindenkit a feladattal.
- Gre'gg! Örülök, hogy visszatértél. - köszönt a kalóz. - Hallottam sikerrel jártál. - hajtja meg apró mértékben fejét előtte.
Navik Visterre emeli a szemét, majd Greekora.
- Siessetek a hangárba, ne késsétek le a többieket. Ki tudja mikor indulnak, de menjetek gyorsan majd elmagyarázza a feladatot Greeko. - vereget vállon a tiszt, majd a kalóz elindul futólépésben a lift felé a folyosó végén.
A liftbe érve kezd el beszélni.
- Valamiféle vörösszínű droidot kell megszereznünk... Pontosabban egy darabját a Desilijic klántól. Jiliac palotájából. Egykori tolmácsdroid, tudtunkkal szerelés alatt áll. Meg kell szereznünk egy bizonyos darabot belőle, vagy kilencen vagyunk, veled együtt, szóval biztos nem lesz probléma, jól kell terveznünk. Nem akarhatjuk Jiliacot ellenségnek tudni.
Hamarosan a hangárba is értek, ahol éppenséggel még csak hárman vannak.
Vikto a hangár bejáratánál állt, a sötétség ölelésében állt, az árnyékba visszahúzódva figyelte az eget. A weeguay még a Klón háborúk idején küzdött a Szabad Rendszerek Konföderációért. Nem volt lakonikus, nem beszélt gyakran. Inkább megfigyelő volt.
A másik kettő ember volt, akik egy siklóban ültek, és beszélgettek egymással, az egyik egy igazán lehengerlő szépségű hölgy volt, akiben felismerte Gre'gg a RANCOR orvosát, Dr. Erana Jinxet, aki éppen hallgatta a koréliai Keil'Kalanos nevű fejvadász előadását, aki ahogy látta igazán beleélte magát a beszélgetésbe, és nagy lelkesedést mutatott
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 22. 14:11:50 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #51 Dátum: 2016. Június 23. 21:56:26 »
Gre'gg Vister

A küldetésből hazafele jövet, egész végig azon töprengek, hogy mi az a fontos, ami miatt rögtön berendeltek. Nem tudok rájönni és ez kicsit nem is hagy nyugodni, mert ilyen még nem fordult elő. Az eligazítóba érve megnyugtat két fajtársam látványa. Mikor Greeko gratulál, csak megbiccentem a fejem, s máris Navikot hallgatom.
Navik siettetésére rögtön el is indulok Greeko társaságában és kíváncsian hallgatom, közben áttapogatom a táskám és a nadrágom, hogy minden nálam van.
- Akkor lehető leghalkabban és feltűnés nélkül kell intéznünk ezt, nem szeretnék a Birodalommal összetűzést. Mit tudni a védelemről? Van gyenge pont? Kik jönnek közülünk? - kérdezem Greekot.
Mikor beérkezünk a hangárba a rodián felé fordulok és újra kérdezek, de ezt már rodián nyelven.
- Történt valami Keil'Kalanossal? Vagy a doktornő is jön?

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #52 Dátum: 2016. Június 24. 10:41:06 »
Gre'gg Vister meglehetősen megkönnyebbült, mikor az eligazítóteremben két fajtársát látta. A feladat nem volt tiszta, de azt igérte Navik, hogy a többiek elmagyarázzák neki majd a feladat mibenlétét. Nem töltött velük sok időt, látszott hogy sietett. Ezt onnan is látta a rodián fejvadász, hogy az ujjait tördelte, miközben beszélt.
Miután elindultak a rodiaiak a hangár felé, megtalálták a weeguay férfit Viktot, majd a doktornő és a koréliai fejvadász is feltűnik.
Mire odaértek, már Greeko végzett a munka ismertetésével.
Gre'gg Vister agya már a feladaton jár, és azonnal kész is egy válaszra, mellyel óvatosságra inti a többieket. Greeko egy mosollyal nyugtázza szavait.
- Nem, nem a Birodalomtól, inkább a Desilijic klántól kell félnünk... és az rosszabb mintha a Birodalomtól kellene. Előlük el lehet bújni az alvilágban... de az alvilág urai elől. Nos talán a Besadiik tudnának segíteni nekünk, de nem lenne indokuk rá. Aruk sarja, Durga nem hinném, hogy megkockáztatná ezt. Még nem sok mindent tudunk. Keil, Vikto, Acélfej, Doktor Jinx, Lenin, Hamen, én és most te.
Keil'Kalanos egy koréliai fejvadász volt, nagy tudással rendelkezett, és sok sok éve állt már szolgálatban.
Vikto, a weeguay zsoldos most itt áll mellette, a Klónháborúkban küzdött a Független Rendszerek Szövetségében a Köztársaság ellen.
Acélfej a klónháborúkban megalkotott magnaguard típusú droidok közé tartozott, amelyek alktották a rettegett kiborg, Grievous tábornok személyes testőrségét.
Dr. Jinxről nem sok mindent hallott Gre'gg, nem rég csatlakozott, mint egy felcser, az előéletével annyira nem vagy tisztában, körülbelül fél éve van a RANCORnál, de személyesen még sem találkozott vele, de nem csalták meg mások szavai a lány kinézetéről.
Leninről nem sok jót hallott, ő egy jawa guberáló volt, mechanikus, akinek a tulajdonságai közé tartozott az enyveskezűség is, mint jawa.
Hamen, az echani zsoldos szintúgy harcolt korábban, és most ebben a zsoldos-szövetségben helyezkedett el.
Rápillant Visterre, majd Greekora, aztán vissza az új fegyvertársra. Aztán a férfi az alkarját nyújtja a rodiainak.
- Látom eggyel többel lettünk. - jegyzi meg. - Üdv a csapatban, Gre'gg.
Azután felteszed a kérdésedet, melyre Greeko válaszol, Vikto csupán egy gonosz mosollyal reagál.
- Ők is velünk tartanak. De úgy tűnik éppen arról fűzi meg a doktornőt hogy velünk tartson, ne pedig Leninékkel. Igazából mindegy, úgyis ugyanoda megyünk.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #53 Dátum: 2016. Június 24. 12:16:35 »
Gre'gg Vister

<<... Ezekkel a huttokkal csak a baj van.... Remélem sima menet lesz, nem szeretnék én sem gebaszt velük....>>

Jár az agyam a huttoknál leragadva. Bennem van a félsz kicsit, hiszen a huttokkal még üzletelni is veszélyes nem, hogy meglopni a őket. Nincs mese bevállaltuk, akkor bevállaltuk. Végig gondolva a csapatot van esélyünk valamennyi. Minden a meglepetésen és a gyorsaságon múlik, na meg a precizitáson.

Mikor az enchani a kezét nyújtja kényszerű mosollyal de én is kezet nyújtok, elvégre kelletlenül is de kénytelenek vagyunk most egymással dolgozni, ezen múlik minden.

 - Szervusz! - fogok vele kezet és mondom Neki. - Üdv mindenkinek! - biccentek a többiek felé.

- Jut eszembe és mennyit kapunk mindezért? - Kérdem Greekot. - A többiek merre vannak? Nekem édes mindegy melyikkel megyünk. Lényeg, hogy valakinél legyen zsuga - szélesen vigyorgok.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #54 Dátum: 2016. Június 27. 09:31:58 »
Dr.: Erana Jinx:

Először még jó a hangulatom de nem minden tetszik, főleg a vége. 
-Mégis mit gondolsz, miről fogok kérdezni egy fejvadászt, kedves Kei'l  talán a virágkötészetről?  -Elnevetem magam, a hangomban nincs semmi gúny.
-Úgy gondoltam amit a családodról meséltél röviden, illetve arról a párbajról, inkább nem faggatnálak nem is illendő, és tudom én jól, semmi közöm hozzá. -Még egy biztató mosolyt küldök felé azután tényleg komollyá válok.
-Amit pedig a vadászatról mondtál azzal egyetértek, hogy a nevezzük most "célszemélynek" minél többet ér mármint kreditet annál jobban akarjátok levadászni. A te szavaddal élve. Kicsit belezavarodtam nagyjából ez olyan mintha én egy agyműtét lefolyását próbálnám elmondani öt perc alatt. Jegyzetelnem kellett volna. Azért pár dolgot mégis megjegyeztem. A Huttok klánokba rendeződnek és védik a tagokat, ráadásul igyekeznek kinyírni azt a fejvadászt aki van olyan hülye, már elnézést a szóért, hogy egyedül menjen vadászni. -Egy pillanatra elgondolkodom.
-Még azt is értető számomra hogy ahogy te mondtad például a Vukik élve többet érnek és kellenek a Birodalomnak bármennyi kredit is az áruk. Ebbe bővebben nem mennék bele mert ez már a politika határait súrolja az pedig nem az én asztalom.-Nagy levegőket veszek mert az utolsó mondataitól  dühös lettem, igyekszem lenyugtatni magam, kellett hozzá vagy fél  perc. Az arcomon is lehet látható ahogy kezdhet halvány vörössé válni de lassan megnyugszom. Lehet Kei'l látja vagy észre sem veszi.
-Nem értek egyet veled ezzel a dicsőség dologban.-Még egy utolsó nagy levegőt veszek mielőtt folytatnám.
-Beláthatod, hogy nem ugyanazon az elvek szerint élünk. Engem mind a nagyszüleim, mind az egyetemen arra neveltek és tanítottak, hogy védjem és küzdjek az életért. Ne pedig elvegyem azt néhány kreditért. Egy orvosnak nem ez a dolga. De nem fejvadászként megyek veletek hanem ha megsérültök könnyebben vagy komolyabban legyen ott egy orvos aki segít. Csinálhatná akár orvosdroid is de valamiért azokban soha nem bíztam igazán. Kell egy élő személy melléjük.
-Nem sok cuccom van, két bőrönd orvosi dolgokkal és egy bőr hátizsák személyes tárgyak. Leginkább ruhával, fogkefe meg ilyesmik. Csak felkapom és mehetünk, addig szerintem menjünk az eligazítóba hátha van valami változás.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #55 Dátum: 2016. Június 28. 08:05:25 »
Gre'gg Vister nem igazán lelkesedik azért, hogy a huttokat kell meglopni, főleg nem attól, hogy az egyik leghatalmasabb klán egyikét, a Desilijicet, amely talán a leghatalmasabb volt a klánok között. A Desilijic klánba a legközismertebb bűnözők tartoztak. Jiliac, a Nal Hutta legerősebb huttja, aki onnan irányítja üzleteit, Zorba, Ziro és Pazda számláján további bűnlajstromokat is lehetett írni, bár nem igazán zavarja a rodiai fejvadászt, mert fajtáját igen gyakran alkalmazzák. És még a következő generációs Jabbáról nem is volt szó, aki mesterkedésével már egymaga túllépte nagybátyjai hírnevét, mármint hírhedtségét. Emellett odaadó lojalitás jellemezte a klán vezére, Jiliac felé, mely, mivel Jiliacot igyekeztek meglopni, így könnyedén magukra vonhatták Jabba haragját is.
Ezután a küldetés sikerének a feltételein gondolkodik, mindenféleképp a meglepetésen van a hangsúly, de nem lebecsülendő érv a feltűnésmenteség is.
Viktora tekintve ráébred arra Gre'gg, hogy a weeguay áll vele szemben, nem pedig az echani.
A férfi bólint, majd a rodiai a siklóból kiszálló Keil és Jinx felé fordul.
- A többiek hamarosan itt lesznek, úgy hiszem. - szólal meg a weeguay - Acélfej nem olyan, aki okvetlen eltűnik, biztosan a küldetéssel kapcsolatba intéz valamit. Ugyanez Hamenról is elmondható. Lenin... ő eddig itt volt egy darabig, majd elment a teherhajójával. - tesz úgymond helyzetjelentést
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #56 Dátum: 2016. Június 29. 09:19:57 »
Dr.: Erana Jinx:

-Köszönjük a felvilágosítást. Na várjon mit is is mondott? Lenin itt volt még egy darabig? A francba!-Úgy rohanok ki az eligazítóból mint akit puskából lőttek ki. Az orvosiba futok a szekrényemhez beütöm a kódot, és kiveszem a két bőröndöt meg a hátizsákot. Szétnézek van e itt valaki vagy lát e holomonitor.
-Rendszer leáll!-Adom ki a parancsot de az eligazítóban így is látnak. Csak az ezüstbőrönd érdekel, megnézem miden oldalról nem próbálta "valaki" egy bizonyos személy felfeszíteni. Eddig semmi, de attól még kinyithatta ha tudja a kódját. Ha nagyon bujkálnék az feltűnő lenne, leülök az egyik vizsgáló ágyra.
Gyorsan bepötyögöm a kódot: "Lenin1hülye" belepillantok minden benne van e és becsukom, csak két másodperc volt. Végre megnyugszom, Rendben van semmi nem hiányzik.
-Rendszer visszaáll!-Szólalok meg és nem fojtom el a kitörő röhögést. Kellet nekem ilyen kódot kitalálni. De némi szórakozás nekem is jár. Visszamegyek az eligazítóba persze már nem rohanva csak szépen lassan ballagva, ki kell röhögnöm magam. Már a két bőrönddel a kis pirossal a nagyobb ezüst színűvel és a hátizsákkal.
-Elnézést az előbbiért.
-Ennyi az összes cuccom, ha mindenki visszajött mehetünk.






 



« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 29. 12:01:09 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #57 Dátum: 2016. Június 29. 15:46:15 »
Gre'gg Vister

- Értem. Gyakorlatilag, ha megjöttek, akkor indulhatunk is. - jelentem ki. Keresek a közelben egy ülő alkalmatosságot és leülök. A táskámat magam mellé helyezem közben.

Mikor Jinx kisasszony kirohan megszólalok:
- Hát ezt meg mi lelte? - teszem fel a költői kérdést. Majd nem is foglalkozva többet a dologgal sugárpisztolyomat babrálom. Nagyon mást nem is csinálok a többiek visszaérkezéséig.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #58 Dátum: 2016. Július 12. 23:44:21 »
A doktornő és a fejvadász ráérősen mennek oda a többiekhez, kik részére a koréliai egy biccentéssel köszön, majd Erana meghallja, ahogy a weequay elmondja a történéseket, és egy hatalmas problémával szembesül. A jawa még volt itt, mely azt is jelentheti, hogy bepiszkította koszos kis mancsaival a titokzatos ládát, amelyben a különféle orvostudományi vívmányok és szerkezetek voltak.
Így hát a gyanútól hajtva majdnem fellökve társait szalad lefelé, és a többiek elámulva figyeltek utána.
Egyikük sem tudta, hova ment.

Kivéve a doktornő a precízen megtervezve gyors útvonalát egyenesen az orvosi szobába fut, melyben megvizsgálja azt a szürkés színű bőröndöt, erőszak nyomai után kutatva. Szerencsére semmiféle probléma nem addódott, nem igyekezték feltörni ezt, de még a másik bőröndöt sem
Vakriadó volt, de legalább észnél volt a doktornő, mert gondokat okozna, nagyon nagy gondokat, ha a szerkezetei egy enyvesmarkú turkáló jawa kezébe kerülne.
Bár próbálja leállítani a kamerát, az orvosi van egy speciális 0-24 órás kamera van, mellyel a sérültek állapotáról minden esetben megtekinthető. Így hiába mondja el a többi kamaránál működő varázsszót.
Ezek után azonban a kód egyszerűen megnevetteti, hiszen mégiscsak egy humoros jelszóról van szó ebben az esetben. Melyre Szirtes Lenin sosem jönne rá.
Lassan lépked a folyosón, ahol szembetalálkozik Keil'Kalanossal.
- Hadd segítsek a holmikkal - szólal meg a koréliai  kicsit meglepödötten, de ellentmondást nem tűrően veszi át a Dr. Jinx csomagjait
-Elnézést az előbbiért.
-Ennyi az összes cuccom, ha mindenki visszajött mehetünk.
- Az összes? - vonja fel a szemöldökét a weequay, arcán talán egy mosollyal.
- Indulunk lassan - szólal még a rodián - Jönnek a többiek is
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #59 Dátum: 2016. Július 12. 23:50:08 »
Miközben a doktornő elszaladt, Gre'gg feltett egy aapró kérdést, pontosabban hogy mi lelte .
A weequay megvonja a vállát miközben felhagyott a nő után való pillantással, átadva a szót a rodiainak.
- Úgy hiszem nem igazán bízik meg a társaiban. Mondjuk Lenin okozhat gondokat a szerszámok között.
- Igen, úgy tűnik ilyesmi lesz az oka. - mondja a koréliai, de azért csak utána indul. - Hátha szükséges egy sugárvető.
Ha rám vársz sikolts rám.