Szerző Téma: 1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.  (Megtekintve 6505 alkalommal)

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #30 Dátum: 2015. November 22. 13:40:03 »


Lenin gyorsan végigszkenneli a polcot és összeszed pár lemezdarabot meg alkatrészt egy dobozba és a böhöm Arakyd markába nyomja.
Aztán leszámolja a krediteket (a pulttól egy lépésnyi távolságban), a csavarkulcsot szemmel tartva leteszi a kupacot a pultra és visszamászik a fülkébe és átfutja a diplomát.
Közben a szája is jár:
-Valamikor egy-két napon belül megyek a Kessel felé, van ismerősöd aki arra utazna vagy szállíttatna?
- Nos.... Lehet van, lehet nincs, úgy húsz kreditért átgondolhatom. - Kvasztic nikotinfoltos agyarai teljes, ötcentis valójukban előtárulnak.
Lenin elhelyezkedik az ülésben
- Ko kisewa toineepa?! Nyeta! Dyo percenta utána vagy az előlegből kisewa percenta (Húsz kredit?! Nem! Öt százalék utólag vagy az előlegből tíz százalék! - az előleg 30% szokott lenni - "a ford. ").


 
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #31 Dátum: 2015. November 27. 07:26:00 »
Dr: Erana Jinx:

Otthagyom Acél fejet az orvosiban, és egy belső lifttel felmegyek a legfelső szintre a veszélyes anyagok raktára illetve egy szigorúan őrzött labor felé. Belépés csak holo kártyával, szem és kézlenyomattal, mindkét helyre. Bár szerintem könnyen lemásolható és vissza lehet élni vele de erről a helyről csak a dokik tudnak meg azok akik már vagy "százezer" éve itt dolgoznak de nem orvosok. Azoknak sem minden tiszta és nem sokat érnek vele, több kárt okoznának itt mint hasznot.
Először megcsinálom az A verziót, és az ellenszert. Utána a B-t és az ellenanyagot. Tökéletesen meg vagyok győződve róla hogy az enyém sokkal jobb, én vagyok az orvos, tudom mit csinálok. Sóoldatba rejtem. 0,2% só+víz. Kapszula formában+ a "kegyszer"Fél vagy negyven percet ígértem de jó munkához idő kell. Majdnem két órát elkínlódok az elkészítéssel, ha nem többet egy idő után már nem is számolom az eltelt időt. Plusz a visszaellenőrzés. Egészen telelehelem a teljes ruhát takaró védőfelszerelést. Átfut az agyamon hogy hagyom az egészet a fenébe, de az Acélfej Úr iránti tisztelet miatt nem hagyom abba. De végül elkészül. Egyenlőre saját kóddal és jelszóval látom el és beteszem az állapotfelmérőbe. Azután visszamegyek az orvosiba. A rendszer már valaki visszaállította, nem én vagyok itt az egyetlen orvos. Acélfej Urat félreinvitálom és csak akkor szólítom meg halkan.
-Ha eszébe jut az a szó vagy mondat amit normál körülmények között soha nem mondana ki, szóljon.-Az azért érdekelne hogyan képzeli beadni a huttnak a szert, amint megint kettesben leszünk megkérdem tőle. Nem hinném, hogy például olyan trükkel élne mint " nézzen fel ott egy pacsirta" félre néz én meg addig beadom a szert, ezt senki nem veszi be. Már mindenki eltűnt az orvosi elől, szabad a pálya, irány az eligazító.
-Lemaradtam valamiről?


« Utoljára szerkesztve: 2015. December 02. 08:19:33 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #32 Dátum: 2015. December 03. 17:13:14 »
Lenin egy idő után mindenfélét bogarászik össze ami jól fog majd jönni az áldroid megszerzéséhez, nem igazán sikerült ideális anyagot szerezni, így majd szükségessé válik egy esetleges kalapálás, javítgatás, hogy hasonlítsanak droid alkatrészekhez. Aztán még össze is kell majd szerelni, igy nem biztos hogy neked lesz több idöd a pilótafülkében ülni mint hogy meghatározd a célt a kezdetleges, nehézkes asztrogációs számítógéppel, amelyet még egy roncsból szereltél ki. Működik de sok évtized telt el azóta. A Tatuin napjai sokszor lementek már mióta ezt a típust piacra engedték.
Még a végefelé mikor már indulsz találsz egy  fém lemezt, amely vörőses színű kis kalapálás és jó lesz borítólemeznek.. Bár ahhoz kellhet még egy kevés.
Amikor alkudozásra kerül sor Kvasztics a fejêhez kap.
- Nyeta! M'tuske! Nyeta, warmo! Nem kapod meg, legalább tizenöt százalék! - "Nem, lop{ás}! Nem ostoba!"
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 03. 17:30:01 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #33 Dátum: 2015. December 05. 17:08:09 »

Iron Head
R.A.N.C.O.R. székhelye illetve Coruscant "alváros":


Dr. Jinx elviharzik nem szándékozom megvárni hanem a Sah'c Város, vagy más néven a Gyártelep alsóvárosa felé veszem az irányt, ahol a Coruscant legnagyobb ipari zónája volt a klónháborúk végéig, manapság a kiürült épületekben burjánzik a bűnözés. A folyósóra kilépve rápillantok Hamenre aki valószínűleg az ajtón kívülről gyűjtött információt az orvosiban történtekről

-   Hamen ha beveted természetes kisugárzásodat és sármodat valamint kedvesebb leszel Dr. Jinx-el akkor kevesebb fáradsággal többet tudsz meg mint most az zárt ajtón keresztül való szenzorozással. Egyébként pedig ha nem esik nehezedre elkísérhetnél Sah'c Város alsóváros részére és meglátogathatnánk a Vermet*

Az alsóvárosban a Verem felé veszem az irányt konkrét célom találkozni Koth Kre’fey-el a bothan információ brókerrel aki elirányíthat végső célomhoz Aruk Besadii Aora-hoz vagy más néven a Nagy Aruk-hoz a Desilijic klántól teljesen független hutthoz.


*„A verem”: a Gyártelep alsóvárosában valóságos kánaánnak mondható ez a hely, mások a pokol kilencedik bugyrának nevezik. Egy biztos, ha nem akarsz balhét, ezt a helyet nagy ívben kerüld el. A Verem Tony Scorze tulajdonát képzi, és hogy pontosan mi is ez a hely? Bordélyház, kocsma, drogtanya, mindenből egy kicsi. Valószínűleg ami picit is illegális és a városban már betiltották itt megtalálod. Az épület egyébként 3 szintből áll. Míg a bejárati szint a „földszint” egyfajta bárként üzemel, leplezve a fertőt ami ide bent várja az embereket, addig felfelé a fenti szinten egy komplett bordélyház üzemel, ahol mindennapi hogy bevándorló, vagy utcáról felszedett lányokat tartanak fogva, s kényszerítik őket hogy testüket pénzért árulják. A  bolygó magja felé lefelé a pinceszinten folyik azonban az igazi üzlet, a legkeményebb szintetikus, természetes és neurális drogok várják a vásárlókat az egyik teremben, míg a másikban illegális fegyvereladások folynak. Természetesen a helyi maffia feje Tony kamerákkal, és emberei révén követi nyomon, üzletének sikerességét, a környékbeli zsaruk pedig mind a zsebében vannak. Ha okos vagy erre felé ne akarj szimatolni, vagy betenni az üzletnek, mert meglehet másnap egy szemetesben végzed belekkel kifordítva.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #34 Dátum: 2015. December 10. 17:45:35 »
Hamen, amikor meglátja Acélfejet, feláll, majd udvariasan végighallgatja azt, amit a droid mond neki.
-   Hamen ha beveted természetes kisugárzásodat és sármodat valamint kedvesebb leszel Dr. Jinx-el akkor kevesebb fáradsággal többet tudsz meg mint most az zárt ajtón keresztül való szenzorozással. Egyébként pedig ha nem esik nehezedre elkísérhetnél Sah'c Város alsóváros részére és meglátogathatnánk a Vermet*
Bólint felé, majd elindul a hangár felé, pontosabban a lift felé, amelyikkel leutazva egy szintet a lesszállópályához mehetnek, ahol a csillaghajók mellett űrsiklók is találhatóak.
A liftnél megvárja Acélfejet, és a harmadik szintre mennek, ahonnan egyenes út vezet a hangárba, ahol beizzít egy vörös siklót, és már indulnak is a Verem felé.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #35 Dátum: 2015. December 13. 09:27:05 »


Kvasztic a fejéhez kap:
- Nyeta! M'tuske! Nyeta, warmo! Nem kapod meg, legalább tizenöt százalék! - "Nem, lop{ás}! Nem ostoba!"

Lenin:
- Buja bomloo Kvasztics? Hogyan alkudjunk Kvasztics? Azt sem mondod meg mi lenne a fuvar vagy hogy hova... Most sietek, írd össze, ha tele a raktér, akkor talán jut az üzemanyagköltség után a te jutalékodra is...

Ezzel Lenin távozik. (Mikor ér vissza az orvosihoz?)
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #36 Dátum: 2015. December 23. 10:49:57 »
Lenin számonkérő hangon válaszol Kvasztics ellenvetésére, elutasítására.
- Buja bomloo Kvasztics? Hogyan alkudjunk Kvasztics? Azt sem mondod meg mi lenne a fuvar vagy hogy hova... Most sietek, írd össze, ha tele a raktér, akkor talán jut az üzemanyagköltség után a te jutalékodra is...
- Arh! Egy rodiai, a neve Navik, ő akar két teherkonténert szállítani, a Kesselen kéne őket kirakodni, majd utána onnan intézik a dolgokat. A Kessel folyosón akarsz végigmanőverezni? - vonja fel a dús szemöldökét- Ne vedd sértésnek, de nem hinném hogy a hajód kiállná. - mosolyogni próbál, ami következtében a termetes pofazacskói felpuffadnak, így sokkal inkább egy komikus szörnyetegnek néz ki, mint valaminek ami épp mosolyog. - Tiz százalék az utólagból, és már mondom is hol vár rád. Felpakolod a konténereket, majd elviszed, őket, ott vár rád majd egy devaroni férfi, tőle kapod meg a konténerek árának három negyedét, nyugodj meg könnyű út lesz, azt mondta a rodiai.
Azután, miután megbeszélték a dolgokat, Lenin távozik a szintről és visszamegy az orvosiba, körülbelül tizenöt percet vehetett igénybe a kis túra, de előtte érdemes lenne visszavinnie a szerzeményeit a hajóra, mert nem kellemes a rakodórepulzátorokkal sétálni fel s alá.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 10. 13:25:12 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #37 Dátum: 2015. December 28. 15:08:49 »
Erana Jinx doktornő amiután elhagyta a sebtében felállított konzultálótanácsot, elsétált a váró echani és a jawa között, majd végigsétált a folyosón, és annak a végén elindult felfelé. A lift egészen hamar, tíz másodperc alatt felvitte a legfelső szintre, amelyik a zárolt szekciók közé tartozott, itt több terem volt, mindegyiknek gyakran változó egyéni kódja volt, és csak az tudhatott róla aki jogosult a belépésre, Dr. Jinx is csupán a vegyi anyagraktárba kapott belépési jogosultságot, amint kinyílt a liftajtaja, magabiztosan lépkedett ki onnan és végigsétált a folyosón, az első kereszteződésnél jobbra fordult, elsétált többek közt az üzleti ügyek intézésére szolgált terem illetve a legkülönfélébb adatokat tartalmazó szoba mellett és megállt a jobbján lévő ajtónál.
Begépelte a mostani kódot, E164GJ, majd a kis rendszer az ajtó mellett egy sípolással jelezte, hogy az ajtó nyitva áll, és még ugyanabban a pillanatban a fémajtó felhúzódott és eltűnt, utat engedve a doktornőnek a kémikusok, alkimisták, biológusok paradicsomába. Különféle értékes nyersanyagok, alapanyagok, elemek és eszközök voltak jelen.
A doktornő, tudván az idő szűkösségéről gyorsan neki is kezdett a munkának. Az A és a B szérum kialakítása került sok időbe, az ellenanyagok viszonylag hamar elkészültek, összesen az akció egy óra ötven percet vett az igényébe, hogyha beleszámítódnak az ellenőrzéssel telt percek, ami rekordidőnek számít, főleg azt is belevéve a számításba hogy az elkészített anyagok mekkora mennyiségben és minőségben vannak jelen. Hangra, vagy szóra működő kompaktmérgek... egyáltalán nem egyszerű munka, és másfél óra alatt kettőt is kiképezni az igazán különleges képességekkel rendelkezők tudnak csupán. Ami már önmagában büszkeséggel tölti el.
Azután az elkészített mérget a saját kódjaival látja el, egy ideig, majd elindul vissza az Orvosi szárnyba. A liftből kilépve azonban nem látja sem a droidot, sem az echanit, de még a jawát sem, ellenben a rodiait és az ember fejvadászt pillantja meg, ahogy beszélgetnek. Közelebb mehet, és beszállhat a beszélgetésbe, hogy megvárja a többieket, vagy megtudjon azok hollétéről valamit, esetleg teljesen másnemű témáról is beszélgethet, ki is hallgathatja őket, vagy éppenséggel el is mehet mellettük az orvosi felé, hátha ott van még Acélfej.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #38 Dátum: 2016. Január 03. 07:24:44 »
Dr Erana Jinx:

Egy kicsit beleizzadtam ebbe a méregkeverésbe ha nem is szó szerint. De megérte a belefektetett idő és energia.  Úgy tűnik mindenki lelépett valamerre, amikor visszamegyek a folyosóra. Csak a fejvadászt meg a rodianit látom ott. Az első gondolatom, hogy köszönök és csak elmegyek mellettük. Hozzájuk érve azután meggondolom magam.
-Uraim, jó napot! Meg tudnák mondani hová lettek a többiek az eligazítóból?
 

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #39 Dátum: 2016. Január 03. 21:51:49 »
Amint megérkezik Erana Jinx az orvosi szintjére, csupán két ismerőssel találkozik, egyik sem a csapata tagja.
Így hát elsőnek bár eljátszik a gondolattal hogy a hófehér falak mellett végighaladva kikerüli őket, majd mégis csak megállt előttük.
-Uraim, jó napot! Meg tudnák mondani hová lettek a többiek az eligazítóból?
- Uram?  - kérdő tekintettel néz vissza a rodiai, vörös arcán és nagy fekete légyszemein bár nem  igazán veszed ki az érzelmeket, de úgy tűnik mint aki kérdőn tekint a doktornőre. - Sajnos vagy szerencsére, még nem vagyok az. Inkább szerencsére.
- Nevezz csak egyszerűen Keilnek - mondja az ember férfi egy széles mosoly kíséretében. - Egyébként én nem láttam csak a jawát, aki kutackodott Kvasztics boltjában.
- Én azt hiszem láttam Hament és Acélfejet végighaladni a hangár felé. Elvileg elmentek valamerre. - biccent a rovarszerű férfi, és tapadókorongos ujjait megropogtatja.
- Ha gondolod doktornő, megnézem a biztonsági kamerákat. - kaccsint Dr. Jinx felé a férfi, majd belép az üres eligazítóba, és ha Erana követi, akkor láthatja ahogy bekapcsolja a hálózati számítógépet, elővesz egy apró fém valamit, majd beledug, majd vár pár másodpercig, aztán megint, körübelül fél percig, majd mindent megcsinál az ellenkező sorrendben, és kilép az eligazítóból.
- Egy siklót elvitt Hamen és Acélfej, mivel a droid vezetett, gondolom ő tudja merre mentek. Lenin pedig elvileg szintén a hangárba ment egy pár fémkupaccal. - mondja kedvesen mosolyogva.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #40 Dátum: 2016. Január 15. 11:32:40 »
Dr Erana Jinx.:

Úgy látom ez a Keil ha nem is feltűnően de ki akar kezdeni velem de legalább ember. Mindegy úgyis dögunalom az életem, nem árt egy kis változatosság. A kacsintás után megeresztek felé egy őszinte mosolyt, ne gondolja már rólam hogy egy karót nyelt tipikus orvos vagyok.
-Nézzük azokat a kamerákat, de ha jól gondolom Lenin mindig valami rosszban sántikál, elég ha Acélfejet nézzük.-Válaszolok miközben az eligazítóba lépve a biztonsági kamerákat nézzük, újdonsült ismerősömmel.
-Tudja mit Kiel? Már elég rég elmentek szerintem sokáig nem is jönnek vissza. Tud valami jó helyet? Na nem olyat ahol öt percenként kitör valami verekedés. Az első kört én fizetem! Jöjjön vagy meggondolom magam!-Szólok vissza nevetve.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #41 Dátum: 2016. Január 21. 06:44:10 »


Kvasztics boltjában:
- Arh! Egy rodiai, a neve Navik, ő akar két teherkonténert szállítani, a Kesselen kéne őket kirakodni, majd utána onnan intézik a dolgokat. A Kessel folyosón akarsz végigmanőverezni? - vonja fel a dús szemöldökét- Ne vedd sértésnek, de nem hinném hogy a hajód kiállná. - mosolyogni próbál, ami következtében a termetes pofazacskói felpuffadnak, így sokkal inkább egy komikus szörnyetegnek néz ki, mint valaminek ami épp mosolyog. - Tiz százalék az utólagból, és már mondom is hol vár rád. Felpakolod a konténereket, majd elviszed, őket, ott vár rád majd egy devaroni férfi, tőle kapod meg a konténerek árának három negyedét, nyugodj meg könnyű út lesz, azt mondta a rodiai.

Lenin pulzusa a szokásos százról szárharmincra ugrik a tíz százalék hallatán, de aztán a szeme a polcon egy emberökölnyi kutaszdroidra esik és ahogy ez a jawáknál lenni szokott, ezt követi egy kesztyűs apró mancs is:
- Utinni bomloo! (Így akkor áll az alku!)
Az, hogy a Navik nevű rodiai nem jön, Lenint egyszerre nyugtatja meg és némileg szomorúan nyugtázza az elmaradó hasznot is.

- - -

Kicsit később az orvosi előtt Acélfej helyett Jinx doktornőt látja a rodiaival meg a Keil nevű másik égimeszelővel egy terminál felé hajolni. Miután Lenin szemmagasságá ott van, ahol, megállapítja, hogy a Jinx nevű ember, a maga colos módján hátulról is csinos, de azért az altatópisztollyal ellentétes oldalon sertepertél oda mellé:
- Ubanya! Doktornő, be kellene rakodni a Patkányra minél előbb, főleg ha a műtőt is hozni akarja. No meg érkezési sorrendben választhatnak kabint...
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 23. 08:31:55 írta KLM »
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #42 Dátum: 2016. Január 21. 21:56:52 »
Kvasztics Lenin válaszára erősen rámarkol a jawa kezeire, bár undibungi volta miatt Lenin nem érez sok fájdalmat, csak mintha egy jawa társával szorított volna mancsot.
- Meg adom az adattárolódra a rodiai helyzetét. - mondja a kufár, majd mikor átnyújtod felé a datapadodat akkor begépel egy kordinátát. - Itt van nem messze, rád vár a Farfal kantinban, nyugodj meg ez még nem az alvilág. - kaccsint feléd. - Na de mostmár eregyj mert nekem is tengernyi dolgom van!

Jinx doktornő kacsintásra érkezett válaszát a férfi egy mosollyal nyugtázza, majd elindul a terminál felé. Közben a doktornő válaszát hallva biccent egyet, miközben a panelen ügyeskedik, amikor megjelenik Lenin, és megszólal:
- Ubanya! Doktornő, be kellene rakodni a Patkányra minél előbb, főleg ha a műtőt is hozni akarja. No meg érkezési sorrendben választhatnak kabint...
Majd pár pillanattal később Keil már meg is szerzi az információkat, és azután Dr. Jinx szólal meg, incselkedik a fejvadásszal,  mire az egy kedves mosoly kíséretében válaszol
- Ismerek egyet, egy kedves kis hely, de  engedhetem hogy maga fizessen. Ha megengedi máris elkísérhetem odáig. - miközben mondja óvatosan megérinti a a doktornő haját.
Majd elindul a lift felé.
- A hangárhoz jöjjön ha elvezethetem oda.
Majd a lifttel a hangár szintjére negy le, ha Jinx doktornő követi aklor az ajtót számára nyitva hagyva várja meg a nőt.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 23. 16:07:22 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #43 Dátum: 2016. Január 25. 09:19:09 »
Dr.: Erana Jinx:

Ez a kis idióta Lenin mindig akkor jön a képbe amikor senki nem hívja. Na jó szánok rá egy percet. Aztán lépünk.
-Az alagsorban vannak a hordozható műtők. Nincsenek úgy felszerelve mint az itteniek de egy űrhajóba tökéletesek. Tartozik hozzájuk négy orvos droid. Nem foglal túl nagy helyet, nagyjából akkora mint egy fél űrkabin. Ha visszajöttem majd intézem. Amíg Acélfej vissza nem tér úgysem indulunk.
 Kiel után megyek.
-Hívjon csak Erananak, vagy Eranak a Dr Jinx olyan hivatalos, ahogy az eligazításon hallottam nagyon nehéz napok vagy hetek elé nézünk, kell egy kis lazítás előtte.   Indulhatunk!




« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 02. 07:58:07 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #44 Dátum: 2016. Január 30. 03:13:31 »


Jinx doktornő lekezelően nyilatkozik:
-Az alagsorban vannak a hordozható műtők. Nincsenek úgy felszerelve mint az itteniek de egy űrhajóba tökéletesek. Tartozik hozzájuk négy orvos droid. Nem foglal túl nagy helyet, nagyjából akkora mint egy fél űrkabin. Menjen le nézze meg, de ne piszkálja. Megértette??Ha visszajöttem majd intézem. Amíg Acélfej vissza nem tér úgysem indulunk. Tudja mi történik ha meglátom hogy valami eltűnik onnan?!

Lenin meg gondolatban felteszi kapitányi sapkáját:
Nyeta. Ismerem azokat a műtőket és droidokat, én hoztam mindet. Most az a kérdés a hajómon hova akarja rakni, mert hely akad bőven.

Aztán, hogy mennének inni (minek isznak ezek ennyit, hetente kétszer nem elég? ), újabb ötlete támad:
Utinni! Menjenek már a Farfal kantinba. Nekem is ott van dolgom, de nem kell együtt menni.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...