Szerző Téma: 1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.  (Megtekintve 6506 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Dátum: 2015. Október 16. 13:05:10 »
Coruscant
A név hallatán a galaxis szinte összes lakójának ugyanaz a kép ugrott be. Coruscant, az univerzum központja, a lakott világok ragyogó csillaga, a Galaktikus Mag rendszereinek koronaékszere. Coruscant, a galaxis miriádnyi ismert világát irányító kormányzat székhelye. Coruscant, a kultúra és az egyetemes tudás megtestesítője, milliónyi különböző civilizáció olvasztótégelye.
Coruscant
A bolygó valódi nagyságát csak az űrből nézve lehetett felbecsülni. A szárazföldeket - amelyek gyakorlatilag a teljes bolygófelszínt kitették, hiszen óceánokat és tengereket már generációk ezreivel korábban  lecsapolták vagy hatalmas föld alatti barlangokba vezették - szinte teljes egészében egy sokszintes, tornyokból, palotákból, minaretekből, kupolákból, függőhidakból és még megannyi építészeti csodákból álló metropolis foglalta el. Nappal egymás fölött több szinten cikázó légkocsik és a bolygó légkörébe belépő vagy azt elhagyó milliónyi űrhajó uralta a végtelen város látképét, éjszaka azonban Coruscant felfedte igazi pompáját, fényáradatával még a közeli Galaktikus Mag szinpompás ködeit és csillaghalmazait is túlragyogta
(Idézet: "A Vadászó Árnyék" című könyvből.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Október 17. 11:24:53 »
A R.A.N.C.O.R. székhelye:
A nap már a tizenkettedik szabványórába fojt mikor megjelent Navik,  a rodiai és betessékelt titeket a szobájába
- Doktor Jinx, Lenin - néz gyanakvóan râ  rodiai.
- Keil, Greeko, Hamen,  Vikto... Acélfej.
Körbenêztek magatok között. Ez a csapat még sosem dolgozott együtt, hiszen Doktor Jinx, Lenin és a klónháborúk veteránja, Acélfej nemrég csatlakozott a R.A.N.C.O.R. kötelékébe.
Erana Jinx orvos, ki mint máshol nem kapott munkát, mint felcser már a cég alkalmazottja másfél éve, de akcióba még nem vett részt, Lenin, a rossz hírű jawa mechanikus már szintén kapcsolatban állt a céggel... A többiek főképp szitokszavakat használtak rá. Megjavítani meg-meg javította a hajókat, de "kimaradt" alkatrészek és az eltűnt tárgyak túl magas mércét ütöttek meg. 'Szerencséjére' nem bocsájtották el hála a vele rokonsznvező Naviknak, Acélfej pedig, McGuinessnek köszönhetően került a céghez pár hónapja, azóta már végigment az összes teszt- illetve reális harcszimuláció gyakorlatokon, így felkészült a bevetêsre.
Keil, teljes nevén Keil'Karanos egy jóvágású, magas koréliai, hosszú sötétbarna haja vállára omlott, az arca állánál egészen elvékonyodott. Keil fejvadászként szolgál Greeko a rodiai vagy máshol rodián, faja hírhedt a zsoldos-kalóz-fejvadász szakmában, úgy hírlik pár rongyos kreditért képesek bárkit megölni. Greeko kalóz volt mielőtt belépett a RANCORba. Elvileg egyedül ő élte túl mindkét fél részéről a mészárlást, amikor a Desilijic hutt klán fegyveresekkel teli szállítóhajót adott csalétekként oda a kalózok markába. Greeko mindig is tagadta hogy bandájának közr lett volna a Desilijic rivális klánjához, a Besadii klánhoz. De az tény hogy Desilijic hajókat megtámadtak, míg a Besadii hajókat nem tudták elkapni, mert túlnagy örizetük volt.
Greeko annyiban különbözik a többi rodiántól hogy a bőrszíne vörös, hogy ez eredeti vagy csupán festékkel elért bőrszin, nem tudja senki. És fekete minták barázdálják arcát
Vikto, a Weequay zsoldos a klónháborúk idején a Rousaanon küzdött a  Szabad Rendszerek Konfoderációjának a csapatai mellett zsoldosként
Hamen, az echani harcos már a klónháborúkban a R.A.N.C.O.R. kötelékében szolgált
Hófehér haja rövidre vágatott, bőre sötét, szeme pedig ezüstös.
- Üdvözlöm a kompániát. - szólalt meg Navik. - A feladatuk célja, hogy megszerezzenek egy tárgyat, egy adattárolót a Desilijic klántól, amelyet elraboltak.
Az adattárolót vissza kell vinni  Zavval, a Besadii klán tagjának kezébe a Yelsián. De ha nem sikerülne elvinni, és fenáll a lehetősége annak hogy visszaszerzik pusztítsák el. Azonban azt nem tudjuk hol van elhelyezve. Ezért meg kell szereznetek egy protokolldroidtól ezzel kapcsolatban minden információt. A droid egy vörösre festett protokolldroid. Talán az adattároló hollétét is tudja, bár ebben nem reménykednék, de az biztos hogy tud valamit, a probléma hogy Jiliac nagyúr második tolmácsdroidja, aki a Desilijic klán feje. A hutt nagyúr a Nal Huttai palotájában él.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 19. 22:44:23 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #2 Dátum: 2015. Október 18. 10:25:35 »


A jawa bár diszkréten, de azért észrevehetően igyekszik úgy helyezkedni, hogy többen, de legalább pár bútordarab legyen közte és
a rodián között, de az eligazítás pár mondata után a mohóság mintha feledtetné vele a gyávaságot:

- Mob un loo? Mennyit fizetnek? - csap rögtön a krayt-tojásos lecsóba, hevesen gesztikulálva - Az én hajómmal megyünk? Ki lesz a főnök ? Mi van az adattárolón? Legalább az tudjuk, hogy tudják-e merre kell üldözni, ha lebukuk? Tudjuk milyen tipusú az adattároló és a droid?
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #3 Dátum: 2015. Október 19. 03:47:30 »
Erana Jinx:

Állva maradok úgy hallgatom végig az eligazítást. Nem lenne szükségem erre a külsős munkára van elég pénzem még a bankban. Itt is félbde maradt maradt néhány munkám de  fő a változatosság, lehet ezzel lesz befejezve. Lenin már az összes kérdést feltette ami engem is érdekelt.
-Szerintem ne legyen főnök, legyünk egyenlő felek csinálja azt mindenki azt amiben a legjobb. Lenin megyünk a tiéddel csak nehogy az első hiperugrásnál széthulljon az egész.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 19. 04:02:24 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #4 Dátum: 2015. Október 19. 19:58:03 »

Iron Head
R.A.N.C.O.R. székhelye:


Rezzenéstelenül hallgatom végig Navik nem túl információ gazdag eligazítását, mondhatni a semmit csomagolja szépen be, persze a kis roncs dögevő egyből lecsap a mondat végére és már hadarja is anyagias meglátása által vezérelt gondolatait és megpróbálja kialakítani a falkasorrendet. A doktornő megpróbálja a hierarchiát eltörölni, pedig ha tetszik neki ha nem lesz hierarchia hiszen rajta kívűl van még egy kalóz az elvetemült fajtából valamint egy fejvadász és egy zsoldos ezek mind hierarchikus erőszakszervezetekben szocializálódtak és gyökereik is oda vezethetőek vissza, ki fogják alakítani a hatalmi sorrendet amiben a doktornő és a zugtechnikus a tápláléklánc alján fognak szerepelni.
Amint a kis jawa és a doktornő abbahagyja átállítom a vokabulátoromat semleges hangszínre és megszólalok.

-   Szerintem meg nem jó ha mindenki azt csinálja amihez a legjobban ért és senki nem hallgat senkire, ennyi erővel akár el se induljunk mert csak egy nagy káosz alakul ki. A másik első körben szűkségem lenne azon személyek listájára akikre a Desilijic klán vérdíjat tűzött ki külön kiemelve azokat akiket Jiliac nagyúr személyesen szeretne a markába kaparintani.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #5 Dátum: 2015. Október 20. 18:03:15 »
Az ismertetés alatt Keil folyamatosan titokzatosan mosplygott, a rodiai kalóz  összefonta a kezét a mellkasán, az echani és a weequay feszülten figyelt.
Amint a rodiai összeköttető befejezi a feladat ismertetését a jawa elárasztja kérdések ezreivel. Amikor szóba kerül a fizetés sokan bólogatnak, illetve egyetértésük jelét mutatják.
Aztán Doktor Jinx ragadta magához a szót.
-Szerintem ne legyen főnök, legyünk egyenlő felek csinálja azt mindenki azt amiben a legjobb. Lenin megyünk a tiéddel csak nehogy az első hiperugrásnál széthulljon az egész.
 És a főnök szerepének eltőrlését szorgalmazta, mondva mindenki tegye amihez ért.
Az echani megtördelte az ökleit, a Greeko megpaskolta a pisztolytáskáját, amin rodiai kalózszimbólum található. Egy rodiai koponya két lábszárcsonttal keresztezve. Az rejtette el a BlasTech DL-18ast, csípője másik oldalán pedig egy DL-44est rejtette el a táska "bátyja".
Vikto megszorította a karabélyát.
Aztán Acélfej a torkához nyúl, majd megszólal.
-   Szerintem meg nem jó ha mindenki azt csinálja amihez a legjobban ért és senki nem hallgat senkire, ennyi erővel akár el se induljunk mert csak egy nagy káosz alakul ki. A másik első körben szűkségem lenne azon személyek listájára akikre a Desilijic klán vérdíjat tűzött ki külön kiemelve azokat akiket Jiliac nagyúr személyesen szeretne a markába kaparintani.
 A társak bólintanak egyet, majd újra az eligazító szólalt meg.
- Természetesen mindent megkapnak Jiliac listájáról. A fizetség, négyezer kredit fejenként. A vezető szerepe azt hiszem majd kialakul, és két hajóval lenne jó ha mennének. Az egyik lehet a te géped, a másik egy Ghotroc lesz akkor. Osszátok fel magatokat, ki merre megy.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #6 Dátum: 2015. Október 22. 17:18:09 »
Erana Jinx:

Négyezer kreditnem is rossz, már ha túl éljük ezt az egészet. Valószínűleg én inkább mint orvos mint technikus megyek. Az Acélfej nálam jóval tapasztaltabb ebben a szakmában. Nem vagyok hülye eszem ágában sincs azzal a  kalózzal meg a zsoldossal egy hajón utazni. A pénzünket csak itt kapjuk meg de kinyírhatnak akkor is és osztozhatnak a részemen. Marad a másik verzió a Jawa hajója.

-Én megyek Leninnel Acélfej úr meg eldönti kivel tart. Egyenlőre Lenin a főnök ha már ennyire ragaszkodunk a "ki legyen a vezető szerephez" ha nem jön be leváltjuk!

 


Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #7 Dátum: 2015. Október 23. 10:24:12 »
Erana Jinx beszédére a zsoldos felhorkant, az echani meg a fejvadász csak mosolyog. A kalóz harsányan felkacag.
- Ilyen jó viccet még senki sem mesélt nekem... ez jobb annál amit Fraxy mesélt! Pedig az se volt semmi.
- Bah, ez nem hinném hogy vicc volt. - szólalt meg a weequay kissé lassan.
- Ugyan, azt hiszem itt csupán félreértésekről van szó. Két hajóval megyünk. De EGY csoport vagyunk - szólalt fel az echani. - A R.A.N.C.O.R. nem tűr versengést.
- Úgy ám, így feltételezem Doktor Jinx szavai arra utaltak, hogy a saját hajóján a jó öreg Lenin fog parancsolni, bár én azt hiszem néha egy pilótának fárasztó egyszerre csapatot és hajót is vezetnie. - jegyezte meg a fejvadász. - Ami engem illet, nem szívesen akarom megkóstolni az űr izét.
Közben a rodiai Acélfej mellé lép.
- Itt van a lista, ami a fejpénzzel rendelkezőket sorolja fel.
A listán nem sok név van, ami komolyabb összeggel rendelkezik, de van legalább húsz száz-kétszáz kreditig terjedő kívánatlan alak. Szinte mindegyiknél ez van odaírva mellé. Élve vagy halva.
De van egy pár kiemelkedő név is. Ezeknek a fején már tekintélyesebb összegek vannak. Ezertől nyolcezer kreditig terjedő vérdíj.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #8 Dátum: 2015. Október 23. 11:10:22 »
Erana Jinx:

Megvonom a vállam.
-Amikor felvetettem, hogy legyünk egyenlő felek az se volt jó. Most ez se. Döntsék el mi legyen!

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #9 Dátum: 2015. Október 24. 11:54:23 »


Dr Jinxnek:
- Mr Navik adja a pénzt, ő jelöli ki a küldetés vezetőjét - aki egyébként egy esetleges kudarc esetén kapja a letolást. A hajóm meg nem esik szét, én raktam össze és én utazom rajta.
...Hatásszünet...

Különben is, körbetekertem szigszalaggal.


Naviknak:
- Még mindig nem tudjuk mi van az adattárolón - ha elhozzuk egy hutt rúdugró verseny felvételét, azért is fizetnek?

A lista átadásakor pedig a jawa megpróbál belenézni.

Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #10 Dátum: 2015. Október 24. 15:12:31 »
Erana Jinx:

-Ha szigszalag mégsem válna be még indulás előtt elugorhatok a helyi trafikba pillanatragasztóért.-Feleselek Leninnek. Egy percig vigyorogva nézem a kínlódását a listáért aztán elveszem és átadom neki.


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #11 Dátum: 2015. Október 25. 11:43:41 »

Iron Head
R.A.N.C.O.R. székhelye:


Gyors mozdulattal veszem át Navi-tól adattáblát amin a Desilijic klán által begyűjtendők neve és leírása valamint a várható vérdíj szerepel gyorsan leszűkítem a listát  Jiliac által üldöztetett személyekre akiért három és hatezer kreditet ajánlott fel, csak ezt követően szólalok meg.

- Mivel a többségnek dr. Jinx-en kívül fenntartásai vannak Lenin képességei és pilota tudománya kapcsán no meg, hogy ne legyen túlzsúfolt a másik hajó ezért én Leninékkel tartok egyenlőre.

Mondandómat követően egészen közel lépek Leninhez és letérdelek, hogy fejünk egy magasságban legyen és egészen halkan csak neki célozva mondandómat megszólalok.

- Ha bármi simlisségel próbálkozol, vagy megpróbálsz kufárkodni velem vagy dr. Jinx-el én kicsontozlak és a Tatooine dögevői elé vetem a maradékodat.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #12 Dátum: 2015. Október 25. 16:22:19 »
A listán szereplő nevek
Hassey Hethor, twi'lek férfi, középmagas , 174 cm, zöld bőrszín, sárga szem. Legutolsó tartózkodási helye Nar Shadda, három hete. Vérdíj 4000 kredit.
Daina War, egy ember férfi, mandalori fejvadász, magas, 186 cm, fehéres bőrszín, hosszú fekete haj. Utolsó tartózkodási helye a Concordia hold, egy hete. Jutalom 5500 kredit.
Varwin, egy vuki,  magassága 206 cm, kinézete Sötét barna fekete csikokkal. Utolsó tartózkodási helye a Ruusan, négy napja. Vérdíj élve vagy halva 2000 kredit
Jemma Hers, egy ember nő, magassága 144 cm, haja vörös, az arcán szeplők vannak. Fiatal, körülbelül 15 éves. Utoljára tegnap látták a Nar Shaddán. Jutalom: 1000 kredit holtan, 8000 kredit élve
A fejvadász nem veszi le a szemét a droidról és a listáról, a kalóz és a zsoldos pedig a doktorra és a jawára merednek.
-Amikor felvetettem, hogy legyünk egyenlő felek az se volt jó. Most ez se. Döntsék el mi legyen!
- Mr Navik adja a pénzt, ő jelöli ki a küldetés vezetőjét - aki egyébként egy esetleges kudarc esetén kapja a letolást. A hajóm meg nem esik szét, én raktam össze és én utazom rajta.
- Köszönöm a kedvességét, Lenin, de attól tartok máss kell beérniük.
A weequay kacagó hangot ad ki a ragasztós és szigszalagos megjegyzésre, a többiek, a lkalózés az echani komoran néznek Leninre és Eranára
- Még mindig nem tudjuk mi van az adattárolón - ha elhozzuk egy hutt rúdugró verseny felvételét, azért is fizetnek
- Az adattároló anyaga bizalmas. Nem  engedélyezett a megtekintése. A droid szerint egy Szürke Dat-tech 7.4-h jelzésű, az azonosítószámát pontosan nem tudjuk.
Aztán minden szem Acélfejre és a jawára szegeződik.
Miközben Acélfej lehajol a fejvadász kiemeli a kezéből a listát.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #13 Dátum: 2015. Október 25. 19:58:55 »


Navik:
-Az adattároló anyaga bizalmas. Nem  engedélyezett a megtekintése. A droid szerint egy Szürke Dat-tech 7.4-h jelzésű, az azonosítószámát pontosan nem tudjuk.
Nyeta (nem). Egészségtelen 5-600 évnyi hutt üzleti titkokban vájkálni, de küldhetnének egy kódazonosítót - ha kell én is megcsinálom...
A piros protokolldroid tudja, hogy pontosan melyik rúd? Lehetséges, hogy együttműködne velünk, már önként?

A részletek egyeztetése után a Greeko, Keil és Vikto felé fordul:
- Egyeztetünk-e terveket vagy jobb, ha minél kevesebbet tudunk a másik csapatról?

Acélfej:
- Ha bármi simlisségel próbálkozol, vagy megpróbálsz kufárkodni velem vagy dr. Jinx-el én kicsontozlak és a Tatooine dögevői elé vetem a maradékodat.
A jelenlévőknek - Lenint is beleértve - az a benyomása, hogy sikerült a javát megfélemlíteni. Igaz, ez önmagában nem túl nagy teljesítmény.
 
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 25. 20:03:52 írta KLM »
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:1. Küldetés: 1 helyszín: Coruscant: A R.A.N.C.O.R.
« Válasz #14 Dátum: 2015. Október 29. 06:51:08 »
Erana Jinx:

Acélfej előtt még sikerült átfutnom a listát. A "kis Jawat" leginkább a vérdíj érdekli, ezen nem is csodálkozom de engem jobban aggaszt, hogy némelyik alany elég méretes súlyban és magasságban. Az állapotfelmérőt fel kell tölteni mert már alig van benne altató és enyhe toxikus anyag, nem halálos de akár azzal is feltölthetném. Élve vagy halva kellenek szóval jöhetnek azok is.
-Megyek Leninnel nem probléma, de van még egy kis dolgom az orvosiban ha mindenki készen áll mehetünk. Nekem még kell nagyjából tíz perc felkészülés utána indulhatunk is.-Elhagyom az eligazítót. Az orvosi előkészítőbe megyek. Sehol senki, Feltöltöm az állapotfelmérőt,  kapszulákkal. Pót akkumulátort is elteszek hozzá. Azután visszatérek az eligazítóba.