Szerző Téma: Fraxy kantinja  (Megtekintve 18505 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #15 Dátum: 2015. Szeptember 29. 21:39:09 »
Lesz.
Az eladós egy igen jó beépített embert jelenthet különféle bűnszervezeteknél...
A csomagot nem értem pontosan. Hát meglátjuk merre megyünk, okés gondolom a jawának inkabb ellenségei lesznek :D nem azért mert jawa, hanem mert atver mindenkit.... Jah azért mert jawa :D
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #16 Dátum: 2015. Szeptember 29. 21:54:29 »
Lesz.
Az eladós egy igen jó beépített embert jelenthet különféle bűnszervezeteknél...
A csomagot nem értem pontosan. Hát meglátjuk merre megyünk, okés gondolom a jawának inkabb ellenségei lesznek :D nem azért mert jawa, hanem mert atver mindenkit.... Jah azért mert jawa :D

Eladós:
Nem egészen. Védett, de kiiktatandó célpont esetén eladtam Acélfejet, pár ledobható burkolati lemezzel valami ártalmatlan droidként, esetleg
a célpont egy "elkóborolt" droidját kaptuk el, "elkértem a ruháját, a csizmáját és a motorját" és az IG-100-asra hegesztettem, hogy be tudjon
szivárogni.

"Csomag": azt írtad, hogy "Megalkotom azt az ötven főt." Tehát ha ez a csomag megvan, akkor kapcsolódok hozzájuk.

"Miféle lopott droid": Nem mindenkit vágtam még át, de azért elég sokat. Gondoltam nem a szokásos "lógsz húszezerrel egy uzsorásnak"
hátteret, hanem sok, de kevésbé morcos ügyfelet választom - már ha neked is megfelel.

SZERK: Közben beírtam egy hajóötletet, egy régebbi (majdnem) saját típus változatát.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 29. 22:02:00 írta KLM »
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #17 Dátum: 2015. Szeptember 30. 14:43:52 »
Én is kész vagyok hiányzik még a felszerelés, de az csak már utolsó simítás. Kezdhetünk felőlem.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #18 Dátum: 2015. Szeptember 30. 21:42:51 »
Van egy jó ( jobb (?))ötletem
Ha több embernek kevesebbel tartozol, természetesen akár lehet valaki akinek eladtál egy roncstelepen talált elsőfokú droidot, vagy épp egy járműalkatrêszt ami n működik (pedig égetô szukség lett volna rá
 
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #19 Dátum: 2015. Szeptember 30. 22:08:52 »
Van egy jó ( jobb (?))ötletem
Ha több embernek kevesebbel tartozol, természetesen akár lehet valaki akinek eladtál egy roncstelepen talált elsőfokú droidot, vagy épp egy járműalkatrêszt ami n működik (pedig égetô szukség lett volna rá

Persze, ezek is.

Bár jellemzőbb az, hogy megjavítottam valamit, ami működött egy darabig, de aztán kijavítani igencsak drága volt. Ezt egyébként a
RANCOR-nál is eljátszottam párszor, de néhány fenyegetés után leszoktam róla.
Legalábbis aki ismeri Lenint, az előre figyelmezteti, hogy ne próbálkozzon ilyen "kreativitással" - ugyanis az efféle "nem szabványos"
megoldásokat java fejjel tényleg a kreativitás kiéléseként élem meg. Ráadásul otthon, a homokkúszóban muszáj is volt abból reparálni,
ami éppen volt.

Az már a java mágia, hogy a folyton elromló dolgokat az éppen működő cuccokból kikapott "most éppen felesleges" alkatrészekkel
javítgatva mégis van olyan lánctalpas, ami már négyezer éves és működik.

Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #20 Dátum: 2015. Szeptember 30. 22:36:33 »
Miért robbant le vajon az az r3 as vagy hanyas.
.
A lánctalpas az övék el nem szabad romlania, de ha az eladott droid pár nappal később  szétesik. Az nem gáz
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #21 Dátum: 2015. Szeptember 30. 22:52:10 »
Miért robbant le vajon az az r3 as vagy hanyas.
.
A lánctalpas az övék el nem szabad romlania, de ha az eladott droid pár nappal később  szétesik. Az nem gáz

"Naaaa, waaa, dottare jaaa"

Fordítás:
"De ez csak azért van, mert nem értenek hozzá a humánok. Azt a droidot még aznap eladták a szomszéd farmon a kuzinék, hiszen
csak egy kismegszakító csapott le benne"
 ;)
 
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #22 Dátum: 2015. Október 04. 21:07:22 »
Üdv!

No első körben én késznek nyilvánítanám a karakteremet  :excited:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #23 Dátum: 2015. Október 05. 06:14:48 »
RRendben akkor hamarosan megkapjátok a kezdőreagot.
Mivel KLM igényeit n ismerem de tudom hogy az utazó szeret haladnii lenne Filio hogyha te majd hosszabb "átölelő" reagokat kapnál és te is olyat irnál?

Mindenki karakterének jó ha a Baljós Árnyak előtti időből a Birodalom hatalomátvetele utáni pár évre helyezzük át a kaland időpontját?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 05. 06:29:21 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #24 Dátum: 2015. Október 05. 06:55:08 »
Nekem jó, de már írtam. Az alapszitut várom mert így nem tudom hol vagyok mit csinálok. Egyenlőre a karakterem lebeg a semmiben.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #25 Dátum: 2015. Október 05. 08:15:06 »
Befejeztem. Most már tényleg. Az állapotfelmérő ötlete pedig egy régebbi klinikai bennfekvés után jött. Lehet hogy már mindenkinek van elemes lázmérője, na ez az "ábdéd" verzió pisztoly formájú a homlokodhoz teszi a nővér és máris kiírja az oldalán hogy mennyi az annyi. Amikor először jött felém a nővér gyors tempóban az első gondolatom az volt hoppá mindjárt homokon lőnek.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 05. 08:39:45 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #26 Dátum: 2015. Október 05. 09:47:11 »
Mindenki karakterének jó ha a Baljós Árnyak előtti időből a Birodalom hatalomátvetele utáni pár évre helyezzük át a kaland időpontját?

Nekem jó - úgy érted már vannak moffok és nagymoffok, de még van szenátus (ti. az epIV elején oszlatták fel)?

Az állapotfelmérő ötlete pedig egy régebbi klinikai bennfekvés után jött. Lehet hogy már mindenkinek van elemes lázmérője, na ez az "ábdéd" verzió pisztoly formájú a homlokodhoz teszi a nővér és máris kiírja az oldalán hogy mennyi az annyi. Amikor először jött felém a nővér gyors tempóban az első gondolatom az volt hoppá mindjárt homokon lőnek.

Hja, a félintelligens szerszámkészletem is ilyesmi, csak egy kb. 4 colos kijelzővel felszerelt ilyen:


és egy ilyen:


kereszteződése.

Jut eszembe beírok egy adóvevőt, aztán kellene a dobófórum, a hajóm berhelésére.

Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #27 Dátum: 2015. Október 05. 17:22:01 »
nekem mindegy a karakterem nem folyik bele a politikába végzi a munkáját "oszt passz".

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #28 Dátum: 2015. Október 05. 17:46:21 »
Királyos cucc már csak a tévé távkapcsoló hiányzik belőle! :u-rock:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fraxy kantinja
« Válasz #29 Dátum: 2015. Október 05. 20:12:14 »
Mindenki karakterének jó ha a Baljós Árnyak előtti időből a Birodalom hatalomátvetele utáni pár évre helyezzük át a kaland időpontját?

Személy szerint nem változtatnék mert a kaland kiíráshoz lőttem be a karaktert meg a típust no meg az előtörténetet is úgy írtam meg, se kedvem se időm tovább húzni nyúzni.... Ha egyből ezt az idősíkot jelölöd meg akkor egészen más típusú droid mellett döntök pl HK-Assasin  :plotting: