M.A.G.U.S. > Új Törvénykönyv

M.A.G.U.S. - Az ÚTK rendszere

(1/2) > >>

Thyriel:
Az ÚTK és annak minden technikai részletéről szabadon...

Faust:
Üdv

Mostanság én is mesélek magust ismét. UTK. Nos érdeklődnék,hogy az egyik boszorkánymesterem megkérdezte milyen hatást vált ki a hatalom Itala fizikailag.

Én ezzel ábrázoltam.


1:19-től

A Videóban Réviai Gerált egy főzetet iszik meg és annak hatása egy pillanat alatt végigsöpör rajta. Én így ábrázolom. Ti eddig hogyan tettétek vagy esetleg ez egészen jól tükrözi a "valóságot" ?

wolftern:
Üdv.

Jó kis videjó!  :D Én még azzal egészíteném ki, h komoly elvonási tünetek is okoz, ha egy bizonyos időn belül nem használja újra.

Cyrgaan KheaLorn:
Üdv!

Egy játéktechnikai jellegű kérdés, mivel erre nem találtam utalást az ÚTK rendszerébe tartozó könyvekben.

Adron papjai a Kegy-pontjaikból képesek alkalmazni a Magasmágia fogásait, mint isteni adomány, vagy külön kellene Mana-pontokat is vásárolni?
Illetve, ha előbbi, akkor feltételezem a Magasmágia képzettségből eredő plusz Mana-pontokat figyelmen kívül kellene hagyni, igaz?

CKL

Haldirien:
Kérhetek segítséget?
A Lefegyverzésről és Fegyvertörésről szóló szabály a MAGUS UTK-ban hol található? Mert az átütés/túlütés az megvan, de a másik kettőt nem találtam meg :read:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése