Maelstrom, a Világok Kapuja [18+] > Star Wars

Szavazás: Star Wars

(1/2) > >>

Thyriel:


Premiere dátuma: 2015. december 15

Thyriel:
Nem igazán tudom mit várjak tőle, az eddig látottak alapján nem győzött meg maradéktalanul.
Az eredeti történetvonalat amúgy is felrúgták, így mindenképp "fekete ponttal" indul.

Nata108:
Mivel a könyv nekem kimaradt, csak simán a filmet várom, csak azokat néztem, úgy magukban tetszettek, persze lehet, hogy közben olyan baklövés, mint az Eragon :D

Haldirien:
Az csúnya volt. [ bár az árny karaktere tetszett >< ]

Én először szkeptikus voltam.
Ó Walt Disney... Még a Star Wars 1313 játékot is elvetted... Most meg bemocskolod a filmet? Táncsak nem ott fognak a rohamosztagosok táncolni Micky egérrel és Plútó Kutyával... Esetleg bekerül droidként az óra a Szépség és Szörnyetegből...

Azóta már változott a véleményem. Már kíváncsi lettem, az tuti hogy van a filmben egy kis rasszizmus, hisz pont a fekete rohamosztagos árulja testvéreit... Na van ez így. A Nemesis főellenség kardja igencsak fura, de a Rebels sorozatban lévőhöz képest ultraantik cuccnak tűnik. Az tuti hogy azokkal igem trükkösen lehet ölni. És stílusosan,  így akár még szuper sithfegyver lehet.
A látottak bizonyítják hogy lesz benne epikus rész, ami remek, és az szintém pirospont hogy megpróbálják az eredeti színészeket szerepeltetni.

SentinelWex:
Megnéztem. Féltem, hogy nagyon rossz lesz, de hál' Isten nem lett nagyon rossz. :D Spoilerkedni nem fogok, pedig nagyon szeretnék. :D Tízből nálam hét-nyolc pontot vitt, melyek főleg a látványelemeknek és a zenének köszönhetőek. Három dolgot jósoltam meg a sztorival kapcsolatban és mindhárom bejött. Értelemszerűen ezeket nem írom le, mert spoiler lenne ;)

Ami tetszett:
- a főhősnő karaktere szerethető, bár az a vékony alsólábszár... látszik, h brit :D
- Harrison Ford még mindig tud olyan pofákat vágni amiken nevetek
- belecsempésztek egy kis humort is, amit SW rajongók érthettek csak
- az effektek jók és nem utáltam a vörös lovagkardot sem
- külön vállveregetést érdemel Kylo Ren hajójának a tervezője, mert bitang jó lett sztem

Ami nem tetszett:
- a fekete rohamosztagos másodpercenkénti lihegésszáma simán veri a szülőszobai rekordot
- a történet nekem kicsit vontatott volt
- a rivalizálás dauerkirály és a tábornok között (majd megértitek, én nem is vágtam, h az minek van)
- Brienn Tarth, a szerep egy vicc :D
- egy - szerintem - logikai bukfenc az erőhasználatot illetően
- a "főgonosz"

Nézzétek meg, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése