Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33462 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #135 Dátum: 2016. Február 22. 17:41:05 »
Halihó most látom mi ügyködik itt!
Írjátok fel a hírhedt nevemet is ha tehetitek még!
Én egy jizz wailert(vagy hogy írják) hoztam volna (de Pappskale megelôzött ebben :(
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #136 Dátum: 2016. Február 22. 19:11:01 »
Hald jelezném, hogy az összes közös kalandunkban te vagy soron ;)
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Pappskalle

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #137 Dátum: 2016. Február 23. 20:52:41 »
Haldirien: azt hozol, amit akarsz, egyelőre kizárólag Quator jelentette be, hogy mivel akar jönni, én nem, hisz még nem döntöttem róla, szóval nyugodtan gyere valami aranyos zenésszel. Én amúgy is valami gépészféleséget vagy kereskedőt hoznék, de a fajról nem döntöttem még, a kushiban pl aranyos, mert olyan nyuszmók kinézete van. :)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #138 Dátum: 2016. Február 24. 23:50:58 »
Akkor szerintem majd valamilyen Jizz wailert hoznék.

Ha rám vársz sikolts rám.

Zeus

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #139 Dátum: 2016. Február 25. 23:52:50 »

Sziasztok,

Új vagyok még.
Kerestem olyan topicot, hogy bemutatkozó, de nem találtam, úgyhogy ide írom első posztomat.
Páran már biztos láttátok a nevemet a Tükörkapun, eddig csak ott fórumoztam.
Úgy hallottam, hogy az RPG egy exMAGUSos fórum, ezért leginkább arra van igény a múltban leledző gyökerek és közönség miatt.
Én régóta nem MAGUSozok, nem is fogom újrakezdeni, pedig annak köszönhetem, hogy a szerepjátékos "karrierem" útnak indult olyan cca. 20 évvel ezelőtt.
Ezzel szemben arra lennék kíváncsi, hogy mekkora a nyitottság egy esetlegesen DnD FR 3.5 Faerűn krónikára...
Azt hallottam, hogy talán érdekelne itt pár embert.
Namost... egyelőre ígérni semmit nem merek, mert én szavatartó ember vagyok, így ne vegyétek készpénznek, de elkezdtem összerakni egy high class, életút-szerű mesét ami Calimportban játszódna... páran már el is kezdték a karakterüket összerakni ehhez és vannak akikkel már online levelezést is folytatok ingame, tehát megy a játék.
Ez a mese Tükörkapun indult el, de ha úgy döntök, hogy lesz elég energiám hozzá (sajnos bokros teendőim és az Élet elvon tőlem nagyon sokat és néha már az ital és a játék rovására megy), akkor meghirdetném esetleg itt is... HA van érdeklődés.
Szóval ez részemről egyelőre csak egy igényfelmérés, kíváncsi vagyok, hogy mi jön vissza.

Köszönöm a befogadást és hogy itt lehetek!

Üdv,

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #140 Dátum: 2016. Február 26. 09:11:25 »
A bemutatkozó topic neve Zeus: Az élet szikrája ott van fenn a legelején.

Pappskalle

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #141 Dátum: 2016. Február 26. 09:35:25 »
Valljuk be, az annyira azért nem egyértelmű, hogy azt ott kell keresni, talán valami útmutató jó lenne oda a "Gondolkodom, tehát..." helyére, sőt, mivel nem sokan használták eddig, ezért a Koncepciók tárházához is valamit érdemes lenne írni, hogy oda lehet írni, hogy kinek milyen játékok, stílusok a preferenciái. Igen, ezt most ide teszem, mert a Hibabejelentőn kívül efféle fórummal kapcsolatos ötletekre tényleg nincs megfelelő topic, és itt merült fel, de nyugodtan be lehet oda pakolni, így legalább lesz egy hsz, ami alapján megtalálom, hogy mire gondolt a vezetőség efféle topic alatt. :)

Addig is megkérném a vezetőség egy tagját, hogy mert az SW kaland, ha még aktuális Thyriel részéről, akkor annak adjunk egy saját topicot, hisz Zeus által új felajánlás született, a másikba meg született annyi válasz, hogy saját témát kapjon, előre is köszönöm!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #142 Dátum: 2016. Február 26. 11:42:39 »
A másik felelet: Nem köszi kihagyom a D&D-t.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #143 Dátum: 2016. Február 26. 12:08:09 »
A második pedig egy "cutness is endless" kódjelű csapat lenne, mint ewok, jawa, kushiban és más efféle pici, imádni-való, szelíd és más hasonpaci jelzős lénykék egysége

Érdeklődőket várnék minden pozícióra, akár FRPG szintjén is megfelelne.
Adhatunk esélyt annak a Fiasco-nak is

Uttini!

Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #144 Dátum: 2016. Február 26. 12:36:08 »
Érdekelne az SW csak lusta dög vagyok újat csinálni, vagy inkább van egy jól bejáratott karakterem Jinx dokinéni. Szóval játszanak most a játékmacik meg a plüssállatkák.

Pappskalle

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #145 Dátum: 2016. Február 26. 12:56:00 »
Ezüst Utazó: a TK-n vállalkoztál egy Fiasco tesztre, majd nézz szét ott megint, mert azóta a többi játékos tett pár felvetést, és annyit azért nem kell törődni a karaktergenerálással, és még csak KM sincs a játékban, tök érdekes.

Itt pedig az összegyűlt érdeklődők számára 2 Star Wars settinget mutatok, melyek közül lehet választani, ha bevállaljuk a Fiasco-t, mert így senkinek sem kell túl sok előkészülettel lennie a játék iránt, mindkét setting bajos, hisz Birodalmi időkben játszódnak, így pedig a nem-emberi résztvevők számára nehezebb a megjelenés, ezért valszeg majd pár dolgot át kell írjunk bennük, akár éppen a Birodalmi idők helyett az egészet más érába pakolni, amikor csak a szituáció bajos a karakterek számára, nem maga az éra.

Az első címe Jedi Purge, a másodiké Escape from Cloud City. Kellemes olvasgatást mindenkinek! :)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #146 Dátum: 2016. Február 26. 19:19:03 »
Addig is megkérném a vezetőség egy tagját, hogy mert az SW kaland, ha még aktuális Thyriel részéről, akkor annak adjunk egy saját topicot, hisz Zeus által új felajánlás született, a másikba meg született annyi válasz, hogy saját témát kapjon, előre is köszönöm!

Thyriel részéről már nem aktuális, de természetesen szívesen készít egy témát, amint megegyeztetek a címében.

Pappskalle

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #147 Dátum: 2016. Február 26. 21:12:17 »
Miért nem aktuális már Thyriel részéről? Nem akar aranyos plüss SW figurát alakítani? :puppy-eyes-2:

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #148 Dátum: 2016. Február 27. 05:20:17 »
Üdv!

Zeus

Engem érdekelne a D&D 3.5 FR ... viszont azt hiszem túl lassú lennék a reagokkal. ???


Pappskalle

Részemről sem aktuális az SW. A két kaland, amikbe jelentkeztem valószínűleg ki is teszik a fórumos időmet, így a plüssállatozást most kihagyom.

Pappskalle

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #149 Dátum: 2016. Február 27. 06:54:36 »
Ha már így az emberek nagy része visszalép, egy ember kétséges, és ketten maradtunk, akkor részemről is storno, majd szóljatok, ha esetleg mégis van kedvetek, időtök a dologra, a kalandok linkjei elérhetőek a korábbi posztomban. ;)