Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 19041 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #420 Dátum: 2021. Január 23. 19:34:03 »
Filio, örülök az aktivitásnak :) Bennem csak annyi kérdés merült fel, hogy van-e annyi időd, hogy elbírj az mostani mesemennyiséggel?  :work: Bár gondolom átgondoltad, és igen  :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

• I. számú Patás
  • Legenda
  • Aktivitás:
    16%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #421 Dátum: 2021. Január 23. 19:39:00 »
Filio, örülök az aktivitásnak :) Bennem csak annyi kérdés merült fel, hogy van-e annyi időd, hogy elbírj az mostani mesemennyiséggel?  :work: Bár gondolom átgondoltad, és igen  :)

A szokásos tempómban igen lesz időm főképpen úgy hogy mindegyik mesét "konzervből turbóztam fel" szóval mindig csak fel kell lapozzam a jegyzetemet a következő lépéshez és az NJK-ák nagy részét is készen kapom :)

Nem elérhető Haldirien

• Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
« Válasz #422 Dátum: 2021. Február 05. 17:55:20 »
Jól hangzik :) - nem tudom, hogy lesz-e rá kapacitásom, de érdeklődés van. (lehet nem lesz kapacitás, igy is az elmúlt időkben mindig mindenben rám kellett várni)
"Gaze upon me and see your doom! I am Darth Nyriss, Lord of the Sith. I am the conqueror of Drezzi, the destroyer of Melldia, and a member of the Dark Council!"
"I am Revan reborn. And before me you are nothing."

"No cheating, no cheating. It's just eh...eh... a clever usage of game mechanics"

• I. számú Patás
  • Legenda
  • Aktivitás:
    16%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #423 Dátum: 2021. Február 05. 21:21:14 »
Úhh... csak nem a Véridők?

Amit mindenki kiszúrt a kalandmodul gyűjteményben h "úristen 13-16. szint!" és kibírta h ne olvassa el annyira el akarta játszani :D egyszer majdnem itt az oldalon is elindult.

Engem amúgy érdekelne, de egyelőre koncentrálok a "keleties" mesére :)

CKL

Jól hangzik :) - nem tudom, hogy lesz-e rá kapacitásom, de érdeklődés van. (lehet nem lesz kapacitás, igy is az elmúlt időkben mindig mindenben rám kellett várni)

Üdv!

Akkor majd beszéljünk róla egyrészt, hogy ETK vagy UTK és hogy milyen karakterek az érdekessége az a mesének, hogy bár „toroni” mese de a karakterek észak egész területéről jöhetnek nem kell mindenkinek toroninak lenni.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

• Nemeskyr kardforgató
  • Haladó
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
« Válasz #424 Dátum: 2021. Február 05. 22:28:50 »
Őszintén szólva nekem bejön az ÚTK szabadszelleműsége, de ETK játékban is benne vagyok.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

• I. számú Patás
  • Legenda
  • Aktivitás:
    16%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #425 Dátum: 2021. Február 06. 07:45:40 »
Őszintén szólva nekem bejön az ÚTK szabadszelleműsége, de ETK játékban is benne vagyok.

CKL

Ha minden esetleges érdeklődő az ÚTK-á felé hajlik akkor semmi akadálya nincs, hogy abban a rendszerben történjen a mese mert bár elég extrém a beharangozott szint 13-16 ám ennek ellenére a lényeg nem a statisztikákon hanem jóval inkább a történeten és a karakterek döntésein van nem egyszer a morális döntéseken és, hogy tovább tekintenek-e a rövidtávú döntésekből fakadó eseményeken... Szerintem ez a mese volt az akkor még ki nem adott Toron kiegészítő felvezetője - beharangozója - mondhatni bölcsője....