Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 32992 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #360 Dátum: 2019. Október 09. 18:14:11 »
Gyertek csak gyertek. Társmesélőmmel együtt fogjuk majd előtárni a kalandot. :D Knight of Catarina néven találjátok és ő a Symbaroum igazi mestere.

S lehet benne az ember fia transznemű leszbikus troll?

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #361 Dátum: 2019. Október 09. 18:15:40 »
Hát hogyne, meleg néger ork is lehetsz :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #362 Dátum: 2019. Október 09. 20:15:32 »
...és a szivárvány két vége alatt fog várni a boldogság :D

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #363 Dátum: 2019. Október 09. 21:52:38 »
Nade..igen van minden. Egy kikötés, élőhalott. Az lehetőleg egy tiltott "fajnak" kéne maradnia. Valaki a cégnél kitalálta és azóta benne maradt, de ez egy halva született ötlet volt :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #364 Dátum: 2019. Október 11. 18:18:59 »
Halihó emberek, ne féljetek :D Gyertek Symbaroumra nyugodtan. Dark Fantasy és realisztikus de ez ne rettentsen el benneteket :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #365 Dátum: 2019. Október 12. 08:21:11 »
Halihó emberek, ne féljetek :D Gyertek Symbaroumra nyugodtan. Dark Fantasy és realisztikus de ez ne rettentsen el benneteket :D

Üdv Papa Ocha alias Faust!

Még akár szó is lehetne róla de sajnos ismerve szalmaláng kitartásodat nem kicsit elrettent attól, hogy drága szabadidőt áldozzak egy karakter megkomponálásába és utána a mese menjen a temetőbe…. Viszont most van társmesélőd aki reményeim szerint acélos akarattal nem enged majd kitáncolni, eltűnni, szó nélkül kámforrá válni a meséből… Ezért, ha te (és nem a társmesélőd) a saját szabadidődből áldozol arra, hogy nekem összepattints egy „Sellsword” karaktert akkor ígérem, hogy mint egy jó kezdő játszani fogok vele a kampányodban és megtorolhatod rajtam az évek alatt tőlem téged ért sérelmeket.  :hug: :punk:

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #366 Dátum: 2019. Október 12. 14:51:25 »
Tudod ezt rövidebben is írhattad volna ha nem volnál egy troll seggluka :D "Jelentkezem játékra" :D Nagyon köszönöm.

"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #367 Dátum: 2019. Október 12. 16:35:09 »
Tudod ezt rövidebben is írhattad volna ha nem volnál egy troll seggluka :D "Jelentkezem játékra" :D Nagyon köszönöm.

De mint tudod Én vagyok a Troll a Híd alól és amúgy is szeretlek sanyargatni meg az igazság lángoló pallósával nyesegetni "kis"  testedet :P

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #368 Dátum: 2019. Október 16. 19:50:59 »
Amikor nézegetem a fórumot és keresgélek aktivitás után.  :D

"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #369 Dátum: 2019. Október 16. 20:50:52 »
Ismerős... Van egy kalandom, ahol a mesélő havi egyszer(se) lép fel az oldalra :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #370 Dátum: 2019. Október 17. 09:10:16 »
Naa azért ez nem teljesen így van! De én mondtam, hogy lassú játék lesz...

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #371 Dátum: 2019. Október 17. 12:38:04 »
Nem... nem a te kalandodról van szó... Bár te is részt veszel benne :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #372 Dátum: 2019. Október 17. 20:04:50 »
Mage-ra se tódul mindenki még mert kb félkész karakterek vannak. Symbaroum sehogy se áll...hmmm. Azon agyaltam,hogy egy Régi Los Angelesi vámpír kalandomat benyomhatnám ami kb 8 éve lett befejezve asztalnál. De közben meg látom kb döcög minden....viszont a Magus meg rohan mint a mérgezett egér.

MAgus kell a népnek....tényleg? Csak azért mert magyar? Ugyan már....én nem bántani akarom mert imádom a magust....de más nincs a világon? Más nem mozgatja meg az embereket?

Na mindegy, kb egész napomat leírja ez a gif amint agyalok ezen meg egy vámpír kalandon :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #373 Dátum: 2019. Október 17. 20:17:06 »
MAgus kell a népnek....tényleg? Csak azért mert magyar? Ugyan már....én nem bántani akarom mert imádom a magust....de más nincs a világon? Más nem mozgatja meg az embereket?

Nem azért kell MAGUS a népnek, mert magyar, hanem azért, mert az angol alapkönyvekkel nem tudunk megküzdeni, mert azok nem magyarok :D
A lényeg, nekem jöhet bármi (ami magyar), de legismertebb ilyen, ugyebár a MAGUS. Szóval: ha hozol (nem akarok papagáj lenni, de) magyar alapkönyvet, játszunk veled bármit. Mármint ízléses keretek között :D
De tényleg, szívesen játszanék bármit, ami pörög, csak ne kelljen hozzá középfokú nyelvvizsga ó-arámi nyelvből (bár az király lenne...)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #374 Dátum: 2019. Október 17. 20:34:54 »

De tényleg, szívesen játszanék bármit, ami pörög,

Én is...de nagyon. Szóval lehet egy vámpírt összedobok.....sőt...amit már régóta dédelgettem belerakom.  OOC vagy OOB játék. Azaz csak egy klán vagy csak egy vérvonal és onnan jönnek a játékosok. Lehet elsőre inkvizíciónak tűnik hogy limitálom a klánt vagy vérvonalat...de hidjétek el sokan a klánokat  úgy élik meg milyen diszciplinát adnak. Ezen felül megannyi lehetőség van egy ilyen limitációban :D

Tremere klán a fő célpont most jelenleg.
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax