Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33037 alkalommal)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #300 Dátum: 2018. Január 20. 17:12:45 »
Bárcsak lenne arra lehetőség, hogy kijelentkezz egy kalandból, és átlépj egy másikba (ráadásul úgy, hogy ugyanaz a KM). Meg bárcsak arról szólna ez az oldal, hogy elsősorban mindannyian jól, tartalmasan szórakozzunk!... :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #301 Dátum: 2018. Január 20. 17:34:04 »
Ja bárcsak.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #302 Dátum: 2018. Január 20. 17:48:39 »
Látod, látod. :)

Szóval szerintem olyat játssz, amit szeretnél.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #303 Dátum: 2018. Január 20. 19:46:27 »
Vagy akkor cserélünk és a Warhammer lesz lasabb. Esetleg jegeljük egy időre :)

Elnézéseteket kérem hogy csak most raktam fel. :(

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #304 Dátum: 2018. Január 20. 19:57:22 »
Nem kell szivesen kipóbálok új vilàgokat. Ne jegeld a wh40- et. Más karaktere sincs még teljesen kész.

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #305 Dátum: 2018. Január 21. 01:21:27 »
Nem kell megijedni, a kalandok nem fognak naponta folyni. Ezért lesz alkalom játszani mindenhol akinek van kedve :D

Jól van jól van értem. Még mielőtt még valaki megkövezne,hogy mi a fenének hirdetek egymás után 3 kalandot. Értem vettem az adást, leállok :D

A lényeg,hogy ezek a játékaim az évre, legalább is most ezt mondom. De ahogy látom az előző kettőnél is szép számban jelentkeztek. Így van remény,hogy mindet üzemeltessem. A sebesség miatt nem kell aggódni,  nem lesz napi reag :D

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #306 Dátum: 2018. Január 21. 08:34:29 »
Jól van jól van értem. Még mielőtt még valaki megkövezne,hogy mi a fenének hirdetek egymás után 3 kalandot. Értem vettem az adást, leállok :D

A lényeg,hogy ezek a játékaim az évre, legalább is most ezt mondom. De ahogy látom az előző kettőnél is szép számban jelentkeztek. Így van remény,hogy mindet üzemeltessem. A sebesség miatt nem kell aggódni,  nem lesz napi reag :D

Üdv!

Hát igen az a probléma, hogy előbb hírdetted meg a WH40K-t ami szintén nagyon fincsi mint a vámpírt mert a vámpírban is nagyon szívesen játszanék de a kettő együtt már biztos nem menne, szóval ha lesz a vámpírra elég jelentkező és senki elől nem venném el a helyet akkor lehet, hogy szívesen játszanék vámpírt viszont akkor ha nincs harag visszalépnék a WH40K-ból mert a kettő együtt biztos, hogy nem fog menni.....
Jah és a karaktert csak a old scool oWoD szabályok szerint tudom összerittyenteni......

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #307 Dátum: 2018. Január 21. 10:04:56 »
Ha sima alap rendszer lenne (max. esetleg a házi szabályok) engem is érdekelne,érdekesen hangzik a koncepció...de se időm se energiám új rendszert bújni.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #308 Dátum: 2018. Január 21. 10:59:20 »
Inkább heti 1. vagy 2. heti gondolkodj ;D.
Ahogy azt már korábban leírtam két kalandot vállalok be, és szánom bánom, hogy a többivel elmaradtam. Semmi gond ha azzal ha 3 kalandot hirdetsz meg legfeljebb később játszik vele az akit érdekelne.

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #309 Dátum: 2018. Január 21. 11:02:37 »
Emberek itt z a régi rózsàs zöld könyv alapjàn van minden. A V20 kiadàs 1%-ban tér el csak. Az is a harc :)

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #310 Dátum: 2018. Január 21. 11:13:54 »
Ahoj!

Lassan én is kezdek visszatérni s engem is érdekel a vampire. Szóval ha befogadsz akkor jönnék :)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #311 Dátum: 2018. Január 21. 11:37:54 »
Ebben az esetben lehet érdekel,...a harcnál majd érdeklődök legfeljebb...

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #312 Dátum: 2018. Január 21. 12:58:11 »
A white wolf kiadó aki töretlenül foglalkozott minden kiadványával addig amíg Onyx path nem lett belőle. Nos ők elkezdték kiadni a 20-dik évfordulós könyveket. Mage 20 Vampire 20 Werewolf 20.

Ezek azt jelentik,hogy fogták a fontosabb kiadványokat. Szépen leporolták őket, jött egy pár új ötlet. A harc és egyéb dolog maradtak, itt ott lett változtatás de szinte 1-2%.

Viszont rendkívül szép és összeszedett,hogy csak példálózzak. A Vámpír V20 könyv kb 600 oldal benne az összes klán részletesen a vérvonalak a szabályok, ellenfelek, városok leírása. Mintha egy könyvbe akartak volna olvasztani mindent és meg is történt. :D






Lehet nyugodtan jelentkezni a játékra.

Ghoul-Mage-Vámpír ők dominálnak

Halandókat is lehet hozni, mindemellett numina is jöhet. Azaz halandó csak van valamiféle speciális képessége (telepátia stb)
Persze mind azt jelenti,hogy az illető jó helyen jó kezekben Mage lehet. Ezek csak azon dolgok előjelei viszont magáról a MÁgus dologról semmit nem tud. Ő meg van győződve arról,hogy hallja az emberek gondolatait. Ami persze egy Elme szféra hatás,de ő ezt előidézi pusztán koncentrációval :D

Szokták úgy is emlegetni őket ,hogy Hedge Mage azaz kontár mágusok. Sokuk tényleges rituálékat hajt végre, vannak kevesek akik azt hiszik magukról Isten adta képesség vagy mutáció. Legyen bárhogy is :D

Vadászon nem gondolkodtam ,de ők szerintem. De ez csak az én véleményem, egy dimenziós karakterek. "Azért vagyok,hogy megtisztítsam tőlük a földet"...áhhhh szerintem unalmas :D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #313 Dátum: 2018. Január 21. 17:01:50 »
Nyomjon majd egy jelentkezést az akit érdekel majd a Vámpír kaland :D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #314 Dátum: 2018. Január 23. 17:51:19 »
Dungeons and Dragons 5-dik kiadású kaland:

A Volos guide könyvet melyet feltöltöttem elérhetővé váltak a játszható fajok melyek eddig nem igazán kalandozó alapanyagok voltak.

Bugbear
Hobgoblin
Goblin
Kobold
Orc (tisztavérű)
Yuan-ti Tisztavérű

persze annó is megvolt rá a mód,hogy ezek elérhetőek legyenek de itt egész érdekesen lettek átemelve :D