Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33396 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #255 Dátum: 2018. Január 12. 15:45:54 »
Akkor SW az bármikor. Az ébredő erő  nem mondom hogy szörnyű. Jobbat vártam volna. Tényleg sz....r ;D.

A wh 40 hez nincs könyvem. Kezdem meggyőzni magam hogy ez nekem milyen jó lesz de csilláron ugrálni nem fogok!

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #256 Dátum: 2018. Január 12. 18:31:36 »
Én szerintem kísérlet képen meghírdetem majd holnap a Dark Heresy warhammert :D Könyv meg minden más van nálam ha kell bárkinek :D

Alapkönyv, minden ami kell.

De ezen kiadványokat is lehet használni, sok extrát tartalmaznak és persze megannyi plusz karaktergenerálási lehetőségeket

Enemies Within Idegen fajok könyve és velük foglalkozó rend az Ordo Xenos könyve
Enemies Without Ordo Hereticus a belső fenyegetések kiszűrése, Eretnekek ostora
Enemies Beyond Ordo Malleus, minden ami kaotikus démoni és sötét
« Utoljára szerkesztve: 2018. Január 12. 18:47:10 írta Faust »

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #257 Dátum: 2018. Január 12. 18:51:42 »
Esetleg meg lehetne kérni Dierol mestert hogy ezek a szabálykönyvek a fórum tárhelyében megjelenhessenek...   ::) :phone:

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #258 Dátum: 2018. Január 12. 19:10:23 »
Végül is igen, mert privátban is elküldhetem de ha már van tárhely akkor ott is frankó lenne. Írtam Dierolnak, várom a választ. :D
« Utoljára szerkesztve: 2018. Január 12. 19:14:21 írta Faust »

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #259 Dátum: 2018. Január 12. 19:22:46 »
Köszönöm a könyvet.

Leginkább azokhoz a kalandokhoz világokhoz kellene tárhely már ha lesz amik folyamatosan mennek. Mert pl. minek foglalja a kaland játék kockázat szab. Könyve ha úgyis az archiválva van.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #260 Dátum: 2018. Január 12. 20:02:06 »
Ha már Inkvizíció, Grey Knight Chapter is játszana, mint alternatíva ha már ők a milícia..?  ::) :D ;D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #261 Dátum: 2018. Január 12. 20:32:43 »
Végül is igen, mert privátban is elküldhetem de ha már van tárhely akkor ott is frankó lenne. Írtam Dierolnak, várom a választ. :D

Küldtem választ, asszem megvan a hiba :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #262 Dátum: 2018. Január 12. 21:44:46 »
Ha már Inkvizíció, Grey Knight Chapter is játszana, mint alternatíva ha már ők a milícia..?  ::) :D ;D

Ordo Malleus lehetséges, de a Grey Knightok egy Astartes rendház. Igen ők a milicia de itt emberi szolgálat létezik nem Astartes. Ami legközelebb áll az az Adepta Soritas Csatanővérek.  :D
Ami összehozható az egy Crusader szerepkör egyfajta templomos lovag , belőlük lesz később Grey Knight ha alkalmasak és kiállják a próbákat.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #263 Dátum: 2018. Január 12. 22:07:15 »
Ez tiszta sor. A kerdes atfogalmazva ugy hangozna, hogy lehetne-e Urgardistat hozni az Inkvizicio egisze alatt?  8)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #264 Dátum: 2018. Január 12. 22:45:28 »
Ez tiszta sor. A kerdes atfogalmazva ugy hangozna, hogy lehetne-e Urgardistat hozni az Inkvizicio egisze alatt?  8)

Igen és nem. A játék úgy lett tervezve,hogy halandó emberekkel futkározunk. A Deathwatch setting kellene hozzá. Amihez sajna nem nyúlok mert eretnek vagyok.  :u-rock:

Ha Black Crusadet mesélnék ott pillanatok alatt meg lehetne oldani mert a játékba bele vannak olvasztva az Astartesek is. Itt sajna nem és töri is a játék rendszer egyensúlyát ha egy katona egy Lasgunnal lövöldözik  2-3 emberre ,erre megérkezik egy Páncélozott félisten és a Viharbolterével cafatokra lő 50 embert.

Értem mire akarsz kijukadnmi de sajna itt nem lehet.

Utóirat: Pusztán érdeklődöm és nem piszkálódom. :D Egy nyomozós szocializálódós harcolós kalandba hogy szerettél volna Ultragárdistát hozni? Hogyan képzelted volna el? Furdal a kíváncsiság :D

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #265 Dátum: 2018. Január 13. 09:36:24 »
Ha már Inkvizíció, Grey Knight Chapter is játszana, mint alternatíva ha már ők a milícia..?  ::) :D ;D

Ordo Malleus lehetséges, de a Grey Knightok egy Astartes rendház. Igen ők a milicia de itt emberi szolgálat létezik nem Astartes. Ami legközelebb áll az az Adepta Soritas Csatanővérek.  :D
Ami összehozható az egy Crusader szerepkör egyfajta templomos lovag , belőlük lesz később Grey Knight ha alkalmasak és kiállják a próbákat.

Üdv!

És csatanővért lehet hozni csak érdeklődés szintjén vagy Vindicare Temple Assassin-t ? A csatanővéreken belül is egy seraphim kiképzést kapottra gondolnék :) Bár egy Elysian Drop troop stormtroope vagy Vostroyan esetleg Krieg - Death Korps örmi :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #266 Dátum: 2018. Január 13. 10:52:03 »
Ez tiszta sor. A kerdes atfogalmazva ugy hangozna, hogy lehetne-e Urgardistat hozni az Inkvizicio egisze alatt?  8)

Igen és nem. A játék úgy lett tervezve,hogy halandó emberekkel futkározunk. A Deathwatch setting kellene hozzá. Amihez sajna nem nyúlok mert eretnek vagyok.  :u-rock:

Ha Black Crusadet mesélnék ott pillanatok alatt meg lehetne oldani mert a játékba bele vannak olvasztva az Astartesek is. Itt sajna nem és töri is a játék rendszer egyensúlyát ha egy katona egy Lasgunnal lövöldözik  2-3 emberre ,erre megérkezik egy Páncélozott félisten és a Viharbolterével cafatokra lő 50 embert.

Értem mire akarsz kijukadnmi de sajna itt nem lehet.

Utóirat: Pusztán érdeklődöm és nem piszkálódom. :D Egy nyomozós szocializálódós harcolós kalandba hogy szerettél volna Ultragárdistát hozni? Hogyan képzelted volna el? Furdal a kíváncsiság :D

Köszöntem a választ!

Azt hiszem a harcolós résszel nem lett volna probléma, a szocializálódós résznél pl. érdekes lehet ahogy rá kéne venni az együttműködésre a hatalommal rendelkezőket, akiknek titkolni valójuk van, vagy valamilyen akció sérti az érdekeiket. Nyomozós részt ha úgy érted, hogy titokban nyomozós, akkor természetesen az kiesik, azon kívül az ellen kipurgálása utáni szektabálványok eredetéről a kiderítés szintén beleférhet.

Ajánlom Ben Counter: Grey Knights első regényét a trilógiából, abban pont egy ilyen "nyomozós-szocializálódós-harcos kaland" elevenedik meg.

UI.: Burn the heretic!  :devil:  ;D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #267 Dátum: 2018. Január 13. 11:52:33 »
Idézet

Üdv!

És csatanővért lehet hozni csak érdeklődés szintjén vagy Vindicare Temple Assassin-t ? A csatanővéreken belül is egy seraphim kiképzést kapottra gondolnék :) Bár egy Elysian Drop troop stormtroope vagy Vostroyan esetleg Krieg - Death Korps örmi :)

Szeva Patás Buék :D

Csatanővért lehetséges, Seraphim kiképzésű is van. VIndicare assassin későbbiekben lehetséges de az magasabb szint, egy mezei assassint viszont lehet hozni aki később Vindicare stílusú lesz. A Többiek meg símán lehozhatóak egy Birodalmi Gárdista háttérrel :D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #268 Dátum: 2018. Január 13. 12:02:14 »
Idézet


Azt hiszem a harcolós résszel nem lett volna probléma, a szocializálódós résznél pl. érdekes lehet ahogy rá kéne venni az együttműködésre a hatalommal rendelkezőket, akiknek titkolni valójuk van, vagy valamilyen akció sérti az érdekeiket. Nyomozós részt ha úgy érted, hogy titokban nyomozós, akkor természetesen az kiesik, azon kívül az ellen kipurgálása utáni szektabálványok eredetéről a kiderítés szintén beleférhet.

Ajánlom Ben Counter: Grey Knights első regényét a trilógiából, abban pont egy ilyen "nyomozós-szocializálódós-harcos kaland" elevenedik meg.

UI.: Burn the heretic!  :devil:  ;D

Bőven egy Inkvizítori Akolitus is képes olyan purgálást amire te gondolsz. A Crusader vagy a warrior szerepkör is, az előbbi egy szent harcos lenne rendíthetlen hittel.  Ha ezek felszerelkeznek mondjuk egy Emberi Power Armorral , kezükbe ragadnak egy Power Swordot és netán egy Meltát vagy egy Storm Boltert......A Császár irgalmazzon azoknak akik az épületben vannak vagy netán a csatgamezőn.

LÁttam, a játék megjelenésekor tesztelő is voltam. Magas szinten ha rendkívül jól forgatja a fegyvert nagyon kicsi százalék van a rossz dobásokra. Egy megállíthatatlan darálógép lehet a harcosból akinek kiadják a parancsot,hogy ELŐRE!!!! és onnantól egy véres menetet vághat az ellenségen. Ugyan ezt megspékelve egy Crusader aki qvázi egy Warhammer "Paladin" lenne megfejelve Psyker képességekkel....egek miket beszélek egy ilyen kiírt egy nagyvárost is :D

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #269 Dátum: 2018. Január 13. 12:12:40 »
A Dark heresy-t egyszer régen már megkaparintottam a fórumról,de már nincs meg..így én igényelném.