Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33453 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #210 Dátum: 2016. Augusztus 08. 08:17:46 »
Legjobban a zászlósháború érdekelt volna mert olyat már játszottam de úgy döntött a társaság hogy legyen ez a manf. háború. Közben olvastam róla és igyekszem képben lenni. 

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #211 Dátum: 2016. Augusztus 18. 16:36:31 »
Dungeons and Dragons 5-dik kiadású játékra keresek 2-3 játékost.



A kaland egy átlagos történetnek indul majd pedig kibontakozik, nem hiába a "Szerencse forgandó" a címe :D

Pappskalle

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #212 Dátum: 2016. Augusztus 28. 05:21:29 »
Újra lett egy kis időm, azt gondoltam folytatom a Mage The Ascension kalandomat, és gondoltam, hogy egy szem játékosomon (Alaric) kívül megkérdezem az itt egybegyűlteket is, hogy érdekel-e valakit eme játék, mely 2013. New Orleans, Louisiana államában játszódik? Nem egy gyors játékról van szó, hetente mindenkinek 1 postot tudok írni, de az tartalmas lenne.

Emellett szívesen mesélnék egy mundán sci-fi alappal indító post-cyberpunk (Cyberpunk 2020, Novapraxis, Sprawl, TechNoir tematikájú; filmek/sorozatok terén: Dark City, Franklyn, Gattaca, Immortel/Charlie Jade, Colony, Fringe, Helix, H+) esetleg space opera (Blue Planet, Mass Effect, The Void, Traveler tematikájú; filmek/sorozatok terén: Cargo, Europa Report, Event Horizon, Love/BSG, Dark Matter, Firefly, Killjoys, The Expanse), nyomozós kalandot a nem túl távoli jövőben szintén nem sok játékossal, hogy mindkettőre egyaránt legyen időm, és ne lagoljon az egyik vagy a másik. Rendszerként a The Void egyszerű d6-osára gondoltam. Emberen kívül más játszható fajokat nem kevernék bele a settingbe, ha egy mód van rá, ellenben a futurizmus lazán belefér a témába. Ha lenne egy-két ember, akit efféle téma érdekel, és el is mondja, hogy a post-cp-t vagy a space operát preferálná, akkor alkotok egy kalandkiírást is, oda meg beillesztem azt, amit a kalandról előzetesben tudni lehet.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #213 Dátum: 2016. Szeptember 06. 07:49:05 »
Üdv

A manifesztációs kalandban megüresedet 1 hely, ehhez keresek játékost.

Frissítés: BETELT!

Nasirius

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #214 Dátum: 2016. Október 08. 10:30:51 »
Sziasztok!

Érdekelne valakit egy tesztkaland a Kaland Játék Kockázat (Fighting Fantasy) szerepjátékkal (2011-es kiadású)? A világ (Titán) a klasszikus KJK könyvek alapján épül fel, nagyon egyszerű a rendszer (csak D6-okkal operál).

Itt az alapkönyv: http://zagor.hu/letoltes/aff_landschan/KJK_Szerepjatek_Alapszabalykonyv_(2011_kiadasu).pdf

Lehet jönni a könyvben kidolgozott mintakarakterekkel, így nem kellene azzal sem sokat vacakolni. 2, max 3 játékost várnék. Csak akkor hirdetem meg, ha van érdeklődés. (A modulokat ne olvassa el, aki játszani akar, mert esélyes, hogy valamelyikből lesz a mese.)

Kieg.: Egy érdeklődő már van. Ha jön még valaki, akkor meg is hirdetném.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #215 Dátum: 2016. Október 30. 18:37:56 »
Ha volna meséd, de nincs elegendő jelentkező rá, akkor esetleg érdemes ezzel is megpróbálkoznod
http://szerepjatekosok.hu/node/53
feladva egy hirdetést az oldalon :)

vagy ha van facebook-od, akár itt is próbálkozhatsz feltölteni a létszámot:
https://www.facebook.com/groups/1585716541677267/?fref=ts
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #216 Dátum: 2017. Január 18. 21:20:26 »
Hali!

ZŐD KÓDEX mese indul, Ynev világa, ezzel a szabályrendszerrel.

https://docs.google.com/document/d/1RnfRNtP3PfB-yNjzxoqtuXwTyBWEI9nvwPenphsGg08/edit?usp=sharing

A Kódex ismerete NEM KELL hozzá. Remélem. Ha valami nem tiszta, vagy olyan kaszttal szeretnél játszani, ami nem szerepel,
"meghegesztjük".

Mozaikmágushoz viszont KELL a Grimó beható ismerete...

Itt meg az alaphelyszín, a Hertax nevű városállam:
https://docs.google.com/document/d/1SUimV5k4dgm7rTlG7kEgyolPtUycsVoJKZMi-Cs1CD0/edit?usp=sharing

3-5 fős partiban gondolkodom, remélhetőleg időnként Teamspeak-en kiegészítve a fórumos mesét.
(3 cégtárs EVE Onlineból elvileg van, de hátha mást is érdekel).

Valami legalább nyomokban összetartó csapatot remélek, pld. helyi felhajtó istállója, az őrség vagy valamelyik Ház "elintéző emberei", stb.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Swind

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #217 Dátum: 2017. Január 24. 08:56:31 »
ZOD Codex mese:
Szia, a megbeszéltek szerint egy krán-ból származó elf boszorkánymesterrel játszanék.

Nem elérhető KLM

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 521
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #218 Dátum: 2017. Január 24. 12:35:25 »
ZOD Codex mese:
Szia, a megbeszéltek szerint egy krán-ból származó elf boszorkánymesterrel játszanék.

OK, akkor a többieknek a hertaxi gorviki konklávéból vagy legfeljebb az Erone nevezetű kalózállamból kell származniuk. Vagy oda kötődni.
Megmenteni a drágakövet, ellopni a sárkányt és lecsapni a királylány fejét. Vagy valami...

Undeadkacsa

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #219 Dátum: 2017. Január 25. 11:47:38 »
ZOD Codex mese:
Szia, a megbeszéltek szerint egy krán-ból származó elf boszorkánymesterrel játszanék.

OK, akkor a többieknek a hertaxi gorviki konklávéból vagy legfeljebb az Erone nevezetű kalózállamból kell származniuk. Vagy oda kötődni.

Én pedig egy megtermett orkot hoznék, mint a boszorkánymester kísérője.

Kunos01

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #220 Dátum: 2017. Január 25. 19:26:21 »
Fejvadász. Szintén kísérő akkor.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #221 Dátum: 2017. Február 02. 21:22:35 »
Hello

Skype-os meséhez keresek játékost. A mese MAGUS ÚTK lenne kb heti 1-2 összeüléssel.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #222 Dátum: 2017. Február 12. 14:06:47 »
Üdv!

Igényfelmérés: MAGUS mese, megbeszéltek szerint ETK vagy ÚTK platformon. Érdeklődők lennének?

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #223 Dátum: 2017. Február 12. 14:50:51 »
Üdv!

CKL Mester, a mesédre mindig van érdeklődés.  :)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #224 Dátum: 2017. Február 12. 15:59:53 »
Eegen, nos jó volna végre eggyel tovább jutni az első tíz reagváltásnál...  ::)
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca