Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33340 alkalommal)

SentinelWex

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #30 Dátum: 2015. Május 03. 13:26:03 »
Star Wars kalandot valaki?
Időszak : Yavin előtt 3969
Mandalori háborúk alatt játszódna...
Játékos lehetne mandalori/köztársaságoldali katona.

Engem érdekel a SW. Csak katonát lehet játszani? :D

Szeretek fénykarddal csapkodni és mindenféle csodás képességgel rendelkezni. :D

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #31 Dátum: 2015. Május 03. 15:59:22 »
A gonosz DnD kalandban én vándor vagy szerzetes párti volnék. :D

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #32 Dátum: 2015. Május 03. 16:18:10 »
A magam részéről - figyelembe véve a kockacsörgés ígéretét - egy fél-ork harcost dédelgetek, vmi súlyos fegyverrel.  ::)
(Ezen túl - maradva a fél-ork vonalnál - a mágus és a gonosz pap is megfordult a fejemben, bár utóbbira úgy látom nagy az igény és semmi pénzért sem venném el pl. Quator kolléga kenyerét.  :D)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #33 Dátum: 2015. Május 03. 16:29:55 »
Őőő... Milyen kasztok közül lehet válogatni?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #34 Dátum: 2015. Május 04. 09:15:32 »
Mivel én úgy gondolom sok gonosz kis helyen is elfér,ezért ember harcos/papot fogok csinálni...(ha túlmutat a dolog a lelkes ötletelésen),Nerull valással...ha az alapkönyvet használjuk.

Oswin

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #35 Dátum: 2015. Május 04. 14:48:10 »

Létezik hozzá ugyan külön világleírás, de az egyszerűség kedvéért maradjunk a gonosznál is Forgotten Realms-ben :)

Gonoszkodni vágyóknak tehát:
használhatóak a magyarul megjelent kiadványok,
a világ FR,
az időpont lényegtelen,
ahogy most még a helyszín sem számít.
A szintet majd a Kalandhirdetőben olvashatjátok ha kiírtam oda is a mesét.

(aki mégis szeretne más könyvekből szemezgetni írjon PÜ-t, megjelent még 1-2 apróság 3.0 alatt amiket sosem fordítottak le magyarra)


Nem tudom örülök-e a sok papnak...  :-\ Illetve mennyire lennének életképesek együtt  ;D

Mindenesetre a mese kiírása megtörtént, innentől kérek minden gonoszt, engedjünk helyet itt a toborzóban egyéb kezdeményezéseknek.
Továbbiak majd a leendő külön témán belül!  ;)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #36 Dátum: 2015. Május 04. 18:41:12 »
Egyenlőre annyi észrevételt még engedtessék meg itt, hogy legalább a csevegő/off részt hozzátok létre, ha kérhetjük, a gonoszkodós DnD-hez, mert ilyenkor a legaktívabb a játékosok ötletelése (a kiírás megjelenése után közvetlen) és azzal, hogy sehol nem szívesen látott az agyviharunk elvész az ihlet.

Előre is köszönöm! (Azt hiszem mindannyiunk nevében.)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #37 Dátum: 2015. Május 09. 06:43:03 »
Az a baj hogy nagyon sokan szeretnénk SW d6-ot játszani nekem is van egy karakterem talonban. Csak éppen KM-ünk nincs. Ez az egyetlen hiba.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #38 Dátum: 2015. Május 09. 07:30:40 »
Azt hiszem ez nem így van...
Eddig SentinelWex el beszélgettünk arról hogy sz8vesen játszana jedit a Mandalori háborúban.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #39 Dátum: 2015. Május 09. 08:43:40 »
SW D6-ot én is szívesen játszanék. Viszont a mandalori háborúk nem igazán fognak meg. ... A jediktől meg hidegrázásom van. :)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #40 Dátum: 2015. Május 09. 08:54:55 »
Ahamm... És mit játszanátok?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #41 Dátum: 2015. Május 09. 09:31:34 »
Főképpen olyasmit, amiben nincsenek jedik meg sith-ek meg ilyesmik. :) Az eccerű erőérzékenység meg a Tya-hagymapaprika az még belefér nálam is, mert ezek nem akarnak mindent Erő-vel megoldani.

Korszakilag én a Yavin-i csata előtt egy kicsivelt szeretem. A Lázadók már lázadoznak, a Birodalom már büntetget, de még nem tört ki az igazi háború és még a Halálcsillagok is csak tervek. ... Vagy a Hoth-i csata környékén, csak nem a Hoth-on. Amikor épp mélypontján van a harc, de már háborús a helyzet.

Ezekben a korszakokban lehet szerintem leginkább az eredeti trilógia hangulatát megragadva a "zavarosban halászni" mindenféle csempésszel, fejvadásszal, szerencselovaggal, űrkalózokkal és egyebekkel. (Mindezt megfűszerezve egy jóó nagy adag idegen lénnyel. :) )

Persze ez csak az én SW világképem és jelenleg valszeg elég lesz nekem a DnD, meg a feléledésre váró kalandok, így nem hiszem, hogy pont az én ízlésem lenne mérvadó. ;) :D

SentinelWex

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #42 Dátum: 2015. Május 09. 11:10:31 »
Ha csak én vagyok az akadálya, akkor mehetek nem erő használó karakterrel is. :D Én ilyen a "népért vagyok" játékszemlélettel bírok... :D

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #43 Dátum: 2015. Május 09. 11:35:13 »
Viszont én nem szeretem, ha hozzám alkalmazkodnak a karaktereikkel a többiek. :) Azért mert se a jedizést, se a mandalorizást nem élem, Ti még szerethetitek ezt a témát és miért ne játszhatnátok olyat? Annyi, hogy én ezt kihagyom. Csupán azért írtam az előzőeket is, hogy látható legyen nincs általános érdektelenség az SW D6-tal kapcsolatban. ;)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #44 Dátum: 2015. Május 09. 14:58:50 »
QQcs

Anno volt egy SWd20as kalandom amit még Togarnak és Navának meséltem. Lezártam nekik, de igazából még az elején se nagyon voltak túl.
A kaland időpontja A Jedi Visszatér után volt, a helyszín pedig közel az Ismeretlen Régióhoz. Az időpont változhat, a helyszín azonban nem.
Erő érzékeny lehetett a karakter, de Erő használó nem. A későbbiekben, az igen távoli későbbiekben lehetőség van Erő használóvá válni.

Nem garantálom, hogy el is indítom, de ha már felvetült meghallgatnám a véleményeket ezzel kapcsolatban.
Az biztos, hogy három főnél többnek nem kezdenék bele.
Oswin anno játszott benne, még mielőtt kötelessége elszólította, így neki előjoga van, ha esetleg beindul és szeretné.
A játék nem félsoros postokról szólna, és többségében természet, viselkedés (jellem) dolog érdekelne a játékosok részéről, kevesebb lövöldözéssel az elején. Később változhat, de inkább mászkálós, keresgélős, kiderítős lenne kezdetekben.

SZERK.: az NPC-k d20asok, elég sok időt öltem bele, egyenlőre maradnék d20nál.
SZERK.: A történet egy bolygón indul, az előtörténettől függő hogyan kerülsz oda. Elképzelhető hogy elhagyja az ember, de ahhoz majd azért sok mindent kell tenni.