Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33463 alkalommal)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #285 Dátum: 2018. Január 14. 14:48:36 »
Letöltöttem a pdf-et...így már tudom másolni fordítóba :)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #286 Dátum: 2018. Január 14. 15:30:03 »
Ügyes... ;D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #287 Dátum: 2018. Január 14. 21:09:57 »
Nem rossz ötlet, főleg azért sem mert ez egy olyan verzió ami engedi a másolást a szövegnek :D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #288 Dátum: 2018. Január 15. 02:49:54 »
Felteszek ide kettő képet. Ha valakit sért elnézést nemsoká leveszem. Csak jelzésképen szerepelnek itt. Csupán azért,hogy szemléltessem milyen D&D kalandot fogok majd  indítani. Szeretem a humort és a szabályok lazaságát annak érdekében,hogy jól szórakozzunk mert ez egy játék és ott pedig követelmény a szórakozás :D




Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #289 Dátum: 2018. Január 15. 06:50:31 »
 És mikor engedtek ki a zárt osztályról? ;D Amúgy Szerintem tökjó! Ha engem nem zavar sőt jót nevettem rajta? :D Akkor mégis kit?

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #290 Dátum: 2018. Január 15. 10:05:54 »
Én üzemeltetem a zárt osztályt, állami pénzből van jakuzzink is :D

Na de igen, majd lesz D&D. De az 5dik kiadás szerint szeretném mert az rendkívül egyszerű és nagyszerű. Ezen felül kezdőfelszerelést is kap rendesen mindenki meg egy pici szintet és aranyat. Konkrétan egy céh tagjai lennének. Vagy zsoldosok ha úgy izgibb :D

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #291 Dátum: 2018. Január 15. 12:32:59 »
Lehet nem tűnt fel de van wh40 fórum...amúgy melyik állam pénzéből?

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #292 Dátum: 2018. Január 15. 17:38:23 »
A Vatikán pénzel minket. Ok köszönöm,hogy szóltál :D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #293 Dátum: 2018. Január 18. 02:12:47 »
Egy lazàbb szabâlyokkal működő Dungeons&Dragons kalandot is majd mesélek. Arra lenne e igény? A laza szabàlyokra azt értem ,hogy aki imàdja a szabàlyokat bújni annak nem én vagyok az embere.

Asztali jàtékban is nàlam a szabàly jogàszok elvéreznek. Jómagam történet központúan mesélek. A fő jelmondatom a szórakozàs mindenek felett. Ha egy szabàly útban àll akkor görbülni fog. :)

Szép napot nektek.

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #294 Dátum: 2018. Január 19. 15:03:33 »
Eddig van két jelentkező a  D&D kalandra. Senki többet?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #295 Dátum: 2018. Január 19. 15:59:15 »
Bocsi itt vagyok csak mindenkinek most van írhatnékja. :D

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #296 Dátum: 2018. Január 19. 17:05:35 »
Remek remek, három játékos már van. Elegendő de van még egy hely ha valaki még érdeklődik.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #297 Dátum: 2018. Január 19. 17:28:18 »
A karaktetem kész csak be kell másolnom. Egyszerűbb lesz mint a wh40.

Faust

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #298 Dátum: 2018. Január 20. 15:00:45 »
Lehet a tűzzel játszom és a saját időmmel de tervezek még egy játékot. Lassabb lefolyásút persze, heti egy-kettő. Kéthetente kettő reaggal.

Vámpír a maszkabál és a Ghoul a teljes függőség játék. Emellé még a Mage játék is jöhet ,de csak egyeztetéssel. Kicsit megspékelve Cyberpunk elemekkel.



Rövid story:

Nem túl távoli jövő 2025.

Vámpírok és Ghoulok:
A Gehenna nem jött el, legalább is Los Angelest elkerülte.  Európa szerte jelentették,hogy megnőtt a bűnözés egyes országokban. Tüntetések és utcai harcok, kormányok buknak el és emelkednek újak.
Los Angeles a 2021-es nagy utcai zavargást követően sebeiből gyógyulva virágzó nagyváros. Jelenlegi Hercege Corwin Vajk, hivatalos néven Michael Raventhorn idős Ventrue  vezeti. Kormányzása alatt a város hamvaiból akár a főnix emelkedett ki. Megannyi kapcsolattal megáldott vezetőnek jelenleg az utcai pletykáktól fáj a feje miszerint a Gehenna még csak most kezdődik. "A nagy öregek egy része már felébredt és felfalja a gyermekeit"

A Herceg nem ad efféle pletykákra és hallani sem akar róluk. A Szabbat sebeit nyalogatva a külvárosi területeken rejtőzik. Anarchkok friss húst fogadnak szervezetükbe minden hónapban....sajnos ezzel a lendülettel veszítik is el őket a Szabbat felkutatása közben.  De ami még aggasztóbb,hogy Cornelius Flenigan a Tremere Régens suttog a Herceg fülébe és olykor sajnos arra fordul a Ventrue amerre mondják neki.


Halandók és Ghoulok:
A beültetések és a technológia forradalom kora. Szubdermális telefon, neon haj digitális bőr óra. Egyéb fizikai beültetések, izom implant, tetoválás generátor és megannyi szépség melyet a jelen hoz magával,de persze mindennek hátulütője,hogy megjelent a cyberpszihózis is. A tudósok már rég felkészítették az emberiséget erre miszerint a túlságos testmódosítás azzal jár,hogy Istennek képzelik majd magukat. Persze erre a társadalom nagy része magasról tett és pakolta magába a technológiát. Mindennek ára van viszont, sokan a saját kezükbe vették az irányítást mióta is a lázadás megtörtént. Néhány Megacég bekebelezte a piacot. Most már nem tudsz úgy elmenni az utcán,hogy a szemed ne fájdulna meg egyik másik cég neonreklámaitól.  Utcai bandáké a hatalom sok helyen, a rendőrség meg a cégek zsebében. Ha csak nincs valami zsíros melód akkor a mocsokban éled le életed és lehet hogy rendkívül rövid lesz.

Mage:

Az Antarktikán történt incidens óta a mágus társadalom csendes. Ugyan is a jeges területen az ózonjuk csak egy terelés volt. A Sötét umbrán keletkezett lyuk melyen át különféle borzalmak törtek át. A technokrácia rendkívül ügyesen terelt ,hogy ne tűnjön fel senkinek sem a katasztrófa. Ebből csak annyit kapott a társadalom,hogy történt pár vulkán kitörés és itt ott a föld egyes pontjain egy-két 6-9 es földrengés.

Jelenleg a tradiciók próbálják megbuktatni a Technokráciát kisebb nagyobb sikerrel. De a fejlődés korában nehezebb esélyük van erre. Beültetések és technológiai szimbiózis jellemzi ezt az időszakot. Egy okostelefont bámuló nehezen fog hinni a mágiában manapság. Bárki aki mágiához folyamodik metafórikusan egy töltött fegyverrel játszik, sohasem lehet tudni melyik végén fog kikötni a használó.  Szerencsére egyik másik mágus a technológián keresztül azaz tüzet tűzzel módszerrel próbálja felvenni a harcot és felnyitni az elméket.

"Haver láttad tegnap azt a videót? Már 2 millió megtekintésnél tart. Egy fickó öt emeletet zuhan majd a talpára esik és elrohan. Átvizsgáltuk kockáról kockára és nem manipulált. Ez voodoo vagy mi a franc"
:)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #299 Dátum: 2018. Január 20. 15:44:00 »
miért nem ezt tetted fel elsőnek? nem jelentkeztem volna a WH40-be! Imádom a vámpíros sztorikat! De ennyit már én se vállalok be.