Szerző Téma: Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja  (Megtekintve 10843 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #60 Dátum: 2015. Október 05. 17:44:00 »
Rosali:

Csodálkozom Hastaníron hiszen eddig mindig tudta mit tegyünk hova menjünk és mit csináljunk. Ennyire csorba esett a büszkeségén amikor a szó szoros értelmében a sárba dobták ki a megbeszélésről? Tőlem kér tanácsot? Hiszen eddig olyan magabiztosan vezetett minket mint egy igazi vezér. Én is megküzdöttem az amazonjaimmal és saját magammal mivel nem is tartanak vezérnek. Hamar túl tettem magam rajta csak a ma és a holnap érdekel. Egyenrangúak vagyunk, kell még idő hogy összecsiszolódjunk.
Pár pillanat gondolkodás után rávágom.
-A térkapun menjünk. A Lordnak azonnal jelenteni fogják, hogy leléptünk de ha visszatérünk már nem használhatjuk ez a javaslatom.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #61 Dátum: 2015. Október 05. 20:53:22 »
- Nem, az az amit nem engedhetjükmeg magunknak. vagy csak korlázotottan használhatjuk. - veti ellen Hastanír, kinek úgy tűnik a lelkiereje kezd visszatérni.
-Egyet kell értenem Hastanírral, a térkapuk javát kizárhatjuk túl messzire visznek.
- Mert nem használhatjuk őket visszaúton? - kérdezte Nimae.
- Akkor megtudnák hogy visszajöttünk és még inkább gyanakodnának. - felelte Deri
- Csendben kell visszaosonnunk
 - vette át a szót Fehla.
- Mint a tolvajok és gyilkosok. - fejezte be Juni, kedvetlenül.
Nauda tűnődö arcot vágott, majd körbe nézett, és hirtelen elszakadt a csapattól, majd a fogadó mellé lerakott hordókhoz állt. Hamarosan egy hosszú kötélgubanccal tért vissza.
- Majd megmászhatnánk a falat vele. - mondja
- Jóötlet lehet így kell majd visszatérnünk- válaszol Dúon, majd a kötélcsomót átveszi.ost Hastanír elmélkedik el.
- A térkapu, amely legközelebbi helyre visz az a Haroqba vezető kapu. Onnan olyan sebességgel ahogy erre jöttünk három nap az út... - szólal meg Hastanír- Olyan ötnap lehet mire felkészülünk. Ha az egyik helyi kapun bármikor visszatérhetünk. Ki melyiket gondolja?
- Értem... Talán a legjobb ha a azt a izét tél-kaput választjuk- Fejti ki a véleményét Juni
- Én inkább a helyit választanám... - szólal meg Fehla, Nimae bólogatása közben.
- Szerintem is, kitudja visszatalálunk e ide. - szólal meg.
- Szerintem visszafogunk találni de ha itt maradunk ha baj van akcióba léphetünk. - mondta Nauda.
- Én szívesen mennék az a hoszabb úton.- Deri hangja azt sugározta magából hogy még kíváncsi a gyönyörű Természetre.
- Szerintem jobban el lehet a tervünket tussolni ha lapun megyünk.-hozitt példát Dúon. - és erre van szükségünk.
- De akkor miért ne fognának gyanút hogy egy kisvárosba teleportálinl a nagyobb célállomások helyett? - kérdezi tőletek.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #62 Dátum: 2015. Október 06. 07:46:46 »
Rosali:

Végiggondolom a felvetett lehetőségeinket. Egyszerű térkapu vagy nem térkapu.
-Szerintem hagyjuk a végső esetre a térkaput. Van még elég pénzünk a kapukra Nimea még nem nyilatkoztál mire költenéd.-Nimeára nézek.
-Ha megtartod magadnak azt se bánom, a tiéd azt teszel vele amit csak akarsz.-Szétnézek és éppen egy arra szolgálatot teljesítő íjászra leszek figyelmes.
-Mi most elmegyünk és nem is jövünk vissza.-Szólalok meg fennhangon, hogy jól hallja. Azonnal sarkon fordul és elindul a Lord
palotája felé. A többieknek intek a fejemmel, és halkan folytatom.
-Láttátok? Mindegy, hogyan megyünk el innen, a Lordot csak az érdekli hogy tűnjünk el!-Jól láthatóan ballagunk a térkapu felé de még nem értünk oda. Még van idő beszélni.
-Figyeljetek, az álmomban a halál kitért egy népre a törpékre legendásnak nevezte őket. Szerintem nem ok nélkül kerültek az álmomba. Meg kellene keresnünk őket mit tudtok hol élnek?-Az elfekre nézek hol az egyikre hol a másikra.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #63 Dátum: 2015. Október 13. 18:17:50 »
- Hát természetesen elutazhatunk a kapukon keresztül. - Jegyzi meg Nimea. - Bár egyet megtartanék veszi ki az az egyik érmét az erszényböl. Majd megtáncoltatja az ujjai között.
- Jól teszed, ifjú harcos, ne engedj a gyengeség csábításának. - szólal meg Juni - Bár én azt az egyet is soknak vélem.
- Ugyan egy arany nem fogja elrontani... -vetette ellen Fehla.
- Én úgy vélem Nimae elég erős hogy ne csábítsa el az arany vonzereje. -ráteszi kezét az említett vállára. - Nyugodtan tartsd meg.
Azután a város falán egy íjászra lesz el figyelmes, majd hangosan felkiáltasz.
-Mi most elmegyünk és nem is jövünk vissza!
Az őr felemeli a tekintetét, majd látod ahogy rátoknéz, majd elfordul és elindul visszafelé az útján.
Azután a térkapuk felé haladtok, mikor továbbfolytatod az álmod boncolgatását
-Figyeljetek, az álmomban a halál kitért egy népre a törpékre legendásnak nevezte őket. Szerintem nem ok nélkül kerültek az álmomba. Meg kellene keresnünk őket mit tudtok hol élnek?
- AFigyeljetek, az álmomban a halál kitért egy népre a törpékre legendásnak nevezte őket. Szerintem nem ok nélkül kerültek az álmomba. Meg kellene keresnünk őket
- A. - A barlang mélyeinek lakói és a kovácsok legnemesebbikei. Otthonuk a hegyek mélyében van. Van egy térkapu a Tarinba, menjünk arra azt mondod?
- Akkor lehet napolnunk kell a támadást.. - gondolkozott el Hastanír, - De nekem tetszik.
- De akkor mi lesz itt? - kêrdi Deri
- Hát akkor legalább hasznosan töltjük az időt.
-- Nos akkor menjünk arra? - kérdezi Nauda végezetül.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #64 Dátum: 2015. Október 14. 09:52:47 »
Rosali:

A látvány ahogy az ujjai között játszik az aranypénzzel nekem furcsa. Kicsit olyan mintha egy kislány egy régóta áhított játék vagy tárgyat nagy nehezen megkapott volna amiről már lemondott, de most nem tudja mihez kezdjen vele.
-Az lenne a legokosabb ha beváltanád ezüstre és rézre egy arany még kapupénzre sem elég.-Teszem hozzá a saját véleményem. Hastanír egyetért velem hogy keressük fel a törpék népét. Fel is lélegzem magamban.
-Deri ne aggódj a Lordot csak azt akarja, hogy végre elmenjünk innen. Valószínű érdekelni fogja mit keresünk Talinban de az jobban izgatja hogy ide soha ne jöjjünk vissza. Az is lehet hogy a törpék földjén semmit nem találunk ami a hasznunkra lehet és az álom ezen része csalfa volt. De az is előfordulhat, hogy jó okkal kerültek oda. Mit veszthetünk? Pár órát fél napot?Szerintem menjünk arra. -Szögezem le.
-Azután ha majd visszatérünk a kész tervvel nem használjuk a kapurendszert amúgy sem kedvelitek nem igaz?

« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 14. 09:57:05 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #65 Dátum: 2015. Október 23. 01:09:18 »
Nimae a javaslatodra elgondolkodik majd bólint.
- Természetesen.
Végül is sikerül megegyeznetek a törpék felé való utazással
Azután már csupán annyi feladatotok lesz hogy elérjétek a kaput. Az őr ezüstös tunikát hord a láncingje felett. Úgy tűnik fáradt, kissé álmosan köszönt titeket.
- A kaput akarják használni... A díja...két rzüst emberenként, öt ezüst állatonként- a férfi hangján érződik hogy megtanulta mit mondjon.
Hastanír kifizeti az erszényéből elővett aranyakkal a díjat, majd átléptek a kapun.
Világosabb helyre érkeztek bár csak azért mert ahonnan jöttetek éjszaka volt,  itt pedig sok, helyütt fáklyák és mécsesek világítottak.
A folyosókon emberek és kisebb szakállas emberek élték mindennapjaikat, beszélgettek, árusítottak, sétálgattak. Gyerekek játszottak.
Egy vékony, hosszúkás térre juottál, elég a falakra vetni egy pillantást, ahol meg vannak világítva és tudod hogy egy hegy belsejében vagytok.
Társaid körbenéznek, sokuknak elakadt a lélegzete. Messzebb valamiféle fatákolmányt láttok amire házak épültek, másik irányban nem messze emelkedik egy hatalmas kőfal. Alulról kis járatok sokaságát látod meg. Persze csak azért mert fáklyák égnek bennük.
Egy hangot hallottok. - Üdvözöllek titeket Barhzad Khazadban. Mit kerestek, jövevények.
 Előttetek egy alacsony szakállas férfit pillantottok meg
Hastanír, és a többiek tekintete azt sugallja hogy ezt neked kell megválaszolnod.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 24. 08:27:29 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #66 Dátum: 2015. Október 24. 09:43:30 »
Rosali:

Nem nagyon van időm szétnézni pedig majd szétvet a kíváncsiság, hogy lássam hol és hogy élnek a törpék. Kicsit el is mosolyodom ahogy az elfekre nézek az ő magasságukhoz kicsit szűkös ez a barlang. Magamban az előbb még dühöngtem megint Nauda kezét markolásztam a  az átjáróban le kellene már szoknom róla. De olyan idegesítő az az izé a kapu. Mivel azonnal elém áll egy helybéli szakállas alak és azonnal rákérdez jövetelünk céljára.
Most meg mindenki engem bámul, Kellet nekem az az álmot látni! Körbenézek látok egy hosszú padot székekkel.
-Szerintem üljünk le ez egy nagyon hosszú történet lesz és jobb ha ülünk közben.-Mutatok a padok felé.
-A nevem Rosali Amazon vagyok a Kék Liliom klánból.-Majd igyekszem mindenkit minél gyorsabban bemutatni hogy ezen is túl legyünk. Elmesélek mindent, hogyan kerültünk a föld alá hogyan találtunk az élőholtakra, hogyan kerültünk Eringowba és azután ide a törpék földjére.
-Ez a mi verziónk. Azt viszont, hogy Az elfekhez, hogyan kerültek Zaurakok azt még mi sem tudjuk nem volt rá időnk, hogy megkérdezzük. -Most én nézek Hastanírra és a többi elfre kérdőn a többi amazonnal és ha jól sejtem azóta körénk gyűlt igen nagy hallgatóság is.





Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #67 Dátum: 2015. Október 27. 09:07:42 »
Az átjárón hamar átértetek az úticélotokhoz, a törpék földjére, a barlang számításaid ellenében igencsak tágas, felfelé nézve legalább ötven lábra tőletek vannak hatalmas csillárok, gyertyák tucatával rajta.
Fennt a magasban apró alakokat látsz mozogni.
A melletettek megállt törpe kérdésére inkább csak keresel a szemeddel eg, jó üllőalkalmatosságot, majd elkezdesz mesélni. A történet közben még hat kis öregember és három ember csatlakozik a hallgatósághoz, a többiek elhaladás közben fülelnek de mennek tovább.
Úgy tűnik mindannyiukat érdekli a történet.
Azután kérdőn nézel az elfekre, hogy meséljék el ők, mi történt.
Hastanír összenéz Naudával, majd jelez hogy mondja hogyha kész rá.
-- Mi éppen a felderítővé való avatási feladatokat csináltuk, amikor harangok szólaltak meg. Máskor még ilyen nem törtênt de mindenki tudta mi a dolga.
Sebesen rohantunk vissza a főtér felé, ahol hamar meg is láttuk az ellenfeleket. Zaurakok és még roszabbak több tucatjával küzdöttünk meg. Egy.... Egy alakot pillantottam meg harc közben a az ellenség sűrűjében a főldre rogyva. Egy.... azonnal felismerte., és már ott is teremtem. A húgomat valamiféle boszorkánysággal mérgezték meg, haldoklott. Követtem a nyomot ugyanabba a kazamatába, hogy megtaláljam az ellenszert. + meséli Nauda.
- Azután mi pedig elindultunk hogy tudassuk Naudával hogy húga mihamarabb az ellenszerre szorul. Bár életbe tudják tartani papjaink egy ideig.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #68 Dátum: 2015. Október 28. 09:09:25 »
Rosali:

Azután nem sokkal találkoztunk. Nem csoda, hogy Nauda úgy fel volt dúlva és őrült módjára kaszabolta a zaurakokat.Mondjuk mi sem viselkedtünk másképp. Hirtelen nem jut eszembe semmi biztató.
-Nagyon sajnálom ami a húgoddal történt. Mi is elvesztettük két társunkat, nem tudjuk élnek e még.-Félő, hogy a vigasztalás már nem sokat ér és nem is ezért vagyunk itt. El kellene terelni a témát jobb ha a jelenre koncentrálunk.
-Rengetegen meghallhatunk még ha nem állítjuk meg ezt a Lordot. Ő nem tesz kivételt ember elf vagy törpe között. Én magam úgy vélem hogy neki a területeink kellenek de lehetőleg lakatlanul. Vagyis az ott élők halottak legyenek. Nem tapasztaltak semmilyen furcsaságot? Például csontokat oszló tetemeket, olyan járatokat amiről biztosan tudják hogy nem maguk ásták? Bármit ami nem illik ide? Legyen az picike kis apróság?

 

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #69 Dátum: 2015. Október 30. 12:45:30 »
Nauda a válaszodra apró mosolyt villant,bár n igazán tűnik meghatottnak.
- Köszönöm, bár ez nem sokat segít, a Boszorkányság ellen nem igazán használ a sajnálat. Hosszú életet a társaidnak.
- Pontosan Mallior áldása kísérje őket. - hajtja meg a fejét Hastanir.
Azután egy beszédet kezdeményezel :u-rock:
-Rengetegen meghallhatunk még ha nem állítjuk meg ezt a Lordot. Ő nem tesz kivételt ember elf vagy törpe között. Én magam úgy vélem hogy neki a területeink kellenek de lehetőleg lakatlanul. Vagyis az ott élők halottak legyenek. Nem tapasztaltak semmilyen furcsaságot? Például csontokat oszló tetemeket, olyan járatokat amiről biztosan tudják hogy nem maguk ásták? Bármit ami nem illik ide? Legyen az picike kis apróság?
A törpök először érdeklődve, majd furcsállkodva néznek titeket.
Hastanír átveszi a szót
- Figyeljetek,  tartsátok élesen a fegyvereteiteket, ki tudja mikor lesz rájuk égető szükségetek. Nálunk a semmiből bukkantak elő az alvilág harcosai, oszladozó bőrvértekben és rozsdás, mégis éles pengékkel. Sokan vették fel a harcot, mégsem sikerült megtörni őket. Tartsátok fegyveretek élesen, veszélyes időket élünk.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #70 Dátum: 2015. November 07. 10:08:37 »
Rosali:

Úgy érzem ha már semmi biztatót nem tudok mondani valami mással egészítem ki Hastanír mondanivalóját.
-Nagy tömegben fognak érkezni, ami baj de lassúak lesznek és buták nincs hallásuk és lassúak.  Azt nem volt időm kitapasztalni hogy a látásuk milyen de az sem lehet jobb. Olyan lesz mintha valamilyen imát vagy varázsigét kántálnának morgó hangon. Ezért nem csak a fegyvereitek legyen éles hanem a lelketek is. Azt ajánlom ha eddig nem imádkoztatok túl sokat az isteneitekhez akkor nagyon gyorsan álljatok neki. A fejüket kell levágni ha a karjukat célozzátok az csak lehullik de ugyanúgy mozognak tovább. Fegyverük lesz, ami mérgező. Ellene egyenlőre nincs gyógyszerünk. Az elhulltakat elégetni kell. Ennyit tudtunk segíteni. Ahogy Azt Hastanír is mondta így is sok áldozat lesz, a Lordnak ha jól gondolom a bányáitokra fáj a foga.-Nagy levegőt veszek mert amit mondani készülök ahhoz kemény szív kell. Nem is értem miért én mondom.
-Ahogy már mondtam egyrészt mágiával másrészt sérülés által terjednek. Amint észreveszitek hogy harcban egy egy társatok megsérült lehet pár napig vagy hétig még él de félő, hogy ő is átváltozik. Nem tudjuk mi lett a társainkkal de ha velük is ez történt sajnos nem kapják meg a méltó temetést ami ami kijárna nekik le kell vágni a fejüket és el kell égetni őket.-Körbenézek.
-Van kérdés vagy hozzáfűznivaló? Szerintem mindent elmondtunk amit tudtunk.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #71 Dátum: 2015. November 10. 23:26:06 »
A törpök,most már kicsit többen, úgy  tizenkilencen, Dúonhuszonöten körülállnak titeket. Az egész csoportot.
- Hjaj! Hadd jöjjenek!  Hajr! - mondogatjál fennhangon
- Legyetek óvatosak, mégis bátrak- mondja Deri
- Ne féljétek a sírok mélyéről visszatérőket. Ti sokkal mélyebbröl származtok! A Hegy Mélyr! - szólalt meg Dúon.
- Nah ja, a zaurakok ezrei? Hogy érted, honnam jönnének?- kérdezi az egyik.
- mégis mit tehetnénk azellen a nemes ellen, ha majd megtamadnak, ellenállunk és visszacsapunk .  - szólalt meg egy másik
- Úgy hiszem jobb egy rajtaütö támadás!
- De nem támadhatjuk meg őket! Beszéljenek a vénekkel!
- A vénekhez velük!.
Egyszerre jóval több törpe jelenik meg körülöttetek és udvariasan kisérnek egyenesen a folyosókon. Egyesek dúdolnak, mások valamilyen ismeretlen nyelven énekelhetnek.
Végül aztán jobbra fordultok, egyenesen vágtok keresztül a kereszthajón egy vékony hídig, amin átmentek egyesével. Két ember nem fér el egymás mellett ott.
A híd túloldalán harcosokra leltek.
- Állj; - szólit fel titeket az egyik, egy vörös szakállú törpe, a vörösszakállon kívül más nem látszik mert sisak van rajta. - Maradjatok a hídon,  kik vagytok édmit akartok? - teszi fel a kérdéseit körítés nélkül, kissé törve a nyelvet. - miért jöttetek a Vénekhez?
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 27. 22:49:16 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #72 Dátum: 2015. November 23. 17:31:39 »
Rosali:

Körbenézek magunkon. Meghajlok a bölcs öreg törpe előtt. Senki nem akar beszélni, megint enyém a hálás vagy hálátlan feladat, tehát újra előadom az egész történetünket a hídon állva, az elfek verziójával kiegészítve.
-Ezért vagyunk itt, figyelmeztetni benneteket.-Teszem hozzá végül.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #73 Dátum: 2015. November 27. 23:12:26 »
Amint megszólalsz, mozgás támad. Nauda lép most elő, akit Hastanir követ., nyomában Derivel. Megállnak mögötted, mert nem férnének el a hídon, és Nauda szólal meg.
- Szörnyű csapás mérheti népeteket, azért jöttünk, hogy felkeltsük éberségeteket. A halott szellemek mozgolódnak, rég eltávozott lelkek térnek vissza a földre, és minden élet ellen gyűlölettel telve küzdenek.
Úgy tűnik az őröket sikerült elbátortalanítani és meggyőzni arról, hogy szükséges beszélnetek azokkal a vénekkel. A katonák saját nyelvükön beszélnek egymással, majd a vörösszakállú körbenéz rajtatok.
- Sok mindent kellene elbeszélnünk a Vének Tanácsának. - szólal meg Hastanír, majd Deri hangja válik ki.
- Mi büszkén küzdöttünk meg a ránk törő Halállal, mely sok társunk életét követelte, de sikerült győzelmet aratnunk felettük. Véres, keserű győzelmet, de győzelmet. Megvédtük népeink és területeink az eleven Halál ellenében.
- Azért jöttünk, hogy segítsünk titeket, hogy mindenkoron tartsátok fegyvereiteket élesen, a kezetek ügyében. - Fehla átveszi a beszéd fonalát a harcostársától, majd rájuknéz. - Nem foglalkoznak azzal hogy dicső harcot vívjanak, akkor támadnak mikor ellenfeleik pillanatnyi gyengeséget mutatnak.
- Menjetek! - mondja a vörösszakállú, majd megfordul, valamit felkiált, mire a mögötte lévő fegyveresek szétnyílnak, majd odalép a nagy kapuhoz, és két kézzel nekifeszül és a két szárny elindul, majd kinyílik. - Kövessetek.
Egy hosszú folyosón vezet titeket végig, melynek végén egy újabb kapu és öt törpe van. Ezek a törpék már hófehér vértben vannak, csillogó fegyverzetet hordoznak. Közelebb lépve látod hogy a középen álló sisakján két szárny mered hátrafelé.
- Kik azok kik zavarni merészelik a Vének Tanácsát? - kiált felétek, közben a kardját maga előtt a padlónak szegezi, a társai kezükben fogják fegyvereiket, egy bárd, egy buzogány, egy pöröly és egy lándzsa - ez a társainak a fegyverzete.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #74 Dátum: 2015. December 01. 08:28:07 »
Rosali:

Végigbámulok a vén törpék tanácsán, csak tátom a szám lesz mit mesélni otthon ha egyszer hazajutok. Egy szót se tudok kinyögni az ámulattól. Vagyis egyet mégis.
-Azanyja!-Ennyit sikerült. Aztán előre tolom Hastanírt.
-Szerintem velem szóba se állnának, itt én csak egy fiatal csitri vagyok a szemükben.-Besurranok a háta mögé és várom hogy megszólaljon.