Szerző Téma: Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja  (Megtekintve 10826 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #15 Dátum: 2015. Július 06. 09:51:54 »
Örülök hogy visszaadta a tőröm, az egyik kedvenc darabom.Anyámtól kaptam a tizedik születés napomra. Ez a Nauda elég jó erőben van ahhoz képest hogy férfi és szinte összeverték. De még nem ismerem el a tudományát, annál többet kell mutatnia. Jobban örülök a friss levegőnek amikor kikerülünk végre a szabad levegőre. Nagyot szippantok belőle, és rohannék tovább. Ekkor hangok szólnak a hátam mögül hogy álljunk meg és kik vagyunk?
-Szerintem ez mindannyiunknak szólt, magának is Nauda!-Megfordulok hogy megnézzem kik tartanak fel.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #16 Dátum: 2015. Július 08. 05:29:22 »
Ez volt az utolsó hogy valaki megállított és meg merte kérdezni hogy ki vagyok. Ha még egyszer megteszik azokat szó nélkül leütöm vagy leszúrom!
-Rosali vagyok amazon a Kék Liliom törzs egyik vezetője ők a társnőim, ő pedig Nauda aki elf ha esetleg nem látná rajta!-Darálom dühösen kik vagyunk.
-Na és maguk kik? Mit akarnak tőlünk? Sietős dolgunk van!-Vetem még oda az idegeneknek.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #17 Dátum: 2015. Július 08. 12:49:33 »
A sötétből két arc jön elő. Elfek.
- Nauda, örülök hogy viszontláthatom...
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #18 Dátum: 2015. Július 09. 04:26:54 »
Elfek, kezdem őket megszokni. Legalább ismerik Naudát és nem fognak minket bántani. Nem mintha számítana leszúrnám őket mind egy szálig ha kell. Megint elő kell vennem a szebbik modoromat.
-Örülök, hogy örülnek de kérem könyörgöm siessünk, a két társnőm már nagyon rossz állapotban lehet!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 09. 07:06:55 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #19 Dátum: 2015. Július 10. 17:45:44 »
- Üdvözlöm magukat. - átlép köztetek majd Naudával nekifeszülnek a vasajtónak, ami hangos nyikorgással felpattant. A fény hirtelen kap titeket, akaratlanul is lehunyjátok a szemetek mielőtt kiléptek a friss levegőre.  Egy erdőbe jutottatok.Az egyik elf elővesz egy térképet.
- Erre kell menni..- mutatott jobboldali irányba
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #20 Dátum: 2015. Július 12. 07:35:17 »
A szemem elé tartom a kezem, a hirtelen elárasztó erős fénytől de gyorsan megszokom. A friss levegő annál jobban esik, nagyot szippantok belőle. Megnézem a térképet de ha ő mondja biztos úgy van. Most nincs helye  kötözködésnek. Rábólintok, felőlem rendben van. Kicsit jobban is szemügyre tudnám venni ezeket az elfeket bár  ha úgy néznek ki mint Nauda akkor nem nagyon kell bámulni őket.
-,Kár hogy nincs lovunk. Mi a mieinket a másik bejáratnál hagytuk, azóta valószínűleg elkóboroltak. Hosszúnak tűnik ez a távolság. Bírni fogjuk futva is de lóval jobb lenne, ezen felül mehetünk.-Az amazonjaimnak biztos nem tetszik, hogy ennyi férfi van itt de nincs mit tenni. A többiekért tesszük.



Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #21 Dátum: 2015. Augusztus 10. 08:27:45 »
Mikor kiértek a természet lágy ölébe, a fák alatt a másik elf is bemutatkozik.
- A nevem Holdezüst Dúon. Nirmalean* papja vagyok. -  hajtja meg a fejét. - Nauda, fogadd részvétem húgod fájdalmában.
A többit már csak 'félfüllel hallod, mert míg az elfek maguk közt beszélnek az amazonok pedig egymást éltetik, felhangzik  a Vörös Hold klán, Fehér Nap, Igarean és végül az összes gratulált egymásnak.
- Rosali, győzelemre vezettél minket!
- Törzsed büszkesége leszel!
- Mit fognak mondani erre a bölcsek?!
A Nauda nevű elf arcàn némi változás megy végbe.
- Miért vannak itt? Valami történt?
Az eddig csendben álló elf szólal meg
- Indulnunk kell. Hosszú az út, majd az úton elmeséljük.
Az egyik Vörös Hold klántag egyetértően szólal meg.
- Menjünk. Nincs pazarolható időnk.


Az út hosszú volt, Erigowot hosszú mérföldek választották el. Hosszú napokon mentetek, aki elfáradt lóra ült, így igen.
Nyolcan voltatok, három elf és öt amazon.
Az út a távolsághoz mérve biztonságos volt csak egy martalóctámadás történt, de akkor igen hamar megfutamodtak, miután már úgy hét közülük, a legbátrabbak kik elsőként rohamoztak súlyos sebekkel a porba hullottak. Több támadás nem történt, a tíz felfegyverzett ember a legtöbb törvényenkívüli csoport lehetőségeit felülmúlták.
Útjatok során egy óriasi, gyönyörű hegység mellett haladtatok el, amelynek a tetejét felhők takarták, a hegyek büszkén törtek az ég felé rettenthetetlenül álltak őrségben ott  ahova küldték őket. A Dúon nevű elf megmondta nektek, higy hívják a hegyet.
- Ediomad, így nevezik, a legendák szerint sárkányok lakják lovasaikkal. Bár én még egyet sem láttam, hiszek nekik.
- Nem legenda, történelem. - helyesbített Hastanír.
Onnantól kezdve egy folyó, a Lomi egyik ágát követtétek. A másik csodálatos vidék, amit láttatok  az egy nagy tó volt, vagy netán tőbb kisebb tó? Nem lehetett pontosan megállapítani, de a víz felszínén víz madarai úsztak, néha egy egy hal bukkant elő. Halakkal ritkán találkoztatok, csak a Terin folyóból.
A víztükör hatalmas, ekkorát nég sohasem láttatok, ismét Holdezüst szólal meg.
- Ez itt az Anublie tóvidék. Nem a legnagyobb tó, de a legnagyobb amit szabad szemmel láttam.
Egy ideig még követték a folyót, de három nappal később elhagytátok a folyót és Napkelet felé vettétek irányotok.

Végül a csapat egy hágón keresztül eléritek az Északi Szövetséget. Bár ezt is csak az elfektôl tudjátok meg.
Egy nagy városba, Quiphannba. Ámultok és bámultok, és néha persze szörnyülködtök is.
Óriás méretű kőből emelt falak és házak, az utcákon fegyveres férfiak és díszes öltözetet viselő nők vannak, természetesen egy két szörnyű állapotban kinéző koldussal. Hatalmas kovácsműhelyek. Akkora kardok amilyeneket el sem tudtatok volna kêpzelni, hisz nagyobbak mint ti magatok.
A férfiak döbbent vagy épp megvető pillabtasokat vetettek feléjük, egyesek gyűlölködőn nézték őket.
- Hosszúfülüek jöttek ide. - kiáltotta az egyik kisgyermek az ablakból, majd az édesanyja visszarántotta.
Egy lovag állt meg a csapat elött.
- Ne maradjatok itt sokáig. Mi itt nem szeretjük a magukfajtákat elf-uram. És vigyék magukkal asszonyaikat is.
- A portált használnánk, Ser. Erigowba kell jutnunk.
Majd elvezetnek titeket valami kapuhoz. Úgy néz ki mint a kapu amin bejöttetek, csak a belsejében nem látsz mást csak színes derengést láttok. És azt akarják, hogy lépjetek bele abba a kékes ürességbe.
- Kérem, semmi bajuk nem esik.
- Ez mágia... - suttogja az egyikőtök.
- A mágia ártalmas és gonosz- szólal meg a Fehér Nap klánjának tagja.
- Nem ártalmas... Pont hogy sokkal hasznosabb mint ha nem tennénk. Napokkal lerövídítené az utat..
Vitatkoznak az amazonok és az elfek.
- Ha ti nem mentek át rajta, attól még mi atmehetünk, a mi ügyünk sürgős, nem tűr halasztást.
- Céljaink ugyanazok. De ha lehet akkor gyalog folytatnánk. - folytatta a fekete hajú Vörös Hold klántag
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 12. 20:36:01 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #22 Dátum: 2015. Augusztus 23. 07:42:19 »
Miután a harmadik Elf is bemutatkozik ideje hogy  én is megmondjam a nevem bár nem nagyon láttam, hogy történik "ezeknél" a bemutatkozás. A főhajtás már egyszer bevált gondolom most is be fog.
-Üdvözlöm Holdezüst Dúon! Rosali vagyok, A kék liliom amazon törzs jövendőbeli vezetője.-Azt viszont csak gondolatban teszem hozzá, hogy csak remélem hogy még nem vagyok már az. A zaurakok még nem érték el a törzseinket és nem mészárolták le társnőinket.
A többi lány éltetésére ügyet sem vetek. Azaz inkább próbálok nem rájuk szólni, de végül nem bírom ki.
-Fejezzétek be! Messze még a győzelem. Hastamírnak igaza van haladjunk!-Erre végre elhallgatnak. Hiányzik Cassiope.

Az út tényleg hosszú és fárasztó volt de megérte. Még soha nem jártam az amazonok földjén kívül. Amit viszont sajnáltam, semmi időm nem maradt mindent komolyabban megcsodálni apróra. A hatalmas hegyet a folyót a hágót. Igyekeztem volna mindent megjegyezni minden nevet de annyi látnivaló volt és oly gyorsan kellett haladni hogy nem mindig sikerült. Egyszer arra ébredtem, hogy a lovon fekszem. Szégyen de a fáradságtól elájultam. Mint kiderült nem én voltam az egyetlen. Nagyjából egy órát aludtam a többiek szerint. Felfigyeltem Hastamír és Dúon ha nem is beszélgetésére a hegyi sárkányokról. Nem szerettem volna a buta lány képzetét kelteni és az idős papnőktől is sokat tanultunk erről.
-Én Hastamírnak adnék igazat már ha beleszólhatok. Minden legendának van valóság alapja. Így valószínűleg ennek is. Valaha tényleg élhettek itt sárkányok csak azután jöttek ha fogalmazhatok így fiatalabb népek mint ti vagy mi emberek. Ezért küzdelem helyett inkább Ynev olyan vidékére költöztek ahová nincs az az arany hogy betennénk a lábunkat mint egy magukat megvédendő. A történelemből pedig legenda lett, ki így látja ki úgy.-Azután megvonom a vállam. A hegy lejteni kezd innen már könnyű az út.

Ennek a városnak a nevét ki sem tudom mondani, Az északi Szövetség tagja ahogy az Elfektől megtudom. A város szélén még nincs semmi probléma de ahogy befelé haladunk és magam is hallom a kiabálásokat kezdem érezni itt nem, hogy nem kedvelik az Elfeket de kimondottan utálják őket. A másik ami megüti a fülem, hogy mi lennénk az ők asszonyaik? Ez oly sértő!Már nyúlnék a kardomért de felmérve a túlerőt, azonnal lekaszabolnának.
Még életemben nem féltem soha. Még csak nem is tudtam, hogy ez milyen érzés de attól tartok most ezt érzem a torkomban dobog a szívem és mi hamarabb el akarok tűnni innen. Naudát keresem nem kell sokat találgatni merre lehet ott van a többi Elf között.
-Elnézést!-Szólalok meg halkan már előre.
Aztán elkapom a karját és úgy szorítom hogy az sem érdekel ha eltöröm.
Majd odaérünk a kapuhoz. Magam sem láttam még ilyet csodálkozva nézem pár pillanatig, hallgatom az Elfek magyarázatát hogyan működik. Nauda kezét egy pillanatra se engedve el, bár már  nem szorítva annyira.
-Aki nem mer átmenni az gyalogoljon! Én használni fogom természetesen!-Szólalok meg fennhangon ahogy egy vezérnek kell.
-Kérlek kérlek ne engedd el a kezem még soha nem használtam ezt az izét!-Suttogom Naudának csak Igere tudja miért is bízok meg benne, pedig férfi.




Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #23 Dátum: 2015. Augusztus 23. 09:18:22 »
Dúon a bemutatkozód után meghajtja a fejét.
- Nirmalean áldása kísérje utatok. - pillant társaid felé.
Mikor rendreutasítod őket megfontoltan megszólal:
- Sosem árt egy kis öröm, miután túlélnek egy harcot. Ki tudja következőleg lesz-e esélyük erre.
A korántsem derűs megjegyzést Hastanír bontja meg, ki eddig Naudával beszélt félrevonulva.
- Nem hinném hogy szembeakadnának nagyobb és veszélyesebb ellenfeleknél mint most a kriptában. B
átor és dalokra illő harc lehetett. - mondja, mivel láthatóan újra visszatér társaidba az életkedv

Miközben utaztatok, az az érzés fogott el hogy valaki követ, de visszapillantva, visszalovagolva nem láttál senkit, így egy idő után elhanyagoltad ezt az érzetet
A Sárkányok Hegysége alatt Hastanír pártján lépsz be a beszélgetésbe, amellett kitartva hogy létezik a Sárkánylovagok rendje.
- Én nem tagadtam... Mindemki tudja hogy léteznek sárkányok, csal én még egyet sem láttam. Ha az életembe kerülne, és az árért megfoghatnám a Természet egyik legősibb teremtményét... Szivesen adnám életem.

A város lakói ellenségesek, viszont mégis készségesek, amint megkérték őket az elfek, azonnal elvezettek titeket ezekhez a természetellenes lyukhoz.
Vita alakul ki az elfek és az amazonok között, melyet a Rosali töri meg azt a felharsanó hangjával
Aki nem mer átmenni az gyalogoljon! Én használni fogom természetesen!
Úgy tűnik eldőlt minden.
- Egy Vörös Hold nem hátrál meg egy Kék Rózsa ellenében.
A többiek, megegyezésre jutottak, atlépik a kaput veletek.
Részben az is motiválhatta őket hogy egyikük se tudta az utat a céljuk felé. Azt csak az elfek tudták.
Elsőként Hastanír lép be, mögötte két amazon, a Fehér Hold jegyében aztán Dúon, mögötte egy amazon, aztán Nauda szorosan előtted. Legvégül lép be a Vörös Hold leánya.
Mikor belépsz, egy nagy kék térbe kerülsz, semmit mást nem látsz, majd újra visszatérsz a valóságba.
Egy nagy város, tán ötszörakkorának tűnik mint az előző, kerül a szemed felé. Egyszerre ámulsz és undorodsz. Mennyi ember lehet ebben az óriási táborban,  hol a magasba tornyosuló épületeket csodás díszítések tarkítják, a távolban magas tornyokat láttok.
- Ez itt Erigow. - hangzik a rövid bemutatás Nauda részéről.
Az elfek sokkal inkább feszélyezve vannak mint ti, nem tudod miért. De látszik.
Aztán a tömegre veted a szemed.
A férfiak rongyokban, díszes ruhákban, illetve óriási, fényes acélvértezetekben  sétálnak az utcán, míg a nők nagy része színes selyemruhákban, melyek szinte teljesen szabadon hagyják a keblüket.
Ennek városnak lakói is megnéznek titeket, de nem szólnak semmit.  A tömegben egy két hosszabb fület is megpillantasz.
- Miben segíthetek maguknak?- szólal meg a melletetek álló őr, arát nagyrészben sisak takarja, csak a szája, sasorra és a barna szeme látszik ki az alól,  asisakon kívül a férfi aranyszín tunikában van, karjain és lábain apró gyűrűkből font ruhát látsz. A tegezében vörös tollal feltűzött nyílvesszők meredeztek, kezében íj volt, melyet a földre letámasztott. - Fogadót keresnek?
- Lord Erefhelt.
A ör felemeli az íját.
- Mégis milyen ügyben? - mondja hirtelen gyanakodva.
- Diplomáciai ügyben. A nevem Hastanír, a Sienar Szövetség hercege. Diplomáciai kéréssel kívánok hozzá fordulni. Hol találom?
- Tanácskozik. - hangzik egy rövid válasz mellőlletek. A valaszadó fényes vértben ül a lován
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 23. 09:24:03 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #24 Dátum: 2015. Augusztus 24. 09:26:18 »
A kapu átlépése először életemben a kék tér csak pár pillanatig tartott. Lehet hogy volt benne némi mágia de magamat megvizsgálva persze lehunyt szemmel úgy tűnik nincs semmi bajom. Eringow és egyéb kérdések annál jobban aggasztanak. Már az előző városban megütötte a fülem az a bizonyos szó ami nem hagy nyugodni.
-Ez itt Eringow!-Hallom Naudát de annyira máshol jár az eszem, hogy szinte csak fél füllel hallom.
"asszonyaitok, asszonyaitok, asszonyaitok,asszonyaitok" Miféle felfordult világ ez? Nézem az embereket, a férfiakat nőket  a házakat És nem győzöm a fejem ide oda kapkodni. Mit is mondana anyám erre? Fertő! Undorító! De meglátok egy férfit, olyan színű hajjal bőrrel és szemmel mint az enyém. Vajon hány titka lehet még anyámnak? Azon is elgondolkodom miért nem kedvelik itt az elfeket ez jól látható. Lehet hogy az írás olvasás tudományát nem sajátítottam el de látni azért látok.
Nauda valami oknál fogva még mindig hagyja, hogy a kezét fogjam. Lehet hogy olyan az arca mint a porcelán de ha itt harcra kerül sor nem engem hanem őt ölik meg először.
Amikor viszont Hastanír az őrrel kezd tárgyalni elengedem a kezét és hátrább megyek az amazonokkal leülünk egy padra. És halkra szinte suttogóra veszem a hangom.
-Lányok elnézést az előbbi kitörését,de még nem tudhatjuk milyen harcok várnak ránk. A másik gondolom ti is hallottátok hogy minket az elfek asszonyainak neveztek az előző városban. Ez számunkra sértő sőt alávaló, de úgy tűnik a mi világunkon kívül ez mindenütt így működik. Hozzá kell szokni amíg velük vagyunk, de akinek ez nem tetszik az büntetés nélkül haza mehet még most. Nem kötelező ezt elviselni! És a harmadik!  -Itt még suttogóbbra próbálom venni a hangom.
-Szerintem ti is észrevettétek, hogy errefelé nem kedvelik az Elfeket mi úgy teszünk mintha nem is tudnánk róla fel se tűnne. Ellenben ha harcra kerül a sor az ő oldalukon harcolunk, ők is segítettek rajtunk mi is rajtuk. Remélem nincs kérdés?!


 

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #25 Dátum: 2015. Augusztus 24. 10:18:47 »
- Uram, - szólal meg Nauda a lovag felé. - Ez létfontosságú. Minél hamarabb találkoznunk kell.
- Ezt ő is így gondolná?
- Ő kéretett minket ide.
- Ez esetben várakozzanak rá a palotája előtermében. Elvezessem magukat? Ehm... Maguk mindannyian..
- néz az amazonokra. - Elf barátom, kövessen.
Miután szónokolsz még egy pillantást vetsz az emberekre, és az ő szemükben nem látdz gyűlöletet, de még csak rosszallást sem, inkább ámulást. Nem mindennapi látvány.
Igaz, nem a három elf az, amit megnéznek a városlakók.
Sokkal inkább a bőrvértet viselő fegyveres nőket és lányokat.
Te is végignézel magatokon. Öt harcias lány, Deri a Fehér Nap magasztos törzséből, Nimae és Fehla a Fekete Rózsa dicső klánjából, és Juni a Vörös Hold tüzes "hordájából". Érdekes egy látvány. Festett lenge bőrvértezetek igencsak feltűnő látványt nyújtott.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 24. 18:58:48 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #26 Dátum: 2015. Augusztus 25. 06:22:32 »
"Nem az Elfeket nézik hanem minket, ez így nem lesz jó. Ha már így bámulnak  mi lesz ezután?"
Nem ismerem a városokat kicsit el is vagyok veszve de a fogadó szót még én is ismerem. Megint elő kell vennem a szebbik modorom amit annyira utálok.
-Mi inkább kinn várakoznánk, és ha megtenné tisztelt Lovag úr mutatna nekünk egy olcsóbb fogadód ahol megszállhatunk amíg az Elf urak tárgyalnak?-Igyekszem még mosolyogni is bár ki tudja sikerült e.
Megvárom míg elmennek az Elfek a lovaggal. S bár nagyon nem tetszik amit mondani készülök de muszáj lesz.
-Tévedtem ami nagy hiba! Nem az Elfeket bámulják hanem minket! Nézzetek körül, senki sincs úgy öltözve mint mi. Ez már nem az amazonok földje. Kénytelenek leszünk olyan ruhákba járni mint például ő.-Intek a fejemmel egy nőre aki egy egyszerű vászonruhában van, kosarat visz és nem, hogy megbámul de még meg is áll aztán kuncogva tovább megy.
-Látjátok? Nem illünk ide. Keresünk egy fogadót eladunk a fegyvereink közül azt ami nélkül még megvagyunk, és veszünk belőle ruhát. Megint hozzáteszem aki ezt nem akarja és a saját ruhájában akar maradni nem kényszerítem.


Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #27 Dátum: 2015. Augusztus 25. 09:32:48 »
A férfi, akinek a segítségét kérted az imént, hátrafordul a nyeregben. - Természetesen hölgyem itt lesz az út mellett, majd megmutatom addig kövessenek.
Te addig visszamaradsz és a társaid felé suttogsz.
-Tévedtem ami nagy hiba! Nem az Elfeket bámulják hanem minket! Nézzetek körül, senki sincs úgy öltözve mint mi. Ez már nem az amazonok földje. Kénytelenek leszünk olyan ruhákba járni mint például ő.
Mutatsz egy nőre aki megáll majd kuncog. Amikor Juni felé fordul, és résnyire kihúzza a kardját, a nő arcáról leolvad a mosoly és már sietett is az útjára.
- Mostmár nem ér rá mulatni.
- Rosali, én nem akarlak semmivel megbántani, de megalázónak érzem hogy kövessük. -szólal meg Fehla.
- Sok idejükbe kerül odamenni, most mondta, addig találnánk fogadót... - egészítette ki Nimae.
-Látjátok? Nem illünk ide. Keresünk egy fogadót eladunk a fegyvereink közül azt ami nélkül még megvagyunk, és veszünk belőle ruhát. Megint hozzáteszem aki ezt nem akarja és a saját ruhájában akar maradni nem kényszerítem.
Ez láthatóan mindenkiből mély felháborodást vált ki.
- Te....ezt az előbb... Komolyan gondoltad? - kérdezi elhűlten Juni.
- Már ne haragudj... De én nem adom el fegyvereimet azért, hogy ide beillesztkedjek.- válaszolja Deri
- Nem tudom. Szerintem lehet jó ötlet, én nem használtam úgyse a dobótőrömet. - mondta Nimae.
- Én büszkén hordom népem öltözetét. - válaszolja Juni.
Nem épp a várt hatást okozta amit vártál.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #28 Dátum: 2015. Augusztus 26. 04:35:21 »
Négyből egy, azt hittem többen állnak mellém de így is jó.
-Nem bántódtam meg, én adok a véleményetekre, ahogy azt már említettem. Ha így döntöttetek legyen így!
Nagyot sóhajtok és elindulok Nimaeval arra amerre a férfi mutatta és kért hogy kövessük.
-Sajnos nem látok más lehetőséget Nimae, ha lenne pénzünk nem folyamodnék ehhez a módszerhez. Ha jól sejtem neked sincs egy vasad sem. Láttad azt a kuncogó nőt? Rettegek attól mi lesz hanem száz emberrel találja szembe magát? Lekaszabolja őket? ezt itt nem lehet, elkapják, és azonnal kivégzik! Fafejű amazonok! Szerinted rossz vezér vagyok?
A fogadó előtt állunk, még nem léptünk be.
-A tőröm akarom eladni, nem nagyon bánok vele túl jól, ha jó árat kapunk érte neked semmitől sem kell megválnod.-Megengedek magamnak egy kényszeredet mosolyt.
-Jegyezd meg ezt a szót Nimae! Áldozathozatal! Mivel mi most ezt tesszük.-Megint egy nagy sóhaj azután belépünk.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #29 Dátum: 2015. Augusztus 27. 22:59:33 »
A többiek bólintanak a válaszodra, vagy épp egy *örülök annak* ot mondanak, majd elindulsz a lovag után, hamarosan Nimea beér téged.
Sajnos nem látok más lehetőséget Nimae, ha lenne pénzünk nem folyamodnék ehhez a módszerhez. Ha jól sejtem neked sincs egy vasad sem. Láttad azt a kuncogó nőt? Rettegek attól mi lesz hanem száz emberrel találja szembe magát? Lekaszabolja őket? ezt itt nem lehet, elkapják, és azonnal kivégzik! Fafejű amazonok! Szerinted rossz vezér vagyok?
Nimea mindvégig rád néz miközben beszélsz, majd megszólal mikor befejezted.
- Azt hiszem megértem Juni reakcióját is.. Elvégre szerinte ez egy fertőzött világ, nem szívesen állna be közéjük. Bizonyára láttad te is! Még csak fegyvereik se voltak! És egyébként - teszi hozzá ártatlanul, kissé elpirulva mosolyogva. - Nem is tudtam hogy te vagy a vezér... - A hangjából kihallik, hogy nem számonkérésnek szánta, sokkal inkább annak hogy most nem igazán érti mi a helyzet.
Ha rám vársz sikolts rám.