Szerző Téma: Kalandmester kerestetik  (Megtekintve 13843 alkalommal)

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #105 Dátum: 2019. Június 14. 15:17:22 »
Játszani én is beszállnék, ha nem baj a nulla gyakorlat és, hogy az elején kell egy kis pesztrálás... :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #106 Dátum: 2019. Június 16. 16:54:15 »
Magus UTK. Korszak  a 14. Zászlós háborúk után 15-17. évvel később. Béke van. Ja és a hol? shet már unhatja Toront Erinon viszont olyan hely ahová szinte bármivel lehet jönni. Ha tetszik az ötlet szólhatok.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #107 Dátum: 2019. Október 26. 15:48:31 »
Üdv

Most látom h van szar worsz, érdeklőnék h mi a helyzet. Szívesen játszanék...

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #108 Dátum: 2019. Október 26. 17:37:50 »
Ha már nagy lett itt az aktivitás...én meg szívesen játszanék CoC-t,csak hát azt szinte senki nem szokott tolni :)

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #109 Dátum: 2019. Október 26. 20:12:49 »
Üdv

Most látom h van szar worsz, érdeklőnék h mi a helyzet. Szívesen játszanék...

A S.W.-ra én is kíváncsi lennék. Jelentkeztem, amikor meg lett hirdetve, de azóta csend van.
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #110 Dátum: 2019. Október 27. 04:58:55 »
Nézz egy kicsit le ott van. Sárga színben virít a SW kalandoknál. ;D

Elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #111 Dátum: 2019. Október 27. 06:40:02 »
Üdv

Most látom h van szar worsz, érdeklőnék h mi a helyzet. Szívesen játszanék...

Üdv

Most látom h van szar worsz, érdeklőnék h mi a helyzet. Szívesen játszanék...

A S.W.-ra én is kíváncsi lennék. Jelentkeztem, amikor meg lett hirdetve, de azóta csend van.

Üdv!

wolftern
Küldtem PM-et remélem segít, meg megoldottam a feliratkozásos problémádat..

Hipoforaccus
Annó egy koncepciókezdeménynél elakadtunk azóta se kép se hang, ha van végleges koncepció amiben biztos vagy továbbra is mehet a menet azt írtad annó, hogy az alapkönyv megvan ezért is nem erőltettem nagyon a dolgot.

Ha már nagy lett itt az aktivitás...én meg szívesen játszanék CoC-t,csak hát azt szinte senki nem szokott tolni :)

kalidar
Mivel CoC-t jól és hangulatosan asztal mellet is nagyon nehéz tolni ezért fórumon sem könnyebb ezért személy szerint én hanyagolnám főképp azután, hogy a korábban meghirdetett Star Wars-ra is lett(ek) jelentkezők és a szívem csücske Kék Bolygóra is ezután négy mesével elmondhatom, hogy full beteltem..

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #112 Dátum: 2019. Október 27. 12:05:39 »
Hipoforaccus
Annó egy koncepciókezdeménynél elakadtunk azóta se kép se hang, ha van végleges koncepció amiben biztos vagy továbbra is mehet a menet azt írtad annó, hogy az alapkönyv megvan ezért is nem erőltettem nagyon a dolgot.

Ha az elakadásnak számít, hogy küldtem egy koncepciót és Te nem válaszoltál, akkor valóban ez a helyzet...

A kalandhirdetőnél pedig nem tudok feliratkozni, mert

Egy hiba történt!
The database value you're trying to insert does not exist: pa

hibaüzenetet kapom.
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #113 Dátum: 2019. Október 27. 18:05:17 »
...

A kalandhirdetőnél pedig nem tudok feliratkozni, mert

Egy hiba történt!
The database value you're trying to insert does not exist: pa

hibaüzenetet kapom.

Mire eljutottam idáig, addigra Filio már felírt. Úgyhogy lövésem sincs a hiba okáról. Talán az lehetett, hogy az ord parancsban szereplő egyedi szám nem volt jó - (azt a sor, amire a jelentkezőknek rá kell klikkelni az ord paranccsal kell elkészíteni) De ez egyáltalán nem biztos...  :mind-breaker:
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #114 Dátum: 2019. Október 27. 20:35:41 »
...

A kalandhirdetőnél pedig nem tudok feliratkozni, mert

Egy hiba történt!
The database value you're trying to insert does not exist: pa

hibaüzenetet kapom.

Mire eljutottam idáig, addigra Filio már felírt. Úgyhogy lövésem sincs a hiba okáról. Talán az lehetett, hogy az ord parancsban szereplő egyedi szám nem volt jó - (azt a sor, amire a jelentkezőknek rá kell klikkelni az ord paranccsal kell elkészíteni) De ez egyáltalán nem biztos...  :mind-breaker:

Üdv!

A Kék Bolygót ugyanúgy hirdettem meg mint korábban a Star Wars-t és a Kék Bolygónál teljesen jól működik nem tudom mi lehet a bibi a SW-nél  :plotting:

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #115 Dátum: 2019. Október 27. 21:06:08 »
QQcs

Nem láttam hogyan készült, de én annyit belenyúltam mindkettőbe most, hogy kiszedtem az ord=számokat és rámentettem nektek, a HSZre, és mindkettőnél tökéletesen működik.
Készítésnél arra ügyeljetek, hogy ord után semmi ne álljon a [] jelben. :)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #116 Dátum: 2020. Április 02. 19:05:00 »
Sziasztok!

Mivel Kalidar CoC ötletére nem repültünk rá mint legyek a ... cukorra, ezért én kicsit még kaparásznék a partvonalról:

Esetleg nem akar valaki Shadowrun-t mesélni, 2. vagy 3. kiadást? Leginkább egy könnyed lövöldözős, esetleg kicsit varázsolgatós sztoriban lenne jó játszogatni. Semmi komoly társadalom szociológia, meg pszichodráma, inkább az "odamentek felveszitek az asztalról a chipet/tojást/túszt/uránrudat/szaszkacsherét/stb és visszahozzátok" jellegű chill out-ámokfutás. :)

Elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #117 Dátum: 2020. Április 03. 21:13:58 »
Sziasztok!

Mivel Kalidar CoC ötletére nem repültünk rá mint legyek a ... cukorra, ezért én kicsit még kaparásznék a partvonalról:

Esetleg nem akar valaki Shadowrun-t mesélni, 2. vagy 3. kiadást? Leginkább egy könnyed lövöldözős, esetleg kicsit varázsolgatós sztoriban lenne jó játszogatni. Semmi komoly társadalom szociológia, meg pszichodráma, inkább az "odamentek felveszitek az asztalról a chipet/tojást/túszt/uránrudat/szaszkacsherét/stb és visszahozzátok" jellegű chill out-ámokfutás. :)

Üdv!

Partvonalról a könnyed lövöldözgetős, varázsolgatós SR játékkal pusztán annyi a bibi, hogy az SR az asztal mellet is k belassul amikor harcitartalékos -lekarmázom a dobásomat dobálgatásra kerül a sor hát még fórumon siker-ellen sikerek számolgatása és utána erőszintek variálása esetleg soroljam még ?  :onfire: :kid: :jedi:

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #118 Dátum: 2020. Április 04. 06:56:32 »
Üdv!

Partvonalról a könnyed lövöldözgetős, varázsolgatós SR játékkal pusztán annyi a bibi, hogy az SR az asztal mellet is k belassul amikor harcitartalékos -lekarmázom a dobásomat dobálgatásra kerül a sor hát még fórumon siker-ellen sikerek számolgatása és utána erőszintek variálása esetleg soroljam még ?  :onfire: :kid: :jedi:

Kösz a pozitív hozzáállást! Ez sokat lendít a dolgokon. :)

Elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #119 Dátum: 2020. Április 04. 08:41:17 »
Üdv!

Partvonalról a könnyed lövöldözgetős, varázsolgatós SR játékkal pusztán annyi a bibi, hogy az SR az asztal mellet is k belassul amikor harcitartalékos -lekarmázom a dobásomat dobálgatásra kerül a sor hát még fórumon siker-ellen sikerek számolgatása és utána erőszintek variálása esetleg soroljam még ?  :onfire: :kid: :jedi:

Kösz a pozitív hozzáállást! Ez sokat lendít a dolgokon. :)

Szerintem meg maradjunk realisták a könnyed gyors játékhoz főleg fórumon valami faék egyszerű rendszer kell mondjuk így tapasztalat nélkül a "Patkányok a falban" játék rendszerének adnék egy esélyt a SR mindennek mondható csak "egyszerű" és gyors rendszernek nem és ha lövöldözés van akkor ott dobni kell de rendesen (egy időben úgy gondoltam, hogy a CP2020 rendszere faék egyszerű és milyen pörgős ami igaz asztal mellet de fórumon nagyon nem) . Lehet, hogy szerinted a kritika nem lendít sokat szerintem meg felesleges mégy egy elkezdett és be nem fejezett mese a fórumon.