Szerző Téma: Kalandmester kerestetik  (Megtekintve 13848 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Kalandmester kerestetik
« Dátum: 2015. Április 27. 16:05:59 »
ahol Játékosok áhítozhatnak KM bácsi/néni után

Nata108

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 28. 13:41:10 »
Ha netán Seth visszatér, vagy a DnD-s kezdeményezés folytatódik, akkor én jelen vagyok!
Mindenesetre UTK, vagy DnD 3.0 kalandban a fentieken kívül is szívesen részt veszek, kérlek szóljatok ha van valamilyen lehetőség :)

Kentaur

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #2 Dátum: 2015. Május 21. 13:46:51 »
Nem volna kedve valakinek 7 Tenger kalandot mesélni? Illetve játszani? ::) Kedvet kaptam egy kis kalózkodáshoz! ;D


Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #3 Dátum: 2015. Május 21. 14:48:20 »
Játszani lenne, mesélni nem. ;)
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #4 Dátum: 2015. Május 21. 14:52:01 »
Régebben mi majdnem kipróbáltuk asztalnál,de mégse...

Kentaur

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #5 Dátum: 2015. Május 21. 17:49:08 »
Sejtettem, hogy mesélőt lesz necces találni... Egyébként én sem próbáltam még, de a rendszert ismerem és a könyv is megvan valahol. Kalidar, te nem mesélnél? :P

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #6 Dátum: 2015. Május 21. 18:34:35 »
Mi csak odáig jutottunk hogy "elképzelés" :) Csak annyit tudok hogy kalózos :)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #7 Dátum: 2015. Május 21. 18:59:49 »
Eccer belekezdtünk fórumon egybe, de sajna pár reagot ért meg csak a dolog. Talán túl monumentálisra sikeredett a kezdésünk és hamar kifulladtunk. :)

Ettől függetlenül én is szívesen belemásznék újfent a dologba. (Hozzátéve, hogy engem főként a rendszer foglalkoztat, hogy milyen a harc működése és a különböző iskoláké. ... Persze a világ is érdekes, meg a szerepjáték rész is, azonban én "igényelném" a kockacsörgést is.)

Mesélés... áhh nagyon időigényes és szegény Mókus kalandom se nagyon halad sajna. ::) :)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #8 Dátum: 2015. Május 21. 19:31:26 »
Az igazság az, hogy ez a fórum áttelepülés ez a kalandok legtöbbjének nem tett jót. Kicsit kiestünk a ritmusból.
A magam részéről azért reménykedem abban, hogy szép lassan beindul minden kaland gépezete.

Quator: nem Szabadid kezdte el még magusforumon azt a kalandot? :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Kentaur

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #9 Dátum: 2015. Május 21. 19:31:53 »
Elgondolkoztatott amit írtatok. Szóval igény lenne rá és ez is valami! ;) Előkerítem a szabálykönyvem és agyalok egy kicsit! Bár még sosem meséltem ilyen írásos formában, de lenne kedvem hozzá! Úgyhogy lehet, hogy hamarosan hajóra szállhatunk fiúk! ;D

Kentaur

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #10 Dátum: 2015. Május 21. 19:40:35 »
Viszont, ha valakinek megvan a könyv, elküldhetné nekem. Megspórolnék vagy egy óra kutakodást! ;)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #11 Dátum: 2015. Május 21. 19:47:52 »
Kentaur

Szerintem nyugodtan próbáld ki a fórumos mesélést. ;) (A próbajáték nem csak a játékosok számára kell a tapasztalathoz. :) )

Szerk.: Utánanézek a könyveimnek. Bár nem ígérem mára. ;)

CKL

Igen, Szabadid meséjére utaltam. :) A spanyol iskolából jött orvos-tüzérrel voltam vagy valami ilyesmire emlékszem. :D (Viszont leginkább Togar orosz-skandináv "mezei martalóca" tetszett anno. ;D)

Áttelepülés és a megkezdett mesék: Ezt csak halkan jegyzem meg, mert még félreérthető lehet: Arra is gondoltam, hogy a régi meséket hagyni kellene elúszni a múló idő homályába és újakat kezdeni/hirdetni.
(Persze, tudom, hogy sok energiát feccöltünk bele és nagyon jó csapatok álltak össze. Mégis lehet haladósabban menne mindannyiunknak, ha a csapat más, szintén közösen szeretett mesébe vetné magát friss ötletekkel. ... Pl: A mókus triótok tudtommal szereti az OW-t, amit szintén terveztem mesélni... 8) Vagy itt a brenyú SR ötleted - hangsúlyozom ötleted. :D)

Kentaur

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #12 Dátum: 2015. Május 21. 20:00:07 »
Köszönöm Quator, de már CKL küldi a könyvet! A fórumos mesélésbe pedig egyre jobban beleélem magam, úgyhogy egy kis időt kérek még tőletek és akár bele is vághatunk! Addig ti is agyalhattok miféle zsivánnyal indulnátok! ;)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #13 Dátum: 2015. Május 21. 20:16:48 »
Akkor megnézem az elkövetkező napokban a Karib Tenger Kalózait, meg Veszett Jack, A Kalózt. :D
(Lehetek Büdi? :P ;D)

Kentaur

  • Vendég
Re:Kalandmester kerestetik
« Válasz #14 Dátum: 2015. Május 21. 20:58:37 »
Persze Quator ;D, bár nem tudom minek fogják be a hajón... :P max a konyhára, ha nem olyan büdi!